PDA

View Full Version : Inter 2000s


CurvaNord69
03-02-2010, 20:38
E sad mi pade na pamet da vidim sta mislite o najboljoj momcadi u proslom desetljecu :D
I nemojte da bude "adrianooooo" "ronaldooo" i ti fazoni nego fino sve obrazlozit.

JC
Maicon-Cordoba-Materazzi-Zanetti
Figo-Stankovic-Cambiasso-Recoba
Vieri-Ibrahimovic
JC-tu negdje s toldoneom, ali ipak vise trofeja osvojio
Maicon-On i zanetti nemaju konkurencije ali capitano igra i druge pozicije
Cordoba-Bilo je on ili samuel al ipak je duze tu nekako ima veci utjecaj
Materazzi-Jedan od simbola intera od kad je dosao.
Zanetti-Treba ista objasnit?
Figo-Nije tolko igrao al ipak legenda lik i dosta dao
Stankovic-Svake godine sve bolji, prakticno citavo desetljece igro
Cambiasso-Doso ima 5god, najbolji def vezni u interu odavno
Recoba-E kako mi je krivo sto on vise ne napravi, najbolji FK na svijetu :D
Vieri-Jedan od najboljih strijelaca u povijesti intera
Ibrahimovic-Sam vukao ekipu dvije sezone

Ronaldo npr. nije tu jer nije igro sve ukupno 10 utakmica u 2000itim, a adriano nista nije osvojio i vise zasluzuju ibra, vieri

hulle
03-02-2010, 21:14
hehehehe
pa dobro to za titule adriano je osvojio isto kao i ibra heheheh
isto za titule nije isto porediti talijansku ligu u zadnjih 3-4godinije i prije skandala s namjestanjem utakmica jer tad su igrali daleko bolji igraci nego danas + to namjestanje pa belaj bilo osvojit hehehe

ronaldo je bio najbolji igrac svijeta u dresu intera tako da...
figo..hmmm pa onda moze i R.Baggio kao i Veron pa Luigi Di Biagio, Blac i Seedorf tu i tamo Emre?!
Cannavaro?

ma ima dosta tih...nemam sad vremena

CurvaNord69
03-02-2010, 21:26
Cannavaro jubentin, badjo nista u 200citim, a ronaldo sto sam reko nije igro poslje 98 nikako, zidorf bilansita :D

hulle
03-02-2010, 23:41
joj jubentin bilanovac.....

pa sta je ibra....i on je jubentin...odakle je on dosao...
da je milan ponudio za njeg igra bi i tamo...
otisao je cim je neko ponudio za njeg....tako da.....

CurvaNord69
03-02-2010, 23:56
Pa igro je u interu zadnje ovi obrnuto :P

hulle
04-02-2010, 00:05
pa joj....kazem ti da nije interista hehehehehe
ovdje je bitno valjda po kvaliteti a ne po tome kakav je ko covjek :)

Boris_10
04-02-2010, 15:32
Ma ADriano sigurno nema veze sto nije nista osvoio ali je igraaaoooo perverzno

CurvaNord69
04-02-2010, 19:19
Ja govorio il ne govorio...

Balotelli#45
04-02-2010, 19:41
Julio Cesar-on i toldo su tu negde ali ipak po meni je Julio malo bolji
Maicon-nema sta da se kaze za njega najbolji desni bek na svetu to je dovoljno :)
Materazzi-legenda kluba i primer kako treba da se ponasa pravi Interista,nema tu juve,milan nisu losi jednostvno samo Inter a ostale ko jebe a i po igri je to dokazao davao je golove vise nego vecina napadaca :D
Cordoba-u najboljim godinama bio je najbrzi stoper i jedan od najboljih,dobar glavom iako je nizak
Zanetti- ...
Cambiasso-covek je legenda krenuo je zanettijevim stopama
Stankovic-pravi interista a i fudbalski kvaliteti su mu veliki
Recoba-za njega je sve receno retko ko moze da se sa njim meri
Adriano-jedno vreme je bio mozda i najbolji napadac na svetu sve je imao i da bude najbolji igrac zavrsilo se kako jeste ali jbg
Ibrahimovic-vukao ekipu 2-3 godine
Cruz-ima njuh za gol kao niko drugi,seru ga golovi,mnogo puta covek odluke pravi Complete Foward :D

Huska
04-02-2010, 20:34
---------------J.Cesar

Maicon----Cordoba-----Matrix----Chivu

------------Cambiasso
--Zanetti----------------Stankovic

---Adriano----------------Recoba
-------------Cruz/Ibra

sve do napda se nema sta objasnjavat...a vec napad je problematican...bez recobe ne moze nikako :D...onda su tu jos Cruz,Ibra,Adru,Vieri,Crespo...

Balotelli#45
04-02-2010, 23:10
skoro ista kao moja evo ja moju uprosceno da turim
----------------Julione-------------------
Maicon----Matrix---Cordoba-----Zanetti--
-------------Cambiasso------------------
Stankovic-----------------Recoba-------
------------Sneijder/Veron--------------
------Adri/Ibra-------Cruz/Crespo-------

CurvaNord69
04-02-2010, 23:53
E ipak sad ne moze sneijder tu bar po meni za ova 4 mjeseca, i veron je isto igracina al nije toliki utisak ostavio.

Boris_10
05-02-2010, 00:26
---------Toldo----------
Santon--Samuel--Rivas--Favali
Q---Mancini--Figo------MUntari
------Suazo-------Arnautovic

ALi cudi me da niko nije swtavio Martinsaaaa!
OBafeeeemiiiiiiiiiii MArtiiins!!

ivan019
05-02-2010, 00:44
kako mozes staviti tolda u ovoj ekipi???

Grujinho
05-02-2010, 01:01
--------------Cordoba

---Adriano----------------Recoba
-----------------Cruz



:sivi: :sivi: :sivi: hehe

adiK
05-02-2010, 01:19
A Van der Meyde? :D

Huska
05-02-2010, 10:07
:sivi: :sivi: :sivi: hehe


reci gruji u cemu je problem

Nera
05-02-2010, 11:07
----------Julione---------
Maicon-Cordoba--Matrix--Zanetti

---------Cambiasso------
---Deki------------Sneijder (ebiga, predobar da bi ga iskljucio)
-Adriano--br.9 Barce--Recoba (Arna zamjena :D )

Il Mago
05-02-2010, 11:19
-----------Julio---------------
Maicon-Samuel-Matrix-Capitano

Stankovic-Cambiasso-Figo

---Ibra-Adriano-Vieri---

Grujinho
05-02-2010, 19:11
reci gruji u cemu je problem

ma ništa, smiješno mi je, kako stavljate neki Adriana ispred VIERIJA i IBRAHIMOVIĆA...čak si cruza napisao, a nisi boba vieria, a ibru stavljaš skupa sa cruzom... svašta, mada nisi jedini...ali ništa, to je tvoje mišljenje i nemam ništa protiv toga...

Balotelli#45
05-02-2010, 19:16
ispred VIERIA koji nas je pokusao uvaliti u probleme koji je igrao i za inter i milan i jube....ja cenim vieria i dobar je bio mnogo ali ipak Leite nikad nije izdao inter a i bolji je od njega po kvalitetu u onim najboljim godinama realno....

Il Mago
05-02-2010, 19:18
Vieri je bio i osto legenda kluba :cool:

Grujinho
05-02-2010, 20:18
adriano bolji od vieria? pa ti onda nisi gledao vieria kako je igrao kada je on bio u svojim godinama....

Moca93
05-02-2010, 20:38
ispred VIERIA koji nas je pokusao uvaliti u probleme koji je igrao i za inter i milan i jube....ja cenim vieria i dobar je bio mnogo ali ipak Leite nikad nije izdao inter a i bolji je od njega po kvalitetu u onim najboljim godinama realno....


Vieri legenda kluba...On nas je napustio zbog sukoba sa Morattijem...i uopste nije izdao klub,mi nismo morali da ga prodamo milanu....Pre ce biti da je Adriano izdao klub sa onim idem do brazila,op nema me...Misim koji je fazon otici i nevratiti se...Mi na njemu smo mogli da uzmemo neke pare od transfera,uzeli smo kurac....I kolko smo ga cekali da se oporavi od alkohola od ovog od onog....Tako da nemozes uopste uporedjivati njih dvojicu
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

ivan019
05-02-2010, 20:45
ajde ne pravite ovde opet klasicna prepucavanja, neka napise svako svojih 11 i neka ostali to pokusaju da ispostuju

Moca93
05-02-2010, 20:51
ivane ti se bas uziveo u ulogu admina i oces bas da upravljas drugima...ako ocu da se prepucavam prepucavacu se...a i valjda je forum da razmenjujemo misljenja,a ne da radimo samo striktno nesto -.-

stalno se on pravi pametan i smiruje strasti... -.-
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden"><input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

ivan019
05-02-2010, 21:09
ulogu admina :sivi: ajde razmisli pre nego sto bilo sta odvalis, s kime ces se ti prepucavati hehe

P.S mogao bi da otvoris novu temu za pio kad si tako pametan

Moca93
05-02-2010, 21:13
pa ti mislis od kad je mauro otisao,kao sad cu ja da mu uzmem mesto..da udjem deri u bulju i dobijem moderator poso..i od onda si se osilio i poceo da seres,svaki post,ili spam ili proseravanje.....
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

ivan019
05-02-2010, 21:20
izgleda da si me provalio haha idi pitaj deru, svaki dan mu se ulizujem na fejsu,msnu i preko pm :D

i kakav moderator posao spominjes, ja samo racunam bodove, kad si vec toliko pametan napravi sledecu temu i ti racunaj ubuduce :D

P.S i ne planiram da se vise "prepucavam" sa tobom zato sto si iskompleksirani klinac. Idi me ogovaraj jos kod nekog na msn...

Moca93
05-02-2010, 21:28
eno sad sam bas kreno kod bambija i kod gura da te ogovaram...jos samo mi oni ostali -.-

e da samo racunas bodove bilo bi super...pogledaj malo svoje postove od odlaska maura -.-
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

ivan019
05-02-2010, 21:32
daj neki primer nemoj samo da pucas u prazno :D ja se ne secam da sam jednom pomenuo maura u losem smislu, cak ga nisam pomenuo u opste. Kao dokaz tome mozes i njega pitati na msn da mu se javljam i ako ne dolazi vise na forum.

filip.sk
05-02-2010, 21:34
WTF ovo je spamanje temu.... dera premesti ovih komentara u laprdanja..... vi mozete se svadjate koliko hocete, onda da napravimo glasanje za to dali trebe il ne treba da moca dobije svoje bodove i svi HAPPY... aj sad ostajte ovu temu i svaku naredno na miru, nemojte se vise prepucavati :D

Moca93
05-02-2010, 21:36
tebi stvarno treba nacrtati.... ko je reko da si spominjo maura...Kazem da su se tvoji postovi promenili otkako je otiso...tacnije DA SI POCEO MNOGO DA PAMETUJES!
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

ivan019
05-02-2010, 21:40
sad si me i nasmejao :D i ti hoces da se prepucavas sa nekim? sto se tice ovoga ja vise nemam komentara, za sve sto ti nije jasno dodji na msn, ne spamaj ovde

Moca93
05-02-2010, 21:46
i evo nas ponovo...o tome ti pricam -.- gledas sa visine i upravljas...tolko od mene,otiso si na ignore..
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

Balotelli#45
05-02-2010, 21:58
ma svi ste postali pametniji (cak i curva :sivi: ) samo ja jadan ostao budala :sivi:

ivan019
05-02-2010, 22:15
Evo i mojih 11 :D
toldo
maicon cordoba matrix zanetti
recoba cambiaso stankovic
ibra vieri adriano

Evo i malo objasnjenja:
jedino sam se kod golmana dvoumio ali prednost dajem toldu posto je duze branio
odbrana cordoba i matrix su tu zacementirani, odkad znam za sebe oni su nosili igru intera sad su u godinama ali su i dalje u prednosti
bekovi su fenomenalni i ostali ne mogu ni da im pridju
cambiaso dugo je kod nas, nainteligentniji i borbeniji zadnji vezni na svetu
stankovic koji uvek igra srcem za klub a i da ne pominjem da igra na svim pozicijama u vezi
i recoba koji je morao stati u sredini, znate ono "kad recobina levica seva inter peva"
adriana ne moram ni objasnjavati :D
vieiri je prosto receno masina za golove
i ibrahimovic koga ne volim ali ja zasluzio mesto ovde zbog onog gola protiv parme

Huska
05-02-2010, 23:39
tko ce zajebat temu ako ne ivan :P :D

@gruji-stavio sam ibru i cruza u vrh napada jer se ne mogu odlucit...jbg ja gledam i neke druge stvari a ne samo ono za sto je ko bio placen u ovom slucaju za davanje golova...a obojica su tu bili sjajni...al ipak Cruz je Cruz :D

Grujinho
06-02-2010, 00:32
@gruji-stavio sam ibru i cruza u vrh napada jer se ne mogu odlucit...jbg ja gledam i neke druge stvari a ne samo ono za sto je ko bio placen u ovom slucaju za davanje golova...a obojica su tu bili sjajni...al ipak Cruz je Cruz :D


ma naravno, nemam ništa protiv, imaš drugačiji pogled na naše igrače i to je to :)


Vanja, kad si spomenuo da je Adriano bio bolji od Vierija:
- Adriano 177 utakmica 74 golova
- Vieri 190 utakmica 123golova

kako je samo vieri zabijao ufff :)

CurvaNord69
06-02-2010, 00:35
Ja sam rekao DA SVAK IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE i da se ne svadjate oko gluposi izspamaste 1 citavu stranicu hebo te

Balotelli#45
06-02-2010, 01:08
ma naravno, nemam ništa protiv, imaš drugačiji pogled na naše igrače i to je to :)


Vanja, kad si spomenuo da je Adriano bio bolji od Vierija:
- Adriano 177 utakmica 74 golova
- Vieri 190 utakmica 123golova

kako je samo vieri zabijao ufff :)
pa grujo jel sam ja reko da je adriano dao vise golova il da je bio bolji
pod tim bolji bio je jaci,brzi,bolji sut mnogo bolje dribla,ali vieri je covek za 5terac on zavrsava akcije ima odlican njuh sjajan golgeter razlikuju se dosta iako igraju istu poziciju ali fudbalski adriano je vise znao od vieria mnogo

Grujinho
06-02-2010, 02:44
Dobro, sada si napisao, kao da je adriano bio najbolji igrač svijeta...


Mah, Vieri je bio bik isto tako...adriano bolji sut, možda je imao jači šut, ali vieri je imao boljeg, a šta je važnije presudi sam....Možda je jedino brži bio, a isto tako Vieri nije covek za 5terac, mislim znao je zabit i pred golom, a znao je i pogoditi rašlje izvan 16m, da ne kažem kako je loptu znao glavom udariti....imao je bombetinu i to kakvu... po mom mišljenju kompletniji igrač od Adriana, a statistika govori sama za sebe...jedan od najboljih talijanskih napadača sigurno...

<object width="425" height="344">


<embed src="http://www.youtube.com/v/I_xRbzwYWiQ&hl=en_GB&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></object>

---------- Post added at 01:44 ---------- Previous post was at 01:43 ----------

a gledaj ovo :D :D :D


<object width="425" height="344">


<embed src="http://www.youtube.com/v/4Le8PFdY4is&hl=en_GB&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></object>

filip.sk
06-02-2010, 03:03
Grujo nemozes to objasniti vanja, on je jos mal(bez navrede)... isto kao sto mi nismo gledali Meazza tako i on nije gledao puno Vieri... tako da definitivno je Vieri ispred Adriano...

Balotelli#45
06-02-2010, 11:19
hahha pa filipe gledao sam vieria od trenutka od kad je dosao u inter do onog kad je otisao u milan skoro svaku utakmicu(tad nije bilo adsl-a pa se nije moglo pratiti ono sto nema na tv)
grujo nisam bas mislio da je vieri za peterac ali nemoze on nikako imati bolji sut od adriana,i adriano je bio glavom ko nenormalan ,mozda je vieri bolji napadac od adriana ali je adriano fudbalski kompletniji od vieria jer adri je znao i da prodribla igraca ono bas brazilski,da pogodi raslje sa 30-40 metara,da da odlucujuce golove pa zbog toga ga je i jedno vreme chelsea trazio za 100miliona i posle onog kupa konfederacija kad je oborio peleov rekord bio je mozda i najbolji spic ali svi znaju sta mu se posle desavalo i zbog cega nije mogao da nastavi ono sto je zapoceo....

---------- Post added at 10:16 ---------- Previous post was at 10:13 ----------

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/hbNJG5DLkaE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/hbNJG5DLkaE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

---------- Post added at 10:19 ---------- Previous post was at 10:16 ----------

golovi protiv rome i udinezea to su mogli samo Chino,Miha i on

Grujinho
06-02-2010, 13:02
ali nemoze on nikako imati bolji sut od adriana,i adriano je bio glavom ko nenormalan ,mozda je vieri bolji napadac od adriana ali je adriano fudbalski kompletniji od vieria jer adri je znao i da prodribla igraca ono bas brazilski,da pogodi raslje sa 30-40 metara,da da odlucujuce golove pa zbog toga ga je i jedno vreme chelsea trazio za 100miliona i posle onog kupa konfederacija kad je oborio peleov rekord bio je mozda i najbolji spic ali svi znaju sta mu se posle desavalo i zbog cega nije mogao da nastavi ono sto je zapoceo....

čuj bolji šut....neznam kako je imao bolji šut, možda je imao jači udarac, ali preciznijeg je imao vieri, koji je zabio 50 golova više od adriana, tu nema dvojbe...

tražio ga chelsea za 100m€? Nikada nije takva ponuda stigla morattiju, budi siguran...prodali smo ibrahimoviča za slabih 80m€, a da nebi adriana za 100m€...to nije istina

znao je odlučujuče golove zabiti?...ajd sreča pa vieri nikad nije takve gole zabijao ;)...

Quaresma#7
06-02-2010, 13:09
Ma Vieri je bio klasa od napadača i imao je onaj killer instinkt za golove nešto slično ko Milito. Dok je Adriano ono Brazilski stil napadača koji voli i driblati protivnika ali verujem da je Adriano bio kompletniji igrač od Vierija.

Huska
06-02-2010, 13:11
ma naravno, nemam ništa protiv, imaš drugačiji pogled na naše igrače i to je to :)


Vanja, kad si spomenuo da je Adriano bio bolji od Vierija:
- Adriano 177 utakmica 74 golova
- Vieri 190 utakmica 123golova

kako je samo vieri zabijao ufff :)

-Cruz 195 utakmica 75 golova

a nemojte me tjerat da moram trazit minutazu koliko je tko odigrao minuta

CurvaNord69
06-02-2010, 14:43
E sad da ja kazem, nije celski davo 100 nego 40mil.
Ajmo usporedit
Zavrsavanje 1 na 1, vieri 1-0
Sutevi iz daljine, adriano 1-1
Glavom udarac, vieri 2-1
Slobodni udarci, adriano 2-2
Ima jos mnogo karakteristika, al ipak je bobo dao 49 vise golova u 23 utakmice vise.

Grujinho
06-02-2010, 14:53
Ima jos mnogo karakteristika, al ipak je bobo dao 49 vise golova u 23 utakmice vise.

49 golova više u 13 utakmica više ;)..

CurvaNord69
06-02-2010, 14:55
Vidi se da sam tek usto :D

ivan019
06-02-2010, 15:01
kao sto sam rekao vieri je masina za golove, ali opet njih dvoje nemozemo uporedjivati zato sto nisi isti tip napadac, vieiria mozemo uporedjivati sa crespom,inzagijem,nistelrojom i slicnim...

DenchiNL
20-02-2010, 04:47
Toldo
Zanetti Samuel Matrix Cordoba
Figo Cambiasso Stankovic
Crespo Vieri Ibra

najkonstantniji i najproduktivniji igraci

Pablo
24-11-2010, 18:43
Neverovatno je da si stavio chivua,sto se mene tice jedan od najvecih promasaja od 2000. od kada ja navijam za inter

hulle
24-11-2010, 19:00
joj jubentin bilanovac.....

pa sta je ibra....i on je jubentin...odakle je on dosao...
da je milan ponudio za njeg igra bi i tamo...
otisao je cim je neko ponudio za njeg....tako da.....


sve pogodim :D