PDA

View Full Version : Cagliari - Inter


PazzaInterista
17-09-2009, 14:39
4 Sun, Sep 20 2009 15:00

Cagliari - Inter :tabla:

Sneijder zabija gol ovdje :)

APPIANO GENTILE - Inter were back on the training pitch this morning after last night's Champions League Group F opener against Barcelona. José Mourinho and the coaching staff divided the squad into groups for the first session ahead of Sunday's Serie A trip to Cagliari.

Those who played most of the match against Barcelona did a light workout on the pitch. The rest of the squad played some tactical training games after a series of warm-up exercises and possession drills.

Materazzi trained with the squad for part of today's session, while Mancini worked individually.

Quaresma#7
17-09-2009, 14:42
I Q če ga zabiti.

mourinho
17-09-2009, 14:46
I Q če ga zabiti.

Ako zaigra. Licno bi volio da mu Mou daje minutaze u utakmicama, mozda i koji start u prvih 11 protiv manjih timova kao sto je Kaljari, jer je pokazao znake dobre igre u predsezoni.

dera
17-09-2009, 14:46
ma bjazi tamo, muntari ce ga zabiti :D
nego, nakon catanije, cagliari mi je takodjer nekako drag - treba ih se paziti iako nikada sa njima nismo imali problema

ivan019
17-09-2009, 16:38
Sda nemaju vodicu lako cemo sa njima :D

Balotelli#45
17-09-2009, 18:54
ma bjazi tamo, muntari ce ga zabiti :D
nego, nakon catanije, cagliari mi je takodjer nekako drag - treba ih se paziti iako nikada sa njima nismo imali problema
pa prosle sezone jedva smo 1-1 izvukli i to nas Crespo cupao :D

Moca93
17-09-2009, 19:00
koliko sam video bice prenos na sportklubu.

Balotelli#45
17-09-2009, 19:07
Ma dok ima Bet365-a zaboleme dal ima na sportklubu ili na televiziji mene bet dobar :D

filip.sk
17-09-2009, 20:20
1-0 - Quaresma
2-0 - Muntari

:):):)

Quaresma#7
17-09-2009, 20:34
1-0 - Quaresma
2-0 - Muntari

:):):)
Uf volio bi to viditi. Ali da ga zabije trivelom.

Grujinho
17-09-2009, 20:48
Uf volio bi to viditi. Ali da ga zabije trivelom.

ništa od toga...mourinho če početi sa stankom, zanettijem, možda i cambiassom(ako ne on, počinje motta) i sneijderom u sredini...

Balotelli#45
17-09-2009, 20:57
Ma ovde gol gotovo sigurno daje Balotelli i Milito/Eto'o videcete ako balotelli bude igrao imam osecaj da ce biti njegova utakmica :D

filip.sk
17-09-2009, 22:27
Salio sam se prije, i ja mislim da ce Balotelli zabije jedan sigurno :)

Mauro7
18-09-2009, 13:45
predviđa se određeni turn-over sa cagliarijem, priča se da bi umjesto Chivua, Muntarija i Eto'oa igrali Santon Vieira i Balotelli.
Treba utvrditi stanje Milita koji je trebao odmarati utakmicu s Parmom i na kraju je igrao, Mou mora oprezno dozirati opterećenja jer već u srijedu na Meazzu stiže Napoli.

Osobno ja bi Maiconu dao odmora jer je u utakmici s Barcom na kraju bio totalno mrtav, što je potvrdio i Henry, koji je rekao da nije želio izaći kad ga je Guardiola zamjenio s Iniestom i da je Maicon bio gotov da mu se vidjelo i na očima

---------- Post added at 13:45 ---------- Previous post was at 12:02 ----------

u vezi bi znači mogli igrati Cambi-Stanković-Vieira
:cool:-:cool:-:cool:

Inter boy
18-09-2009, 17:03
sve osim pobjede bi me razočaralo jer su domaćini ove sezone puno slabiji nego prošle i ovu utakmicu moramo dobit

Mauro7
18-09-2009, 19:24
cambi se vraća sigurno, chivu u sredini umjesto Lucija, a Santon na lijevo
Balotelli ipak ne od prve, Mou želi da se Milito i Eto'o nastavljaju uigravat, kao i Sneijder koji bi trebao od prve

Guro
18-09-2009, 23:02
jel to hoce da odmara Lucia??? koliko god se pricalo da ce biti nekih izmjena i cuvanja igraca rijetki su bili slucajevi kad je to Mou i uradio...

InteristaSA
19-09-2009, 00:28
JOj da ga Q zabije sve bi dao,onda bi sve gazio redom,samo mu taj pogodak treba....

ivan019
19-09-2009, 00:31
njemu treba pogodak kao meni 7 na lotou hehe

Maicon13
19-09-2009, 03:34
Ocekujem pobjedu!

Enfant Terrible
19-09-2009, 11:55
Ja očekujem "guravu" utakmicu, ali ipak pobjedu (makar minimalnu). Tradicionalno igramo teže sa protivnicima Cagliarijevog miljea, pogotovo u gostima, ali opet, kvalitet je na našoj strani pa sve osim pobjede je neuspjeh.

dera
19-09-2009, 13:42
http://www.interfanzone.com/squad-against-cagliari/
ocekuje se mario i santon od prve, cuchu na klupi :)

filip.sk
19-09-2009, 14:22
Former Inter goalkeeper Gianluca Pagliuca believes Cagliari can hurt the Nerazzurri if they take advantage of their guests' Champions League tiredness.

The Italian believes his old side will not be at their peak because of the energy they spent during the Barcelona clash.

"Of course Cagliari are not favourites to win, but Inter will have their batteries near empty after their cup match," Pagliuca told Tuttocagliari.net.

Pagliuca believes the game may be decided by the goalkeepers, hailing Julio Cesar and the highly-rated Federico Marchetti.

"Both teams have excellent players. I have always praised Cesar, but I think Marchetti will find it difficult to prove himself further. He is a great 'keeper - his performances from last term show that," concluded the former international.

PazzaInterista
19-09-2009, 15:09
dera sta cemo igrat sa 3 napadaca ? ili ce milito na klupi bit

filip.sk
19-09-2009, 15:28
Pa valjda bice 2 krilni i jedan CF....

dera
19-09-2009, 15:32
pa moguce da odmori nekog

filip.sk
19-09-2009, 15:45
Cagliari are ready to welcome Inter to the Stadio Sant'Elia on Sunday afternoon and their coach Massimiliano Allegri has called on his team to give a good account of themselves against what he sees as the ultimate in quality opposition.

"We're up against one of the strongest squads in Italy and in Europe," Allegri told the club's official website cagliaricalcio.net.

"We'll have to make the most of the opportunities that we create, but above all give a good performance."

After a phenomenal season last year in which the Sardinian side finished 9th, their coach knows that a difficult encounter lies ahead. However, he also knows what it takes to beat the Nerazzurri, as the Rossoblu ran out 2-1 winners in this fixture last term.

"We must ensure that we keep them away from our goal, otherwise they will be trouble. We have conceded lots of headed goals in these three games," he added, before announcing his team.

"[Federico] Marchetti in goal, then [Lino] Marzoratti, [Michele] Canini, [Davide] Astori and [Alessandro] Agostini as the four defenders. In the midfield are [Daniele] Dessena, [Daniele] Conti and [Davide] Biondini. [Andrea] Cossu plays as trequartista, with Jeda and [Alessandro] Matri up front.

"We know that the whole of Sardinia wants a great game, but the fans must also give us a hand - particularly in the difficult moments," he concluded.

ivan019
19-09-2009, 17:07
pa ako budu krila onda ce igrati i quaresma, tesko da ce krilo igrati eto'o ili diego

Moca93
19-09-2009, 18:07
Goalkeepers: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni.
Defenders: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon.
Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 7 Ricardo Quaresma, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 14 Patrick Vieira, 19 Esteban Cambiasso.
Strikers: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 45 Mario Balotelli.


nema mancinija i arnauta

Balotelli#45
19-09-2009, 18:29
nema ga suazo jbg ja bas mislio da ce on igrati :( al dobro vazno je ovde da dobro odigramo i uzmemo 3 bodova jer juve tesko da ce kiksati sa livornom

filip.sk
20-09-2009, 03:41
A ke ima li negde prenos???
Jas najdov na nekoi satelitski kanali ali neznam dali gi imam :(....
Al Jazeera Sport +5
C+ Fútbol
C+ Sport 2 (Pol)
Dahlia Sport
Digi Sport (RO)
Nova Sports 4 (Hellas)
NTV+ Sport
Sky Calcio 1
Sport TV2
SuperSport 10
SuperSport 2 (DigitAlb)

Il Trattore
20-09-2009, 09:57
protiv caglaria bi mogli zaigrat sa malo ofanzivnijon postavon
JC-Santon,Samuel,Chivu,Zanetti,Motta,Stankovic,Mario-Sneijder-Milito,Eto
ajme da bar ovako zaigramo pa da ih razbijemo :)

Guro
20-09-2009, 14:04
Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 6 Lucio, 39 Santon; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 5 Stankovic; 10 Sneijder; 22 Milito, 9 Eto'o;

---------- Post added at 14:04 ---------- Previous post was at 14:04 ----------

eto nam postave pocetne...nema Maria...nema Q-a :) ali zato trojka u napadu nastavlja da igra zajedno :)

dera
20-09-2009, 14:05
idi begaj, otkud znas da je to official, eh vala su me iznenadili, i to negativno
odnosno, jose, gori je od mancinija

ivan019
20-09-2009, 14:07
ma jose nikad ne menja startnih 11 hehe

Guro
20-09-2009, 14:13
idi begaj, otkud znas da je to official, eh vala su me iznenadili, i to negativno
odnosno, jose, gori je od mancinija

Dera...samo idi na inter.it i sve ce ti se samo reci :D

Mauro7
20-09-2009, 15:25
a reko sam ja da Maicona treba odmorit
ne kuži mourinho da se može Santona na desno stavit i na lijevo Chivu recimo

Il Trattore
20-09-2009, 15:46
ko je skrivia penal i jeli uopce postoja?jer nisan gleda utakmicu prvih 25min

Guro
20-09-2009, 15:49
navodno maicon...ali ja penal nisam vidio ...makar na osnovu onoga sto su pokazivali

Mauro7
20-09-2009, 15:50
bio je penal, maicon ga je skrivio, i još je dobio žuti ja mislim
oni su uspjeli ono što su htjeli, zabit gol pa da bi se mogli branit masovno, i imaju pravo ako smo se mi protiv barce branili s ohoho ljudi, onda jedan cagliari može protiv nas i sa 10 ljudi ako treba
sad da vidimo taktičara i što će promijenit u drugom dijelu, jer potrebne su promjene i neke korektcije u igri, i ulazak Maria umjesto Milita

Balotelli#45
20-09-2009, 15:51
katastrofa za 45 minuta nismo mogli da udjemo u kazneni prostor CAGLIARIA !!! ako ovako igramo drugo poluvreme mislim da nemamo sta da trazimo ... a juventus je vec pobegao...

PazzaInterista
20-09-2009, 15:54
Ma daj bolan 10 igraca so golmanom sje u kaznenim prostoru ocekujemo q ili balottelia u igri!

Mauro7
20-09-2009, 15:57
pa šta? imaju pravo na to, barca je za neke ekipe(i to renomirane) ono što smo MI za jedan Cagliari
ako se neki brane protiv Barce na određen način zašto onda ne bi Cagliari i sa desetoricom, osim toga imamo najboljeg trenera na svijetu(navodno) pa nek osmisli nešto

dera
20-09-2009, 15:59
da, to nije opravdanje, i mi bismo se isto branili na njihovom mjestu
na VELIKANIMA je da savladaju taj otpor, ako to uspiju, onda je rijec o zaista VELIKANIMA

Il Trattore
20-09-2009, 16:00
a triba uvest mottu i maria

Balotelli#45
20-09-2009, 16:09
bravo odbrana ko svajcarski sir napad bez ideje

dera
20-09-2009, 16:10
ma dok je cordoba u igri :)

---------- Post added at 16:10 ---------- Previous post was at 16:10 ----------

ne gledam mech, ali sam siguran da je maicon skrivio penal jer cordoba nije na vrijeme reagovao
dzaba ti prvi tim :P

Mauro7
20-09-2009, 16:13
ajde hvala poklonili su nam ovaj gol, valjda će se oni sad malo psihički poremetit hehe, pa nam možda darivaju još jedan gol hehe

dera
20-09-2009, 16:14
ne bi trebali kiksati danas, zbog upravo psihe nad zaostatkom od juvea

Balotelli#45
20-09-2009, 16:15
Illllllllllll princiiiiiiiiiipppppppeeeeeeeeee

dera
20-09-2009, 16:16
ko ono kaze da ce etoo biti prvi strijelac hihi :)

Mauro7
20-09-2009, 16:18
jaoo ovaj sudac ima pravo mourinho trebo lik žuti dobit, oštar start i visoko nogu drži namjerno, smrad, i ni žuti ne dobije, ima pravo mourinho, a cambiassu daje žuti u 8. minuti a nije bilo za žuti

dera
20-09-2009, 16:19
jubopoli

Il Trattore
20-09-2009, 16:24
Grande milito

---------- Post added at 16:24 ---------- Previous post was at 16:23 ----------

jeli drugi gol bia ofsajd

Balotelli#45
20-09-2009, 16:38
ne cista situacija

Inter boy
20-09-2009, 17:39
bitna su tri boda idemo dalje bili smo umorni od one tekme protiv barce i zato smo slabije igrali

Huska
20-09-2009, 17:41
nisam gledo tekmu jbg bajram je malo se hodalo :D...al kako sam citao komentare igra i nije bil bog zna sta...al kao sto i vi kazete vazna su tri boda

Guro
20-09-2009, 17:57
jaoo ovaj sudac ima pravo mourinho trebo lik žuti dobit, oštar start i visoko nogu drži namjerno, smrad, i ni žuti ne dobije, ima pravo mourinho, a cambiassu daje žuti u 8. minuti a nije bilo za žuti

nije Mou toliko popizdio sto ovaj nije dobio zuti koliko je zbog toga sto bi mu to bio DRUGI zuti....a faul u odnosu na ono za sta je sudija davao zuti do tada je bio za crveni...iteresantno...od tog momenta je vec poceo da tolerise ostriju igru...a do tada...Cambiasso prvi faul i zuti...i jos mnogo trakvih slucajeva je bilo...
necu puno komentaristai...iscerali smo ovo nekak ona dobro...Milito ima zavrsnicu ubitacnu...mislim da je po tom pitanju za 50% minimum bolji od Ibre

mourinho
20-09-2009, 19:46
Cini mi se da je ova danasnja utakmica najlosije odigrana od pocetka sezone, skripalo je svugdje, svi su polumrtvi. Jedino je Milito odigrao koliko-toliko dobro. Baloteli je definitivno ekstra oruzje, kad god je usao odigrao je dobro. Nadam se da ce ekipa doci sebi do srijede, a mozda da Mou malo ponekog i odmori, ocigledno je ovo posljedica onog trosenja sa Barsom.
U svakom slucaju sam zadovoljan sa osvojena tri boda. Veliki timovi uzimaju bodove i kad lose igraju. ;)

dera
20-09-2009, 21:43
http://www.interfanzone.com/cagliari-1-2-inter-milan/
mauro, ili neko ko je gledao mech, je li bio faul kod prvog gola milita, kada smo im uzeli loptu?

ivan019
20-09-2009, 22:01
sta reci osim nova tri boda za novog-starog sampiona :P

Pirate_Girl4
20-09-2009, 23:07
Nisam ni ja gledala utakmicu, kao što Huska kaže - hodalo se xD
Ali bitna je pobjeda, pa kakva god... :)

FORZA INTER!!!

esteban
21-09-2009, 00:55
http://www.youtube.com/watch?v=jdd1ZQyp5fI

Dera znas li zasto ne moze u ovoj temi kao u druge da se postavi klip?

hulle
21-09-2009, 01:01
dok se nisam ukljucio u prenos gubili smo..dok sam se ukljucio preokrenuli smo haha
ono sto sam gledao nije bas za pohvalit ali eto 3boda idemo dalje

esteban
21-09-2009, 01:14
Zanetti: Pobjeda za djecu Inter Campusa, Milito slavi 100. utakmicu


Nakon nove pobjede Intera u Cagliariju u 4. kolu Serie A od 1:2 izjave su dali igrač utakmice Diego Milito, Julio Cesar, Dejan Stanković, Esteban Cambiasso, Javier Zanetti i Marco Branca, koji je zamjenio ljutitog Mourinha zbog novog isključenja.

Milito: “Presretan sam zbog pobjede. Utakmica je bila teška, jer ovo je gostovanje jako teško, a k tome smo igrali i u srijedu. Cagliari nam je stvorio neprilike, ali početkom drugog poluvremena smo si stvorili prostor. Imali smo problema nakon utakmice s Barcelonom, ali smo se uspjeli vratiti. Crveni karton Mourinha? On je trener s pobjedničkim mentalitetom i svi mi koji smo takvi ponekad smo nervozni kada želimo doći do cilja. Pratimo Juventus? Ne, mislimo samo na sebe.”

Julio Cesar: “Danas sam imao dosta posla. Srećom, većina njihovih udaraca išla je van okvira. Utakmica je bila dobra, iako u prvom poluvremenu nismo bili dobri. Kasnije smo već poslovično reagirali i okrenuli rezultat. Teren je bio očajan, lopta se čudno odbijala, ali na kraju je sve dobro završilo i osvojili smo važna tri boda. Što očekujem od ovog tjedna? Igramo svaka dva dana, a sada dolazi Napoli koji je svake godine u stanju kreirati nove poteškoće. No, mi smo Inter.”

Stanković: “Postoje utakmice u kojima je važno pobijediti, a ne igrati dobro. Danas smo patili svi zajedno. Teren je bio užasan. U prvom poluvremenu se nismo baš trudili, nismo uspjeli kontrolirati utakmicu, ali u drugom smo imali odličnu reakciju. Što se mene tiče što češće igramo to bolje. Ja se osjećam odlično i gust ritam mi odgovara. Milito? Kreće se po cijelom terenu, radi za cijelu momčad. Kad god podignem glavu on je tu, spreman primiti loptu. U kaznenom prostoru je pravi ubojica, naš je ključni igrač.”

Cambiasso: “U prvom poluvremenu smo bili loši u posjedu lopte. Tako smo im dopustili kontranapade iz kojeg se rodio jedanaesterac i pogodak. No ovo su utakmice iz kojih, bez obzira na igru moraš donjeti tri boda, jer te na kraju prvenstva puno koštaju. Ušli smo u svlačionicu u pasivu, ali ne zahvaljujući njihovoj kombinatorici, već našim greškama. Bilo je još ovakvih primjera prijašnjih godina u kojima smo uspjevali preokrenuti rezultat.”

Zanetti: “Igrao sam na tri različite pozicije u jednoj utakmici, ali najvažnije je da je ona završila našom pobjedom. Posvećujem ovu pobjedu svoj djeci koja će sutra početi Svjetsko prvenstvo Inter Campusa u Firenzi. Mislim da smo zaslužili pobjedu, iako je Cagliari bio bolji u prvom poluvremenu. U drugom smo pokazali reakciju velike momčadi. Milito? Kada je blizu gola teško promašuje. Iz tog razloga ga je želio Inter i on već sada vraća uloženo. Jeli mi sudac objasnio zašto Astori nije dobio karton kod prekršaja nad Balotellijem? Ne, rekao mi je samo kako ne vidi tu situaciju isto kao ja i da je iz tog razloga isključio trenera.”

Branca: “Baš sam želio dobiti iskustvo intervjua nakon utakmice. Šalim se, tu sam jer je Mourinho još uvijek ljut zbog svog isključenja. Što možemo izvući iz današnjeg dana? Da smo konkretna momčad to smo znali i prije. Igramo stalno, a današnja nas je utakmica dosta potrošila i zato smo presretni rezultatom. Igrom sigurno ne, ali ne možemo uvijek igrati dobro, jer i druge momčadi žele pobjeđivati. Nadalje, teren u Cagliariju danas je bio užasan.” Upravo nakon teških utakmica Mourinho ima najviše za reći: “Mourinho je jako razočaran. Stvarno nije ništa posebno protestirao nakon prekršaja Astorija na Mariju, samo je imao fizičku gestu nezadovoljstva. Ne branim ga, samo pokušavam objasniti kako je pristupio situaciji.” Potom ponovno o igri: “Znamo da moramo stvoriti novu igru. U prvom poluvremenu nismo izgledali fizički dobro, a s druge strane je bila momčad, svježa, koja je željela pobjedu. Svjesni smo da moramo bolje od ovog. Pet novih igrača se moraju integrirati u momčad, a nekima treba više vremena nego drugima, primjerice Motti i Sneijderu. Sigurni smo u vrijednost momčadi, samo je pitanje vremena kada ćemo proigrati. A ako na tom putu budemo skupljali bodove to je odlično.”

Milito je potom ponovno stigao pred kamere Inter Channela, saznavši kako ga je Dejan Stanković nazvao “ubojicom kaznenog prostora”: Lijepo je čuti, ali ja se njemu moram zahvaliti zbog asistencije za drugi gol isto kao što se moram zahvaliti Eto’ou za prvi. Utakmica je bila jako teška, ali smo u drugom poluvremenu napredovali i to je put koji moramo slijediti. Mislim li već na listu strijelaca? Ne, zanima me isključivo momčad.” Na kraju je netko Militu priopćio da je vrijeme za slavlje: “Moja 100. utakmica u Italiji? Nisam imao pojma, ali eto sretan sam. Talijanska liga je jako teška, pa moj posao nije nimalo jednostavan.”

Quaresma#7
21-09-2009, 16:48
Gledo sam to u Bosni i to je bila jedna onih mnogih utakmica Intera kad muče loptu i reklo bi se rutinirano pobede. Nadam se da je toga više neču gledati jer takvom igrom nečemo daleko dogurati.