PDA

View Full Version : Inter - Rubin


esteban
08-12-2009, 18:22
Mourinho: Ne bojimo se Rubina


Trener Intera Jose Mourinho govorio je na konferenciji za novinare uoči utakmice 6. kola Lige prvaka Inter - Rubin u srijedu u 20:45 na stadionu Giuseppe Meazza…

Možemo li reći kako Inter u sutrašnju utakmicu ulazi s određenim strahom s obzirom na poraz protiv Juventusa. Moral sigurno nije visok?

Jeli ovo pitanje ili knjiga?

Pitanje.

Prije svega bih želio ćestitati Rubinu na naslovu ruskog prvaka. Vi možete ovu moju poruku prenjeti njihovim trenerima, igračima, rukovodstvu i navijačima koji su osvojili vrlo teško prvenstvo sa četiri, pet, šest vrhunskih momčadi. Odgovarajući na pitanje ću vam reći kako se ne bojimo sutrašnje utakmice, jer Inter je bolji od Rubina i vjerujem da ćemo sutra pobjediti.

Inter je razočaran nakon poraza od Juventusa. Možete li objasniti što se dogodilo?

Još jedna knjiga… Što je pitanje?

Što se dogodilo u Torinu?

Sutra se igra utakmica Lige prvaka.

Jeste li morali posebno pripremati ovu utakmicu s obzirom na pritisak pred ovako važan susret?

Ne.

Kako Inter mora odigrati sutra?

Mora pobjediti, ne remizirati, samo pobjediti.

Možete li nam otkriti sastav koji će istrčati?

Vi novinari ste odlični u znanju sastava prije utakmice, saznate sve zato što dok ja vodim trening vi visite na stablima ili imate špijune. Ovaj put čak ni moji asistenti ne znaju s kojim sastavom ćemo igrati, to znam samo ja. Sutra ujutro želim vidjeti jeste li stvarno toliko dobri u čitanju mojih misli i hoćete li pogoditi sastav s kojim ćemo igrati.

Prošle godine prije ogleda s Manchester Unitedom ste govorili kako je lakše uzvrate igrati na strani. Koliko je bitno da Inter bude prvi u skupini?

Još nismo ni prošli dalje, a kamoli da razmišljamo o prvom ili drugom mjestu, sljedećem krugu, mogućim protivnicima, hoćemo li igrati uzvrat vani ili kod kuće. Ono što je sada važno je kvalificirati se, a da bismo uspjeli moramo pobjediti, ništa više, samo pobjediti.

Jutros su dnevne novine prenjele izjavu Sandra Mazzole prema kojem bi, ne prođe li Inter u osminu finala, Jose Mourinho napustio klub u lipnju?

Što je gospodin Mazzola u Interu?

Legenda kluba.

Briga me što je bio, zanima me samo što sada obnaša u Interu.

Ništa, vanjski je suradnik u medijima.

Potpisuje li mi on platnu listu za posao koji radim?

Što morate promjeniti u odnosu na Barcelonu?

Prošlo je dosta vremena od te utakmice, ne sjećam je se više.

Jeli veza Intera i Jose Mourinha vezana uz sutrašnju utakmicu?

Ne razumijem.


Sneijder: Pobijediti, sa mnom ili bez mene


Uoči odlučujuće utakmice Lige prvaka između Intera i Rubina u sklopu 6. kola prije Jose Mourinha govorio je Wesley Sneijder:

“Sutra će biti teška utakmica. Jesam li dobro? Sama činjenica da sjedim ovdje pred vama je dokaz da jesam. Ne bih bio ovdje ako sutra neću konkurirati za sastav. Momčad je igrala i pobjeđivala kada ja nisam mogao dati svoj doprinos; ne vjerujem da je moja zasluga što je Inter pobjeđivao kada su to radili i bez mene. Sutra ću biti jedan od igrača na raspolaganju treneru. Očekuje nas jedna vrlo teška utakmica koju moramo pobjediti sa mnom ili bez mene.”

mourinho
08-12-2009, 18:33
haha covjek je nepopravljiv... dobro sam se nasmijao...The nervous One.
Ocekujem da ih razbucamo, nece biti ni blizu onoga u Rusiji. Forza Inter!

dera
08-12-2009, 18:33
katastrofalan intervju, hajmo da cujem jos jednom - forza Mourinho!
strasno!

PS. a tebi mou smijesno?

LiGad
08-12-2009, 19:24
O Mazzoli ovako ..koga ovo nije bar malo razljutilo ..ne znam

Mauro7
08-12-2009, 19:34
da, iako obojica imaju pravo, Inter koji ne prođe ni skupinu lige prvaka..to bi bila najveća sramota za trenera i za Inter, naravno da bi mogao dobiti otkaz, ali i Mazzola bi mogao paziti malo, s druge strane, on je legenda kluba i logično je da se njega pitaju neke stvari, on je samo izrazio svoje mišljenje

mourinho
08-12-2009, 19:51
PS. a tebi mou smijesno?

Jbg Dera, vidis da ce covjek dobiti nogu mozda vec u cetvrtak prijepodne, treba se nasmijati jos dok mozemo ;)

dera
08-12-2009, 20:03
a ma proci cemo mi dalje ;)

Moca93
08-12-2009, 20:34
ovo ko da je neko dete odgovaralo na press.... mislim strasno....daj bre murinjo ouzbilji se malo .... a posle sere po Mariju...

Grujinho
08-12-2009, 20:47
Samo jedan je jose, ooo samo je jedan je jose, samo jedan je joseeee!

Mauro7
08-12-2009, 20:55
samo jedan je i Mazzola, legenda kluba, nek izvoli malo više poštovanja iskazivat

Grujinho
08-12-2009, 20:57
eh nisam ni mislio sa time na mazzolin i mourinhov odnos...nego zbog onih odgovora kao što je npr. " Dali je to pitanje ili knjiga?" :D:D:D

Mauro7
08-12-2009, 21:00
a to jest, ima on legendarne odgovore hehe

LiGad
08-12-2009, 21:06
jedna rijec ..arogancija :D

mourinho
08-12-2009, 22:08
idite na http://www.inter.it/aas/news/reader?N=32794&L=en&CAT=2
i pogledajte ko je na prvoj fotki (nova pojacanja za utakmicu sa Rubinom ;) ako je ne skinu.

---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 21:00 ----------

Mourinho names squad for Inter v Rubin Kazan

Goalkeepers: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni.
Defenders: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel.
Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 14 Patrick Vieira, 19 Esteban Cambiasso, 30 Mancini.
Strikers: 9 Samuel Eto'o, 18 David Suazo, 22 Diego Milito, 45 Mario Balotelli.

Moca93
08-12-2009, 22:10
solari jos tu?? :D sigurno neka greska :)

Balotelli#45
08-12-2009, 22:33
i figo hahahahhaha :sivi: :sivi:

filip.sk
08-12-2009, 22:43
figo ce biti iznenadjenje za rubin... to ne sme niko znati prije tekmu...

dera
08-12-2009, 22:49
eh nisam ni mislio sa time na mazzolin i mourinhov odnos...nego zbog onih odgovora kao što je npr. " Dali je to pitanje ili knjiga?" :D:D:D
tebi je to uvijek i bilo najvaznije, prvo dokaz da i pubertetlija moze trenirati inter, a onda ostalo (rezultati)

ado_inter
08-12-2009, 23:53
ma sutra trica u mrezi rubina i idemo dalje ;)

Quaresma#7
09-12-2009, 00:05
ma sutra trica u mrezi rubina i idemo dalje ;)
Reči ti se pozlatile. Moramo napasti od prvog minuta nema čekanja i otipavanja. Napad i tačka, ipak je to jedan Rubin i treba ga pobediti bez večih problema.

ado_inter
09-12-2009, 00:14
a motiv vise je to sto je juBe ispoo pa da ih jos vise mozemo prcat :D hehe

Grujinho
09-12-2009, 01:02
Reči ti se pozlatile. Moramo napasti od prvog minuta nema čekanja i otipavanja. Napad i tačka, ipak je to jedan Rubin i treba ga pobediti bez večih problema.

ajd dobro, nisu oni baš samo jedan rubin...ali trebamo iči na pobjedu to sigurno...neče biti lako, ali inter je bolji i dosta je zajebavanja...bilo bi dobro da barem jednom pobijedimo sa stilom...



JUBE MERDA HAHAHHAHA.....kako sam sretan :D:D

Quaresma#7
09-12-2009, 11:36
Volio bi viditi da jih nabijemo 3-4:0 ko Milan na derbiju. :nova:

Guro
09-12-2009, 11:58
ooo :) vidim velika ocekivanja od utakmice...e pa ja sam na zemlji....i pred romu je bila ista prica pa se jedva izvukosmo...i svi su ocekivali laku pobjedu kod kuce...Rubin nije losa ekipa...namucili su nas kod njih...dobili barsu....i mislim da smo bolji od njih ali nikako ne ocekujem laku utakmicu...sjetite se samo prosle godine igara intera u grupi...
narocito ne ocekujem neku spektakularnu utakmicu od intera jer ne pamtim kad su zadnji put odigrali dobro neku utakmicu kad je to trebalo tj kad smo svi ocekivali tako nesto :)
lakse ovako ne nadati se necemu pa ako prodjemo super...u suprotnom manje razocaranje :)
U svakom slucaju FORZA INTER

hulle
09-12-2009, 14:08
"Mourinho should not respond to me, but should give answers on the pitch with positive results, starting with the game against Rubin Kazan in the Champions League," Mazzola told Radio Kiss Kiss

"Tomorrow, I will support Inter, as we need to conserve the Italian team's spots in the Champions League," concluded Galliani.


Rubin Kazan Coach Kurban Berdyev: Our Champions League Campaign Has Been A Wonderful Experience Even If We Lose Against Inter


eto malo komentara

---------- Post added at 13:08 ---------- Previous post was at 12:56 ----------

juve navodno zainteresovan za Domingueza iz rubina

Mauro7
09-12-2009, 14:22
ma za tog Domingueza zainteresirano pol evrope, i par talijanskih timova isto, ne sjećam se dal Palermo il Fiorentina il oboje čak, čitao sam pa zaboravio
a čuj moderan ofanzivni veznjak, brz, idealan za probijanje ulazak u rupe(baš ono što je i nama napravio, probušio linije i onda i Cesara)

Quaresma#7
09-12-2009, 14:28
Koristan igrač i more igrati kao napadač i polšpica levo/desno i iza napadača.

Mauro7
09-12-2009, 14:37
ma da?

Quaresma#7
09-12-2009, 14:40
ma da?
aha :D

ado_inter
09-12-2009, 16:55
evo da vas malo obradujem ako niste znali prijenos tekme ima i na BHT1 i na HRT2 :D pa zajednickim snagama do pobjede ;)

Moca93
09-12-2009, 19:35
a i na rts1 :D

Grujinho
09-12-2009, 19:37
i na A Kanalu :)

Nera
09-12-2009, 20:01
i na RTCG2 :D

mourinho
09-12-2009, 20:55
Totalna ofanziva pa sta bude:

Champions League: Inter v Rubin Kazan lineups

Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 4 Zanetti; 5 Stankovic, 8 Thiago Motta; 45 Balotelli, 10 Sneijder, 9 Eto'o; 22 Milito.
Subs: 1 Toldo, 2 Cordoba, 11 Muntari, 14 Vieira, 18 Suazo, 23 Materazzi.
Coach: José Mourinho.

Rubin Kazan: 77 Ryzhikov; 9 Salukvadze, 24 Popov, 4 Navas, 19 Kaleshin; 7 Semak, 42 Murawski, 16 Noboa; 15 Ryazantsev, 10 Dominguez, 61 Karadeniz.
Subs: 29 Revishvili, 3 Ansaldi, 5 Bystrov, 6 Sibaya, 23 Balyaykin, 32 Gorbanets, 88 Kasaev.
Coach: Kurban Berdyev.

Grujinho
09-12-2009, 21:00
Svaka čast MOURINHU...evo to je ono što je rekao novinarima:" Ni moju asistenti ne znaju kako čemo ovaj put igrati"


Lijepo da konačno još malo ofanzivnije zaigramo....nema CAMBIJA?? ni na klupi???

---------- Post added at 20:00 ---------- Previous post was at 19:58 ----------

---------------------Julio-----------------------
Maicon----Samuel-----Lucio---Zanetti----

--------Stanković-------Motta---------------

--------------------Sneijder-------------------
--------Eto'o---------------------Balotelli----

-------------------Milito-----------------------

filip.sk
09-12-2009, 21:20
Ovo je to.... konecno nesto NEW.... nadam se da ce funkcionirati...

Mauro7
09-12-2009, 21:23
ne kužim šta je tu za čestitati? svaka čast na tome što je rekao ni moji asistenti ne znaju kako ćemo igrati :confused:

ado_inter
09-12-2009, 21:23
reko sam ja veceras punimo mrezu rubina do vrha :D

LiGad
09-12-2009, 21:33
samo se pitam sta ako rezultat ne bude radio za nas ..sta onda, nema ofanzivnijeg od ovoga?! :D

filip.sk
09-12-2009, 21:34
pametno razmislujes... epa ako ne radi onda nemamo sta da trazimo u LP :D

Grujinho
09-12-2009, 21:36
stavljamo još Suaza ako zagusti :D mada se nadam da nečemo doči u takvu situaciju....

mourinho
09-12-2009, 22:33
IL Capitanooooooo....dabogda igrao do 46te

Quaresma#7
09-12-2009, 22:35
Dobro prvo poluvreme, šteta samo što nije ona Maiconova bomba pri kraju sjela u gol. I normalno žao mi Samuela zbog povrede. A u drugom isto u napad na 3:0 da svima začepimo usta i da moremo juventine zajebavat :D

Grujinho
09-12-2009, 22:38
2:0 če biti dosta, ja sam na PIO igrao Under :D... mada ako zabiju više od 2, nebi se ljutio, bio bi više nego srečan...

Evo etoo je zabio prvi gol i u CL za inter....prebio je led, sada nema stajanja :) forza inter!

Quaresma#7
09-12-2009, 22:40
2:0 če biti dosta, ja sam na PIO igrao Under :D... mada ako zabiju više od 2, nebi se ljutio, bio bi više nego srečan...
Joj ja zaboravi se kladiti. Ali ako bi dao bi dao standard Inter, preko, Rubin ne daje, Milito Etoo :D

Mauro7
09-12-2009, 22:40
svaka čast Javieru, iskupio se za one propuhe po našoj lijevoj strani

Grujinho
09-12-2009, 22:42
da, par puta su ga dobro prešli, ali eto sve mu se oprašta sada.... jebiga Q, malo manje prati transfere a malo više PIO :)

Quaresma#7
09-12-2009, 22:42
Pa bio sam na poslu pa sam zaboravio staviti jbg :D

Mauro7
09-12-2009, 22:42
nene ja sam kriv jer sam zaboravio na PIO, da me ado popodne nije sjetio , tko zna kad bi ja stavio :/

Moca93
09-12-2009, 22:43
gruja to eto probio led ...i sad je spreman da busi u nokaut fazi :D

Grujinho
09-12-2009, 22:45
tako je :) ako je ibra uvijek nestao u nokaut fazi, sad barem imamo Samuela busilca :D

esteban
09-12-2009, 23:44
i na RTCG2 :D

Na IN ludace :D

U drugom smo solidno odigrali..volio bih da nam dodje bilan u 1/8

filip.sk
09-12-2009, 23:45
videcemo dali je busalica ...

hulle
09-12-2009, 23:45
murinjo se ipak zasito sa rekordom od 4tekme zaredom bez pobjede na domacem terenu


hvala bogu JZ krenuo naprijed...sta ce to bit...snijeg sutra 100%

ado_inter
09-12-2009, 23:47
ne bas pretjerano zadovoljan al 3 boda su 3 boda i sto je jos vaznije idemo dalje pa cemo vidjet dokle daleko
steta sto sneijder nepogodi onu stativu da i rezultat pogodim al i ovako je odlicno :D

hulle
09-12-2009, 23:56
http://www.mysoccerplace.net/video/balotelli-vs-rubin-kazan


eto gledajte

Nera
09-12-2009, 23:57
Na IN ludace :D

U drugom smo solidno odigrali..volio bih da nam dodje bilan u 1/8
Hehe, navika :D

A ne mozemo protiv Bilana u 1/8, jer ne mogu timovi iz istih drzava da se susrijecu... Ja se nadam Bordou ili Sevilli...

SuperMario je stvarno super.. joj, ovaj decko se mora istrpjeti, jer je... boli glava :D

Mauro7
09-12-2009, 23:58
treba priznati da je netko u ruskom bloku dirao loptu i to je malo pomoglo, ali bilo kako bilo asistencija i gol, iideš

Grujinho
09-12-2009, 23:59
Naši moguči protivnici:

Bordeaux, Real Madrid, Manchester United, Arsenal, Chelsea i Sevilla.

Culé
10-12-2009, 00:03
Solidno izdanje Intera. Sad tek vidim koliko je Mourinho loš trener... Balotelli mu uvijek na klupi!?

Balotelli#45
10-12-2009, 00:04
posle neko nek dodje da kenja nesto za balotellija i da govori kako je umisljen itd.... pada na dupe prilikom slobodnjaka FORZA SUPER MARIO :D

Mauro7
10-12-2009, 00:04
Naši moguči protivnici:

Bordeaux, Real Madrid, Manchester United, Arsenal, Chelsea i Sevilla.
:rolleyes: samo prvi i zadnji po meni, ostalo mi je slabo odmah čim pomislim
i oni su zapravo zajebani, al bolje ti nego ovi između njih :D
nema laganih protivnika to je očigledno, ima jedino ''lakših'' od ostalih ako ćemo tako

Balotelli#45
10-12-2009, 00:09
Solidno izdanje Intera. Sad tek vidim koliko je Mourinho loš trener... Balotelli mu uvijek na klupi!?
cuva ga za nokaut da explodira nece da ga odaje ovako da bude iznenadjenje :D

Nera
10-12-2009, 00:09
Iskreno, ako bih koga volio da izbjegnem, to je Chelsea... I Real (kad igra CR7, bez njega su tek prosjek).

Mauro, pazi slogan: Tu che saltellavi adesso sei fuori dagli ottavi :D

Mauro7
10-12-2009, 00:11
Nera, a da vidiš koliko sam ih se jučer načitao, i to drugačijih, ijaoooo hahahahah

Balotelli#45
10-12-2009, 00:12
samo prevedi ovo nera nismo mi zabarci ko ti i maurito :D

Grujinho
10-12-2009, 00:12
Tako je CHELSEA ni slučajno ne smije na nas past :)... a dok REAL je več druga priča...njih svatko može izbacit...jedino jih Ronaldo drži gore, inače bi ja njih najviše želio...

Mauro7
10-12-2009, 00:12
I Real (kad igra CR7, bez njega su tek prosjek).


pfffff, bez njega su jedno veliko ništa, pa jučer da nije bilo njega ne bi bilo milana u osmini hhahahaha

LiGad
10-12-2009, 00:14
nekoliko crtica o utakmici prije spavanja: ;)

-svaka cast momcima ..
-prva napadacka igra ove sezone u LP ..bilo je gusto u nekim trenucima, ali se isplatilo ..
-svi su me trkacki pozitvno iznenadili uzimajuci u obzir naporan raspored nase ekipe
-opet se vidilo sta nam znaci sneijder
-kapetan je dokazao svoju legendarnost
-etoo i balotelli ulaze u formu, posebno mislim na etoa
-brinu me samuel i deki
-mourinho nije vise "The Nervous One"
-sad se nadati povoljnom protivniku, ako ga uopste ima

kao sto Zlatan ima obicaj reci: Grande Inter!

Balotelli#45
10-12-2009, 00:16
rivene u svemu se slazem sa tobom :D samo treba jos dodati da su i cordoba i lucio veoma dobri bili a i motta i cambi pogotovo cambi onaj "koleno-klizeci prodor" :sivi: :sivi: hahahahha

esteban
10-12-2009, 00:17
Naši moguči protivnici:

Bordeaux, Real Madrid, Manchester United, Arsenal, Chelsea i Sevilla.

Auh..bice povuci,potegni..svi su teski.. i sto kaze Nera za Bordo da bi volio ja nijesam siguran da bi nam lako bilo protiv njih jer sa Blanom na klupu oni su mnogo jaka EKIPA

Mada ako nijesmo kadri dobit onda i ne zasluzujemo proc dalje

hulle
10-12-2009, 00:19
daj nam chelsea da se krpimo krpimo krpimooo

Quaresma#7
10-12-2009, 00:26
Pobeda je tu i to je najvažnije. Sad samo nam treba neki ugodan protivnik. Sve bi lako prihvatio samo Chelsea ne. Bordeaux i Sevilla su očigledno najugodniji na papiru. Ali zadovoljio bi se i sa Realom ili Man. Utd. more i Arsenal, kako god samo Chelsea ne :D Mislim da če biti dosta odvisno od žreba kako čemo proči u januarskom prelaznom roku :D ako izvučemo lagane neče biti ništa posebno ako Chelsea verovatno če šta biti :D

Grujinho
10-12-2009, 00:31
Mislim da če biti dosta odvisno od žreba kako čemo proči u januarskom prelaznom roku :D ako izvučemo lagane neče biti ništa posebno ako Chelsea verovatno če šta biti :D

nema poante...a ko kaže, da nečemo prvo nakon "lagane" ekipe doči na Chelsea :)... onda mi ništa nebi kupili i u 1/4 finalu dobili porciju...u svakom slučaju čemo na bar jednu veliku ekipu doči i siguran sam da ždrijeb neče imati utjecaja na kupovinu....

dera
10-12-2009, 00:33
meni je najbolji slogan "etoo e milito, orgasmo finito" nesto tako hihiihih
cesar opet hmh
lucio gazi sve, i svoje, i njihove..
znate li da je bordo od svih utakmica izgubio samo 2 boda a nas ce zapasti chelsea :D ili sevilla ako se smiluju (koliko je to dobro, protiv spanaca znamo kako igramo)
neko napada real, pa i mi smo bez sneijdera nista

danas je dokazano jos jednom koga jose drzi na klupi - asistencija i gol, kud ces vise

Mauro7
10-12-2009, 00:34
Cesar nas je spasio danas u dva navrata ;)

dera
10-12-2009, 00:48
jesam ja nesto rekao? rekao sam mhm :D
a de mi reci koja to dva navrata? zasto ga branis, pa on je golman, mora i on nesto da odbrani lol
"ja ga" samo upozorava"m", posto nije ni blizu proslogodisnjoj formi ;)

---------- Post added at 23:48 ---------- Previous post was at 23:47 ----------

da, mnogi hvale samo sneijdera, ali maicon, pff

Mauro7
10-12-2009, 00:58
udarac u prvom poluvremenu onog turčina ludog(Gokdeniz) i u drugom poluvremenu dominguezov, pravo dobra obrana
pa treba braniti ali i treba priznati da je odigrao na toj razini koja se traži

dera
10-12-2009, 01:01
sta je onda onaj tamo golman skidao, onaj sut maicona pffffffffffff, etooa iz slobodnog, cambiassov sut..
ona dva gola nije on toliko kriv, ne bi ih ni cesar skinuo, plus lik nije izletao onako, istrci na loptu ko supic hahahah

Mauro7
10-12-2009, 01:04
pa dobro, i on je skinuo nešto, al btw ono ne bi bio gol i da je ušlo zbog ofsajda Milita, ali da, pričamo o obrani, pa svakom uspije neki put i neka super obrana
ja samo kažem da je danas i on za pohvalu jer su neki pričali nedavno da nije na razini, sa čim se i slažem, ali zato je danas bio na toj razini

Guro
10-12-2009, 11:05
evo da bacim i ja jedan komentar :)

pocetak ni malo lagan posle vodjstva Dinama....tek tada je bio pritisak da se mora ici na pobjedu....nego definitivno se pokazalo sto za nasu igru znaci Snajder...i sad pred svaku utakicu mozemo da se molimo da se nece povrijediti i da ce igrati sto je vise moguce...
nadam se da sa dekijem i samuelom nije nista ozbiljno...naravno i sa mariom...
inace odmah na startu mi se dopala formacija...uvijek sam zelio da vidim intera u takvoj formaciji...iskreno mislim da nam tako nesto i najbolje lezi a u ovkavoj formaciji mzoemo i da rotiramo najvise igraca...
zaneti imao nekoliko prodora vrhinskih, ali isto i u odbrani imao par kikseva...ali sve u svemu njegova odlicna partija...mario i dalje glupo dobija kartone...Ono sto me brine jeste losa igra Milita u zadnje dvije utakmice...
Sto se tice protivnika i ja se slazem da nam najmanje odogovara Celsi...sve ostalo je prihvatljivo...mozda jos Real ali sto kazete bez ronalda su 50% slabiji....mozda bi bilo dobro mancester :) malo osvete za prethodnu godinu :)

dera
10-12-2009, 11:42
ja rekoh kada je mjenjao balotellija, zamisli da ubaci opet nekog ofanzivnog igraca (nekog mladog bar), ali ne!
militu nije odgovarala ova taktika, a Boze moj, ne mozemo ocekivati da igraju sve tri ili oba napadaca max, tj. da daju golove uvijek ili briljiraju, jednostavno lopte nisu ni isle na njega nesto

Il Trattore
10-12-2009, 12:14
ne bas neka uvjerljiva partija,ali bitna je pobjeda,a prvo ime utakmice je bia balotelli evo moje videnje njega
taj momak je do naseg prvog gola konstantno usporava nasu igru uvik bi triba napravit 5-6 dodira da bi doda balun i uvik bi ga krivo doda jednostavno je igra katastrofalno,onda je ima onu vrhunsku asistenciju za etoa ono je stvarno bilo majstorski,a o golu ne triba trosit puno rici za mene najlipsi gol ove sezone u LP.
mario ima vrhunski talent kakvoga nema sigurno niko na svitu do 19 godina,ima sve predispozicije da postane najbolji napadac na svitu samo se triba u glavi poslozit,a moje misljenje je da je jucer pokaza da u glavi jos nije sreden i da ima ogromni talent

PazzaInterista
10-12-2009, 12:47
El Capitano!! Samo to mogu da kazem :D

Mauro7
10-12-2009, 13:03
nije el nego il :D

LiGad
10-12-2009, 13:08
Malo razmisljam ..pa Inter nikako da poveze 2 poraza zaredom!
Barca - poraz, Firenca -pobjeda, Jube - poraz, Rubin -pobjeda ..
Ovo je odlicno za nasu ekipu, ne poznaju rezultatsku krizu i lako se vracaju poslije poraza ..
Mourinhu treba dati dio zahvale za ovo sigurno, jer vidilo se sinoc da su bili motivirani ..da su svi bili trkacki raspolozeni, a sve to nekoliko dana poslije poraza u derbiju

Artband
10-12-2009, 13:09
Ja sam gledao nešto kratko,ali ono što radi Zaneti to je ludilo,samo mi je žao što nije dao gol.

Fenomenalan golčić Balotelija.Neću se mnogo osvrtati na meč,jer ga nisam gledao skroz,ali konačno da smo igrali da valja.Bitan je prolaz svakako.

mourinho
10-12-2009, 15:24
Licno bih volio neku jacu ekipu da dobijemo npr. Real ili MU, nego Sevilju, koja uzgred uopste nije losa (mislim da nam po stilu igre apsolutno ne odgovara). Ovo zbog toga sto kad se igra protiv ekipa koje su deklarisane kao "slabije" dolazi do forsiranja uloge favorita, pa se vece ekipe poput Intera znaju otpustiti (sjetimo se ispadanja od Viljareala). Ovako kad igramo sa ekipom koja je (bar na papiru) ravna Interu, momci ce pruziti maksimum pa sta bude (nadam se ne onako kao protiv Barse). Ali ako hocemo da idemo do kraja moracemo igrati i sa "jakom" ekipom.
U svakom slucaju kao sto je Il Capitano rekao poslije meča: "sve je u našim rukama".

Balotelli#45
10-12-2009, 15:51
ma kakvo bre opustanje pa ovo je 1/8 finala lige sampiona naravno i kad bi apoel dobili ne bi se opustili i bolje je normalno da nam se padne neka ravna ekipa odmah jer tako ce moratti dovesti nekog u januaru a ako nam se padne npr. neko od ovih "slabijih"(mada ni za jednu ekipu koja je usla u osminu finala nemoze da se kaze da je i prosecna a ne slabija) moratti ce reci sta ce nama pojacanja mi i ovako imamo ekipu da budemo najbolji

Huska
10-12-2009, 20:42
ma nemojte mi samo toga vise tih zelja da mi je celzi mancester ovog onog kao da se dokazemo i onda kad ih dobijemo kad nas ljudi razvale kukate nesto nismo mi dorasli ovo ono kriv ovaj kriv onaj...zato daj nam najslabiji klub trenutno i najbolje je jer ako njih prodjemo eto odmah i vece samopouzdanje kod igraca za 1/4 finalne utakmice a tu vec nema biranja tu ostaju samo klase od klubova...i eto sto znaci biti prvi u grupi pogledajte sad koga bi mi mogli imate za protivnika:bajern, cska, porto, lyon, stutgart i olimpiakos...realno ali tko god da bi nas od njih zapao bez problema bi ga rijesili ali eto kad na vrijeme ne mislimo o tome pa sad opet strahuj od jebxxxg celzia macestera i slicnih

uglavnom sinoc odigrali pa ne tako bajnu utakmicu kako sam mislio da ce biti s obzirom na formaciju i igrace u njoj prevelik pritisak i nervoza se vidjela sve do prvog gola pa i do drugog tek nakon toga smo se opustili i poceli nesto kao igrat...zalosno je to da covjek od 36 godina je glavni motor ove ekipe i koji je jedini sinoc bio ono 100% a ovo ostalo sve goli kuxxx...jest da se sneijder eto'o i motta trudili al zar vas nije stid da covjek koji je od skoro svakog za 10-ak godina stariji trci gore dole prolazi protivnicke igrace kao cunjeve...i citam neke specijalce kao ZANETTI imao par kikseva a da ja vas pitam zbog koga su dosli ti kisevi jer on bio zacetnik nije sigurno i da bude jos gore skoro uvijek je sam branio kompletnu lijevu stranu skoro pa nikakve pomoci od suigraca nije bilo al neka zbog toga on i jest to sto ostali mogu samo da sanjaju da ce nekada biti i blizu njega i kad mi dodje neko i zbog tamo nekog hamsika gorucuffa(koje bi i ja volio vidjeti u interu) stavio bi ovu legendu igracinu instituciju( za sve od one cistacice na meazzi do morattia) na klupu...

GRANDE IL CAPITANO

esteban
11-12-2009, 02:37
Koncentrirani i odlučni, nismo smjeli pogriješiti


Nakon pobjede Intera protiv Rubina u 6. kolu Lige prvaka, koja je talijanskom prvaku donjela prolaz u osminu finala govorili su Javier Zanetti, Ivan Cordoba, Jose Mourinho i Massimo Moratti…

Zanetti: “Zahvaljujem svima. Ovo je bila prevažna utakmica da bismo pogriješili. Bilo je bitno proći dalje, a sada je nebitno koga ćemo izvući. Danas je želja da prođemo bila prevelika. Balotelli? Mi mu pomažemo i savjetujemo ga svaki dan na njegovom putu sazrijevanja.”

Cordoba: “Pristupili smo ovoj utakmici kao finalu, vrlo koncentrirani i odlučni. Jedino tako se igraju ovakve vrste utakmica. Lijepo je što smo se plasirali dalje, bio je ovo pravi test protiv ekipe koja zna igrati. Jeli Mourinho zadovoljan? Naravno da jest, kao svi, ali sada moramo dostići više ciljeve. Kako vidim odnos trenera i Balotellija? Trener ima veliko iskustvo, a Mario ga mora samo slušati, učiti i izražavati se na najbolji mogući način, kao večeras, unutar momčadi koja mu želi samo dobro. Koga za protivnika? Nije bitno, da bi se stiglo do kraja mora se pobijediti svakoga. Ova nam je utakmica dala nesto više, jer igrao nam je samo jedan rezultat. Posebna zahvala našim navijačima: bili su veličanstveni i odnjeli su nas do pobjede.”

Mourinho: “Inter kao Leonardov Milan? Da, Leonardov Milan je prva momčad u povijesti koja je igrala s ovim sustavom… Igrali smo već tri puta u ovoj formaciji. Kada sam jučer rekao da nećemo kontrolirati rezultat i čekati vijesti iz Kijeva mogli ste očekivati ovako ofenzivnu postavu s četiri sjajna vezista: Stanković prvo, pa Cambiasso kasnije, Motta, po meni najbolji igrač na terenu i Sneijder. Svi su dali ravnotežu momčadi, a Julio Cesar je riješio pokoji problem. Inter je kontrolirao utakmicu za koju su svi očekivali da ćemo čekati vijesti iz Kijeva. Balotelli? Igrao je kao uvijek, sa pozitivnim i negativnim stranama. Eto’o i Milito su također puno radili. Koga želim u osmini finala? Lani sam želio Manchester United jer su bili prvaci Europe i zbog tog su bili dodatna motivacija. Ove godine ne možemo izvući Barcelonu. Opcije su dvije vrhunske engleske momčadi, Real, Sevilla koja nema što zaviditi najvećima iako sam siguran da vi tako ne mislite, Bordeaux koji je osvojio puno bodova igrajući odlično. Ne znam. Chelsea, jer je u mojoj povijesti? Ne znam jeli Chelsea u mojoj povijesti ili sam ja u njihovoj.
Prošle godine smo prošli izgubivši posljednje dvije utakmice. Ovaj put smo prošli u posljednjem kolu, prošavši uz prvaka Europe. Ne razumijem: mislio sam da je Italija mjesto gdje se gledaju rezultati, ali vidim da nije tako za svih. Bili smo prvaci Italije, ove godine smo prvi, lani smo izbačeni iz Europe od aktualnih prvaka, a ove smo prošli grupu u kojoj je igrao aktualni prvak Europe.”
Iako su ga tijekom intervjua pitali zašto je još uvijek namršten (Jose je odgovorio da ga ne poznaju osobno) Mourinho se nasmijao i otišao.

Moratti: “Nisam očekivao ovakvu postavu, ali to je bilo ključno za ovakvu utakmicu. Veliki doprinos dao je Zanetti, ali čestitke svima, jer igrali smo hrabro i odlučno. Balotelli? Mourinho mu vjeruje i po mom mišljenu ga dobro vodi. Važno je da se međusobno poštuju. Ponekad se čini kako je Mourinho strog prema njemu, ali na kraju krajeva počeo je ključnu utakmicu Lige prvaka… Divim se Mariovom talentu, ali još mora sazrijeti. Želio bih ga vidjeti u reprezentaciji.”
Usporedba sa subotom: “U Torinu je nedostajala želja za pobjedom pod svaku cijenu kao ovaj put. Kakav će biti naš daljnji put u Europi? Postoje večeri u kojima ništa ne ide kao u Barceloni, postoje dani kada pobjediš uz lošu igru, a ponekad briljiraš. To ne znači da smo u jednom trenu loši, a u drugom odlični, već znači da trebamo učiti iz poraza, ići dalje i dokazati da smo vrijedni ovog natjecanja. Biti bolji nego protekle dvije godine? I ja se tome nadam, ali nadam se i pomoći sreće koja nas je napustila protiv Liverpoola i Manchester Uniteda. Koga bih želio za protivnika? Ne znam, izvući nekog slabijeg na papiru je uvijek opasno, jer motivacija je manja. Nitko nije za podcjeniti.
Jesam li razgovarao s Mourinhom? Naravno, čestitao sam mu. Jesu li Gallianijeve želje bile iskrene? Jesu, zahvaljujem mu, bilo je dobro i neka samo nastavi željeti dobro Interu, neću odbiti (smijeh).”
Prijelazni rok: “Tko dolazi u siječnju, Pandev ili Toni? Ja se nadam nitko.”

Moca93
11-12-2009, 14:43
http://www.blic.rs/_customfiles/Image/dayphoto/2009/decembar/10/sport/8.jpg

Quaresma#7
11-12-2009, 15:53
http://www.blic.rs/_customfiles/Image/dayphoto/2009/decembar/10/sport/8.jpg
:sivi: Opet moca sa neki pederskim slikama :D ko če koga bolje :vfunny:

Mauro7
11-12-2009, 15:55
dobro daj sad s tim već stavrno pretjerujete..svaka slika ped.. ovo ped.. ono
pa nisu jedan iza drugoga il tebe varaju oči?

btw ajde tko zna jel Sneijder namješta loptu na ventil ili ne?

Balotelli#45
11-12-2009, 16:39
ja znam da je bila namestena na ventil kad je mario dao gol to se videlo i po putanji lopte sad za snejdera neznam ,a mauro jel znas ti :D ?

---------- Post added at 15:39 ---------- Previous post was at 15:38 ----------

p.s moca je malo nastran nista ozbiljno :sivi:

Quaresma#7
11-12-2009, 22:44
p.s moca je malo nastran nista ozbiljno :sivi:
:vfunny::vfunny::vfunny::sivi: Dobra ti je ova

ivan019
27-12-2009, 02:56
to je jedina utakmica koju sam gledao u zadnjih 15 dana :D i odlicno smo odigrali

moram pohvaliti cordobu :P

hulle
27-12-2009, 22:32
Inter ace David Suazo could soon join Genoa, but his transfer depends on Sergio Floccari and whether the Rossoblu will be able to offload him.

http://www.football-italia.net/dec27k.html



i onda bi nasi trazili baptistu.....ne znam sta ce nam on ponuditi...pa suazo je bio najbolji strijelac pa rostilja a baptista zabije svake godine po jedan gol :)

filip.sk
27-12-2009, 22:55
Hulle sta droga je ovo sto koristis ti? Jel ti to daje moca? Stavljas transferi u temi za Inter - Rubin...:smj::smj: