PDA

View Full Version : Internazionale - Barcelona


Pages : [1] 2

dera
27-08-2009, 20:15
Prvi mech docekujemo Ibrinu Barcu, a utakmica se igra 16.

Culé
27-08-2009, 20:22
Jedva čekam. :)

PazzaInterista
27-08-2009, 20:34
MILAN - Inter's first match of the 2009/10 UEFA Champions League is against Barcelona at the Stadio Giuseppe Meazza on Wednesday 16 September. The Nerazzurri then travel to Russia for their second fixture of the group stage against Rubin Kazan, and entertain Dynamo Kiev in Matchday 3.

adiK
27-08-2009, 20:35
Jedva čekam. :)
Takodjer ;)

Culé
27-08-2009, 20:40
Valdes
Alves - Puyol - Pique - Abidal
Xavi - Toure - Iniesta
Messi - Ibra - Henry

Cesar
Maicon - Lucio - Samuel - Zanetti
Motta - Muntari - Cambiasso
Sneijder
Milito - Eto'o

Biće 100% prijenos, lol.

dera
27-08-2009, 20:44
on i dalje abidala u prvi tim LooooL!

esteban
27-08-2009, 20:57
Valdes
Alves - Puyol - Pique - Abidal
Xavi - Toure - Iniesta
Messi - Ibra - Henry

Cesar
Maicon - Lucio - Samuel - Zanetti
Motta - Muntari - Cambiasso
Sneijder
Milito - Eto'o

Biće 100% prijenos, lol.

Nijesam siguran da je Muntari 100% u prvu postavu za ovu god.Po trenutnoj formi bolji je Deki ali ako Salley udje u formu onda treba ocekivat da Deki bude zamjena Sneijderu..mada pitanje je dje planira Jose Haviera u tim..bek ili sredina??

Pirate_Girl4
27-08-2009, 21:02
Zlatan VS Eto'o :D

ivan019
27-08-2009, 21:13
ma igrace i q u pocetnih 11 :D

Inter boy
27-08-2009, 21:24
ima da gori,samo me zanima kako će publika dočekati Ibru sa pljeskom ili zvižducima.... ova tekma nam je test da vidimo imamo li snage za osvajanje LP

esteban
27-08-2009, 21:24
ima da gori,samo me zanima kako će publika dočekati Ibru sa pljeskom ili zvižducima.... ova tekma nam je test da vidimo imamo li snage za osvajanje LP

Taman tako..

Mauro7
27-08-2009, 21:28
ima da gori,samo me zanima kako će publika dočekati Ibru sa pljeskom ili zvižducima.... ova tekma nam je test da vidimo imamo li snage za osvajanje LP

sigurno dobar test, ali za osvajanje ništa ne govori, chelski nije izgubio u dvije tekme s njima pa nije osvojio :D

adiK
27-08-2009, 21:50
Cesar
Maicon - Lucio - Samuel - Zanetti
Motta - Muntari - Cambiasso
Sneijder
Milito - Eto'o

Mozda sam lud, ali evo moje ideje :)

Cesar
Maicon-Chivu-Samuel-Santon
Zanetti-Cambiasso-Motta
Sneijder
Milito-Eto'o

filip.sk
27-08-2009, 22:16
Adik go zaboravi samo Lucio! :)

Nera
27-08-2009, 22:45
http://www.youtube.com/watch?v=-tJYN-eG1zk

Katalonci, spremite se... :miniforza:

WE WILL ROCK YOU...

Mauro7
27-08-2009, 23:15
:vfunny: jaooo nera ja mislio netko već složio na yotubeu neki video kao ono Inter vs Barca il nešto, a ono samo pjesma
kad nas pobjede na Meazzi će nam bit we will rock you heheh

Quaresma#7
27-08-2009, 23:17
I ima da jih Mourinho sjebe taktički ko Hidink. Biče 2:0 za nas Etoo i Milito. :D

Nera
27-08-2009, 23:21
Mauro, daj, to ako namjeravas da predjes u njihov tabor, idi odmah.. Cus, kad nas pobijede na Meazzi..

Mi cemo da ih pobijedimo, Eto'o, Motta , Mourinho ce da slave, a izdajica ce da gleda u nebo... Zazalice zbog svoje odluke..

FORZA INTER, NON MOLLARE MAI... :zastava:

Quaresma#7
27-08-2009, 23:24
I još Sneijder, Milito, Balotelli, Quaresma kad počnu trpat :D Nemoj nam Mauro negativnu energiju prosipat :D

dera
27-08-2009, 23:34
stvarno je okrsaj 2:2
oni imaju nasa dva igraca, a mi njihova, ko ce znati bolje objasniti koju taktiku ko igra, mislim da ce motta i etoo jer smo je mi promjenili dolaskom sneijdera :P

Nera
27-08-2009, 23:42
dera, ne treba nam niko.. Mi imamo Jose Mourinha... taj zna Barcelonu u dusu...

THE SPECIAL ONE vs GUARDIOLA...

Jaci smo :D

dera
27-08-2009, 23:51
heheh, ne znam bas, ovaj je prvu sezonu sve osvojio

Quaresma#7
27-08-2009, 23:51
I´m the special one http://www.youtube.com/watch?v=Hg3GY90vOSc :D
http://www.youtube.com/watch?v=vCAAuoq7oOo&feature=related

ivan019
27-08-2009, 23:53
doduse jeste specijalan :P

Huska
28-08-2009, 00:00
lesi se vrlo brzo vraca kuci sto je odlicno..ima da ga lucio strpa u dzep ko po marke :D...a nasa pobjeda je naupita pitanje je samo sa koliko razlike cemo ih pobijedit :D

dera
28-08-2009, 00:01
jao sto bih volio vidjeti matrixa jedno pola sata igre
i onda nakon "zutog" neka izadje :D

Huska
28-08-2009, 00:02
jao sto bih volio vidjeti matrixa jedno pola sata igre
i onda nakon "zutog" neka izadje :D


hahaha da ga polomi ko onda dok je ovaj igro u jubeu :D

filip.sk
28-08-2009, 00:05
jao sto bih volio vidjeti matrixa jedno pola sata igre
i onda nakon "zutog" neka izadje :D

Od kaj znaes deka ke dobie zolt? hahahaahahah:what::)

dera
28-08-2009, 00:11
pa nece izaci dok ga ne dobije, a umjesto crvenog dobit ce zuti normala, ipak on ima privilegije

filip.sk
28-08-2009, 00:24
Hahaha ma nema utakmica na koja ne dobiva zolt. A derbite mu se omileni... hahaha

Komitski Đeneral
28-08-2009, 00:33
Strasan mec. Fenomenalan zbog mnogo stvari. Prezadovoljan sam.
Jednu ste stvar samo zaboravili. Messi dolazi da vidi svoj buduci stadion...

esteban
28-08-2009, 00:36
Strasan mec. Fenomenalan zbog mnogo stvari. Prezadovoljan sam.
Jednu ste stvar samo zaboravili. Messi dolazi da vidi svoj buduci stadion...

Kako ja i ti slicno razmisljamo :)
Danas mi se mota po glavi kako je Ronaldhino tako protiv Milana bio odusevljen stadionom pa reko sam sebe kad bi se Messi zaljubio u nase navijace i stadion :rolleyes:

Komitski Đeneral
28-08-2009, 00:37
Ma oce 100%... Jos kad Jose The Special One malo procaska sa njim... Pa ga povede u novu kancelariju... Ajme...

esteban
28-08-2009, 00:42
Ehh..kakav san

filip.sk
28-08-2009, 10:08
I ke mu prati nekolku sms poraki... sigurno ke dojde :)

Quaresma#7
28-08-2009, 10:42
Uf Messi. Uvek je na FIFI kod mene u Interu.

Moca93
28-08-2009, 11:09
ma samo mo mu Murinjo uzme broj telefona i par porukica i ovaj stize :)...Ma marko moze da sredi posao i u onom tunelu sa ibrom,nemojte ga podcenjivati:D

---------- Post added at 11:09 ---------- Previous post was at 11:03 ----------

ma gledajte kako ce mou da sredi stvari :sivi:

http://www.youtube.com/watch?v=cnzKK0WcoI8&feature=related

ivan019
28-08-2009, 11:32
ma jos imamo vremena da dovedemo Ognjena Koromana, taj ce ga srediti u tunelu za 10 sekundi :D

dera
28-08-2009, 11:50
ma samo mo mu Murinjo uzme broj telefona i par porukica i ovaj stize :)...Ma marko moze da sredi posao i u onom tunelu sa ibrom,nemojte ga podcenjivati:D
ne bi on nama uskratio uzitak, zato ceka na terenu

Culé
28-08-2009, 13:02
Za ove što kažu da Mourinho zna Barcelonu u dušu i da će taktički nadmudriti Guardiolu... Barceloninu igru nije teško pročitati. Svaki dobar trener to zna, pa i Mourinho, naravno.

Postoje dvije opcije da se bar malo zaustavi Barcelona:
1. Parking the bus (bunker, Chelsea)
2. Strogi pritisak i fizička dominacija na terenu (Manchester United, prvih 10 minuta u finalu CL)

E sad, Chelsea je vjerovatno fizički najjači tim u Evropi, i zato su mogli igrati bunker i zaustaviti Barcelonu. Inter može igrati bunker, ali neće biti čvrst kao Chelsea i moći će se probiti. Guradiola je upravo iz tog razloga doveo Ibrahimovića... da i CF može sam uraditi nešto po tom pitanju (Eto'o nije sposoban za to).
Što se tiče druge opcije, Inter može i to pokušati. Međutim, mislim da imaju previše sporih igrača koji nisu fizički jaki kao igrači MU (engleska liga je fizički najjača), tako da ni tu neće imati uspjeha.

Evo šta je Eto'o izjavio jučer: "I already received an sms text message from Puyol saying 'Guardiola told me that if I mark you well, he will renew my contract" LOL

Enfant Terrible
28-08-2009, 13:42
Za ove što kažu da Mourinho zna Barcelonu u dušu i da će taktički nadmudriti Guardiolu... Barceloninu igru nije teško pročitati. Svaki dobar trener to zna, pa i Mourinho, naravno.

Postoje dvije opcije da se bar malo zaustavi Barcelona:
1. Parking the bus (bunker, Chelsea)
2. Strogi pritisak i fizička dominacija na terenu (Manchester United, prvih 10 minuta u finalu CL)

E sad, Chelsea je vjerovatno fizički najjači tim u Evropi, i zato su mogli igrati bunker i zaustaviti Barcelonu. Inter može igrati bunker, ali neće biti čvrst kao Chelsea i moći će se probiti. Guradiola je upravo iz tog razloga doveo Ibrahimovića... da i CF može sam uraditi nešto po tom pitanju (Eto'o nije sposoban za to).
Što se tiče druge opcije, Inter može i to pokušati. Međutim, mislim da imaju previše sporih igrača koji nisu fizički jaki kao igrači MU (engleska liga je fizički najjača), tako da ni tu neće imati uspjeha.

Evo šta je Eto'o izjavio jučer: "I already received an sms text message from Puyol saying 'Guardiola told me that if I mark you well, he will renew my contract" LOL
Ne bih se složio s tobom. Inter ima jači (fizički) vezni red od Barcelone 3 puta minimalno (Muntari/Zanetti, Motta, Cambiasso, Sneijder vs Iniesta, Xavi i Yaya), a protiv Barce taj segment je jako važan. Ako uspijemo blokirati sredinu, to je velika prednost, skoro čitava jer napad ne može sam.

Zaboravljaš isto tako da je Ibrahimović do prije mjesec dana bio Interov igrač, i to 3 godine, tako da sam uvjeren da naši odbrambeni igrači znaju sve o njemu (plus pritisak sa tribina), i da će ga eventualno neutralisati. Istina, Eto'o je isto igrao u Barci i katalonci znaju sve o njemu, ali Milito bi mogao napraviti opasnu razliku jer tip može sve u napadu (sam se izboriti, driblati, zabiti...).

Odbrana je još jedan segment u kojem smo jači od vas, i tu bi naši igrači mogli tražiti šansu.

Sve u svemu, ne kažem da smo favoriti protiv vas, ali isto tako ne smatram vas favoritima protiv nas. Vi imate jaku ekipu, uigranu, ali ni mi nismo daleko. Jedva čekam ovu utakmicu...

Mauro7
28-08-2009, 13:49
potpisujem ovo što je zlatan rekao, ako ikoja momčad na svijetu spada u sam vrh ''fizičnosti'' to je Inter, to je ono što nas je odvajalo od ostalih momčadi u serie A i zašto smo dominirali ovih godina, to je i ono što nam je dalo snagu da budemo tako konkretni unatoč prilično slaboj igri
svaki ekspert će ti reći da je Inter ''fizička'' ekipa
pa uzmi samo vezni red sa Cambijem Muntarijem i evo stavi Vieiru, a onda ima tu igrača koji daju u tome još jer su fizički jaki kao Motta ili Stanković koji može trčat ko konj

P.S. pazi spominješ Utd prvih 10 minuta finala a godinu prije toga su vas izbacili u polufinalu

dera
28-08-2009, 13:56
za ibru se ne brinem, za bojana takodjer, a henry bez njih ne moze nista, sve sto trebamo uraditi jeste messija zatvoriti jednim matrixom
a ko kaze da cemo mi vas zatvarati, da ne bude naobratno?

Culé
28-08-2009, 14:00
Neću komentarisati vaše komentare.

Čekamo 16. :) Brzo će to.

---------- Post added at 14:00 ---------- Previous post was at 13:57 ----------

za ibru se ne brinem, za bojana takodjer, a henry bez njih ne moze nista, sve sto trebamo uraditi jeste messija zatvoriti jednim matrixom
a ko kaze da cemo mi vas zatvarati, da ne bude naobratno?

Pa ja bih volio da se maksimalno otvorite, jer bi tad primili petardu. Ali nije Mourinho tako naivan... A Xavi? A Iniesta?

Baš si našao Materazzija... On će popušiti crveni za sekundu, ako pipne Messija.

Ali biće dobra utakmica. :)

PS. Vidjećete kad Ibra eksplodira u toj utakmici. :)

dera
28-08-2009, 14:03
Ali si umisljen, cuj petardu lol. Ko ce da ih uvali, mozda Bojan ahahahah.
Italijanima se malo blaze djele kartoni, inace bi svaka zavrsila na poluvremenu 3-0.
Xavi, Iniesta - a Sneijder, Motta

mi u odbrani prakticno imamo 6 igraca ako brojim DM i bekove; a u napadu 3
dok vi imate 1 dobrog stopera, jer onaj vam jos nije dosao, puyol je prespor za interove napadace

Culé
28-08-2009, 14:08
Ne znam zašto spominješ Bojana; on neće biti u prvom sastavu. Vidi ovo:

Valdes
Alves - Puyol - Chygrynskiy - Abidal
Xavi - Toure - Iniesta
Messi - Ibra - Henry

Cesar
Maicon - Lucio - Samuel - Zanetti
Motta - Muntari - Cambiasso
Sneijder
Eto'o - Milito

Malo pogledaj sastave, pa onda pričaj. Da ne spominjem način igre.

Petardu spominjem jer svako ko se OTVORI protiv Barcelone i pokuša se nadigravati primi petardu. Primjera je milion. Što se Chelsea nije otvorio? Manchester? Jer su znali da je jedini način da prođu defanziva... Ali opet su popušili. :)

dera
28-08-2009, 14:09
jel se ono almeria otvorila prosle sezone :P
taj cigri jos nije ni blizu transfera - sve se zna, ali jos nije predstavljen, a do toga se svasta moze desiti

ibra ga nece dati, to ti garantujem, messija zatvorimo henry ne moze prdnuti tek tako
a vidjet cemo sprtljavog xavija kako ce proci pored muntarija hahaha

Culé
28-08-2009, 14:11
Chygrynskiy je jučer na pres konferenciji (danas se igra SuperCup u Monacu, Barcelona - Shakhtar) izjavio da je sve završeno. U subotu će biti predstavljen. 25 miliona eura.

http://2.bp.blogspot.com/_B1JtfOpd85I/Spb7bc1oiqI/AAAAAAAATkA/M_JrIVhaM_Y/s1600/guardiola%2Bchygrynskiy.jpg

Guro
28-08-2009, 14:16
Samire....jes barselona cudo ali upravo ti komentari da ce svi protiv vas popit petardu i sl su oni komentari koje niko ne voli da cuje...ja cu prvi reci da je barselona jaca ekipa od intera...ja od ove ekipe intera ocekujm najbolje rezultate tek nakon oktobra ili mozda kasnije dok sve ovo legne...ipak su tu eto, milito,snajder, lucio i motta....sve igraci koji ce biti u prvom timu...ako iskljcuis golmana to je 50% ekipe...
inace mene nije strah da cemo mi imati problema po fizickom pitanju...mene je strah kako cemo mi psihicki uci u taj mec...jer posle 5 godina neupsjeha dolazi ti jedna barselona, a ako lose otvorimo taj mec onda moze svasta da se desi...zato se nadam da ce Mou dobro pripremiti ekipu za ovakav mec...Isto tako Barsa ne igra tako otvoreno u LS kao u Primeri i daju mnogo manje golova...ali isto tako imaju vise igraca na koje treba obratiti paznju, mada u odnosu na proslu sezonu i mi smo tu sada bolji :)

Culé
28-08-2009, 14:24
Isto tako Barsa ne igra tako otvoreno u LS kao u Primeri i daju mnogo manje golova

http://i30.tinypic.com/m82uro.png

dera
28-08-2009, 14:43
statistika nista ne govori, podjeli broj utakmica, i sa kim ste igrali, skontat ces da je Juve bio bolji ;)

---------- Post added at 14:43 ---------- Previous post was at 14:26 ----------

jedna zanimljiva, barcu ceka nakon ovog mecha mech protiv REALA a nas nista posebno

Nera
28-08-2009, 15:14
Ovako, imamo boljeg golmana. Za klasu.
Bolju odbranu. Oni su jaci u na sredini, mada sa Sneijderom i Mottom, mi smo druga prica u odnosu na ono sto smo bili. 9-ka i Henry nisu nista bolji od Eto'a i Milita.
Onda, ako postoji jedan covjek koji mze zaustaviti Messia, po meni to je Javier Zanetti. Ubijedjen sam. A i imamo jednog odredjenog Jose Mourinha...
Znaci, sto se prvog meca tice, vidim nas blize pobjedi... klupa nam je duza i kvalitetnija, takodje. Sad, ne kazem da smo jaca ekipa, jer se to ne moze reci, bila bi glupost, ali smo jedna od rijetkih ekipa svijeta koja moze zaustaviti Barcelonu.

EDIT:Ali opet su popušili. :)
Vi ste ti koji ste trebali petardu u London da popijete, ne pominji bunker Chelsea, jer ste u London dva puta sutnuli na gol... Sudija vas je izvukao, i to je to. Inace, tamo ste igrali kao da ste Stoke City..

Culé
28-08-2009, 15:22
Kad je Ibrahimović bio u Interu, bio je za klasu bolji od Eto'oa i Henrya. A sad su isti... LOL.

Nera
28-08-2009, 15:24
Kad je Ibrahimović bio u Interu, bio je za klasu bolji od Eto'oa i Henrya. A sad su isti... LOL.
Eto'o, Torres i vasa 9-ka su po meni tri najjaca spica svijeta. Ali, ne mozes reci da su Henry i 9-ka bolji od Eto'a i Milita. Eto'a, koji je bio jedna od najvaznijih karika za osvajanje LS, a 9-ka nzn sto znaci postignuti gol u nokaut fazi...

Guro
28-08-2009, 15:26
jebiga...u interu su svi za kalsu bolji nego u bilo kojem timu :) inter izvlaci maksimum iz igraca...dajte nam mesija da vidite sto bi se napravilo od njega :D

---------- Post added at 15:26 ---------- Previous post was at 15:25 ----------

Eto'o, Torres i vasa 9-ka su po meni tri najjaca spica svijeta. Ali, ne mozes reci da su Henry i 9-ka bolji od Eto'a i Milita. Eto'a, koji je bio jedna od najvaznijih karika za osvajanje LS, a 9-ka nzn sto znaci postignuti gol u nokaut fazi...

nera strajkujes li ovo pa samo govoris 9tka :D

Culé
28-08-2009, 15:27
Valjam se od smijeha.

Da je Eto'o ostao u Barceloni, vi bi govorili da je on sranje od napadača, jer da nema ovih što mu dodaju, ne bi nikad dao gola. A to je istina...

Mauro7
28-08-2009, 15:30
Valjam se od smijeha.

Da je Eto'o ostao u Barceloni, vi bi govorili da je on sranje od napadača, jer da nema ovih što mu dodaju, ne bi nikad dao gola. A to je istina...

ma to kad počne Nera :P
po njemu je vjerojatno i Quaresma sad više pokazao nego što je u Barceloni :D
(sad kad me popljuje hehehe)

Nera
28-08-2009, 15:33
Valjam se od smijeha.

Da je Eto'o ostao u Barceloni, vi bi govorili da je on sranje od napadača, jer da nema ovih što mu dodaju, ne bi nikad dao gola. A to je istina...
To nema veze s istinom. Barca po kvalitetu ima najjacu ekipu svijeta, ali opet ti ponavljam, najbolji ne pobjedjuje uvjek. Inter je jedna od rijetkih ekipa koja moze da ih zaustavi. A Eto'o je godinama jedan od najboljih napadaca svijeta, i ko kaze suprotno, laze.. Pa bilo to u dresu Barce ili Intera.. Sigurno da mu je lakse bilo igrati sa Barcinim veznim redom, ali da sacekamo koji mec u Interu, prije nego sto presudimo ;)
nera strajkujes li ovo pa samo govoris 9tka :D
Neki ne zasluzuju ni ime da im se pomene :D

EDIT:Mauro, Quaresma je ocajan kod nas, dok je za Barcu bio prezelen.. 19god je imao kad je posao kod njih.. Ali, vidjeces, ima od iduce utakmice da razbije (ali ne od derbya, jer nije ni pozvan :D )

Culé
28-08-2009, 15:36
Ako Barca pobjedi, banovaću vas sviju na 24 sata. A ako Inter pobjedi, nek' mene dera banuje, lol.

Mauro7
28-08-2009, 15:41
Ako Barca pobjedi, banovaću vas sviju na 24 sata. A ako Inter pobjedi, nek' mene dera banuje, lol.
hahahahahahah
ne ne ne, to je ništa za tebe, ako Inter pobjedi, stavljaš na sebe dres Reala i slika na forum kao dokaz ! :D

dera
28-08-2009, 16:17
Ako Barca pobjedi, banovaću vas sviju na 24 sata. A ako Inter pobjedi, nek' mene dera banuje, lol.
dozivotni ban, a avatar ti daje mirsinho

sto se tice ibre, barcini navijaci jos ne razumiju sta mu je najveca mana, igranje vaznih utakmica, ja mislim da ce se svi hvatati za glavu i hebati mu sve i u ovoj utakmici, i nakon te (protiv reala), znaci dvije zaredom 4 ocjene!

dera
28-08-2009, 23:19
sad sam gledao barcu i mogu vam reci da ako zatvorimo messija zatvorili smo i barcu
umorni sahtjor ga vise nije mogao pratiti i jedan pas - gol

znaci, naci nekog ko je brz i snazan da ga zatvori
inace, on pravi problema jer ima pravo da ide gdje hoce, npr. cuva ga zanetti, on utrci u sredinu, samuel na njega a sam henry i tako to, znaci neko ko mu nece dati da pridje, ali srecom, mi imamo muntarija koji ce ga drzati strane, a dobre bekove ;)

Mauro7
28-08-2009, 23:22
apsolutno, unatoč igračinama koje imaju on im je igrač broj 1, ne samo jedan igrač naš njega jebi ga treba duplirat a ponekad i više od toga si vidio danas su se ovi mučili i više od dvojice
treba priznati da nije igrao Iniesta a i on im je uhuhu bitan
ali dokazalo se da nisu nepobjedivi, Lucescu je stari lisac(nije samo Hiddink lol) i tko zna zna

Culé
28-08-2009, 23:28
Pa da je tako lako zaustaviti Messija, svako bi onda samo njega zatvorio i to je to... Svako bi pobjedio Barcu. Još dok se Iniesta vrati...

A ovaj Shakhtar je jak, pravo.

---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:25 ----------

Utakmica protiv Shakhtara je još jedan dokaz da se protiv Barce može igrati samo onako -- bunker, fizička dominacija, potpuno zatvaranje. Večerašnja taktika Shakhtara je ista kao Chelsea u polufinalu.

dera
28-08-2009, 23:46
nije bitno kako igras, nego ko ima vise sansi, a to je imao po meni sahtjor, sve sami ziceri,a ovi jedan sut i gol

adiK
29-08-2009, 00:30
sad sam gledao barcu i mogu vam reci da ako zatvorimo messija zatvorili smo i barcu
umorni sahtjor ga vise nije mogao pratiti i jedan pas - gol

znaci, naci nekog ko je brz i snazan da ga zatvori
inace, on pravi problema jer ima pravo da ide gdje hoce, npr. cuva ga zanetti, on utrci u sredinu, samuel na njega a sam henry i tako to, znaci neko ko mu nece dati da pridje, ali srecom, mi imamo muntarija koji ce ga drzati strane, a dobre bekove ;)
ili da mu Munta polomi obje noge? :D

Komitski Đeneral
29-08-2009, 03:27
Pa da je tako lako zaustaviti Messija, svako bi onda samo njega zatvorio i to je to... Svako bi pobjedio Barcu. Još dok se Iniesta vrati...

A ovaj Shakhtar je jak, pravo.

---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:25 ----------

Utakmica protiv Shakhtara je još jedan dokaz da se protiv Barce može igrati samo onako -- bunker, fizička dominacija, potpuno zatvaranje. Večerašnja taktika Shakhtara je ista kao Chelsea u polufinalu.


Chelsea nije igrao bunker protiv Vas, pogotovo ne u Londonu... Chelsea je odigrao PRESING po cijelom terenu, kakav nije vidjen od davno, bar ja to nijesam vidio u zadnjih par godina; stvorio brdo shansi i ispao jedino i iskljucivo zaslugom sudije. Prvi shut ste imali u 93.minutu i dali gol...To shto ti radish je obichna zamjena teza. Barsa jeste prejak tim, mozda najbolji tim decenije, ali nemoj da idesh u toliku krajnost da pravish od njih vanzemaljce. Bojim se da je to vec i u glavama Barsinih igraca te da ce im se to obiti o glavu...

A to tvoje nevjerovatno potcjenjivanje Intera nije tek uredu... Vidim da si neki administrator, ali ovo je INTEROV forum, ne Barsin, i smatram te ipak za nekom vrstom gosta odje, prema tome gledaj da se ponasas u skladu sa tim i makar ispostujes to...

Il Trattore
29-08-2009, 08:34
Chelsea nije igrao bunker protiv Vas, pogotovo ne u Londonu... Chelsea je odigrao PRESING po cijelom terenu, kakav nije vidjen od davno, bar ja to nijesam vidio u zadnjih par godina; stvorio brdo shansi i ispao jedino i iskljucivo zaslugom sudije. Prvi shut ste imali u 93.minutu i dali gol...To shto ti radish je obichna zamjena teza. Barsa jeste prejak tim, mozda najbolji tim decenije, ali nemoj da idesh u toliku krajnost da pravish od njih vanzemaljce. Bojim se da je to vec i u glavama Barsinih igraca te da ce im se to obiti o glavu...

A to tvoje nevjerovatno potcjenjivanje Intera nije tek uredu... Vidim da si neki administrator, ali ovo je INTEROV forum, ne Barsin, i smatram te ipak za nekom vrstom gosta odje, prema tome gledaj da se ponasas u skladu sa tim i makar ispostujes to...
Sa svime se slazen jer barcelona u dvi utakmice je imala samo jedan zicer(eto u spanjolskoj),i oni gol sta je iniesta da,a chelsi kako je odgira onu utakmicu u londonu nisan moga virovat nedosudenih 5 penala,ali to je sad vec legenda,a za onu utakmicu je zasluzan po meni najbolji trener na svit GUUS HIDDINK jer onakav presing igrat to stvarno samo genijalni treneri mogu poslozit.
Sta se nase utakmice protiv njih tice desnog beka triba igrat Santon,a ne zanetti jer santon je poakaza o kakvoj se klasi radi on je jedan snazan i brz branic stvarno kompletan i ja mislin da mi sigurno imamo jako dobre izglede protiv njih
I Ibrahmovica san ostavija za kraj o njemu cu samo rec da san siguran da ce tamo propast,ne bas ka sheva,ali vise nikad nece igrat ka sta je igra u interu u to san siguran

Culé
29-08-2009, 13:15
Chelsea nije igrao bunker protiv Vas, pogotovo ne u Londonu... Chelsea je odigrao PRESING po cijelom terenu, kakav nije vidjen od davno, bar ja to nijesam vidio u zadnjih par godina; stvorio brdo shansi i ispao jedino i iskljucivo zaslugom sudije. Prvi shut ste imali u 93.minutu i dali gol...To shto ti radish je obichna zamjena teza. Barsa jeste prejak tim, mozda najbolji tim decenije, ali nemoj da idesh u toliku krajnost da pravish od njih vanzemaljce. Bojim se da je to vec i u glavama Barsinih igraca te da ce im se to obiti o glavu...

A to tvoje nevjerovatno potcjenjivanje Intera nije tek uredu... Vidim da si neki administrator, ali ovo je INTEROV forum, ne Barsin, i smatram te ipak za nekom vrstom gosta odje, prema tome gledaj da se ponasas u skladu sa tim i makar ispostujes to...

Ti očigledno ne znaš šta je bunker. Evo ti samo jedan od mnogobrojnih tekstova u engleskim medijima: http://www.timesonline.co.uk/tol/sport/football/european_football/article6188742.ece (ako ne znaš engleski, "park the bus" znači igrati bunker, ili parkirati autobus ispred gola). Samo neko ko nema pojma o fudbalu može reći da nisu igrali klasični bunker. Pa čak je i Hiddink izjavio da se samo tako može igrati protiv Barcelone.

Potcjenjivanje Intera? Ja samo govorim na osnovu dosadašnjih rezultata, koji su u LP ravni nuli.

To što sam administrator nije tvoja stvar. Ja ću se ponašati kako želim. Ako ti se ne sviđa, stavi me na ignore.

---------- Post added at 13:15 ---------- Previous post was at 13:08 ----------

nije bitno kako igras, nego ko ima vise sansi, a to je imao po meni sahtjor, sve sami ziceri,a ovi jedan sut i gol

Jesi to opet gledao utakmicu na tvoj način -- od ukupnih 90, ti gledaš 15, na preskoke?

Osnovnih 90 prošlo je bez pogodaka, ali uz dominaciju Barcelona koja je u konačnici uputila 23 udarca (10 u okvir) prema vratima Šahtara. S druge strane, osvajači Kupa Uefee tek su sedam puta zaprijetili golu najuvjerljivije momčadi današnjice, od čea je Victor Valdes samo tri puta morao reagirati.

dera
29-08-2009, 13:17
nije bilo potrebe za vrijedjanjem - nemas pojma o fudbalu; on to nije nigdje naveo, ako se jos jednom ponovi, kao i drugim clanovima koji nisu fanovi intera ide ban ;)

hulle
29-08-2009, 13:44
dera zatvori ovu temu ....covjece danas se igra protiv milana a vi raspravljate o barci

interista
01-09-2009, 12:39
ne i mene stvarno zanima!jel je ovo interov ili barsin forum?uopste me ne zanima da slusam price o nekom tamo messiju,iniesti i kompaniji!!mislim da se ovde diskutuje o igracima intera i njihovoj igri,a ne o igri chelsea i barse,ko je igrao bunker a ko ne!!!!otvorite temu na nekom barsinom forumu pa pricajte o barsi koliko hocete!!!!nego to ti je ono,kada si medju glavnima,mozes da radis sta hoces i da zezas koga hoces i naravno banic da mu das!!omalovazavanje interovih navijaca na interovom forumu ja mislim da nema nigde,ni na jednom forumu!!tako mi koji smo novi, i ostali koji nemaju neku vecu nadmoc na ovom forumu treba da slusaju i trpe sve i svasta!!!!mislim da to nije u redu!!!

Huska
01-09-2009, 12:44
ne i mene stvarno zanima!jel je ovo interov ili barsin forum?uopste me ne zanima da slusam price o nekom tamo messiju,iniesti i kompaniji!!mislim da se ovde diskutuje o igracima intera i njihovoj igri,a ne o igri chelsea i barse,ko je igrao bunker a ko ne!!!!otvorite temu na nekom barsinom forumu pa pricajte o barsi koliko hocete!!!!nego to ti je ono,kada si medju glavnima,mozes da radis sta hoces i da zezas koga hoces i naravno banic da mu das!!


zivio drug interista zivioooooooo :D

u potpunosti se slazem sa tobom :D

dera
01-09-2009, 12:52
zasto ne bi raspravljali sa drugim fanovima, pogotovo ako je utakmica izmedju ta dva
ti kazes, zasto me briga za messijem? pa ne, zasto ce te biti briga, samo sto bi mogao biti vjerovatno igrac utakmice u ovoj temi
dalje, vidio si da je dobio upozorenje, tako da nema potrebe da se nesto vise zalis

@huska, za sta sluzi Thnx :)

esteban
01-09-2009, 13:02
http://www.solointer.it/notizia.php?news_id=6140

Milito e Motta ok per il Barcellona..super vijest

interista
01-09-2009, 13:07
zasto ne bi raspravljali sa drugim fanovima, pogotovo ako je utakmica izmedju ta dva
ti kazes, zasto me briga za messijem? pa ne, zasto ce te biti briga, samo sto bi mogao biti vjerovatno igrac utakmice u ovoj temi
dalje, vidio si da je dobio upozorenje, tako da nema potrebe da se nesto vise zalis

@huska, za sta sluzi Thnx :)
pa nemam ja pojma,dal je upozorenje,vidim da si stavio neki smesak na kraju!!!moze da se raspravlja o drugim fanovima to je i normalno li ne moze da dize njegove u vis a nase igraci intera da spusta kao da igraju za crvenu zvezdu a ne za INTER,mislim da to nije u redu!

dera
01-09-2009, 13:08
u redu!!! sada znas da sam mislio ozbiljno!!

Guro
01-09-2009, 13:09
da sad su ok...ali samo da prezive svi ove meceve reprezentacija....strah me tih meceva pred ovako vazan mec u LS...

Culé
01-09-2009, 13:18
Maxwell i Bojan neće igrati naredne 3 utakmice (uključujući i ovu protiv Intera) jer su se sinoć povrijedili.

filip.sk
01-09-2009, 14:13
Ma nije vazno koj ke igra za protivnikot vazno e Inter kako ke izigra :)... Аko izigra kako so Milan, ili kako lani so Roma i Juventus ke go pobedime sekoj protivnik. Taka da ne se zamarajte za igracite na Barcelona :)

dera
01-09-2009, 14:14
imaju abidala, ali ako bude motiviran, dobar ce biti kao i maxwell
bojan svakako nije standardni prvotimac

tako da se nista ne mjenja

Culé
01-09-2009, 14:22
Abidal bi svakako startao, bez obzira na Maxwella.

Komitski Đeneral
01-09-2009, 14:54
Veliki plus sto ne igra Krkic jer je trenutno 3 puta bolji od Ibrahimovica. Super vijest...

dera
01-09-2009, 14:55
jeste usao u neki zalet moram priznati ali bi usao tek sa klupe, siguran sam

Komitski Đeneral
01-09-2009, 14:59
I ja sam skoro pa siguran da ako Ibrahimovic ne pocne u skorije vrijeme da igra mnogo mnogo bolje, Bojak Krkic ce biti prvi spic Barse...

ivan019
01-09-2009, 15:24
u redu!!! sada znas da sam mislio ozbiljno!!

fali ti jos jedan ! na kraju :D

Huska
08-09-2009, 17:40
Samo jučer je prodano preko 30 soma ulaznica u slobodnoj prodaji.
Ovakva je situacija:
- 27.700 karata prodano u pretprodaji
- 30.000 jučer u slobodnoj prodaji
- 4.000 poslano u Barcelonu
- 10.000 rezervirano za 100.000 članova Inter Clubova širom svijeta

Strava! Ostalo još nekih 8 soma otprilike za koje se očekuje da odu tokom dana... Stadion će bit krcat, znači preko 80.000. Očekuje se zarada preko 4 miljona eura!

konacno i nas stadion da bude pun

ivan019
08-09-2009, 17:42
pa bio je i red :D samo se nadam da ce navijanje biti na nivou :P

Grujinho
08-09-2009, 17:42
super super...čekat če ih paklena atmosfera, samo da ih još pobijedimo(i da etoo zabije)

Culé
08-09-2009, 17:52
Pa normalno da će biti pun stadion... Svi dolaze da gledaju Barcelonu. :)

dera
08-09-2009, 17:56
http://www.beneamata.com/showpost.php?p=39897&postcount=34

Guro
11-09-2009, 13:06
San Siro Sold Out For Inter - Barcelona Champions League Showdown
The Nerazzurri will have the full support of 85,000 fans for their clash against Barcelona...

Mauro7
11-09-2009, 13:48
San Siro Sold Out For Inter - Barcelona Champions League Showdown
The Nerazzurri will have the full support of 85,000 fans for their clash against Barcelona...
dobro to mi malo smješno kao support od 85000 pa neće svih 85000 bit naših hahaha, bit će nekoliko tisuća i barcinih valjda :rolleyes:

Huska
11-09-2009, 13:51
4000 za barcine navijace

dera
11-09-2009, 14:04
heheh, pa koliko je to ostavljeno prema uefinim pravilima za sigurnost? mozda 1k? ja sam mislio da treba 5k

---------- Post added at 14:04 ---------- Previous post was at 14:01 ----------

ja sam siguran da je 100k kapacitet, ispunio bi se ;)
a 120k mozda i ne heheh

a katalonci se sasrali, ja navijaca i k, ne smiju doci u milano

Huska
11-09-2009, 14:05
heheh, pa koliko je to ostavljeno prema uefinim pravilima za sigurnost? mozda 1k? ja sam mislio da treba 5k

http://beneamata.com/showpost.php?p=39883&postcount=87 ;)

znaci ostane i sa ovih 8 hiljada ako se proda 5-6 hiljada slobodnih i to je to

verma_interista
12-09-2009, 01:25
Joj,jedva cekam utakmicu,adrenalin mi je vec skocio :D,ocekujem da svi navijaci ,pri svakom dodiru nosonje sa loptom,najjace sto mogu zvizde..

Mauro7
12-09-2009, 01:27
da, PRAVI navijači ;)

Guro
12-09-2009, 01:36
uh...ja samo brojim dane....potpuno sam zanemario sve sto ce biti prije toga...i formulu 1 i utakmicu sa parmom ali sve...samo cekam 16ti...sad mi krivo sto ne igramo u utorak :D

Mauro7
12-09-2009, 11:36
Curva Nord se slaže s Materazzijem i tako će postupiti : ''Ništa aplauza niti žviždenja...za respekt njegove profesionalnosti koja nam je donijela mnogo uspjeha''

''Ibra nam je uvijek dokazao da je pravi profesionalac spreman boriti se za dres koji nosi.
Takav ''respektabilni'' profesionalni odnos je dozvolio Interu da ostvari nevjerovatne rezultate i ne možemo ne biti zahvalni, ali za nas dres ne vrijedi koliko i neki drugi i zbog toga mu ne možemo poželiti neku dobrodošlicu koju bi zasigurno zaslužio neki bivši igrač koji bi pokazao bar malo zahvalnosti onome koji ga je uvijek podržavao''
I na kraju upravo o namjeri da budu svi indiferentni(bez pljeskanja ali i zviždenja)
''Curva Nord se nada da će i ostatak stadiona prihvatiti ovakvu odluku za dokaz kako je misao interovog navijača jednoglasna''

dera
12-09-2009, 11:45
opet, oni van nje ce mozda da mu daju pocast, iako je to smijesno, jedni jedno, drugi drugo

Huska
12-09-2009, 11:58
ajd ako oni nece zvizdat cu ja ispred tv-a :D

dera
12-09-2009, 12:01
ne znam, mozda bi bilo bolje zvizdati, i to cijelih 75k - znamo kakav je on na velikim utakmicama
dok ako budemo sutili, mogao bi nam isplaziti jezik

Huska
12-09-2009, 12:06
joj zaboravio sam napisat sinooc sam sanjo ovu utakmicu...i pobijedili kantalonce 3:1... i jbg kad sam se probudio nista ja u krevetu a na kompu pjeva sinan :D

ivan019
12-09-2009, 12:06
ma treba ga prebiti, ali u tisini :D

dera
12-09-2009, 12:16
ma ja se uzdam u matrixa da ce malo da posamara i njega i messija u svlacionici

Balotelli#45
12-09-2009, 12:17
ma ja bi pustio crnce da ga pojedu :D
ma najbolje bi bilo kad bi mu svih 80 iljada zvizdalo tad bi bio pod velikim pritiskom i igrao bi sigurno slabije

Mauro7
12-09-2009, 12:18
ma ja bi pustio crnce da ga pojedu :D
ma najbolje bi bilo kad bi mu svih 80 iljada zvizdalo tad bi bio pod velikim pritiskom i igrao bi sigurno slabije
da apsolutno se slažem, baš onako kao što je bilo kad su mu zviždili protiv Lazija pa je zabio onako nervozan golčinu baš onak nervozan šut, reko evo vam ga na pa me zviždite, onda ljepo nama zabije i opet pokaže ono što je tad pokazao ;)

slušaj Curvu Nord mali :)

ivan019
12-09-2009, 12:20
ma ja se uzdam u matrixa da ce malo da posamara i njega i messija u svlacionici

ali u svlacionici, ne bih bas volio da na toj utakmici vidim matrixa na terenu :D

dera
12-09-2009, 12:20
ma svi bi igrali losije hehehe
zamisli cim oni prime loptu cijeli stadion zvvvvvvvvvvvv

Balotelli#45
12-09-2009, 12:29
ma najbolje da dovedemo one crnce sa kupa konfederacija da trube celu utakmicu :sivi: :sivi:

Quaresma#7
13-09-2009, 12:13
Inter's Mancini, Materazzi And Arnautovic Out Of Barcelona Clash

ivan019
13-09-2009, 12:38
stvarno neznam kako cemo bez njih :D :P :D

Huska
13-09-2009, 12:47
ma daj matrixa da ocita bukvicu nosonji i leu :D

dera
13-09-2009, 13:11
Inter's Mancini, Materazzi And Arnautovic Out Of Barcelona Clash
:( ako je ovo istina, ja ne znam sta bih rekao joseu

GenKy
13-09-2009, 13:46
Mancini i Materazzi su povredjeni, a Arnautovic se jos nije 100% oporavio od preloma stopala niti je na listi igraca koji igraju LS. Mada ja se iskreno nadam da ce ga na zimu dodati na spisak.

PS Ovo je moj prvi post na forumu kao sto se moze videti. Pozdrav za sve clanove ovog foruma! I naravno FORZA INTER! :D

dera
13-09-2009, 13:48
dobro dosao, nisam znao da je Manci povrijedjen
bilo bi lijepo da se predstavis u temi novi clanovi

GenKy
13-09-2009, 17:02
Hvala, hvala. :)

According to Sport, Mancini and Materazzi are both a week away from full fitness, while Arnautovic is still in the final phase of his recovery period.Ta vest je jutros objavljena pa si je mozda zato propustio. :)
Hocu, predstavicu se cim uhvatim malo vise vremena.

Guro
14-09-2009, 13:32
momci jel odbrojavate do utakmice :D

ivan019
14-09-2009, 13:35
Da :crazzy:

Quaresma#7
14-09-2009, 13:38
Uf jedva čekam. Jel ono Barcelona stiže u Milano danas ili sutra. Ja mislim da bi trebali več danas stiči u Milano.

Guro
14-09-2009, 13:40
a ja na poslu i dolazi jedan momak koji kaze da ima dvije karte za zapad...ako hoce da ide...ali da je pitanje da li ce ici :D jaooooj a ja bih ubio za te karte :D

GenKy
14-09-2009, 13:43
momci jel odbrojavate do utakmice :D

Danima vec ne spavam zbog utakmice... Ne mogu je j***** docekati! :D

filip.sk
14-09-2009, 15:28
Nesto za zagrevanje pred utakmica.................
http://www.youtube.com/watch?v=mXUDaeoNU20

interista
14-09-2009, 18:41
sutra dajem 1000 na INTER !!!!imam neki osecaj da cemo dobro da ih bijemo,ali bukvalno rasturimo

Il Trattore
14-09-2009, 18:50
ja se nadam postavi
JC-Maicon,Lucio,Chivu,Santon-Zanetti,Muntari,Motta-Sneijder-Eto,Milito
ako bude spreman za igru cambio onda on umisto muntaria

Moca93
14-09-2009, 18:53
ja bih ovako

---------------Cesar-------------

-Maicon--- Lucio -- Chivu--- Zaneti

Cambi(Muntari)-- Deki ------Motta

--------------Snaider------------

-----------Eto --------Milito

ivan019
14-09-2009, 19:22
ma igrace stankovic, nema nista od muntarija ili cambiasa

InteristaSA
14-09-2009, 19:57
ja bih ovako

---------------Cesar-------------

-Maicon--- Lucio -- Chivu--- Zaneti

Cambi(Muntari)-- Deki ------Motta

--------------Snaider------------

-----------Eto --------Milito
Ova mi se svidja i ovo je najace sto imamo al samo bez Cambiasa,jer Mou nece nista rizikovat jer je tek poceo trenirat i Zanettia na lijevi bek jer ako neko moze zaustaviti Messia koliko toliko onda je to El Capitano...

mourinho
14-09-2009, 20:40
Red je da pobjedimo Barcu, ako ih dobijemo mozemo do kraja...
U svakom slucaju u srijedu cemo vidjeti koliko zaista imamo jak tim (mada je vidljivo da je dosta jaci od proslogodisnjeg).
I jos: trebao bi Jose staviti Materazija da se naj... mame Ibri.

ivan019
14-09-2009, 20:47
I jos: trebao bi Jose staviti Materazija da se naj... mame Ibri.

ili da dobije crveni ili da napravi penal heeheh :D

adiK
14-09-2009, 21:04
Bice tesko, ali ja vjerujem da ce nas igraci izgarati na terenu i da ce sredina odigrati bar upola onako kao protiv Bilana. Sa idejom, kratkim pasovima, bez puno zadrzavanja lopte i vjerujem da ce rezultat doci.

dera
14-09-2009, 21:39
bar upola onako kao protiv Bilana
ako ne bude duplo bolje u odbrani kao protiv milana, nema nas nigdje

Quaresma#7
14-09-2009, 22:08
Razvaličemo jih. Moja postava

----------------Julione------------

Maicon--Lucio----W.Samuel---Chivu

------Zanetti---Stankovič--Motta

---------------Sneijder-----------

-------Etoo-----------Milito

Mada bi volio dati Sneijdera na Mottinu pozicju a Balotellija staviti na pozicju Sneijdera iza napadača, da budemo napadalni. ;)

Grujinho
14-09-2009, 22:08
Vidim da ste skoro svi uvjereni u pozitivan rezultat...i ja se nadam tome, ali priznajem da se bojim barcelone...Ne bojim se Ibre, Messija ili Henrya, nego Inieste i Xavija. Ova dvojica mogu uništiti svaku ekipu...ako zaustavimo njih dvoje, blizu smo dobrom rezultatu.

InteristaSA
14-09-2009, 22:12
ma ja sam ubjedjen u pozitivan rezultat jer Guardiola i Barca znaju da ih ceka gladni Etoo koji ce izgarati kao da mu je posljednja utakmica u zivotu.A zlatan ce tipicno po njeg biti u sjenci nece ga nigdje biti jer on ima fobiju od jacih tekmi....zato nebrinem nista za ovu tekmu pobjeda INTERA je zagarantovana:D:D:D:D nadam se:D

Grujinho
14-09-2009, 22:19
nesmisao....pričaš kao da barca zavisi od ibre...pa tu su messi, henry, iniesta, xavi... Ako čemo držati loptu u posjedu imamo velike šanse za uspjeh, ali ako budemo njima dali loptu i čekali kontre, to če biti samoubojstvo

Il Trattore
14-09-2009, 22:34
Ma cehelesa je pokazala kako se igra protiv barce presing i nedat in ni najmanje prostora to je formula za pobjedu

esteban
15-09-2009, 00:36
Dobro je imati pozitivu i vjerovati..jos ove god smo jaci i kompaktniji tim na svim pozicijama i na planu igre ali sigurno je da necemo Barsu rasturit jer su prejaki

Bilo koja pobjeda je super

filip.sk
15-09-2009, 01:47
U pravo si Grujo, ako zaustavimo xavi i iniesta 90% je nasa pobjeda, samo da ne napravi Ibra neka magija, pa da izgubimo sve nade...

Mauro7
15-09-2009, 01:54
file kako si izračunao tih 90%, znači da Messi spada u onih 10% hehehe

filip.sk
15-09-2009, 03:09
Pa ne bas, tu spada Ibrahimovic, za nas je resio 10 utakmice sa samo jedan poteg. Znate vi to da vas ne objasnavam :)

Guro
15-09-2009, 08:53
evo mog tima za ovaj mec....

..........................JC...................... ....

..Maicon......Lucio.......Samuel....Chivu...

.....Stankovic.....Zanetti.......Motta.....

....................Sneijder......................

...........Eto..................Milito............

---------- Post added at 08:53 ---------- Previous post was at 08:51 ----------

mislim da bi dobro bilo staviti Zanettija na ovu poziciju jer je zadnje dvije utakmcie ako se ne varam bas na toj poziciji odigrao perfektno...a upravu tu bi bio prvi koji bi isao na Xavi-a i Iniestu

Enfant Terrible
15-09-2009, 10:02
Mislim da su ove formacije što se postali, previše očigledne. U ovakvim formacijama Inter je igrao zadnjih nekoliko utakmica i to su sigurno pročitali/analizirali u stručnom štabu Barcelone. Mourinho mora "izmisliti" neko iznenađenje, nešto ne predviđeno, onda imamo više šanse.

interista
15-09-2009, 10:32
Mourinho : pre utakmice zagrlicu ibrahimovica,zato sto volim tog igraca!a za vreme utakmice necu da znam za to ime niti me zanima!!jos ne znam kako ce navijaci docekati ibru!ali ja mu se zahvaljujem za titulu prvaka italije!!

Huska
15-09-2009, 10:34
joj ja jeste naporni vise sa tim ibrahimovicem...daj barem jedan dan da ga se ne spominje :D

filip.sk
15-09-2009, 12:26
Inter and Barcelona will meet this week, to kick start their respective campaigns for the 2009/10 UEFA Champions League.

It promises to be an enthralling battle between two of Europe’s heavyweight clubs and the stakes have been raised even higher with the recent comments made by Zlatan Ibrahimovic, who left the Italian club in the summer to join the Spanish outfit, and now Samuel Eto’o who went the other way.

The Cameroonian international is determined to do some damage this week, mainly to get back at former coach Pep Guardiola.

“Since the moment I joined Barcelona and since my very first game for them, I did all I could to do the job asked of me,” Eto’o explained to Catalunya Radio.

“I never refused to do anything, unlike some of the other players at Barca who said no, and refused to play there.

“I have always helped everyone, and for me last season was a good year, as we all worked together for the good of Barcelona.

“I didn’t have any problems, but okay, if Guardiola said that I had no feeling for the club, that’s his opinion. I always committed myself, and I will show him that this week.

“My only problem now is that I still have no idea what he means by this 'feeling.'”
The Nerazzurri and Blaugrana kick-off on Wednesday at 20:45 CET at the San Siro. Eto'o notched 34 goals in all competitions last season, including one in the 2-0 victory over Manchester United in the Champions League final.

dera
15-09-2009, 12:38
bojao sam se njegove igre protiv barce, da mu ne bude zao postici gol
ali izgleda da ce igrati pun ljutnje prema guardioli

Quaresma#7
15-09-2009, 14:16
Evo stigao Ibra sa Barcelonom. Sleteli su aerodrom u 12.30
http://www.gazzetta.it/Calcio/Estero/Liga/15-09-2009/ibrahimovic-milano-501306055455.shtml

Grujinho
15-09-2009, 14:44
bojao sam se njegove igre protiv barce, da mu ne bude zao postici gol
ali izgleda da ce igrati pun ljutnje prema guardioli


igrat če kao protiv svih ostalih, sa ništa manje želje, možda če čak imati još više motiva protiv njih, a sigurno ne manje...

Komitski Đeneral
15-09-2009, 14:55
Zadnjih godina nijednu jacu utakmicu Intera nijesam mirnije cekao nego ovu. Jednostavno, znam da smo spremni, da imamo trenera koji ce do tancina pripremiti ekipu, da poslije dosta godina imamo tim koji je u svakom smislu sposoban naigravati se sa najjacima... Sta god bilo, idemo na pobjedu i samo pobjedu. Doslo je vrijeme da nas tim zasija na najvecoj pozornici fudbala u punom sjaju... O Eto'o-u i Ibrahimovicu ne treba puno pricati, ipak ce neke druge stvari presuditi...

Grujinho
15-09-2009, 15:02
tako je svi pričaju o Zlatanu i Eto'ou, a moglo bi se reči, da je zlatan tek 4. ili 5. igrač barcelone...messi, iniesta i xavi su sigurno ispred njega...ako zaustavimo njihovu igru kratkih pasova nemaju šanse, ali ako im dopustimo da nas šetaju po terenu, kao što su šetali united u finalu LŠ, onda neče biti dobro za nas.

Guro
15-09-2009, 15:18
znate sto je interesantno...kako je pocela sezona, mmoje drsutvo i kolege sa posla koji su se izreda sprdal isa interom sad kazu da je inter postao masina...i da ce dobiti barsu...tj niko ne ocekuje da ce izgubiti ovu utakmicu...ja se nadam da cemo dobro proci i ovi me komentari ohrabruju mogu vam reci :)

Komitski Đeneral
15-09-2009, 15:23
Aj da se malo i zafrkavamo... Uporedicu igrace naseg i Barsinog tima tako sto cu ih ocijeniti na skali od 1 do 5 onako kako ja mislim, naravno trudicu se objektivno da bude...

Cesar (5) vs Valdes (4), nema price da je Cesar za klasu bolji, ako ne i za dvije...
Maicon(5) vs Alves (5), top klase i jedan i drugi
Lucio (5) vs Puyol (5), dokazani stoperi, stari ratnici...
Samuel (4) vs Pique (3), dao sam Walteru prednost, zbog iskustva prije svega
Chivu(4) vs Abidal (4), Chivu je sigurno bolji odbrambeni igrac, ali zbog ofanzivnih karakteristika, dao sam im iste ocjene
Zanetti(5) vs Toure(5), nema sumnje da je Toure kompletniji vezni igrac od naseg kapitena, ali je sigurno da on ne predstavlja Barsi ono sto Javier znaci Interu...
Motta(4) vs Keita(3), Motta kvalitetniji, bez sumnje za mene
Stankovic(4) vs Xavi(6), Xavi je za 2 klase bolji od Dejana u vezi, zato sam mu i dao 6 :)
Sneijder (5) vs Messi(6), ako iko od danasnjih svjetskih fudbalera zasluzuje 6, to je Messi...
Eto'o (5) vs Ibra (5), vjecita dilema ko je bolji :)
Principe (5) vs Henry (5), jes da nijesu isti tip igraca, ali bez sumnje je i Diego spic svjetske klase


Kad se saberu ocjene igraca, ispada nerijeseno, 51-51... Barsa je uigraniji tim, igraci se poznaju mnogo bolje, a mi imamo boljeg trenera i igramo pred domacem publikom...

Kad se sve sabere i oduzme, sanse su podjednake :)

Culé
15-09-2009, 15:52
Iniesta će igrati u sredini, ne Keita.

Guro
15-09-2009, 15:59
e u tom slucaju je 53-51 za barsu :D

hulle
15-09-2009, 16:53
goal prognoza


Probable Starting XI (4-3-1-2): Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Chivu; Zanetti, Motta, Stankovic; Sneijder; Milito, Eto’o

Probable Starting XI (4-3-3): Valdes; Alves, Puyol, Pique, Abidal; Xavi, Toure, Keita; Messi, Ibrahimovic, Henry

Inter 1-1 Barcelona

Quaresma#7
15-09-2009, 17:28
Ja prognoziram 2:0 za nas ili 2:1, pobeda u svakom slučaju.

filip.sk
15-09-2009, 17:53
Znaci Komitski General stvarno ti svaka cast... do sad u svi tvoje postove vidim da si objektivan isto kao i tu... Slazem se podpuno so tebe...
Mislim da jedna prednost sto ste svi zaboravili je to da je Valdes veliki kikser, zna zeznuti kad najmanje ocekujes. Mislim da je tu nasa sansa...

Huska
15-09-2009, 18:03
ma nasa je prednost neigranje inieste... xavia i messia mogu cuvat deki capitano motta i chivu a maikoncina ce se pobrinut za henrya a ibra ce da stane izmedju lucia i samuela uh nebi mu bio u kozi

Culé
15-09-2009, 18:18
Ne kontam otkud vam da Iniesta neće igrati...

Grujinho
15-09-2009, 18:28
pa zar se nije tek pre neki dan oporavio od ozljede...možda nije spreman

Mauro7
15-09-2009, 18:30
pa zar se nije tek pre neki dan oporavio od ozljede...možda nije spreman
pa je, ali svugdje se najavljuje da će igrati bez problema

Huska
15-09-2009, 18:45
a ja svugdje citam da bi mogao dobiti sansu u drugom poluvremenu...al eto sa njim il bez njega 3:1 za nas

dera
15-09-2009, 18:46
po meni chivu puno bolji od abidala
ali ako max nastupi, e onda je 5 5

Huska
15-09-2009, 18:49
ma samo da nestavi zanettia lijevo tamo je najslabiji

Pirate_Girl4
15-09-2009, 18:55
Približavamo se utakmici......... Uskoro, za "nekoliko" sati............ spektakl! :D

Huska
15-09-2009, 19:00
Pozvani su:
Portieri: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni;

Difensori: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon;

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 7 Ricardo Quaresma, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 14 Patrick Vieira, 15 René Krhin, 19 Esteban Cambiasso;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 18 David Suazo, 22 Diego Milito, 45 Mario Balotelli.

verma_interista
15-09-2009, 19:09
Izgleda da je Mourinho nasao idealan sastav,na teren ce naime istrcati isti tim koji je igrao protiv Milana..U zadnjoj liniji neprikosnoveni Maicon,zatim Lucio,Samuel...i Chivu koji je pokazao da je na lijevoj strani najbolje rjesenje za nas tim,a ujedno jedan od rijetkih koji mogu zaustaviti argentinskogh svemirca.
U veznom redu ,zadnji vezni ce biti Zanneti koji odlicno radi dijagonalno ,i iznosi loptu u svom stilu,prebacuje je na protivnicku polu..sa lijeve i desne njegove strane su Motta i Stankovic koji ce isto puno raditi i praviti destrukciju igre...i naravno u vrhu tranquartisa Sneijder,i 2 ubojita napadaca...Mislim da cemo slaviti u ovom duelu,Forza Inter!

Culé
15-09-2009, 19:17
Zanimljivo je kako novinari uporno pišu o tome ko će igrati lijevog beka za Inter, jer taj igrač treba zaustaviti Messija. Ko je gledao Barcelonu u finalu LP i u SVIM utakmicama od tad, može lako zaključiti da Messi ne igra više klasično desno krilo. Formacijski da, ali na terenu je on sad klasična desetka i ide gdje hoće. Taj lijevi bek Intera će se najmanje baviti Messijem...

filip.sk
15-09-2009, 19:22
Zaneti je puno bolji u napad nego ljevi bek:vfunny:
Ja mislim da tamo treba igrati Santon, pa C. Ronaldo ne go pomina ni ednas proslu godinu... SANTON ZA LEV BEK !!!!!!!!!!

Mauro7
15-09-2009, 19:23
o tome sam i ja malo prije razmišljao kad je netko napisao da je chivu dobar za zaustavljanje messija
on igra i lijevo i desno(osim što kaže i samir sredina i sve živo) sad kako će ga i tko preuzimati ne znam, a bit će zeznuto i sa dupliranjima
znači nije da ti treba dobar LIJEVI BEK za zaustavljanje Messija, jer se ovaj premješta po svim pozicijama tamo naprijed hahaha
pogledajte kako je asistirao za pobjedu protiv ukrajinaca, praktički je bio u sredini i sjebo onu dvojicu ispred sebe poslo loptu između njih za ovog koji je zabio gol, sutra zamišljam što bi bilo kad se zaletom probije u sredinu i šalje loptu između samuela i lucija, kažem 1 na 1 s njime si gotov, treba kvalitetno duplirat i pomagat međusobno

Culé
15-09-2009, 19:39
Šta mislite koju će Mourinho taktiku koristiti? Bunker, ili će se otvoriti?

verma_interista
15-09-2009, 19:42
Da malo odem izvan teme,nadam se da mi necete puno zamjeriti..naime,jos jedanput se moze konstatirati da je Barcelona puno izgubila zamijenivsi Et'o-a za Ibru,iz razloga sto je prijasnji koncept igre Blaugrane bio puno ubojitiji,jer je Messi navlacio na sebe ponekad i 3-4 igraca ,nakon cega bi gurnuo loptu u prazan prostor i tu je Et'o najjaci ,ubaci se na brzinu,i iz prve realizira,
Danasnja Barcelona je drugacija,imaju robusnog napadaca,koji voli razigravati ,ali puno je losiji u realizaciji,i vise mu prostora treba,
Sta zelim reci,pa to da se nasa 2 stopera nece morati pribojavati Ibrine brzine,a ujedno pomagati beku pri cuvanju Messija...a,i dobro smo vidjeli u utakmicama Argentine i Brazila da se moze zaustaviti taj igrac ,a vjerujem kako je nasa odbrana jaca od one koju ima brazil..u stvari pola nase odbrane je tamo :D.
Sto se tice njihove odbrane,nema sanse da ne prime gol...jer ce oni uci u utakmicu otvoreno sa ciljem da postignu pogodak,jer ce uci kao blagi favoriti,i to je mac sa dvije ostrice kada protiv sebe imate ovakve napadace...Prognoziram 2 razlike za Inter!

filip.sk
15-09-2009, 19:42
Ni jedno ni drugo, igrace strplivo i cekace da se ukaze sansu inter da daje gol, nece biti zatvaranje(Osim ako ne pritisne Barca, onda nema sta da se radi drugo), ni nesto posebno otvaranje....

mourinho
15-09-2009, 19:44
Niko ne spominje Milita i Snajdera u ovoj novinskoj pompi zadnih dana... imam smek da bi njih dvojica (a pogotovo Milito) mogli biti igraci odluke. Mili neumoljivo zabija...nadam se da ce i Barsi.

Mauro7
15-09-2009, 19:45
Šta mislite koju će Mourinho taktiku koristiti? Bunker, ili će se otvoriti?
slično kao Chelsea u Londonu polubunker, jaki pressing, čvrsti dueli, i brza transformacija u napad, što je i njegova osnovna filozofija - trenuci tranzicije iz obrane u napad, dio kojeg on voli usavršavat, ima jedan tekst tj. komentar njegov kada je brazil bio svjetski prvak pa kad su neki se pitali da li te brazil rastura igrom ili nečim drugim..da sad ne duljim

mourinho
15-09-2009, 19:46
i ne znam sto se dvoumi izmedju Dekija i Muntarija? Mozda zbog dekijeve prelezane gripe? Po meni Muntari je dobar, ali Deki je daleko korisniji.

Culé
15-09-2009, 19:57
slično kao Chelsea u Londonu polubunker, jaki pressing, čvrsti dueli, i brza transformacija u napad, što je i njegova osnovna filozofija - trenuci tranzicije iz obrane u napad, dio kojeg on voli usavršavat, ima jedan tekst tj. komentar njegov kada je brazil bio svjetski prvak pa kad su neki se pitali da li te brazil rastura igrom ili nečim drugim..da sad ne duljim

Ja nešto sumnjam u to... Čini mi se da je Mourinhu "ispod nivoa" da ubija fudbal i umrtvi igru... On hoće da se nadigrava.

Culé
15-09-2009, 23:11
http://www.barcelonafootballblog.com/wp-content/uploads/2009/09/guardiolamourinho.jpg

Pirate_Girl4
15-09-2009, 23:18
i ne znam sto se dvoumi izmedju Dekija i Muntarija? Mozda zbog dekijeve prelezane gripe? Po meni Muntari je dobar, ali Deki je daleko korisniji.

Eh, eh, slažem se u potpunosti, on ima jak šut, zna "zabit" sa sredine terena, i mislim da bi bio korisniji mnogo više nego Muntari.

Guro
15-09-2009, 23:38
http://www.barcelonafootballblog.com/wp-content/uploads/2009/09/guardiolamourinho.jpg



xaxa dje iskopa ovo :)

nego vidim da su svi optimisti...ja se i dalje u sebi nadam da ce biti dobro ali ne pricam puno...ne znam..strah me da se ne razocram...evo nekoliko godina te jake utakmcie nam bas i ne idu ali aj sad i ove smo ja mislim najjaci...ali opet ova utakmica dolazi dosta rano...nit je barsa nit smo mi 100%...i slazem se da je barsa izgubila prodajom Eto-a...ali opet i od Ibre me strah...covjek jednim potezom moze da rijesi mec

interista
15-09-2009, 23:43
Samire a da pitam ja tebe nesto??kako ce igrati barsa?Bunker,ili ce se otvoriti :D
auuuuu Ala je ovaj Grafite mocan :D

hulle
15-09-2009, 23:44
1-1

henry za barcu i onda ce na teren uci the q...i izjednaciti
bar tako je bilo na PES hehe

Grujinho
15-09-2009, 23:44
ja se nadam da če eto'o zabiti prvi pogodak, a Sneijder jedan screamer from 40 yards :D bilo bi lijepo da wesley pred punom meazzom zabije pobijednički pogodak...

dera
16-09-2009, 00:54
i ne znam sto se dvoumi izmedju Dekija i Muntarija? Mozda zbog dekijeve prelezane gripe? Po meni Muntari je dobar, ali Deki je daleko korisniji.
u ovakvim utakmicama nije vrijeme za eksperimentisanje, muntari znaci dodati, a zna itekako pomoci nazad.. ko je asistirao kod gola etooa zadnju?
stank zna nekada odigrati sjajno, a nekada jako lose, iako ne sumnjam u njega kada su velike utakmice u pitanju
Zaneti je puno bolji u napad nego ljevi bek:vfunny:
Ja mislim da tamo treba igrati Santon, pa C. Ronaldo ne go pomina ni ednas proslu godinu... SANTON ZA LEV BEK !!!!!!!!!!
potpis

mourinho
16-09-2009, 09:01
u ovakvim utakmicama nije vrijeme za eksperimentisanje, muntari znaci dodati, a zna itekako pomoci nazad.. ko je asistirao kod gola etooa zadnju?
stank zna nekada odigrati sjajno, a nekada jako lose, iako ne sumnjam u njega kada su velike utakmice u pitanju

potpis

Pa ako iko pomaze nazad, pomaze Stankovic, covjeka ima svuda po terenu u toku utakmice. Stankovic i kad odigra lose ofanzivno, uvijek je 100% angazovan i itekako pomaze odbrani.
Po meni Muntari nije pokazao nista spektakularno od dolaska u Inter, a najavljen je kao veliko pojacanje. On treba biti rezerva trenutnoj postavi veznog reda.

Il Trattore
16-09-2009, 09:23
po meni idealna nasa obrana je Maicon,Lucio,Chivu,Santon,chivu je meni za klasu bolji stoper od samuela,a od santona nam je najbolji livi bek u momcadi stvarno vrhunski igra,a jos jedan razlog zasto bi prije igrali chivu i santon nego samuel i chivu je zato sta smo mnogo brzi sa chivuom i santonom,a za messi cuvat tribaju brzi igraci
vezni red Zanetti,Cambio(ako je potuno spreman za igru,a ako nie onda muntari jer on moze odlicno razbit igru barcinih kratkih pasova,i odigrat agresivno sta nam triba za ovu utakmicu,po meni bi triba ovu utakmicu dobit prednost nad stankovicem),Motta
Sneijder
Eto,Milito
o ovome trojcu ne triba trosit rici

Guro
16-09-2009, 09:28
steta je sto ne igra Cambiasso....ipak on i Zanetti u sredini bi bili problematicniji i Barsinom vezom redu...

Culé
16-09-2009, 10:20
Samire a da pitam ja tebe nesto??kako ce igrati barsa?Bunker,ili ce se otvoriti :D

Šališ se?

Zna se kako Barca igra, uvijek. A sinoć je Pep izjavio na pres konferenciji: "Došli smo da pobjedimo, kao i uvijek. Radimo uvijek stvari na naš način: posjed lopte je prioritet."

Huska
16-09-2009, 10:40
po meni idealna nasa obrana je Maicon,Lucio,Chivu,Santon,chivu je meni za klasu bolji stoper od samuela,a od santona nam je najbolji livi bek u momcadi stvarno vrhunski igra,a jos jedan razlog zasto bi prije igrali chivu i santon nego samuel i chivu je zato sta smo mnogo brzi sa chivuom i santonom,a za messi cuvat tribaju brzi igraci
vezni red Zanetti,Cambio(ako je potuno spreman za igru,a ako nie onda muntari jer on moze odlicno razbit igru barcinih kratkih pasova,i odigrat agresivno sta nam triba za ovu utakmicu,po meni bi triba ovu utakmicu dobit prednost nad stankovicem),Motta
Sneijder
Eto,Milito
o ovome trojcu ne triba trosit rici
evo mourinhovog sastava za sutra tako da nemoras dzaba razbijat glavu sa tim svojim kombinacijama
Julio Cesar, Maicon, Samuel, Lucio i Chivu; Stankovic ili Muntari jer ne znam kakav će biti Dejan, Zanetti, Motta, Sneijder, Milito i Eto’o.

Il Trattore
16-09-2009, 10:42
ajme da je bar stavia u obrani santona,ali valjda ce i ovako bit dobro

adiK
16-09-2009, 10:45
Ma jednostavno, najrealnije je ocekivati kopiran sastav od utakmice sa Milanom, ali vidjecemo da li ce Mou iznenaditi. Najveca dilema je ta: Muntari ili Dejan. Muntari ocigledno posti citav Ramazan, tako da ni u utakmici sa Parmom nije mogao poceti, a Stank takodjer kuburi sa zdravljem (prehlada je ono cini mi se bila?) tako da cemo vidjeti na sta ce to izaci. Ko zna mozda neki celo sa brojem 19 zaigra :) to bi mi bila najbolja solucija iako ne bih imao nista protiv da pocnu pomenuta dvojica iako bih izmedju njih dao Dekiju prednost.

Mauro7
16-09-2009, 10:56
dera Mario je asistirao u zadnjoj Eto'ou :)
Barca ima najbolje veznjake na svijetu pa bi možda bilo logičnije staviti Muntarija ali ipak igramo doma i koj dalekometni Stankovićev će dobro doć
razlika između njih dvoje nije toliko očita u defanzivi, a i ovako i onako zamijenit će se međusobno u nekoj minuti drugog poluvremena

Quaresma#7
16-09-2009, 11:24
Ma Vieira ljudi on je najbolji :vfunny:

Culé
16-09-2009, 11:25
Isti sastav/formacija kao protiv Milana, to je jasno. Pitanje je da da li će biti ista taktika...

Mauro7
16-09-2009, 11:41
Večerašnji dvoboj biti će ukupno peti između Intera i Barcelone u službenim natjecanjima : za sada je statistika u potpunom egalu : 1 pobjeda svakome sa 2 remija, jedina Interova pobjeda na svjetskom 1987(3-1).
U eurokupovima Inter nije nikada svladao katalonce(2 remija i jedan poraz).
Ako se gledaju domaće službene utakmice protiv španjolskoh protivnika : 20 utakmica, 9 pobjeda naših, isto toliko remija i 2 pobjede gostiju.

Barcelona je na svojem 21. gostovanju u Italiji što se tiče službenih internacionalnih natjecanja i imaju 7 pobjeda, isto toliko poraza i 6 remija.
Barca ne prima gol protiv talijanskih momčadi od 27.09.2005 kada su u ligi prvaka pobijedili Udinese 4-1 na Camp Nou.
Od tada se broje 66 minuta ostatka tog meča(jer je Felipe zabio u 24. minuti) plus cijele utakmice protiv Udinesea(pobjeda u gostima 2-0) i Bilana (pobjeda u gostima 1-0 i remi 0-0 kod kuće) za ukupnih 336 minuta bez primljenog pogotka.

Inter ne pobjeđuje utakmicu Lige Prvaka od 22.10.2008. kada su sa 1-0 svladali Anorthosis - od tada je score crno-plavih 2 remija i 3 poraza.
Ako Inter ne bi uspio pobjediti večeras, postavio bi novu seriju negativnog rekorda u svojoj povijesti lige prvaka.
Za sada su dostigli taj negativni rekord od 5 utakmica bez pobjede, koju su ostvarili u dva prethodna navrata :
od 03.1999. do 08.2002.(tri različita natjecanja) 3 remija i 2 poraza,
zatim od 10.2003. do 08.2004.(dva različita natjecanja) 3 remija(svi 1-1) i 2 poraza.
Inter je izgubio samo jednu od zadnjih 33 domaćih službenih utakmica :
bilo je to prošlog 26.11. kada su izgubili 1-0 od Panathinaikosa.
U te 32 utakmice bez poraza Inter ima 21 pobjedu i 11 remija.
Barcelona ne dobiva gol od 06.05.2009., kada im je zabio Essien u onih veoma kontroverznih 1-1.
Od tada se računaju preostalih 81 minuta(jer je Essien zabio u devetoj)
plus cijele utakmice protiv Man Utd-a(finale LP) i Shakhtara(nakon produžetaka) za ukupnih 291 minutu bez primljenog pogotka!

Sudi njemac Stark. Sudio nam je u 4 utakmice do sada i to sve u ligi prvaka, i nikada nismo pobijedili u te 4 utakmice ; dva remija u gostima (2-2 protiv Ajaxa u sezoni 2005/06 i Valencia 0-0 2006/07) i dva poraza(1-5 protiv Arsenala 2003/04 i 0-2 u Manchesteru prošle godine)

Što se katalonaca tiče Stark im je sudio 3 puta i niti oni nisu nikad pobiedili s njime : 2 remija(1-1 u Lyonu zadnja liga prvaka i 0-0 s Chelseajem isto zadnja) i jedan poraz(0-1 u gostima kod Celtica, u kupu UEFA 2003/04)

Guro
16-09-2009, 11:48
znaci da ubacim 1000Eur na X....kad vec sudi taj Soko Stark....kade nece dobit niko onda nema ruge no X :D

esteban
16-09-2009, 12:51
Mi nijesmo ni svjesni koji je ovo glamur za nas nocas..pored Maradone i ostalih zvijezda mec sa tribina ce pratiti mnogi bivsi Interovi igraci kao npr Crespo dok ce pored Elisabette Canalis $eđeti niko drugi nego veliki Gorge Clooney..

Mauro7
16-09-2009, 12:58
Mi nijesmo ni svjesni koji je ovo glamur za nas nocas..pored Maradone i ostalih zvijezda mec sa tribina ce pratiti mnogi bivsi Interovi igraci kao npr Crespo dok ce pored Elisabette Canalis $eđeti niko drugi nego veliki Gorge Clooney..

za nju i njega meni se osobno čisto j....
za mene su gledaoci kao i svaki drugi, moje mišljenje