PDA

View Full Version : Inter v Fiorentina


dera
23-09-2013, 13:17
Četvrtak u 20:45h.
http://image.nanopress.it/ecodellosport/fotogallery/625X0/20043/inter-fiorentina-immagini-dellincontro-21.jpg

dera
23-09-2013, 16:12
INTER 1 = 2.20 ( pocetna kvota ) ---> 2.00 ( trenutna kvota )
X = 3.30 ( pocetna kvota ) --- > 3.45 ( trenutna kvota )
FIORENTINA 2 = 3.20 ( pocetna kvota ) --- > 3.75 ( trenutna kvota )

dera
24-09-2013, 17:14
MAZZARI : ATMOSFERA U TIMU JE FENOMENALNA . OCEKUJE NAS TEZAK RASPORED , I MORAMO BITI MAKSIMALNO OPREZNI U SVAKU UTAKMICU !!

Vidim da su svi do sada glasali da ćemo pobjediti. Među vama sam i ja ali neće biti lahko.

---------- Post added at 17:13 ---------- Previous post was at 17:08 ----------

Potvrđena kazna Pizzaru od dvije utakmice, odbijena žalba Fiorentine. Pizzaro propušta Inter a vraća se protiv Parme.

---------- Post added at 17:14 ---------- Previous post was at 17:13 ----------

Povratkom Milita, mediji pišu da će Walter u slučaju da treba pobjedu igrati sa 3 napadača.

ajdin
24-09-2013, 17:39
bice ovo veoma teska tekma !! fiorentina je sve sem naivna ekipa , a to smo vidjeli lani a vidimo i ove sezone !! volim biti optimista ali meni ce ovo bit slicna tekma onoj sa juventusom i ako uzmemo bit ce to na guzove !!

Esquivel
24-09-2013, 18:05
Vraticemo im za onu blamazu iz prosle sezone. Pizarro je kaznjen, to ste vec napisali, a i Cuadrado, Ilicic i Gomez propustaju utakmicu.

dera
24-09-2013, 18:15
Da, dosta igrača Fiorentine propušta utakmicu, ali bez obzira, moramo biti oprezni kao što Ajdin veli. Borja Valero je izjavio da idu na pobjedu.

dera
24-09-2013, 22:36
Počinjemo istom formacijom kao u prošle dvije.

Sile87
25-09-2013, 13:11
Sto se tice igre i rezultata u predhodnim utakmicama,zadovoljan sam,jedino me malo to nervira sto igramo sa jednim napadacem a i Palasio nije klasicni napadac tipa Milito,Ikardi...to je jedina stvar koja mi se trenutno ne svidja

dera
25-09-2013, 21:23
Golmani: Handanovic, Castellazzi, Maniero.

Odbrana: Juan, Andreolli, Campagnaro, Ranocchia, Samuel, Rolando, Jonathan, Pereira, Wallace, Nagatomo.

Veznjaci: Kovacic, Alvarez, Guarin, Cambiasso, Taider, Kuzmanovic.

Napadači: Milito, Palacio, Icardi, Belfodil

Sile87
26-09-2013, 10:13
Ista postava kao na predhodnoj tekmi,na pitanje upuceno Mazzariu zasto Icardi i Belfo ne dobijaju sansu on je odgovorio: "Verovatno vam je poznato da na teren mogu da izvedem 11 igraca a ovih 11 koji trenutno igraju su u izuzetnoj formi pa mi recite koga bih trebao da izvedem da bih nekom od njih pruzio sansu"

dera
26-09-2013, 17:06
Walter Mazzarri have faced Fiorentina 20 times as a coach, but the figures are not good. Mazzarri have lost seven times, drew nine and only won four times against Fiorentina.
Mazzarri also have history in Fiorentina were he played in the Primavera and won the league and the cup in the 1979/80-season.

ajdin
26-09-2013, 20:16
OFICIJALNI SASTAVI:

INTER (3-5-1-1): Handanovic; Campagnaro, Ranocchia, Juan Jesus; Jonathan, Guarin, Cambiasso, Taider, Nagatomo; Alvarez; Palacio.
Al: Mazzarri.

FIORENTINA (4-3-2-1): Neto; Tomovic, Rodriguez, Savic, Pasqual; Aquilani, Ambrosini, Borja Valero; Joaquin, Mati Fernandez; Rossi.
All: Montella.

dera
26-09-2013, 21:06
Prenos: http://atdee.net/66526/watch-inter-vs-fiorentina

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 20:41 ----------

Nešto lošiji kvalitet: http://www.rojadirecta.me/goto/tvmillox12.blogspot.com/

---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 21:03 ----------

Tek sada vidim da prenosi i Arena4 :D.

Sile87
26-09-2013, 21:39
Nisam siguran al neka me ispravi neko ako gresim,mi nismo uputili sut u okvir gola,vidi se da igramo protiv ozbiljnije ekipe,jos da im igraju Cuadrado,Pizzaro i Gomez...

hulle
26-09-2013, 21:39
Pocelo je zivo i onda kako se primakinjao kraj prvog tako je i opadao intenzitet..

Handa je morao 2 puta da intervenise dok s druge strane mi nesto petljamo, ali nikako da uputimo sut

Biscione
26-09-2013, 21:42
Ricky opet dominira, čovjek je ozbiljno preporođen. Vidi se da se momci strašno trude i bore za svaku loptu, to je ono što mi se najviše sviđa. Također se vidi Mazzarijeva vizija novog Intera: betonska odbrana i atomski kontra-napadi, tako je nešto slično radio i s Napolijem. Sad zasad je odradio pola posla jer odbrana je vrhunska, a vidi se da naši još uvijek nisu dovoljno uvježbani s kontrama (u par navrata imamo situacije 5 naših na 3 protivnička i neiskorištavamo to) ali to je normalno, ali vremenom nam kontre budu ubitačne pobjeđivat ćemo i one najveće iz Evrope. Nadam se pobjedi i ovdje protiv Fiorentine, sada očekujem ulazak Principea i bit ćemo duplo opasniji. Pobjeda bi bila zlata vrijedna.
P.S. Arena stream (jbg ipak je drugačije kada gledaš sa našim komentatorima nego sa onim ej-rapima): http://liveutakmice.blogspot.com/p/channel3.html

hulle
26-09-2013, 22:41
dz dz dz dz dz dzooooooontraaaaaaaa :D :D :D


Dok je Guarin izasao mi smo poceli da igramo....

Dva efektna gola smo zabili ako je izgledalo da nece biti nista, tj da je propala sansa, al prvo Cambi iz niceg zabi sjajan gol i onda i Dzontra nafakali efektno zakuca

dera
26-09-2013, 22:42
Guarin može polahko da traži novi klub, novi ugovor a pogotovo bolji ne dolazi u obzir. Ko je ušao umjesto Guarina? Ja ga vidio nisam osim kod proslave golova. Jedina zamjerka Mačku jeste ta što Milito ili Belfodil nisu ušli koji znaju više sa loptom osim postizanja golova. Vrlo lahko je moglo završiti 0-1.

Biscione
26-09-2013, 22:45
Eh to se zove karakter velikih ekipa, i kad ne igraju dobro pobjeđuju, i kad gube preokreću. To smo bili izgubili zadnjih par sezona a Mazzari nam je vratio. Pobjeda velika ko kuća. Jedino što mi se nije svidjelo je ono zviždanje Guaru, pa čovjek se bori kao lav svaku utakmicu, a i u ovoj utakmici je bilo lošijih od njega (npr. Taider) a oni njemu zvižde mamicu im nevaspitanu, nek im je odbrusio.

P.S. Idemo sad svi na avatare postavit Johnyjevu sliku :cool:

dera
26-09-2013, 22:50
Ne slažem se da je Taider bio gori od Guarina. U par navrata je Guarin djelovao naprosto nezainteresovano, svi trče on hoda i sl. Ono što je uradio nakon izmjene sigurno neće doprinijeti njemu, osim ako želi da ide.

Biscione
26-09-2013, 23:10
Ma nebitno sad jel ko bio gori ili ne, ono što je poenta je da momak ima nekih personalnih problema (kao što je Adriano imao) i sad mu svi trebaju dati podršku da to prebrodi i ponovo nam se vrati onakav kakav je bio (bolji od Vidala). Uvijek je igrao srcem i to navijači prije svih trebaju znati cijeniti. Iako smo ostvarili veliku pobjedu ja tužan odoh spavati, žao mi Guara, jedan mi je od najdražih igrača i nije zaslužio ono što mu rade (i po forumima a evo sad i na tribinama), isto kao što su onda Cambiassu zviždali pa se čovjek rasplakao. Jebem im sve, talijanski navijači su najveća stoka, kad se sjetim kako su navijači Bilana onakvoj legendi Maldiniju zviždali na oproštaju, tako će i naši Zanettiju ako bude loš u 3-4 uzastopne utakmice.

dera
26-09-2013, 23:15
Guarin je loš od januara, a koliko znam, nije mu niko umro, niti ima bilo kakvih psihičkih problema. Frajer se jednostavno ne trudi kao prije, a što mu je bila jedna od boljih osobina.

Sile87
26-09-2013, 23:28
Ja gotivim Guarina ali to jednostavno vise nije isti igrac,mogli smo i izgubiti a sto se Alvareza tice nije bas bio na nivou predhodnih tekmi al vazno da smo uzeli tri boda,Kova mora da igra ljudi momak je klasa i gitova prica

dera
27-09-2013, 00:05
Alva je bio odličan. Opet asistencija a imao je bruku prodora i driblinga pogotovo po desnoj strani. Evo ocjena: http://www.inter.it/en/match_center/4009

---------- Post added 27-09-2013 at 00:05 ---------- Previous post was 26-09-2013 at 23:30 ----------

<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/4xc-kONJsfg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

verma_interista
27-09-2013, 00:13
Ocajna igra Intera koji je imao puno srece.
Vecinu utakmice smo bili smuseni, jako slabo organizirani, individualno smo nesto pokusavali, vjerujem da je dosta uticala kvaliteta protivnika u tehnickom smislu, sve u svemu 3 boda k'o kuca.

Ne mogu da shvatim kako strucnjak poput Mazzarija ne koristi Kovacica, momak je najbolji igrac Intera trenutno.

Sto se tice Guarina, mislim da je pomislio da je bolji igrac od ostalih pa se malo "opustio", i definitivno bi mu klupa malo godila, i njemu, i Interu.

Palacio se dosta trudi, ali se vidi da je pao, i treba rotirati te igrace koji imaju viska godina.

Sile87
27-09-2013, 00:36
Nemogu se dera sloziti s tobom da je Riky bio odlican,bio je ok to stoji ali nije bio bas na nivou kao u predhodnim utakmicama ali jbg ima i on prava da odigra malo ispod nivoa dosadasnjih tekmi

---------- Post added at 00:36 ---------- Previous post was at 00:32 ----------

A kod Palasia se definitivno vidi mali pad u igri i sledecu tekmu mislim da bi trebao poceti Diego od prvog minuta sada nije ni minute odigrao pa mislim da bi sledecu trebao biti spreman makar za 60 min. a Kova definitivno u prvu umesto Guarina ako Mazzari ima oci i nije slep i glup...

dera
27-09-2013, 02:20
"Guarin's reaction? When the lads are caught up in the heat of the match they make mistakes sometimes. We should try not to boo the players because it affects them, although it's part of the game.

"Alvarez and Jonathan are helping me do my job properly, that's why I thank them"

---------- Post added at 02:20 ---------- Previous post was at 01:10 ----------

Mačak rekao da će Kovačić protiv Cagliarija od 1', nadam se umjesto Guarina.

ajdin
27-09-2013, 03:55
joj kakoo nam se samo one smijurije za johnya sada vracaju ali na pozitivan nacin to je nevjerovatno ! ba ovo je nemoguce da dva igraca igraju na svjetskom nivou , DA svjetskom nivou , a do ove sezone se nisu mogli kako treba sastavit sa loptom xD treba provjeriti da im nisu zadnje godine ugovora pa ginu da dobiju extension kao neki u nba ligi :D

Biscione
27-09-2013, 09:53
Ja sam bio zadovoljan požrtvovanošću momaka i da su izgubili (a bio sam u to uvjeren kada smo ga primili) ja ne bih bio razočaran, jer drugo je kad izgubiš kao što smo mi gubili prošle sezone bez borbe u dosadnoj utakmici a drugo je kada ekipa da sve od sebe a ne uspije, zaista mi uopće nije bilo dosadno gledati utakmicu jer i dok nije bilo golova igralo se dinamično. A ekipa se još uigrava i oscilacije će biti očekivane, uzmite za primjer Napoli koji pobijedi Bilan u gostima a onda prosu bodove kod kuće sa Sassuolom, takve su stvari normalne kada imaš novog trenera i nove igrače. Fiorentina je stvarno jaka ekipa i mi uopšte nismo loše odigrali koliko su oni bili dobro taktički pripremljeni, Montella me oduševio koliki je stručnjak. Sada treba lagano odradit Cagliari, u tom meču očekujem da odmori barem Palacia, Campagnara i Cambiassa a umjesto njih Milito (mislim da je sada spreman da igra od prve pa ako ne može do kraja onda sigurno može do 60-te min), Samuel (da vidimo možel se na njega ozbiljno računati ove sezone) i Kovačić (a Taider da igra na Cambiovom mjestu zadnjeg veznog). A ne bi bilo loše i da da priliku Icardiju i Fadilu. Guarina ako ostavi na klupi onda će mu moral otići u qrac, treba on i narednu odigrati čitavu jer sam siguran da je motivisan da pokaže navijačima da griješe u vezi njega.

Quaresma#7
27-09-2013, 11:36
Zanimljiva utakmica juče. Vidi se da je ekipa opet dobili onaj pobednički karakter i to ide zahvala Mazzarriju.

Tokom utakmice me je najviše nervirao Guarin i Jonathan. Guaro previše ležerno, opušteno, nezainteresirano igra.... mislim da bi Mazzarri ga trebao postaviti na klubu ili ga dobro napizditi da bolje igra i da ne izigrava neku primadonu od igrača na terenu jer je on daleeeko od toga, još mnogo toga mora pokazati, ako neče more da ide. A malo si je previše dozvolio izpred navijača jer su ga zasluženo kritikovali. Ako ima iko pravo kritikovati to su navijači jer se i zbog njih to sve i igra. Cambiassu su isto tada zasluženo žviždali jer je igrao tada za jedan kurac več dve godine.

A Jonathan da opet igra na nekom svetskom nivuju se baš nebi složio. Bio je dobar u fazi odbrane ali u napadu je jako slab. Taj gol juče mu je spasio ocenu iz igre inače bi bila jako slaba i verujem da bi ga svi kritikovali. U fazi napada je jednostavno pomalo izgubljen, odjednom kad dodje u kazneni nezna šta da napravi sa loptom, ili da centrira ili da ide u prodor. A i driblinzi mu baš neidu od ruke isto... nezna šta da radi i stane dok ne dodju trojca na njega i izgubi loptu ili je negde šutne u prazno.

Dzontra je dobr i drago mi je što tako dobro igra, ako pogledamo kakav je bio dve godine u nazad ali još uvek se mora i nekim stvarima poboljšati jer ga još uvek ne vidim u timu Intera sa kojim bi napadali jednog dana vrh CL.

Kovačič mora više igrati i Mazza je rekao da če igrati od 1 minuta za vikend. A ostali su igrali OK.... a Campagnaro me sve više oduševljava sa svojom igrom, za stopera ima izuzetnu tehniku i passove napred a u odbrani svaka čast. Stvarno smo dobili sjajnog stopera za 2-3 godine za 0€.

Quaresma#7
27-09-2013, 13:50
Alvarez i Laxalt najboljoj ekipi kola

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/562857_218533511648208_931351906_n.jpg

http://www.fcinter1908.it/in-evidenza/foto-top-11-whoscored-in-campo-un-interistae-mezzo-92347

Volio bi viditi Wallaca celu utakmicu na desnom beku... imam osečaj da bi mali razturao.