PDA

View Full Version : Copa America 2015

EL CUCHU 19
14-06-2015, 06:37

Ne znam je li tko od vas prati Copa Americu,Čile našeg pitbulla dobio Ekvador 2:0 na otvaranju,golovima vidala iz penala i Vargasa, Medel je igrao stopera https://www.youtube.com/watch?v=ALNUSwb2-Ws ,probat ću ga uživo pogledati na prvoj slijedećoj tekmi jer me živo zanima kako izgleda kao stoper.Sve o Copa Americi imate na http://www.ca2015.com/en eto iznenadjenja Paragvaj izvukao bod u 90-oj minuti protiv hobita&CO... https://www.youtube.com/watch?v=TRbA-3YAwsM

Biscione
14-06-2015, 09:10
Jel ovdje svi navijamo za Argentince? Nekada je Argentinska repka bila puna Interista pa su mi zbog toga ostali dragi, ovo je ako se ne varam prvi put u mnogo godina da na nekom takmičenju nije pozvan nijedan Interovac.

dera
14-06-2015, 13:41
Kao što kaže Zanetti, per sempre Argentina. Nekada sam bio fan Brazila, ali Inter je Argentina :D. Simpatišem i Urugvaj.

EL CUCHU 19
05-07-2015, 08:31
U inat hejterima http://interclubfedeli.com/i-forum/Smileys/default/cheesy.gif našeg pitbulla , La Roya Čile je osvojio Copa Americu pobijedivši na penale hobitovu Argentinu ,tako da će hobit i dalje biti miš u reprezentativnom izdanju gdje još nije osvojio ništa http://interclubfedeli.com/i-forum/Smileys/default/smil4094cdee2f657.gif .Bezidejni hobit bauljao je 120 minuta terenom ,učinak=NULA. A iskreno kroz 120 minuta nisu ni zaslužili da osvoje http://interclubfedeli.com/i-forum/Smileys/default/nono.gif ,koji moron mora bit' taj Martino kada za izvodjača penala stavi Gonzala bird shootera Higuaina http://interclubfedeli.com/i-forum/Smileys/default/grin.gif , (obožavaoca lika i djela još jednog bird shootera našeg Guarina) http://interclubfedeli.com/i-forum/Smileys/default/grin.gif očito Tata ne zna kako je Napoli upravo on izbacio iz Lige prvaka slijedeće sezone profulavši penal protiv Lazija,Banegu je pročitao Bravo .Ovo prvenstvo je pokazalo (kao i na Svjetskom) kako i rastom niski vižljasti defanzivni veznjaci mogu fenomenalno odigrat' stopere,Gary Medel 171 cm,Marcelo Diaz 166 cm Francisco Silva 178 cm .Ajde sada svi pošteno priznajte da li ste čuli za ovu drugu dvojicu osim našeg pitbulla?, i sada padaju teorije da za obranu moraš imat' 196 cm visok komad drveta iz Assisija,ali džabe ti je kad na klupi imaš tupavog Mancia ,koji ima problema sa očima. Jučer je i starina Božo Sušec u jednom trenutku pohvalio Medela koji odraz ima ,a uspio je i usput poravnati rebra hobitu http://interclubfedeli.com/i-forum/Smileys/default/cheesy.gif , prilikom zadnje akcije Argentinaca na tekmi u 120-oj minuti loptu iz čileanskih 16 metara izbio je upravo Medel.imao je 86 dodira s loptom i najbolji je sa 90.3% uspješnosti,bolji po broju dodira na jučerašnjoj tekmi bili su po bio je kompić iz obrane Diaz sa 102,Aranguiz 89 , i Aco Sanchez sa 87 .Sjetio sam se suza Medela nakon ispadanja na Svjetskom ,ali eto vratilo mu se sasvim zasluženo. Čestitka je došla i od Intera http://www.inter.it/en/hp .Od ostalih Čileanaca oduševio me je Aranguiz.

dera
05-07-2015, 12:45
Sto ne mogu ovih sto kazu da je Higuain izbacio Napoli iz LP. To sto je zabio prije penala dva gola to nista?

EL CUCHU 19
06-07-2015, 07:19

Ali šta mu vrijedi kad mu ne idu penali :)...

dera
06-07-2015, 13:13
Cuj sta, koji bi bio rez da je samo zabio iz penala?

EL CUCHU 19
07-07-2015, 07:03
---------- Post added at 07:03 ---------- Previous post was at 07:02 ----------

3:2 za Napoli ,jer bi se ovi usrali od gonzalobirdshooterahiguaina :D ...

dera
07-07-2015, 11:15
Ko bi zabio prva dva gola?

EL CUCHU 19
08-07-2015, 07:00

Što si zapeo toliko za bird shootera :),on bi dao valjda,ali kakve veze to ima ,rekoh samo da je Martino trebao izabrat' nekog drugog...

dera
08-07-2015, 13:57
Zapeo sam jer mu pripisujes ispadanje Napolija iz LP, ako lose izvodi penale ne znaci da je los napadac.

EL CUCHU 19
09-07-2015, 05:59
Nisam ni rekao da je loš napadač ,ovo"rekoh samo da je Martino trebao izabrat' nekog drugog..." , ,odnosilo se SAMO na izvodjenje penala...