Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Serie A (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Palermo - Inter (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=2192)

dera 21-09-2014 18:02

Palermo - Inter
 
Iako smo u rezultatski dobroj formi, ne možemo svi da otvaramo teme za nove utakmice, svađamo se ko će da otvori temu prije, pa ih bude duplih, pa ja moram brisati, kažnjavati. Ali igrom slučaja za ovu utakmicu nije bilo navale, ja sam šokiran :sivi:.
http://www.italianfootballdaily.com/...ermo-Inter.jpg
Utakmica počinje večeras u 20:45h, prenos ima i na Areni4. Kova je pozvan ali će vjerovatno biti na klupi.

Sile87 21-09-2014 19:57

To sto ce biti na klupi,to je jedino sto me nervira,ali sta sada,bolje je da ga ne rizikuju,i ako treba da odsustvuje bolje je da to bude sada i protiv Palerma kome takodje 4 ili 5 igraca nema zbog povreda.Za mene ovde dileme nema,i sa Kovom i bez njega ovo su nasa nova 3 boda,jer se u ovakvim tekmama moraju uzimati.S obzirom da je bilan izgubio,Lazio takodje a Napoli doziveo drugi poraz za redom,eo prilike da im malo pobegnemo.

Biscione 21-09-2014 20:19

Inter: 1 Handanovic; 23 Ranocchia, 15 Vidic, 5 Juan Jesus; 33 D'Ambrosio, 13 Guarin, 18 Medel, 10 Kovacic, 55 Nagatomo; 7 Osvaldo, 9 Icardi.

Dobar sastav, Guaro je zaslužio mjesto ispred Herne i nadam se da će opravdati povjerenje i igrati kao zadnje 2 utakmice. Kontinuitet je vrlo važan i nadam se abd bilo kakvoj pobjedi večeras.

Sile87 21-09-2014 20:31

Dodo na klupi,sad cu se usrati zivota mi,ajd sto je Hernu ostavio na klupi malo da vidi da nije nedodirljiv,ali najboljeg beka...

dera 21-09-2014 21:14

http://www1.pictures.zimbio.com/gi/F...56ebwQuhul.jpg
Pametnom dosta. Ne gledao više onu patnju.

ajdin 21-09-2014 21:21

ti bi dera mogo prestat skroz gledat inter ionako svaku prekidas nakon 15 min

vejza00 21-09-2014 21:30

kovacic samo za deru hejtera :D , jos kad bi i ikac zabio ih.....

Sile87 21-09-2014 22:43

Ma otkinucemo ih,poremetio nas je taj rani gol,Vidicu idiotino,Kovi svaka cast,ovo se od njega i ocekuje,ajmo zaigrati organizovanije drugo pol. i zavrsiti ovo rutinski.

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 21:36 ----------

Razocarao sam se,ocekivao sam puno vise ali se ispostavilo da je ovo jedna od najgorih utakmica koje sam odgledao u poslednje vreme,sto se rezultata tice nemoz realnije.

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:41 ----------

Potpuno bezidejna igra bez ikakvog smisla,Hernanes bolje da nije ni ulazio,isto vazi i za Palasia,ma sve je bilo lose,bez bio cega dobrog.

Biscione 21-09-2014 22:47

Sad je jasno da ćemo mi teško doći i do tog 3. mjesta. Ovo je ista ona (ne)igra iz većeg dijela proše sezone. Pa jebeni Palermo će se boriti za opstanak i mi onoliko se mučimo u ofanzivi, i ona 2 čista gola što su nam poništena su bili nakon prekida. Kad vidim kako Roma igra efektno, pa oni pa pola snage rješavaju ovakve utakmice, i mi smo to rutinski rješavali dok smo bili jaki a sad smo oni pravi-pravcati klub iz druge razine u Italiji (nakon onih najboljih Jubeta i Rome). Jedino što je bilo pozitivno je što je Mazzari stvarno išao ovdje na pobjedu pa smo utakmicu završili sa 3 napadača ali organizacija igre je nula. Stvarno mi ide na živce kad vidim da ovako anoniman trener kao onaj Palermov i sa onako ograničenom ekipom uspijeva ovako postaviti taktiku da se naši igrači ne mogu okrenuti koliki pritisak ovi rade, a tog istog trenera da dovedemo u Inter i dadnemo mu milion puta bolje igrače nego što ima u Palermu on ne bi ni Evropsku ligu izborio. Fakat smo prokleti :(.

Quaresma#7 22-09-2014 00:23

sramota..... ja neznam sta oni rade na treningima, jel problem u igracima, treneru, pristupu ili su se hvatili kladionica pa namerno gube.

Sile87 22-09-2014 01:01

Iz utakmice u utakmicu Hernanes me sve vise razocarava,covek nemoze uputiti tacan pas,sutevi su mu katastrofalni,prosto neverovatno da se radi o jednom o najboljih igraca Serie A u predhodnih nekoliko godina.

dera 22-09-2014 09:03

Godine, može samo da bude gori.. Mislim da je do trenera, bezidejna igra.

---------- Post added at 08:36 ---------- Previous post was at 07:59 ----------

Pogledah gol Kove, i vidim jedinu pozitivnu sa ove utakmice, a to je gol Matea sa 20 metara. Ipak može dobaciti :D.

---------- Post added at 08:52 ---------- Previous post was at 08:36 ----------

Kakve golove Chicharito zabi majko draga.

---------- Post added at 09:03 ---------- Previous post was at 08:52 ----------

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...2d297b5e227bdb

Biscione 22-09-2014 11:32

To je samo trenerova krivica, nek ode na neki trening Guardiole ili Wengera pa nek vidi da se na treninzima, između ostalog, uigravaju i akcije dok Mazzari samo odbranu uvježbaje i zato smo onako bezidejni u napapadu iako imamo vrhunske kreatore poput Kove ili Herne. Šta bi Rudi Garcia radio s njima dvojicom.

hulle 22-09-2014 14:27

mogao je onaj jos koji gol da ponisti

Biscione 22-09-2014 15:50

Quote:

Originally Posted by hulle (Post 134803)
mogao je onaj jos koji gol da ponisti

Tačno je da nismo zaslužili pobijedit, ali veliki klubovi milion puta ne zasluže pobijedit al ipak pobijede jer im sudije ne poništaju onakve golove. Gdje bi Jube bio kad bi sve regularno bilo a kamoli da ih sudije ovako ko nas potkopaju. Oni Bilanezi se žale na sudije jer im u 3. kolu nije dosuđen 3-ći penal u sezoni jbt a mi čitavu sezonu bez penala odigramo. Nije ni čudo što je talijanska liga u qrcu zbog ovakvog vodstva, pa raz ne bi bilo liga zanimljivija za gledati (i time bi privukli više i navijača i sponzora) kada bi i Inter se uključio u borbu za vrh i nikako ne razumijem što se ovo dešava osim ako već nisu potkupljeni. Svi znamo da sudije nikad ne griješe protiv velikih klubova i teško mi je pihvatit da je Inter izuzetak.


All times are GMT +2. The time now is 02:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com