Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Obratite nam se (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Prijedlozi (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=56)

Guro 07-02-2009 01:07

Prijedlozi
 
Dera...sa novim forumom idu i neki predlozi dok se to ne dovede do savrsenstva :)

ja bih predlozio da dodate opciju da svaki clan moze da izbrise svoj post ili temu...u slucaju dupliranja i slicno...

malo veci izbor smajlija :)

toga sam se sjetio...ko ima nesto da predlozi neka pise...valjda ce dera izaci u susret :D

Guro 07-02-2009 01:11

a sad ce biti da sam promasio forum :) jer vidim da na dnu ima Obratite nam se...predlozi i sl...ali nisam isao dalje kad vidjeh ono "Ovdje možete raspravljati o temama vezanim za ovaj forum"

CurvaNord69 07-02-2009 01:27

Ajde brisi sad jer si double posto :D

dera 07-02-2009 02:01

Sretan sam kada neko daje prijedloge ili prijavljuje neke greske.. vidi se da zeli sto bolji forum za sve nas.

Ovako, na tvoj prvi prijedlog dosta sam razmisljao ali ipak nigdje to nema pa tako ni ovdje. O detaljima ne treba..

Smajlije, uskoro nesto sredim.

CurvaNord69 07-02-2009 02:05

Hmm, mozda da nekako organiziramo novi inter TV, gdje imaju pregledi svih utakmica i dogadjanja.
Ja osobno ove sezone imam sve utakmice preglede osim lige prvaka 5 kola jer nisam imo gdje skinut neda UEFA jbt

dera 07-02-2009 02:07

pa eto, dajem vam slobodu da radite sta hocete, mozda da zajedno sa zlatanom napravite novi channel na youtubeu gdje bi redovno ga odrzavali ili negdje da uploadate za download.. ne treba o svemu da ja odlucujem

CurvaNord69 07-02-2009 02:10

Trebamo organizirat kao neki server gdje cemo uploadat interove vide-e. Nemora bit samo inter, moze bit to svasta, ali da je s ovog foruma, necemo sad pravit trznicu :D

Nera 07-02-2009 02:13

A sto mislite da ja mlo dotaknem onaj nas klub na facebooku? :)
Tamo sam vec MOD,pa mogu da se pravim vazan :D
Onaj naziv Inter channel ne odzvanja kako bi trebao,mozda da stavim nesto tipa: Inter fan club, ex-yu, ili balkan.. Sto mislite?

CurvaNord69 07-02-2009 02:14

Ma nemoramo imat channel na utube, tamo je vecina ljudi spamera i neznaju sta ce od zivota :D

Huska 07-02-2009 02:17

*nera to ti nebi bilo lose sa facebookom

dera dali mozes nastimat da ovi avatari budu veci kao sto su i na onom foumu bili

CurvaNord69 07-02-2009 02:18

Ma nema to veze, samo ti resize pic mozes, ovako pristaje uz velicinu posta

dera 07-02-2009 02:29

Quote:

Originally Posted by CurvaNord69 (Post 236)
Trebamo organizirat kao neki server gdje cemo uploadat interove vide-e. Nemora bit samo inter, moze bit to svasta, ali da je s ovog foruma, necemo sad pravit trznicu :D

hosting je tesko naci za razbacivanje sa njim, slazem se, mozemo naci neki sajt gdje se moze reg i tu uploadati sve stvari

nera, pa jednostavno reci Inter Balkan Forum :)

CurvaNord69 07-02-2009 02:33

Ma nac ce se to, sta ima veze, a najbolje bi bilo kad bi mogo ubacit nekako ovde da budu videosi na naslovnoj. I jos sta je bilo s naslovnom, nema vijesti sad?
Znam da si u zurbi ali eto da priupitam, nemoze sve odma :D

dera 07-02-2009 02:47

videosi mogu, ali bi usporili forum sto i nije bas lijepo
zar nije lakse ostaviti link i fino odes i pogledas :)

vijesti, ah da nebi, to je bio jedan od razloga zasto smo se i prebacili
ovdje sada sve pisite

Guro 07-02-2009 03:05

Quote:

Originally Posted by dera (Post 224)

Ovako, na tvoj prvi prijedlog dosta sam razmisljao ali ipak nigdje to nema pa tako ni ovdje. O detaljima ne treba..

kako nema nigdje....??? pa ja tu opciju kortistim na drugom forumu i ponekad se pokaze kao korisna...mislim zasto uvijek cekati moderatora da ispravi nesto sto smo sami zeznuli...

u svakom slucaju po mom misljenju prilicno korisna opcija koja se ne koristi cesto ali ne moze da skodi :)


All times are GMT +2. The time now is 18:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com