PDA

View Full Version : Prijedlozi


Pages : 1 [2]

esteban
13-01-2010, 02:22
Komplimenti za izgled naslovne ;)

filip.sk
06-06-2010, 19:05
Dera stvarno mozes staviti reputaciju :)

ivan019
08-06-2010, 14:10
ma nema potrebe, cista glupost ako mene pitate

LiGad
22-06-2010, 19:06
dera ..sad gledam profil jednog novog clana i primjetio sam da se nalazi u temi u kojoj se prestalo pisati vec oko godinu dana ..
nemam pojma ..mozda se i ljudi izgube kad se tek registruju na forum
sta mislis da im u onoj automatskoj pp dodju i neki savjeti kako se ponasati za pocetak?
npr ..da im je najbolji prvi korak javiti se u temi "novi clanovi", pa avatar i tako ..

dera
22-06-2010, 20:54
hmh, ne znam gdje je mogao toliko zalutati, ili je on htio otici tamo
nije losa ideja, vidjet cu da to sredim poslije ispita.

ivan019
22-06-2010, 22:32
mozemo i da postujemo umesto njih :D

LiGad
22-06-2010, 23:45
mozemo i da postujemo umesto njih :D

vrijedi pokusati ..
jer mozda neki od ovih novih clanova nisu bili na forumima, pa im se malo teze snaci ..
danas je ovaj najnoviji ved300 ..pola sata lutao po nekim temama na koje se i paucina uhvatila

Zanetti27
23-06-2010, 00:28
buduci da sam ja novi clan,sam ja nesto zeznuo i krivo napravio???

dera
23-06-2010, 00:30
ma jok, on govori o drugim, koji se slabo snadju, bukvalno izgube, ne znaju kako i sta je bit foruma.. to su obicno oni koji tek sjednu za komp, ukucaju na google inter, i dodju ovde :)

dera
23-06-2010, 10:31
prestanite spamati, imate temu laprdanje za to

dera
23-06-2010, 16:52
jos jedan prijedlog clanova nam (novi - zanetti27), ovde cu ga staviti da ne zaboravim na njega
opce diskusije - historija - razdvojim igrace u posebnu podkategoriju u rubrici igraci kao 'bivsi igraci'

Pirate_Girl4
24-06-2010, 01:00
Dera, hajd ubaci nam u smajlije jedno srce :) :)
Da mogu Ivanu pisati :)
Ali fino......... :)

ivan019
24-06-2010, 01:00
ne bi bilo lose dera :D i onako nista ne radis :D

dera
24-06-2010, 01:34
uozbiljite se, hoce ko pomisliti da je ovo teen forum ili nesto jos gore :D

Balotelli#45
24-06-2010, 11:41
ma ivanu treba srce ,nece slati samo lejli :D nikako ne ubacuj da ne bi bilo pederluka :sivi:

Enfant Terrible
24-06-2010, 12:06
Srcadi, poljubce i ostalo ostavite za MSN-a, Facebooka i ostalih čuda. Ovo je sportski forum, ponašajte se u skladu :)

I da, moram pohvaliti člana "Zanetti27" za postavljene vijesti. Svaka čast, keep it up ;)

Zanetti27
24-06-2010, 12:55
hvala,svakako cu nastaviti :)

Pirate_Girl4
25-06-2010, 00:23
Srcadi, poljubce i ostalo ostavite za MSN-a, Facebooka i ostalih čuda. Ovo je sportski forum, ponašajte se u skladu :)

I da, moram pohvaliti člana "Zanetti27" za postavljene vijesti. Svaka čast, keep it up ;)

uozbiljite se, hoce ko pomisliti da je ovo teen forum ili nesto jos gore :D
Okej, kako vi kažete.

ivan019
25-06-2010, 01:45
bruka :( diskriminacija zaljubljenih :( dera :(

dera
25-06-2010, 01:46
halo ivane, dokle spam?! :D
zlatane infraj ovo :P

Il Mago
05-11-2010, 18:07
e vako imam ja par prijedloga posto je u zadnje vrijeme forum posto poprilicno dosadan,slabo se vode diskusije,a i kad ima nesto onda vecinom s.eremo po Rafi,Chivu-u i ostalim. ( ukljucujuci i mene ). threadovi za utakmice se ne otvaraju do zadnjeg trenutka ( ja bih otvorio,al sve kontam da neko drugi ima zelju pa cekam do zadnjeg trenutka ),novosti se ne ubacuju nikako skoro...

eh ja predlazem da se dogovorimo da nekoliko nas ( ko hoce,naravno ) bude zaduzeno za utakmice i za te novosti ( svaki dan se moze ubacit barem jedna novost )... sto se tice utakmica,dan nakon posljednje da se otvara nova tema...mene mozete stavit na utakmice s jos nekim,a ako nece niko mogu ja i sam.

ako ovo nije mjesto za ovo,prebacite negdje drugo pa da se dogovorimo da se malo trgnemo...

Huska
05-11-2010, 18:16
za ovu danasnju si me temu zajebo :D...ono doso ujutro vidim nitko nije otvorio, reko ajd ja cu kad dodjem iz dzume mrsko mi sad...i kad sam doso ti vec odradio jbg :D

nego pusti to...slazem se sa tobom da je forum skroz u banani zadnjih mjesec, dva dana ili se meni samo cini, ali skroz se slabo pise...nema ono kao prije da kada god udjes imas sta procitat, a sada nitko nista po par sati ne pise :( ...

mozda je i skola, dosta je sada sa foruma raje i na fax krenulo, pa mozda nemaju vremena, ali kako god ovo ne valja :D treba neko osvjezenje...dje je onaj dera on je uvijek znao naci nesto da aktivira raju :D

:uprava:

Enfant Terrible
05-11-2010, 19:45
Barney, svaka čast. Na to dugo već hoću da ukažem, pogotovo što se tiče novosti. Pojedini članovi postaju novosti u teme na forumu, umjesto da jednostavno kliknu na "dodaj novost" i samo napišu izvor ispod i neće biti nikakvih problema. Ja objavljujem novosti koliko stignem, s obzirom da na faxu znam biti i do 10-11h dnevno. Volio bih kada bi se neko prijavio da dnevno postuje barem 1-2 vijesti.

Evo Barney, ako želiš, možeš biti zadužen da otvaraš teme za utakmice? I još jedan čovjek za vijesti, i to bi bilo to.

Culé
05-11-2010, 19:46
Najbolje bi bilo da svako dobije neki zadatak i da to redovno radi. To bi bilo najorganizovanije, a i ne bi bilo teško.

Evo recimo ja ću postati u FC Barcelona thread redovno. :P

Huska
05-11-2010, 20:15
posto sam ja sad slobodan...nemam posla, nisam na faxu, ono ja mogu novosti ubacivat kao i prije, ali samo ove domace...mozda nekad nesto prevest...udjem dnevno najmanje 2-3 puta na stranicu, tako da bi mogli imati i toliko novosti, jer uvijek nesto ima...

samo me zanima jeli to ide sve kao i prije...ono ja sve rijesim i postavim, a admin(hulle,ET i dera) odobri

ako treba jos nesto nije problem, mogu ja i ovom papku iz TZ pomoc nekad oko tema :D... jos ako ce dera sta platit :D

Il Mago
05-11-2010, 20:23
ma moze Huska,jednu tekmu otvaraj ti jednu cu ja i ako jos neko hoce nek se javi...al otvaramo dan poslije zavrsene utakmice jel moze ?da ima tema...a sto se tice tih novosti mogu ti ja nekad prevest neku pa ti poslat na msnu,a mogu i ja ubacit nekad samo mi recite kako :D ;)

ivan019
06-11-2010, 11:35
ja bi se rado javio ali mi je posla preko glave :D cak i pio ne stignem :D ali mogu ponekad da otvorim temu to je najmanji problem :D

Il Mago
18-02-2011, 15:29
sta mislite da napravimo 2 teme negdje gdje su igraci ili utakmice,ne znam to tacno : uglavnom da biramo svakog mjeseca najboljeg igraca i najbolji gol Intera (a mozemo i najgore :D )...eto ako ste za,pa da to pokusamo odradit vec s krajem ovog mjeseca...
isto tako moze i tema : najbolji i najgori igrac utakmice,ubacimo ankete i opleti :D

ajmo prijedlozi :D

Moca93
18-02-2011, 19:19
ne vidim poentu,za igraca Pandev je van konkurencije zauvek,dok ne ode :D

Huska
19-02-2011, 12:02
sta mislite da napravimo 2 teme negdje gdje su igraci ili utakmice,ne znam to tacno : uglavnom da biramo svakog mjeseca najboljeg igraca i najbolji gol Intera (a mozemo i najgore :D )...eto ako ste za,pa da to pokusamo odradit vec s krajem ovog mjeseca...
isto tako moze i tema : najbolji i najgori igrac utakmice,ubacimo ankete i opleti :D

ajmo prijedlozi :D
sto se najboljih golova tice, mozda bi najbolje bilo ovdje ih ubacit

http://beneamata.com/forumdisplay.php?f=46

a sto se igraca tice otvorit dva pod foruma tamo gdje su utakmice jedan "najbolji igrac" i jedan "najgori igrac" i poslije svake tekme pravit ankete :D

adiK
19-02-2011, 12:32
I najgorem igracu cemo na kraju sezone uruciti nagradu "Goran Pandev" za sve postignuto u toku sezone :D

Il Mago
19-02-2011, 13:27
ima on bgm jaku konkurenciju...

ko razumije shvatit ce :D

Huska pa otvori tamo temu najbolji go mjeseca,samo na kraju svakog mjeseca ubacujemo prijedloge i glasamo...

a ovo najbolji/najgori igrac utakmic i mjeseca moze pocet od veceras vec...

i de nek nam Dera ili ET kazu gdje da otvorimo ovu temu za igraca utakmice i mjeseca ?

Quaresma#7
01-11-2012, 15:04
Jedan predlog :D dali bi se moglo naštimati na forumu kakav stream da moremo i na forumu pratiti utakmicu kad bi Inter igrao kao što imaju to neki forumi?

dera
01-11-2012, 17:40
Nekada dodajemo, najveci problem je kakav ko ima internet, tako da preko linka otici i gledati utakmicu nije smak svijeta :).

DenchiNL
26-01-2013, 15:40
dera
može li se ikako ubaciti da avatr bude GIF animacija

hoću ovo da stavim hahahaha

avatar (http://media.tumblr.com/tumblr_ll47q1cdy51qbain4.gif)

dera
26-01-2013, 19:14
Ne vidim razlog zašto ne bi moglo.

DenchiNL
27-01-2013, 19:22
Ne vidim razlog zašto ne bi moglo.

ne pleše dera!!!
:crazzy:

dera
27-01-2013, 19:45
:sivi: Mora da sam negdje u upcijama podesio da ne pleše :D. Oni koji ulaze preko wap mobile, ili imaju slabiji net, imali bi problema da otvore page na kojem si ti pisao :).