PDA

View Full Version : FK Karabakh v Inter


dera
11-12-2014, 19:10
Jedva otvorih temu. Jako je zahtjevan proces.

hulle
11-12-2014, 19:25
Jest...opasna ekipa. Karabeg. Inace porijeklo vode iz Vrbanje hahahhahah

Biscione
11-12-2014, 19:28
Jedva otvorih temu. Jako je zahtjevan proces.
Bilo te je potrebno samo malo pogurat, ko fiću :D

Sile87
11-12-2014, 19:48
Dera kako igramo ovu tekmu,mogao si slobodno preskociti otvaranje teme,jos jedna ocajna partija Intera u prvih 45 min. u kojih su uspeli jednom sutnuti na gol i pritom bili potpuno bezopasni po gol Karabaga,btw dera ovaj Bonacoli koga si predhodnih dana hvalio bio je poput Kaspera dobrog duha na terene,potpuno van igre sa nekoliko gresaka,jos taj pasulja treba jesti da bi golove van primavere davao,sve u svemu nikakvo iznenadjenje,standardno ocajan Inter.

Biscione
11-12-2014, 19:59
Ja sam kobajagi gledao utakmicu (pola ekrana stream a na drugoj polovici sam surfao) ali čini mi se da ništa nisam vidio, kad god sam bacio pogled lopta je bila negdje na sredini terena osim na samom kraju kada sam vidio kako Karabeg umalo ne zabi gol :D.

EL CUCHU 19
11-12-2014, 20:13
Čemu čuđenje Karabagom,pa to je velikan azerbejdžanskog nogometa , a oni su sila svjetskog nogometa...

Biscione
11-12-2014, 20:40
Realno njihovi prvotimci su svakako bolji od naših primaveraca (koji nisu opravdali očekivanja i nek se ne žale što neće igrat) tako da ne treba ovdje tražiti neke rezultate ili kritikovati (ne)igru.

ajdin
11-12-2014, 21:02
jooj kako pokradose sudije karabag prolaza dalje ahhahaaha

Sile87
11-12-2014, 21:08
Pa nisu nama bas samo primaverci igrali,bio je tu i Osvaldo,Ambrozio,M Villa,Kampanjaro,Obi,Andreoli,M Baye to su sve igraci koji ne igraju u primaveri,tako da ne treba utehu traziti i izvlaciti se na to sto su nam u prvih 11 igrali Bonacoli i Donkor,zaboravio sam na Krhina koji takodje nije iz primavere,a branio nam je rezervni golman,tako da ponavljam ta prica oko primavere pada u vodu,na to nema izvlacenja.

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:05 ----------

Na kraju opet jadni Inter koji proti ekipe iz Azerbejdzana nije uspeo cak ni zabiti,da ne govorim da je ovaj tim Intera koji igrao minimum 20 puta skuplji od ovog Karabaga,o cemu dalje pricati,nema svrhe.

Biscione
11-12-2014, 22:14
Nama sudije pomažu kad ne treba, jebo ja takve sudije :D

hulle
11-12-2014, 22:20
0-0

Najbitnije je da nismo izgubili, dobra stvar je da nisu igrali oni standardni samo steta sto vise ovih mladih nije dobilo sansu.

dera
11-12-2014, 22:50
Jeste vi smiješni, pa šta mislite kako će Thohir povratiti uloženo ako ne kladionicom :D.

ajdin
11-12-2014, 23:51
tesko je ocekivati od igraca koji dobivaju na kapaljku minutazu da naprave nesto odjednom prtiv ekipe koja se bori za prolaz dalje ... realno slaba igra sviju ima tu dosta primaveraca i povratnika nakon duze povrede kao d ambrosio i mvilla .. moram da priznam da mi se jedini od primaveraca zapao za oko onaj di marco sto igra na beku al bojim se da ce zavrsiti kao biraghi i slicni

ajdin
15-12-2014, 13:47
mogucih 13 ekipa koje mozemo izvuci u evropa ligi : Liverpul , Ajax, Totenhem, Anderleht, Guingamp,Wofsburg, Celtic , Psv, Young Boys, Aalborg, Trabzon, Sevilla