Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Serie A (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Inter - Cagliari (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=2194)

Biscione 27-09-2014 15:04

Inter - Cagliari
 
http://www.interlive.it/wp-content/u...9/cagliari.jpg

Ako sve protekne kako je i planirano ovo bi za nas trebala biti utakmica u kojoj ćemo dodatno popraviti ionako najbolju gol-razliku u ligi. Cagliari nam dolazi u užasnoj formi (u zadnje 3 utakmice imaju isto toliko poraza) a obzirom da ih vodi Zeman ne treba očekivati da će igrati bunker tako da Kova, Herna i Dodo ne bi trebali imati problema da opskrbljuju sa dovoljno upotrebljivih lopti naš napadački duo (za koji se nadam da će biti Osvaldo-Icardi). Iako valja upozorit da ih nismo pobijedili već zadnjih 5 utakmica (4 remija i jedna pobjeda Cagliarija) ali očekujem da ćemu i tu negativnu seriju prekinit (kao što smo i oni Atalantinu u srijedu). Bit će zanimljivo vidjeti Samuelea Longoa koji bi trebao biti starter za goste. Moja prognoza 3-0.

http://www.unionesarda.it/foto/previ...370-414964.jpg

Direktan prijenos na Arena Sport 1.

dera 27-09-2014 20:57

Kod kuće možemo inekako tražiti nešto, u gostima bismo izgubili bodove.

Quaresma#7 27-09-2014 22:19

i ja opazam da nam je muka igrati u gostima... slabi smo skroz tamo.

ajdin 28-09-2014 01:07

ova sezona je drugacija !

Sile87 28-09-2014 02:24

Rutinski kao protiv Atalante,o cemu dalje pricati,raspali Kaljari.

hulle 28-09-2014 15:28

o5 Osvaldo

---------- Post added at 15:28 ---------- Previous post was at 15:24 ----------

jao crvenog kartona braco mila..

dera 28-09-2014 15:40

Ja mislim da je Jonathan kriv za ovaj rezultat :sivi:. Bisc, koliko je imao netačnih pasova?

Biscione 28-09-2014 15:51

Dera kao što sam rekao u prošloj, imamo problem sa desnim bekom jer nijedan nevalja. Ali ovo sada što se događa je samo Mazzarijeva krivica, pa gdje smije dopustit onakvu neozbiljnost u odbrani. Primili smo 4 gola i svi su velike greške odbrane, Vidića treba na klupu poslat i na njegovo mjesto postavit Medela a Mvilu u vezni red. Nadam se da će izgubit 7-1 i da će nakon velikih prosvjeda navijača Thohir biti psililjen da onom majmunu da otkaz. Ni crveni karon nije izgovor za ovo što se događa.

Sile87 28-09-2014 15:53

Ja sam sokiran,zivota mi,sto se Nagatoma tice ja sam 1000x rekao da je obicno smece od igraca i to se moze i videti ako se pogledaju moji postovi,lik je poceo kao kapiten,ma nemam reci,i dalje neznam sta bih rekao,ocajni u svakom smislu,horor na Meaci,Kaljari ovde nije pobedio 20 god. ali tu je Mazzari da srusi i taj rekord.

dera 28-09-2014 15:54

Mazzarijeva jedina greška je što mu je Nagatomo kapiten. Šta on može reći, ODBRANO NE SMIJETE ONAKO GOLOVE PRIMATI?! Palacio 1v1 ne zna ošutati već čeka da mu neko ukliže pa onda da jedva ošuta.

Svaki kladioničar će nam jebati sve po redu za ovo :D.

hulle 28-09-2014 15:55

crveni karton nije zasluzen ali ....dok je naga igrao bilo je 1-1 nisu njegove greske 3 gola hahahhahahahahahahahhahaahhahahahahahhahahah

Svi igracu su smijesni, apsolutno svi....

rezultat je 1-4 i opet mi imamo vise razloga za zadovoljstvo...

Sile87 28-09-2014 16:00

Sto kaze Bisc. crveni je najmanji izgovor za ovo sto se desava,ovakav pristup igri u sred Milana je vise nego sramotan,a Mazzariu pod hitno otkaz,pa rodjace mnogo jace ekipe ne mogu igrati sa 3 pozadi.

---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:57 ----------

A onaj Ibarbo,svaka mu cast,pojeo je Medela i Doda za dorucak i to bez leba.

---------- Post added at 16:00 ---------- Previous post was at 15:59 ----------

Jos nemogu verovati sta se ovo desava...

dera 28-09-2014 16:02

Kako smo se samo riješili The Walla :(. Kod njega je lopta mogla proči, ali igrač nikada.
<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/ooN6OkJk1bE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

---------- Post added at 16:02 ---------- Previous post was at 16:01 ----------

Quote:

Originally Posted by hulle (Post 134872)
crveni karton nije zasluzen ali ....dok je naga igrao bilo je 1-1 nisu njegove greske 3 gola hahahhahahahahahahahhahaahhahahahahahhahahah

Svi igracu su smijesni, apsolutno svi....

rezultat je 1-4 i opet mi imamo vise razloga za zadovoljstvo...

Ko je kriv kod prvog gola? Koliko smo golova primili nakon crvenog?

Slasher 28-09-2014 16:02

Drzi se sudija, jebat ce ti sad gdje god sta imas, nako.


Oo Serife, jebo li te onaj sto te dovede na klupu. U zemlju bi propo' najradije..

Biscione 28-09-2014 16:07

Quote:

Originally Posted by dera (Post 134871)
Mazzarijeva jedina greška je što mu je Nagatomo kapiten. Šta on može reći, ODBRANO NE SMIJETE ONAKO GOLOVE PRIMATI?! Palacio 1v1 ne zna ošutati već čeka da mu neko ukliže pa onda da jedva ošuta.

Svaki kladioničar će nam jebati sve po redu za ovo :D.

E moj dera, pa ako je trenerov posao samo da izabere 11 igrača i radi izmjene onda bih mogao i ja biti trener i bolje bi radio taj posao (birao formaciju i igrače) nego on. Mazzari nije bio kriv kada je protiv Palermo Vidić pogriješio i primili gol, trener nije kriv ni kada se primi gol na postavljenu odbranu ali trener je kriv za onakvo rasulo u odbrani. Pa jesil vidio ovaj zadnji gol, 5 igrača stoje na jednom mjestu (od toga 3 već krenula prema centru) i čovjek im zaibja gol. Takva neozbiljnost se ne smije dešavati iole većem klubu. Trenerovo je da s ekipom na treninzima uigraje akcije pa da mu ekipa ne bude onako bezidejna na terenu, do sada sam mu progledo kroz prste zbog loše ofanzive jer smo bili dobri defanzivno ali ovo sada što se dogodilo je dokaz da ne zna ni defanzivu postavit kako treba. Odron od trenera dabogda otkaz popio jer znam da i kad bi izgubili 7-1 da ne bi dobio otkaz. Eno Ranieri je slobodan nek ga vrate da čovjek pokrpi što se da zakrpit i da ovu sezonu nekako izguramo.

---------- Post added at 16:07 ---------- Previous post was at 16:03 ----------

Quote:

Originally Posted by dera (Post 134876)
Ko je kriv kod prvog gola? Koliko smo golova primili nakon crvenog?

Krivci redom: 1. Mazzari........... 43. Vidić 44. Medel 45. Jesus 46. Nagatomo (jest loš kao što su inače loši naši desni bekovi ali na to smo navikli i ne treba na njega svaljivati krivicu kad su Vidić&Co najveći krivci od igrača ali ni oni nisu krivi što imaju onakvog hajvana od trenera koji ne zna takve igrače iskoristit).

P.S. Dera de iskreno, jel ti ono stvarno za crvenog kartona?


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com