Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Bivši (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=48)
-   -   Roberto Mancini (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=123)

dera 09-02-2009 13:16

Roberto Mancini
 
Danas opet izjavio kako ce INTER da osvoji Serie A!

esteban 09-02-2009 13:18

Ostao mi je veoma drag..grande Manco

Nera 09-02-2009 13:25

Bravo.. I to je rekao "bez vecih poteskoca, kako god da zavrsi derby, Inter ce osvojiti scudetto." Isto je rekao da Ibra zasluzuje Zlatnu Loptu.. Forza Mancio! :)

Mauro7 09-02-2009 13:29

o jebem ti svaki put kad pročitam Roberto Mancini hvata me nostalgija :( kao i za stari forum :(

dera 09-02-2009 13:36

hahah, primjetio sam jednu osobinu kod tebe mauro
osjecajan si, kao ja dok sam bio mali - kada mi izgubi neko za koga navijam ja zapizdim :)

esteban 09-02-2009 13:39

Quote:

Originally Posted by Nera (Post 1430)
Bravo.. I to je rekao "bez vecih poteskoca, kako god da zavrsi derby, Inter ce osvojiti scudetto." Isto je rekao da Ibra zasluzuje Zlatnu Loptu.. Forza Mancio! :)

Kakav čoek..pa Ibra ako se sjećas je pri kraju prvijenstva kad ga je zamijenio Manćo rekao"nadam se da ćeš otići"

Nera 09-02-2009 13:39

Quote:

Originally Posted by dera (Post 1443)
hahah, primjetio sam jednu osobinu kod tebe mauro
osjecajan si, kao ja dok sam bio mali - kada mi izgubi neko za koga navijam ja zapizdim :)

hahahahahaha.. mauro je emotivac.. ja drugacije gledam,bilo je lijepo,ali sada nam je bolje.. Bolji forum, Mou bolji od Mancia (malo,ali ja mislim da jeste) i tako.. :D

Mauro7 09-02-2009 13:42

Quote:

Originally Posted by dera (Post 1443)
hahah, primjetio sam jednu osobinu kod tebe mauro
osjecajan si, kao ja dok sam bio mali - kada mi izgubi neko za koga navijam ja zapizdim :)

da :) već mi bilo krivo kad si promjenio stari izgled foruma na ono bijelo, pa novi forum...ja sam čovjek koji se navikne i onda mi teško pada promjena :O isto tako i za trenere, eh da sam vam ja predsjednik Intera ne bi vam mjenjao trenera 10 godina sigurno :D

dera 09-02-2009 13:47

hahah, sva sreca nisi
nera, isto i ja gledam

ali imam i ja nekih maurovih, npr. kada jednom izaberem nesto tesko se odvajam, samo ne u ovoj mjeri i na ovakav nacin :D

CurvaNord69 09-02-2009 14:01

Ma mauro sta ces kad ti kucu neko zapali :D
A ne jest dobar mancio bio, ali neznam bi li mogo vise osvojit jer je ispuco sve svoje taktike. A sto se tice starog foruma, jebiga, ali bar smo svi ovde sad :)

Huska 09-02-2009 14:37

Quote:

Originally Posted by dera (Post 1420)
Danas opet izjavio kako ce INTER da osvoji Serie A!

pa dobro a sta drugo da izjavi :D sljedeceg vikenda ce i anceloti to izjavit :D

CurvaNord69 09-02-2009 14:55

Ma to nam se sad u supak uvlace kad nas nemogu dobit :D

esteban 09-02-2009 15:01

Manćini: Inter lako do skudeta



Roberto Manćini vjeruje da će njegova bivša ekipa lako doći do četvrte uzastopne titule, nezavisno od ishoda predstojećeg „ Derbija dela Madonine“.


Inter je u prethodnom kolu bio ubjedljiv protiv Lećea, dok je Milan još jednom „kiksao“ kod kuće, protiv Ređine, pa je prednost „neroazura“ porasla na osam bodova u odnosu na gradskog rivala.


- Inter neće imati problema u osvajanju titule ove sezone. Nezavisno od rezultata derbija, skudeto je Interov. Što se tiče meča sa Milanom, Kakino odsustvo biće veliki udarac za „rosonere“, jer on uvjek može da napravi razliku. Ipak, derbiji su posebni dueli, izostanci obično nisu presudni – izjavio je Manćini za „Mediaset“.

Zlatan Ibrahimović je u sjajnoj formi ove sezone i mnogi smatraju da će se naći u najužem izboru za „Zlatnu loptu“ na kraju godine.

- Posjeduje sve kvalitete potrebne za nagradu. Zaslužuje je jer još jednom vodi Inter do ligaške titule – zaključio je Manćini.

Balotelli#45 09-02-2009 16:09

bravo za mancia ostao je dobar covek uprkos onom otkazu

CurvaNord69 09-02-2009 17:28

Ma mancio ce vazda nas bit, nebi me cudilo da nekad opet bude trener :)


All times are GMT +2. The time now is 01:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com