PDA

View Full Version : Atalanta v Inter


hulle
16-01-2016, 18:02
Nama bi Hig bio totalno beskoristan...stas kad mi nismo u stanju preci centar :D :D :D


Nego da se vratimo na tekmu...

Jos jedan kiks...padamo polako.... Jel opet nesretno? .... Handa je nas najbolji igrac tako da.... vjerovatno smo NESRETNO kiksali :D :D :D

Hajd ako onda valjda sad ET da koji milion za transfere...

Sile87
16-01-2016, 18:14
Sreca pa letos nije dao,sto se Atalante tice cak i da je Atalanta uzela 3 boda ne bi bilo nezasluzeno, Epic Brozo danas epski los, Guarin pokazao jos jednom da je kanturina teska, Joveta los ali doduse ni ne igra na svojoj poziciji nego krilo, Bjabjani bolje da nije ni ulazio, isto vazi za Palasia, Icardi standardan, ako mu ne das maltene na tacni nista nece uraditi, sto se tice svetlih tacki standardno Handa i Ljajic jos jednom pokazao da je motor ekipe i najkreativniji igrac i najbolji, Perisic to sto je odigrao nije opet pokazao nista i nastavlja da opravdava ulogu lose investicije.

---------- Post added at 17:14 ---------- Previous post was at 17:10 ----------

4 boda u poslednje 4 utakmice... Roma promenila trenera, videcemo kako ce delovati sok terapija, ako i oni uzmu 3 boda ovo kolo dodatno raste pritisak, Kondo opet klupa, Mancini promenio formaciju neznam ni sam koliko puta na ovoj utakmici, sto kaze hulle padamo polako ali sigurno.

dera
16-01-2016, 19:35
Vjerni članovi foruma otvorili temu :D. Vidim tekma bila toliko dobra da su i jedni i drugi morali po jedan autogol postići da stranci ne govore da je dosadna liga :D.

---------- Post added at 18:35 ---------- Previous post was at 18:18 ----------

"Inter je ekipa sa značајnom istorijom koja je u vrhu svjetskog fudbala. Igrači moraju pružati maksimum na terenu, ukoliko žele nositi dres ovog kluba. Verujem u kvalitete Jovetića, i siguran sam da može više učiniti u drugom dijelu šampionata. On i Icardi su naši glavni napadači."
- Roberto Mancini

hulle
17-01-2016, 12:10
Evo zasto mi nismo u stanju da napredujemo...


“I’d love us to have another eight or nine 1-0 wins, but it’s not easy.” Mancini :D :D :D

GIGANT

dera
17-01-2016, 13:51
Sile se nije žalio što mu Joveta nije igrao :D, i on i Telles pokazali su zašto su na klupi :D.

Moca93
17-01-2016, 16:05
Sad ce da optuzujes igrace,jer vise ne mozes da pokazujes tabelu kao dokaz kolko smo dobri ;) :)

Sile87
18-01-2016, 09:42
Stavi Ikardia na krilo da vidimo kako ce igrati, pogledaj gore u postu, rekao sam da je Joveta bio los...

dera
18-01-2016, 14:36
Sad ce da optuzujes igrace,jer vise ne mozes da pokazujes tabelu kao dokaz kolko smo dobri ;) :)

I dalje smo u top 3 :).