PDA

View Full Version : Inter - Palermo


Quaresma#7
25-10-2009, 20:22
Sreda 29. oktobra 2009 na San Siru u 20.45

Evo pa da i ja napravim jednu temu za utakmice. Ima li kakvih šansi da če Q zaigrati bilo bi več vreme. :)

filip.sk
25-10-2009, 21:16
Sad sam cuo da Q ce biti u prvom postavu :D :D :D

---------- Post added at 20:16 ---------- Previous post was at 20:15 ----------

Salio sam se :)

ivan019
25-10-2009, 22:24
trivelice pa pitaj mourinha :D

esteban
26-10-2009, 02:24
Sreda 29. oktobra 2009 na San Siru u 20.45

Evo pa da i ja napravim jednu temu za utakmice. Ima li kakvih šansi da če Q zaigrati bilo bi več vreme. :)

Bice prije da je 29 cetvrtak :D

Thu, Oct 29 2009, 20:45
Serie A
Inter v Palermo

ivan019
26-10-2009, 02:27
haha trivelica zna engleski bolje od vanje :D

Mauro7
26-10-2009, 03:13
svi igraju u srijedu samo mi u četvrtak :)

Quaresma#7
26-10-2009, 10:39
E hebi ga, nemogu više popraviti nema više one opcije edit. Malo sam se zagledo verovatno pa nisam vidio. :D

dera
26-10-2009, 10:58
protiv palerma mozes samo da sanjas Q
biti ce to jos jedna dosadna utakmica, a mogu reci da cemo se napatiti ako zelimo pobjedu
jose ce igrati kao protiv rusa :P

Balotelli#45
26-10-2009, 14:56
cuti ivane znam bolje engl. od tebe :D ma nadam se da cemo pobediti ovo je jedna od najtezih ove sezone u seriji a zajbani su oni imaju prejaku kontru

mourinho
26-10-2009, 16:27
neka igra kako hoce, samo neka pobjedjuje

Quaresma#7
27-10-2009, 22:16
Evo moguče postave Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Santon; Zanetti, Vieira, Thiago Motta; Stankovic; Eto'o, Balotelli.

filip.sk
27-10-2009, 23:40
Zaboravio si Q :D :D :D

PazzaInterista
28-10-2009, 02:00
Dobar sastav šteta što nema tu sneijdera!

ivan019
28-10-2009, 03:19
pa povredjen je

PazzaInterista
28-10-2009, 11:08
Pa da znam baš zbog toga je šteta ;)

hulle
28-10-2009, 12:48
ma dobro je sto juve igra protiv samp...tako da kako god da zavrsi ta tekma nama odgovara..i onda jos dobijemo palermo i odvajamo se od jedne ekipe

Inter boy
28-10-2009, 13:02
pa mi najvise možemo profitirat ovim kolom ako dobijemo palermo tako da moramo jurišat na pobjedu

mourinho
28-10-2009, 15:45
Pozvani

Goalkeepers: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni.
Defenders: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon.
Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 11 Sulley Muntari, 14 Patrick Vieira, 15 Rene Krhin, 19 Esteban Cambiasso, 30 Mancini.
Strikers: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 45 Mario Balotelli.

Mauro7
28-10-2009, 15:46
e da, na današnjem treningu je samo Sneijder radio odvojeno od drugih, svi ostali su zajedno bili, uključujući Cambiassa, Mottu i Milita, tako da postoji šansa da možda jedan od ove trojice i odigra od prve

Grujinho
28-10-2009, 16:32
očekujem pobjedu naravno.... a dobro bi sjeo i REMI juventusa i sampdorie :) pa da se odvojimo od obe ekipe

ivan019
28-10-2009, 17:19
opet krhin umesto quaresme, pa zar mu nikad dosta zadnjih veznih

Mauro7
28-10-2009, 17:22
dobro krhin nije zadnji vezni ala destruktivac, dobar je dečko pomalo i kreativac

ivan019
28-10-2009, 17:24
ma znam, ali je pozvao 7 slicnih igraca

LiGad
28-10-2009, 21:15
ma najgore je sto quaresmi jednom vise ne kaze da nema mjesta za njega i da ide ..ovako samo pravi budalu od igraca

Quaresma#7
28-10-2009, 21:21
Ma ne razumem stvarno to. Zove onog starijog Mancinija umjesto Q koji bi trebao po meni imati veču prednost. Onda kao što ste rekli zove 7 potpuno istih tipa igrača koji su više manje defanzivci ili neutralni vezni. :mad: Umjesto da uzme Q-ja i kad budemo verovatno pobedjivali neka ga metne u igru zadnjih 15-20 min. Tako more odmoriti Etoja/Milita ili nekog drugog iz vezne linije da ne muči jih za bez veze jer ipak igramo još med vikendom i onda idemo u Kiyev.

hulle
28-10-2009, 22:49
ma kakve koristi koga zove ...q ili mancinia kad nijedan ni dr nece igrati hehehe
i on ce prije rizikovati da se ovi ostali igraci polome do bola nego sto mancini, q, suazo i slicni dobiju priliku za igru

Portugalski stručnjak na klupi aktualnog talijanskog nogometnog prvaka Intera, Jose Mourinho, sipao je komplimente na račun trenera Palerma Waltera Zenge uoči međusobnog dvoboja u talijanskom prvenstvu.
http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/091028138.jpgFoto: AFP/File

Vodeći Inter u četvrtak ogošćuje četvrtoplasirani Palermo na San Siru u utakmici 10. kola talijanske Serie A, a ono što Mourinho simpatizira kod Zenge je njegova ambicioznost, budući je nedavno bivši golman talijanske reprezentacije izjavio kako Palermo ove sezone puca na naslov.

- Walter je moj dobar prijatelj. Sviđa mi se jer ne brine previše o svom imidžu, jer je originalan i jer stalno brani svoju momčad. Uopće nije lud kada govori da želi osvojiti naslov, a istovremeno je to velika motivacija za njegove igrače. Sigurno nisam ja taj koji će odlučiti tko će me jednog dana naslijediti u Interu, ali ja bih volio kada bi to bio on - rekao je Mourinho o treneru koji je kao igrač proveo 12 godina u Interu (1982-1994)


sto se mene tice moze odmah da ide...samo da ne dodje zenga...cast njemu kao igrackoj legendi al sad mozemo uzeti spallettia

dera
28-10-2009, 23:20
Ma ne razumem stvarno to. Zove onog starijog Mancinija umjesto Q koji bi trebao po meni imati veču prednost. Onda kao što ste rekli zove 7 potpuno istih tipa igrača koji su više manje defanzivci ili neutralni vezni. :mad: Umjesto da uzme Q-ja i kad budemo verovatno pobedjivali neka ga metne u igru zadnjih 15-20 min. Tako more odmoriti Etoja/Milita ili nekog drugog iz vezne linije da ne muči jih za bez veze jer ipak igramo još med vikendom i onda idemo u Kiyev.
ja tebe ne razumijem, znaci zanetti ne bi trebao igrati zbog Q jer je on mladji?
ako ne to, zbog cega zasluzuje prednost?

LiGad
28-10-2009, 23:27
ne govori o zelji da jos dugo ostane u Interu, da trenutno uziva u klubu i da ima jos mnogo toga za uraditi ..:what::what::what:

dera
28-10-2009, 23:29
sta je tu cudno, pa on je pri samom dolasku rekao da je ovdje samo zbog para
moratti je krivac sto dovodi takve u klub

hulle
28-10-2009, 23:31
al znas sta je najjace...

Walter is a bit like me. He has been around the world and thanks to his work he has shown that he is a good coach. He doesn't worry about his image....


hahahahhaha

LiGad
28-10-2009, 23:41
sta je tu cudno, pa on je pri samom dolasku rekao da je ovdje samo zbog para
moratti je krivac sto dovodi takve u klub
ma znam ..i to mi najvise smeta kod njega ..ne moze ni bar o tome sutit ..nego ovako govori

Quaresma#7
28-10-2009, 23:50
ja tebe ne razumijem, znaci zanetti ne bi trebao igrati zbog Q jer je on mladji?
ako ne to, zbog cega zasluzuje prednost?
Uporedjivo sam Mnacinija i Q pročitaj još jednom :S Zaradi mene more slobodno otiči bar če negde dobiti priliku da se dokaže

dera
29-10-2009, 00:23
Uporedjivo sam Mnacinija i Q pročitaj još jednom :S Zaradi mene more slobodno otiči bar če negde dobiti priliku da se dokaže
procitao sam, pa ti meni reci po cemu ima prednost nad mancinijem
zbog godina, forme ili?

ivan019
29-10-2009, 01:12
a dera zbog cega mancini treba da bude ispred njega? zbog godina, forme ili ... heheh

cinjenica je da su obojica u istom sosu hehe

dera
29-10-2009, 12:22
cinjenica je da je mancini po meni u boljoj formi, ja godine nikad nisam gledao, a i zbog toga sto ga je mou zahebo jer bi sada bio u top formi igrajuci u genoi

Quaresma#7
29-10-2009, 12:52
Obojca su u qurcu to je očitno. Neznam šta je Mourinho mislio sa Mancinijem što ga nije poslao u Genovu.

Balotelli#45
29-10-2009, 14:54
Q je u q :sivi: :sivi: :sivi:

Mauro7
29-10-2009, 20:20
Balotelli ima/imao nešto malo temperature.
U napadu će igrati Milito i Eto'o
Vraća se i Motta
Lucio i Samuel u obrani, Lucio će odmarati protiv Livorna

Grujinho
29-10-2009, 20:33
dakle


julio
maicon,samuel,lucio,chivu
motta,cambi,zanetti
stank
etoo,milito

P.S. nikad još nismo izgubili od Palerma u utakmicama Serie A. 15 pobjeda i 7 nerešenih rezultata...nadam se da danas upišemo 16 pobjedu!

Mauro7
29-10-2009, 20:51
Cambi neće igrat od prve

Julio Cesar

Maicon Lucio Samuel Chivu

Zanetti Vieira T.Motta

Stankovic

Eto'o Milito

Grujinho
29-10-2009, 20:53
onda motta--vieira--muntari :/

iako za zanettija sam siguran da če početi, jer on igra uvijek

ivan019
29-10-2009, 21:13
sastav nam ni malo nije los :D ali ozbiljno ne deluje mi kao da smo oslabljeni, sa ovom ekipom moramo pobediti :)

Huska
29-10-2009, 21:37
Evo i službeno:

Inter:

12 Julio Cesar;
13 Maicon, 2 Cordoba, 25 Samuel, 26 Chivu;
4 Zanetti, 19 Cambiasso, 11 Muntari;
5 Stankovic;
9 Eto'o, 45 Balotelli.

Klupa: 1 Toldo, 6 Lucio, 8 Thiago Motta, 14 Vieira, 22 Milito, 30 Mancini, 39 Santon;



Palermo:
46 Sirigu;
3 Goian, 24 Kjaer, 8 Migliaccio;
21 Melinte, 30 Simplicio, 23 Bresciano, 16 Cassani;
6 Pastore;
7 Cavani, 10 Miccoli;

Klupa: 1 Brichetto, 9 Nocerino, 14 Bertolo, 19 Succi, 26 Morganella,88 Blasi, 90 Hernandez;

Mou je reko sad pred tekmu da Viera garant starta u Livornu.

CN izvjesila "BENTORNATO WALTER CUORE DELLA NORD!" i skandiraju mu, a Zenga im pljesce.

filip.sk
29-10-2009, 21:42
Cekam je Inter - Palermo X-1

mourinho
29-10-2009, 22:36
Vrhunska igra.
Mario - ocjena 11, Eto dobar, Maicon odlican, kao i Muntari.
Svidja mi se ovakav ofanzivniji Muntari...

dera
29-10-2009, 22:36
taj rezultat mozes samo ocekivati sa pandevom
balotelli je premlad da bi cekao tek drugo poluvrijeme :)

hulle
29-10-2009, 23:00
idemo na 7 da stignemo Young Boys Bern

Mauro7
29-10-2009, 23:06
hvala ti cordoba za ova dva gola palerma
KASNIŠ li ga kasniš

dera
29-10-2009, 23:11
nije u formi

ivan019
29-10-2009, 23:17
ma dobri smo 3 gola 15 minuta, jer to obaramo neki rekord...

dera
29-10-2009, 23:18
ma mora mou jos neki rekord da skine hahaha

Grujinho
29-10-2009, 23:27
eto dera, danas si dobio odgovor zašto cordoba sijedi na klupi ove sezone...

dera
29-10-2009, 23:30
zar sam ga trazio? ako cemo vec o njemu, tip ne igra cijelu sezonu, sta si ocekivao?

Grujinho
29-10-2009, 23:31
ne mislim, neki dan si napisao da je greška josea i to da cordoba propada na klupi...sad vidiš zašto...dobio priliku i napravio odmah nekoliko velikih grešaka...

dera
29-10-2009, 23:35
a dobio si na to odgovor, forma ;) iako ga ja nikad nisam volio

ivan019
29-10-2009, 23:35
Sto pre treba zaboraviti ovu utakmicu i okrenuti se dinamu

Balotelli#45
29-10-2009, 23:40
sto da zaboravimo 5-3 malo li je :D

Grujinho
29-10-2009, 23:42
hehe...Ma čudna utakmica skroz...napadači su svi proradili...Balotelli za desetku, milito opasan a tek se vratio(svaka mu čast za to), etoo efikasan....veza nesigurna..fali sneijder, stankoviča treba staviti malo nazad, danas ga se nije videlo, vidi se da to nije njegova prirodna pozicija....cordoba sa puno grešaka, maicon počeo loše a onda se popravio...a dobro je odigrao i Muntari!

dera
29-10-2009, 23:42
ovu utakmicu ne treba zaboraviti:
- balotelli dokazao joseu da je scary :)
- mou pokazao kvalitet na poluvremenu, kakav samo motivator
- uocili rupe

Balotelli#45
29-10-2009, 23:47
Cesar nije los nijedan gol nije mogao da odbrani
Maicon super odlican
Cordoba ocajan
Samuel nije bas nesto ali solidno mnogo je bolji sa Luciom u tandemu
Chivu dobar onako
Santon solidan
Cambiasso dobar
Zanetti odlican
Motta super kad je usao sve se vratilo na svoje mesto
Muntari ove sezone dosta dobro igra poceo je lose ali zadnjih nekoliko utakmica je i vise nego dobar
Deki dobar je bio
Etoo dao je 2 gola :D (crnac je) :sivi:
Balotelli najbolji al jbg povredi ruku
Milito macka :D

hulle
29-10-2009, 23:50
steta nismo dosli do 7 ali eto...idemo onda dinamu 7komada :)

Huska
29-10-2009, 23:54
steta nismo dosli do 7 ali eto...idemo onda dinamu 7komada :)

ako zabijemo i pola od toga ja bih bio i vise nego zadovoljan :D

filip.sk
30-10-2009, 00:04
taj rezultat mozes samo ocekivati sa pandevom
balotelli je premlad da bi cekao tek drugo poluvrijeme :)

Ccc pa dera vidis sta je uradio Balotelli kad je stao pred lopta dok je Eto'o mesteo loptu za penal??? To si upravo i ti rekoa a i ja kazem DA JE PREMLAD... kako moze dozvoliti klinac od 19 godina da se ponasati sprema jedan "penzioner" tko je osvoio sto on ne moze ni sanjati... ZASTO NIKO NI JE SPOMENU TAJ INCIDENT??? Ovo nisam povrzao sa pandev samo me zanima to :S.... pozz

Balotelli#45
30-10-2009, 00:05
da al ko je napravio penal balotelli i sad etoo mu mora uzeti svaki penal a obicno ga nad njemu naprave

filip.sk
30-10-2009, 00:12
:vfunny: Ma daj bre ovo je pateticno vec... se zna u svaku klubu da jeden ili dvajca igraci izveduju penali... i to je konecna odluka menadjer(J.M.)... svako treba da postuje to... a posebno "klinci".

Quaresma#7
30-10-2009, 00:25
Ma danas je bila veza očajna sve dok nije Motta ušao u igru i onda su bar nekako normalno igrali. U vezi svak je radio nešto po svoje Muntari čekao levo kad če se Eto spustiti po loptu ili Santon da uleti po krilu, Cambiasso previše povučen nazad u odbranu, Zanetti nešto po svoje glavom kroz zid a Deki isto pravio neke greške dobio loptu pa je odmah izugbi i tako napred. Cordoba očajan. Balotelli, Etoo, Maicon, Motta i Milito su bili najbolji.

Kad je počeo Palermo trpati bogami sam počeo cvikati da mogu primiti 3 laka gola za 15 minuta je neprihvatljivo. :O

esteban
30-10-2009, 01:21
Sve u svemu Maicon je najbolji bek na svijetu..ponovo se vrace u vrhunsku formu!

Huska
30-10-2009, 11:35
mislim da je ovo pravi odgovor za sinocnu utakmicu :D


http://www.youtube.com/watch?v=8z74zP3W-fI


PS.dera zasto nece da prikaze video kad ga kopiram ovdje :)

Grujinho
30-10-2009, 18:37
http://img21.imageshack.us/img21/8278/moui.gif

Mauro7
30-10-2009, 18:45
a nisi vidio kad je napravio ono kao šprica,injekcija..za Marija :smj:

Grujinho
30-10-2009, 19:28
nisam :/ ...hehehe

Mauro7
30-10-2009, 19:48
http://www.youtube.com/watch?v=egWh-93hsvs
hehe a car :D

Grujinho
30-10-2009, 20:03
hehehehehe....dobar je Jose :)

esteban
30-10-2009, 21:18
Podsjetili smo na našu himnu Pazza Inter (Ludi Inter)


Nakon utakmice Inter - Palermo, kao uvijek, stadionom se orila “Pazza Inter” (Ludi Inter), ali ovaj put je himna imala doslovan smisao. Nakon pobjede Intera od 5:3 izjave su dali predsjednik Moratti, službeno igrač utakmice Douglas Maicon, Javier Zanetti; Ivan Cordoba, Samuel Eto’o, Jose Mourinho i Dr. Combi.

Moratti: “Bio je ovo uistinu ludi Inter, u prvom smo poluvremenu mogli zabiti 10 golova, 45 prekrasnih minuta s bajkovitim akcijama. No pokazalo se da nam ni četiri gola nisu dovoljna, jer je u 20 minuta naše nesigurnosti i pada koncentracije, ali i njihove odlične igre Palermo pokazao da u nogometu nikada ne možeš biti miran. Balotelli je odigrao odlično, pokazao je svoju klasu i altruizam serviravši svoje kolege loptama. Četiri gola večeras nose njegov potpis. Zabavljao sam se u prvom poluvremenu, nešto manje u drugom, ali utakmica je bila prekrasna. Momčad je pokazala strašan potencijal u prvom dijelu, a kasnije su se opustili. Važno je međutim da smo nakon primljena tri pogotka ponovno znali uzeti utakmicu u svoje ruke. Pozitivni su bili nastupi Milita i Thiaga Motte, dakle sve super osim golova u našoj mreži.” Na kraju komentar na dvojicu trenera: “Već sam čestitao Zengi i rekao mu da su interisti ponosni, jer su vidjeli trenera koji niti nakon 4:0 ne odustaje tjerati svoje da igraju. Ipak, prije svega, sve čestitke Mourinhu.”

Maicon: “Imali smo poteškoća u nastavku utakmice, Santon nije odavno igrao, bio je hladan i malo zakomplicirao stvari, jer ne smijemo primiti tri gola kod 4:0, no nema veze. Balotelli? Igrač kao on, s takvim karakterom je potreban Interu. Nije bio sasvim zdrav, ali je želio biti na terenu i bio je dobar. Jeli publika bila previše kritična? Publika je uvijek u pravu, ali moraju shvatiti da jedna momčad može primiti gol. Ova je pobjeda prije svega momčadska.”

Zanetti: “To je nogomet, ne smiješ se opustiti, jer će te protivnik natjerati da kompromitiraš utakmicu. Utakmice traju 90 minuta, a danas smo svih podsjetili na našu himnu Pazza Inter. U prvom poluvremenu smo vidjeli veliki Inter, stjerali smo Palermo u kut, stvorili puno, imali pravi stav i koncentraciju, a u drugom poluvremenu smo pali. Što sam rekao Balotelliju? Da će jedanaesterac izvesti Eto’o. On je shvatio, a imati će još puno prilike biti ključan kao što je bio večeras.” Bio je ovo 447. nastup kapetana čime je prestigao Giacinta Facchettija u Seriji A: “Proslaviti ga ovakvom pobjedom najveća je radost za mene.” Već u nedjelju Livorno, pa Kijev, pa Roma: “Spremni smo za još jedan sprint.”

Cordoba je slavio svoj 400. nastup za Inter: “Presretan sam zbog toga ponajviše jer je to 400 nastupa u istom dresu. Zahvaljujem Bogu za sve ono što mi je dopustio da napravim u ovoj momčadi. Kao branič danas nisam sretan, jer smo primili tri gola u malo minuta. Za vrijeme utakmice dalo bi se naslutiti da će ona nakon 4:0 ići istim smjerom, ali svaki protivnik ima svoje kvalitete. Danas smo mogli biti bolji kod nekih od njihovih napada. Na terenu moraš biti spreman na bilo što, napetost kod 4:3 je bila ogromna, ali smo tada pokazali karakter zabivši peti gol kojim smo ponovno sve smirili i zaključali utakmicu. U nedjelju moramo dobiti u Livornu, to će nam biti najbolji trening pred Kijev. Livorno će biti strašno motiviran, s novim trenerom i puno želje za dobrim rezultatom.”

Eto’o: “Što je bilo s nogom? Ništa posebno, završavam terapije i prošla je anestezija. Osjetio sam bol kod udarca.” Potom utakmica: “Bila je ovo utakmica s dva lica, ali najvažnije da iz nje izlazimo kao pobjednici. Ona nam može poslužiti kao iskustvo, odnosno podsjetnik da i nakon 4:0 utakmica nije gotova. Balotelli? Odigrao je sjajnu utakmicu, nije bio zdrav, ali je svejedno želio igrati. Kako je igrati uz njega? Odličan je, ima sve predispozicije da bude najbolji na svijetu, ali zato mora još napredovati. Mislim da bi si trebao postaviti ciljeve. Kada ću zabiti van San Sira? Momčad je puno važnija od mene, važno je da zabije netko od nas.”

Mourinho: “Nervozan? Ne, malo ljut jer je ovo bila utakmica koju je trebalo zatvoriti u pravom trenutku. Puno puta kažem kako su ovakvi preokreti posljedica opuštanja momčadi koja je u prednosti no ovaj put sve zasluge idu fantastičnoj reakciji Palerma. Zabili su na početku drugog poluvremena, Inter je izgubio lucidnost, ali smo mogli i ranije zabiti peti gol. Ulaskom Thiaga Motte smo dobili na kompaktnosti i uspjeli smo završiti utakmicu s 5:3 što je spektakularan rezultat. Jasno je da mi kao treneru ne ide u prilog što smo primili tri gola u jednom poluvremenu, ali događa se: Palermo je mislio da mogu odigrati utakmicu do kraja i bili su sposobni boriti se za to i ići naprijed.” Potom analiza dosadšnjeg dijela prvenstva Intera: “Vjerujem da ove sezone u svaku utakmicu ulazimo s pravim mentalitetom, igramo stvarno dobro s velikim intenzitetom i odlučnošću. Nadalje, travnjak na ovom stadionu je sada prekrasan i dopušta kvalitetan nogomet dok se isto ne može reći za sve stadione u Italiji. Prvo poluvrijeme danas je bilo spektakularno, kasnije je pao intenzitet što je normalno, isto kao što je normalno da je Palermo to pokušao iskoristiti.” Mourinho je nastavio komentarima o Zengi: “Nije pobijedio i stoga može postati moj nasljednik. Ja imam ugovor do 2013. i ako u tom trenutku istekne moje vrijeme razgovarat ću s predsjednikom i navijati za Waltera.” Na kraju Mourinho objašnjava svoju gestu nakon četvrtog gola kada su njegove gestikulacije sugerirale injekciju u ruku - “Trebalo mi je krvi, jer su emocije bile ogromne” - i komentira mlade: “Balotelli je bio pod temperaturom, a mislim da je imao i alegrgijsku reakciju na lijek. Bunio se kod jedanaesterca? Mlad je, to je normalno, ono što je važno jest da je bio vrlo dobar za Inter večeras. Santon? Kada čitam da mu Mourinho ne želi dati priliku ne razumijem. Prvi sam koji želi dati priliku igračima koji su sa mnom debitirali. Sam Santon priznaje kako ne prolazi najbolje trenutke na terenu i van njega, ali baš ću ga u ovom trenutku najvećih kritika uzeti za ruku i biti uz njega.”

Dr. Combi: “Mislio sam da je Samuel (Eto’o) zadobio ozljedu, no radilo se samo o boli kod udarca. Ona se ponekad javi kod takvih pokreta, trenutna je i brzo nestaje. Dakle, nema apsolutno nikakve ozljede. Balotelli je pak i prije utakmice imao temperaturu, a kasnije je imao alergijsku reakciju na lijek. Ponovno mu se podigla temperatura pa smo mu opet dali nešto za njeno smanjenje. Uz to se jako prepao, ali sada je dobro.”

Mauro7
02-11-2009, 01:34
http://uploading.com/files/71e4935a/Inter%2B-%2BPalermo%2BHD.zip/
mnooogo slika

Mauro7
06-11-2009, 16:42
evo samo par slika ako netko nije skidao fajl :)
http://i38.tinypic.com/2d11anc.jpg

http://i36.tinypic.com/sn09wp.jpg

http://i36.tinypic.com/2qlsy0i.jpg

http://i37.tinypic.com/2z3xmqf.jpg