PDA

View Full Version : Inter vs Lazio


hulle
20-12-2014, 15:06
21. Decembar

20:45h


U zadnjih pet utakmica protiv Lazia upisali smo 4 poraza i jednu pobjedu, ta pobjeda je bila upravo zadnja utakmica..4-1 (Palacio x2, Icardi i Hernanes).

Koliko vidim Osvaldo nece konkurisati tako da.....bit ce opet 4-1 :D

hulle
21-12-2014, 01:08
Inter squad for Lazio: Handanovic, Carrizo, Berni; Juan Jesus, Andreolli, Campagnaro, Vidic, Dodō, Ranocchia, Mbaye, D’Ambrosio, Nagatomo; Kovacic, Guarin, Kuzmanovic, Medel, Obi, Krhin, Hernanes, M’Vila; Palacio, Icardi, Bonazzoli

ajdin
21-12-2014, 01:36
sta je sa osvaldom ?? bio je u opticaju jucer xD

Sile87
21-12-2014, 01:52
Trebao je poceti ali mu je Mancio dao slobodno zbog nekih ozbiljnih problema u porodici.

Sile87
21-12-2014, 17:39
Jedva cekam,da vidimo moze li ovaj Inter pobediti nekog ozbiljnijeg protivnika u ligi posto smo od svakog ozbiljnijeg izgubili,sa Milanom smo eto nereseno igrali.

Biscione
21-12-2014, 18:12
Jedva cekam,da vidimo moze li ovaj Inter pobediti nekog ozbiljnijeg protivnika u ligi posto smo od svakog ozbiljnijeg izgubili,sa Milanom smo eto nereseno igrali.
Također. Ako ne pobijedimo Lazio bit ću ozbiljno razočaran, i ćorava koka zrno ubode tako i mi konačno moramo pobjediti ozbiljnijeg protivnika. Pogotovo što nam je Lazio direktni konkurent za 3. mjesto i eventulanom pobjedom bi smanjili zaostatak na samo 3 boda do Lazia, i sigurno sebi dosta olakšali posao za nastavak sezone u koji ćemo (nakon kupovine krilnih napadača) ući još jači.

Sile87
21-12-2014, 22:27
Puni boraniju,kakav stoperski tandem imamo,TANDEM SNOVA,Isus i Panjina,a i Mancini napravio postavku do mamine picke,da bog da primili 5 komada.

dondaniello
21-12-2014, 22:31
Šta reći nego da smo mi svi ovdje teski mazohisti

verma_interista
21-12-2014, 22:42
Mancini je veca prevara od Mazzarija, taj ne bi mogao napraviti nista ni sa Real Madridom, a ne sa polovnjacima kakvi su u Interu.
Icardi mi ide na kur.ac, podigao je kragnu, neko mu je rekao da je igrac, isto trutina, samo posmatra sta se desava.
Stoperski par nije kriv sto ih se ostavlja same, nemaju pomoc od veznih igraca, a ni bekova koji izlaze visoko, a ni u fazi napada nikakvog efekta od njih.
Palacio je prica za sebe, ispuh'o frajer skroz!

hulle
21-12-2014, 22:42
0-2

Al ima nade....

Nevjerovatno je to kako lose otvaramo kontre, ja mislim da smo po tom pitanju najgora ekipa svijeta....

A kako ih tek zatvaramo.... :D :D :D

Fali nama bar 5-6 igraca da bi ovo licilo na nesto....

Poceli smo sa tri beka, ev sad je usao Medel pa cemo da vidmo....

Vezni red Guarin, Kuzma, Medel i Kova moze biti dobar za neku ekipu iz Rumunije, Azerbejdjana i sl.....

Kova je dva puta imao veliku sansu da proigra slobodne igrace ali je odlucio da solira i zajebe sve.....Al hajd on se moze vadit na GODINE.

Ovi ostali nisu ni u stanju da nesto urade....

dondaniello
21-12-2014, 23:41
Kovacic je za ove ostale u nasem timu doktor nauke.

Sile87
21-12-2014, 23:43
Kova najbolje sto Inter ima,sve ostalo je smece obicno,bravo za Maurita,uspeo je i ono iz ofsajda da promasi,prodati drtinu sto pre,a Nagatomo,njemu jebem sve zivo sto mu je zensko u familiji,kakva izdrkotina nedovrsena,da nemoze nijednom centrirati kako treba.Polusezona je i Inter je pokazao da je ekipa koja je na okupu obicno smece,svi do jednog osim Kove,BUKVALNO.

hulle
21-12-2014, 23:46
Kao sto rekoh ima nade.....Nismo odustali...bili smo bolji...

Fali nam taj kljucni zadnji pas i ..... CVRC :D :D :D

Biscione
21-12-2014, 23:48
Najbolje 2. poluvrijeme ove sezone, pokazali smo karakter i želju. Najviše mi je drago što onako loša ekipa kao što je Lazio (neće oni ni Evropa ligu izborit) nas nije pobjedila na svom, mi jesmo u krizi i igre i rezultata ali smo oni Laziali što su loši to je haos, pa oni se ne mogu s loptom sastat. Čitavu utakmicu se brane kao da su jebena Catania a ne renomirani Talinajski klub. Sretno nam zabiše 2 gola i to igrač koji do kraja sezone neće više gola zabit (isto kao što nam je Ekdal zabio hat-trick).

Šteta što ne pobjedismo a zaslužili smo u potpunosti ali samo ovako trebamo nastavit i u narednim utakmicama. Mancini radi odličan posao, vratio nam je karakter i želju, trudimo se igrat napadački fudbal ali nam još uvijek fali kreativaca u vezi i brzih, prodornih krilnih napadača pa zbog toga dođemu u situaicju da imamo posjed lopte 70% a ne možemo iskreirat dobru šansu, ali vjerujem kada mu u januaru ispune želje i dovedu igrače koje traži da ćemo mnogo bolje igrat i sigurno izborit 3. mjesto.

Al Kova što je majstor takvog nema, ne bih ga prodao ni za 50 mil.

dera
21-12-2014, 23:51
Očekujem puno više od Rodrigola u drugom dijelu sezone, probio je led, a sa dobrom podrškom/pojačanjima od januara da ga krene.

Sile87
21-12-2014, 23:55
Ma daj Bisc. jes ti gledao prvo poluvreme zivota ti,Inter vise nego ocajan u svakom smislu te reci,takav je Lazio bio u drugom i rezultat na kraju pravedan,ni jedni ni drugi nisu tri boda zasluzili i kraj.Mancini radi odlican posao,prvo poluvreme taktika i postava alla Mazzari a mozda i gore,ma smece od igraca igra za Inter.

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

Ajoj cuj dere,seljober dao gol sa 2 metra 1. u 16 tekmi,pa i moj komsija Matts raspali od 80 godina bi ga dao za to vreme,hadalj teski.

ajdin
22-12-2014, 00:04
ranokija je ispao po zna koji put kod onog prvog gola i stvarno ne znam vise ni u najboljim namjerama zasto on igra !!

igrali smo i prvo i drugo poluvrijeme sasvim dobro u sredini terena , ali je evidentno da nam je ranokija rak rana svake defanzivne postavke i on se mora odstraniti !!!

ja sam iskreno nakno duzeg vremena uzivao u gledanju nasih momaka bio bih presretan da nismo primili ona dva sretna pogotka u prvom !

http://www.dodaj.rs/f/1B/0/1FK7leLr/inter-lazio.png

Biscione
22-12-2014, 00:50
Sile slažem se da u 1. pol nismo priliku stvorili ali ostaje činjenica da smo imali posjed od 70% da smo napadali ali jbg nemamo igrače za to pa smo samo bezidejno šetali oko njihovog šesnaesterca jbg ne može Mancio i igrat za njih. Ali kada u januaru tu dođu Cerci, Lavezzi i sl. kada budemo imali posjed od 70% tada ćemo stvoriti dosta prilika i svakako zabiti i golove.

Ne možeš poredit Mancia sa Mazzarijem, prije svega Mazzari nije napadao uopće, on se zadovoljavao remijima (čak i protiv mnogo slabijih ekipa od Lazia) a Mancio nije takav. Druga stvar je karakter, kod Mazzarija kada primimo gol nas više nema ali ne i kod Mancia koji se nikad ne predaje. Čak i kad smo izjednačili i dalje smo napadali i tražili pobjedu.

Ali tačno je da nam fali kreativaca i brzih i prodornih napadača kakvih nemamo i teško je Manciu svoju viziju fudbala ostvariti sa ovim igračima (koje je doveo Mazzzari za svoju niželigašku viziju fudbala) ali u proljetnom dijelu sezone očekujem pravu Manciovu igru i nadam se neke (barem) mini serije pobjeda. Mnogo sam optimističniji nakon ove utakmice nego što sam bio, šteta što nismo zabili i taj 3-ći gol koji bi nam bio veliki booster za nastavak sezone ali i ovako nije loše. Ali Thohir mu mora obavezno dovesti vrhunske krilne napadače a ostalo je na njemu.

Sile87
22-12-2014, 03:56
Iznervirao me covek pocevsi utakmicu sa 3 beka,pa des kuci u ovakvoj tekmi gde nam trebaju bodovi pocinjati sa ovakvom usranom postavom,video je i on sam da je pojeo govno pa je zamenio Doda Medelom kako je i trebao poceti od 1. minuta a koliko je govno pojeo dovoljno govori to da cak nije ni sacekao poluvreme kako bi napravio tu promenu.Ako se malo prisetis znaces da je nesto slicno i Mazzari radio pokusavajuci u nekim utakmicama sa 3 beka.

Biscione
22-12-2014, 12:45
Ma normalno je to, jbg čovjek još uvijek nema igrače za svoju formaciju pa eksperimentiše malo. Ali mene više nervira (da ne kažem sekira) što mu je Kuzma nedodirljiv. Ako je već htio da igra sa 3 beka što onda nije Kuzmu na klupu a Medel na igra svoju ulogu zadnje veznog. Kasnije kada trebamo ganjati rezultat on izbacuje Guarina a Kuz nastavlja igrat. Kakav god da je Guaro ipak od njega možeš nešto očekivat u fazi napada a od Kuza ništa. OK, nije loš Kuz ali da bude opcija sa klupe a ne ovako da bude jebeni prvotimac.

dera
22-12-2014, 12:53
Stanković ga nahvalio Robertu :). Mogu vam reći da Kuzma nije toliko loš, ali naravno da nije za duže staze.

dondaniello
22-12-2014, 13:19
Nagatoma, Ranokiju, Palacija, Guarina i Kuzmanovica prodati, neke i pokloniti ;) Dovesti za te pare Cercija (Perisica), Ibarba, Gonalonasa i Nastasica, i definitivno nekog lijevog beka da negledam ovog propalog Nagatoma, npr. onog Rodrigueza iz Wolfsburga. I ja prezadovljan. Ovi sto bi dosli ne kostaju puno para, cak mislim da bi bili na nuli sa prodajom - kupovinom a bili bi jaci 50 posto :D

Biscione
22-12-2014, 13:57
Onog Rodrigueza iz Wolfsburga ne bi mogli dovesti ni za 15 mil. Tako da ne vjerujem da će se bekovi niti stoperi dovoditi, ako ulovimo dva dobra krilna napadača ja ću biti prezadovoljan.

ajdin
22-12-2014, 15:51
Fabiana shara na stopera ayewa i konopljanku na krila te luiza adriana na spica ... svima istice ugovor !! E ako se ovo ne moze dovesti za 15 20 sve ukupno ja nezz onda ! Bili bi pokriveni tacno gdje nam fali sa igracima u naj godinama zeljnih dokazivanja i gladnih uspjeha i sto je jos vaznije ne bi se puno dalo para za otkup ugovora

dera
22-12-2014, 16:26
Zvuči dobro :).

Biscione
22-12-2014, 17:41
Šta će nam Luiz Adriano kad imamo Icardija. Nemojte mi samo govorit kako ni on ne valjda, kud ćeš mlađeg a boljeg neg njega. Ja vjerujem kada 2 krilna napadača uparimo s njim da će duplo više zabijat.

Sile87
22-12-2014, 18:40
Icardi je previse spor i promasuje zicere ko 2x2,o driblingu da ne pricamo,to je za njega strani pojam s kojim se izgleda do sada u zivotu nije susretao,jebem ti ja napadaca koji ne moze pretrcati 15-20 metara i zabiti gol ili predriblati protivnika,nije ni Milito bio brzi gonzales ali je svoju brzinu znao iskoristiti neverovatno dobro,i kad je dribling bio jedino resenje,maksimalno dobro je to radio,to su najbolje pokazala 2 gola u finalu protiv Bayerna.Ova kljusina troma Icardi nije kadar potrcati,jebem ti takvog napadaca,nikad takve napadace nisam gotivio a nije ni Inter.Svaki Interov napadac je znao ako treba sam zavrsiti posao,Ronaldo,Zlatan,Adriano,Milito,Etoo itd. a danas smo spali na Icardia koji u punoj snazi se vuce ko baba po terenu,moze on nekom da se svidja i da bude talenat,ali za mene on nikad nece biti dobar napadac,ako se on iskljucivo oslanja na igrace iza sebe i nije sposoban i sam nesto kreativno uraditi,predriblati 1 ili vise igraca,sutnuti van 16 jebo ja tog napadaca.

ajdin
22-12-2014, 18:41
cuj sta ce ti ... svaki klub ima minimalno 3 vrhunska spic igraca rotaciji jer ne moze jedan spic bit stalno u formi i zdrav ..

eto pravi primjer sa palaciom , zabio prvi go u 16om susretu sezone , osvaldo malo malo van stroja iako zabija kad igra ,a icardi ne moze sam da nosi na plecima golove !

Sile87
22-12-2014, 18:50
Svaki klub ima minimalno 3 vrhunska spic igraca,e sad ga pretera ajdine,pa gde su recimu Celziju 3 vrhunska spic igraca,da ne ubrajas mozda Drogbu u njih,gde su Realu osim Bezeme vrhunska 2 spica,pretera ga ti sad.

ajdin
22-12-2014, 19:22
svakako da se ubraja drogba ! benzema cicarito i sad kad se vrati jese sa povrede a tu su jos i ronaldo i bale koji trpaju kako god :D siti aguero dzeko jovetic utd van persie falcao rooney itd itd a ta 3 spica bi nama mogla da budu adriano icardi osvaldo .. zbog toga svi imaju sirinu u spicu da se bas ne bi desio inter iz 2012 2013 sezone kada smo ostali na rokiju kao spic igracu !

Biscione
22-12-2014, 20:12
Icardi kao prvi špic i Osvaldo i Bonazzoli za rotacije, više nego dovoljno špiceva.

Sile87
22-12-2014, 21:02
Ronaldo i Bale nisu spicevi,a Drogba nije vise sto je bio,Cicarito je daleko od vrhunskog spica,ok napadac i nista vise.

---------- Post added at 20:02 ---------- Previous post was at 20:01 ----------

Osvaldo moze biti samo prvi spic,klupa Icardiu nikako.

ajdin
22-12-2014, 21:30
ko je rekao da su spicevi sile ? :D citaj malo a drogba normalno da nije ono sto je nekada bio ima covjek 37 godina :D al je solidna rotacija ...

dera
22-12-2014, 21:34
:omaj: Drogba. Dobar je i Romario :sivi:.