PDA

View Full Version : David Suazo


Enfant Terrible
26-03-2009, 18:49
http://i40.tinypic.com/2612rli.jpg

Óscar David Suazo Velásquez (San Pedro Sula, 5. studenog 1979.) je honduraški nogometaš. Igrač je Intera, te je trenutno na posudbi u Benfici.Suazo je član Intera od 2007., kada je stigao iz Cagliarija za koji je u osam sezona odigrao 255 utakmica i postigao 95 golova. Godine 2006., uz Kaku je proglašen najboljim stranim igračem u Serie A.
--------------------------------------------------------------------------

Suazo se vraća u Italiju nakon ozbiljne povrede koljena od koje će se oporavljati nekoliko mjeseci.Na službenoj stranici Benfice stoji priopćenje da njegov transfer u Benficu neće postati permanentan,pa se vraća u Milano na operaciju a tu će ujedno i dočekati kraj posudbe.Ali,isto tako,male su šanse da ostane kod nas pa će najvjerovatnije put Atletica,a ko da gledam da se nešto i za Aguera tu kuha...

dera
26-03-2009, 18:51
vidis, moguce da se to desi
steta, bio je jedna od mojih zelja i ocekivao sam da ce dobiti vise sanse kod mancinija gdje se trebao uklopiti u tim te da moze zadovoljiti josea kada je stigao

esteban
26-03-2009, 20:16
Dati Atleticu njega i Adria za Aguera pa jos ako treba i Burdija i to je to ;)

Nera
26-03-2009, 20:30
Ja mislim da bi prije dali Atleticu uz Suaza, Q i Jimeneza... to su igraci koji bi, po meni, zeljeli da igraju u Primeru.
Sto se tice Suaza, nije to nimalo los igrac. Prosle sezone je zabio 8 golova, a nije previse igrao. Mada, njegova kontrola lopte je uzasna. Nekad mi se cini brzi od lopte.. Pas mu isto nije jaca strana...

Balotelli#45
26-03-2009, 20:31
al ima zavrsnicu kakvu mnogi mogu da sanjaju a i prebrz je mozda i najbrzi u seriji a

Nera
25-05-2009, 16:44
Hmm.. Suazo bi da ostane u Interu.
Moratti zasto dajes ovako velike plate, pa ljudi nece da idu, iako za njih nema mjesta ni na klupi? :D

Quaresma#7
26-05-2009, 11:19
Ma nema nošta od toga. Otiče on.

Enfant Terrible
26-05-2009, 11:30
Vjerujem da će učiniti sve da se pokaže Mourinhu na treninzima ili pripremama (ukoliko se ne proda do tada), ali ja nisam za to da on ostane. Mislim da bi ga trebali negdje "uvaliti" za nekih 10-ak M€, makar.

CurvaNord69
26-05-2009, 11:31
Pa sad ce i njemu 30, a nije se dokazo nikako :P

ivan019
26-05-2009, 11:35
a i ko zna kakav ce se vratiti posle ove povrede kolena

Mauro7
26-05-2009, 11:35
ja mislim da odlazi sigurno na bar polovično da se izvuče neka lova, jer za sada koga je Inter prodao?? a rekli su lijepo da će prodavati, općenito gledajte koliko bi imena trebalo doći, zbrojite to kolko ih je sada u ekipi o dolazite do prilično impresivne brojke, prema tome bit će tu dosta prodaje ja mislim, pogotovo ovakvih igrača na kojima se može i dobiti nešto solidno

dera
26-05-2009, 16:26
Moratti zasto dajes ovako velike plate, pa ljudi nece da idu, iako za njih nema mjesta ni na klupi? :D
problem je opet u upravi, tu se fino napravi klauzula da ako ne skupi 20 nastupa u jednoj sezoni, plata pada za 10% itd.

hulle
26-05-2009, 18:47
ma suazu jos nisu javili za milita i zelje JM :)

Nera
10-07-2009, 13:27
David kaze da je dosao izuzetno motivisan na pripreme i da ocekuje odlicnu sezonu. Poslije toga prica o situaciju u Hondurasu i kaze da se redovno cuje sa svojom porodicom, i da je s njima sve OK.

Mauro7
06-10-2009, 15:48
Giovanni Branchini, Suazov agent

Branchini, kakva je Suazova situacija?
''Treba reći da se suazo nedavno tek vratio zbog duge stanke nakon kirurške intervencije. Imao je fizičkih problema i zato nije mogao biti uvijek na raspolaganju Mourinhu''.

Radiomercato stavlja Suaza u listu onih koji odlaze.
''Mi iz kluba nismo dobili nikakvo priopćenje, pa prema tome ne vjerujem da je Suazo na nekakvoj listi onih koji odlaze''.

Napadač je u Honduirasu?
''Da, sa svojom reprezentacijom koja igra kvalifikacije''.

Kakav je njegov odnos s Mourinhom?
''Dobar odnos : jasno je da bi David želio više igrati, ali ako nije mogao to je jer je imao fizičkih problema o kojima sam vam pričao i zato što Inter ima jedan imponentni i važan roster napadača''.

Ali Militova ozljeda i odlazak Eto'oa u januaru mogu sve promijeniti i otvoriti nove prostore?
''Na to mi ciljamo : znamo da će se otoviriti novi scenariji i naša je namjera preskočiti što više pozicija na ljestvici dopadanja. To je nešto što Suazo može i to je u njegovim mogućnostima''.

A ako se situacija ne bi promijenila?
''Od sada do januara ima vremena, ali podsjećam da Suazu ponuda nikada nije nedostajalo''.

Koliko još godina ugovora ima s Interom?
''Do kraja sljedeće sezone''.

ivan019
07-10-2009, 01:30
da njemu ponude nikad nisu nedostajale :sivi:

Mauro7
07-10-2009, 02:03
pa vjerojatno i nisu, sjeti se kad ga je Inter uzimao da ga je i Milan skoro uzeo, da ne govorim dok je sad bio ozljeđen, pa su neki klubovi mislili da bi ga mogli kupit jeftinije takav tip napadača sigurno je tražen u španjolskoj i engleskoj, danas sam i čuo u studio sportu da ga je Mourinho zato i ostavio ove sezone, osim milita, eto'oa i balotellija tu je bio samo arnaut koji je mlad, nedokazan i ozljeđen bio, i zato je Suazo ostao inače bi bio prodan jer je bilo ponuda, sada ako bude doveden Pandev će se ipak razmisliti o njegovom statusu

Enfant Terrible
07-10-2009, 11:39
Suazo nije kalibar igrača za klubove A klase, ali ne treba ni njega podcijenjivati. Mogao bi igrati sigurno u nekolicini klubova, respektabilnih klubova, ala Sampdoria, Genoa, Palermo, kao i u Eng i Špa ligi. Osim toga, dok je igrao u Cagliariju, bio je jedan od najboljih napadača u Italiji, osvajao je nagrade i to nije mala stvar.

ivan019
07-10-2009, 14:02
Suazo nije kalibar igrača za klubove A klase, ali ne treba ni njega podcijenjivati. Mogao bi igrati sigurno u nekolicini klubova, respektabilnih klubova, ala Sampdoria, Genoa, Palermo, kao i u Eng i Špa ligi. Osim toga, dok je igrao u Cagliariju, bio je jedan od najboljih napadača u Italiji, osvajao je nagrade i to nije mala stvar.

Da, ali kao sto si i sam rekao nije on igrac za Inter

mourinho
07-10-2009, 15:02
Ako mogu dobiti Pandeva za Suaza + nešto keša, ne trebaju oklijevati, Pandev je za njega Maradona. Mada koliko vidim u tom dilu se spominje Arnaut...

Mauro7
07-10-2009, 15:05
ne, arnaut se spominje da se vraća, jer ne može bit arnaut spomenut u tom dilu kad ga inter još nije ni otkupio, i o tome se radi jer ne žele izgleda

Mauro7
17-10-2009, 23:11
reko sad Mourinho da Suazo nije ulazio jer ga štedi za Dinamo, naime kaže da se tek jučer navečer vratio iz El Salvadora i da je zato i držao Maria do kraja koji ne može igrati u utorak, Eto'oa sam slušao nešto je pričao da će i stisnuti zube za Dinamo jer je to jaako bitna utakmica a Mourinho je i rekao tko zna možda je Suazo jedini napadač kojeg ću imati u utorak, pa eto očekujte Suaza u svakom slučaju

dera
17-10-2009, 23:14
slicno je rekao i manciniju kad je htio na posudbu da ide lol, metno mu ga

ivan019
17-10-2009, 23:18
jadni mi ako protiv dinama zavisimo od suaza

dera
17-10-2009, 23:19
utrpat ce im samo hattrick

ivan019
17-10-2009, 23:20
ja bi voleo to, ali to ne moze ni u snovima

Quaresma#7
17-10-2009, 23:21
Ma odigrače to dobro Suazo. Ako bude veza ovako radila ko danas onda smo blizu pobede. Mada Suazo če se željeti dokazati pa zato mislim da če dobro odigrati.

dera
17-10-2009, 23:23
istina, iskustvo bi tamo trebalo odluciti, vieiru staviti od prve takodjer

Enfant Terrible
17-10-2009, 23:36
Suazo je drugačiji tip od Balotellija, zato mislim da bi dobro bilo dodati još jednog napadača uz Suaza (čak i ako bi to značilo da Eto'o mora stisnuti zube). Suazo je trkač i ima dobru završnicu, ali ne zna zadržati loptu i napraviti odlučujući potez kao Eto'o ili Balotelli.

Huska
17-10-2009, 23:39
ako ima destro pravo nastupa najbolje njih dvojicu stavit naprijed a eto'oa ubacit ako zagusti... destro da daje golove a suazo da trci :D

dera
30-12-2009, 22:32
http://www.interfanzone.com/la-pantera-joins-genoa/
sretno buraz :D ali koji klip, i sta smo napravili od ovog igraca, nije ni cudo kada neko kaze ko god ode u inter propadne
primjera na milion, tu spada i amantino - http://www.youtube.com/watch?v=a1AACxqIXTo ili http://www.youtube.com/watch?v=U9V_P42E7d0
zanimljivo je da obojica u ovim klipovima imaju slicnu situaciju u kojoj je etoo promasio hihih, a pogledajte onu fintu amantina, pa podsjeti me na ronalda

CurvaNord69
30-12-2009, 22:34
A jebiga, amantino je zrtva neuspjeha 4-3-3 sustava kao i Q, a suazo se ispromasivo ko niko, i po meni ne moze igrat u najvecim timovima.

dera
30-12-2009, 22:36
curva, nije i Q zrtva, nego je Q krivac sto se promjenila taktika
on nije igrao na nivou i zahebo amantina

LiGad
30-12-2009, 22:44
da, a isto bi se desilo da je u losoj formi bio Amantino, jer smo ipak 4-3-3 igrali s igracima koji nemaju svoju adekvatnu zamjenu, Balotelli ih je ponekad mijenjao ..ali to nije to

CurvaNord69
30-12-2009, 22:48
Opet je mou kriv i za to :D
Jer kako roma igra 4-2-3-1
To je 90% ko i 4-3-3
u nas bila 2 krila i napadac
u njih isto 2 krila samo sto su malo vise u veznom i jos jedan poluspic, nidje veze cuj nemoze se u italiji 4-3-3.

LiGad
30-12-2009, 22:55
4-2-3-1 igra sada Barca s Ibrom u vrhu ..a po meni to i jest idealan igrac za vrh ove formacije i tako se iz Ibre moze najvise izvuci jer ga ova 3 igraca iza njega neprestano hrane loptama, a on s onakvom konstrukcijom to iskoristava (pa zato su i prodali Etoa jer im Ibra bolje odgovara za 4-2-3-1)
takvu formaciju smo i mi trebali forsirati i jacati dok je bio kod nas

dera
30-12-2009, 23:07
upravo smo tako mogli igrati, imali smo balotellija i ibru koji bi se odlicno uklopili sa mancijem

CurvaNord69
30-12-2009, 23:10
E sta bi bilo kad bi bilo :D
Mou je stavljo 3 u vezi centralno jer nijedan nije bio sposoban za poluspicu, al mislim da je mogo tu dekija stavit.
A meni je samo krivo radi tih silnih para za quaresmu, nidje veze

Nera
30-12-2009, 23:57
Samo micite ovoga iz igraca, hocete li? :D
Zeznuo je Maxi Rodrigueza, i njegov nadimak, Mr. Promasaj :D

dera
31-12-2009, 00:25
necemo, otisao je na posudbu ;) cudi me da ti to ne znas..

ivan019
31-12-2009, 01:14
lakse se dise :D

Moca93
31-12-2009, 01:29
ode meni dvojac suazo-obina u pesu,sad cu morati ponovo da se vucem sa onim marijom... i qvaresmom -.-

CurvaNord69
31-12-2009, 01:34
Mocina nogometna filozofija ko u engleza, nabij pa trci :D

verma_interista
31-12-2009, 02:00
4-2-3-1 igra sada Barca s Ibrom u vrhu ..a po meni to i jest idealan igrac za vrh ove formacije i tako se iz Ibre moze najvise izvuci jer ga ova 3 igraca iza njega neprestano hrane loptama, a on s onakvom konstrukcijom to iskoristava (pa zato su i prodali Etoa jer im Ibra bolje odgovara za 4-2-3-1)
takvu formaciju smo i mi trebali forsirati i jacati dok je bio kod nas

Barcelona ne igra formaciju koju si spomenuo...ne igra sa 2 igraca ispred zadnje linije ,nego sa jednim (Toure, ili Busquets)..dok ispred njega imaju 2 igraca ,a to su iniesta i xavi (ponekad na mjestu inieste igra keita,i to u slucaju kad je iniesta ispred,ili kad ne igra),ne desnoj strani igra all around igrac)..ostalo je poznato...i,cinjenica je da mi NIKAKO ne mozemo igrati tu igru..apsolutno nemoguce iz razloga sto su nasi igraci puno krupni i staticni ,a uz to i tehnicki slabi...(mancini i quaresma su ok,ali ostali vezni su pretezno radnici)...
I ,za moj pojam Et'o je bio puno korisniji igrac Barceloni ,nego sto je to sada Ibro ,iz razloga sto je Et'o bolji u pakovanju lopte ,i uspricavanju u prazan prostor ,dok je Ibro sporiji ,tezi igrac...i td ,i td..

Nevezano za formacije ,i te stvari ,mislim da je Suazo jos jedan igrac kojeg je Inter upropastio..vjerujem da bi ga ,recimo Milan ,puno bolje iskoristio..ali mi smo poznati po tome da trosimo igrace kao carape,pa makar davali za njih desetine miliona eura.

Pozdrav!

hulle
07-01-2010, 00:02
zavali ga suazo odmah u prvoj utakmici za genovu

CurvaNord69
07-01-2010, 00:06
ma suazo je .og :D

Zlajo
07-01-2010, 00:10
.og :vfunny:

dera
07-01-2010, 00:12
http://www.beneamata.com/showpost.php?p=54513&postcount=127

ivan019
07-01-2010, 01:25
i corava koka ubode poneko zrno

ado_inter
07-01-2010, 03:03
a kod nas ne bi nikad ni ubo koliko je imo prilike da igra

InteristaSA
07-01-2010, 03:23
a kod nas ne bi nikad ni ubo koliko je imo prilike da igra
zabijao bi i on kod nas da nema Etoa,milita,da je on prvi napadac..Suazo je za malog kluba kao sto je Cagliari bio gdje je bio gazda glavni igrac i bio je medju boljim napadacima serie A al kad je dosao u Inter zatekao je Zlatana,Crespa,Adriana itd.. i bilo mu je tesko nametnuti se al kad ode iz Intera a otisao je vec jer ce ga Genova sigurno otkupiti i izgubice Inter najmanje 5m eura na njemu jer su ga platili 14m a to nece nikad dobiti,jos jedna uspjesna kupovina i prodaja naseg omiljenog kluba:D:D

hulle
10-01-2010, 18:00
evo ga jos jedan gol

2tekme 2gola

dera
10-01-2010, 18:14
http://www.youtube.com/watch?v=AkZ8aOIM3cY - mauro sta veli ;)

ivan019
10-01-2010, 19:15
prosecan igrac za prosecne klubove :D

dera
10-01-2010, 22:10
ako nemate sta pametnije, ne ulazite u ovu temu
po cemu ti je prosjecan igrac koji postize gol po utakmici, iako je to jos rano govoriti?
prosjecan klub, a sta, mi bismo trebali kupovati samo cristiano ronalde, messije, zasto smo prodali ibru?
kakvi biste vi bili manageri, i on jos nije prodan samo da znate ;) iako je jose kao vas dvojica, ima neke cudne principe..

nije mi jasno, crn je, sta jose hoce jos.. ah pa da, zar david nije bio robertov igrac, on ga je doveo, zar nije amantino bio namjenjen za RM, posao je bio ranije dogovoren ako se sjetite, hmm..
cek, pa mou nije trazio ni arnauta..

ado_inter
11-01-2010, 00:24
evo ga jos jedan gol

2tekme 2gola


meni nije nikad bio upitan njegov kvalitet samo je problem u tome sto kad nas nije imao priliku da igra

ivan019
11-01-2010, 00:44
ako nemate sta pametnije, ne ulazite u ovu temu
po cemu ti je prosjecan igrac koji postize gol po utakmici, iako je to jos rano govoriti?
prosjecan klub, a sta, mi bismo trebali kupovati samo cristiano ronalde, messije, zasto smo prodali ibru?
kakvi biste vi bili manageri, i on jos nije prodan samo da znate ;) iako je jose kao vas dvojica, ima neke cudne principe..

nije mi jasno, crn je, sta jose hoce jos.. ah pa da, zar david nije bio robertov igrac, on ga je doveo, zar nije amantino bio namjenjen za RM, posao je bio ranije dogovoren ako se sjetite, hmm..
cek, pa mou nije trazio ni arnauta..

ti bi sa ovim komotno mogao ici u teorije zavere hehe

kod svakog normalnog trenera intera ili nekog jaceg kluba on ne bi igrao. Covek realno nezna ni loptu da vodi, nonstop se saplece

InteristaSA
11-01-2010, 00:59
ti bi sa ovim komotno mogao ici u teorije zavere hehe

kod svakog normalnog trenera intera ili nekog jaceg kluba on ne bi igrao. Covek realno nezna ni loptu da vodi, nonstop se saplece
kako glupi komentari da je to za ne povjerovat...pa covjek je dosao u Inter kao jedan od najboljih napadaca lige,svi su plakali za njim i Jube i Bilan.I dosao je kod nas ,unistilo smo ga ,bukvalno unistili,samo kod nas ima da zabije gol odluci tekmu sljedecu ga nigdje nema,nigdje,,istina jest on je manjeg kluba gdje je on gazda na terenu da on o svemu odlucuje al da su bili pametniji malo pocevsi od mourinha da mu je davao sansu malo vise a ne svaku 7-mu tekmu imali bi igraca koji bi davao po 15-golova po sezoni garantujem,toliko od mene..

ivan019
11-01-2010, 01:03
kako glupi komentari da je to za ne povjerovat...pa covjek je dosao u Inter kao jedan od najboljih napadaca lige,svi su plakali za njim i Jube i Bilan.I dosao je kod nas ,unistilo smo ga ,bukvalno unistili,samo kod nas ima da zabije gol odluci tekmu sljedecu ga nigdje nema,nigdje,,istina jest on je manjeg kluba gdje je on gazda na terenu da on o svemu odlucuje al da su bili pametniji malo pocevsi od mourinha da mu je davao sansu malo vise a ne svaku 7-mu tekmu imali bi igraca koji bi davao po 15-golova po sezoni garantujem,toliko od mene..

kao prvo ko si ti da ocenjujes moje komentare, tvoje je da se slozis sa njima ili da se ne slozis. tako da si ti ispao veci glupan sa tim ispadom

a da se vratimo na temu, po meni suazo je dobijao dovoljno prilika i nijednu nije iskoristio
Koliko se samo puta sapletao dok je vodio loptu?

Nera
11-01-2010, 02:21
E ovo mi se ne svidja.. dok je bio kod nas, svima je bio visak (osim deri, koji konstantno kontrira Joseovim odlukama :P ) a sad odjednom, je novo svjetsko cudo..

David Suazo nije igrac za veliki tim, ni za velike utakmice.. A vrijeme ce pokazati ko je u pravu. Evo sad vam kazem, da ne bude da se ceka pad forme. Dobar je igrac, dk je bio u Cagliari bio je isto tako dobar (nikad jedan od jacih spiceva lige po meni), i nista vise od toga dobar..

dera, stvarno bi mogao u teorije zavjere s ovim, dobro ti je mali ivan rekao :D

dera
11-01-2010, 12:42
neka je arna za vece pih, pa i milito je dosao iz genoe.. ajde necemo dalje raspravljati

Balotelli#45
11-01-2010, 19:10
jeste milito dosao iz genoe ali gledaj ti kako milito igra a kako suazo .... milito je mnogo veci karakter od njega ,ima bolju tehniku o njuhu da nepricam mozda i najbolji u svom poslu pa jbt ove godine mozda 3-4 utakmice milito jedino nije bio strelac u svakoj utakmici da po gol,dva i nikako se nemoze usporediti sa suazom bar po meni...nekazem ja da je suazo los i to ali brate suazo moze da igra za neke timove koji nemaju na umu osvajanje seirije A,ls,kupa a na interu je uvek pritisak za osvajanje trofeja,i samo najbolji i oni koji se brzo snadju igraju...pa i Q kakav je igrac bio u portu radio je poteze kakve je retko ko moga davao golove sa trivelama,pravio budale odbrambrene igrace ,jednom je cini mi se i njegov gol bio gol godine valjda 2006 tako nesto.... a cim je dosao kod nas nista....to zato sto ga se nije moglo cekati ni njega kao ni mancnia,suaza i mnoge druge pre njih i sa mnogima ce tako i biti.... U interu je vazno brzo da se uklopis kao i u svaki veliki klub koji na meti ima trofeje a u manjim klubovima ti imas prostora da iako odigras 2,3, pa i 5 lose da se dokazes

dera
11-01-2010, 19:48
ja nisam nikad uporedio milita sa njim, samo kazem da je i on dosao iz manjeg kluba ;)

Huska
11-01-2010, 19:52
a ko je to kod nas dosao iz veceg kluba od nas...ima mozda par transfera...al ne racunam tu ove iz reala jer real je poput nas u zadnjih par godina

dera
11-01-2010, 20:07
pa ja o tome huska i govorim, on kaze ne trebaju nam igraci iz manjih klubova
pa necemo cristiana ronalda dovesti

Enfant Terrible
23-06-2010, 14:57
Najvjerovatnije se vraća u Inter da se pokuša nametnuti Benitezu. Isključio je mogućnost povratka u Cagliari.

Zanetti27
23-06-2010, 15:01
od njega mi je drazi obbina i biabiany

Quaresma#7
23-06-2010, 15:10
Zar nisu rekli da če ga Preciosi odkupiti. Neka ga daju u Cagliari onda permanentno.

Enfant Terrible
23-06-2010, 15:12
U Cagliari neće da se vrati, to je rekao jasno. A transfer u Genou vjerovatno koći velika plata koju prima kod nas, i koju ne bi imao niti u jednom drugom klubu na planeti Zemlji. Što se nas tiče, nama napadača ne fali. Dapače, imamo top klasu, plus extra mlade talente koji trebaju da se razviju, tako da ulogu Suaza u Interu ne shvatam nikako.

Esquivel
23-06-2010, 15:19
Slazem se.Samo igro on u Genoi ili bio na klupi,od nas prima dobru platu,a kada bih bio njihov igrac,mislim da bi primao upola manju platu,negine mu da bude njihov igrac,jer bolje da i tamo igra nego u nekom losijem timu.

Il Mago
23-06-2010, 15:20
ma nece on ostat sigurno ba...izjava je bila vracam se u Inter pa cemo vidjeti sta dalje.ako ga nasi ne prodaju onda ce sigurno opet na posudbu.

ajdin
23-06-2010, 15:32
meni je njega bas zao al bas bas zao to je bio bas dobar igrac samo niad nije bio veliko ime u fudbalu da on dodje i nametne se tad u periodu adriana crespa pa i zlaje da je negdje drugo otisao bio bi konstanstan i pkazao klasu al jbg on je bio igrac samo se zajebo dboro kad je doso kod nas

dera
23-06-2010, 16:22
upravo tako ajdine, trebao je otici u milan, a onda bi ovi drugacije pricali o njemu
ne znam, sve je moguce, znamo kako je benitez forsirao babela bas jer je imao brzinu, dok za davida vise ne znam ni koje kvalitete posjeduje
kako je i on sam rekao, vratit ce se pa cemo vidjeti :)

La Panetera, nera bandera :D

Huska
23-06-2010, 17:14
ma samo bi nam jos on trebao u napadu...Milito,Eto'o,Pandev,Balotelli,Biabiany i Destro koji je zasluzio da ga se uvrsti medju prvi tim...

neka njega u Genoi,Cagliariu ili gdje vec

Zanetti27
23-06-2010, 17:18
biabiany-a bi ja vise stavio na krilo

ivan019
23-06-2010, 17:40
kako mi uspe pokvariti dan :D taman sam mislio da cemo se resiti vecine cepanki :D

LiGad
23-06-2010, 19:31
ma neka ga ..Rafa ce imati vise opcija za one njegove rotacije

mourinho
23-06-2010, 19:36
On ce biti najskuplji čistač stadiona poslije utakmica svih vremena :)
U evropskom prvaku samo takvu ulogu može i imati.

Zanetti27
24-06-2010, 00:10
da je ostao quaresma onda bi to on bio,ili je on zaduzen za kokice i grickalice na terenu :D :D

adiK
24-06-2010, 09:53
Ako nam treba brzina onda je to Biabiany, Suazo vise ni onu brzinu nema. Sad protiv Spanaca uzas odigrao, a imao je prostora iskreno.

Zanetti27
24-06-2010, 09:59
slazem se,biabiany je puno mladi od suaza i da ne spominjemo njegovu brzinu.kad sam ga gledao u parmi kad su igrali protiv nas prizeljkivao sam da se vrati u inter

Zanetti27
05-09-2010, 10:16
Davide Santon was all set to make his comeback, but limped off during training today with an apparent relapse.
The Inter defender barely set foot on the field last season and underwent surgery on a damaged meniscus ligament in his knee.

He was expected to make his comeback next week, but pulled up during today’s test with the youth team.

Santon limped to the touchline holding on to his knee and was visibly upset.

More tests are needed to ascertain the extent of the damage, but it is yet another chapter in this long injury saga.

The teenager had been tipped to follow the career footsteps of Paolo Maldini, but his fitness problems have ruled him out of Inter and the Italy squad.

mourinho
05-09-2010, 10:31
Jest da je ovaj David a drugi Davide, ali ovo je tema David Suazo.... ;)

Zanetti27
05-09-2010, 11:38
uffff kako sam se zajebao,izgleda da su teme bila jedna ispod druge

Huska
05-11-2010, 13:54
Happy birthday to David Suazo (http://www.inter.it/aas/news/reader?N=34950&L=en)

necainter
05-11-2010, 15:20
Srecan rodjendan :D

Balotelli#45
05-11-2010, 17:09
srecan rodjendan i nadam se da ce uskoro da dobije malo prilike kad je zasulzuju neki igraci necu da ih imenujem zasluzuje i on da udje barem 20 minuta

Esquivel
23-07-2011, 00:28
Ufficiale: Cagliari, un anno di contratto per Suazo

David Suazo torna nella squadra dove ha vissuto i migliori anni della sua esperienza italiana: il Cagliari, con un comunicato ufficiale sul proprio sito, ha ufficializzato l'ingaggio del 32enne attaccante honduregno che ha firmato un contratto annuale con l'opzione per il secondo.

dera
23-07-2011, 11:50
Vratio se kralj tamo gdje je i otpoceo :). Sretno "La Pantera Nera"!

DenchiNL
23-07-2011, 14:13
apsolutno nista nije pokazao

Esquivel
12-08-2011, 20:35
Sad je presao u Cataniu, potpisao je jednogodisnji ugovor sa opcijom obnove do 2013 godine.

ajdin
12-08-2011, 20:43
on je samo bio trenirao sa cagliariem a sada je potpisao za cataniu neka mu je sa srecom !! bio je to strasan igrac nezasluzeno nije dobio sansu u interu kada je stigao poslije je samo u nemilost pao ostatku trenera :( iskreno meni je bio drag oduvijek vai giocca ancora la pantera nera !! :)

dera
03-10-2013, 16:25
What do you think about Walter Mazzarri’s Inter?
“It’s an interesting group. It’s a compact Inter with a willingness to attack and take risks, qualities that undoubtedly are important.”
Last Sunday Cagliari-Inter was played. Which team were you cheering for?
“I cheered for Cagliari, who played at home even though they were in fact away from home. I’m Honest. Ultimately a draw was a good result.”
Mancini has gone to Galatasaray. What kind of relationship did you have with him at Inter?
“I had a good relationship with him. We had the opportunity to work together and I thank him because he really wanted me at Inter at the time. He made ​​me take a big step in terms of quality, apart from everything else that happened. I think the first year, when we won the league title, was a great experience and very important to me personally.”
Is it true that you preferred Inter over Milan?
“I chose the team that wanted me first. Inter followed me first, even the coach and it has always been my choice, without ever changing. I’ve always been happy to have gone to Inter.”
Is this an Inter that can win the Scudetto?
“They can aim to do good things. With a new team, it’s difficult to think about the Scudetto immediately. It’s a good Inter, under development. Against Roma, it will be a great show, they are two teams that play a good football.”

dera
21-04-2015, 22:44
Gianluca Festa i Davide Suazo novi su trener i asistent Cagliarija.