Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Obavještenja (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Pocetna stranica-NOVOSTI (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=684)

dera 08-01-2010 01:33

Pocetna stranica-NOVOSTI
 
Ovako, na inicijativu mnogih clanova, odlucio sam vidjeti koliko bi ustvari bilo zainteresiranih za odrzavanje, ili uopste pracenje novosti na naslovnoj strani, to bi vjerovatno ubilo bit foruma sto se tice dodavanja novosti tamo, tako da bi rasprava bila uglavnom vodjena na komentarima, protiv cega sam ja.

Ako ovo i uspije, nadam se da nece biti tako, nego da cemo istu novost kopirati i u topice, i raspravljati.. mozda ukinemo komentare na pocetnoj upravo zbog toga.

Anketa je prvo da vidimo ko je ZA a ko PROTIV, a onda vi dogovarajte ko bi sta radio, ja cu u ovom prvom postu Updateati, i pisati npr:
Saban - goal novosti (eng)...
PS - anketa totalno anonimna, ne trebate strijepiti

Moca93 08-01-2010 01:53

slazem se sa svim sto kazes...vest na naslovnoj a rasprava naravno na forumu,bez ikakvih komenta...
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

esteban 08-01-2010 01:56

Postavit naslovnu ali ukinut komentare da bi forum funkcionisao DA

ivan019 08-01-2010 02:15

Meni je licno svejedno, ali sam u zadnjih nekoliko meseca primetio da je mauru i moci veoma stalo do toga tako da ne vidim razloga zasto nebi probali...

E da i ako bude trebala neka pomoc mozete racunati na mene.

Huska 08-01-2010 02:21

dera znas kako na mene mozes racunat ;)

a sto se tice komentara...ne bih ja nista ukidao...sta nam fali na svakoj vijesti ostavit po jedan komentar time samo popularizujemo stranicu..kad ljudi vide da ima aktivnih i oni ce se prikljucit raspravi...a ako to urade eto ih odmah i na forum, na kojem bi se trebalo nastavit raspravljat kao i da nema te pocetne stranice...

ivan019 08-01-2010 02:23

ma nema potrebe da komentarisemo i pocetnu stranicu. Neka bude samo za citanje. Ne bih da moram i tamo da se reg. prosli put sam stalno gubio sifru hehe

Mauro7 08-01-2010 02:27

Quote:

Originally Posted by Huska (Post 54723)
dera znas kako na mene mozes racunat ;)

a sto se tice komentara...ne bih ja nista ukidao...sta nam fali na svakoj vijesti ostavit po jedan komentar time samo popularizujemo stranicu..kad ljudi vide da ima aktivnih i oni ce se prikljucit raspravi...a ako to urade eto ih odmah i na forum, na kojem bi se trebalo nastavit raspravljat kao i da nema te pocetne stranice...

pa nek bude komentara za naslovne vijesti, tako je i bilo na IFC-u
ja se sjećam gruje kad je komentirao neke vijesti, a kasnije nakon duljeg vremena nam se priključio

Huska 08-01-2010 02:27

a dobro...al ima sigurno i nekih koji bi samo komentarisali vijesti a nebi dolazili na forum...i sigurno da ako bude sto vise vijesti i ako se dobro izreklamira sigurno da nece falit ni komentara na pocetnoj a ni postova na forumu

Quaresma#7 08-01-2010 12:49

Može može :D

Balotelli#45 08-01-2010 13:02

Moze naravno,evo i ja se javljam da pomazem u bilo kom pogledu,mogu i da stampam plakate i da lepim po gradu :sivi:

dera 08-01-2010 15:33

da li vam se svidja ovako nesto da bude - http://www.vbadvanced.com/?page=demo

Huska 08-01-2010 15:39

dobro je al ako ne bude nasih boja bolje ti je i daje ne pravis :D

dera 08-01-2010 16:03

a sta kazete za varijantu da na mjestu bannera dreamtransfers.com bude jedan box, gdje bi se listali naslovi novosti, a klikom bi bili odvedeni na nju, bilo bi slicno forumu, ali nije forum :)
ne mora na tom mjestu, moze na dnu dole negdje..

esteban 08-01-2010 16:18

Pa moglo bi..mozda bi bolje bilo da novosti budu bas u gornji dio da novim posjetiocima odmah to zapane za oko i da ih privucemo

Mauro7 08-01-2010 16:22

Bitno da bude jedan lijepi logo od Intera, plava i crna boja negdje i tako :P


All times are GMT +2. The time now is 21:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com