PDA

View Full Version : Inter - Fiorentina


Mauro7
26-11-2009, 14:44
Nedjelja 29.11.09 15:00

Mi bez Maicona i Snejdera, Viole bez Donadela, Mutua i Gamberinija

ivan019
26-11-2009, 14:53
tu smo negde sto povreda tice, cak mislim da smo u blagoj prednosti, mi cemo za ove naci zamene a oni za njihove tesko :D

igramo kuci tako da je realno da uzmemo ceo plen

mourinho
26-11-2009, 15:39
Nek je neko otvorio ovaj thread, vec me boli glava od Barselone.
Nadam se pobjedi, naravno, mada ce svakako biti borbe. Jel sigurno to za Snajdera da nece igrati?

Moca93
26-11-2009, 16:38
ja se nadao da ce biti snajdera....

Huska
26-11-2009, 18:10
jbt pa taj sneijder uvijek neka manja povreda a uvijek propusto par kola nekako mi cudno skorz to sa njim...i to je dodatni razlog da se dovede jos jedan veznjak u januaru jedio ako ne misli igrat sa panedvom iza napadaca :D...

uglavnom ocekujem pobjedu mislim...imam nekakav osjecaj da ce nam mou svima zacepit usta sa tom utakmicom :D

Artband
26-11-2009, 19:09
Viola prošla dalje u LŠ,i sada lagano mogu da se opuste i prepuste nam 3 boda,ne treba to njima. :P

Mauro7
26-11-2009, 19:16
uglavnom ocekujem pobjedu mislim...imam nekakav osjecaj da ce nam mou svima zacepit usta sa tom utakmicom :D

jedini način da to učini jest da popravi igru i rezultate ekipe u ligi prvaka, za to je i doveden, a on napravi jednu pobjedu u zadnjih 10 utakmica lige prvaka

Grujinho
26-11-2009, 19:19
Bez Sneijdera teško igramo, sada kad neče biti ni maicona bit če još teže...

ali eto nadajmo se pobedi, treba nam da se igračima digne samopouzdanje prije derbija sa lopužama...

LiGad
26-11-2009, 19:21
mene je strah da cemo eventualnim porazom protiv fiorentine najaviti neku rezultatsku krizu, jer je poraz protiv barce bio tezak ..to je najgori moguci scenarij, ali takav sam ..

Quaresma#7
26-11-2009, 23:10
Biče jebeno bez njih dvojce. Balotelli mora početi utakmicu jer su ostali odmah izgubljeni na terenu ako nema Sneijdera i Maicona. Onda vide u Balotelliju nekog vodju. Ko zna možda i Q udje u igru jer on je ipak navađen da neki tim odvisi od njega kao npr. Porto.

esteban
28-11-2009, 14:05
Bez Sneijdera i protiv Fiorentine


U nedjelju će, na “G.Meazzi”, nogometaši Intera i Fiorentine odigrati derbi utakmicu 14. kola talijanske Serije A, no Inter će i tom prilikom biti bez važnog igrača u sastavu…

Nakon poraza tijekom tjedna u Ligi prvaka protiv Barcelone 2-0, trener Intera Jose Mourinho je razloge takvog rezultata pronašao u činjenici da je igrao bez Nizozemca Wesleyja Sneijdera, bez “najboljeg igrača u veznom redu koji najbrže misli od svih igrača koje imam”.

No, Sneijder niti u nedjelju neće biti spreman za igru. Ozljeda bedrenog mišića desne noge i dalje je prepreka, a klub je odlučio poštedjeti Nizozemca i ovom prilikom, te ga sačuvati za veliki derbi u narednom kolu kada Inter odlazi u goste kod Juventusa.

mourinho
28-11-2009, 14:21
Biče jebeno bez njih dvojce. Balotelli mora početi utakmicu jer su ostali odmah izgubljeni na terenu ako nema Sneijdera i Maicona. Onda vide u Balotelliju nekog vodju. Ko zna možda i Q udje u igru jer on je ipak navađen da neki tim odvisi od njega kao npr. Porto.

Slazem se, Balotelli je najkreativniji od igraca koji ce biti na raspolaganju protiv Fiorentine, on treba poceti. A takodje unosi pometnju u protivnicku odbranu. Hoce li Arnaut dobiti priliku (ako budemo vodili 3:0 sa pet minuta do kraja :)?

Moca93
28-11-2009, 14:26
ja bih voleo da Qvaresma dobije makar pola sata sanse...cini mi se da ima sta da pokaze.. .

ivan019
28-11-2009, 16:09
definitivno protiv fiorentine quaresma ima sta pokazati, to je jedna od retkih italijanskih ekipa koja ne igra defanzivno i verujem da bi imao dosta prostora za igru

filip.sk
28-11-2009, 18:09
ja bih voleo da Qvaresma dobije makar pola sata sanse...cini mi se da ima sta da pokaze.. .

:vfunny::vfunny: on taj pola sat je izigrao protiv Luzern... mourinho je rekao da mu je dosta....

ivan019
28-11-2009, 19:50
a makedonac usro si se hehe mislis da nece dovesti pandeva ako trivelica proradi :D

Quaresma#7
28-11-2009, 23:32
Quaresmi jednostavno leži stil igre u Portugalskoj ligi u kojoj nema puno filozofije u igru i u branjenju slobodno uvek napadaš i igra nije toliko na grubosti nego brzina i brza dodavanja i trčanje dok u italiji lete pravo na tebe i to Q-ju najviše smeta lete na telo a ne na loptu. Mislim da bi sad protiv Fiore mogao dosta pokazati pošto igra Fiora odvoren fudbal.

Grujinho
29-11-2009, 00:36
Quaresmi jednostavno leži stil igre u Portugalskoj ligi u kojoj nema puno filozofije u igru i u branjenju slobodno uvek napadaš i igra nije toliko na grubosti nego brzina i brza dodavanja i trčanje dok u italiji lete pravo na tebe i to Q-ju najviše smeta lete na telo a ne na loptu. Mislim da bi sad protiv Fiore mogao dosta pokazati pošto igra Fiora odvoren fudbal.

ti si previše zaljubljen u Quaresmu pa zaboravlaš neke ostale činjenice... kažeš ne leži mu talijanski stil, ali protiv Fiorentine bi mogao dosta pokazati, jeli fiora iz albanije?? pa zašto nije pokazao protiv luzerna i neznam kojih još ekipa...mislim da oni nisu baš najjači u defanzivi...zašto kad je igrao u Barceloni nije uspeo...dali mu je i Primera prezahtijevna? Možda i tamo previše filozofiraju i brane rezultat? Zašto u Chelseaju nije zablistao??


Pravi igrač je igrač, koji može igrat u svakoj formaciji nema veze bila ona malo više defanzivna ili ofenzivna...dobro možda mu je malo teže, ali ne očekujemo da kao u Portu dribla sve redom, nego da barem jednom, dvaput na utakmici pošalje dobar centaršut, napravi višak igrača, doda dobru loptu napadačima, odigra neki dupli pas sa suigračem itd itd...Pogledaj Sneijdera...zna, da u italiji nema baš prostora i vremena da vučeš loptu na sredini, kao u španiji naprimer, ali zato je svoju igru prilagodio stilu serie a. Kad dobije loptu, brzo odreagira, doda suigraču i odmah krene u prazan prostor, ako je igrač nepokriven, njemu doda loptu itd itd...

ne znam šta bi ti, da mourinho samo zbog Quaresme stavi još 3 xavije pored njega, kako bi on mogao igrati?

Zaboravite na onih 5 minuta protiv Barcelone. Dva puta je dobro povuvo loptu sa sobom, i svi odmah pišete:" A zašto Quaresma ne igra više?? Jeste, da odkad je u interu nije poslao jedan centaršut, ali protiv barcelone je kad je sve več bilo gotovo dva puta dobro povuko loptu"


On jednostavno zna da igra samo u portugalu, gde dribla i sebe i protivničkog igrača i onda trivelom šalje one balon lopte napadačima...kad ga netko pokrije izgubi se, nezna da prilagodi svoju igru...

:lizac:

LiGad
29-11-2009, 01:17
slazem se sa svim, dobro napisano i ovo jest realno stanje ..ali mislim da Q treba dobiti jos prilika u kakvoj god formi bio i kakvo god nam iskustvo s njim bilo, bar onakvih po nekoliko minuta ..ako ne, nek ga stave na transfer listu vise i nek ga puste da vraca karijeru negdje drugo (koliko ja znam ne govore u zadnje vrijeme da nema mjesta u Interu i da hoce da ga prodaju) ..onako ce struhnut na klupi, nije humano ...i on je ljudsko bice :)

Mauro7
29-11-2009, 01:21
i ja se slažem, moram jednostavno napisat ovo jer ovo je jedan od najbolje obrazloženih postova gruje i jedan od najboljih uopće :) bravo

Grujinho
29-11-2009, 01:29
ali mislim da Q treba dobiti jos prilika u kakvoj god formi bio

dobro, možda ne baš sada, jer od utakmica protiv Fiore, Jubeta i Rubina nam zavisi cijela sezona i protiv njih nam trebaju najbolje pripremljeni i najbolje raspoloženi igrači...ali naravno neka dobije šansu, ne mrzim ja Quaresmu ili nešto slično, ali mi je več malo dosadio i razočarao u jednom smislu, kad pomislim kakav talenat baca od sebe...

hvala mauro hh :)

hulle
29-11-2009, 01:57
ma neka q....sta ako zavrsiomo u cup uefa pa nas zapadne neka portugalska ekipa :)

arnaut sutra od prve minute...go efendija odadri ih ludo

CAX
29-11-2009, 03:52
:Dupravu si hulle!!!!uvek moze neka ekipa iz portugala da nam zapadne!!zatrebace nam mozda neki put :crazzy:

filip.sk
29-11-2009, 09:12
a makedonac usro si se hehe mislis da nece dovesti pandeva ako trivelica proradi :D

prije cu ja biti kapiten inter nego trivelica da proradi :D

esteban
29-11-2009, 15:24
Inter: 12 Julio Cesar; 4 Zanetti, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu; 5 Stankovic, 19 Cambiasso, 11 Muntari; 7 Quaresma, 22 Milito, 9 Eto'o;
A disposizione: 1 Toldo, 2 Cordoba, 8 Thiago Motta, 14 Vieira, 15 Krhin, 30 Mancini;
Allenatore: José Mourinho

Fiorentina: 1 Frey; 25 Comotto, 2 Kroldrup, 3 Dainelli, 19 Gobbi; 18 Montolivo, 15 Zanetti C.; 32 Marchionni, 24 Santana, 6 Vargas; 11 Gilardino;
A disposizione: 35 Avramov, 8 Jovetic, 9 Castillo, 20 Jorgenesen, 21 Babacar 23 Pasqual, 29 De Silvestri;
Allenatore: Cesare Prandelli

Arbitro: Antonio Damato di Barletta

Huska
29-11-2009, 15:34
:crazzy: ne mogu se prestat smijat pa nije mouce da ce i trivelica da zaigra ajd fala bogu vise ovo mu je posljednja prilikada se pokaze...a sta je sa mariom ni na klupi ga nema

esteban
29-11-2009, 15:39
To sto nema Maria ne mirise mi na dobro..tj na odnos njega i Josea

ivan019
29-11-2009, 15:48
hahah quaresma u prvoj :D

ado sabane :P

Moca93
29-11-2009, 15:51
aj dajte link,moram da gledam trivelu :sivi:

Grujinho
29-11-2009, 15:51
4-3-3 igramo dakle... da vidim sada quaresmu, samo neka sa samopouzdanjem uđe u utakmicu i možda se dokaže na meazzi...

Moca93
29-11-2009, 15:55
ako mu ne budu zvizdali od pocetka :sivi:

hulle
29-11-2009, 16:28
The lively Ricardo Quaresma darts down the right and plays into the path of Eto'o, but the Cameroonian and his strike partner Milito are flagged offside.


hihihiihihiihihihihihihihihih

BamBi
29-11-2009, 16:52
Jeli moguće, Quaresma rastura... neznam jeli da skinem kapu Mourinhu za tajming :) ili da ka kunem i psujem jer ga prije nije stavljo da igra...

ivan019
29-11-2009, 16:52
za igru nemam zamerke, mi napadamo a fiorentina nije napravila ni jednu sansu. rezultat je 0-0 zbog 2 promasena zicera milita i muntarija

za quaresmu necu reci da je odlican ali je vrlo dobar, jos 1 takva utakmica i proradice covek. mada ne razumem onu stoku od navijaca koji mu zvizde svaki put kad primi loptu...

P.S kolko mi je bilo drago kada je uzadnjem minuta trivelica pogodila mrezu posle faula hehe

Balotelli#45
29-11-2009, 16:52
More bogami Q za sada najbolji a vi ste se smejali kad ste ga videli u prvih 11 :D

esteban
29-11-2009, 16:57
Quaresma igra solidno,dok za Milita a posebno Eto'oa to ne mogu rec.Muntari je propustio priliku da asistira Eto'ou za cisti gol vec je pamenti Munta sutirao i naravno promasio citav gol sa 10m "iskosa"
Igrali smo solidno ali bez zavrsnice..valjda ga zabijemo u 2-go pol

dera
29-11-2009, 17:06
rekao sam ja u onoj utakmici protiv barce da se popravio :D

mourinho
29-11-2009, 17:54
Solidna igra, ponisten gol. Ali sto je najbitnije:
Nene 31', Matri 89' [Cagliari]
Milito 86'
8 bodova prednosti nad jubeom

Huska
29-11-2009, 18:00
slazem se sa tobom mou :D...i jos bi dodao odlicna partija quaresme s obzirom koliko dugo vremena nije igrao steta sto se ozljedio valjda nije nista ozbiljno

uglavnom 8 bodova ispred juBentusa i jos veceras kad bi catano otkunula koji bod bilanu bilo bi odlicno

ivan019
29-11-2009, 18:00
odlican utakmica, da smo izgubili nebi bio kriv mou sa quaresmom nego nasi debilni napadaci hehe

za etoa imam samo dve reci MAJMUN MAJMUNSKI :D

zahladnelo i u torinu :P

Grujinho
29-11-2009, 18:10
Dobra igra, puno prilika, ali realizacija katastrofalna....Suljo jedna dobra prilika i ništa, milito sam 3 puta i ništa, eto'o 1na1 sa freyom i ništa, lucio glavom malo pokraj stative, samuelu poništen gol, quaresma u prvom poluvrijemenu jedno pola metra od stative itd itd....

mogli smo jih razbiti na komade, ali eto tako je pobjeda još slađa :D



Quaresma prvo poluvrijeme super, drugo malo slabije....ali treba uzet u obzir, da je danas imao još više slobode, nego što bi je inače imao.... nema maicona, koji bi sigurno igrao iza njega, a svi znamo da maicon voli da ide sa loptom...isto tako nije bilo sneijdera koji ne naš glavni motor, tako da je quaresma imao više loptu u nogama...vidjet čemo kako če biti u sljedečim utakmicama...jedna utakmica ne znači ništa! ali lijepo da se vrača polako, to sigurno...

esteban
29-11-2009, 18:12
odlican utakmica, da smo izgubili nebi bio kriv mou sa quaresmom nego nasi debilni napadaci hehe

za etoa imam samo dve reci MAJMUN MAJMUNSKI :D

zahladnelo i u torinu :P

Sve mu jebem..zamrzio sam ga bas!

ivan019
29-11-2009, 18:15
Quaresma prvo poluvrijeme super, drugo malo slabije....ali treba uzet u obzir, da je danas imao još više slobode, nego što bi je inače imao.... nema maicona, koji bi sigurno igrao iza njega, a svi znamo da maicon voli da ide sa loptom...isto tako nije bilo sneijdera koji ne naš glavni motor, tako da je quaresma imao više loptu u nogama...vidjet čemo kako če biti u sljedečim utakmicama...jedna utakmica ne znači ništa! ali lijepo da se vrača polako, to sigurno...

ali zamisli taj napad kad sva trojica budu igrali :D a i q i maicon bi verovatno igrali na drugim stranama
quaresma probija i kad ga skrse sneijder samo kuca hehe

P.S ali najace pocinje zvizdanje i ja se pitam sta je bre ovo q je vec izasao hehe ono juve primio gol :D

dera
29-11-2009, 18:39
bolje da su igrali arnaut ili balotelli kao sto sam i ocekivao umjesto ovog kamerunca, sramota!

BamBi
29-11-2009, 18:59
eto'o je precijenjen napadač, on strašno fula prilike, jedino što se to nije primjećivalo u barceloni jer je imao na utakmici 15 gol šansi pa zabije jedan-dva gola i on je igrač kao.. U torinu nebi imao ništa protiv da odpočne sa klupe, a da u prvih 11 krenemo samo sa Militom u špici i Quaresmom i Sneijderom iza njega!

LiGad
29-11-2009, 19:15
nisam gledao utakmicu ..po sazetku se vidi da smo bili bolji
previse propustenih prilika ..i millito se ispromasivao, cudno je ..ali ovo mu je prva takva utakmica ..dok za razliku od njega etoo promasuje u svakoj ..bezveze pojacanje zasad
dobra utakmica u svakom slucaju
http://www.youtube.com/watch?v=Jqa3AWe2dP8

filip.sk
29-11-2009, 20:31
Ja cu samo jednom reci: Quaresma je bio fantastican... ostalo... nista :D

Moca93
29-11-2009, 22:19
sta sam ja rekao za Trivelicu :D nisam gledao mec....zbog neta.... ali sam video ono 1 na 1 sa etom...isto ono sto je bambi rekao sam i ja rekao pre dovodjenja ...

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

nevidim na snimku,ko je onaj sto je utrcavao kad je eto omasio "promasaj veka"??

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

nevidim na snimku,ko je onaj sto je utrcavao kad je eto omasio "promasaj veka"??

Balotelli#45
29-11-2009, 22:21
ja msm milito nisam siguran

BamBi
29-11-2009, 22:35
http://www.youtube.com/watch?v=Y5jR6bKo4Eg

Quaresma vs Fiorentina :P

offtopic.. eno ibra metno realu gol za pobjedu, i to dobar..dok naš eto'o napucava golmana u rame umjesto u gol

dera
29-11-2009, 22:44
pogledajte izjavu, umjesto da kaze ISPRICAVAM SE
Eto'o: "What a save by Frey"
Mou o Etoou: and he's not sad at not scoring

BamBi
29-11-2009, 22:48
pogledajte izjavu, umjesto da kaze ISPRICAVAM SE
Eto'o: "What a save by Frey"
Mou o Etoou: and he's not sad at not scoring

pa da, još vidim poslije tekme , još se smješka eto'o nešt sa freyom kao.. Ja da sam na njegovom mjestu otišao bi direkt u svlačionu i pokrio se ručnikom od sramote.. Takav ''kalibar'' tj plaća , a tako loš učinak

Huska
29-11-2009, 22:53
dobro ba ljudi nemojte i vi sad odmah tako na eto'oa jest se ispromasivo i to posteno al ipak se covjek bori za svaku loptu a to sto ga nece gol jbg doci ce kad nam bude trebalo najvise...

@bambi- a sta to ibra kao nikad ne fula i nije fulao dok je bio u Interu..sjeti se ibra u prvoj sezoni u Interu koliko ja zabijao nista vise od Eto'oa kojemu je takodjer ovo prva sezona i treba imati razumijevanja za covjeka

ibra prva sezona: 15 golova u cijeloj sezoni
eto'o: 6 golova 1/3 sezone

i jos je ibra igrao u italiji prije nego je stigao kod nas

Mauro7
29-11-2009, 22:57
i šta bi trebao past u depresiju kao Quaresma il šta ja znam zbog toga što je promašio gol? ispričavat se navijačima?? hahahaha
ok promašio je super priliku, OGROMNI PROMAŠAJI su se događali i najvećim igračima u povijesti nogometa, pa se nizu izvinjavali i pokrivali ručnicima bježali u svlačionice i šta ja znam kakve gluposti...
da ne govorimo da je na vratima Fiorentine jedan Frey(za one koji su to zaboravili) koji u svakoj sezoni skida zicere i dokazuje se
jebi ga Bambi Mariov izraz lica ne valja, izraz lica Eto'ov kad se smješka ne valja...treba im Mou reć da malo promjene te izraze lica :smj:

BamBi
29-11-2009, 22:59
da samo tad kad je Ibra igrao za Inter u to vrijeme je bilo 6-7 napadača u ekipi.. još je i recoba igrao čini mi se xD , plus mislim da je bio ozlijeđen često tu sezonu ... i nije ni puno utakmica odigrao..

dera
29-11-2009, 23:00
mauro, gledaj ovo!
http://www.youtube.com/watch?v=C_L1ZKGiAuU

"iskusan" igrac kao etoo da uci od koga?
to da se on trudi, pa tako i jeste postao sta jeste, a kao napadac, ti to imas (balota) ili nemas

BamBi
29-11-2009, 23:04
kao prvo mauro , frey eto'ou nije obranio , već ga je ovaj napucao u rame, tako znači da je i moj tetak stao ispred etoa koja je slične građe kao i frey , isto bi ''obranio'' udarac.. a kao drugo ako je tebi to u redu što se on poslije tekme smješka a najgori igrač utakmice je danas bio onda neznam.. nit sam rekao da se treba ispričavat za to navijačima(neznam odakle si to povadio) a ovo sa ručnikom sam napisao jer sam htio slikovito opisat kako je izrazito loša partija bila večeras njega , i da nema razloga za nikakav smješak.. barem što se mene tiče

Huska
29-11-2009, 23:04
jao konkurancije jbt pa znas i sam da kad god je bio zdrav da nije minute propustio...ustvari ne zanima me to necu da raspravljam o nosonji i eto'o tek treba da pokaze najbolje sto zna

uglavnom jel chivu suspendovan za tekmu sa juBetom zbog kartona ovaj danas mu je bio 4 ako se ne varam

PazzaInterista
29-11-2009, 23:07
Tesko je pustite sad zaboravimo na to sto je napravijo eto bit ce bolje tesko i je i ja sam imao osjecaj da ce promasit jel brzo razmisljat kako i sta ces i od njega se je to ocekivalo da ce pogodit i on to zna sam al sta sad da ga ubijem? ;)

quaresma svaka cast super igra kakav prodor... udarci super

Mauro7
29-11-2009, 23:07
ok, ali pazi nije ni da je Frey stajao par sekundi miran i reko ajd pucaj nego je izletio, znači treba i to znat, to mislim reć isto, ali pazi mogo je Eto'o promašit i cijeli okvir
a Eto'o je takav mentalitet, vidiš kod njega uvijek se smije, sa sucima, i sa protivnicima, i Freyu je jednostavno čestitao dobro si izašao stari svaka čast, i čuj vjeruj mi da je njemu žao što nije zabio

dera
29-11-2009, 23:08
huska, chivu je imao u LP cini mi se 3, i nece igrati DA (jer je namjerno dobio 4 protiv barce), ali u LP :D
ne znam za ligu, nije valjda i ovdje hehehe, coek hoce da uzme legalnu pauzu

add: mauro, pa ja kada sam ga vidio u onom trku, reko gledaj kako ce ga pretrcati ili lobovati (mada sam se tome manje nadao, posto znam kakav je on igrac)

Huska
29-11-2009, 23:10
huska, chivu je imao u LP cini mi se 3, i nece igrati DA, ali u LP :D
ne znam za ligu, nije valjda i ovdje hehehe, coek hoce da uzme legalnu pauzu

a evo provjerio sam sad na inter.it ovo mu je 4 danas bio tko ce na beka protiv one gamadi morat ce cordoba uletit :D

BamBi
29-11-2009, 23:11
možda santon.. neznam gdje je on , jel igra on još za Inter? :P

dera
29-11-2009, 23:12
a evo provjerio sam sad na inter.it ovo mu je 4 danas bio tko ce na beka protiv one gamadi morat ce cordoba uletit :D
ja se tek sada sjetih, santon povrijedjen
a znaci ovaj odlucio uzeti pauzu, jos je trebao isimulirati povredu zbog treninga heheheh
pa dobro moze i zanetti, a u sredini imamo i vise nego dovoljno igraca (neka igraju sneijder i Q - manci zamjena :D), eh da nam je maxwell tu :D

add: HEJ, mozda Chivu cuo da je temp tako niska u torinu hahaha, ili je ipak njihov potajni fan?!

Huska
29-11-2009, 23:13
možda santon.. neznam gdje je on , jel igra on još za Inter? :P

e jbg sad povrijedjen je oporavlja se od operacije koljena cini mi se i nece ga biti jos par kola nema njega maicona i civua :eek:

BamBi
29-11-2009, 23:14
da al ak zanetti ode na lijevog beka, ko će desnog? A možda mourinho odpočne sa tri stopera i bez bekova u obrani :) 3-4-3

Mauro7
29-11-2009, 23:17
ali Maicončine neće biti protiv Juvea

dera
29-11-2009, 23:17
prije ce biti 3-5-2 kao BiH but with 3DM or more :P

Huska
29-11-2009, 23:17
ma morat ce igrat 4-3-3 sa sneijderom i Quaresmom i jos dvojicom od tri napadaca jer tko god da bude na bekovim njega nece biti prema naprijed tako da treba barem jedan ili dva igraca koji znaju probit po strani u veznom redu :D

BamBi
29-11-2009, 23:19
prije ce biti 3-5-2 kao BiH but with 3DM or more :P


ma bit će 3-6-1 sa muntarijem na desnoj strani da bude ko MEssi , da sa svojom ljevicom uđe na šut :crazzy:

dera
29-11-2009, 23:21
ko zna, mozda tek sada vidimo kakvu klupu imamo i odigramo sjajno
bambi, pa upravo tada i blatite naseg sulleya, kada igra ono sto mu nije nikad niko u karijeri rekao da igra hehehehe - lik DM, a ljudi mu hebu sve sto ne asistira sa centra malehnom etoou koji ga i onako ne bi dao :D

BamBi
29-11-2009, 23:24
ko zna, mozda tek sada vidimo kakvu klupu imamo i odigramo sjajno
bambi, pa upravo tada i blatite naseg sulleya, kada igra ono sto mu nije nikad niko u karijeri rekao da igra hehehehe - lik DM, a ljudi mu hebu sve sto ne asistira sa centra malehnom etoou koji ga i onako ne bi dao :D

A jaaadan haha :) dobar je suljo.. kad treba orat po terenu..nebi ga mijenjo za ništa :P

al po meni suljo nije ni dm , nekak mi je prerizičan za tu poziciju..tu treba bit siguran igrač kao cambi, zanetti koji ne gubi lopte, a muntari ćesto zadrži loptu jer nezna kud bi sa njom pa izgubi ... on je neki CM , lijevi haha

Quaresma#7
29-11-2009, 23:26
Evo napokon mene :D
Utakmice nisam gledao bio sam na poslu i kad sam došao vidio sam po vašim komantarima na našom i na drugom forumu, medijima da je bio odličan jedan najboljih na terenu. Konačno sam i to dočeko. Sad mu mora samo Mourinho dati još dalje šansu da se još utvrdi i polako da dobije onaj osečaj za utakmice. Nadam se da če ovako nastaviti i još bolje raditi na treninzima. Šteta što su mu onaj gol nisu priznali to bi bila tačka na i. Nadam se da ga zabije Juvetu i da ušuti sve one navijače koje mu žvižde i ne veruju u njega
FORZA Q :nova::nova::nova:

dera
29-11-2009, 23:29
bambi, on je kao rahimic, samo lomi noge :D

Moca93
29-11-2009, 23:30
nigde nisam video taj gol,ima neko link?

BamBi
29-11-2009, 23:35
bambi, on je kao rahimic, samo lomi noge :D

da :) meni se najviše kao igrač sviđa kapetan Bih-a spahić , sjajan igrač , borac.. nebi imao ništa protiv da dođe u Inter :)

dera
29-11-2009, 23:42
nije on DM :D

Enfant Terrible
30-11-2009, 00:25
da :) meni se najviše kao igrač sviđa kapetan Bih-a spahić , sjajan igrač , borac.. nebi imao ništa protiv da dođe u Inter :)
Spaha je lav, vidjet' njega u dresu Intera bi bilo ludilo (dream come true) :crazzy:

Što se tiče tekme ljudi, to smo rutinski završili. Moglo je biti i više golova da nije bilo sudca i da je Eto'o bio u boljoj formi, ali jbg, proradiće i on (samo da mu naši zviždaći ne olakšaju kao Quaresmi). Moram istaći Quaresmu na današnjoj utakmici, bio je i više nego solidan. Samo nek' nastavi ovako i imamo pakleno pojačanje:zzzdravo:

---------- Post added at 23:25 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

Add: Evo malo i tužnih vijesti što se tiče današnje utakmice. Na našem stadionu su se ozljedila dvojica navijača: Jedan navijač je pao sa drugog reda tribina na drugog navijača i obadvojica su ozbiljnom stanju. Situacija nije razjašnjena u potpunosti, jedni kažu da se prvi navijač popeo na ogradu i izgubio ravnotežu pa pao, a drugi kažu da je čovjeku pozlilo prilikom proslave Militovog gola pa je pao dole. Uglavnom, navijač koji je pao sa tribine nalazi se u komi, a više vijesti bi valjda trebalo stići sutra.

ivan019
30-11-2009, 00:31
pa da, još vidim poslije tekme , još se smješka eto'o nešt sa freyom kao.. Ja da sam na njegovom mjestu otišao bi direkt u svlačionu i pokrio se ručnikom od sramote.. Takav ''kalibar'' tj plaća , a tako loš učinak

da ne preterujem ali mislim da bih ja ono 100% pogodio

Spaha je lav, vidjet' njega u dresu Intera bi bilo ludilo (dream come true) :crazzy:

Što se tiče tekme ljudi, to smo rutinski završili. Moglo je biti i više golova da nije bilo sudca i da je Eto'o bio u boljoj formi, ali jbg, proradiće i on (samo da mu naši zviždaći ne olakšaju kao Quaresmi). Moram istaći Quaresmu na današnjoj utakmici, bio je i više nego solidan. Samo nek' nastavi ovako i imamo pakleno pojačanje:zzzdravo:

---------- Post added at 23:25 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

Add: Evo malo i tužnih vijesti što se tiče današnje utakmice. Na našem stadionu su se ozljedila dvojica navijača: Jedan navijač je pao sa drugog reda tribina na drugog navijača i obadvojica su ozbiljnom stanju. Situacija nije razjašnjena u potpunosti, jedni kažu da se prvi navijač popeo na ogradu i izgubio ravnotežu pa pao, a drugi kažu da je čovjeku pozlilo prilikom proslave Militovog gola pa je pao dole. Uglavnom, navijač koji je pao sa tribine nalazi se u komi, a više vijesti bi valjda trebalo stići sutra.

svi napadate samo etoa a mogu vam reci da ni milito nije nevin hehe

P.S steta za te navijace :(

Culé
30-11-2009, 00:55
E moj Eto'o...

esteban
30-11-2009, 02:08
http://www.youtube.com/watch?v=Sp5WUGOOidM

Inter - Fiorentina 1 - 0 - Sintesi Scarpini - 15a Giornata - Inter Channel

dera
30-11-2009, 11:01
ja sam se oduvijek pitao kako tih budala nije strah sjediti na par centimenatara "zice", dok je sve iza njih.. ali to su ti lideri, moraju da diktiraju sta da se pjeva
nadam se da ce se oporaviti!

BamBi
30-11-2009, 14:37
http://www.youtube.com/watch?v=Sp5WUGOOidM

Inter - Fiorentina 1 - 0 - Sintesi Scarpini - 15a Giornata - Inter Channel


hahahahaha kad Samuel zabio gol , viče scarpini Wall-E , haahaha

---------- Post added at 13:37 ---------- Previous post was at 13:28 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=vmQUvQfHWJo

4:08 (http://www.youtube.com/watch?v=vmQUvQfHWJo#) - 4:11 (http://www.youtube.com/watch?v=vmQUvQfHWJo#) pogledajte samo ovo :)

Huska
30-11-2009, 14:45
ja sam se oduvijek pitao kako tih budala nije strah sjediti na par centimenatara "zice", dok je sve iza njih.. ali to su ti lideri, moraju da diktiraju sta da se pjeva
nadam se da ce se oporaviti!

Naime, domaći 36-godišnji navijač je proslavljajući ključni pogodak svoje momčadi (Diego Milito iz jedanaesterca u 85. minuti) pao s drugog reda tribina na rub zaštitne ograde.

Posljedice su bile zastrašujuće jer je navijač zadobio teške ozljede glave, te je nepomično ležeći prebačen u bolnicu. Skoro četrnaest sati je ležao u komi i smrtnoj opasnosti, a liječnici su se borili za njegov život. U ponedjeljak ujutro su ipak službeno obznanili kako je nesretnik izvan životne opasnosti, iako je stanje i dalje kritično.

Trenutačno 36-godišnjak leži na intezivnom odjelu u umjetno izazvanoj komi.

ipak je "dobro" hvala bogu

hulle
30-11-2009, 17:31
nisam gledao utakmicu al sam gledao sanse....
imali smo ih puno...igraci su bili dosta neprecizni a ono sto je islo prema golu je zaustavio frey koji je po ko zna koji put najbolji igrac viola...
oni su imali onu sjajnu priliku preko gile al sreca nije usla...sreca pa im nema mutua

sasvim zasluzena 3boda i idemo sad u torino po jos 3

ivan019
30-11-2009, 18:05
pa ja sam znao da pobedjujemo u onom trenutku kad je gilardino pogodio stativu
obicno ide kad se mnogo promasi sledi kazna ali sam tad zano da nam ej bog dao drugu sansu :D

Mauro7
30-11-2009, 18:07
pa ja sam znao da pobedjujemo u onom trenutku kad je gilardino pogodio stativu
obicno ide kad se mnogo promasi sledi kazna ali sam tad zano da nam ej bog dao drugu sansu :D

to sam ja i u sebi reko, iako sam se nakon naših promašaja bojao da ne bi nas stigla kazna, al srećom je Fiorentinu za taj promašaj haha, al baš sam reko u sebi e kad ne zabiješ - dobiješ, staaro nogoometno pravilo :D
:crazzy:
kao onaj Alkohol u Xpertu :smj: :P

Huska
30-11-2009, 18:08
hulle sad si me iznenadio :D

ivan019
30-11-2009, 18:15
t
:crazzy:
kao onaj Alkohol u Xpertu :smj: :P

da, ta ekipa stvarno nema srecu :D

esteban
30-11-2009, 18:31
Mourinho: Danas sam sjajan, a jučer ste imali mog zamjenika


Nakon utakmice 14. kola između Intera i Fiorentine izjave su dali Dejan Stanković, Diego Milito, Samuel Eto’o, Esteban Cambiasso i Jose Mourinho.

Stanković: “Bilo je važno pobijediti danas. Još sam probavljao poraz u Barceloni. Trebala nam je ovakva reakcija. Imali smo četiri - pet prilika i zaslužili smo ovu pobjedu 100%. Vratili smo se na pravu prugu, očekuje nas još pet utakmica do Božićne pauze, jedna važnija od druge. Quaresma? Sretan sam zbog njega, prošao je ružan period, ali danas je izbacio svu svoju hrabrost i želju, te je bio odličan. Navijačima poručujem da se poraz može dogoditi, ali oni nas moraju podržavati uvijek, jer mi imamo potrebu za tim.”

Milito: “Jedanaesterac je bio čist. Sretan sam jer smo odigrali sjajnu utakmicu. Možda nismo trebali toliko strepiti, ali važno je da smo uzeli tri boda. Promašio sam neviđenu šansu, ali moram gledati naprijed. Sretan sam što sam postigao pobjednički gol. Najbolji sam strijelac ove kalendarske godine? Zadovoljan sam, ali za sve golove moram zahvaliti svojim bivšim suigracima iz Genoe i sadašnjim iz Intera.”

Eto’o: “Kod moje šanse sam išao na Freya on je sjajno obranio. Mogao sam ga driblati i donio sam odluku, mogao sam ga proći, ali sam odlučio drugačije. To su stvari koje se događaju u nogometu. Dali smo sve od sebe, moramo biti zadovoljni ovom utakmicom. Kako se osjećam? Nisam još najbolje, nisam na kraju oporavka, ali sada imamo dvije ključne utakmice i moramo misliti samo na to.”

Cambiasso: “Odigrali smo odlično, rezultat je već na poluvremenu trebao biti drugačiji. Znali smo da zaslužujemo pobjedu već na odmoru, vjerovali smo u to i uspjeli. Zamračenje Intera u Barceloni? To je nogomet, postoje momčadi koje igraju bolje i stvore ti probleme. Danas je to bila Fiorentina, jučer Sampdoria za koju se ne moze reći da je derbiju s Genoom pristupila krivo. Nogomet je takav, uvijek postoji momčad koja napada i ona koja to prima. Na Camp Nou je bila ključna utakmica, a sada je to ona s Kazanom, no sada je prerano za misliti na nju. Mi uvijek želimo odigrati odlično, koji put nam uspije, drugi put ne i zato nam ova utakmica s Fiorentinom ne može baš ništa reći o tome kakvi ćemo biti za 10 dana protiv Rubina.”

Mourinho: “Vidjeli smo Inter koji nije istrčao na teren sa strahom nakon poraza od Barcelone već je igrao utakmicu s protivnikom za kojeg smo znali da će biti težak. Imali su strašnu priliku u 80. minuti, ali do tada je moja momčad bila bolja, zabila preko Samuela kome su poništili pogodak. Neću to komentirati, jer na kraju je pravda zadovoljena.”
Quaresma u prvoj postavi: “S igračima postupam kao i s rezultatima. Kada sam pobjedio u Kijevu svi su me dizali u nebesa, a ja nisam vjerovao kao što nisam vjerovao ni onom što je o meni rečeno nakon Barcelone. Nikada nisam Quaresmu smatrao lošim, niti ga smatrao najboljim na svijetu. Igrao je odlično, ali posljednih 15 minuta su počeli grčevi. Ja ne volim o tome, ali drago mi je da ste vi primjetili da je bio poseban.
Milito? Postoje bitnije stvari od same realizacije kao što su ozbiljnost i profesionalizam. Eto’o je danas primjerice promašio realizirati sam na vratara, ali ja sam svejedno zadovoljan njime, jer on je presretan kada pobjedimo i nikada nije tužan što nije zabio. Danas sam zadovoljan sa svom trojicom napadača.”
Balotelli je bio na tribini: “Čini mi se da nakon ovakve predstave nije pošteno pričati o jednom igraču. Ne moram nikome pravdati svoju odluku, pobjedili smo i ja sam opet odličan… Tko je rekao da sam loš? Puno vas je već našlo mog nasljednika ili čak dva-tri, već sam mislio da ću brzo kući u Portugal. Danas su na klupi bila dva prvaka svijeta, Materazzi i Vieira pa o njima niti pitanja. Tko je Mario da se o njemu tolikošpriča?” Nitko od trojca Stanković, Muntari, Thiago Motta sa opomenama nije dobio žuti karton pa će svi nastupiti u Torinu: “Nisu dobili kartone, jer nisu napravili niti jedan prekršaj, čak ni verbalni. Zna se tko je jedini igrač stručnjak za te stvari.” :D
Liga prvaka: “Igramo u jako teškoj skupini, pa nije čudno izgubiti u Barceloni. Nakon utakmice s Juventusom igramo jedno finale, s Rubinom. Koje su moje obaveze s Interom? Samo jedno: biti iskren. Ne moram osvojiti ništa, važno je da budem iskren, da puno radim, da budem profesionalac, te da ne mislim samo na Inter danas, već na Inter u budućnosti. Tako razmišljam od početka karijere i samo tako mogu sa svakog stadiona i svakog trening kampa izaći uzdignute glave.”
Na kraju se Mourinho osvrnuo na Talijane u Europi: “Za imidž talijanskog nogometa u Europi puno su gori porazi u Milanu od Zuricha ili kod Bordeauxa.”

Quaresma#7
30-11-2009, 19:34
http://www.youtube.com/watch?v=vmQUvQfHWJo (http://www.youtube.com/watch?v=vmQUvQfHWJo)

4:08 (http://www.youtube.com/watch?v=vmQUvQfHWJo#) - 4:11 (http://www.youtube.com/watch?v=vmQUvQfHWJo#) pogledajte samo ovo :)
Svaka mu čast nadam se da mu je proradio kliker u njegovoj psihi i da zna u sebi da je dobar i da more uspeti i normalno da ima još podršku publike.