PDA

View Full Version : Najbolje ovogodisnje pojacanje


Huska
17-05-2010, 10:22
Tko je po vama najbolje pojacanje i zasto???

Dzon Dilindzer
17-05-2010, 10:36
Mnogo tesko pitanje,ja ne znam odgovor. :D :)

dera
17-05-2010, 10:56
potpisujem Dzona, stvarno je tesko izabrati izmedju Milita, Sneijdera i Lucia :)

Huska
17-05-2010, 11:00
hehe..da da ...ja sam glas dao militu zbog toga sto je da dva kljucna gola u dvije utakmice za trofej...a i zbog toga sto je trpao i velikm i malim ekipama, a ne kao neki dok su bili u Interu...mada i ostali su tu...
sneijder da nije bio cesto povrijedjen bio bi jos bolji mada nam je i ovako da dimenziju vise u igri...
isto tako lucio odigrao je sigurno sezonu karijere...cuvao je najbolje napadace svijeta bez ikakvih problema...
pa veliki motta(:D)...takodjer nesto sto nam je falilo u veznom redu...covjek koji ce uzeti loptu od odbrane i proslijediti je na najbolji nacin...sve vece utakmice je odigrao vrhunski malo se na pocetku gubio ali pred kraj sezone potvrdio da je klasa...

a sto se tice pandeva i marige dosli su u januaru i nisu igrali dovoljno da bi se poredili sa ovom 5-orkom...ali su i oni igrali odlicno...

buljoo
17-05-2010, 11:02
pa i nije teško.:)
milito nam je donio dvije krune i to u završnici, čovijek odluke.
mislim svi su doprinjeli kroz cijelu sezonu, ali milito se ipak izdvaja.

hulle
17-05-2010, 11:05
etoo ili u prevodu odlazak ibrahimovica :)

dera
17-05-2010, 11:08
vidis, meni je milito najdrazi od ovih, ali ipak da nije bilo sneijdera tokom cijele sezone da doda loptu
ili lucia i samuela u odbrani, ne bi mi bili u ovoj situaciji, zamislite da je cordoba cijelu sezonu igrao hahaha

adiK
17-05-2010, 14:00
Milito, Sneijder, Lucio, Eto'o, Motta, Pandev, Mariga :) ovim redosljedom.

Balotelli#45
17-05-2010, 14:03
ma svi su nam doneli trofeje ali od pojacanja ipak mi je nakako najbolji IL PRINCIPE,pa svim jakim ekipama je trpao golove...i bilanu (redovno :D ) i romi,chelseu,barci,cski,dinamo kiyevu...... doneo nam je dva trofeja msm potvrdio ih svojim jedinim golovima na tim utakmicama tako da nema dvojbe :D
IMPAZZITO DI MILITO !!!!

Il Mago
17-05-2010, 14:08
Ja licno mislim da je to Wes,jer je on bio ta karika koja nam je nedostajala i bez koje ne bi mogli igrat ovu formaciju koju sad igramo tako uspjesno.sjajno je povezao odbranu i napad,a usto je imao i jako dobar ucinak pred golomo (asisti,golovi)...mada i da kazem Milito,Lucio,Motta,Eto'o pa i Pandev sigurno ne bih pogrijesio.PERFEKTAN MERKATO !

dera
17-05-2010, 14:13
milito i etoo za pobjedu od 2-0 protiv bayerna

Balotelli#45
17-05-2010, 14:23
Eto'o Milito Orgazmo finito :D

Artband
17-05-2010, 14:24
Težak je izbor, ali ako moram da biram, biram Milita.

Esquivel
17-05-2010, 14:26
Sneijder i Milito

dera
17-05-2010, 14:27
tako to obicno biva, napadac je najbitniji, pa vezni, pa odbrana hehehe
kazete on je dao golove, pa on je napadac i to mu je zadatak, veznom je zadatak da doda
odbrani da ne primi.. ko je onda najbolji :P Lucio hehehehe

Huska
17-05-2010, 14:29
Mariga :cool:

mourinho
17-05-2010, 14:29
hehe..da da ...ja sam glas dao militu zbog toga sto je da dva kljucna gola u dvije utakmice za trofej...a i zbog toga sto je trpao i velikm i malim ekipama, a ne kao neki dok su bili u Interu...mada i ostali su tu...
sneijder da nije bio cesto povrijedjen bio bi jos bolji mada nam je i ovako da dimenziju vise u igri...
isto tako lucio odigrao je sigurno sezonu karijere...cuvao je najbolje napadace svijeta bez ikakvih problema...
pa veliki motta(:D)...takodjer nesto sto nam je falilo u veznom redu...covjek koji ce uzeti loptu od odbrane i proslijediti je na najbolji nacin...sve vece utakmice je odigrao vrhunski malo se na pocetku gubio ali pred kraj sezone potvrdio da je klasa...

a sto se tice pandeva i marige dosli su u januaru i nisu igrali dovoljno da bi se poredili sa ovom 5-orkom...ali su i oni igrali odlicno...

Da ne pisemo isto, mislim isto kao i Huska.

Guro
17-05-2010, 14:30
ja glasao za WS...teska je odluka....ali ipak mislim da je donio neku promjenu u nasoj igri,..i napravio najveci uticaj...ipak prosle godine smo imali zlatana koji je davao golove...ove godine milita...ali WS je tip igraca kojeg nismo imali...pa nek bude on

Balotelli#45
17-05-2010, 14:32
Arnautovic i Quaresma :sivi: :sivi:

---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 14:31 ----------

i odlazak Burdissa i Rivasa :D

ivan019
17-05-2010, 18:13
tesko pitanje, milito, sneijder, eto,motta, lucio

svi su igrali kao tim i da jedan fali ekipa bi bila slaba, glasao sam za sneijdera zato sto smo takvo pojacanje dugo cekali

dado
17-05-2010, 19:01
Ma mi smo prodisali otkako je otišao zlatan cigan,dok je on bio sve su lopte išle na njega,a sada napadamo sa svih strana.

Grujinho
17-05-2010, 19:05
dal je moguče? Thiago Motta samo 2 glasova...čudno :)

Balotelli#45
17-05-2010, 20:49
gledajte,mi ne igramo na pojedincima mi smo kao ekipa mnogo jaki nemamo mi nekog da se previse istice jednostavno su svi najbolji na svojim pozicijama i zbog toga ovako dobro i igramo.... ja to mislim da nam je bio kljuc uspeha

filip.sk
17-05-2010, 20:51
Oni sto su glasali za Motta nisu realni, jbg, onda bih trebao i ja glasati za Pandev, non-sense...

Tesko je reci ko je najbolje pojacanje... Svi su imali doprinos u nekom delu od igra i prvenstvo...
-Milito... Davao je golovi, to je bila negova uloga, uradio je to vrlo dobro, ali da je dao na primer gol protiv Roma sad bi imali 5 boda prednost(imali bi smo foru za jos jedan poraz, pa cak i neresen ishod je bio u nasu polzu na kraju, ali retko tko primetuje ovakve stvare, isto i protiv fiorentina na 0-0 sto bih promenio tek utakmice)...
-Eto'o... Nije imao onu poziciju u Barca, igrao je drugu poziciju daleku od kazneni prostor i zbog toga nije imao puno golova, ali svoj zadatak od Mourinho je odradio fenomenalno(levi bek protiv Barca, utakmicu protiv Chelsea kad je povikao sve igraci napred i dali smo gol ko je znacio prolazak dajle, isto tako drugu utakmicu..)
-Pandev... Vidim da nema glasove, i sasvim realno, igrao je samo polu sezonu... Kad je dosao izigrao je na najvisoko nivo, dok nije bio eto'o odradio je svoj posao, asistirao je fenomenalno na Samuel protiv Siene za 4-3, Dao je gol protiv Bilan kad je bilo najvaznije, zato sto smo mogli pukli do kraja i to bi znacilo pritisak i od Milan a ne samo Roma, dao je gol i napravili su penal vrz nega u jednu utakmicu... Izigrao je fenomenalno protiv Chelsea zajedno sa Eto'o(po naredjenje na JM malo povuceno), isto tako protiv Barcelona ako pamtite ko je napravio akciju za jedan od golova, i isto tako je izigrao dobro u udbrani... nije imao neki veliki kiksi definitivno, ali premalo da kazem da je bio najdobro zasiluvanje...
-Motta... Promenljivo, nekad vrlo los, nekad prosecan, ali cesto i odlicna... Protiv Bilan, Barcelona(dva put je ukrao loptu i dali smo golovi), Chelsea, i jos neka u prvenstvu...
-Mariga... Nije igrao dovoljno ali nije bio ni los, a ni nesto posebno...
-Lucio.... Jedan od najboljih defanzivca u svetu... Izigrao je fenomenalno u LP, takodje u Seria A... razmisljao sam pomegu njega i Snajder...
-Snajder... On je bio moj izbor... Jednostavno on je bio ono sto je falio inter... Odlucio je dosta utakmice, povezuo je dobro odbrana-napad i ostao je srce na terenu kao i ostalih...

dera
17-05-2010, 21:23
ja nisam ni za koga, posto se troumim izmedju milita, sneijdera i lucia :)
iako, simpatije idu na stranu milita, i ako ga dostigne sneijder, glas ide njemu, ako ne, onda slabo rankanom luciju :D

Dzon Dilindzer
17-05-2010, 21:28
Ja glaso za Lucia ,pojeo je sve napadace ove sezone koje je cuvoooo,pogotovo Drogba,i Ibro.Ma prosto da je falio jedan od ovih pojacanja(lucio,wesly.milito,eto)ne bi mi dosli dokle jesmo sad!!!ajd Mota i nekako :D (izvini Grujinho) :)

esteban
18-05-2010, 00:21
E ovo se zove uspjesan mercato kad na kraju sezone ne mozes odredit koji je najbolji jer su svi dobro..odabrao sam Milita zbog toliko golova sto je zabio i onih suza kad smo osvojili scudeto!

Grujinho
18-05-2010, 00:45
Oni sto su glasali za Motta nisu realni, jbg, onda bih trebao i ja glasati za Pandev, non-sense...




Filipe, ja sam u šoku, nakon te tvoje izjave :D

Motta je zablistao u periodu, gde su svi ostali malo zaspali...da nije bilo motte protiv barcelone naprimer, gde je dva puta ukrao loptu i započeo akciju za gol, mi nebismo išli u madrid...Nije sad najbolje pojačanje, slažem se, ali sigurno da nismo nerealni oni što smo za njega glasali ;) :)

Dzone, oprošteno ti je, ali pazi ubuduče :)

filip.sk
18-05-2010, 01:14
Filipe, ja sam u šoku, nakon te tvoje izjave :D

Motta je zablistao u periodu, gde su svi ostali malo zaspali...da nije bilo motte protiv barcelone naprimer, gde je dva puta ukrao loptu i započeo akciju za gol, mi nebismo išli u madrid...Nije sad najbolje pojačanje, slažem se, ali sigurno da nismo nerealni oni što smo za njega glasali ;) :)

Dzone, oprošteno ti je, ali pazi ubuduče :)

Procitaj sta sam napisao za mottu :)

protiv barce, pandev je poceo akciju a motta je ukrao loptu :D

Ado525INTER
18-05-2010, 01:47
Mnogo tesko al ev vako misljenja sam da je Militto da mnogo kljucni golova al nije dao nikad solo prodorima dao je zahvaljujici novim interu KOLEKTIVU glasao sam za Snjdera jer je unjeo projene velike po meni a glasao bi jos za sva pojacanja osim Marige na njemu je vrjeme a ovi ostali na spisku Pandev Etoo Motta Lucio svako je dao svoj doprinos i za njih bi glasao hvala bogu sto su ovdje FORZA INTER

Anais
18-05-2010, 09:42
Po meni definitivno Sneijder, razlog? Pravi playmaker definitivno nije isto sa njim na terenu i bez njega, poslije njega definitivno Milito

dera
18-05-2010, 09:59
ja dao glas za milita, previse se sneijder priblizio heheh
a htio sam za lucia :(

Dzon Dilindzer
18-05-2010, 10:19
Mota ima 2 glasa = Grujinho ima 2 profila :D :D :D ............osta moj Lucio na 1 :(

dera
18-05-2010, 10:29
e jbg, zaista je lucio najmanje postovan, a tako ti je to kad si odbrandbeni, npr. etoo suta 10x i ubaci jednom NA asistencije sneijdera, a ovamo 100 pokusaja protivnika da daju gol, lucio i samuel izbace - heroj dana: etoo :D

Dino 1908
18-05-2010, 15:06
Milito jeste prvoklasan igrac, ali nama je trebao playmaker poput Sneijdera i momak se pokazao fenomenalnim. I zato s pravom tvrdim da je on definitivno najbolje pojacanje ove sezone.

adiK
18-05-2010, 15:23
Ja sam glasao za Mottu ;) znao sam da nece niko za njega glasat osim Grujinha.

Grujinho
18-05-2010, 15:28
nemoj mene sad spominjat...priznaj da je i tebe oduševio svojim igrama :D

dera
18-05-2010, 15:35
joj stize sneijder milita, hajmo sada svi za lucia :D

LiGad
18-05-2010, 15:58
Dao sam glas Sneijderu ..jer Milito je samo zamijenio Ibru ..dok je Sneijder nesto potpuno novo za Inter, mozak ekipe ..

dera
18-05-2010, 16:17
buu hehehe

Esquivel
18-05-2010, 16:25
Polako se topi Militova prednost:D

Pirate_Girl4
18-05-2010, 20:47
Glasala sam za Milita, zato što je postigao mnogo golova ove sezone, dobar je igrač... Tu su još i Sneijder i Lucio koji su odigrali također dosta odličnih utakmica, bili su ključni u nekim utakmicama, npr. Lucio se istakao kad smo igrali protiv Barcelone u LP, spasio je puuuno lopti... Sneijder... Šta reći, kralj, postigao je nekih bitnih golova u utakmicama, odličan igrač... Njih 3 su mi najbolja pojačanja. :nova:

ivan019
18-05-2010, 21:58
slazem se sa vama ali nikako ne bih zaboravio ni etoa i mottu :D

adiK
18-05-2010, 22:04
nemoj mene sad spominjat...priznaj da je i tebe oduševio svojim igrama :D
pa jeste, ima strasan pas, od veznjaka iskreno najbolji, ukljucujuci i Sneijdera.

Dejo
18-05-2010, 22:20
Sneijder

Esquivel
18-05-2010, 23:31
Glasao sam za Milita,ali Sneijder definitivno:D

Guro
19-05-2010, 00:33
e bas ti je fora :) glasas za jednoga a drugi je bolji :p

nego...bolje bi bilo da je stavljena opcija da se izaberu mozda dvojica....

Esquivel
19-05-2010, 00:39
Provalio si me:D,salim se.Ma mislio sam da ce Milito odneti trofej"Najboljeg ovogodisnjeg pojacanja",pa sam onako brzinski glasao za njega.:)

filip.sk
19-05-2010, 02:14
slazem se sa vama ali nikako ne bih zaboravio ni etoa i mottu :D

A ni Pandev :D

adointer
19-05-2010, 09:28
ma normalno da je snejider najbolje ovogodisnje pojacanje, mada millito ne zaostaje toliko iza njega...ipak on dade posljednji gol sieni...:D :D :D

DenchiNL
19-05-2010, 09:41
odgovor je prilično jednostavan, samo pitanje ste mogli bolje postaviti:
Bez kojeg igrača ne bi bili tu gdje jesmo?

DIEGO "IL PRINCIPE" MILITO!!!

ivan019
19-05-2010, 16:14
filipe dobar je pandev ne kazem da nije :D ali nije ni blizu ovoj 5 :P

filip.sk
19-05-2010, 16:55
filipe dobar je pandev ne kazem da nije :D ali nije ni blizu ovoj 5 :P

Onda ivane, sta da kazem vise, nemas pojma od fudbala, idi procitaj moj prvi post u ovaj temi...