PDA

View Full Version : Inter - Roma


hulle
07-11-2009, 11:14
8 novembar, 20-45h

direktan prenost na nekoj tv i radio stanici :)





sigurica

PazzaInterista
07-11-2009, 11:27
Ma nema sad smo u transu sad gazimo sve ispred sebe!!

mourinho
07-11-2009, 12:08
U ovoj utakmici ocekujem puno golova, naravno sa nase strane. :)

Huska
07-11-2009, 12:36
bit ce prenos i na hrt+...uglavnom ima da ih razmontiramo nisu ni svjesni sta ih ceka :D

ado_inter
07-11-2009, 13:35
ne zaboravite ono sto Mou kaze najteze utakmice se igraju poslje utakmice lige prvaka al u svakom slucaju mi ovdje treba da dobijemo jer ce veceras juBe opet da kiksa :D

FORZA INTER !!!!

Quaresma#7
07-11-2009, 16:27
Ma to moramo pobediti da se još malo odljepimo. Mada nam više nije scudetto prioritet lako čemo mi za scudetto samo treba krenuti na CL.

Grujinho
07-11-2009, 16:32
Ma to moramo pobediti da se još malo odljepimo.

sad ste pretjerali...ne mislite valjda da če juventus baš svaku utakmicu remizirat ili izgubit...

Mauro7
07-11-2009, 16:47
sad ste pretjerali...ne mislite valjda da če juventus baš svaku utakmicu remizirat ili izgubit...
upravo tako, uostalom Atalanta je dobra žrtva Juvea već zadnje dvije sezone(4-0 i 3-1 u Bergamu, prošle godine u Torinu 2-2 pred praznim tribinama kad im je sve već bilo jasno pa im valjda nisu dali da pobjede) uostalom na klupi Atalante je Conte hehe

Guro
07-11-2009, 16:54
mi sa romom tradicionalno igramo neke teske meceve narocito na meaci...koliko god oni losi bili kad dodju na meacu mi se mucimo sa njima redovno...u rimu igramo uvijek meceve sa puno golova i uvijek nam bude lakse ali kuci uvijek nesto iskomplikujemo...nama bi trebalo da bude lakse i da smo na krilima pobjede iz Kijeva ali i roma mora da grize za svaki bod, tako da ja ne ocekujem uopste laku utakmicu...u svakom slucaju zadovoljan ako ostanu ovih 7 bodova razlike... :)

hulle
07-11-2009, 17:21
ma losa je roma..nema vise ni spaletija...nema ni tottia a nema ni para hahaha

PazzaInterista
07-11-2009, 17:32
APPIANO GENTILE - José Mourinho has named a squad of 19 players for Sunday night's Serie A Week 12 match against Roma at the Stadio Giuseppe Meazza (kick-off 20:45):

Goalkeepers: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni.

Defenders: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu.

Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 14 Patrick Vieira, 19 Esteban Cambiasso, 30 Mancini.

Strikers: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 45 Mario Balotelli.

hulle
07-11-2009, 17:51
uuu bit ce i na hrt2 istina snimak al bolje ista nego nista

00-50 Talijanska nogometna liga: Inter - Roma, snimka

Mauro7
07-11-2009, 17:57
eto sad vidiš kakvi su to idioti naša TV, jer moramo gledat SUPER ZANIMLJIVU JAKU I ATRAKTIVNU PRVU HRVATSKU NOGOMETNU LIGU skraćeno SZJAP HNL !!!
to ti je zagrijavanje za samo malo kvalitetniji nogomet nakon toga
tek toliko da svi mogu vidjesti razliku između jednog od najprosječnijih nogometa i vrhunskog :vfunny: aaaaaaaaaaaaaaahahahahaha
čuj jedino ako Zec bude igrao kako treba možda bude dobra tekma hehehe

filip.sk
07-11-2009, 18:00
Bice puno golova.. to sam siguran....

Moca93
07-11-2009, 18:01
ma kod vas daju barem snimak,a nas lazu kako je Jelen super liga,jedina i najbolja liga u svetu :sivi:

Grujinho
07-11-2009, 18:12
dobro....ovo nije ista Roma kao prošlih sezona...spaletti je volio igrati atraktivan nogomet, dok Ranieri ide na rezultat, tako da ne možete vuči paralele sa utakmicama Intera i Rome u prošlim godinama i očekivati puno golova...ja očekujem pobjedu, ali nisam baš siguran da če biti neka goleada na Meazzi, ali kako inter ove sezone zna da zabije i po 5 komada na jednoj utakmici, nebi se čudio....

filip.sk
07-11-2009, 18:12
haha moca... imaces na net sigurno moca... na zulu bice 100%

ivan019
07-11-2009, 18:13
bas sam to hteo reci, ista situacija je i kod nas hehe umesto spanske i italijanske mi gledamo jelen super ligu

Huska
07-11-2009, 18:39
za romu nece biti totti, juana, burdissa, i donia i onako su prelosi i sa njima al bez njih bgm nebi romanistima bio u kozi :D

Balotelli#45
07-11-2009, 23:06
bas sam to hteo reci, ista situacija je i kod nas hehe umesto spanske i italijanske mi gledamo jelen super ligu
hahha aj da je jelen super liga cesto daju i telekom ligu (1.srpska tj druga) a vecina snimano sa jednom kamerom :sivi: :sivi: :sivi: i to MUP snima hahahahah :sivi:

LiGad
08-11-2009, 01:26
imam mnooga ocekivanja za ovu utakmicu ..
od Curve Nord ogromni transparent .. Sretan rodjendan!
od Mourinha da me se sjeti na pressici i pokloni mi pobjedu
od Zanettija da gol za pobjedu u 93 minuti proslavi pokazujuci moju sliku na majici
od Roberta Scarpinija da uzvikuje moje ime ko ludjak
itd itd :crazzy::crazzy:

hulle
08-11-2009, 01:34
skromnost ti je uvijek bila jaca strana

ivan019
08-11-2009, 04:00
hahha aj da je jelen super liga cesto daju i telekom ligu (1.srpska tj druga) a vecina snimano sa jednom kamerom :sivi: :sivi: :sivi: i to MUP snima hahahahah :sivi:

evo najava za sutrasnji veliki derbi: Ofk Beograd-Javor :sivi:

Il Trattore
08-11-2009, 11:06
romu cemo pregazit kao plitak potok

ado_inter
08-11-2009, 12:28
romu cemo pregazit kao plitak potok


mislim da bi trebali al imajuci u vidu da smo se s njima uvjek mucili ma meazzi Bogami... :( mada podrazumjeva se da sam optimista :D

LiGad
08-11-2009, 16:25
skromnost ti je uvijek bila jaca strana

naravno da sam skroman ..nisam trazio od morattija da mi preda klub sad kad sam punoljetan :D:D

Quaresma#7
08-11-2009, 21:13
Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 25 Samuel, 6 Lucio, 4 Zanetti; 11 Muntari, 14 Vieira, 8 Thiago Motta; 5 Stankovic; 22 Milito, 9 Eto'o;
A disposizione: 1 Toldo, 2 Cordoba, 10 Sneijder, 19 Cambiasso, 26 Chivu, 30 Mancini, 45 Balotelli;
Allenatore: José Mourinho
Roma: 27 Julio Sergio; 13 Motta, 3 Andreolli, 5 Mexes, 17 Riise; 33 Brighi, 7 Pizarro, 20 Perrotta; 16 De Rossi; 9 Vucinic, 94 Menez;
A disposizione: 1 Lobont, 14 Faty, 19 Baptista, 21 Guberti, 22 Tonetto, 77 Cassetti, 89 Okaka;
Allenatore: Claudio Ranieri
Arbitro: Gianluca Rocchi di Firenze

Balotelli#45
08-11-2009, 21:18
ova postava nema nikakve veze i sneijder i cambiasso i mozda balotelli ce igrati u prvoj a ne bi me cudilo ni chivu da zaigra od prvog minuta

filip.sk
08-11-2009, 21:27
Kako i da je Javier valjda ce igrati na levi boku sto mene bas i nesvidja mi se...

Huska
08-11-2009, 21:31
a daj nemoj me jbt da ce igrati muntari i vieira ispred sneijdera i cambiassa... i mislim da chivu treba na beka a capitano u sredu jer obojica na tim pozicijama igraju sjajno...al opet svedno mi je sve je to dio mourinhove taktike... znate da je na drugoj strani ranieri jedan od najboljih takticara svijeta :D

Mauro7
08-11-2009, 22:34
sviđaju mi se kopačke od Sulleya :P

---------- Post added at 21:34 ---------- Previous post was at 20:50 ----------

jako loše, na Meazzu nam ove godine došla uvjerljivo najslabija Roma u posljednim godinama, nemaju Tottija, ne brani im prvi golman, De Rossi je izašo a još par ljudi im nedostaje, vidi se da kod nas nedostaje Sneijder, al ovo je jako loše, doduše imali smo super priliku s Militom ali ipak loše, da se ovo dobije trebat će bit puuno bolji u drugom poluvremenu

Grujinho
08-11-2009, 22:36
fali sneijder i to mnogo...stvarno je sve drugačije kad on igra...neka mourinho da šansu još i balotelliju

Balotelli#45
08-11-2009, 22:37
pa kako misli mourinho da napravi nesto u napadu sa 4 defanzivna vezna u sredini 2 klasicna spica? mora da uvede maria i sneijdera i cambia umesto vieire,motte i mozda muntaria ili dekija mada ja bi ostavio dekija imam osecaj da ce mu uci neki sut ,i onda bi sigurno igrali mnogo bolje

Huska
08-11-2009, 22:38
slabo skroz slabo pod hitno napolje muntari( preslab ima zuti karton i vrlo lako bi mogao i drugi dobit) i eto'o sta je samo lopti izgubio sa svojim "driblinzima"... ostalo vise manje sve ok... ubaci sneijdera i balotellia i da se to rijesi

ivan019
08-11-2009, 22:42
mnogo im dopustamo ...

Enfant Terrible
08-11-2009, 22:42
Roma radi prevelik pressing na sredini i naši se gube (prvestveno Muntari) što znaći da je Sulley pravi kandidat za izmjenu. Još kad se tome doda činjenica da ima žuti a nikako da "smiri" igru, situacija postaje kristalna.

Dakle, po meni, Vieira, Stank i Motta, ispred njih Sneijder (umjesto Muntarija). Slažem se da bi Balotellija trebali ubaciti. Zapravo, Balotelli bi trebao do Milita biti prvi izbor jer Eto'o zaista slabo igra, nikako da se uklopi do kraja.

Ništa momci, malo vjere, FORZA INTER!!!

dera
08-11-2009, 22:43
to ti je tako kad olahko shvatis protivnika, HEJ, Roma, a mi govorimo kako cemo da ih hendikepiramo jer su u losoj formi a mi kao odlicnoj - ako je vama odlicno 2-1 protiv dynama ondaa

Grujinho
08-11-2009, 22:44
pa kako misli mourinho da napravi nesto u napadu sa 4 defanzivna vezna u sredini 2 klasicna spica? mora da uvede maria i sneijdera i cambia umesto vieire,motte i mozda muntaria ili dekija mada ja bi ostavio dekija imam osecaj da ce mu uci neki sut ,i onda bi sigurno igrali mnogo bolje


od 4 vezna.... samo je jedan defanzivni...

stankovič i motta sigurno nisu defanzivni vezni....mada ni vieira nije tipičan DM...

ivan019
08-11-2009, 22:45
od 4 vezna.... samo je jedan defanzivni...

stankovič i motta sigurno nisu defanzivni vezni....mada ni vieira nije tipičan DM...
nego sta je motta hehe a ovo za vieiru :crazzy:

Huska
08-11-2009, 22:46
to ti je tako kad olahko shvatis protivnika, HEJ, Roma, a mi govorimo kako cemo da ih hendikepiramo jer su u losoj formi a mi kao odlicnoj - ako je vama odlicno 2-1 protiv dynama ondaa

pa sta sad... znaci ako si u vrhunskoj formi ne smijes primit gol i moras svaku tekmu postic 5 golova

---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

od 4 vezna.... samo je jedan defanzivni...

stankovič i motta sigurno nisu defanzivni vezni....mada ni vieira nije tipičan DM...

dragi gruji sta je tebi pa vieira ti DM na kvadrat :D...

Balotelli#45
08-11-2009, 22:48
nijedan nezna da prodje igraca i da odigra neki dobar pas i nijedan nije kreativan ja neznam sta su nego DM sem stanka koji je nesto izmedju mada ni on nezna da dribla i nema dobre lopte koje secu odbranu ali sutina ga vadi

---------- Post added at 21:48 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

evo su sneijder i mario

---------- Post added at 21:48 ---------- Previous post was at 21:48 ----------

pa sta sad... znaci ako si u vrhunskoj formi ne smijes primit gol i moras svaku tekmu postic 5 golova

---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:46 ----------



dragi gruji sta je tebi pa vieira ti DM na kvadrat :D...
ma na kubni :D

dera
08-11-2009, 22:48
pa covjece znas li ti kako smo mi dosli do pobjede huska
znas li kakva je situacija u LP?

kako igramo sa nizerazrednim klubovima? sigurno smo bili u boljoj formi od ove

Grujinho
08-11-2009, 22:52
SAMUEL ETO'O!!!!!!!! bravoooo

hulle
08-11-2009, 22:55
kad se god ja ukljucim padne gol hahahah

Mauro7
08-11-2009, 22:56
a i ovi navijači nezahvalni zvižde muntariju a ko je pucao na gol prije gola za 1-2 u Kijevu? inače bi sad svi plakali

Balotelli#45
08-11-2009, 22:59
jao kad vidim ovo sto kenjaju mutariju po meni on uopste lose nije odigrao

Mauro7
08-11-2009, 23:43
jebi ga ja sam navijač pa nisam takav
kako lucio ljepo zna potegnut kako bi volio da imamo jednog veznog koji može povuč ovako, zna i Sneijder ali ipak nije to to

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

LOŠE!

ne toliko zbog rezultata ne može se uvijek pobjeđivati ali ova Roma koja nam je stigla je bila jedna od najslabijih posljednih sezona, sad ponavljam ono od prije al da ponovim bez Tottija i De Rossija veći dio utakmice, i golmana koji im nije stabdardan smo više trebali stavit na kušnju...
Njima svaka čast dobro su bili organizirani i postavljeni, mi nismo mogli duela dobit u veznom redu bez da napravimo prekršaj, jednostavno svaki duel nismo lopte takli, izgledalo je kao da igramo protiv Barce.
Ono što me čudi je što su oni bili više motivirani od nas, jer sam mislio da nakon onakve bitne pobjede u Kijevu će naši igrat malo ''veselije'', a od kad je Roma povela sve neka nervoza slično kao kad Real gubi pa prepotetno se čude ''a kako?'', eh kako da....
Mislio sam pošto je gol pao odmah na početku drugog da ćemo do kraja zabit drugi sigurno, Fulham im je zabio jedan gol u obje utakmice.
5 bodova prednosti je tu ali loše jer smo mogli ostat na 7 razlike

Grujinho
08-11-2009, 23:46
jebiga mauro...utakmica u kijevu i dugačak put su uradili svoje... ali ova Roma bi pala sa jedno 3 gola razlike ako bi to bila ona stara roma...jeste istina, da su bili oslabljeni, ali igrali su bunker...duge lopte (jedna sjela vučiniču na glavu...) i to je to...padali su ko ludi, ležali na travi, valjali se...kad su bili u priliki za kontru, polako su igrali, kao da ne žele pobjede...ranieri, se je odmah nakon gola zatvorio, i zato je bilo teško...uvijek je bilo barem 8 igrača rome iza lopte...pa ti sad onako umoran i na pola povrijeđen igraj :)...

bit če bolje...

Mauro7
08-11-2009, 23:48
pazi još je i roma igrala u četvrtak, dan odmora manje od nas
čuj padali igrali s 8 iza lopte, to stoji ali šta bi ti napao Inter i pokupio onda tih barem 3 komadakoja spominješ, čovjek je postavio jedino što je mogo i pametno je to napravio
a oni imaju tanju klupu odnosno manje kvalitetnu od nas, tako da te priče trči za njima poluozljeđen i to mi baš ne stoje al dobro

Balotelli#45
08-11-2009, 23:48
ma dobro ja nisam tolko razocaran sve sto si rekao slazem se ali prosli smo sve velike derbije ostao je samo jos jube a imamo 5 bodova vise dok jube ocekuju sada dosta teske utakmice i oni pola derbija jos nisu odigrali i ocekujem da cemo u sledecih nekoliko kola dosta povecati prednost

ado_inter
08-11-2009, 23:55
ma nije ovdje do umora vec do pristupa igri po meni smo nekako usli podcjenjivacki i uvaj mec i to nam se osvetilo i imam osjecaj da na terenu uospte nije bilo zalaganja kako znacu da se bore za svaku loptu.

Huska
08-11-2009, 23:58
ma najmanje mi je krivo zbog rezultata... nego sam ljut zbog igre koje nije ni bilo ono katastrofa potpuno nepovezano ajd malo je to bolje izgledalo u drugom poluvremenu al nije to to... mogli smo i morali bolje ovo odradit...protiv ovakve roma najlosije u posljednjih nekoliko sezona

ivan019
09-11-2009, 00:00
sta reci, izgubili smo dva veoma vazna boda ali sta sad, igraci se treba okrenuti sledecoj i ovu potpuno zaboraviti, ipak jos uvek imamo 5 boda viska i nesmemo ih prokockati

PazzaInterista
09-11-2009, 00:01
Moramo priznat da i cesar je lose odigro pravijo neke nemoguce greske i kod gola mogao je biti bolje spreman!

al opet nista glavu gore jedna utakmica nista nije mozemo biti zadovoljni sa bodom ajmo DALJE!!!

Mauro7
09-11-2009, 00:02
Moramo priznat da i cesar je lose odigro pravijo neke nemoguce greske i kod gola mogao je biti bolje spreman!
a obrane si mu zaboravio?

Balotelli#45
09-11-2009, 00:05
a sto nas je dva puta spasio a sto je najbolji golman na svetu.... ma najbolje da ga prodamo i da mu svaku sledecu utakmicu zvizdimo

Huska
09-11-2009, 00:06
treba vratit chivua na lijevi bek... jest da je Capitano veceras odlicno odigrao al nije to to.... nekako mi je bolje a i jaci smo kada je on u veznom redu jest da je sad guzva al jbg to je samo dodatna motivacija za ostale da budu jos bolji... i def. ne stavljat muntaria i vieirau zajedno od prve min. da igraju ili jedan il ni jedan a ovo drugo je bolje nekako

hulle
09-11-2009, 00:07
nisam zadovoljan rezultatom a sto se tice igre ....javim vam kad pogledam snimak :)

Huska
09-11-2009, 00:10
nisam zadovoljan rezultatom a sto se tice igre ....javim vam kad pogledam snimak :)

hahahha nemoj gledat bolje ti je idi spavaj mozda ces nesto lijepo sanjat...a ako pogledas snimak ima da nadmasis mocu :D

Balotelli#45
09-11-2009, 00:11
ma moca je jedan jedini :sivi:

ado_inter
09-11-2009, 00:17
ma ja sam malo nezadovoljan zbog toga sto MOU konbinuje bezze ekipu umjesto da igramo u najjacim sastavom jer po meni nije vrijeme da experimentisemo vec da pravi sto vecu razliku na konkurenciju...po meni je to kljuc zbog cega smo izgubili 2 po meni dragocjena boda

Nera
09-11-2009, 00:31
Ja mislim da smo super igrali. Letjeli smo, i vezli po terenu.. nismo imali srece :crazzy: :D

Enfant Terrible
09-11-2009, 00:53
ma ja sam malo nezadovoljan zbog toga sto MOU konbinuje bezze ekipu umjesto da igramo u najjacim sastavom jer po meni nije vrijeme da experimentisemo vec da pravi sto vecu razliku na konkurenciju...po meni je to kljuc zbog cega smo izgubili 2 po meni dragocjena boda
Ne radi se tu o eksperimentisanju već ne mogu isti igrači igrati svaku utakmicu, to je ne moguće. Tek što se oporavio, Wesley je morao zaigrati u Kievu protiv Dynama, trebao mu je odmor protiv Rome i onda je silom prilika morao ući. Osim Sneijdera (koji je eto ušao u 2 pol), igrali smo u najjačem sastavu, tako da ti ta teorija ne pije vodu.

Što se tiče utakmice, poštujem svačije mišljenje, ali ja se ne mogu ni sa kim složiti da smo igrali extra loše. Dapače. Igrali smo dosta solidan fudbal, ali je falilo u završnici dosta. Milito je mogao onaj zicer ubaciti, i sad bismo pjevali drugu pjesmicu, ali tako je kako je. Još uvijek smo prvi, i to sa solidnim bodovnim stanjem, i sada se treba skoncentrisati samo na slijedeću utakmicu.

Maicon13
09-11-2009, 07:09
Imamo jos finu prednost od 5 bodova,ali to se zacas moze istopit,ali mnogo bi to bilo bolje da je ostalo na 7,bezveze prokockana 2 boda,krivo mi je sto nismo dobili onu jadnu romu,uff kako ih mrzim,,razumijem da kad,tad kiks se neki mora desit ali ovakvu oslabljenu romu bez gotov pola ekipe jos na svom terenu jednostavno smo morali dobit!!

Nista idemo dalje,trebamo ostati fokusirani za sledecu utakmicu,ovu sto prije zaboraviti,5 bodova prednosti je puno a i malo,stim prije sto juve mi pocinje nekako sve bolje igrati a jos im se vraca i del piero iako je u godinama sa njim su opet dosta jaci,a bogami koliko god mozda nekima smijesno bilo i milan se dosta,dosta popravlja i iz utakice u utakmicu sve su po meni bolji bolji!!

Et toliko od mene za sada...Pozzzzzzzzzzzzzz

Balotelli#45
09-11-2009, 11:19
ma milan je rupa pobede jednu pa onda izgube remiziraju pa sve tako ... a juve u picku materinu sto igraju ja sam mislio da ce oni biti dosta jaki ove godine al mucak dosta slabo igraju daju malo golova (izuzetak zadnje dve utakmice) i ono sto daju nije po nekim izradjenim akcijama vec iz kontre ili prekida...a mi citave sezone igramo dobro desi se ponekad neki mali kiks ali dobro mora i to malo presli smo sve jake utakmice msm derbije:
milan,napoli,genoa,udineze,palermo,roma....
ostala bologna,FIORENTINA,JUBE,atalanta,lazio,chievo i siena
jedine dve prave utakmice od preostalih su realno jube i fiorentina i ako to resimo pozitivno prvi deo sezone sigurno zavrsavamo na prvom mestu sa dosta velikom bodovnom prednoscu....jer bologna,atalanta,lazio,chievo i siena ove sezone su u dosta slaboj formi a i nemaju neke ekipe koje mogu nesto vise mada i oni su zajbani na domacem terenu ali ipak mislim da ovo dobijamo bez kikseva i tu se prelama prvenstvo nadam se u nasu korist :D

Huska
09-11-2009, 11:19
Mourinho: "Nije mi jasno zašto je sudac produžio samo 3 minute. Svirao je za svaku glupost: sviraj ovo, sviraj ono, sviraj vamo, sviraj tamo, puno izmjena i onda produži samo 3 minute, a trebalo je barem 5. Kad mi vodimo uvijek produži 5, a kad ne vodimo 2 ili 3 minute. Jedino ako mu nije utakmica bila toliko loša da je htio da završi što prije. Onda se i ja slažem sa njim."

:crazzy::crazzy:

Balotelli#45
09-11-2009, 11:21
Forza mou :crazzy:
a stvarno sudija je iseckao igru jebo nam je kevu svaki manji kontakt faul a rimljanska govna valjaju se ko grom da ih je udario i plus napravili bunker ma vilama nemozes da ih isteras iz kaznenog

Komitski Đeneral
09-11-2009, 12:30
Kako smo igrali, bod je kao kuca... Igraci potpuno inertni, bez ikakve zelje za igrom, pjeshke su igrali 90 min... Idemo dalje...

hulle
09-11-2009, 13:36
pa bas je zanimljiva tekma bila.....

najzanimljiviji detalji

-zuta minuta VIEIRA (prvo laktom u glavu de rossia pa onda meneza u stomak) srecom nije crveni haha

-muntari neda sudiji da izvadi karton iz djepa hahahahahahaha iako je muntari mozda bio i najbolji igrac....3fantasticne duge lopte...jedan opasan sut...

-povrede de rossia i vucinica


a to u vezi produzetka...pa tekma je produzena 7minuta ...4prvo +3 drugo tako da murinjo samo priserava

Mauro7
09-11-2009, 13:39
reko je da je sudac izgledao kao malo dijete kad mu daš zviždaljku :smj:

hulle
09-11-2009, 13:41
pa jest bilo prekida al su se i udarali i jedni i dr...al inter je napravio 2izmejena na HT tako da se ne dodaje vrijeme zbog toga

Yasmin_19
09-11-2009, 14:01
ma dobar je i remi, roma nas uvijek dobro namuci kod kuce, jbg,,, a osjetio se umor kod igraca zbog naporne tekme u kijevu, mou 150 domaca tekma bez poraza :) FORZA INTEEEER :D

dera
09-11-2009, 15:24
najpametniji potez bi bio da slijedecih par utakmica stavimo toldu (tolda) ili nekog treceg na gol
u poslijednje vrijeme posmatram cesara, i dosta golova smo primili zbog njegovih gresaka, pogledajte gdje je bio kada mu ga je andrej zabio, a evo i sada, pa zar misli da moze tako lahko zatvoriti uglove kao u rukometu tako sto ce izaci naprijed

a siguran sam da ce ovo guardiola prostudirati kada je kroz nase stopere prosla lopta za vucka kralja (on i milito - uff, a iza njih snajderko i de rossi)

---------- Post added at 14:23 ---------- Previous post was at 14:18 ----------

ne samo to, sve mu vise lopti ispada iz ruku, nije u formi to je definitivno, a za brazil brani kao da mu je poslijednja

DA, MAUROOO ko je onaj "crnjo" sto je probio trojicu nasih dm-ova i na kraju strasno zaprijetio cesaru, sve to poceo sa SREDINE terena - cekaj, da to nije onaj sto je prosle godine bio skoro besplatan, na posudbi negdje u tunguziji - kojeg sam ja govorio da bi dobro dosao, ali si ti rekao da nema kvalitete za intera?

---------- Post added at 14:24 ---------- Previous post was at 14:23 ----------

govorim o ovome - 2:17
www.youtube.com/v/2rotO4YNmxM

Mauro7
09-11-2009, 15:50
ahahha da ma to je super talentirani čuka okaka, a baš da je čuka
pa šta sad svaki ko napravi to protiv par naših igrača je super talent
nije on za Inter to je sigurno, uostalom to se vidi ako ne možeš bit standardan u Romi gdje ćeš bit, u Interu? hahah
da ne govorim da se dokazao do sada jako puno

ivan019
09-11-2009, 15:53
ma manite se tih igraca, sledece pojacanje mora biti bomba a ne neki talentic, i mora se paziti njegovo stanje sa povredama, pogledajte mottu ne izlazi iz bolnice

Quaresma#7
09-11-2009, 16:06
pogledajte mottu ne izlazi iz bolnice
Mora neko naslediti Vieiru :D Ma kakav crni Čuka jedan dobar prodor prema golu i odmah je dobar za Inter, daj molim vas. Nama trebaju provereni igrači a koje mislim, mislim da znate :D

Grujinho
09-11-2009, 16:13
ne znamo... Ajd napisi još jednom

ivan019
09-11-2009, 16:13
Mora neko naslediti Vieiru :D Ma kakav crni Čuka jedan dobar prodor prema golu i odmah je dobar za Inter, daj molim vas. Nama trebaju provereni igrači a koje mislim, mislim da znate :D

da pogadjam: Hamsik,Aguero i Di Maria :sivi:

Moca93
09-11-2009, 17:10
Murinjo: Baloteli je odigrao za nulu!

Autor: Tanjug | Foto:AFP | 09.11.2009. - 15:39
Trener Intera Žoze Murinjo je priznao da je njegov tim igrao ispod svih očekivanju u derbiju sa Romom (1:1), a posebno loše ocenio je učinak napadača Marija Balotelija.

http://www.blic.rs/_customfiles/Image/slike/2009/11_novembar/09/sport/baloteli-x.jpg
Murinjo je naglasio da je Balotelija uveo u drugom poluvremenu kako bi razmrdao čitav tim i da je brzo shvatio da nije napravio dobru izmenu.
"Balotelijeva igra je bila ravna nuli. Ništa korisno nije uradio. Malo je trčao i uopšte nije radio za tim. Umesto da popravi našu igru, on ju je učinio još lošijom", kazao je "Specijalni".
On je ocenio da su obe ekipe igrale loše, kao i da su se sudije odlično uklopile u tu veoma slabu predstavu.

Balotelli#45
09-11-2009, 17:42
da pogadjam: Hamsik,Aguero i Di Maria :sivi:
hahha i fabregas i da proradi Q :sivi: :sivi:

Grujinho
09-11-2009, 17:55
samo 5,6 igrača...mačji kašalj

PazzaInterista
09-11-2009, 19:42
http://www.shrani.si/f/n/DL/RbVjSrR/votes.png

Mauro7
09-11-2009, 19:58
Zanetti najbolje ocijenjen hahaha

hulle
09-11-2009, 20:20
http://www.shrani.si/f/n/DL/RbVjSrR/votes.png


ma ovo glasanje nema veze sa stanjem na terenu

dera
09-11-2009, 21:24
motti tako malo, a mogli smo primiti jos jedan od vucke (mislim na igraca) da njega nije bilo
mauro, gledaj balotellija, gledaj santona, kakvi ba talenti, pogotovo onaj santon, tip na klupi ohoho, ma nemaju oni pojma, gledaj balotelliju ocjene ma ja ne valja to ;)

Mauro7
09-11-2009, 21:28
pa da ali situacija balotellija i santona je totalno drugačija jer igraju u Interu, da igraju u Romi bili bi standardni
gdje je neki čuka od naša dva dečka? par svjetlosnih godina daleko

ivan019
09-11-2009, 21:50
pa dobro, ovo glasanje je samo za jucerasnju utakmicu tako da i nema mnogo gresaka

Quaresma#7
09-11-2009, 22:50
da pogadjam: Hamsik,Aguero i Di Maria :sivi:
Kako znaš? :D:sivi: mada ovo troje nisu nedohvadljivi. Sa ovom trojcom bi harali evropom.

Balotelli#45
09-11-2009, 23:10
malo obrazlozi u detalje :D

Quaresma#7
09-11-2009, 23:13
Sa ovom trojcom bi dobili na brzini igre, kreativnosti i atraktivnosti. Milsim da bi se dobro uklopili sa Sneijderom Etojom, Militom, Cambiassom, Maiconom i drugima.

LiGad
10-11-2009, 19:58
da pogadjam: Hamsik,Aguero i Di Maria :sivi:

Kako znaš? mada ovo troje nisu nedohvadljivi. Sa ovom trojcom bi harali evropom.

zato bi bili najniza ekipa na svijetu :D:D

Balotelli#45
10-11-2009, 23:22
Sa ovom trojcom bi dobili na brzini igre, kreativnosti i atraktivnosti. Milsim da bi se dobro uklopili sa Sneijderom Etojom, Militom, Cambiassom, Maiconom i drugima.
haha ti su Q lud pa vise bi ti trebalo za ovu trojicu nego sto je real letos potrosio :sivi: aguero negde 50 miliona za hamsika ona budala trazi oko 30-40 i za Di Mariu nece benfica traziti manje od 20 sigurno 100miliona hahaha za te pare mozes da kupis cassana,inlera vidica i kjaera i jos da ti ostane da povecas mourinhu platu :sivi: :D

Grujinho
10-11-2009, 23:48
vanja...zaboravio si Cesca Fabregasaaaaaaaa

Quaresma#7
11-11-2009, 00:38
I još Sakhoja i Moussu Sissoka ili Kačara :D

filip.sk
11-11-2009, 00:52
A Messi?:vfunny:

Quaresma#7
11-11-2009, 14:22
Ma kakav Messi kad imaš Aguera i Di Mariu netreba ti on više. Tu je i Q :D :interista::vfunny: