PDA

View Full Version : Christian Vieri


hulle
11-09-2009, 16:29
kak ste zaboravili otvoriti temu za nj

<table class="colonnacentrale" border="0" cellpadding="2" cellspacing="2"><tbody><tr class="sfondobianco"><td width="33%">Campionato
</td> <td width="35%" align="center" valign="middle"> 144
</td> <td width="16%" align="center" valign="middle"> 103
</td> </tr> <tr class="sfondoceleste"> <td width="33%">Coppe Europee
</td> <td width="35%" align="center" valign="middle"> 36
</td> <td width="16%" align="center" valign="middle"> 12
</td> </tr> <tr class="sfondobianco"> <td width="33%">Coppa Italia
</td> <td width="35%" align="center" valign="middle"> 10
</td> <td width="16%" align="center" valign="middle"> 8
</td> </tr> <tr class="sfondoceleste"> <td width="33%">totali
</td> <td width="35%" align="center" valign="middle"> 190
</td> <td width="16%" align="center" valign="middle"> 123
</td></tr></tbody></table>


evo jedna vijest

Vieri ozbiljno shvatio karijeru u pokeru

Christian Vieri, 36-godišnji talijanski nogometaš, otputovao je u Sjedinjene Države kako bi učestvovao na pokeraškom turniru iz kategorije World Series, najvažnijem turniru godine u tom sportu.
http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/090911081.jpg
Nastupe na nogometnim igralištima Bobo Vieri odlučio je zamijeniti onima za zelenim stolom. Još od aprila ove godine, kada je s Atalantom raskinuo ugovor, Vieri je bez kluba. Nedugo potom najavio je pokušaj proboja u poker.

- Oduvijek sam volio igrati poker. Ponekad bih i zaigrao s prijateljima, kada su mi nogometne obveze to dopuštale - zbori Vieri.

Iskustva u pokeru skupljao je i na humanitarnom turniru u Milanu, a njegovo umijeće pohvalio je jedan od najboljih talijanskih igrača pokera Dario Minieri.

- Christian je odličan momak, vrlo je zabavan i puno se šali za stolom. Vrlo je solidan igrač, zna kada treba čekati i biti strpljiv, a kada riskirati.

ivan019
11-09-2009, 16:33
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/4qqGX0Jhpyw&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/4qqGX0Jhpyw&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Jednom recju Legenda :P

hulle
12-09-2009, 02:02
razbijac zesci samo steta za onaj raskid ugovora i odlazak u milan...ah stas imamo cudo od uprave hehehe

---------- Post added at 02:02 ---------- Previous post was at 02:00 ----------

<table class="colonnacentrale" border="0" cellpadding="2" cellspacing="2"><tbody><tr class="sfondobianco"><td width="33%">
</td> <td width="35%" align="center" valign="middle">
</td> <td width="16%" align="center" valign="middle">
</td> </tr> <tr class="sfondoceleste"> <td width="33%">
</td> <td width="35%" align="center" valign="middle">
</td> <td width="16%" align="center" valign="middle">
</td> </tr> <tr class="sfondobianco"> <td width="33%">
</td> <td width="35%" align="center" valign="middle">
</td> <td width="16%" align="center" valign="middle">
</td> </tr> <tr class="sfondoceleste"> <td width="33%">
</td> <td width="35%" align="center" valign="middle">
</td> <td width="16%" align="center" valign="middle">
</td></tr></tbody></table>

dera
12-09-2009, 02:05
Da, pa moram priznati da mi je bio jedan od naj, ako ne i najdrazi igrac u Interu ikada!
Svako ima svoje, pa i ja svoje misljenje, tada bas i nisam znao za taj konflikt sa Morattijem, ali stas.

Grujinho
12-09-2009, 02:11
super video...Vieri je bio jedan od top napadača svijeta u svoje vrijeme...kakva snaga uff..

dera
12-09-2009, 02:13
pa po meni, on je davao bolje golove od ovih lol, nije mi neki video
rijetko ces danas naci tipa koji ce skinuti dres a ispod njega I love Inter

Grujinho
15-09-2009, 18:54
E Vieri, Vieri....

Vieri od Intera traži 9,25m€ i dodatnih 12m€ od Telecoma Italie, jer su mu navodno naši prisluškivali preko telefona...Sud če ovaj slučaj početi obravnavati 22.10.2009

Moca93
30-09-2009, 18:10
Bez "dlake na jeziku"
Vieri: Ronaldo i ja smo u Interu bili "kraljevi noći"

Talijanski nogometaš Christian "Bobo" Vieri gostovao je na TV stanici Italia1 u emisiji "Chiambretti Night", gdje je iznio zanimljive detalje vezane uz dio karijere kada je igrao u Interu.
http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/090930046.jpg
Danas 36-godišnji nogometaš, koji je ovog ljeta bio u kombinacijama za igranje u nekom od brazilskih prvoligaša i drugoligaških engleskih klubova, prisjetio se tako razdoblja od 1999. do 2005. godine, dok je nosio dres Intera.

- Uh, Ronaldo i ja smo u to vrijeme bili "kraljevi noći". Stalno smo bili vani i popilo se stvarno svašta i puno. No, njemu je bilo lakše. Bio je tada najbolji svjetski nogometaš i nije morao trenirati kao i svi mi ostali. Zapravo, jako je malo trenirao - rekao je Vieri.

- Dolazili bi doma u pet ili šest ujutro. Odspavao sam nekoliko sati i morao sam trčati na trening. Kada bih završavao, totalno iscrpljen, vidio bih njega kako mirno sjedi i ispija cappuccino u krugu trening-kampa.

Vieri je nastavio pričati.

- Strašan je to ritam bio. Nalazili bi se kod njega i pili bi. Preselili bi kod mene, pa van. Jako, jako često smo bili u tom ritmu.


evo na koga se adriano ugleda :sivi:

Balotelli#45
30-09-2009, 18:16
hahhaha al dobro su igrali to me jedino cudi i niko nije bio tolko pametan da ih obojicu izbaci kao sto je slucaj sa adrianom ? :confused:

dera
30-09-2009, 18:17
samo sto su oni igrali, a adri ni ne igra :P

---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 18:16 ----------

al me preduhitri vanja!

Moca93
30-09-2009, 18:18
to sam i ja hteo da napisem al me mrzelo :)

ivan019
30-09-2009, 18:51
pa kad hektor nije imao muda da ih izbaci na klupu :D

esteban
01-10-2009, 00:41
Ocete li vi mene rec zasto je Moratti tolika budala bio da je sve ovo trpio a sigurno da su u klubu znali za ove cinjenice jer mnogo,mnogo manji klubovi na svijetu imaju svoje ljude koji prate desavanje svojih igraca u kasnim satima i sto rade.Primati milionsku platu a ovo radit je fukarluk

Jel znate da Stevan Jovetic ne pije gazirana pica..nikako coca colu i sl jer steti organizmu.Ne izlazi skoro nikako u provod kasnije uvece i za svo igranje u Parzizanu zna se pouzdano da nije 10 puta za 4 god preko ponoci ostao u diskoteku ili kafice.E takav PROFESIONALAC mora uspjeti!

Mauro7
01-10-2009, 00:50
a jebi ga al nije sad razlog da nekog ne smiješ plaćati toliko i slično, Vieri je svoj posao do zadnje sezone u Interu radio besprijekorno, dok je netko na terenu igračina prava mislim da ima pravo da ga se pusti da u privatnom životu radi što želi.
Hehe sigurno si čitao Vierijev intervju kad priča o Ronaldu i njemu kako su znali izlazit

esteban
01-10-2009, 00:54
Ali nije profesionalizam ostati do 5-6 ujutro,piti i onda ujutro na trening ili utakmicu popodne ili uvece..
Mauro znas dobro sto znaci kad si neispavan i treba da se trijeznis poslije pjanstva a ocekuju te obaveze za koje primas milionsku platu i "toboš" si profesionalac

Mauro7
01-10-2009, 01:00
Slažem se da nije profesionalno, ali ako NE KASNIŠ na trening, i ako si ipak u stanju odradit svoj posao ne samo na treningu nego i na tekmi(što je najvažnije) onda možeš to radit, pogotovo ako si sposoban da sam shvatiš da ako tako ne ide onda moraš popravit nešto

esteban
01-10-2009, 01:12
Po meni ni robot ne bi mogao piti svu noc,ostati do kasno i sjutra dan odradit normalno kao neko ko je prespavao npr 8 ili vise casova..tako daaa

dera
01-10-2009, 11:21
mladi igraci i ne mogu uspjeti ako odmah krenu za alkoholom (jer imaju jos dosta toga nauciti)
ali afirmirani iskusni igraci, zasto ne, ako time ne remete red i mir u klubu, kao i svoju formu

ivan019
01-10-2009, 22:43
ma jovetic je olicenje profesionalizma hehe

filip.sk
02-10-2009, 00:11
mladi igraci i ne mogu uspjeti ako odmah krenu za alkoholom (jer imaju jos dosta toga nauciti)
ali afirmirani iskusni igraci, zasto ne, ako time ne remete red i mir u klubu, kao i svoju formu

hahaha.... Dera probaj da pies celu noc i sledeci dan ustani u 10 i igraj fudbal. Videces sta je Hell.... Ja jedno sam pio celu noc i sledeci dan sam imao utakmicu i to na 30stepni vrucina, mislio sam da ce mi eksplodirati glava(dao sam gol ipak)... i od tada vise nikad nisam stavio alkohol u krvi dan prije utakmicu....

hulle
02-10-2009, 01:37
ma joj pogledaj one u nba...oni se opijaju i drogiraju pa su opet lete ko af1

dera
02-10-2009, 10:24
filipe, a ti probaj jos jednom procitati moj post i protumaciti ga na drugi nacin ;)

Balotelli#45
02-10-2009, 13:24
pa dera ispade da je filip afirmiran i iskusan igrac :sivi: :sivi:

LiGad
02-10-2009, 15:17
evo na koga se adriano ugleda :sivi:

bas kopiraju jedan drugog ove nase drage "zlatne kante" :P

Moca93
22-10-2009, 20:39
egenda reprezentacije Italije ide u penziju Kristijan Vijeri završio karijeru

Autor: Blic online, Beta | 22.10.2009. - 18:51
http://www.blic.rs/_customfiles/Image/slike/2009/10_oktobar/22/sport/vijeri-vr.jpgBivši fudbalski reprezentativac Italije Kristijan Vijeri objavio je danas da završava igračku karijeru.

Bobo Vijeri, koji ima 36 godina, bio je bez kluba od kraja prošle sezone, kada je ostao bez ugovora sa italijanskim prvoligašem Atalantom.
Tokom bogate igračke karijere nastupao je za Torino, Pizu, Ravenu, Veneciju, Juventus, Atletiko Madrid, Lacio, Inter, Milan, Monako i Fiorentinu. Za reprezentaciju Italije Vijeri je odigrao 49 utakmica i postigao 23 pogotka.
Vijeri se inače u poslednje vreme u potpunosti okrenuo pokeru.
Viđan je, poput Borisa Bekera, na najjačim pokeraškim turnirima širom sveta, a i sam je nekoliko puta priznao da pre vidi svoju budućnost za stolom, nego na klupi nekog tima u kalču.

Quaresma#7
22-10-2009, 20:57
Nek mu je sa srečom u penziji. Sad more da kocka u miru :D

Nera
22-10-2009, 21:09
Kada koga interesuje sto ce on u penziju.. evo je godinama tako dobro igrao, da su ljudi vec mislili da je penzioner :P

ivan019
22-10-2009, 21:09
ja ga pamtim samo po dobrom

Mauro7
22-10-2009, 21:53
Šteta što se sad vrtiš po sudu protiv Intera i Telecoma ali zahvalnost ostaje, moja
preko 100 golova za naš dres, nema ih puno na toj listi
Živio!

hulle
22-10-2009, 22:29
ma zavrsio je on odlaskom iz intera...jedan od najvecih napadaca kojih smo imali

LiGad
22-10-2009, 23:31
jedan od italijanskih reprezentivaca koje smi imali u zadnje vrijeme ..nije ih bilo bas puno

DenchiNL
24-10-2009, 18:18
legenda kluba, trebaju riješit taj spor s njim mada ja mislim da je to malo njegova ljutnja što su ga otjerali, pa sad tjera neku odštetu.

kao igrač, za mene je on uvijek bio fenomen, s njegovom visinom i težinom, igrati kako je igrao, i zabiti tolike golove , pravi bomber, za mene je bilo nevjerovatno da je bas on drzao rekord tima za sprint na 100m, dugo je to stajalo uz njegovu biografiju na inter.it

on i Materazzi su mi uvijek bili onaj ratnički duh Intera

Moca93
28-10-2009, 22:14
Vieri potpisao predugovor s Botafogom

Brazilski dnevnik O Globo donosi informaciju kako je talijanski nogometaš Christian Vieri (36), unatoč nedavnoj objavi o povlačenju u mirovinu, potpisao predugovor s brazilskim prvoligašem Botafogom.
http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/091028141.jpgFoto: AFP/File

Da vijest nije bez pokrića potvrdio je i FIFA-in agent Frank Assuncao, koji je otkrio da bi Vieri uskoro trebao stići u Brazil na medicinski pregled.

- Sve je dogovoreno. Preliminarni razgovori privedeni su kraju, dogovoru nedostaju samo završni detalji - rekao je Assuncao.

Ukoliko dođe do realizacije transfera Botafogo bi trebao biti Vierijev 13. klub u karijeri. Posljednji za koji je Vieri nastupao bila je Atalanta s kojom je sporazomnu raskinuo ugovor na isteku prošle sezone.

Vieri je bogatu karijeru započeo davne 1991. godine u Torinu, a najdulje se zadržao u Interu, čije je boje branio šest godina (od 1999. do 2005.), te je ukupno u dresu “nerazzurra” postigao 103 pogotka u 144 odigrane utakmice.

Osim za Inter, Vieri je igrao među ostalima i za madridski Atletico, Juventus i Lazio, a za talijansku reprezentaciju ukupno je odigrao 49 utakmica i zabio 23 pogotka.

hulle
28-10-2009, 22:35
ko koga jeheheh hahahahah

ivan019
29-10-2009, 01:02
samo da nam opet ne uvuce adriana u lose drustvo :D

Moca93
06-11-2009, 23:45
Vieri: Moratti je izbacio Juventus u Serie B

Bivši napadač Intera i talijanske reprezentacije Christain Vieri tvrdi da je skandal Calciopoli stvorio predsjednik Intera Massimo Moratti kako bi Inter postao najjači klub Italije, a Juve završio u Serie B.
Vieri se inače trenutačno tuži s Interom i telekomunikacijskom kompanijom Telecom Italia zbog nelegalnog širenja mreže.
Širenje mreže je prema pisanju Firenzeviola.it plan Morattija i Telecom Italije da eliminira momčadi iz Serije A kako bi Inter imao otvoren put prema vrhu. Vieri tvrdi da su svi igrači morali potpisati dokument kojim bi se prikrilo postojanje tog plana.
- Spreman sam pokazati sve dokumente, svatko je znao što se događa. Ja ne mogu držati te stvari više u tajnosti - rekao je Vieri.
- 70 posto ugovora nam je plaćao Inter, a ostalih 30 posto plaćao nam je Telecom Italia, a sve to kako bi se plaćao manji porez.
- Osjećao sam se loše zbog Juventusa jer volim taj klub. Isto je s Milanom. Mislio sam da radim nešto dobro za svog predsjednika koji se mojom prodajom pokazao dvoličnim - zaključio je Vieri.
Skandal Calciopoli šokirao je nogometni svijet u ljeto 2006. godine kada je Juventus izbačen u drugu ligu i oduzeta su mu dva naslova. Gubljenjem bodova kažnjeni su Milan, Lazio, Fiorentina i Reggina.
Preuzeto sa: VL

ivan019
07-11-2009, 00:16
e sad pitanje je kolko je ovo tacno, ako jeste Vieri nas moze debelo zajebati...

P.S moco nisam znao da nas varas i da posecujes i forum inter u srcu

LiGad
07-11-2009, 01:12
moca trebao si ovo staviti u teorije zavjere ..
ma nema nista od ovoga, a ako ima ..ne treba se brinut ..
moratti ce prije narucit atentat na vierija nego dopustit da kazne inter :recesija:

esteban
07-11-2009, 01:37
Vieri merda!

Huska
07-11-2009, 04:50
faking govno izdajnicko... pa ga opet sad malo momci velicajte j***o vas on

Enfant Terrible
07-11-2009, 12:01
Ako posjeduje dokument koji bi mogao potkrijepiti ovo što on priča, onda neka ga izvoli objaviti javnosti. Priča mu je glupa totalno, koliko je samo igrača "procirkulisalo" u Interu u zadnjih nekoliko godina, i odjednom se "dotični" javlja sa nekim svojim teorijama i dokumentima. Sve u svemu, jadan pokušaj iznude novca od našeg presidentea, i svakom svojom izjavom se profilira u sve većeg jadnika...

Mauro7
07-11-2009, 12:58
faking govno izdajnicko... pa ga opet sad malo momci velicajte j***o vas on
nitko nikog ne ''veliča'', ja sam svakom igraču zahvalan na onome što je napravio u Interu a on je svoje u Interu napravio i to kako
druga je priča što on ne osjeća tu zahvalnost prema klubu koji ga je plaćao i što njemu sad kao smeta što mu je dio plaćao Inter a dio od neke druge strane dobivao, a na kraju je dobivao kompletnu plaću, zašto se nije bunio dok je bio u Interu, smrad je očito, ili mu odjednom sve smeta od kad je otkrio da su ga špijunirali i kontrolirali potajno

Moca93
07-11-2009, 13:04
P.S moco nisam znao da nas varas i da posecujes i forum inter u srcu



tamo samo citam vesti na naslovnoj :D

Huska
07-11-2009, 13:48
nitko nikog ne ''veliča'', ja sam svakom igraču zahvalan na onome što je napravio u Interu a on je svoje u Interu napravio i to kako
druga je priča što on ne osjeća tu zahvalnost prema klubu koji ga je plaćao i što njemu sad kao smeta što mu je dio plaćao Inter a dio od neke druge strane dobivao, a na kraju je dobivao kompletnu plaću, zašto se nije bunio dok je bio u Interu, smrad je očito, ili mu odjednom sve smeta od kad je otkrio da su ga špijunirali i kontrolirali potajno

sto se zahvalnosti tice tko nije zahvalan Interu nisam ni ja njemu pa da je neznam koliki igracina bio

al ima specijalaca koji su ga svrstavali tamo gdje ne pripada i bez ovoga sto radi zadnjih dana a pogotovo sad.... tako da vieri :down:

Mauro7
07-11-2009, 13:52
ja sam zahvalan za ono što je napravio on il bilo tko drugi, on je bio napadač i svoj posao je napravio, preko 100 golova za Inter, za TO sam mu zahvalan, sve ostalo je druga priča

ado_inter
07-11-2009, 14:00
naravno i ja sam mu za to zahvalan kao sto sam i ibrahimovicu za ono sto je uradio za klub al da sad neko pljuje po nasem klubu to ne mogu da dozvolim ko ga *ebe

ivan019
07-11-2009, 14:35
Samo ce nas iznervirati da ga iz istorije prebacimo u ostale igrace :D

dera
07-11-2009, 15:10
sve do sada sam mislio da u krvi ima inter, ali izgleda da nije tako
pa sve i da jeste istina, zar je to nesto lose, moratti je to ucinio da bi pravda izasla na vidjelo

Nera
07-11-2009, 16:54
Vieri...

...umri :D

Quaresma#7
07-11-2009, 16:57
Ma nije vredan komentara. Pokazao je kakvo je đubre od čoveka i samo mu je stalo do toga kako če još pare izvuči. Pravi je peder :rambo::down:

Nera
07-11-2009, 17:00
Hmm.. sto ja pricam odavno? Mauro? Dera? :P vi ga ono hvaliste prije, zar ne? :D

Mauro7
07-11-2009, 17:02
ja ću ga i dalje hvalit za one nezaboravne trenutke koje nam je pružao
najbolja sezona kada smo skoro osvojili prvenstvo sa Cuperom to mu je bila najbolja bio je prvi strijelac lige i tada smo živjeli san osvajanja scudetta, eto te trenutke, njegovi golovi, to nitko ne može izbrisati, niti moja sjećanja na te trenutke, zato on za mene ostaje u srcu i šta je je dok je nosio naš dres radio je svoj posao, može bit govno od čovjeka ali na terenu radi svoj posao.
Ne poštujem ga kao čovjeka ni najmanje ali kao velikog profesionalca dok je igrao s našim dresom da

dera
07-11-2009, 21:23
ja sam smatrao da on i dalje voli inter, nego ima samo probleme sa morattijem, ali nakon ove izjave sam shvatio ustvari ko je on
naravno, i dalje stoji zahvala, pa u zadnje 2 decenije nas najbolji napadac :P

LiGad
07-11-2009, 21:28
nakon ovoga nema zahvale ..i sve sto je uradio za Inter se zaboravlja.
da je ne znam kakav bio, on sada ne voli Inter, pa ne volim ni ja njega ..jednostavno
to je moj stav!

Balotelli#45
07-11-2009, 22:42
takodje ja sam mislio da je njemu kao crespu,cruzu i sl. inter u srcu a ispao je govno najvece mamu mu pedersku

Mauro7
16-11-2009, 14:41
Vieri će igrati za Boavistu iz Rija :D

ivan019
16-11-2009, 14:46
Covek nece u penziju :D

Balotelli#45
16-11-2009, 23:19
jao ponovo kod adrija :sivi:

dera
12-03-2010, 09:30
http://goal.com/en/news/10/italy/2010/03/11/1827746/christian-vieri-anoints-inter-boss-jose-mourinho :(

LiGad
12-03-2010, 14:56
http://goal.com/en/news/10/italy/2010/03/11/1827746/christian-vieri-anoints-inter-boss-jose-mourinho :(




Bivsi Interov napadac Christian Vieri je priznao da je fasciniran trenerom Nerazzura Jose Mourinhom i da bi volio igrati na San Siru pod vodstvom Portugalskog takticara.

"Mourinho mi se mnogo svidja" Vieri je rekao za Sky Sport Italia.

"Dobro bi se slagali. On je sjajna licnost i drzi svoj tim pod kontrolom. Pored toga, osvojio je mnogo tokom svoje karijere."

Vieri je napustio Inter 2005 godine, nakon sest godina u klubu. Dodao je: "Jos uvijek se cujem sa Materazzijem s vremena na vrijeme. Imam lijep prijateljski odnos s njim"

Vieri se oprositio od fudbala nakon raskida ugovora sa Atalantom prosle godine, mada je imao kratku probu sa Blackburn Roversima proslog ljeta.

Huska
12-03-2010, 20:32
a da se sad prestane uvlacit u guzicu svima...ti si bobo svoje rekao...

dera
12-03-2010, 22:33
oprosti, sta je rekao.. podsjeti me pls :P

DenchiNL
13-03-2010, 01:51
Vieri: Moratti je izbacio Juventus u Serie B

Bivši napadač Intera i talijanske reprezentacije Christain Vieri tvrdi da je skandal Calciopoli stvorio predsjednik Intera Massimo Moratti kako bi Inter postao najjači klub Italije, a Juve završio u Serie B.
Vieri se inače trenutačno tuži s Interom i telekomunikacijskom kompanijom Telecom Italia zbog nelegalnog širenja mreže.
Širenje mreže je prema pisanju Firenzeviola.it plan Morattija i Telecom Italije da eliminira momčadi iz Serije A kako bi Inter imao otvoren put prema vrhu. Vieri tvrdi da su svi igrači morali potpisati dokument kojim bi se prikrilo postojanje tog plana.
- Spreman sam pokazati sve dokumente, svatko je znao što se događa. Ja ne mogu držati te stvari više u tajnosti - rekao je Vieri.
- 70 posto ugovora nam je plaćao Inter, a ostalih 30 posto plaćao nam je Telecom Italia, a sve to kako bi se plaćao manji porez.
- Osjećao sam se loše zbog Juventusa jer volim taj klub. Isto je s Milanom. Mislio sam da radim nešto dobro za svog predsjednika koji se mojom prodajom pokazao dvoličnim - zaključio je Vieri.
Skandal Calciopoli šokirao je nogometni svijet u ljeto 2006. godine kada je Juventus izbačen u drugu ligu i oduzeta su mu dva naslova. Gubljenjem bodova kažnjeni su Milan, Lazio, Fiorentina i Reggina.
Preuzeto sa: VL

eto podvukao sam vam ono što trebate vidjet ko piše kome i ko se pere
ma sve je u redu

Inter boy
02-04-2010, 19:23
Kakve su ovo priče da nam zbog ovog kretena spominje oduzimanje naslova?

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/04/02/1860919/breaking-news-roma-could-be-awarded-2006-06-scudetto-as

Huska
02-04-2010, 19:27
ne zbog njega nego on to trazi

Bivsi napadac Intera danas je na Federalnom sudu od FIGC-a trazio da se Interu oduzme naslov prvaka Italije 2005/06. Vieri svoj zahtjev temelji na krsenju ‘Artikla 18 Koda sportske pravde’ koji medu ostalim brani prisluskivanje, tj. spijuniranje sportskih djelatnika, a prema kojem se u tom slucaju mogu oduzeti naslovi drzavnog prvaka.

dera
02-04-2010, 20:03
razocarao me zaista ovim potezom, odmah ga salji u ostale igrace.. :(

Forza_Grande Inter
02-04-2010, 20:12
MERDA VIERI sram da ga bude mi njega hljebom on nama ovako

filip.sk
02-04-2010, 20:30
Ma ko njega slusa....

Grujinho
02-04-2010, 23:50
ovaj vieri mi se zgadio skroz..,

dera
03-04-2010, 00:21
ovaj post moce od ranije, "volim juve" - mamicu mu

Ado525INTER
03-04-2010, 00:24
nekad sam te volio imao tvoj dres danas sam spalio dres u basti a ti si zauvjek merda covjek ..gadis mi se ovo je nista sta je djubrejuve radio FORZA INTER

Quaresma#7
03-04-2010, 12:44
Djubre jedno nezahvalno. To se sad hoče još malo nakupiti para da more u miru do kraja života kockati po kazinojima. Pas jedan pederski.

ivan019
03-04-2010, 12:51
a kleo sam se u njega :(

Moca93
29-12-2010, 14:00
Nekadašnji najbolji napadač Italije Kristijan Bobo Vijeri vratio se fudbalu. Vijeri je prihvatio poziv brazilskog niželigaša Boaviste, stacionirane u Rio de Žaneiru, i u njoj će provesti narednih godinu dana. Predsednik kluba Paulo Magalješ istakao je da je 37-godišnji Vijeri u dobroj fizičkoj kondiciji, i od njega se očekuje da donese ulazak u viši rang takmičenja Boavisti.

hulle
01-08-2011, 12:39
Bobo Vieri novinarima poručio da ga ostave na miru

Nogometaš Christian Bobo Vieri opet je u centru pažnje. Ovaj je put zbog navodne veze sa starletom Nicole Minetti. Međutim, bivšem talijanskom reprezentativcu toliko je dosadilo da gleda svoje fotografije po novinama da je odlučio reći "dosta" jednom za sva vremena.
http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/110801014.1_mn.jpg
"Ostavite me na miru! Želim izaći iz mraka depresije koja me prati posljednjih godina. Apsurdno je i ne uspijevam sam sebi dati neki smislen razlog zašto me još uvijek pratite. Prestao sam igrati prije tri godine i tračevi nemaju smisla!", poručio je Vieri.

On smatra da je paparazzima postao zanimljiv još od veze s Elisabettom Canalis, bivše drage Georgea Clooneya, s kojom je nogometaš bio prije 10 godina.

"Mogu razumjeti da je u to vrijeme novinarima naša veza bila zanimljiva jer sam tada aktivno igrao, ali sada?! Zašto me prate? Zašto me fotografiraju? Ostavite me na miru, ne mogu ovako živjeti!", kategoričan je Vieri, koji kaže da se osjeća kao žrtva.

"Izađem iz kuće i stalno se moram osvrtati da li me neko prati. Ako pričan na telefon, moram paziti da li me neko sluša. Kad me neko zamoli za fotografiranje, nikada ne znam radi li se o bivšem obožavatelju ili želi fotografiju iskoristiti u druge svrhe. Kada stanem sa nekom prijateljicom imam noćne more da ću sljedeći dan osvanuti u novinama. Ne mogu više!", poručio je.

adiK
01-08-2011, 13:54
Jadnicak.

hulle
09-01-2012, 18:48
http://www.sarajevo-x.com/showtime/christian-vieri-pokazao-svoje-plesno-umijece/120109096

a kakav je tek adriano :)

ajdin
10-01-2012, 00:03
sto ovak nije plesao sa loptom po terenu :D

hulle
10-01-2012, 00:06
pa bio je dobar, al onda postao prevelik bludnik hehehehehe

ajdin
10-01-2012, 00:12
poceo se druziti sa mnom :D

dera
04-09-2012, 16:18
Kristijan Vijeri zaradiće oko million evra na osnovu dobijenog procesa protiv bivšeg kluba Intera i italijanskog Telekoma. Sud u Italiji naložio je da se nekadašnjem napadaču "neroazura" isplati pomenuta suma zbog prisluškivanja telefona tokom sezone 2000/01 i 2004. godine. Naime, podatak da je Vijeri prisluškivan dobijen je slučajno prilikom jedne istrage u Telekomu pre šest godina. Dve godine kasnije italijanski fudbaler podneo je tužbu vrednu 21 miliona evra, ali je slučaj dobio epilog tek danas.

Vijeri je u tužbi naveo da je posle objavljivanja delova prisluškivanja bio pod velikim stresom, kao i da posle toga nije mogao da igra u dobroj formi. Sud je ovaj deo tužbe odbacio.

Vijeri je karijeru počeo 1991. u Torinu, a penzionisao se 2009. u Atalanti. U međuvremenu je igrao za Pizu, Ravenu, Veneciju, Juventus, Atletiko Madrid, Lacio, Inter, Milan, Monako, Sampdoriju i Fiorentinu. Za Inter je igrao od 1999. do 2005. godine.

ajdin
04-09-2012, 19:33
trebo je i vise iskreno dobit ...

lika se bukvalno uhodilo :D znalo se u svakom trenu gdje sta je sa kim je sta radi sta sere ahahha

Huska
04-09-2012, 19:49
Na tablete potrosio sve do i centa...

Quaresma#7
04-09-2012, 20:21
Nek se je i ta proces završio

hulle
13-02-2014, 19:10
Christian Vieri započeo s gradnjom trenerske karijere



Vieri je svojim "sljedbenicima" i prijateljima otkrio da će pohađati trenerski kurs koji će organizirati Talijanski nogometni savez (FIGC), a kada bi tačno trebao biti licenciran da preuzeme vođenje nekog kluba zasada nije poznato.

Vieri je 2009. godine zaključio svoju bogatu igračku karijeri u Atalanti, a najdublji je trag ostavio u Interu za koji je odigrao 143 službene utakmice i postigao 103 pogotka. Za reprezentaciju je u osam godina nastupanja upisao 49 nastupa i 23 pogotka.





Navodno je prestao s kurvanjem :D :D :D

Biscione
13-02-2014, 19:59
Kad se sjetim kad sam ja "bio mali" nekad početkom 2000.-tih godina djeca su najviše nosila Ronaldov (verzija sa 9-kom i 10-kom) i Vierijev Interov dres, slabo si mogao vidjeti dresove od drugih klubova. E to su bila vremena kad smo imali velike zvijezde u timu a ne kao sada, sada nigdje nećeš vidjet klinca da neko nosi Interov dres.

dera
13-02-2014, 20:44
Ja i dalje viđam Ronalda i Vierija u našim bojama :D.

Biscione
14-02-2014, 11:15
Ja i dalje viđam Ronalda i Vierija u našim bojama :D.
Jbt jesu kvalitetno napravljeni da se još uvijek nose :D. Imam i ja još uvijek taj stari dres od Ronalda sa zmijom (Biscioneom) na grbu jest da mi je trenutno za 5 brojeva manji :D, ali za njega sam sentimentalno vezna, to mi je bio prvi dres i zbog toga navijam za Inter.

ajdin
14-02-2014, 14:56
Ko nije imo dres ronalda il adriana nijee navijac intera :p

dera
14-02-2014, 16:28
Nisam ja od Adriana :P.

Sile87
15-11-2014, 00:26
Christian*Vieri*reveals Milan Coach*Pippo*Inzaghi*was hoping Inter wouldn’t change Coach before the Derby.

---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

“A few days ago I spoke to my friends at Inter and they told me it was 90 per cent sure*Mancini*would arrive.

“I had dinner with*Inzaghi*three days ago. He told me: ‘I just hope Inter don’t change Coach before the Derby.’”

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:24 ----------

E sad ces kurac znati koja taktika te ceka pacove bilanski,imamo jos nedelju dana za oporavak igraca i pripremu,ajmo Mancio,ne sumnjam u tebe.

ajdin
15-11-2014, 19:35
zgazicemo ih !!

Sile87
19-11-2014, 23:53
Despite his disappointment at the way he left the Nerazzurri, Vieri is adamant he harbours no long-term grudge concerning the club where he enjoyed his best spell of his career.

"I could never hate Inter, this is clear to everyone," said the retired striker.

"It's impossible, they were my best years. I suffered, rejoiced and felt emotions that I have never experienced anywhere else.

"Those emotions were unique because we lived through it with the fans. We were the strongest, and that attendance was around us.

"I remember arriving at the stadium an hour and a half before Inter-Verona, but inside there were already 85,000 people screaming your name. Stuff like this gives you chills, it's impossible to explain."


Lepa vremena bila,protiv Verone,na sat i po pre meca 85,000 ljudi na Meaci...