PDA

View Full Version : Zanimljivosti


esteban
26-02-2009, 14:48
http://sport.virgilio.it/calcio/tiro-al-piccione-pallonata-killer.html

Obavezno pogledat..jadni golub :)

---------- Post added at 13:48 ---------- Previous post was at 13:46 ----------

http://sport.virgilio.it/motori/formula1/rissa-al-kart-botte-da-orbi-da-piloti-video.html

Kakav imbecil.. :vfunny:

Mauro7
26-02-2009, 14:58
a baš da jadan :(
ahahahha imbecille to ti dejo ponavljš ono što kaže ona žena na kraju :vfunny:

esteban
26-02-2009, 14:59
a baš da jadan :(
ahahahha imbecille to ti dejo ponavljš ono što kaže ona žena na kraju :vfunny:

:crazzy:

Balotelli#45
26-02-2009, 15:34
sirota golub :D

Mauro7
26-02-2009, 16:06
http://www.index.hr/xmag/clanak/video-otkrivena-misterija-svjetlece-ribe-s-prozirnom-glavom/422989.aspx

manjact
26-02-2009, 16:48
vidji sto ucinje golubu greotice dobro ga potrefi

dera
26-02-2009, 20:56
mauro, kako li je na tebe djelovao ovaj udarac goluba :)
ovo dole bolesno, cika ni kriv ni duzan

Mauro7
26-02-2009, 21:03
zato pitaš dera zbog onog što ja ništa ne ubijam? :)
ma katastrofa, na krivom mjestu u krivo vrijeme ali kreten od tipa ne zna pucat, kakav tenkre

dera
26-02-2009, 21:04
da hihih..

Mauro7
26-02-2009, 21:10
vjerojatno da si tipu reko vidi goluba ajde ga pogodi onda bi na kraju pogodio gol :/
idiot!!!

Mauro7
21-03-2009, 16:24
Na Rebru spasili pacijenta s nožem u srcu
Muškarac je zabio sebi nož u srce, no imao je sreće jer nije došlo do krvarenja. Nož je bio dugačak oko 30 cm, a pacijent neće imati nikakvih posljedica.
ZAGREB - Pacijent s nožem zabodenim ravno u srce dovezen je u petak navečer u Klkiniku za kardijalnu kirurgiju KBC-a Rebro.
Muškarac u četrdesetim godinama je, naime, pokušao samoubojstvo te je sebi u srce zabio nož dugačak 30-tak centimetara, piše Večernji list. No, imao je sreće jer je začepio rupu u srcu pa nije došlo do krvarenja. Predstojnik Klinike za kardiokirurgiju, Bojan Biočina, je izjavio da bi muškarac umro da mu je netko pokušao izvaditi nož iz srca.
Muškarac je bio pri svijesti kad je dovezen, a prije operacije je obavljeno rendgensko snimanje. Operacija je trajala sat i pol, a muškarac se oporavlja na jedinici intenzivnog liječenja.
Prof. Biočina je izjavio da u svojoj dugogodišnjoj kirurškoj praksi tako golem nož u srcu nikada nije vidio. Pacijent neće imati nikakvih zdravstvenih posljedica.

esteban
21-03-2009, 16:30
Kome je vijeka tome je i lijeka..

Balotelli#45
21-03-2009, 20:02
xaxa koja fora a cuo sam skoro neka zena pala na noz i noz joj proso kroz oko a ona nije ni osetila i otisla u bolnicu i izvadili joj to i posle joj nije bilo nista

esteban
21-03-2009, 21:23
xaxa koja fora a cuo sam skoro neka zena pala na noz i noz joj proso kroz oko a ona nije ni osetila i otisla u bolnicu i izvadili joj to i posle joj nije bilo nista

Nije o$etila kad je noz probo joj oko?????Probaj sam pa ces vidjet boli li..

dera
21-03-2009, 21:25
estebane, znam otkud ti taj avatar :)

esteban
21-03-2009, 21:28
estebane, znam otkud ti taj avatar :)

Koji?Ovaj?..heheeh

Balotelli#45
22-03-2009, 10:36
Nije o$etila kad je noz probo joj oko?????Probaj sam pa ces vidjet boli li..
znam ja da kad noz prodje kroz oko ostanes slep na tom oku ili jedva ti ga izvuku da bar malo vidis i da to nenormalno boli
al ovo nisam ja izmislio procitao sam ovo pre jedno 5 meseci na nekom sajtu i rekli su da joj je noz prosao kroz oko a da to nije ostavilo nikakovog traga na njoj

esteban
24-03-2009, 15:36
Pijesak koban za jednog delfina
NESVAKIDAŠNJA NESREĆA NA VELIKOJ PLAŽI U ULCINJU KOD HOTELA “OTRANT”
Ulcinj - Jedan nasukani i jedan spašeni delfin epilog su drame koja se dogodila juče na Velikoj plaži u Ulcinju.
Uginulog delfina, teškog 38 kilograma i dugog 1,5 metara, juče je u popodnevnim satima na plaži kod hotela “Otrant”, pronašao Ulcinjanin Ilir Ljamović, koji je šetao psa. On je, kako se kasnije ispostavilo, prvi put spasio drugog delfina gotovo iste kilaže i dužine.
- Dok sam osmatrao truplo, čuo sam praćakanje u plićaku i ugledao još jednog delfina, kako pokušava da se oslobodi iz pijeska. Ušao sam u vodu i vukao ga prema skeli skoro pola sata kada je nestao u dubinu - ispričao je sinoć Ljamović “Vijestima”.
On kaže da nije mogao da vjeruje kada je u delfinovim očima vidio suze.
Vjerovatno isti delfin, nešto kasnije nasukao se u blizini Port Milene, gdje su ga pronašli otac i sin Enver i Gazmend Mila.
- Ponijeli smo ga do skele i bacili u more. Tužan sam zbog ovog uginulog delfina, ali srećan ako smo uspjeli da spasimo njegovog pratioca- kazao je sinoć Enver.
O nesreći je odmah obaviještena plovna jedinica i direktor JP za uzgoj i zaštitu divljači Blerim Holović koji je izašao na lice mjesta.
Nevres Đerić iz Udruženja zaštite životinja i životne sredine iz Kotora kazao je “Vijestima” da bi uginulog delfina trebalo vratiti u njegovo prirodno stanište ukoliko na njemu nema vidljivih rana ili krvi.
On je odbacio mogućnost da su se delfini zapleli u ribarske mreže.
- Previše su inteligentni da bi se upleli u mreže - kazao je Đerić i dodao da je vjerovatno riječ o mladuncima.
On je naglasio da nije prvi put da ljudi u takvim situacijama vide suze u očima delfina.

dera
24-03-2009, 16:14
Koji?Ovaj?..heheeh
onaj sto je trajao 1 dan :) - neka zenska

esteban
24-03-2009, 16:18
onaj sto je trajao 1 dan :) - neka zenska

hehehe

dera
24-03-2009, 16:27
nije te zadovoljila a :)

esteban
24-03-2009, 20:50
nije te zadovoljila a :)

Nijesam je zavolio..hehe