Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Transferi (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Novi trener? (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=1266)

Enfant Terrible 08-12-2010 14:09

Novi trener?
 
Dakle, kako je naš Inter u izuzetnoj slaboj formi, potpuno se aktualiziralo pitanje otkaza Rafaela Beniteza i njegovog mogućeg nasljednika. Ovdje dakle govorimo o svim trenerima koji se spominju u vezi Intera, o karakteristikama istih, vrlinama- manama, itd... Treneri koji se trenutno spominju su: Andres Vilas Boas, Leonardo, Luciano Spaletti, Beppe Baresi i Walter Zenga. Ukoliko sam nekoga zaboravio, slobodno napišite, i ako želite, dajte svoj prijedlog.

Moje mišljenje o navedenim:
Vilas Boas- Prilično mlad trener koje pekao zanat kod našeg Posebnog Mourinha, i radio već kod nas u Interu. Sama činjenica da je bio Mourinhov šegrt mnogo znači, a da je pokupio dosta od njega pokazuje činjenica kako vodi Porto. Od kako se počelo povezivati ovo ime za Inter počeo sam sa većom pažnjom pratiti Porto, i mogu vam reći da su ubitačni, a Vilas Boas je slika i prilika Mourinha. Budući da je vrlo mlad ne znam koliko je pametno dovoditi ga, ali nema sumnje da će ovaj čovjek biti u vrhu fudbalskih trenera za par godina.

Leonardo- Izbjegavati. On po meni nije nikakav extra trener, a i sam je potvrdio da ga trenerski poziv nije nikada nešto previše zanimao. Definitivno nije materijal za Intera i ne bih ga volio vidjeti na našoj klupi.

Spaletti- Jedan od boljih Italijanskih trenera. Odradio je odličan posao sa Udineseom i Romom, ali ima veliki problem (sličan kao Benitez) a to je da ne zna držati svlačionicu i nije veliki autoritet.

Baresi i Zenga- Legende Intera, ali niti jednog ne bih volio na klupi Intera kao riješenje za duže staze. Zenga jednostavno nema taj kvalitet (još uvijek) da vodi velike klubove. Vodio je Palermo i Cataniu, i ja mislim da on i jeste na tom nivou. Što se Baresija tiče, on bi mogao biti instant riješenje do kraja sezone ako se smijeni Benitez.

Moj prijedlog: Fabio Capello
Don Fabio je, po meni, trenutno idealan za nas. Kako stvari stoje mogao bi otići sa klupe Engleske Reprezentacije i bio bi slobodan. On je čovjek kojeg ne treba posebno predstavljati, čovjek pobjeđuje gdje god dođe, Italijanski fudbal je prekucao i on garantuje uspjeh.

Quaresma#7 08-12-2010 14:22

Ja bi Mourinha nazad. Ako ne njega bar njegovog dvojnika Villas Boasa :D.

necainter 08-12-2010 14:37

Villas Boas je super,jedino mzd sto je mlad,ali ja bih ga ipak voleo videti na nasoj klupi...
A i sto rece Enfant,Capello nije los,mogao bi i on.
Leonardo,po meni nije los,ali bolje neko od navedenih gore :D

Il Mago 08-12-2010 14:48

od ovih ovdje prvi pick definitivno Spalletti.al njega cemo tesko dobit,jer ima dobar ugovor u Zenitu...

Vilas Boas po meni ne,a i ima ugovor u Portu...

nakon Spallettia ja bih rado vidio Leonarda na nasoj klupi...

Zenga definitivno ne,Bergomi ko prelazno rjesenje moze... Capella ne mozemo dovest...

tako da su jedine realne opcije Leo,Zenga i Baresi...

al prvo i najvazniji rumeni out !

ivan019 08-12-2010 14:53

leonardo nije bolji od beniteza!

Il Mago 08-12-2010 14:57

Leo je prosle sezone sa 3 put gorom ekipom nego sto mi imamo sad na kraju bio 12 bodova iza Intera,nasem strucnjaku je trebalo 15 kola da ima -10 ;)

a znamo da je dugo bio u borbi za scudetto,to sto je gubio od Intera u 2 utakmice je vazno,ali ne i presudno...sjetite se da je proslogodisnji Inter osvojio sve sto se moze osvojit ( pritom izbacio ekipu za koju mnogi tvrde da je najbolja u historiji fudbala )

gori od rumenog ne moze bit !

Huska 08-12-2010 14:58

evo i od mene onda...eh sad prvo treba znati dali ce se traziti trener za narednih 5,6-10 godina ili opet neko poput Mourinha...

za mene je to onda sasvim jednostavno ako cemo trenera na duzi period, onda sam za covjeka iz Intera...

ali ovako Baresi, Oriali i jos jednog bio to Zenga, Siemone, Miha ili Vilas Boas sasvim svejedno...dakle dvojac Oriali-Baresi mora biti uz tog trenera za buducnost, jer znaju i trenutno stanje u klubu, a znaju i sta znaci Inter sto je veoma bitno za te trenere, da mi ne dodje tamo neki koga zaboli ona stvar za sve...

ja bih najvise volio vidjeti trio Baresi, Zenga, Oriali i dati im da prave svoj tim sa Brancom na celu, jer svejedno moramo uraditi smjenu generacija, a to je vecinom uvijek period bez trofeja, pa bi onda ovaj trojac imao za 2-3 godine potpuno novi Inter, svoj Inter, a onda opet sve napasti...naravno prvo treba osmisliti kompletan program za to, pa pa ako su spremni preuzeti odgovornost bujrum...meni nije problem biti 2-3 godine bez trofeja(ali da smo i dalje tu u vrhu) ako cemo nakon toga opet imati super jaki Inter i konkurentan u svim takmicenjima...

dakle za duzi period Baresi,Oriali,Zenga(ako misli da moze to)

a ako cemo opet nesto na brzinu ja sam za Hiddinka, po meni poslije Mourinha najjaci trener, jedina razlika izmedju njih dvojice je sto Hiddink dosta mirniji, ali da zna znanje bgm zna...

to je trener poput Mourinha dodje, napravi rezultat i ode...barem ga ja tako vidim

znaci odmah sam na pocetku rekao, ako je veci projekat trenera iz Intera onog koga se moze cekati, a ako hoces opet brzi uspjeh Hiddink...

Pablo 08-12-2010 16:08

Ja vec mesecima razmisljam samo o hidingu kao mogucnosti,pratio sam njegove izjave tipa su da ne zeli da radi svaki dan 3 godine,ali idealno bi bilo kao sto su uradili u celsiju da ga dovedemo na polusezonu a za to vreme da se planira neko dugorocno resenje,posle murinje hiding je najbolji na svetu,najbolji dokaz je tekma protiv barse kad ih je celsi razbio

ivan019 08-12-2010 16:35

Quote:

Originally Posted by Il Mago (Post 93789)
Leo je prosle sezone sa 3 put gorom ekipom nego sto mi imamo sad na kraju bio 12 bodova iza Intera,nasem strucnjaku je trebalo 15 kola da ima -10 ;)

a znamo da je dugo bio u borbi za scudetto,to sto je gubio od Intera u 2 utakmice je vazno,ali ne i presudno...sjetite se da je proslogodisnji Inter osvojio sve sto se moze osvojit ( pritom izbacio ekipu za koju mnogi tvrde da je najbolja u historiji fudbala )

gori od rumenog ne moze bit !


a koja je to ekipa?

Mago moram ti reci da najvise lupas na forumu :D posle dere naravno :crazzy:

Il Mago 08-12-2010 16:38

mrznja prema Barceloni kojuu imas je jedno,al realnost je drugo care moj.mi smo tu Barcu izbacili i imali najboljeg trenera na svijetu,tako da ako je los Leo losi su mnogi koje smo mi prosle sezone dobili ( tipa Chelsea u Londonu kad smo ih ponizili,samo ih je sreca spasila da ne budu 3 komad ) ;)

i puca mi k... sto lupam,imam svoje misljenje i ne mijenjam ga...

ivan019 08-12-2010 16:52

Quote:

Originally Posted by Il Mago (Post 93794)
mrznja prema Barceloni kojuu imas je jedno,al realnost je drugo care moj.mi smo tu Barcu izbacili i imali najboljeg trenera na svijetu,tako da ako je los Leo losi su mnogi koje smo mi prosle sezone dobili ( tipa Chelsea u Londonu kad smo ih ponizili,samo ih je sreca spasila da ne budu 3 komad ) ;)

i puca mi k... sto lupam,imam svoje misljenje i ne mijenjam ga...

Niko ti ne trazi da ga menjas :D

dera 08-12-2010 18:30

Mozemo napraviti samo gori potez. Spaletti je pokazao kvalitet u Zenitu :P. Ostalo nije vrijedno spomena.

Pablo 08-12-2010 19:13

:confused:heheheee kakav je lik ovaj Dera

InteristaSA 08-12-2010 19:23

Vilas Boas bi definitivno bio moj izbor..nema se sta tu pricat bio je u klubu zna sve kako se radi,,mourinhov ucenik..zar treba jos nesto pricati!!Vilas Boas welcome to Inter!!!:D

ivan019 08-12-2010 19:38

Quote:

Originally Posted by InteristaSA (Post 93802)
Vilas Boas bi definitivno bio moj izbor..nema se sta tu pricat bio je u klubu zna sve kako se radi,,mourinhov ucenik..zar treba jos nesto pricati!!Vilas Boas welcome to Inter!!!:D

Kolko si ga puta gledao :D

hulle 08-12-2010 19:42

cuj bio je u klubu...pa rafa je sad u klubu hahahahahahha
vb je otisao iz intera prije nego sto je inter napravio "veliku - uspjesnu sezonu" ako je neko tu onda je to Giuseppe Baresi koji poznaje svakog igraca u dusu...pa on je bio trener i mladim igracima Intera

Culé 08-12-2010 19:47

Ako će se već mijenjati trener, i ako će to biti na duži period, to mora biti neko ko je dio kluba, ko je interista u duši.

Huska 08-12-2010 20:17

Quote:

Originally Posted by Culé (Post 93805)
Ako će se već mijenjati trener, i ako će to biti na duži period, to mora biti neko ko je dio kluba, ko je interista u duši.

pa to samireee lutkoo :D konacno da napises nesto, a da me ne isprovociras :D

Balotelli#45 08-12-2010 20:26

Po meni moze svako samo da oteraju ovu budalu,totalno mi je sad sve jedno samo neko drugi da dodje nmg da ga gledam vise,kad izjavi nesto,kad se zacrveni,kad protiv Chieva nema kontrolu nad mecom onda sta da vam kazem...
Najpre bih Villasa Boasa ,mada i Spaletti i Capello nisu losi i ne bih se bunio...a dobri su i ovi predlozi samira i huske nesto tipa toga slicno....

mourinho 08-12-2010 20:55

INTER, Moratti : "Benitez ? I want more character"

Inter owner and chairman Massimo Moratti briefly spoke to reporters in Milan after a meeting with his close club board members.
The oil tycoon stated on Wednesday afternoon : "I do not want to make changes ahead of our upcoming participation in the FIFA Club World Cup in Abu Dhabi. Therefore, I am keeping coach Rafael Benitez, but he has to show more character and motivate our players - that is the only way to win and lead the team to better results. .... I want us to win the Club World Cup and I will take a final decision on Benitez after the tournament".

Culé 08-12-2010 21:20

Quote:

Originally Posted by mourinho (Post 93809)
INTER, Moratti : "Benitez ? I want more character"

Inter owner and chairman Massimo Moratti briefly spoke to reporters in Milan after a meeting with his close club board members.
The oil tycoon stated on Wednesday afternoon : "I do not want to make changes ahead of our upcoming participation in the FIFA Club World Cup in Abu Dhabi. Therefore, I am keeping coach Rafael Benitez, but he has to show more character and motivate our players - that is the only way to win and lead the team to better results. .... I want us to win the Club World Cup and I will take a final decision on Benitez after the tournament".

Ovo je originalni tekst u kojem se vidi šta zapravo Moratti misli:

Quote:

“I feel betrayed,” blasted Inter President Massimo Moratti. “Rafa Benitez has to show character and win the Club World Cup. No alibis.”

The patron had said he didn’t want any more “embarrassing” evenings in the Champions League, but saw his men thrashed 3-0 by Werder Bremen last night.

“I don’t want to create problems before the Club World Cup and we’ll see what is to be done after that tournament,” a livid Moratti told Sky Sport Italia.

“I had a feeling we’d lose against Werder, but I certainly didn’t expect it to be this bad.

“I feel betrayed, as I always do when we lose a game in such an obvious way. I took it very badly, but I don’t think the players did it on purpose. Perhaps they felt the tension of their next appointment a bit too much.”

Many have suggested Benitez will be sacked if he doesn’t win the Club World Cup in a convincing manner and Moratti’s comments fuelled those rumours.

“There are no alibis for this tournament. It is a trophy we absolutely must win. Benitez has to show character, otherwise he won’t win the Club World Cup. That’s not an ultimatum, I’m just saying it is very important.

“I think the players could do with some psychological support at this moment and Benitez has to find a way to fix this season.”

Pablo 08-12-2010 21:29

E a sta kazete na onog trenera sto vodi Valensiju,Emeri valjda ili tako nesto,on ima neke nove metode a i valensija dobro igra a prodaje najbolje igrace. http://www.youtube.com/watch?v=qx_U9ESd6vE

mourinho 08-12-2010 21:31

Bitan je dio kada kaze
“I had a feeling we’d lose against Werder, but I certainly didn’t expect it to be this bad.
Znaci, ovaj je vec dobio nogu samo se ceka da nadju zamjenu, vidi i MM da ovo ode dodjavola!

ajdin 09-12-2010 01:25

nezz stvarno sta se povlaci leonardo covjek je milanov covjek ne bi ga nikad uzeo da vodi tim on je odlican skaut bio bice al trener nikad !! villas boas jeste dobar trener talentovan nadaren i za njega jeste sada porto da pece zanat al inter nikako . interu treba trener sa jakim karakterom i disciplinom da neke igrace podsjeti sta znaci igrati za ekipu kao inter jer su pricao ko sta hoce malo se i uzdigli ne neki vec vecina !! trener koji nama treba jeste onaj koji poznaje igrace sistem kluba i koji poznaje logiku fudbala u italiji. sto znaci ne treba niko od doslja sa strane da preuzima klub vece neko unutar ko je vec neki period bio tu i ja se u potpunosti slazem sa huskinim prijedlogom da se dovedu baresi oriali i da im se ne nabija pritisak uspjeha da je pod moranje uzeti . jer ce i njima biti lakse opustenija bi atmosfera bila i sve .. mozda i benitez ne bi ovako grohnuo sa ekipom da mu nije bilo sjest poslije mou.a i sezone koju je inter imao i onda biti pod konstantnom lupom al eto sta je tu je covjek je podlegao pritisku nije se snasao u datoj situaciji ... poslije onoga sta je mou uradio u prethodnoj sezoni sa interom vjerovatno je i on znao da ce ak bi ostao veoma biti tesko takvo sta ponoviti a znamo da zudi za markantnoscu i da je uspjesan uvijek pa (ipak je to moje neko misljenje a ako malo promislite i vi uvidjet ce te da ima tu neceg ) mu je bilo lakse pobjeci od te obaveze i otici u madrid i onda ispasti spasilac najtrofejnijeg kluba ... jer ako je otisao sa pretpostavkom da zeli izazov trebao je ostati jer izazov je i to kakav ostati nakon sezone kao sto je prethodna i ponoviti to a ne podbaciti .. eto toliko od mene nadam se da vas nisam zatusio mojim referatom ehehe :D al nisam dgo nista napisao pa et malo sastavio :D

Dejo 09-12-2010 03:19

Moze i Dera na klupu, samo da rumeni ode !

dera 09-12-2010 09:06

Kao sto sam vam i ja rekao, ukoliko osvoji klupsko SP, popravi rezultate u ligi do januara, ne ide on nigdje :). U suprotnom zna se. Ali do tada cu ga podrzavati, nije pametno mjenjati trenere godisnje.

Sto kaze Samir, ja sam za, Baresi bi mogao uspjeti, ali pitanje je u kakvim je odnosima sa igracima, da li ce biti autoritet..

Nera 09-12-2010 12:31

Pa od ovih ovdje ponudjenih, Zenga npr po meni, mora da otpada odmah. Bio je solidan u Cataniji, u Palermu je popio nogu. Sjecam se da je sa Zvezdom bio dobar, ali nista spektakularno. Znaci, nije ni blizu da bude za Inter.

Baresi moze biti samo prelazno rjesenje.

Leonardo mi je mnogo simpatican lik. Uvjek odmeren, fer i korektan. Kao trener, nije se ni malo lose pokazao. OK, jeste bio razbijen i od Man Utd-a i od Intera, ali realno, igrao je u prvoj sezoni protiv ekipe koja je postala prvak Evrope, i ekipe koja je prije toga igrala dva finala, a jedno osvojila.
Isto tako, tada je spao zbog cestih povreda, da mu u prvih 11 igraju Favalli i Bonera. Sto kod nas nije situacija. On mi je nije prvi pik, ali ga ne vidim kao los izbor.

Spaletti je dobar trener, jedan od boljih italijanskih strucnjaka, i ne bi se protivio njegovom dolasku. Definitivno bi nam dobro pasao. Mislim da ima bolji trenera, ali definitivno ne mnogo njih. Znaci, neka visa srednja klasa mi je Lucky Luciano. Jos da malo bolje kontrolise svlacionicu, onda bi se vinuo u visine.

Villas Boas. E, posto je ovaj covjek automatski svima prirastao srcu jer je "kopija" Mourinha, i ja sam poceo malo vise da pratim Porto. I mogu vam reci, odusevljen sam. Odavno nisam vidjeo tu ekipu da igra na taj nacin. Onu su uvjek dobro igrali, ali ovo sto rade sad, je jedan nivo vise. Nesto kao kad ih je trenirao Special One. Mozda, ali kazem, samo mozda, je bolje da on trenira Porto barem do kraja godine, ili jos jednu godinu, pa da nas za taj period vodi npr. Spaletti, a opet, njemu se moze dati period za koji moze da se prilagi, uhoda, i da se ne zahtjevaju rezultati.

Capello je odlican strucnjak, ali... Posto su u istoj grupi sa CG u kvalifikacijama, ja sam malo vise pazio utakmice Engleske, i mogu vam reci, od Capellove ruke u njihovu igru ne vidim ni prste. Da se tako slikovito izrazim. Znaci, konstanto igra preko krila, oslanjanje na individualne kvalitete igraca, jedna te ista bezidejna taktika, forsiranje onih 4-4-2 sa krilima, do besvjesti,... Mozda je to do igraca, a opet, mozda je Don Fabio malo ostarao. I sam je rekao da nema snage za svakodnevni rad. Sigurno, trenerska klasa je tu, samo je diuskutabilna njegova zelja i volja.

Guardiola je neko ko se takodje pominje kao Morattijevo dugorocno rjesenje. Sto da kazem, prvo sam bio skeptican u vezi njegovih kvaliteta, ali ovu igru koju sad prikazuje barcelona ne moze da vodi neznalica. On poznaje Italiju, voli Italiju (to konstantno ponavlja), samo je pitanje moze li se prilagoditi drugom stilu igre. Jer mi definitivno ne mozemo da igramo kao barcelona.. Sto se mene tice, ima zeleno svijetlo.

I na kraju, ja sam to odavno pominjao, ali niko nije previse obratio paznju na moje rijeci. Ali evo neko ko je dobio iste informacije kao ja (Signori, novinar Il Giornalea, koji je uvjek u toku sa onim sto se desava u Interu): "Njegova ne bas najbolja pozicija u Spaniji, i nezadovoljsto tom drzavom, kao i konstantna razmjena poruka sa presjednikom Morattijem, su vise nego jedan znak. Moratti je ostao odusevljen s njim, i u Junu ima vise od jedne sanse da se on vrati..." naravno, pricamo o Jose Mourinhu.

InteristaSA 09-12-2010 12:40

Quote:

Originally Posted by ivan019 (Post 93803)
Kolko si ga puta gledao :D

gledao sam ga dovoljno puta Ivance nista ti nebrini..kakav je napad napravio sa varelom Falcao-om i Hulkom to je smjesno igra 4-3-3 kao Mourinho..nema ekipe kome njegov porto nemoze dati gol...informisi se ti Ivane prvo pa onda tek mozes
bacati suplje!!:))

Huska 09-12-2010 13:08

Quote:

Originally Posted by Nera (Post 93823)

I na kraju, ja sam to odavno pominjao, ali niko nije previse obratio paznju na moje rijeci. Ali evo neko ko je dobio iste informacije kao ja (Signori, novinar Il Giornalea, koji je uvjek u toku sa onim sto se desava u Interu): "Njegova ne bas najbolja pozicija u Spaniji, i nezadovoljsto tom drzavom, kao i konstantna razmjena poruka sa presjednikom Morattijem, su vise nego jedan znak. Moratti je ostao odusevljen s njim, i u Junu ima vise od jedne sanse da se on vrati..." naravno, pricamo o Jose Mourinhu.

zajebi sve ovo gore sto je napisano...ocu ovo ocuuuu :D

jebes ti sve vile i boase, kad bi se ovaj vratio

necainter 09-12-2010 13:51

Toooo bre Nera volim te :P xD :D

dera 09-12-2010 14:19

Sta, i on shvatio da ne moze bez Intera? Moratti nije htio Ibru, zasto bi htio Josea :P.

Ako je ovo istina, jos mi je jednom dokazao kakav je coek. Govorio je da odlazi jer ne moze u Italiji, a sad bi nazad posto mu ne ide u Realu?

Mislim da je dobar trener, ali ne zelim da opet dozivimo da trener nas napusti u potrazi za visom slavom, Man UTD.

mourinho 09-12-2010 15:03

Daj bože da je ovo tačno!!! Jest da je sa goal.com....valjda i oni mogu nešto pogoditi :)

England Coach Fabio Capello Favourite To Replace Rafael Benitez At Inter

Inter line up Fabio Capello as first choice proxy for Rafael Benitez...

Inter have opened dialogue with Fabio Capello, alerting him to the possibility of taking over from Rafael Benitez.

The Spanish coach has been unable to distribute power from the centre to the edges of the squad as this season has spiralled out of control.

Massimo Moratti is ready to hand the reigns over to England boss Capello, who has come under fire ever since the Three Lions crashed out of the World Cup.

Capello is on top of Moratti's list. He believes the Italian tactician can clear up the rocky patches and enable Inter to survive.

Il Corriere dello Sport claims Inter chiefs have called the England coach as they look at options, but Diego Simeone, Walter Zenga, Pep Guardiola and Leonardo are also on the list.

The president has already asked for life-saving continuity ahead of the Club World Cup. He prefigured there would be no rash decisions in light of the tournament, but demanded strict and unswerving order from his coach and players.

"Benitez must show all of his character, or we will not win anything. I feel betrayed by a team who has lost too many games," said Moratti.

Benitez's caricature could be erased and redesigned with Capello if success fails him in Abu Dhabi, and this time Moratti will not be scared to use the power of his pen.

Moca93 09-12-2010 15:10

teska srca ali moram se sloziti sa derom... iako murinja volim vise od bilo kog trenera,price o njegovom povratku vise lice kao neka spanska serija . Iako je on osvojio ls i sve to sa nama,ipak ostao je gorak ukus njegovod odlaska, Da u veceri kada osvojio 40 godina cekanu Ls i da on odmah u toj veceri kaze da ide,ne vrati se u Milano i iskulira zanetijevu kapitensku traku na kojoj je pisalo da ostane, i da se sad vrati SAMO zato sto "velicanstveni" real nije to sto je on mislio,i posle njegovor razocarenja tamo,zaista je glupo. Ja njega volim jako ,ali zar ovo nije nekako,ne znam kako da nazovem,izgledamo jadno,kao klub onda, (JESTE SVE OSVOJIO BLA BLA)ali ,sa mislite ,ponovo se pojavi neki "jak" klub u kojem i on voleo da prevazilazi njegove izazove,i opet bi nas ostavio na cedilu,kao sada . A svi znate koji je novi njegov "izazov" ...odlazak fergusona u penziju i preuzimanje mancestera!

mourinho 09-12-2010 16:11

Ja ne bih imao ništa protiv da se on vrati, mada mislim da su šanse mršave.

Quote:

Ako je ovo istina, jos mi je jednom dokazao kakav je coek. Govorio je da odlazi jer ne moze u Italiji, a sad bi nazad posto mu ne ide u Realu?
Ovdje nije pitanje ljudskih kvaliteta, nego trenerskih. Zaboli me kakav je čovjek, ja gledam kakav je trener i kakav je Inter, tih 90 minuta kad igra moj Inter. Moj Inter je sa njim pobjeđivao i nisam se morao crveniti svakih malo kad diskutujem o fudbalu sa prijateljima.

InteristaSA 09-12-2010 16:51

Quote:

Originally Posted by mourinho (Post 93847)
Ja ne bih imao ništa protiv da se on vrati, mada mislim da su šanse mršave.



Ovdje nije pitanje ljudskih kvaliteta, nego trenerskih. Zaboli me kakav je čovjek, ja gledam kakav je trener i kakav je Inter, tih 90 minuta kad igra moj Inter. Moj Inter je sa njim pobjeđivao i nisam se morao crveniti svakih malo kad diskutujem o fudbalu sa prijateljima.

Upravu si u potpunosti nije bitno kakav je kao covjek kad igra Inter i kad su sve divili i bojali Intera to je bilo pod palicom Mourinha i sad da se nekim slucajem vrati a sanse su minimalne al opet kad bi se nekim cudom vratio..bio bi presretan..i sto kazes nebi se crvenio svaku drugu utakmicu Intera kao sto se sad crvenim..nema tog Interiste koji bi bio protiv povratka Mourinha u to sam siguran osim jednog naravno al nebitno:D

hulle 09-12-2010 17:11

ma j vas i vb i jm i don ciro je tata za njih sve

dera 09-12-2010 17:28

Nije vas stid kad vam neko kaze da ste nizerazredni klub i da vas je zbog toga Jose napustio i da upravo sada pokazuje Inter svoje mjesto?

Nije vam dovoljna izjava kad je tek dosao da planira napustiti klub - da li je tada znao da ga italijanski mediji nece voljeti ili?

Ali ne, vas je stid poraza sa trecim sastavom :P.

Zdravo Mou, zdravo ;).

Huska 09-12-2010 18:16

o cemu ti dragi dera...daj pojasni mi tu prvu recenicu ljeba ti :D

a za ovo drugo, pa kako jos uvijek imas snage o tome pricati, a lik lijepo rekao dok je jos u Portu i Celziu bio, da zeli osvojiti tri najjace lige na svijetu i u cemu je problem...pa bolje da mi tako kaze nego da jebe kao ovaj tvoj sto je trenutno na klupi... covjek ima ambicije i ima cilj u zivotu, a to sto tebi ne pase sta ces...eto ti Rafe i uzivaj u fenomenalni predstavama nasih igraca

a za ovaj poraz, normalno da ma me je stid, a tebe kao nije...i ne izvlaci se na to treci sastav, jer je igrao vecinom prvi...

InteristaSA 09-12-2010 18:21

Nek Mou dodje ponovo osvoji sve i nek ide opet gdje god hoce!!!Svi zadovoljni!!Mourinho je od Intera napravio evropsku elitu moj Dera..On kad je dosao u Madrid odma im je rekao necu se ja ovdje puno zadrzat!!!Gazda pravi:D:D

mourinho 09-12-2010 18:27

Quote:

Originally Posted by dera (Post 93850)
Nije vas stid kad vam neko kaze da ste nizerazredni klub i da vas je zbog toga Jose napustio i da upravo sada pokazuje Inter svoje mjesto?

Nije vam dovoljna izjava kad je tek dosao da planira napustiti klub - da li je tada znao da ga italijanski mediji nece voljeti ili?

Meni niko nikad nije rekao da je Inter nizerazredni klub, po tome je to i Chelsea, bice i Real, ako je to kriterijum, kog Jose napusti. Meni kao Interisti je cast sto je moj klub trenirao jedan od najboljih, ako ne i trenutno najbolji strucnjak svijeta. Svako ko je pogledao neku fudbalsku utakmicu najjacih evropskih liga ili lige sampiona zna da je Inter gigant svjetskog fudbala, klub sa tradicijom i titulama u vitrini. Ako tebe moze iznervirati izjava da je Inter nizerazredni klub jer ga je Jose napustio, onda pricas sa ljudima koji malo znaju o fudbalu.
Izjava da ce napustiti klub... to je rekao i u Realu vec vise puta. Covjek je takav, ima svoj put i cilj, ali je neminovno da se vezao za Inter, to je pokazao raznim izjavama i gestima prema navijacima. Uostalom, opet kazem, on je nas vodio do uspjeha koje nikad ranije nismo ostvarili, meni licno, a mislim i mnogim Interistima je zajedno sa igracima donio mnogo radosti. Uvijek se po lijepom sjetim veceri nakon finala sa Bajernom. Sa ovim luzerom, s druge strane ne vjerujem da cu ikad to dozivjeti. Zato, kao navijacu mi je cast sto nas je treniro takav velikan, a nije bilan, đubrentus i sl.

Quote:

Originally Posted by dera (Post 93850)
Ali ne, vas je stid poraza sa trecim sastavom :P.

Javier, Cambi, Eto treći sastav, interesantno razmišljanje. Jos je interesantnije da nas dobije tim koji ne može nikog dobiti i to tako ubjedljivo. I, onda naš vrli trener izjavi kako nismo morali to dobiti. Baš motivirajuće za igrače, nema šta!
Ali evo, da ne bude da samo ja ovako razmišljam, pogledaj ovaj link, ne pamtim da je bilo ovako crveno: http://www.inter.it/aas/partita/mc?i...C=pagelle&L=en


All times are GMT +2. The time now is 02:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com