Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Nacionalna takmičenja (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=37)
-   -   Reprezentacija BiH (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=190)

Huska 20-02-2009 15:12

Reprezentacija BiH
 
Barbarez: U Belgiju ću s navijačima

Najavili ste dolazak u Genk; hoćete li u ložu ili među navijače?

Idem među naše najvatrenije navijače, kakva loža. Trebamo zaboraviti sve podjele. Bez obzira na stanje u i oko Saveza, reprezentacija je svetinja i svi je moramo podržati. I u moje vrijeme bilo je dosta igrača iz velikih klubova, kao što su; Bayern, Real, Fenerbahče, Borussija, Atletico.., ali ova generacija ima nešto novo. Ima mladost, ima šansu da nekoliko godina igra zajedno. BiH ima najbolje navijače na svijetu - nije to kurtoazija, naši navijači su uvijek bili naš dvanaesti igrač. Belgijanci su utakmicu iz Brisela premjestili u Genk, ali ni to im neće pomoći, izjavio je za San Sergej Barbarez, dugogodišnji kapiten, miljenik navijača i autoritet u bh. i njemačkom fudbalu.

ostalo ovdje

morao sam editovat posto je dera vec bio ubacio text himne :D

Balotelli#45 20-02-2009 15:19

nije losa himna ;D

Amico Laziale 20-02-2009 19:03

razbicemo curice belgijske...
i ako Bog da ko prosli put 20.000 nasih navijaca... :)

CurvaNord69 20-02-2009 20:02

Ma bjez, CIRO PEDERU, kako mi ide na k lik, nema nijednog igraca iz zrinjskog u rep. a realno gledajuc 20% nam je bolji tim od ostalih, a mislim da bih moze dobit ovo, al trebat ce i srece :D

dera 20-02-2009 20:08

budi realan curva, pa nema puno igraca ni iz sarajeva, zelje itd.. sve su to igraci iz poznatih evropskih klubova

CurvaNord69 20-02-2009 20:15

Pa jest to da nema PUNO, ali od igraca zrinjskog nijedan u zadnjih 7-8 god nije nastupio. A necu pocet nabrajat zeljine/sarajeva igrace

Amico Laziale 20-02-2009 21:53

a sta je sa vidicem...:D

adiK 20-02-2009 21:56

sulejman smajic :)

Huska 20-02-2009 22:40

Quote:

Originally Posted by CurvaNord69 (Post 4250)
Pa jest to da nema PUNO, ali od igraca zrinjskog nijedan u zadnjih 7-8 god nije nastupio. A necu pocet nabrajat zeljine/sarajeva igrace

zar je vazno tko je iz kojeg kluba vazno je da mi pobjedjujemo a igrac moze da igra i za TOSK meni je svedno

Amico Laziale 20-02-2009 22:46

Quote:

Originally Posted by Huska (Post 4266)
zar je vazno tko je iz kojeg kluba vazno je da mi pobjedjujemo a igrac moze da igra i za TOSK meni je svedno

Forza Borac Jelah...:P:P:P

Huska 20-02-2009 23:18

Quote:

Originally Posted by Amico Laziale (Post 4268)
Forza Borac Jelah...:P:P

kako ti znas za moj nekadasnji klub :D:D ja mislio niko za njega cuo nije :D

dera 20-02-2009 23:34

Quote:

Originally Posted by adiK (Post 4262)
sulejman smajic :)

-----

Amico Laziale 20-02-2009 23:59

Quote:

Originally Posted by Huska (Post 4270)
kako ti znas za moj nekadasnji klub :D:D ja mislio niko za njega cuo nije :D

pa de necu znat,kad sam igro protiv njega...:D

Huska 21-02-2009 00:03

Quote:

Originally Posted by Amico Laziale (Post 4288)
pa de necu znat,kad sam igro protiv njega...:D

i kolko smo vas poderali :D :D

Amico Laziale 21-02-2009 00:07

Quote:

Originally Posted by Huska (Post 4293)
i kolko smo vas poderali :D :D

hahah...sta cojk rece..pa popusili ste 4-0 bolan...:crazzy:

dera 21-02-2009 00:11

jel' huska i jedan autogol postigao de mi reci :)

edit: ups, nemojte da moram brisati postove!

Amico Laziale 21-02-2009 00:14

Poderacemo Belgiju,sam ako se papac vrati...
jel sad dobro dera???:D

Huska 21-02-2009 00:25

Quote:

Originally Posted by Amico Laziale (Post 4298)
hahah...sta cojk rece..pa popusili ste 4-0 bolan...:crazzy:

ahahahah oj bruke majko mila a neznam ti ja to nepratim bas u zadnjih par godina previse ovu nasu pecenjak ligu

a sto se tice belgije ima da ih razmontiramo samo da ciro pridobije papca jos i to je to al supci nam dali samo oko 5000 ulaznica prepali se majku im sta smo im prosli put ucinili kad se samo sjetim

dera 21-02-2009 00:27

da, samo sta ja sada da pametno kazem grr..

posto nisam, ma razvaljujemo ih sto rece barbarez koji ce biti sa navijacima na tribinama

Amico Laziale 21-02-2009 00:32

ma to sam ja huska igro malo za jedan klub iz obliznjeg mjesta nekih 10 km od tuzle,pa smo vas naguzili 4-0,tad je Borac bio zajedno sa tim klubom u drugoj ligi sjever.
A malo brate samo 5.000 ulaznica,al niko nam ne moze zabranit da ih jos kupimo.
Evo garantujem da ce bit preko 8.000 nasih.
Uf kako bi nam samo Papac znacio.

CurvaNord69 21-02-2009 01:11

Ma ebem vam sunce spamate o 163. ligi.
A ono od prije za smajica on je cak 2 utakmice odigro :S

DenchiNL 21-02-2009 14:15

i tako ga prodase , inace bi jos igrao za zrinjski :-)
kad bi nerijesili sa belgijom bilo bi extra

Amico Laziale 21-02-2009 18:16

a sjecate se vidica protiv spanije u valenciji...
Covjek izlazi sa jezikom do zemlje...:vfunny:

Huska 01-03-2009 20:04

evo za sad nije los dan za nase reprezentativce i internacionalce, danas evo pogodak Džeke, dva gola Stilica, Ibricic pogodio, i Zec pogodio, to je od onih za koje ja znam

FORZA BH IGRACI

Raziel 01-03-2009 20:09

Zec Zec Zec Zec Zec... :) igračina

btw... Forza Šibenik :puff:

dera 12-03-2009 20:11

evo ti curva i dokaz :)

vratari: Kenan Hasagić (Istanbul BB), Romeo Mitrović (KTE), Nemanja Supić (Javor Ivanjica);

obrana: Džemal Berberović (Denizlispor), Emir Spahić (Lokomotiv), Safet Nadarević (Eskisehirspor), Ivan Radeljić (Energie Cottbus), Dario Damjanović (Kaiserslautern), Sanel Jahić (Aris), Damir Mirvić (Roeselare), Adnan Mravac (Mattersburg), Boris Pandža (Hajduk);

vezni red: Senijad Ibričić (Hajduk) Samir Muratović (Sturm), Elvir Rahimić (CSKA Moskva), Semir Štilić (Lech Poznan), Zvjezdan Misimović (Wolfsburg), Zlatan Bajramović (Eintracht Frankfurt), Miralem Pjanić (Lyon), Sejad Salihović (Hoffenheim);

napad: Edin Džeko (Wolfsburg), Zlatan Muslimović (PAOK), Admir Vladavić (Žilina) i Marko Topić (Saturn).

Amico Laziale 13-03-2009 12:26

fala ku*cu pozvo je Jahica i Mirvica,a i Pandža je odlican igrac.
Veliki plus povratak Bajramovica iako ce bit na klupi,a najjaci je povratak Marka Topica-DIE ZUNGE...:vfunny:
A ko je bogati ovaj treci golman...I kakav je ovo klub...:eek::eek::eek:

dera 13-03-2009 15:04

nadam se samo da nije supalj ko sto mu prezime govori :)

Balotelli#45 13-03-2009 15:15

sto Javor Ivanjica nije los klub

dera 13-03-2009 15:42

moguce, kao ni Iskra Bugojno :) ili Radnik Donji Vakuf :P

---------- Post added at 14:42 ---------- Previous post was at 14:34 ----------

sorry, evo sada sam pogledao.. pa nisu losi :)

Enfant Terrible 13-03-2009 15:42

Quote:

Originally Posted by Amico Laziale (Post 8507)
fala ku*cu pozvo je Jahica i Mirvica,a i Pandža je odlican igrac.
Veliki plus povratak Bajramovica iako ce bit na klupi,a najjaci je povratak Marka Topica-DIE ZUNGE...:vfunny:
A ko je bogati ovaj treci golman...I kakav je ovo klub...:eek::eek::eek:

Bajramović nije dugo igrao,pa tako ni ne očekujem neki veliki njegov doprinos,ali neka ga tu za svaki slučaj.Ne mogu vjerovati da je Topića pozvao,pa ja mislio da se on oprostio:vfunny:

Amico Laziale 14-03-2009 01:07

Ne mogu ni ja vjerovat.Marko jeste razvaljivo,al u svoje vrijeme.
Ne znam da ce bas moci on sta napraviti,al svakako nece ni igrati.

Huska 15-03-2009 00:07

http://www.youtube.com/watch?v=oQwpy...3863;boardseen


ovo sam tek sad vidio ccccc hebo majku pa da mi je ovog usanovica samo na par minuta nebi se vise zvao usanovic nego sljivanovic majku mu lopovsku

dera 15-03-2009 16:19

jeste gledali sinoc juve, da nam je u ekipu nazad salihamidzica jooj :P
imali bi vezu poput barce ili milana - ko juninho :D

claudejandamvan 16-03-2009 16:27

Ne kuzim zasto Braco vise ne igra za repku.On je vrijedan igrac koji bi repki BiH dosao ko narucen.

CurvaNord69 16-03-2009 19:37

BiH nemoze NISTA postici dok se DRZAVA neujedini, a to nije vjerojatno.
Necu nabrajat igrace koji NECE da igraju za reprezentaciju, to je suvisno, a svi ih gledamo na terenima kakvi su. Prije je bilo da hrvati i srbi nece da igraju za bih, ali sada nece ni bosnjaci radi saveza koji znate kakav je

dera 17-03-2009 00:17

Quote:

Originally Posted by claudejandamvan (Post 9245)
Ne kuzim zasto Braco vise ne igra za repku.On je vrijedan igrac koji bi repki BiH dosao ko narucen.

dovoljno je doprinio i shvatio kako nema nade.. nazalost, BiH tek sada ima ekipu.. steta

kada je presao u juve odlucio je vise uloziti truda tamo nego ovamo i to je bilo to

Quote:

Originally Posted by CurvaNord69 (Post 9292)
BiH nemoze NISTA postici dok se DRZAVA neujedini, a to nije vjerojatno.
Necu nabrajat igrace koji NECE da igraju za reprezentaciju, to je suvisno, a svi ih gledamo na terenima kakvi su. Prije je bilo da hrvati i srbi nece da igraju za bih, ali sada nece ni bosnjaci radi saveza koji znate kakav je

ne slazem se, ovo nije politika i ja cijenim vise onoga ko igra sada nego onoga koji kao trazi neke uvijete

CurvaNord69 17-03-2009 01:56

Pa ja kazem da igraci nisu taki ljudi koji nevole svoju zemlju, nego njih tjera politika saveza, a znamo kakav je bih savez svi, i normalno da ce trazit neke uvjete koji su standardni u europi

dera 26-03-2009 18:48

http://pincom.info/index.php?p=opsirnije&s=64256

dera 27-03-2009 15:52

SULEJMAN SMAJIC - Čaki

"Poziv izbornika me iznenadio. Ne mogu reći da se nisam nadao, ali kako nisam bio na prvotnom popisu nisam vjerovao da ću biti naknadno pozvan. Ipak, ugodno me iznenadio telefonski poziv izbornika koji mi je rekao da dođem na okupljanje. Belgijanci su dosta optimistični uoči utakmice u Genku. Očekuju sigurna tri boda, ali jako se boje utakmice u Zenici. Baš sam na televiziji večer prije dolaska u Sarajevo gledao reportažu o Bilinom polju. Na tom stadionu već su jednom poraženi (3. rujan 2005., 0:1 nap.a.), tako da najavljuju da će im biti još teže nego u Istambulu protiv Turske gdje su izvukli bod."

Pouzdani veznjak naše reprezentacije, Elvir Rahimić, biti će spreman za subotu i utakmicu protiv Belgije.

Mada mi doktor kaže da neće moći, ja kažem da će igrati. Na treningu je stajao odlično i siguran sam da će nam pomoći u Genku, rekao je Ćiro.

Nakon danasnjeg treninga belgijske reprezentacije definitivno je otpao desnokrilni napadač Tom de Mul.
Osim De Mula današnji trening su propustili Kevin Mirallas zbog gripe, te Daniel van Buyten (priključuje se momčadi sutra) zbog razloga privatne porodične prirode.

Belgijski mediji su prenijeli izjavu Miroslava Blaževića na opasku da je njegov bivsi sin iz Nantesa Vercauteren rekao da Belgija ide na 6 od 6.

Ćiro je rekao:

Nije mu ta izjava trebala, probudio je inat u meni i mi idemo na 6 od 6, mada ce biti tesko bez 4 standardna igrača. Belgija me fascinirala protiv Španije, a razočarala protiv Slovenije.

---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:51 ----------

Takodjer, Ciro je obecao i da ce se napiti ukoliko pobjedimo SUTRA :)


All times are GMT +2. The time now is 11:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com