PDA

View Full Version : S.s.lazio


Amico Laziale
24-08-2009, 23:00
evo rekose mi da mogu otvorit temu vezanu za Lazio,pa reko da to konacno ucinim....:DTrudicu se da obezbjedim friske informacije vezane za Lazio....

evo 2 veoma bitne vijesti:
De Silvestri u Violu ne za 7,kako ovdje pise vec za 5,7 miliona eura...
Vec je prosao medicinski pregled....
http://www.calciomercato.com//index.php?c=&a=138708
eto bilan ostade i bez Lorenza,a Lotito prodao mozda i najveceg svjetskog talenta na svojoj poziciji,uz Santona,za sitnih 5,7 miliona....

A sad jos sokantniji potez Lotita:
Goran Pandev ide u West Ham za 5 miliona eura uz klauzulu,ukoliko Ham proda Pandeva u narednih 2 god Lazio ce dobiti 50 % od transfera...
Vecina navijaca Lazia se slaze sa time da bi Goran trebao otici nakon svega sto se desilo,ali prodati igraca koji vrijedi 20 za 5 miliona,i jos prethodno odbiti puno bolje ponude(Zenit 14 miliona,Napoli 16) jednostavno neshvatljivo.....http://goal.com/en/news/10/italy/2009/08/24/1457913/west-ham-united-agree-fee-with-lazio-for-goran-pandev-report

dera
24-08-2009, 23:02
pa zar milan nije mogao dati 5m za silvestrija?
amico, moras se poceti miriti sa nekim stvarima, kao i mi sa maxwell potezom :P

napokon i ta dugo ocekivana tema :D

Amico Laziale
24-08-2009, 23:09
pa zar milan nije mogao dati 5m za silvestrija?
amico, moras se poceti miriti sa nekim stvarima, kao i mi sa maxwell potezom :P

napokon i ta dugo ocekivana tema :D
milan je gori od Lotita kad su pare u pitanju ove godine...
Mah,navikao sam na ove lude poteze,ali jbg ne mogu da se ne nerviram....
Uf jel smijem koristiti ovo jbg...:D
A i ja ne razumijem to za Maxwella,pa on vam je bio jedini pravi lijevi bocni...:confused:
P.S.Bolje da je nisam ni otvorio kolko cu sad bit dosadan....:P

dera
24-08-2009, 23:13
Ma smijes, pusti tog clana od koga si cuo da ne smijes, samir je odobrio :D
kad barcin samir moze, mozes i ti, a i lazio mi je puno drazi, igrao sam na pesu kod njih i presao u inter hehehe

ivan019
25-08-2009, 02:23
ma ja mrzim lazio :D

Amico Laziale
25-08-2009, 08:20
ma ja mrzim lazio :D
mrzim i ja tebe.....:D:P

ivan019
25-08-2009, 11:09
mrzim i ja tebe.....:D:P

:dim: :D

Balotelli#45
25-08-2009, 19:55
amico a sta se to izdesavalo sa pandevom nisam upucen ? :D

Amico Laziale
26-08-2009, 00:18
amico a sta se to izdesavalo sa pandevom nisam upucen ? :D
Pa Pandev ne zeli da produzi ugovor jer zeli da ide iz kluba....
A hoce da bude u prvom timu,sto je ravno naucnoj fantastici....Igrac koji je zatrazen da bude stavljen na transfer listu nema sanse da igra u prvom timu.E sad kako nijedna adekvatna ponuda nije stigla,on nije prodat,ali isto tako nije vracen u prvi tim(nema smisla drzati igraca koji vise ne zeli da ostane u klubu u prvom timu jer ce njegovo zalaganje biti na minimalnom nivou 100 %),on se kao nesto odvazio i sad zeli tuziti Lazio,jer je po njegovom misljenju neopravdano izostavljen iz prvog tima...:rolleyes:
A igraca od njega Lazio napravio.....

dera
26-08-2009, 00:21
amico, pa ibra to govori jos od prosle sezone, pa je najbolji bio :D
ovo je prof fudbal, nema tu nes igrati jer se foliras :P

Amico Laziale
26-08-2009, 00:29
amico, pa ibra to govori jos od prosle sezone, pa je najbolji bio :D
ovo je prof fudbal, nema tu nes igrati jer se foliras :P
ali Ibra je Ibra,a Goran je Goran,da se razumijemo....:)

dera
26-08-2009, 00:32
u laziu je on meni pored rocchija najbolji, tu je i onaj zarate, al on je jos mlad

---------- Post added at 00:32 ---------- Previous post was at 00:31 ----------

zaboravio sam na ledesmu, ali i na cruza koji ce ga vjerovatno zamjeniti (mislim na gorana)

Amico Laziale
26-08-2009, 00:33
u laziu je on meni pored rocchija najbolji, tu je i onaj zarate, al on je jos mlad
ma brate da je ne znam ko....
ne zelis da ostanes u klubu,ne trebamo ti,ne trabas nam,neces igrat,ima boljih od tebe....
sretno prijatno....:D

dera
26-08-2009, 00:35
pa bolje je i to, nego ovo sto mi sneijdera dovodimo lol
mislim da bi ga lazio javno zatjerao da je rekao da ne zeli hihih

Amico Laziale
26-08-2009, 00:37
pa bolje je i to, nego ovo sto mi sneijdera dovodimo lol
mislim da bi ga lazio javno zatjerao da je rekao da ne zeli hihih
pa hocel sneider 100 % doci?

dera
26-08-2009, 00:38
ma nece, on odbija svaki dan "necu", a nasi hoce, zalosno ali istinito
cak i veceras isto rekao, a oni govore pokusat jos sutra cc

Amico Laziale
26-08-2009, 00:41
ma nece, on odbija svaki dan "necu", a nasi hoce, zalosno ali istinito
cak i veceras isto rekao, a oni govore pokusat jos sutra cc
ccc ne znam sta je sa ljudima u Interu,ako frajer nece onda ne znam sto ga toliko forsiraju....

dera
26-08-2009, 00:43
ah, izgleda da su zaboravili na taj ugled koji su do sada imali klubovi poput intera i lazia, vi ga cak i u teskom periodu dobro cuvate

Amico Laziale
26-08-2009, 00:44
mora se znati ko je gazda...Ipak igrac nikada ne moze biti iznad kluba...

Goran Pandev će tužiti Lazio

Napadač rimskoga Lazija, Goran Pandev priprema sudsku tužbu protiv kluba čije boje brani, a koji mu ne dozvoljava nastupe...

Tvrdi 26-godišnji nogometni reprezentativac Makedonije da je izguran iz sastava zbog pregovora o odlasku iz kluba, te da se isto dogogilo i s Cristianom Ladesmom i Lorenzom De Silvestrijem.

Predsjednik Lazija Claudio Lotito tvrdi da je Pandev javno izjavio kako namjerava napustiti klub krajem ove sezone, kada će postati slobodan agent, što bi onemogućilo rimski klub da na njemu financijski zaradi.

- Kada igrač javno istakne da želi otići, a ne želi produljiti ugovor koji mu prestaje biti važeći nakon te sezone, svi ostali će pričekati da postane slobodan igrač. To čini financijsku štetu klubu, pa ćemo cijeloj situaciji pristupiti na drugačiji način, putem suda - veli Lotito.

Matti Grassani, priprema protutužbu klubu u namjeri da zaštiti interese svoga klijenta.

- Suočeni smo s neutemeljenim optužbama. Pandev će svoje ime i čast braniti sudskim putem.

- Lotito strahuje da se ne ponove slučajevi iz prošlosti, no Pandev nije ništa dogovorio niti sa jednom stranom.

Pandeva se u posljednje vrijeme povezivalo s Juventusom, ali i West Hamom.

dera
26-08-2009, 00:46
sam je sebi kriv, mada mozda ni on nije ocekivao ovako nesto
htio je ponudu, a bez naglasa nikad ne bi ni dobio
naravno, nije ni njemu sada lahko

Amico Laziale
26-08-2009, 00:50
sam je sebi kriv, mada mozda ni on nije ocekivao ovako nesto
htio je ponudu, a bez naglasa nikad ne bi ni dobio
naravno, nije ni njemu sada lahko
ukoliko je zelio ici moglo se to odraditi na puno bolji nacin...
ovako je samo nastetio klubu(kako samo smijesne ponude dolaze,cuj 5 miliona :eek:),a Bogami vise je nastetio sebi,jer Lotitio kakva je budala on ce ga drzati na tribinama cijelu sezonu samo ako mu pukne film,pa makar ne dobio ni centa za njega....

dera
26-08-2009, 00:53
lol, ali sjeti se, mi smo naseg maxwella za 5, to je tako kad zeli da ide, svi nude premalo jer znaju da ga moras prodati, mada ga ja ne bih dao ispod 10 i to zbog ove situacije 15

Amico Laziale
26-08-2009, 00:54
ma nek bude sta hoce...ionako mi je omrzao maksimalno....

Amico Laziale
02-09-2009, 13:40
Jedina svijetla tacka u ovom prelaznom roku za Lazio,je dovođenje jednog od najvecih svjetskih talenata Gonzala Barreta,koji naravno jos uvijek nema pravo nastupa u Serie A,ali kad stekne to pravo mislim da ce polako postati nas novi Zarate....
I kao sto se i ocekivalo Lazio ce i u narednim godinama imati jedan od najboljih napada u ligi,uprkos najvjerovatnijem odlasku Gorana Pandeva na polusezoni....

dera
02-09-2009, 13:46
svidja mi se to sto su i oni dosli pameti, i shvatili da je jedini izlaz iz krize dovodjenje jeftinih vrlo potencijalnih mladih igraca, barem u vezni red i napad
za par sezona, vidjet ces ih :)

Balotelli#45
02-09-2009, 14:05
ma ja se ne bi bunio da na zimu pandev dodje kod nas nas je izdanak msm iz skole nase dobar je igrac to svakako i taman ce zameniti etoa koji ce ici na africki kup onda bi ostali samo na militu suazu i arnauto(neznamo kakav ce biti a jos uvek je povredjen) balotelli (postoji mogucnost da on zaigra za ghanu jeste minimalna al postoji :D)

Mauro7
02-09-2009, 14:19
da, inter, juve(posebice mi i oni) i lazio su najsvjetlije točje mercata,
Nevjerovatno je kako je Lotito uporan tip i ne jebe ništa, čovjek se drži nekog reda koji je postavio i gotovo, danas ni najveću klubovi na svijetu(osim reala kad imaju previše igrača hahahaha) ne stavlja igračinu tako ''sa strane'' kao što su oni jednog pandeva, a i za njih važnog ledesmu i de silvestrija, bilo kako bilo Lazio sigurno ima lijepu

dera
02-09-2009, 14:24
a evo sada citam kao i mi trazimo neke talente heheh

Amico Laziale
03-09-2009, 01:55
mah ljudi,samo da oni hoce stendarda stavit u prvi tim i da nisu prodali rozehnala,lazio bi mogao konkurirat za LP,a sa ovakvom odbranom ni u snu...
A lotita necu komentarisati,to je vec duga prica...
A sto se tice ovog prelaznog roka,ja mislim da su Inter i Juve uz Real(mada kad uzemo u obzir koliko para je real potrosio njih i ne bi trebali tu svrstati)obavili najbolji prelazni rok u Evropi...Dakle drago mi je da se talijanski klubovi bude...

dera
10-09-2009, 15:32
pitali morattija za koga ce da navija u utakmici lazio-juve
kaze on "ako lippi moze za njih, mogu i ja za lazio ;)" hahaha

Balotelli#45
10-09-2009, 21:10
haha i massimo je nesto naucio od moua :sivi:

Amico Laziale
11-09-2009, 00:52
pitali morattija za koga ce da navija u utakmici lazio-juve
kaze on "ako lippi moze za njih, mogu i ja za lazio ;)" hahaha
zna cojk sto jest jest...:D

Grujinho
12-09-2009, 11:29
U DANAŠNJEM dvoboju trećeg kola Serije A Lazio će dočekati torinski Juventus u dvoboju dosad neporaženih momčadi Serije A bez najboljeg nogometaša.
Odlični 22-godišnji argentinski napadač Rimljana Mauro Zarate ipak nije spreman staviti se na raspolaganje treneru Davideu Ballardiniju, iako je sam strateg to očekivao. Ipak, problemi s preponama ipak su preozbiljni.
Radi se o ogromnom hendikepu za Rimljane, kojima su već ozlijeđeni napadači Tommaso Rocchi, Cristian Brocchi i Stephen Makinwa. U nemilosti je pak Goran Pandev, kojeg vodstvo kluba čak nije prijavilo za Europa ligu jer nije želio produžiti ugovor.
U napadu bi protiv Torineza tako trebali zaigrati Julio Cruz i Pasquale Foggia.






Šteta šteta...bez rocchija, brocchija, pandeva, zarateja i makinwe su laziove šanse za povoljan rezultat mnogo manje...ali nikad se ne zna...nadam se da uspiju izvuč barem bod

<style> .clanaktag a {color:#666; text-decoration:none; border:0px !important} .clanaktag a:hover {color:#15A915 !important; text-decoration:underline} </style> <!--oglasi-->

dera
12-09-2009, 11:32
sta je ovo, pola ekipe nece igrati

Mauro7
12-09-2009, 11:33
da baš šteta što neće biti Brocchija:vfunny:, a i makinwa je strašan već dugo vremena :sivi:
bitno da je tu Cruzčina :D koji im je zabio već 12 golova ja mislim :)

Huska
12-09-2009, 11:59
hahaha gore za jubentine sto nema rocchia i zaratea...jeru tu je CRUZ od kojeg buffon ima nocne more :D

Amico Laziale
13-09-2009, 00:53
A sranje zivo...
Lazio nije mogao racunati na Rocchia,Zaratea,Makinwu,Brocchia,Cribaria,vec od ranije Pandeva,Ledesmu,te je pravo cudo da je balardinu postavio onako dobru taktiku i svo vijeme bio ravnopravan u pojedinim trenucima i bolji od juventusa....
Laziu ponisten cist pogodak zbog navodnog prekrsaja nad Legrotaglieom...
http://www.corrieredellosport.it/Fotogallery/Calcio/15123/3/Fotosequenza%3A+gol+annullato+alla+Lazio

http://www.lazialita.com/VisualizzaSezione.asp?IdArticolo=5382

http://www.lazialita.com/VisualizzaSezione.asp?IdArticolo=5382

http://www.d1g.com/video/show/?id=3122563
Procijenite sami...
Uz ponisten gol,nije dosudjen cist penal nad mauriem,te nije dosudjen brutalan prekrsaj nakon sto su 2 mesara iz dupentusa startali nad foggiom,a iz te akcije je pao gol...
Mogu samo rec da sam ponosan na momke koji su veceras igrali,jer kad dodjete u situaciju da ubacite Inzaghia,sve vam je jasno...
Izgleda da se serie a vraca na stare staze...Ponovo se dupentusu pred ocima cijelog svijeta,jos u jednom ovakvom derbiju,namjesta...
mamu ti jebem colina,ako samo kazes da ne je pritisak na sudije preveliki...

zoka
13-09-2009, 01:23
Joj budi posten,ove sezone su se pravo popravili i imaju dva igraca na svakoj poziciji.Sredina im je prestrasna za razliku od nase,imaju vise kreativaca.Gledao sam veceras ovu utakmicu i ruku na srce bili su bolji,falio im je jos Diego u drugom poluvremenu.Po meni gol Lacia je cist faul.

esteban
13-09-2009, 01:36
zoka ne slazem se sa tobom jer sam je i ja gledao..po meni nidje faula

dera
13-09-2009, 02:49
ne bi me cudilo da je ovaj zoka neki fan juventusa
amico, izgleda da ide, samo je pitanje ko ce imati hrabrosti ovaj put da ulozi zalbu, nema vise figa da to kaze, moratti cisto sumnjam, tek nakon sto izgubimo titulu

sada se uzdam u gallianija i mourinha

---------- Post added at 02:49 ---------- Previous post was at 02:46 ----------

nevjerovatno, onakva reakcija igraca juvea i protivnickih je jos jedna slika koja me podsjeca na proslu
jednostavno se baci, sudija svira, igraci nazad na svoje polozaje

Grujinho
13-09-2009, 03:06
nevjerovatno, onakva reakcija igraca juvea i protivnickih je jos jedna slika koja me podsjeca na proslu
jednostavno se baci, sudija svira, igraci nazad na svoje polozaje

Mene sječa na utakmicu Inter : Juve, kad je Iuliano srušio Ronalda...

Amico Laziale
13-09-2009, 11:56
Joj budi posten,ove sezone su se pravo popravili i imaju dva igraca na svakoj poziciji.Sredina im je prestrasna za razliku od nase,imaju vise kreativaca.Gledao sam veceras ovu utakmicu i ruku na srce bili su bolji,falio im je jos Diego u drugom poluvremenu.Po meni gol Lacia je cist faul.
ne znam koju si ti tekmu gledo...
realno poslije vas imaju najbolju ekipu,al sinoc se diego nije vidio,i dok se nije povrijedio...
Bilo je prilika na obje strane i ne mozes rec da su bili bolji...
A i da jesu,ono sinoc je bila totalna otimacina...
Jedva cekam reakcije u italiji...
Ipak lijepo je vidjeti da su neki ovdje vidjeli sta se desavalo na tekmi,a ne da u prazno pricaju kao ti...:cool:

Huska
13-09-2009, 11:59
ne znam koju si ti tekmu gledo...
realno poslije vas imaju najbolju ekipu,al sinoc se diego nije vidio,i dok se nije povrijedio...
Bilo je prilika na obje strane i ne mozes rec da su bili bolji...
A i da jesu,ono sinoc je bila totalna otimacina...
Jedva cekam reakcije u italiji...
Ipak lijepo je vidjeti da su neki ovdje vidjeli sta se desavalo na tekmi,a ne da u prazno pricaju kao ti...:cool:

nemoj ih dzaba cekat nece ih bit sigurno ipak je to jube..dali je kojim slucajem tu inter bio umjestu djubradi pa vec bi odmah od sinoc citava italija se digla protiv

Amico Laziale
13-09-2009, 12:23
mogu ti rec da si upravu...
bas sam cito reackije onih govana dupentinskih na njihovom forumu i neki od njih govore,da je kojim slucajem sinoc inter igrao protiv lazia i da se desilo to sto se desilo,mi bi im sad na svakom koraku je*ali mater...
ajd nebitno,nama su oteli bodove,jos su igrali tako grubo,al ono sto mene brine je da je tek 3. kolo...a vec se zakuhalo...

dera
14-09-2009, 17:54
” The phrase ‘Juve-Lazio? I turned off the TV when he scored Mauri (goal then canceled, ed), ‘Mourinho states: “I never said this, they asked me if I saw the match of Juve, I said that I have seen up to Mauri goal, then I went to dinner with my staff, however, a very good dinner, made with squid …. There was no controversy, the next time I will say that I saw the game up to a minute accurate …”.

e razocarao me je

Amico Laziale
14-09-2009, 23:06
sacekaj jos par kola dera...
vidjeces izjave...
jer siguran sam da utvare iz dupentusa nece ostati bez pomoci i u buducnosti...

ivan019
14-09-2009, 23:07
ma oni su konjostipi :D

dera
15-09-2009, 12:04
ma paze se oni, ja sam siguran da su i prosle sezone imali vezu
placali i placat ce da nama dosude koji penal koji ne postoji da se mi ne bi mogli zaliti - da se oni mogu pravdati na nas racun
a obilo im se o glavu svaka utakmica, pa ce po par utakmica normalno, a onda zaredaju :D

ivan019
15-09-2009, 12:08
ma italijanska liga je u totalnom haosu

dera
15-09-2009, 23:04
Sad citam izjavu predsjednika, i bravo mu, rece nesto ovako: "Ako igrac nije zadovoljan, i prizna da ne zeli igrati kod nas, nema razloga da mu tu zelju ne ispunimo. Ali, takodjer nema razloga da igra uopste posto mi zelimo samo igrace koji ostavljaju krv na terenu!"

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

najzalosnije je to sto mi upravo takve dovodimo
tip nam kaze nadam se da necete osvojiti scudetto, i sada na meti

Mauro7
13-10-2009, 21:41
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/jQ8ZvBqg9w8&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/jQ8ZvBqg9w8&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

haha kakva legenda :vfunny:

Quaresma#7
14-10-2009, 12:01
Šta kaže ? :D

Amico Laziale
16-10-2009, 22:39
haha...
totalna budala...
sam sebi pjeva:"Lotito pezzo di merda!":D:D:D
al najjaca je mala na kraju:Folta Ljazioooooo...:srednji:

Amico Laziale
29-10-2009, 11:18
<hr style="color: rgb(102, 102, 102); background-color: rgb(102, 102, 102);" size="1"> <!-- / icon and title --> Sljedece godine ima da gori Rim...
Lazio,Roma i Frosinone...Serie B nam ne gine...
Nakon ulaska Irriducibilia u Fromelo(mislim da je svako i prije pocetka sezone znao da se to mora desiti barem jednom u godini),27.10.,gdje su igraci jos jednom morali trcati za zivu glavu http://goal.com/en/news/10/italy/2009/10/27/1587407/lazio-players-run-for-cover-as-angry-protestors-throw-bombs-into- ,sinoc su ponovo uslijedili masovni protesti...http://www.lalaziosiamonoi.it/?action=read&idnotizia=8165
Vidjecemo na cemu ce se sve ovo zavrsiti.
Sto se tice sinocnjeg poraza,Muslera no comment,cijeli tim no comment...:rolleyes:

---------- Post added at 10:18 ---------- Previous post was at 10:15 ----------

Mauro7
29-10-2009, 12:06
e moj Amico, a prošle sezone si bio protiv Rossija, sad bi itekako dobro došao umjesto Ballardinija(nije ni ovaj doduše toliko loš, Lazio jednostavno prolazi kroz negativno razdoblje) ali vama treba zna se tko... R.M. :P

Quaresma#7
29-10-2009, 12:56
Fali jim jedan dobar trener ovaj Balardini je za k**** i naravno malo para :D

hulle
29-10-2009, 12:58
ma kakav lazio...ne zna se ko je skrtiji vlasnik lazia ili rome

dera
29-10-2009, 12:59
ma ni roma nije vise bez spalettija ko sto je nekad bila, RANIERI lol
jednostavno, smjenjena su dva legendarna trenera, trebat ce im vremena da se priviknu na to heh

hulle
29-10-2009, 13:02
ma pogledaj samo plate u tim klubovima...

pa sam murinjo ima vecu platu nego prvi stastavi lazia i rome zajedno hehe

Amico Laziale
29-10-2009, 13:58
e moj Amico, a prošle sezone si bio protiv Rossija, sad bi itekako dobro došao umjesto Ballardinija(nije ni ovaj doduše toliko loš, Lazio jednostavno prolazi kroz negativno razdoblje) ali vama treba zna se tko... R.M. :P
naravno da sam protiv rossia kad lik u 2 sezone zavrsi na 12 i 10 mjestu...
I sve dok se nije posvađao sa stendardom nasa odbrana je bila sasvim dobra.
A ballardiniu ne zamjerim puno jer covjek ima ocajan kadar na raspolaganju...
Pa covjece njemu mora igrat Baronio,Perpetuini,uz duzno postovanje ali ove sezone nesposobni Cruz koji je fulao ono sto nije u cijeloj svojoj karijeri,nema Pandeva,Ledesme,De Silvestria koji je cesto znao uletit' kad treba,Radu na stoperu i tako to...pa i veliki Roberto bi maksimalno izvukao 10 mjesto sa ovakvim timom.
A sto se tice novca,zna se ko je glavni krivac...kojot najveci i najveca skrtica u historiji fudbala.Ako je Ranijeri sinonim za kukavicluk,onda je Lotito za skrticu...
Je*o mu rumuni mater i igraci koje trazi po balkanu i po serie B i C...
Sad ko fol hoce ninkova,dosta mi je igraca koje mi moramo modifikovat i cekat po 2 godine da bi oni odigrali par dobrih tekmi.Pa kolko samo promasaja u transferima u zadnjih par god.Meghni,Del Nero,Scaloni,Radu,Bianchi,Carrizo,Cruz,Brocchi,a prodaju igrace kao sto je Mudingayi koji je bio najveci borac ikad,pa se Rossi posvađa sa Stendardom,Mutareliem-koji je odlicno igrao i da sad ne nabrajam dalje.
E da je*em mu i ja mater i pricu o novom stadionu zbog kojeg cemo izgledat 10 god cekat da napravimo dobar rezultat.
http://www.youtube.com/watch?v=fie1mqlu7Pk

Amico Laziale
11-01-2010, 19:33
http://www.lazialita.com/VisualizzaSezione.asp?IdArticolo=6860
Mauro Zarate i Fernando Muslera imali saobracajnu nesrecu...

dera
11-01-2010, 19:46
jel nesto ozbiljno?

Mauro7
11-01-2010, 19:48
ne, piše da su dobro prošli sa samo nekoliko ogrebotina
a moglo je svašta bit, frontalni sudar čovječe, žena prešla na suprotnu stranu

filip.sk
11-01-2010, 19:51
Zene :sad:

Huska
11-01-2010, 19:53
nisam ni vidio do sad da ima tema o laziu...mogla bi ona u anti :D

dera
11-01-2010, 20:00
pa kako je prosla zena, svi o tim igracima raspravljaju..

Amico Laziale
11-01-2010, 20:09
dobro su,samo su dobili par ogrebotina kao sto je mauro rekao...To se desilo kad su se vracali iz Udina.
A zena je izgleda zaspala za volanom...:ujebote:
I ona je lakse povrijeđena...

ivan019
12-01-2010, 01:07
ja lepo kazem da zenama zabrane da voze hehe

Huska
12-01-2010, 01:13
ostade i ti ivek onda bez vozacke :P :D

ivan019
12-01-2010, 01:15
ja je nikad nisam ni imao :D

Grujinho
12-01-2010, 13:41
U Lazio bi navodno trebao preči MAXI LOPEZ...to je onaj talenat koji je igrao za Barcelonu...

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/UJkwSdbg26I&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/UJkwSdbg26I&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

ivan019
12-01-2010, 13:49
haha to onaj lepi plavi :D

Nera
12-01-2010, 14:18
haha to onaj lepi plavi :D
derpe.. odavno ja to tvrdim :D

Balotelli#45
12-01-2010, 16:15
hahahah ivane pokazujes pravo lice lepo sam ja rekao deri da te se pazi msm da pazi brata :sivi:

Amico Laziale
12-01-2010, 16:52
izgleda da Ballardini zeli igrat u fromaciji 3-0-6 :D
sve sami napadaci,Cruz,Rocchi,Zarate,Floccari,Del Nero,Makinwa,Inzaghi,Kozak,Mendicino,Maxi :D

ivan019
12-01-2010, 18:13
to kontrira mourinhu :D ovaj voli 6-3-1 :P

Balotelli#45
12-01-2010, 18:36
jel dobar ovaj mendicino iz lazia ??? na menadzeru bude medju najboljima?

Boris_10
12-01-2010, 20:19
jel dobar ovaj mendicino iz lazia ??? na menadzeru bude medju najboljima?
Nidje veze...Neznam dali je ikako i igrao za Lazio a kamal postigao gol,mozda nekada u kupu da zaigra.

Balotelli#45
12-01-2010, 22:00
ma on je bre na pozajmicu negde neigra sad trenutno za lazio ja mislim

Amico Laziale
12-01-2010, 23:53
to kontrira mourinhu :D ovaj voli 6-3-1 :P
izgleda :D
a Mendicino je igro jednom protiv Liverpoola u pripremnoj,zabio go u 92 minutu a sudija ponistio zbog nepostojeceg Offsidea.:)I odma ga je htio Venger ukrast jebo majku,ko sto nam je Fergi ukro Machedu,al nije uspio :D Sad je u Crotoneu na pozajmici...
Dosta igraca iz proslogodisnje sjajne generacije Primavere su na posudbama...
Evo sad je i Perpetuini otiso u Crotone...

Quaresma#7
13-01-2010, 00:24
Dobar transfer Lazia. Samo dva dobra vezna jim fale.

Amico Laziale
13-01-2010, 01:25
veceras Lotito gostovao na jednoj emisiji na sportitalia(inace prosle godine kada je na pragu bio transfer Palacio u Lazio,on je u ovoj emisiji rekao da ce novo pojacanje biti zarate),i rekao da je glavni cilj Lazia Daniel Van Buyten :)
Ne znam kako sad to odjednom kad je gotovo sigurno bilo da ce u Lazio doci Esposito iz Leccea(24).
Ovaj lik mi nikad nece bit jasan...Imamo jednu od najboljih odbrana u ligi,po statistikama,a on se zalijepio sad da je ojaca ko lud.Slazem se,treba nam kvaliteta stoper,da ne gledam mrtvog sivigliu,ali mislim da nam sredina treba bit prioritet.Pa raspali smo se.Glavni kreatori Baronio i Firmani.
Traba kvalitetan Playmaker koji ce igrati sa Matuzalemom(eto ispusili smo za Gaetana),i eto ako dođe Van Buyten bilo bi super.
A ne znam koji ce nam kurac ovaj Maxi...

dera
13-01-2010, 01:31
neka dovedu na posudbu Q ili u krajnjem slucaju Amantina..

Amico Laziale
16-01-2010, 01:15
da se prisjetimo legende:P i posljednjih trenutaka strasti u calcio-u...
Nazalost,danas sve izgleda puno drugacije...
http://www.youtube.com/watch?v=or5cG4gzzbo
http://www.youtube.com/watch?v=NsxaN5dBVrE

dera
16-01-2010, 02:10
uh uh, koja licnost
ali je bio i rasista uu

Amico Laziale
16-01-2010, 13:41
uh uh, koja licnost
ali je bio i rasista uu
pa dobro ne bi reko bas da je bio rasista posto je igrao u ekipi sa crncima i nije im pravio probleme...
ali da imao je cudne politicke stavove.I pored svega toga bio je velika licnost,veliki covjek...
Paolo Di Canio-Igrac a Ultras...:D
As daddy Sherlock said, he may be a fascist prick, but what a nice guy!

dera
16-01-2010, 13:44
to sam i ja rekao, sto je rekao sherlock :D
pa da, rijetki su sada igraci koji zaista vole klub

Amico Laziale
16-01-2010, 14:46
to sam i ja rekao, sto je rekao sherlock :D
pa da, rijetki su sada igraci koji zaista vole klub
jesu nazalost...od njegovog odlaska Lazio nema vođu...
nazalost Lotito ga je otjerao i nije mu dozvolio da zavrsi karijeu u Laziu.
Evo postavicu jedan zanimljiv razgovor Lotita i Rossia koji pokazuje da je Claudio ubjedljivo najluđi predsjenik na svijetu i covjek koji jednostavno ne zeli imati vođu u timu...
Lotito: "Biću iskren. Želim da se otarasimo Di Cania i da dovedemo dobrog igrača kako ljudi ne bi počeli protestvovati. To želim da uradim jer je atmosfera među igračima jako loša i to mora da se promeni. Reći ću ti ko mi je rekao to."
Rossi: "Uzmi Di Vaioa! Dobar je igrač a i Lazijal je."
Lotito: “Pazi šta ću ti reći: Peruzzi mi je rekao da ne želi Di Cania više u timu, Oddo ga isto ne želi, Zauri isto, i Inzaghi takođe. Svi su mi rekli da ga se otarasim. Niko ga više ne želi trpeti. Mudingayi je imao problema zbog njega. Di Canio ima uticaja kod navijača, govori napolju šta se dešava unutar ekipe i on nije igrač kao Zola da se zadovolji sa 10 minuta po utakmici već želi da igra ceo meč."
Rossi: “Predsedniče, onda moramo da ga stavimo u poziciju da on odluči napustiti klub jer ako ga budemo mi oterali bićemo u problemu.”
Lotito: "Na kakve probleme misliš? Ja preuzimam svu odgovornost, svejedno sam posvađan sa navijačima".
Rossi: "Znam, ali ako ga oterate i dovedete nepoznatog igrača, bićete u problemu".
Lotito: "U pravu si. Znaš koga bih voleo dovesti? - Recobu!".
Rossi: "Koga?"
Lotito: "Recobu!".

Mamicu im jebem...:D

Amico Laziale
16-01-2010, 14:48
Lotito: "Rekao si mi da ga ne želiš, ja bih ga ipak hteo kupiti. Želeo bih cuti mišljenje navijaca"
Rossi: "Po mom mišljenju, Recoba je budala. Dobar igrac, ali budala..."
Lotito: "Recobin agent me je kontaktirao"
Rossi: "Paco Casal"?
Lotito: "Ne, Recobin dobar prijatelj"
Rossi: "I?"
Lotito: "Rekao sam mu da je Recobina plata jako velika medjutim on mi je odgovorio da je Recoba spreman na manju platu jer želi da napusti Inter, pošto ne igra puno iako je postigao 15 golova. U dobrom je odnosu sa Moratijem, ali ne i sa Mancinijem. Ja sam mu potom rekao da Recoba živi u Lake Como, da ima mnogo poroka, medjutim on mi je odgovorio da to nije istina, da Recoba ima dete, i da je u stvari totalno suprotna osoba od one kakvom ga smatraju. Rekao mi je da je Recoba rekao da bi želeo doci u Lazio jer je Lazio veliki klub. To je ono što ljudi ne shvataju, ukljucujuci i onog idiota Odoa. Lazio se nalazio u krizi, ali sad smo se oporavili i ponovo smo na pravom putu, placamo redovno plate, pravican klub sa dobrim vrednostima. I baš zato što sam u ratu sa navijacima, niko u Italiji nije imao hrabrosti da im se suprostavi, pogledaj Sensija koji je branio svoje ultras navijace u novinama, baš zato što im je platio da budu dobri, to vecina ljudi zna. Ja sam u teškom obracunu sa navijacima, tako da me baš brige šta ce reci ako budem prodao Di Cania jer gore od ovoga ne može biti. Ti znaš da sam kupio 18 igraca. Pokušao sam da ispunim zahteve strucnog štaba. Ja znam da bi svi želeli Adriana, ali da ti iskreno kažem, ja njega nikad ne bih kupio, jer u ekipi mora biti igrac sa dobrim temperamentom. To sam naucio iz sopstvenih grešaka. Pogledaj šta su nam napravili takvi igraci... Cesar, Giannichedda, Liverani..."
Rossi: "I Recoba je isto takav?"
Lotito: "Da. Ali cu videti da prvo popricam licno sa njim."
Rossi: "Možeš popricati sa njim, ali ja mislim da je budala."
Lotito: "Ja sam rekao Recoba, cisto da kažem neko ime. On može i da ne dode ali navijaci onda ne mogu reci: "Prodao si Di Cania da bi kupio nekog anonimusa..". Na primer, Obinna je dobar igrac, zar ne? Ti ga bolje znaš od mene, tako?"
Rossi: "Obinna?"
Lotito: "Jel on mlad?"
Rossi: "Jeste, ali ako moram zameniti kreativnog fudbalera, ne mogu ga zameniti sa Obinom."
Lotito: "Ma, sad samo pricamo...."
Rossi: "Mogao bi, na primer, da kupiš Makinwu."
Lotito: "Makinwa znaci?"
Rossi: "Da. On ili Di Vaio. To su pravi igraci."
Lotito: "Slušaj. Po mom mišljenju, Di Vaio je još jedan bolestan igrac. Moramo uzeti igraca koji nije iz Rima, inace ce upasti u crnu rupu. Moramo uzeti igrace koji se drugacije ponašaju. U pravu si za Makinwu. Pokušacu da uzmem njega i Behramija u zamenu za Liveranija. Kad pogledam da sam bio odbio ponudu Preziosia da prodam Liveranija za 50% Makinwe i Behramija, kako bih Liveranija zadržao... Vidiš kako sam bio glup. Pandevov agent mi je rekao da me Pandev jako ceni i da me gleda kao drugog oca. Rekao mi je da takode, i Mudy ima jako dobro mišljenje o meni. Eto, takve igrace želim! A ne, kad odem u Formello, i kad pricam sa igracima, npr. sa Liveranijem, njega ništa ne interesuje, takvima su samo pare bitne i oni uništavaju i ostale u ekipi. Eto znam da je Oddu rekao da pode sa njim u Fiorentinu."
Rossi: "Prodaj ga Fiorentini!"
Lotito: "A?"
Rossi: "Prodaj ga Fiorentini! Koliko bi mogao dobiti?"
Lotito: "Tražicu im 10M evra kako bismo imali za pojacanja."
Rossi: "Traži koliko smatraš da treba. Samo nemoj da govoriš Liveraniju da nemaš nameru da ga prodaš."
Lotito: "Necu"
Rossi: "On treba da kaže da je srecan što ostaje u Laziju. U tome je razlika."
Lotito: "Nemoj da misliš da ja želim da prodam igrace da bih dobio pare. Vidiš, još nisam nikog prodao. Imamo dva talenta, Quadria i Sigueru. Za par godina, bice dobri igraci."
Rossi: "Znam ali tek za par godina. Oni sad ne mogu zameniti igrace koji budu otišli."
Lotito: "Tako je. Eto, ukoliko Dabo ode, npr. možemo uzeti Guanu. Ako Liverani ode, tu je Ledesma. Šta misliš o Matuzalemu?"
Rossi: "Ko?"
Lotito: "Matuzalem. Prošle godine su za njega dali 18M evra. Tako da verovatno vredi. Pricam ti ovo jer želim da se otarasimo Serenia i Baronia. To mi je prvo što želim uraditi, jer znam da ih ni ti ne želiš u timu, i u pravu si."
Rossi: "Ne, ne nikako. Ne želim ni da ih vidim na pocetku priprema."
Lotito: "Delio, ti znaš da cu uciniti sve da ih se rešim, trenutno radim na tome da pošaljem Baronia u Torino pošto je odbio da ode u Ascoli. A za Serenija, možda Parma ili Fiorentina, videcemo. Ponavljam ti Delio, ne želim prodavati igrace samo da bi dobio pare. Ja sam svestan da nam treba bar još 4 dobra pojacanja. Jedan jak štoper."
Rossi: "Veoma jak štoper. Još jedan od igraca koji nam nicemu ne služi je Inzaghi. On je skoro vec penzionisan.”
Lotito: "Vec penzionisan?"
Rossi: "Da. Zar ti misliš da možemo racunati na njega?"
Lotito: "Pomenuo sam Inzaghia kao primer"
Rossi: "Ne. Pomenuo si da je i on došao da ti se žali na Paola, ali on više nije ni fudbaler."
Lotito: "Znam, znam..."
Rossi: "On je možda za kabare, ali za fudbal sigurno nije"
Lotito: "Znaci, da ga prodamo?"
Rossi: "Da, definitivno! On više ništa ne može da pruži ekipi"
Lotito: "Ne, poslacu ga na pozajmicu. Ali, bio si ranije pomenuo da radi naporno i da se trudi?"
Rossi: "Na pocetku... Više ne. On je jedini igrac koji nam je povredjen vec 2 meseca. Stalno oseca neke bolove. Ocigledno je da više nema motivaciju, nije mu ni do cega"
Lotito: "Da, tako je. Moramo ga se rešiti."
Rossi: "Predsednice, moramo da vidimo da i Tarea pošaljemo negde."
Lotito: "Tarea?"
Rossi: "Da."
Lotito: "Tarea traže dosta klubova."
Rossi: "I moramo mu naci zamenu. Dobar je momak, ali nije on za Lazio."
Lotito: "U redu"
Rossi: "Nije on igrac za Lazio. Dobar je, ali nije za Lazio. I Walter se slaže sa mnom"
Lotito: "8 klubova je bilo zainteresovano za Tarea."
Rossi: "Znaci prodacemo ga?"
Lotito: "Ne sad. U Januaru je 8 klubova bilo zainteresovano. Treba nam visok igrac, jel tako?"
Rossi: "Da. Svida mi se Amauri iz Chieva, Bogdani takode, a i Makinwa. Makinwa je visok."
Lotito: "Makinwa nije puno visok"
Rossi: "Nije, ali je bolji u vazduhu od Tarea"
Lotito: "Da, znam da Makinwa skace bolje od Tarea. Caracciolo, šta misliš o njemu?"
Rossi: "Nije loš, ali ne bi mogli on i Rocchi zajedno"
Lotito: "Aha. Makinwa bi mogao sa Rocchijem?"
Rossi: "Da"
Lotito: "Više bi hteo Makinwu nego Recobu?"
Rossi: "Da. Makinwa je borac, a Recoba je, ponavljam kao osoba budala. On može da nam pravi probleme u ekipi kao npr. Liverani."
Lotito: "Zašto misliš da bi pravio probleme u ekipi?"
Rossi: "Ocigledno je. Ne mari za nikoga. To možeš videto po tome kako igra, iritirajuce, jel možeš videti kako igra? On igra dobro samo protiv nas jer mu mi to dopuštamo. On nije timski igrac. On igra samo za sebe."
Lotito: "Mauri igra dobro. Sve je bolji i bolji. Nije jak kao Bonnani, a i verovatno postoji razlog zašto je Palermo pustio Bonnania"
Rossi: "Gledao sam kako Bonnani igra. Mislim da ima veliki potencijal, ali ne znam da li je kao Behrami, igrac koga možeš usmeriti. Ako je on vec naš igrac, onda ok, neka ostane, ali imamo još jedan mesec za odlucivanje, tako da je bolje da sacekamo."
Lotito: "Koliko je star Gobbi" ?
Rossi: "Nije star. Ima možda 25, 26 godina"
Lotito: "Misliš li da je Gobbi bolji?"
Rossi: "Ima cvršci karakter. Postiže više golova, više koristi ekipi. Trudi se, kao i Behrami, samo što igra na suprotnoj strani"
Lotito: "Nije loše, Gobbi i Behrami. Gobbi na levoj, a Behrami na desnoj strani"
Rossi: "Da, ali on nije igrac koji može da pretrci protivnika, kao Pandev ili Foggia."
Lotito: "Da, dok Behrami može"
Rossi: "Da, ali samo ukoliko je potpuno zdrav. Behrami ne upotrebljava tehniku vec snagu."
Lotito: "Da, naravno"
Rossi: "Milan ima jako zanimljive igrace za nas, medu kojima je definitivno i Foggia, koji se vratio u Milan iz Ascolia. On je dobar igrac."
Lotito: "Aha"
Rossi: "Oni imaju takode još jednog interesantnog igraca, Sammarca. On bi mogao biti cetvrti na sredini, kao i Guana, dobar momak."
Lotito: “Sammarco?”
Rossi: "Sammarco igra za Chievo, dobar igrac sredine terena. Mlad je, i on takode se vraca u Milan. Oni nam mogu ponuditi 4 ili 5 fudbalera koji bi bili super za nas, a njima ne trebaju."
Lotito: "Razumeo sam, Foggia i Sammarco."
Rossi: "Imaju takode i Marzoratia, interesantnog primavera igraca, desnog beka."
Lotito: "Ali onda ce tražiti Odda"
Rossi: "Šta?"
Lotito: "Onda ce tražiti Odda"
Rossi: "Ti znaš šta ja mislim o Oddu. Ako želi da ostane, super, a ako ga ti budeš terao da ostane, onda bi mogao da nam pravi probleme. On mora da veruje u potencijal ove ekipe. Ako ga budeš primoravao da ostane, pogrešiceš."

Amico Laziale
16-01-2010, 14:48
eto jes da je kilometarski,al koga zanima,nek procita... :D
Inace Rossi je zbog ovog razgovora dobio 3 meča suspenzije a Lazio je ubrzo nakon ovoga kaznjen zbog calciopolia...

ivan019
16-01-2010, 14:54
ma rossi je budala

LiGad
16-01-2010, 16:24
citao sam .. zanimljiv je tekst, toliko imena i opcija ..kao da biraju koju ce vrstu mlijeka u marketu :D
a Di Canio je bio fasista ..to je bar sigurno

Amico Laziale
16-01-2010, 17:02
citao sam .. zanimljiv je tekst, toliko imena i opcija ..kao da biraju koju ce vrstu mlijeka u marketu :D
a Di Canio je bio fasista ..to je bar sigurno
that's the point ...:D
znaci zajebancija cista...Isto ko mi na formumima sto bezze pricamo pa mogli bi ovog dovest il onog...
ne vjerujem kolko ti jednostavno izgleda...

Amico Laziale
20-01-2010, 01:29
Novi problemi za Lazio...
Nakon sto se odlicno pojacanje Floccari,koji je zabio u 3 tekme 4 gola,povrijedio i nece igrati oko mjesec i po dana,Lazio je dogovorio trade sa Torinom.
Makinwa<di michele=""><di michele="">-Di Michele
http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/01/19/1752414/lazio-torino-complete-swap-deal-involving-stephen-makinwa
Nevjerovatno...Dolazi 34-godisnji David koji je posljednje trzaje imao jos prije 2-3 sezone.
Samo ne znam kako ce 169 cm visoki navijac Merde doprinijeti skok igri u napadu,koja je najveci problem Lazia.Konacno je bio rijesen dolaskom Sergia,al eto neda nam ni Bog.
Zna ovaj Lotito napravit posao nema sta... :)</di></di>

Amico Laziale
20-01-2010, 14:30
Sandrino:"Moje srce je nebeskoplavo."
http://sololalazio.blog.tiscali.it//Nesta__Il_mio_cuore___Biancoceleste_2030637.shtml

Quaresma#7
20-01-2010, 14:51
Sandrino:"Moje srce je nebeskoplavo."
http://sololalazio.blog.tiscali.it//Nesta__Il_mio_cuore___Biancoceleste_2030637.shtml
Pravi igrač nema šta. Šteta što je otišao iz Lazia. Još jedna žrtva Lazieve politike i dugova.

Artband
20-01-2010, 15:30
Danas protiv Fjorentine u kupu,nadam se da će proći,jer moj brat navija za Lacio.

Amico Laziale
20-01-2010, 18:25
Pravi igrač nema šta. Šteta što je otišao iz Lazia. Još jedna žrtva Lazieve politike i dugova.
nazalost...Mogao je postati zastitni znak Lazia,kao Totti u Merdi....

---------- Post added at 17:25 ---------- Previous post was at 17:23 ----------

Danas protiv Fjorentine u kupu,nadam se da će proći,jer moj brat navija za Lacio.
pozdravi buraza...Vidi se da je pravi cojk :D
A sto se tice kupa,iako je to jedina nada za evropu,nisam bas optimistican...
Sastav koji ce nastupiti je uzasan,a Viola jebe majke..
E sad ako je sudit po nasim uspjesima na Franchiu,imamo solidne sanse.
Bez obzira sta da se desi,Unica Fede,Unica Passione...LAZIO...

Artband
21-01-2010, 16:28
Ebiga,ispadoste,gledao sam nešto malo pri kraju.

Ja mislim da znam jedina 2 navijača u Nikšiću koja navijaju za Lacio,moj već spomenuti brat i jedan ortak iz odeljenja,bivšeg. :P

Amico Laziale
26-01-2010, 20:05
Ebiga,ispadoste,gledao sam nešto malo pri kraju.

Ja mislim da znam jedina 2 navijača u Nikšiću koja navijaju za Lacio,moj već spomenuti brat i jedan ortak iz odeljenja,bivšeg. :P
haha...dijamanti su rijetki na ovom svijetu :D

Lazio doveo Egurena...
http://www.lalaziosiamonoi.it/?action=read&idnotizia=10100:cool:

esteban
27-01-2010, 23:18
Eguren prešao u Lacio


Fudbalski reprezentativac Urugvaja Sebastijan Eguren prešao je na šestomjesečnu pozajmicu iz španskog Viljareala u italijanski Lacio.

Ako budu zadovoljni njegovim igrama, Rimljani će na kraju sezone moći da otkupe Egurenov ugovor.



Urugvajac, koji ima 29 godina i igra na sredini terena, u Viljareal je došao 2008. godine. Do sada je za španski klub odigrao 61 utakmicu i postigao jedan gol.

Eguren, koji je odigrao 24 utakmice za selekciju Urugvaja, za Lacio će debitovati u nedjelju na utakmici sa Juventusom.

Reprezentacija Urugvaja na Svjetskom prvenstvu igraće u Grupi A sa domaćinom Južnom Afrikom, Francuskom i Meksikom.


Da li ovo znaci da Ledezma ide kod nas?

Quaresma#7
27-01-2010, 23:20
Ma ne verujem da če Ledesma u Inter. Ali za Lazio dobar deal. Nešto se još zanimaju za onoga Costu onaj stoper iz Wolfsburga i još Ederson. Da bi još ovo dvoje doveli mogli bi se vrlo popraviti na lestvici.

Amico Laziale
27-01-2010, 23:51
@ esteban,ocigledno da ce biti tako...
A ja nisam bas odusevljen egurenom,al kad nam na sredini igra baronio,dabo,firmani onda sam i vise nego zadovoljan ovim transferom.
Zao mi je sto nismo uspjeli dovesti revera poslije toliko pokusaja,ali kad vidim da nam igra siviglia onda sam zadovoljan i Ricardo Costom.Eto Floccari se oporavio,tako da bi to trebalo dobro izgledati,dakle prvi sastav.
Ederson bi bio fenomenalan,i nadam se da ce se to ostvariti.
Sto se tice zadnjeg veznog,ledesma je bio idealan na toj poziciji,ali jbg eto desio se taj nesporazum.
Ova sezona je svakako propala i jedino sto mozemo je da se plasiramo u gornji dio tabele,a sljedece sezone moraju se desit promjene iz korijena...

Amico Laziale
30-01-2010, 16:16
Ederson i Hitzlsperger nova pojacanja Lazia...
otkazan transfer Egurena,pao je na medicinskom pregledu i vraćen je u Villareal...

Quaresma#7
30-01-2010, 17:19
Ederson i Hitzlsperger nova pojacanja Lazia...
otkazan transfer Egurena,pao je na medicinskom pregledu i vraćen je u Villareal...
Svaka čast. Samo još jednog dobrog stopera da nadjete i evo vas nazad u borbi za europa league

CurvaNord69
30-01-2010, 17:21
E sad i ti zasra, nema sanse da lazio izadje u europu ove godine.

Amico Laziale
30-01-2010, 18:16
Svaka čast. Samo još jednog dobrog stopera da nadjete i evo vas nazad u borbi za europa league
ma samo da mi sklopimo dobar tim i da se uigraju...
a ako bi ostali svi ovi igraci,sljedece godine ako Bog da napad na LP...

ivan019
30-01-2010, 19:13
ma trostruka kruna :D

Amico Laziale
31-01-2010, 13:24
lazio kupio supertalentovanog Eyala Golasa (1991) koji stize iz Maccabi Haife...
Takođe Hitzlsperger obavlja pregled i trevao bi u ovim trenucima potpisati ugovor na 2.5 godine...

Quaresma#7
31-01-2010, 19:16
Šta je sa onim Edersonom. Gde je zaglavio, nešto su stali ili čeka Lottito pare od Ledesme :D

Amico Laziale
31-01-2010, 21:42
Šta je sa onim Edersonom. Gde je zaglavio, nešto su stali ili čeka Lottito pare od Ledesme :D
ma bila je ponuda Rennesa,al je odbio ederson a i rennes hoce nekog drugog...
rekao je ili Lazio ili Lyon...
E sad ceka se da se uzmu pare za Ledesmu pa da njega dovedu jer Lyon a i edersonov agent ne pristaju na loan...
staru lotitovu taktiku...

Amico Laziale
01-02-2010, 20:19
Dosli:
Andre Dias : Sao Paolo-Lazio
Eyal Golasa: Maccabi Haifa-Lazio
Thomas Hitzlsperger: Stuttgart-Lazio
Gonzalo Barreto ; Danubio-Lazio(napunio 18 i stekao pravo nastupa)
Sergio Floccari:Genoa-Lazio (loan)
Giuseppe Biava:Genoa-Lazio

Otisli:
Goran Pandev-Inter
Eliseu-Saragoza(loan)
Cribari-Siena(loan)
Perpetuini-Crotone(loan)
Artipoli-Foggia(loan)

Inace,od kako je Lotito preuzeo Lazio samo 3 igraca su dovedena u zimskom prelaznom roku.

Balotelli#45
01-02-2010, 20:37
ovaj Baretto sam cuo da je bas dobar sad nzm kako ce se pokazati al dobra pojacanja ste doveli cestitam ;)

Amico Laziale
01-02-2010, 20:41
ovaj Baretto sam cuo da je bas dobar sad nzm kako ce se pokazati al dobra pojacanja ste doveli cestitam ;)
ja sam zadovoljan...
Barreto je cudo od djeteta,najveci urugvajski talenat...
Eto i ovaj Golasa je isto tako za izrael,mada ne znam odkud izraelac u Laziu.
E jos da je umjesto biave dosao rever i da smo prodali Ledea a doveli Edrsona to bi bilo savrseno,al hajd i ovo je puno bolje nego da igra firmani,dabo,baronio...

Balotelli#45
01-02-2010, 20:53
sto Baronio vam kapiten???

Amico Laziale
01-02-2010, 21:20
sto Baronio vam kapiten???
ma to je zato sto rocchi u zadnje vrijeme ne pocinje u prvom sastavu,al Rocchi je kapiten.
Baronio je 2000. bio najbolji mladi igrac italije,al od kad je doso u Lazio,stalno je bio na pozajmicama i nikad nije postao igrac kakav se ocekivalo da ce postati.Sad je trebo otic u Bolognu al se nesh sjebalo.:mad:

Quaresma#7
02-02-2010, 00:07
Dobar mercato ste napravili u ovom januaru. Ja se nadam da če se poboljšati je mi je Lazio drugi najomiljeniji klub u Italiji. Šteta što nisu doveli Edersona. Ali biče lakše na ljeto :D kad Lottito proda Ledesmu i još koje verovatno če se još sa kim posvađati :D

Amico Laziale
02-02-2010, 00:46
Dobar mercato ste napravili u ovom januaru. Ja se nadam da če se poboljšati je mi je Lazio drugi najomiljeniji klub u Italiji. Šteta što nisu doveli Edersona. Ali biče lakše na ljeto :D kad Lottito proda Ledesmu i još koje verovatno če se još sa kim posvađati :D
ma mozda ga i ubjedi da igra :sivi:
jebo majku a bio se sredila situacija sa ledesmom prije 2 mjeseca,al on trazio da se ovaj javno izvini klubu i njemu :D

Quaresma#7
02-02-2010, 20:21
Ederson žali što nije prešao u Lazio. Rekao je da je razočaran što ga nisu pustili pa makar na pozajmicu nego sad da opet 6 meseci guli klupu.

InteristaSA
03-02-2010, 01:24
Dobar mercato ste napravili u ovom januaru. Ja se nadam da če se poboljšati je mi je Lazio drugi najomiljeniji klub u Italiji. Šteta što nisu doveli Edersona. Ali biče lakše na ljeto :D kad Lottito proda Ledesmu i još koje verovatno če se još sa kim posvađati :D
I ja isto...uvijek sam ima jake simpatije prema Laziju,samo kad su igrali protiv Intera nisam bio njihov navijac...kako sam se prije znao radovati kad u derbiju pobjede Romu,aaa nadam se da ce Lazio se uskoro vratiti u borbu za Scudetto,et nek svake sezone budu drugi:D:D

ivan019
03-02-2010, 01:32
za sve vas kojima je Lazio drag

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ZxTG31Q9PO8&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ZxTG31Q9PO8&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Amico Laziale
03-02-2010, 02:14
hvala svima kojima je Lazio drag...
vec znate sta ja mislim o Interu...Takođe sve najbolje.
Ivane,i sam znas sta je tada bilo,pola igraca Lazia je odlazilo,zeljelo se oprostiti pobjedom jer su u to vrijeme odigrali razocaravajucu sezonu...
Mnogi su bili u svađi sa navijacima i kao da su namjerno zapeli,njima u inat...
Npr.Poborsky,on kad je dao gol,derao se svom snagom na navijace koji su nijemo posmatrali njegov gol i uopste da nisu slavili.Cijeli stadion,ukljucujuci Curva Nord i tevere je navijao za Inter,i to Interisti i dan danas cijene.
Veliku krvicu snosi trener koji je trazio od igraca trazio da pobjede.
Dakle milioni Laziala nisu zeljeli vidjeti pobjedu Lazia,i milionima je Inter u srcu kao i meni,ali oni nisu mogli nista protiv par ljudi koji su bili na terenu.
A brate ako nisu mogli dobiti ekipu koja je jedva izborila opstanak onda sta da ti kazem...Sudbina je takva.
Uostalom Inter je nesto slicno napravio Laziu u polufinalu Coppa.
Mislim da je parola na Cuvri Nord rekla vise nego bilo sta:"Ne' Juve,ne' Roma,Inter Campione!"
Pogledajte samo reakciju IRR nakon gola Poborskog...

ivan019
03-02-2010, 02:44
neke stvari se ne zaboravljaju :)

Amico Laziale
03-02-2010, 02:52
neke stvari se ne zaboravljaju :)
au kad bi ja sad poceo nabrajat...
no hajde nebitno...
takvi kao ti su svakako manjina :)

ivan019
03-02-2010, 02:59
pa nemoj da si bas tako siguran :D

Amico Laziale
03-02-2010, 03:03
nisam mislio na ovom forumu...

Nera
03-02-2010, 03:17
Amico, ne obraci paznju... on je jos uvjek dijete, nezna sto prica :D
I ja sam uvjek uz Lazio. Zato navijam da maknu onu upravu, jer je najgora koju sam vidjeo godinama...

Balotelli#45
03-02-2010, 16:21
eeee Gresko Gresko ,pogreso ti otac sto te napravi

Amico Laziale
03-02-2010, 17:01
Amico, ne obraci paznju... on je jos uvjek dijete, nezna sto prica :D
I ja sam uvjek uz Lazio. Zato navijam da maknu onu upravu, jer je najgora koju sam vidjeo godinama...
:zzzdravo::nova:
sto bi rekla Curva Nord Milano:"Quando si ha un amico,si marcia con lui fino in fondo..."
AVE LAZIO,FORZA INTER!

CurvaNord69
03-02-2010, 20:20
Ma ta ce ivan, sta sad bi oni trebali pustit utakmicu, pa da nas izbace jel?
Nisu laziali krivi sto bolje vanja igra lopte od greska, nismo ni zasluzili tad dobit.

Il Mago
09-02-2010, 15:53
Amico jesil upucen zbog cega nije doso onaj malo Golasa...jel to opet Lotito nes mutio ???

Amico Laziale
09-02-2010, 16:30
Amico jesil upucen zbog cega nije doso onaj malo Golasa...jel to opet Lotito nes mutio ???
decko je "pobjegao" iz Izraela,jer mu je navodno stigao nalog da ide u vojsku :)
E tad se javio Maccabi koji nije imao vazeci profesionalni ugovor sa golasom i naravno tuzio Lazio i Lotita koji je ukrao tog momka isto kao sto je Manchester nama Machedu...
Uz sve te probleme,dosli su veliki protesti navijaca koji ne zele izraelca u timu.
Kada je vidio koliko je sati,malac se vratio kući i izvinio se upravi kluba koja je prihvatila izvinjenje...:D
P.S.Samo da spomenem,jebeni Reja na pragu potpisa sa Laziom,vec je raskinuo ugovor sa Hajdukom i bio je sinoc na pragovorima u Rimu koji se nastavljaju danas.
Navijaci Lazia imaju sastanak danas ili sutra sa gradonacelnikom Rima a tema je Claudio Lotito.
Evo jedan klip koji najavljuje zanimljiv serial http://www.youtube.com/watch?v=cUoZxq0lvZE&feature=player_embedded
Misterija Formela...

Dzon Dilindzer
09-02-2010, 16:59
Svaka cast Laziu i njihovim navijacima,uvjek su otvoreno podrzavali Inter protiv milana i juvea i romee.Steta je da ovaj kluub ovako tone sad sa ovom debilnom upravom,a kad se sjetim kakav su tim imali ranije nekad.Posle INTERA ja volim Lacio i Napoli

Amico Laziale
09-02-2010, 17:38
http://www.index.hr/sport/clanak/reja-iz-kaosa-u-dramu-troje-tesko-ozlijedjenih-navijaci-policiju-gadjali-molotovljevim-koktelima/474831.aspx

filip.sk
09-02-2010, 18:03
Dok je Lotito u Lazio, nece biti nista od Lazio :( Ah taj Poborsky, mrzim ga najvise... ne samo sa ovim sa inter, vec je dao i gol protiv Vardar(Vardar-Sparta P. 3to kolo kvalifikacije), bio je slobodan udarac i on je izveo pre da sudija dade znak i gol se vazio, i Vardar radi taj gol nije uspeo da stigne do Grupe od LP.... koliko ga mrzim !!!!!!!!

ivan019
09-02-2010, 20:01
Poborskog ni rodjenja majka ne voli :D

Amico Laziale
18-02-2010, 01:38
http://www.youtube.com/watch?v=mDedNeDOI_c
http://www.youtube.com/watch?v=cpR1N_5Y1ws

filip.sk
03-03-2010, 18:54
http://www.calciomercato.com//index.php?c=&a=169821

Kaze Kolarov da su problemi u Lazio poceli od kad je Goran otiso, i da mu fali puno, ovo valjda znaci da ce on doci u Inter :D

ivan019
04-03-2010, 02:05
moguce :P

Quaresma#7
08-03-2010, 11:38
Što je ono Zarate dobio crveni.

filip.sk
08-03-2010, 12:13
Što je ono Zarate dobio crveni.

Kao sto je dobio Snajder kod nas, tako je dobio i Zarate....

Komitski Đeneral
08-03-2010, 12:17
Crni dani za Lacijale... Ako nesto drasticno ne promijene, ispasce neminovno...

Huska
08-03-2010, 12:20
nije mi ih zao nimalo...i u serie c neka ispadnu

ivan019
08-03-2010, 14:04
tako je huska :P

Grujinho
08-03-2010, 14:58
hehe huska, pa kome ti uopšte želiš dobro? :D

ivan019
08-03-2010, 15:06
sebi mozda, mada i to je upitno hehe

Balotelli#45
08-03-2010, 16:02
huska meni zeli dobro :D

---------- Post added at 15:02 ---------- Previous post was at 15:01 ----------

on je dusa od coveka samo to krije :sivi:

LiGad
08-03-2010, 17:48
Što je ono Zarate dobio crveni.

i trener Lazia Eduardo Reja je iskljucen u ovoj utakmici i to mu je vec drugo uzastopno ..
na index.hr stoji naslov: Edy, daj se sredi :D

Amico Laziale
10-03-2010, 00:46
ma bjezi ba malo sto je klub u kurcu sad jos i sudije na svakom koraku nas jebu...
u Genovi nisu dali maknut...I nakon ociglednog faula koji Brighi nije dosudio,Zarate je protestovao i dobio crveni.I onda je htio da udara sudiju,al zamislite Cassano ga ej sprijecio...
Nakon toga je Maurito plakao... :D
al nema veze Bog ne moze istjerat Lazio iz lige.
Ko sto nekad Laziali napisase "spareggio o guerra" u ovom slucaju "salvezza o guerra".
Bojkot je prekinut i ocekuje se nesto manje od 70.000 navijaca protiv Baria.
Klub je u totalnom kurcu al navijaci su maximalno uz njega.
E da i pored svih problema,povlacenja po sudovima sa cak 6 igraca,prodaje nezadovoljnih igraca,afera Pandev i Ledesma,ulijetanja navijaca u trening kamp,paljenja stadiona,bojkota,propalih transfera i nakon sto je otkupio jos 14 % dionica Lazia,Lotito je uspio da se umjesa u jos jednu aferu,oko transfera Zaratea i Cruza...
http://goal.com/en/news/10/italy/2010/03/09/1824675/lazio-president-claudio-lotito-under-investigation-over
AVE LAZIO,NON MOLLARE MAI!

LiGad
10-03-2010, 19:34
ma najbolje bi bilo da ugasite klub ;):D

ivan019
10-03-2010, 21:50
da, to bi bilo pametno hehe

filip.sk
10-03-2010, 22:49
Hahaha ma ostajte lazio, neka pati lotito jos malo :)

Amico Laziale
12-03-2010, 01:53
i ja to nesto kontam...
:D

Il Mago
04-04-2010, 12:15
Nakon prvog gola Intera na Olimpicu veliko slavlje...navijaci Lazio proslavili gol Motte :D

Il Mago
26-04-2010, 18:30
Navijaci Lazia Ledesmi : Izgubite od Intera pa da zajedno proslavimo na sjeveru.Nadamo se da se sjecate sta se sve desilo na derbiju.U nedjelju imate priliku da spasite sezonu,nemojte nas razocarati ! koji kraljevi.hahahha. Forza Lazio :D

DenchiNL
28-05-2010, 11:36
Hoće li uzeti Ibiševića?? baš bi bilo extra da ga uzmu

Huska
28-05-2010, 11:42
26.05. izjavio...

"Ne idem u Lazio. Osim toga, ne razumijem kako se ovakve vijesti, za koje ja saznajem tek jutros, uopće mogu širiti. Istina je, doduše, da sam posljednjih mjeseci imao kontakte s jednim talijanskim klubom, ali to definitivno nije Lazio", prenosi spomenuti portal Ibiševićevu izjavu.

Quaresma#7
28-05-2010, 11:46
Trebaju oni jednu dobru fantazistu i jednog DM. Kompletna veza jim je u kurcu jedino Ledesma valja nečemu.

DenchiNL
28-05-2010, 12:11
dobro ba, to sam i ja čitao ali isto tako jutros ovo:

LAZIO POSLAO PONUDU ZA IBIŠEVIĆA

http://sportsport.ba/slike/ino_fudbal/lazio_1111vvvvvvvvvvvv.jpg

Piše: A. Beganović
Petak, 28.05.10. 09:40.
Prema pisanju inostranih medija čelni ljudi Hoffenheima su priznali da je Lazio na njihovu adresu poslao ponudu za našeg reprezentativca Vedada Ibiševića.

Inosterani mediji danas pišu da su čelni ljudi Hoffenheima priznali da je na njihovu adresu stigla ponuda za našeg reprezentativca vrijedna 5 miliona eura.

Navodno Hoffenheim ne želi izgubiti Ibiševića, no naš reprezentativac je voljan razgovarati o eventualnom transferu.

Također se navodi da i Genoa prati razvoj situacije, te da je i ova talijanska momčad zagrijana za Ibiševića.

http://sportsport.ba/ino_fudbalp-37104.htm

Amico Laziale
28-05-2010, 13:10
izgleda da uprava ide do kraja kada je u pitanju transfer Ibisevica...
Pravo su zagrizli.Otkupice i Floccaria a najvjerovatnije i Ederson dolazi.
E ja se sad pitam gdje su tu veznjaci i lijevi bocni (vratio se Zauri iz Dorie,al ne vjerujem da ce se na njega osloniti).
A sve to od novca koji ce Lazio dobit od Reala,naime Aleksandar je presao u Madrid za 18 M eura...http://www.lalaziosiamonoi.it/

Quaresma#7
28-05-2010, 14:00
Još koji dobar centralni vezni i DM i naravno koji dobar bočni i dobri ste. Dabo isto odlazi. Morače Lottito još najmanje 10M€ investirati u ekipu ako hoče da se bori za mesta u evropi.

Amico Laziale
28-05-2010, 17:28
otisao je Dabo,Cruz,Inzaghi,(po svemu sudeci i Siviglia),ali Lazio mora da se rijesi jos nekih igraca prije svega Makinwe kako bi oslobodio jedno Ne-Eu mjesto.
Evo sta goal kaze koga bi se trebali oslobodit i koga treba dovesti.
Rijesiti se:
Bizzari, Carrizzo, Kolarov, Siviglia, Scaloni, Bonetto, Dabo, Meghni, Manfredini, Hizlsperger, Makinwa, S.Inzaghi, Cruz
Dovesti; Drenthe (Real Madrid), Ederson (Olimpique Lyonnais), Floccari (Genoa), Martinez (Catania)
Na posudbu:Giovinco
Muslera

Stendardo – Dias – Radu

Lichtsteiner – Ledesma - Ederson – Drenthe

Giovinco

Zarate - Floccari
Nimalo lose :D

Inter boy
28-05-2010, 18:36
Lazio zaslužuje povratak na vrh medju vodeće ekipe, dosta nam je vise Rome- manjeg kluba iz Rima.

ivan019
28-05-2010, 18:39
Drenthe (Real Madrid), Ederson (Olimpique Lyonnais)

odakle vam kinta za ove :D

Huska
28-05-2010, 19:38
prodat ce Kolarova i dovesti ovu dvojicu :D

Amico Laziale
28-05-2010, 22:41
Objasnio je Huska :D
Ma mrav bi doso samo na posudbu,a Martinez i Ederson ciji je trofej propo u zadnjem trenutku na polusezoni bi trebali bit kupljeni...
Pala je cijena Edersonu,moze se uzet za manje od 10 M.
Evo haman da ce fakat bit nesto od Vede http://sportin.ba/tekst.aspx?id=27196

ivan019
28-05-2010, 23:02
mrav haha to je prejaka rec za onog kepeca :D

Quaresma#7
28-05-2010, 23:12
Mogli bi i Gaga uzeti dobro bi vam došao u vezi sa Ledesmom.

Amico Laziale
28-05-2010, 23:51
svakako da treba jos jedan centralni vezni...
Matuzalem je u katastrofalnoj fizickoj formi i ja sam znao da ce tako bit kad je prelazio u Lazio.Tu smo ga ispusili da valja...
Dobro bi dosao Gago.
P.S.gore za edersona sam mislio na transfer ne trofej :D

Esquivel
30-05-2010, 23:15
Lazio Tracking Boca Juniors’ Matias Gimenez - Report

The Biancocelesti are again scouting in Argentina for reinforcements…

As <mashlogic class="mashlogic mashlink-goal-com-headlines mashlink" li-term="Lazio" mashbutton="[email protected]">Lazio</mashlogic> look to bolster their midfield line following a disappointing campaign in the bottom half of the standings, it appears the Formello outfit are once again on the look out for talent in South America, as they search for reinforcements ahead of next season.

According to CorrieredelloSport, the capital club are tracking Matias Gimenez who is available from <mashlogic class="mashlogic mashlink-goal-com-headlines mashlink" li-term="Boca Juniors" mashbutton="[email protected]">Boca Juniors</mashlogic> at a cost of €2m. The 27 year old is reported to interest coach Edy Reja because of his flexibility down the left.

The winger is also over 1.8m tall and would give the Aquile some added height in a midfield not famed for its ability to head the ball.

Before making any further advances for the player however, Lazio will have to free up a non-EC slot. Upon offloading either Stephen Makinwa or <mashlogic class="mashlogic mashlink-goal-com-headlines mashlink" li-term="Juan Pablo Carrizo" mashbutton="[email protected]">Juan Pablo Carrizo</mashlogic>, the Biancocelesti will then be able to proceed with their plans to find a replacement for the outbound <mashlogic class="mashlogic mashlink-goal-com-headlines mashlink" li-term="Aleksandar Kolarov" mashbutton="[email protected]">Aleksandar Kolarov</mashlogic>.

Amico Laziale
09-08-2010, 12:26
Nakon sto je doveo Bresciana,Alvara "Tata" Gonzalesa,Javier Garrida,otkupio Floccaria za 8.5 M,Lazio je doveo i Hernanesa,najboljeg veznjaka juzne amerike,za nekih 13.5 miliona eura(75 % vlasnistva).
Dosao je i Pablo Pintos,ali on ce gotovo sigurno negdje na pozajmicu jer je NON EU.
Lotito vec dugo vremena prelama sa K.P.Boatengom,i Portsmouth je prihvatio njegovu ponudu(nesto manje od 7 M),ali Boateng se omislja.Trebao bi zarađivati od 1.7 M pa do 2 M u cetiri godine ugovora.
Hugo Almeida je takođe primarni cilj od Lazia i "ad un passo" je od Vječnog Grada. :D
Između ostalih,sa pozajmica su se vratili,Zauri,Cribari i Kozak.
Moram priznat da sam optimistican sto se tice sljedece sezone....

Grujinho
09-08-2010, 12:37
I ja sam sretan za vas laziale...lazio mi je uvijek bio drugi klub u italiji odmah iza intera i lijepo je vidjeti da Lotito dovodi prave igrače...

Hernanes, Garrido, Floccari itd su svi kvalitetni igrači, posebno Hernanes koji ima potencial da se razvije u vrsnog veznjaka...

Hugo Almeida isto tako igrač koji bi dao kvalitetu laziu...zarate, floccari, rocchi, hugo almeida...dobar napad

A još kad bi došao Boateng pih...Boateng, Ledesma, Hernanes u sredini :D mraak

mada mislim da če Boateng prije u Genou(milan)

Nera
09-08-2010, 13:52
Drago mi je zbog Lazia, ali imaju previse igraca, i to previse imena, ali ne vise kvalitetnih. Hugo Almeida ima top u nogama, ali mu trebaju 4 suta da bi pogodio okvir gola. Pored Rocchia, Floccaria, Zaratea, i malog Kozaka koem treba da ti sansu, ja njega ne bih uzimao, osim ako bude jeftin.
Cribaria bih dao bilo kome, i besplatno ako treba. Garrido je solidan, ali se povredjuje cesto. Njima trebaju jos jedan ili dva dobra odbrambena...

Amico Laziale
10-08-2010, 17:27
upravo tako nera,ja bi cak platio da neko uzme cribaria...
zauri je solidan i iskusan je,uvijek je korektne partije pruzao i moze da zamjeni garrida kada zatreba...Sto se tice odbrane,mislim da nije losa.
Nisam siguran ali cak i sa onakvom odbranom kakva je bila prosle sezone,odlicnim igrama Stendarda i Diasa u drugom dijelu,mislim da smo na kraju bili 5. najbolja odbrana lige.
Jbg Stendardo,Dias,Diakhite,Radu,Lichsteiner,Garrido,Z auri,Biava,Cavanda,Cribari,Scaloni,Pintos.Mislim da moze proci...
P.S.Bas kao sto si i rekao grujinho,šuknu nam ga Boateng :D

Amico Laziale
24-08-2010, 17:31
Ledesma produzio ugovor sa Laziom na jos 5 godina, 1.6 M po sezoni...
Roque Santa Cruz je novi igrac Lazia.

ivan019
24-08-2010, 17:33
Ledesma produzio ugovor sa Laziom na jos 5 godina, 1.6 M po sezoni...
Roque Santa Cruz je novi igrac Lazia.
jedna od najboljih vesti ovog meseca :D

dera
24-08-2010, 18:36
Dobar posao Laziala, na koji se nisam navikao u poslijednje vrijeme. Ocekujem i od vas da cete bolje igrati nego prosle god.

Huska
24-08-2010, 18:38
Genoa i Lazio su do sada odradili najbolji mercato u italiji...Lazio ce imati odlican napad sljedece sezone, bas me zanima kako ce to sve reja poslozit u napadu...

Amico Laziale
25-08-2010, 11:08
Sinoc je Santa Cruz-ov transfer stavljen na Stand By zbog navodne upitne fizicke spreme igraca.
No ja sam 100 % siguran da nije do toga jer se sinoc kasno javio agent Davida Trezegueta(inace veliki prijatelj Lotita).Naime David želi u Lazio i kako kaze finansijska strane nije problem.
Iskreno više bih volio da je on dosao nego Santa,međutim Paragvajac je vec u Rimu i danas ce potpisati ugovor.

Amico Laziale
28-08-2010, 01:24
Htio bih podijeliti sa vama jednu finu pjesmicu koju je napravio jedan clan foruma Nebeskoplavi,uz pomoc jos par clanova...
Pa eto,da vidim sta mislite o pjesmi.
http://www.youtube.com/watch?v=CQNPZdBzDXk

dera
28-08-2010, 01:45
Odlicna pjesma, odlican klip, uputi "Bravo!" od mene :).

Amico Laziale
28-08-2010, 12:02
hvala brate...
hocu...:zzzdravo:

DenchiNL
06-10-2010, 20:15
evo baje :-p

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=70749

Huska
17-10-2010, 23:09
vidi naseg brata laziala doso malo da se kurci ovdje :P :D

eh rekao sam ja na jednom forumu da ce Lazio da bude visoko plasiran ove sezone, jer dugo nisu bili u vrhu...a klub poput Lazia mora biti u vrhu tabele...

svaka cast za nebesko plave ovo ni oni najveci optimisti nisu ocekivali

Amico Laziale
18-10-2010, 21:26
vidi naseg brata laziala doso malo da se kurci ovdje :P :D

eh rekao sam ja na jednom forumu da ce Lazio da bude visoko plasiran ove sezone, jer dugo nisu bili u vrhu...a klub poput Lazia mora biti u vrhu tabele...

svaka cast za nebesko plave ovo ni oni najveci optimisti nisu ocekivali
ma moram malo braca...
razumijete vi mene,jbt ipak sam predugo ceko... :D
Necu komentarisat igru,samo cu reci da molim Boga da potraje...

necainter
18-10-2010, 21:51
Posle dosta teske prosle sezone,sada u prvim redovima!Neka potraje sto duze,Lazio on top sa nama! :D

InteristaSA
18-10-2010, 22:52
ako nije Inter prvi nek je Lacio onda nek osjete malo..nek svake godine budu srebreni:D

dera
29-05-2011, 17:07
Reprezentativac Bosne i Hercegovine Senad Lulić izabran je za igrača sezone švajcarske ekipe Young Boys.

Ova je sezona bila i više nego uspješna za našeg reprezentativca Senada Lulića, koji je kako u dresu Young Boysa, tako i u dresu nacionalnog tima Bosne i Hercegovine pružao partije za divljenje.

Priznanje dobrih igara stiglo je kada je Lulić u izboru švajcarskih medija izabran za fudbalera sezone u svojoj ekipi Young Boysa.

"Jedan od najspektakularnijih igrača švajcarske lige, Senad Lulić, u svojoj je vjerovatno posljednjoj sezoni za Young Boys, pokazao svu raskoš svog talenta. Lulić je brz, sjajan dribler i konstantna opasnost po gol protivnika", navodi se u obrazloženju izbora.

Također se navodi kako će Lulić na kraju ove sezone preseliti u rimski Lazio, te se tvrdi kako je taj posao već gotov, a da je rimska ekipa Young Boysima za našeg reprezentativca platila oko 4,1 milion eura.

sportsport.ba

DenchiNL
09-06-2011, 10:25
http://www.sslazio.it/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/544050klose_ok.jpg
sletio.
vidi ga ka soko sivi :-)

DenchiNL
16-06-2011, 11:52
Thursday 16 June, 2011
Lulic arrives for Lazio medical


Senad Lulic has this morning touched down in Rome ahead of his medical for new club Lazio.

The Bosnian defender, who holds a Swiss passport, will join the Italian capital outfit from Young Boys.

Lulic, 25, landed at the Leonardo Da Vinci airport after taking a flight from Zurich.

The Bosnia international started his carer at Chur 97, before spells at Bellinzona and Grasshoppers.


evo i ovaj nas

Quaresma#7
16-06-2011, 11:58
Lazio još nije platio 2M€ koja duguje Romi za najem stadiona pa tako riskira da neče smeti igrati na Olimpicu iduče sezone.

adiK
16-06-2011, 13:59
Evo Senahida :D
http://www.info19.ba/uploads/news/news/senad-lulic-na-ljekarskim-pregledima-u-rimu-cckgrlge.jpghttp://www.scsport.ba/userfiles/file/lulic-lazio2.jpghttp://www.scsport.ba/userfiles/file/lulic-lazio.jpghttp://www.scsport.ba/userfiles/file/LULIC1.jpg
Ajd nek mu je sa srecom, da razvaljuje sve ekipe osim Intera :D

dera
23-06-2011, 16:06
Nakon što su doveli Senada Lulića (25) iz Young Boysa, u Laziju bi ovo ljeto mogli potpisati ugovor s još jednim bosanskohercegovačkim nogometašem. Prema pisanju talijanskih medija, rimski klub je "zagrizao" za Miralema Pjanića.

"I ja sam čuo glasine koje me povezuju s Lazijem, ali neću reći ništa više kako ne bi došlo do nesporazuma. Trenutno se piše puno toga, ali tek kad se vratim s odmora, sjest ću s ocem i menadžerom, procijenit ćemo situaciju i odlučiti što napraviti", prenosi Pjanićevu izjavu Corriere dello Sport.

"Sretan sam što je moj prijatelj Lulić došao u veliki klub kakav je Lazio. Siguran sam da će se izboriti za početnu postavu jer se radi o vrlo dobrom igraču", pohvalio je reprezentativnog saigrača Pjanić čiji ugovor s Lyonom vrijedi do 2013. godine.