Full-time
2 - 2
Venue: Stadio San Nicola (Bari)[/URL]
</dl>

Na vrelom stadionu San Nicola u Bariju Interi domaca ekipa Bari su podelili bodove.Za sampiona italije nije bilo nimalo lako kao sto se i ocekivalo.Prvo poluvreme bila je prava uspavanka,dok je drugo donelo 4 pogodaka 2 sa obe strane.Bari je poveo preko Barreta golom postignutim iz penala u 59' minutu.Odmah nakon 4 minuta u 63' penal je dosudjen ponovo i Barreto ga ponovo koristi.Ali slavlje domacina nije trajalo dugo jer je vec u 69' Pandev smanjio na 2-1 svojim prvim golom za crno-plave.U 74' minutu sviran je penal nad Pandevom koji je Milito iskoristio i doneo Interu izjednacenje 2-2.Sto se i ispostavilo da je konacan rezultat.