PDA

View Full Version : Fiorentina v Inter


dera
04-10-2014, 23:29
05.10.2014. u 20:45h
http://www.calciobetter.com/wp-content/uploads/Fiorentina-Inter.jpg

Inter are without Fredy Guarin, but Mateo Kovacic and Dodo recover for their trip to Fiorentina.

Yuto Nagatomo is suspended following his red card in the 4-1 defeat to Cagliari.


Jonathan and Hugo Campagnaro are still absent, while Guarin misses out following a knock in Thursday’s 2-0 Europa League victory over Qarabag.


Dodo and Kovacic both return to action.


Inter squad for Fiorentina: Handanovic, Carrizo, Berni; Juan Jesus, Andreolli, Vidic, Dodň, Ranocchia, Mbaye, D'Ambrosio; Kovacic, Kuzmanovic, Medel, Obi, Krhin, Hernanes, M'Vila; Osvaldo, Palacio, Icardi

Form guide: Fiorentina (L D W D D) Inter (D W D W L)

Last season: Fiorentina 1-2 Inter


Stat fact: Inter have never been beaten twice in a row with Walter Mazzarri as Coach.


Fiorentina (probable): Neto; Tomovic, Rodriguez, Savic, Alonso; Aquilani, Pizarro, Borja Valero; Fernandez; Cuadrado, Babacar


Inter (probable): Handanovic; Ranocchia, Vidic, Juan Jesus; D’Ambrosio, Guarin, Medel, M’Vila, Obi; Osvaldo, Icardi

Biscione
05-10-2014, 00:26
Guarin - Medel - M'vila, so Mazzari's style :lupaglav:. Ako izvede taj sastav ja ću ipak gledati Sulejmana iako je ovo veliki derbi (nekad bio).

hulle
05-10-2014, 10:16
Fiorentina je losa ove sezone....treba to iskoristit

dera
05-10-2014, 11:00
Guarin - Medel - M'vila, so Mazzari's style :lupaglav:. Ako izvede taj sastav ja ću ipak gledati Sulejmana iako je ovo veliki derbi (nekad bio).
Mislim da je to neka greška jer gore piše da će Guarin propustiti meć zbog manje povrede koju je zadobio protiv onih begova u Europa ligi :D.

Biscione
05-10-2014, 12:01
Ako Kova ne bude igrao u gabuli smo. Jedino mi napad ulijeva optmizam ali i oni (prije svega Ikac) ne mogu ništa ako ne dobiju barem 1-2 upotrebljive lopte a ovi naši vežnjaci onim Azerbejdžasnkim begovima ne mogu stvoriti više od 1 čiste prilike pa kako će tek Montellinim ljubičicama.

Sile87
05-10-2014, 18:14
Pojma nemam sta bih rekao,tesko gostovanje,mi u nikakvoj formi,sto se kove tice nije sigurno da ce poceti,ali ako ovu otakmicu izgubimo,mislim da ce Mazzari po prvi put biti u veoma nezavidnoj situaciji pred veoma tesku utamicu sa Napolijem u sledecem kolu.Bice mi interesantno pogledati tekmu zbog daljih desavanja koje bi njen rezultat mogao doneti.

Sile87
05-10-2014, 21:08
Kakva reakcija Vidica i Juana,strasno...

---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 20:56 ----------

Puni boraniju,kakva smusena i bedna igra,igraci Fiorentine sutaju kako hoce,niko ziv ne blokira,sramota teska...

vejza00
05-10-2014, 21:09
kakve izgovore ce sad naci za poraz vrli strucnjak, fiorentina igra bez rossia i gomeza i opet nas poderase

dera
05-10-2014, 21:35
Realno ako ćemo, oni golovi kad idu idu. Jah, ništa me bolje ne uspava nego naša igra, sad bih zaspao kao beba.

hulle
05-10-2014, 21:38
jbg primili smo 2 golcine

Ima jos nade...

Sile87
05-10-2014, 21:39
Ma nema tu sta dera kad idu golovi,momci igraju,napadaju i sutiraju dok Intetova boranija izgleda kao magarad u magli bez ikakve orientacije u igri i bilo kakve akcije i prilike,vodstvo Fiorentine i vise nego zasluzeno.


Before the opening whistle of Fiorentina-Inter, Inter Channel talked to Danilo D’Ambrosio about Inter’s approach for the match at Artemio Franchi: “There was the usual program: we were concerted and now we are even more so. Tonight we will demonstrate the desire to grow on this challenging pitch. Babacar? In the Primavera of Fiorentina he made ​​a difference, so I was convinced he would show his true value.”


Sto se tice prvog tu si brate Danilo omasio,dobro ti nije,al si ovo drugo pogodio,svaka ti dala.

dera
05-10-2014, 21:45
Ma šta su šutirali, 3x od toga 2 ušla :D. Imali smo i mi šuteva, ali nemamo više Sneijdera :D.

verma_interista
05-10-2014, 22:10
Kad ti trener ima gubitnicki mentalitet, i ekipa djeluje tako.
Inter nema ni glavu, ni rep, Mazzari je zasluzio otkaz nakon ove veceri.
Treba nam trener sa mudima, neko ko ce igrati normalne moderne formacije..ovo nema smisla.

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

Hahaha, a izmjene u kretena, Boze sacuvaj, Dodoa vadi, jedini igrac koji pokusava nesto i ima kvalitet veceras, nevjerovatno!
Stvarno je imbecil ovaj Mazzari!

Sile87
05-10-2014, 22:38
Kakav Mazzaring,idi Nenade majstore,puni ovu boraniju raspalu,ispali iz lige da bog da...

---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:22 ----------

Ovim buljasima koji trenutno igraju za Inter,i to bez izuzetka mislim na sve i jednog igraca,kad ovaj pacenik Mazzari dobije otkaz,nece im pomoci ni Murinjo i Ferguson zajedno,drago mi sto sam video Batija u publici,dosao da gleda raznosenje ove sramote od kluba.Tohuru jebem majku Indonezansku zbog fenomenalno odradjenog mercata,govnaru kineski glupi,ostavi ovog glupog Mazzaria jebo ti on majku.

hulle
05-10-2014, 22:39
3-0

Hajd sad je pauza....valjda ce bit trijezni do tad :D

Biscione
05-10-2014, 22:42
Moj jedini komentar na utakmicu je: "navijači iz Milana jebem vam sve indolentno" :mad:. Zbog vas što vam je mrsko dogovorit se jedan dan i organizovati kakve prosvjede koji bi Thohiru otvorili oči ja se moram ovoliko nervirat gledajući utakmicu.

Quaresma#7
05-10-2014, 22:50
Važno da sam se ja medju gledanjem utakmice fino naspavao zaspao sam več posle 20 min i probudio se oko 83 min :D ljepo sav odmoran i svež. A rezultat ne ništa nije iznenadio jer ovako igramo več dve tri godine... luzerski.

Inter me samo na manageru ne razočarava kad jih ja vodim i sve ide kako treba :D , u stvarnosti jih gledati više nemogu. Sad sam probao posle i neznam koliko dugo vremena gledati i nije mi uspelo zaspao sam tokom utamice.

Sile87
05-10-2014, 23:25
Inter travelled to the Stadio Artemio Franchi today in a very important match against Fiorentina. It was a chance for Inter to take three points from tonight’s match as the Viola were decimated by injuries. Moreover, Fiorentina represented an opportunity for Mazzarri to claim the 4-1 beating at the hands of Cagliari was an anomaly. Notably, Inter started with both Icardi and Osvaldo up front and M’Vila paired up with Kovacic and Medel in the midfield.

Inter began the game looking a bit nervous and were sitting back when Fiorentina had the ball. The game did not take long to turn in the wrong direction as Babacar was left with too much time and curled a wonder strike off the post and in in the 7th*minute. Handanovic had absolutely no chance and was certainly not at fault. To make matters worse, Fiorentina were continuing to get good chances from distance and Inter were punished for a second time when Cuadrado was given time on the ball and curled a shot into the net from the opposite side of the box.

Inter were taken to task early against Cagliari due to the exact same lack of pressing that was present vs. Fiorentina. Inter were not closing down the space fast enough and Fiorentina were given far too much time to pick corners on Handanovic. The Babacar goal was an unforeseeable strike, however, we know who Cuadrado is and he ABSOLUTELY should be contained as part of the game’s STRATEGY. Inter’s shape in the first half was poor and the gaps between players were huge, not to mention Inter’s intensity was non-existent. Inter is not as bad a team as they looked in this first half, but Mazzarri was tactically out of his depth once again and unable to make the changes necessary to adapt to the game. The fact that Inter have conceded seven of eight goals against in the first half this season speaks volumes about their preparation.

Inter started the second half with the same team that finished the first and there was little that suggested Inter were mounting a comeback. It took until almost the 60th*minute for Mazzarri to react to the situation by putting Hernanes on for Ranocchia. It appeared as if Inter altered their tactics with Medel dropping back to defence into a back four. Obi and Palacio came on for Dodň and Osvaldo to try and spark something in attack, however, Inter never really looked dangerous in Fiorentina’s third.

The players did not show anything to me tonight. They were sluggish and lacked intensity and for that they are at fault. However, tactically Inter were incredibly poor. As many of my colleagues have pointed out this season, if Mazzarri’s “plan A” fails, there is no “plan B”. The manager simply got it wrong and when this happens he cannot adequately react. It took 60 minutes to even make a change and this is not acceptable. The team looked lost and lacked the type of preparation to take advantage of an injured Fiorentina which was necessary in order to gain points that we needed and this is also unacceptable.* What we were told was an “anomaly” against Cagliari has simply transformed into a pattern, and this requires some serious thought. Inter’s Curva deserves a positive mention as they represented and defended Inter admirably.

hulle
06-10-2014, 15:12
Jel opet Nagatomo kriv? :D :D :D

Fiorentina je prije ove utakmice zabila ukupno 2 gola :D :D :D

dera
06-10-2014, 15:36
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/p235x350/1800365_781457921926875_818944259878786375_n.png?o h=78e60ebf4bc38a39d8179e05c29e75f7&oe=54D08B4E

Biscione
06-10-2014, 17:30
Fiorentina je prije ove utakmice zabila ukupno 2 gola :D :D :D
Fiorentina do sada samo 2 gola a nama odmah 3, Babacar je prije ove utakmice za Fiorentinu zabio samo 2 gola (od toga prvi još davne 2010. godine) a protiv nas odmah zabi, Tomović nikad nije zabio za Fiorentinu ali eto Intera eto i prvijenca, Cagliari isto zabio samo 2 gola u svim dosadašnjim utakmicama ali zato Interu 4 za poluvrijeme (mogli su još da Zeman nije izvadio neke igrače da se odmore), Ekdal u čitavoj karijeri (preko 150 utakmica) zabio samo 5 golova ali protiv Intera hat-trick, Palermo 2 izgubio i dođe Inter i dođođe i prvi bodovi.... Stvarno me zaboli glava pokušavajući ovo svarit. Postali smo klub kojeg svi priželjkuju (i veliki a bogami i mali klubovi) da dignu samopouzdanje i izađu iz krize. I onda Mazzari na presici nakon sinoćnjeg poraza kaže "Zašto bih mijenjao formaciju, pa nije problem u formaciji ili u taktici..." Pa toliko me ovakve izjave iživciraju da bih ga zadavio :mad:.

ajdin
06-10-2014, 17:37
nas su zgazilli iz kaljarija !

nas su pregazile viole bez tri glavna igraca ( gomez rossi cuadrado )

ekipu koju smo lani glat uzeli u oba susreta gdje su jos jaci bili nego sad !

ja ne znam vise stvarno k oje ovdje kod nas lud mi oni ili svi skupa !!

ALI OVO VISE NE IDE !!!

dera
06-10-2014, 18:51
Ma dajte molim vas ovakve golove smo primali i sa Mourinhom (jer su neodbranjivi), jedina razlika je ta što smo i mi zabijali ali smo i imali šutere poput Sneijdera a ne ovi sada ili ubijaju ptice ili jedva dobace do gola.

ajdin
06-10-2014, 18:57
ono setanje kod 3 gola kroz odbranu jesmo li onakve primali i sa mourinhom ?

dera
06-10-2014, 19:29
Treći nisam ni vidio, dosta mi je bilo jedno poluvrijeme :D.

P.S. Koliko pratim Inter, od neke 1998. mi nikada nismo imali jači tandem od Lucio - Samuel.

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:17 ----------

Thohir:"Mazzarri ostaje,u januaru dovodimo playmakera i napadača. Treba nam kreativni veznjak i visoki napadač."

Thohiru je neko rekao da je Moratti mjenjao puno trenera, da to ne valja, da treba dati vremena treneru, pa on misli da to uradi sa Mačkom -_-.

Biscione
06-10-2014, 19:35
Dera ona 2 "neodbranjiva" gola ne bismo primili da su mu ušli u blok, imamo veliki problem koji sam primjetio evo već par utakmica a to je da naši veoma malo trče i da su veoma pasivni (šta reć za onu pasivnost protiv Cagliarija). Zar nije Mazzarijeve ekipe uvijek bile poznate po dobroj fizičkoj spremi, jbm mater pa sve ono po čemu je bio poznat (dobra fizička sprema, ubitačni kontranapadi, poprilično atraktivan fudbal za jendog talijanskog trenera) kod nas nije proveo u djelo. E moj Thohire džabe ti njemu dovodi i napadače i playmakere kad će mu i taj napadač i taj playmaker biti na klupi jer čovjek ne igra sa više od 2 napadača (Icardi i Osvaldo) i sa više od 2 playmakera (Kova i Herna), bolje ti je dadni mu otkaz i isplati mu tih 6 miliona i to će biti najveće pojačanje za klub. S ovim igračima bi iole bolji trener izborio 3. mjesto.

Quaresma#7
06-10-2014, 20:54
a sto nisu dali toliko vremena Benitezu koji bi znao sta uciniti. svakoj funjari daju sansu a onom kojem treba nece.

Biscione
06-10-2014, 21:21
Inter nekad: Mancini dobi otkaz nakon što klubu donese 3. uzastopnu titulu (iako je imao još ugovora ali Morattiju nije bio problem da plaća 2 trenera). Razlog: Zato što klub ima veće ambicije od toga, žele osvojiti CL.
Inter sad: Mazzari nakon što je klub vodio u jednoj od najlošijih sezona u historiji kluba dobija produženje ugovora. Nakon što nastavlja i u narednoj onako kao i u prethodnoj bez ikakvih naznaka promjena na bolje, ipak mu je stolica sigurna a gazda vidi problem u igračima i najavljuje "pojačanja".

Eto toliko o ambicioznosti kluba da se "vrati među top 10 evropskih" kao što Thohir obećava, e moj Thohire manje pričaj a više radi. S Mazzarijem ćemo imati problema da budemo među top 10 Talijanskih klubova.

dera
06-10-2014, 21:49
a sto nisu dali toliko vremena Benitezu koji bi znao sta uciniti. svakoj funjari daju sansu a onom kojem treba nece.
Jer je tada Moratti vodio klub, koji ruku na srce ima srce ali nema znanje za tu poziciju.