PDA

View Full Version : Inter v Bologna

dera
14-01-2013, 12:02

Utorak, 21:00h, četvrtine finala, igra se samo jedna utakmica, pobjednik igra u polufinalima protiv pobjednika u utakmici između Fiorentine i Rome. Do danas su poznata prva dva polufinalista, a to su Lazio i Juventus.

Očekuje se od Strame da će dati priliku Rocchiju od prve minute da bi postigao svoj 100. gol. Također se očekuju mladi igrači poput Duncana, Benassija, pa čak i M'Bayea te Bianchettija. Tu su naravno i Obi, Mariga, Coutinho, koji su spremni da zaigraju.

Još nije izašla lista pozvanih, tako da će i to biti uskoro :).

dera
15-01-2013, 11:59
Očekivani sastavi:

Milito jučer nije trenirao, jer i dalje osjeti bolove u koljenu. Q, hulle, nije Arsenal :D.

Quaresma#7
15-01-2013, 12:44
Hehe ako nije sada Arsenal biče možda juna :D

Bologna ima najavljenu dosta jaku postavu možda nebi bilo slabo umjesto Livaje staviti Palacia.

A Benassi mora igrati.

hulle
15-01-2013, 13:23
Evo liste...

Goalkeepers: 1 Samir Handanovic, 27 Vid Belec, 77 Raffaele Di Gennaro;

Defenders: 4 Javier Zanetti, 6 Matias Silvestre, 23 Andrea Ranocchia, 26 Cristian Chivu, 31 Alvaro Pereira, 33 Ibrahima Mbaye, 40 Juan Jesus, 42 Jonathan;

Midfielders: 14 Fredy Guarin, 16 Gabi Mudingayi, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 21 Walter Gargano, 24 Marco Benassi, 41 Alfred Duncan;
Forwards: 8 Rodrigo Palacio, 18 Tommaso Rocchi, 88 Marko Livaja, 82 Daniel Bessa, 99 Antonio Cassano.

15-01-2013, 19:23
Niko ga više ozbiljno ne uzima... bolje da ga prodaju za tih 10M€ nego da se vuca po klupama.

hulle
15-01-2013, 23:52
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/tt-0nT6t7w8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

dera
16-01-2013, 00:38
Uh, kakva utakmica. Drago mi je vidjeti Pereiru i Jonathana u drogom svjetlu. Igramo lijepši nogomet ove zadnje dvije utakmice, dinamičan, ne previše defanzivan. Nisam gledao prvo poluvrijeme, da li neko zna zašto je izašao Benassi, i kakav je bio?

hulle
16-01-2013, 00:42
jao u zadnjoj sekundi se spasavamo protiv jedne ekipe iz donjeg dijela talijanske lige

dera
16-01-2013, 00:46
Jedne ekipe koja je došla do četvrtine finala, preko Napolija kojeg je dobila 1-2 u gostima.

PS. Mislim da je napravljen prekršaj nad golmanom Bologne kod zadnjeg gola i nije trebao biti priznat.