PDA

View Full Version : Palermo-Inter


Artband
19-03-2010, 16:25
Dok smo peglali Čelzi i očekivali povoljan žrijeb, i dobili ga, totalno smo zaboravili na sjutrašnju utakmicu, pa evo da ja otvorim temu.

Sjutra u 20 i 45 teško gostovanje na Renco Barberi, ali moramo na pobjedu.

Do sada skor u gostima u ligi protiv njih, 8 pobjeda, 4 poraza i 10 neriješenih.
33 data, i 22 primljena.

Ovo je zanimljivo Palermo nije izgubio 22 zvanična meča kući, 8 pobjeda za redom. :eek:

I Havijer Zaneti igra 135 utakmicu za redom. :crazzy:

Prenos na Sportklubu, ali u reprizi u 23 i 55, tako da ću se načekati, ali svejedno izlazim, tako da odgovara.

Sudija Damato, kada on sudi dobili smo svih 5 mečeva, ali kući.

Pozvani: Cezar, Toldo, Orlandoni
Kordoba, Zaneti, Majkon, Lusio, Samjuel, Santon, Materaci
Stanković, Kvarežma, Mota, Snajder, Mariga, Kambijaso
Eto, Milito, Pandev

PazzaInterista
19-03-2010, 18:48
Mourinho names squad for Palermo v Inter
Friday, 19 March 2010 14:29:51

APPIANO GENTILE - José Mourinho has named a squad of 19 players for Saturday night's Serie A Week 29 match at the Stadio Renzo Barbera (kick-off 20:45):

Goalkeepers: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni.

Defenders: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 39 Davide Santon.

Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 7 Ricardo Quaresma, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso.

Strikers: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev.

Znači opet bez super marijota?

ivan019
19-03-2010, 19:31
glat pobeda sigurno :D

Huska
19-03-2010, 19:43
nije zbog ove tekme u srijedu ali imam nekakav OPET osjecaj da cemo ih razbit tamo...nesto kao genou u prvom dijelu sezone..kada su svi mislili da sigurno tu gubimo bodove mi smo ih razbili...a u ovim situacijama tj.kada se treba "cupat" smo uvijek igrali extra i to najvise zahvaljujuci mourinhu jednostavno cojk:D zna pripremit momcad za ove utakmice

Balotelli#45
19-03-2010, 19:55
moramo ovo da pobedimo i nadamo se povoljnom rezultatu milan-napoli

filip.sk
19-03-2010, 20:28
Bice teska utakmica, isto tako pritisak je na nas...

PazzaInterista
19-03-2010, 22:29
Mourinho sad moze bit na klupi?

ivan019
19-03-2010, 22:32
ja mislim da moze

filip.sk
19-03-2010, 23:41
Moze i bice na klupu :)

esteban
20-03-2010, 01:48
Forza Ragazzi!!

Grujinho
20-03-2010, 04:00
Ovo se dobija...Milan nam je došao na bod. Nema više mjesta za greške, jači smo u svim pogledima...nakon ove pobjede protiv Chelseaja, dobili smo još više na samopouzdanju...jedini je minus, da igramo na vručem terenu u Siciliji...ali ipak CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI!! GAZIMO PALERMO!!!!!

muflon
20-03-2010, 04:18
pozdrav svima. strah me palerma.ponajbolja domaca ekipa u italiji.mogla bi da bude pusiona,i onda nam slijedi liga prvaka.bicemo umorni.milan ce to iskoristiti i osvojiti ce ligu,al mi osvajamo ligu prvaka.mislim da bi svi na to pristali. heh.

Huska
20-03-2010, 09:59
nikad lp prije scudeta ;)...

ivan019
20-03-2010, 14:20
pozdrav svima. strah me palerma.ponajbolja domaca ekipa u italiji.mogla bi da bude pusiona,i onda nam slijedi liga prvaka.bicemo umorni.milan ce to iskoristiti i osvojiti ce ligu,al mi osvajamo ligu prvaka.mislim da bi svi na to pristali. heh.

nikad :D

mada bi milan morao dobiti sve dok kraja ako zeli da osvoji hehe nemoguca misija za njih :)

Il Mago
20-03-2010, 15:04
Mislim da ovo dobijamo danas ba...vrijeme je da i u ligi pokazemo snagu. :nova:
P.S. ne damo ligu Bilanu,mi uzimamo i ligu i CL :D

hulle
20-03-2010, 15:09
vrijeme je da se dobije

muflon
20-03-2010, 15:40
mada bi milan morao dobiti sve dok kraja ako zeli da osvoji hehe nemoguca misija za njih :)

naravno da nece dobiti sve do kraja.a mi? gostovanje u romi,firenzi. jebeno brale moj. i palermo veceras.jos i ligu prvaka imamo.prejeben raspored.kao sto sam rekao.prije bi ligu prvaka nego scudetto.to je logicno.

Grujinho
20-03-2010, 16:39
ma kakva roma bre..pa razbit čemo njih...prejaki smo mi za serie a...več danas vračamo stvari na mjesto...

znamo svi zašto se je milan približio...sigurno ne zbog njihovog kvaliteta, nego zbog _____ (presudite sami)...

Guro
20-03-2010, 18:14
Ja sam sto puta rekao da Milan ne moze da osvoji tritulu osim ako im je mi ne poklonimo...i to je tako...previse smo kiskali zadnjih 5 kola u Italiji....ali sam ubijedjen da nocas mozemo da pobijuedimo i to sa dobrom razlikom...i da m itako Inter uljepsa rodjendan...
inace ocekujem malo izmjenjen sastav...tako da se ne bih iznenadio ako bi Vidjeli Quaresmu od starta

Huska
20-03-2010, 21:28
Palermo: 46 Sirigu; 16 Cassani, 5 Bovo, 24 Kjaer, 42 Balzaretti; 8 Migliaccio, 30 Simplicio, 9 Nocerino; 6 Pastore; 10 Miccoli, 7 Cavani.
Subs: 28 Benussi, 3 Goian, 14 Bertolo, 20 Budan, 88 Blasi, 89 Celustka, 90 Hernandez.
Coach: Delio Rossi.


Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 39 Santon; 5 Stankovic, 19 Cambiasso, 4 Zanetti; 10 Sneijder; 9 Eto'o 22 Milito.

Subs: 1 Toldo, 2 Corodoba, 7 Quaresma, 8 Thiago Motta, 17 Mariga, 23 Materazzi, 27 Pandev.

Coach: José Mourinho.
Referee: Antonio Damato (Barletta).

dera
20-03-2010, 22:05
prenos - http://debilizator.tv/big.cgi?kanal=7

ReMad
20-03-2010, 22:18
0-1 Milito P.K Min.11
Click Here for Video (http://www.d1g.com/video/space/sports/show/3663485)

---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

1-1 Cavani Min.25
Click Here for Video (http://www.d1g.com/video/space/sports/show/?id=3663507)

Balotelli#45
20-03-2010, 22:35
1-1 half time -.-
bice bolje nadam se u drugom mada nismo lose odigrali imali nekolko prilika,pre svega militova stativa i sansa maicona glavom....

ivan019
20-03-2010, 22:37
opet jeftino primljen gol :(

Balotelli#45
20-03-2010, 22:40
tesko dajemo a lako primamo,mnogo promasujemo moramo to sto pre da ispravimo

Huska
20-03-2010, 22:41
kako smo odigrali do naseg gola mislio sam da cemo im par komada do poluvremena uvalit...a ono poslije gola sve kontra nismo nista uradili...

deki u preslaboj formi a i nervozan je sto prije ga treba mijenjat

dera
20-03-2010, 23:40
:cast: Graaande graaaaaande Mourinho!
bio sam ubjedjen da ce ubaciti Quaresmu na poluvremenu jer smo djelovali bezidejno, ali ne, on izbaci santona
milito iznerviran, i ne bio, ne moze on igrati u ovakvim utakmicama, a igrac koji moze - arnautovic place tamo negdje..

moj zakljucak, sto je ocito, je da se u ovakvim utakmicama igra sa kreativcima, sa nekim ko zna da prodribla, da eksplodira, a ne motta stoji i ceka da ga napadnu

Huska
20-03-2010, 23:41
OPET jebo ih hljeb OPET...ko kurac se vuku po terenu ako neces igrat mrs napolje ima tko hoce

i na kraju ce biti sudije nam krive sto nismo prvi a sami smo sebi krivi...jebo te i celzi i lp kad ne mozes jebenog palerma pobijedit

hulle
20-03-2010, 23:41
jao sta je ovo reci pa jel mozemo ikog pobjedit

dera
20-03-2010, 23:43
huska, ne nerviraj se, DDDWDLD (7utakmica - 8 bodova od mogucih 21) - dozla da smo igrali sa milanom, juventusom, romom, fiorentinom itd.
jadno, stvarno jadna predstava

CAX
20-03-2010, 23:44
pa dal je ovo moguce!!sta se ovo desava u prvenstvu vise!!!

Huska
20-03-2010, 23:46
ma ne mogu idu mi svi na kurac vise...odigras tekmu decenije citav svijet ti se divi i onda dodjes poseres se sam na sebe...

nismo imali prilike postene...tj. nismo je nikako ni imali samo smo kruzili oko gola ni kako treba centarsuta ni sut ni nista

Guro
20-03-2010, 23:48
e ne znam sto da kazem....posle duze vremena mozemo da gledamo drugu ekipu na celu...ali se iskreno nadam da nece biti tako nego da cemo mi povecati prednost na ova trenutna 2 boda :)

teska utakmica definitivno...ja ne znam ali momci su mi djelovali preumorno...i samo se pitam kako ce izdrazati ovaj tempo igranja svaka tri dana do kraja aprila....prvenstvo...kup.....liga sampiona

e sad ono sto je mene iznerviralo je to sto se nisu mogli dogovorit nocas sa loptom nista...dosta dosta gresaka u dodavanjima...
kako smo krenuli bili mislio sam da cemo ih napuniti...ali posle datog gola ide ona nasa standardna igra...i opet prilicno lako primljen go...cak mislim da je julio mogao da hvata ono...
u svakom slucaju u srijedu jos jedna utakmica....momcima treba pobjeda to je sigurno...
sjutra navijam za napoli citavim srcem...

dera
20-03-2010, 23:51
ko je kriv zasto igraju umorni igraci? pa covjece mi imamo klupu vrijedniju od prve postave palerma
jedino etoo je djelovao svjez od ovih prvotimaca, lucio igrac utakmice :D

arnautovica u napad, quaresmu u sredinu itd itd.. ali ne, principi velicanstvenog su puno bitniji

Balotelli#45
20-03-2010, 23:55
SRAMOTA
pa mi u sred londona razbijemo chelsea mogli smo jos 4-5 gola da im damo a protiv palerma za 90 minuta 2 polu sanse i gol iz penala....ja neznam sta se sa nama desava u prvenstvu...a i mou mng kenja u zadnje vreme,postujem ja sve to razbio je cheslea u dve utakmice odlican je trener i sve ali jbt protiv ovih ekipa koje kod kuce daju go i svi u svojih 16 da se brane moraju da igraju ofanzivni igraci a ne Motte,marige itd... trebao je balotellia da pozove,vidi se da bez njega MNOGO teze ide kad nas nece jer on jedini moze da predje nekoliko igraca ,sutne iz daljine ,resi utakmicu jednim potezom,takodje Q je trebao da igra jer i on moze da probije sta je mislio Mourinho da ce cambiasso i motta da probijaju a da ce go da dodje sam od sebe....jbt upropastise posle one pobede protiv chelsea morali smo ovo da dobijemo...sad samo da se nadamo da ce Napoli da uradi nesto na MEazzi ili moracemo da vadimo prvnestvo protiv juvea,rome i fiorentine u narednih nekoliko kola a nemamo prava na kix...

Guro
20-03-2010, 23:55
dera....evo ti nocas prilika da kritikujes murinjaaaa :)

Deki je u ocajnoj formi...i mislim da je trebao igrati Q....i to vise po lijevoj strani kako bi pravio prostor za Maicona...ali to je samo moje misljenje...

nista strasno da milan i ode taj 1 bod iznad...oni namju ekipu koja moze izdrzati do kraja ako mi budemo bolji...

dera
20-03-2010, 23:58
vanja, ma nije on ljut na marija, mario ima samo gripu vec 2 sedmice, nema sanse da sjedne na klupu, toliko je bolestan
po meni nadimak milita se moze dati i joseu, iz drugih razloga, PRINCIPI nabijem ga na k..

filip.sk
21-03-2010, 00:01
Losa utakmica...

Guro
21-03-2010, 00:06
kao sto rekoh ovo 29 kolo nije lako ni za milana tako da pitanje je sto ce biti...


30
Inter - Livorno
Parma - Milan

ovo 30to je opet bolje za nas

31
Milan - Lazio
Roma - Inter

ovdje ce biti tesko...ali moramo da dobijemo...a i uvijek nam je bilo lakse sa romom u gostima nego na meaci


32
Cagliari - Milan
Inter - Bologna

opet bolje kolo za nas...

33
Fiorentina - Inter
Milan - Catania

ovdje smatram da je jednako tesko i za nas i za njih...fiorentina nam je redovni musterija :)

34
Inter - Juventus
Sampdoria - Milan

jesam li veliki optimsita ako kazem da je i ovo kolo bolje za nas???


35
Inter - Atalanta
Palermo - Milan

Micoli ce da odigra za nas :) opet kolo na nasoj strani


36
Lazio - Inter -
Milan - Fiorentina

I opet kolo na nasoj strani..samo sto ce biti tesko protiv Lacija koji ce se boriti za opstanak



37
Genoa - Milan -
Inter - Chievo

i opet kolo lakse za nas...


38
Milan - Juventus
Siena - Inter

komentar za ovo je suvisan :)




znaci ako se ne varam mi imamo lakse prvenstvo do kraja...ali ono sto nas ce da ubija jesu tri takmicenja...milan ima puno povreda...losu odbranu...i mislim da ce im biti biti bas tesko....ili mzoda nece ako mi nastavimo da prosipamo ovoliko bodova...

definitivno smo u krizi nakon toliko vremena dominacije u prvenstvu...

Huska
21-03-2010, 00:09
i proslih 5 kola je bilo bolje za nas pa evi vidi nas sad kada ja moram racunat koliko ce bbilan osvojit bodova do kraja i gdje ce kiksat...misli i ja znam da cemo to osvojit na kraju ali brate kad nesto nije uredu onda nije

dera
21-03-2010, 00:11
jesam li veliki optimsita ako kazem da je i ovo kolo bolje za nas???

jesi!

Guro
21-03-2010, 00:16
i proslih 5 kola je bilo bolje za nas pa evi vidi nas sad kada ja moram racunat koliko ce bbilan osvojit bodova do kraja i gdje ce kiksat...misli i ja znam da cemo to osvojit na kraju ali brate kad nesto nije uredu onda nije

24.
mi gostujemo napoliju...milan sa udinezeom...mislim da i nije bilo lakse...

25.
Milan gostuje bariju i dobija a nama je bila sampdorija...ovdje smo kiksali i to dobro

26.
mi isli u Udine a milanu dolazila atalanta....opet teze za nas...

27.
nama u goste bila Genova....milan bio kod rome...malo teze za milan...

28.
proslo kolo...mi kod catanije...a milanu dosao kijevo...i opet teze za nas...zasto...pa katanija je ekipa koja je mzoda i u najboljoj formi


to je to do ovog kola...

mislim da nismo imali uospte laksi raspored...ali da cemo do kraja i imati nesto bolji raspored...

dera
21-03-2010, 00:19
daj guro, znam da ti je rodjendan ali nemoj zezati hehe.. cuj roma malo bolja od genoe.. onda gore si napisao lakse nama protiv catanie nego njima protiv cagliarija, ima tu jos bisera

Guro
21-03-2010, 00:20
daj guro, znam da ti je rodjendan ali nemoj zezati hehe.. cuj roma malo bolja od genoe.. onda gore si napisao lakse nama protiv catanie nego njima protiv cagliarija, ima tu jos bisera


dera....nesto si pobrkao :)

Huska
21-03-2010, 00:23
odo ja spavat...mozda kad se probudim ovo ne bude istina i ja budem imao dobitni listic :D

dera
21-03-2010, 00:39
najbitnije je da je jose zadovoljio svoje principe, i digao Quaresmu da se uznoji a potom ga vratio na klupu ;)

ivan019
21-03-2010, 00:52
meni samo nije jasno kako mourinho ne shvata da je vec provaljen, useremo 4 utakmice i on 5. igra u potpuno istoj formaciji hehe

dera
21-03-2010, 00:57
sto je najgore, svi misle da je meni drago sto smo izgubili da bih kritikovao josea

ivan019
21-03-2010, 00:59
ja ti verujem :D

hulle
21-03-2010, 01:03
sta drugo reci nego

forza napoli

muflon
21-03-2010, 03:35
30
Inter - Livorno
Parma - Milan

ovo 30to je opet bolje za nas

31
Milan - Lazio
Roma - Inter

ovdje ce biti tesko...ali moramo da dobijemo...a i uvijek nam je bilo lakse sa romom u gostima nego na meaci


32
Cagliari - Milan
Inter - Bologna

opet bolje kolo za nas...

33
Fiorentina - Inter
Milan - Catania

ovdje smatram da je jednako tesko i za nas i za njih...fiorentina nam je redovni musterija :)

34
Inter - Juventus
Sampdoria - Milan

jesam li veliki optimsita ako kazem da je i ovo kolo bolje za nas???


35
Inter - Atalanta
Palermo - Milan

Micoli ce da odigra za nas :) opet kolo na nasoj strani


36
Lazio - Inter -
Milan - Fiorentina

I opet kolo na nasoj strani..samo sto ce biti tesko protiv Lacija koji ce se boriti za opstanak



37
Genoa - Milan -
Inter - Chievo

i opet kolo lakse za nas...


38
Milan - Juventus
Siena - Inter

komentar za ovo je suvisan :)

hahaha.prejeben si optimista.ako cemo biti realni,milan ima laksi raspored do kraja.definitivno laksi,i jos uz to nema dva natjecanja kao mi.covjece sanse su upravo 60-40 da ce oni osvojit prvenstvo.po tvom izgleda da mi imamo svako lakse kolo,a idemo u goste romi i fenomenalnoj fiorentini koja je trebala igrat cetvrtfinale lige prvaka.malo se trebamo spustiti na zemlju.samo smo sebi stavili govno u usta.uzas.

Dzon Dilindzer
21-03-2010, 09:25
e ti Muflon imas 3 posta i u sva tri si reko da ce Bilan osvojiti scudeto a mi nemozemo,sta ti je covjece jesi li ti uopste navijac Intera?I imamo laksi raspored a i bolji tim od milana,tako da ja mislim da je prvenstvo opet nase 70-30 %!!!Najspremniji smo tim i fizicki u ligi pa mislim da mozemo izdrzati i onolike utakmice (klupa nam je ko milanov prvi tim)

Huska
21-03-2010, 10:35
muflonu da ti nisi mozda iz onog merda odreda pa tako navijas za njih...bas bih volio vidjeti tvoje razloge zbog cega ce bbilan osvojit...

ivan019
21-03-2010, 12:35
milanovi su jos mladi za skudeto :D karijera je pred njima, imaju vremena :sivi:

Huska
21-03-2010, 12:53
ehhee ivek evo i zubonja je usao u 4 deceniju zivota danas...sad su malo spremniji :D

---------- Post added at 11:53 ---------- Previous post was at 11:38 ----------

prosudite sami dali smo trebali imati igraca vise

http://www.youtube.com/watch?v=pAEuH12ButI

prvi zuti je dobio zbog penala i onda kasnije 2 prekrsaja i oba za zuti i on ni jedan ne pokazuje

Il Mago
21-03-2010, 13:06
Ako ovo na Militu nije za zuti nezz sta je...al nebitno ba.nisam gledo utakmicu al vidim po vasim komentarima da nismo nes odigrali.jbg.mogle bi nas suge veceras prestic :( al et imamo priliku odma u srijedu da konacno pobijedimo nekog :D izgleda da nasi jos uvijek razmisljaju o CL

muflon
21-03-2010, 13:35
pa ne moraju svi na ovom forumu biti optimisticni kao vi.imam svoje pravo da kazem misljenje.nakon zadnjih 10 utakmica,a mislim da imam omjer 3-6-1 imam pravo da budem zabrinut.i to protiv dosta jadnih ekipa smo gubili bodove.neka netko kaze iskreno,al iskreno,tko jos vjeruje 100% u naslov? jer ja ne.pa dobro kazu neki ovdje,nakon demonstracije sile protiv chelsija,mi se ovak brukamo u ligi.i onda kazu da je talijanska liga jadna.mi sjebemo najjacu ekipu na svijetu,jebeni chelsi,a nas u ligi jebu genoa,catania,palermo itd...pa vi mislite onda.ispada da je italija najjaca liga na svijetu. heh.

a sto se tice tog rasporeda,ja to gledam malo drukcije.gledam tko od nas igra s jacim momcadima.mi imamo tri derbija,oni 2.i oni obadva igraju kod kuce,a mi 2 u gostima.prema tome,oni su u blagoj prednosti.al kad bi mi do kraja lige igrali kao protiv chelseaja,pa naravno da nam niko ne bi nista mogao.

dera
21-03-2010, 14:55
momak je samo iskren, ne znam sta ga napadate, i u potpunosti se slazem sa njim ;)
a za bovu, znas kako sam bio ljut na sudiju, djeli samuelu zute za sranja, a njemu ne smije

ivane, bas citam da dovode svog super-maria, 31godisnjaka :D

---------- Post added at 13:55 ---------- Previous post was at 13:45 ----------

DDDWDLD (7utakmica - 8 bodova od mogucih 21) - igrali protiv parme, napolija, sampdorije, udinesea, genoe, catanie i palerma
a evo milanovog omjera: WWWWDW (6utakmica - 16 bodova od mogucih 18) - igrali protiv bologne, udinesea, barija, fiorentine, atalante, rome i chieva, jos cemo danas vidjeti

uglavnom, sami zakljucite ko je imao teze utakmice

Balotelli#45
21-03-2010, 19:43
evo ti danas 1-1 propadose nade za scudetto u smrdljivom delu Milana -.-

hulle
21-03-2010, 20:32
sta drugo reci nego

forza napoli



AC Milan [1 - 1] Napoli :D

---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 19:24 ----------

jao kako je milan primio gol
igrac milana napuca svog golmana hahahahahah

a na drugoj strani sve sam dinho i onda lopta samo pogodi pipa i 1-1
bila je onda jos dobra sansa jedna za napoli
pa onda serija milana
prvo seedorf, pa o5 dinho sve promjesa ubaci al ovaj put pipo masi i onda pred kraj utakmice mancini u sansi i srecom vidi se da mu je drazi inter pa nije zabio gol :) hahaha

Guro
22-03-2010, 00:28
kao sto rekoh....milan je imao svoju utakmicu i nije je iskoristio....idemo na sledece kolo...
mislim da definitivno imamo lakse kolo...mi kuci sa livornom...oni u goste parmi...i to je prilika da se odlijepimo...i lakse udjemo u derbi sa romom...
ekipa nam je u nekoj psiholoskoj krizi...kao da nemaju inspiraciju da igraju sad seriju a....ali definitivno u srijedu moramo da dobijemo...nista drugo ne dolazi u obzir

ivan019
22-03-2010, 01:26
mislim da smo cak mi profitirali u ovom kolu :D

Enfant Terrible
22-03-2010, 18:07
Parma nije ni malo lagan zalogaj, to smo vidjeli kada su igrali protiv nas. Bilan ima užasnih problema u odbrani, prespori su, a to će vjerujem Parma znati iskoristiti. U svakom slučaju, očekujem pobjedu Intera i odmicanje od njih na pristojnu razdaljinu.

esteban
22-03-2010, 19:43
Parma nije ni malo lagan zalogaj, to smo vidjeli kada su igrali protiv nas. Bilan ima užasnih problema u odbrani, prespori su, a to će vjerujem Parma znati iskoristiti. U svakom slučaju, očekujem pobjedu Intera i odmicanje od njih na pristojnu razdaljinu.

Valjda ih preleti nas Biabiany :)

CAX
23-03-2010, 03:18
svi mi gledamo utakmice intera i milana,a niko ne prati romu,koja cuti i lagano se priblizava!!!!

Artband
23-03-2010, 16:56
Gledam sada malo ovaj dosuđeni penal, pa običan duel koji i može, a u više situacija i ne mora da se sudi.