PDA

View Full Version : Vaš izbor dvojca u sredini obrane protiv Utd-a


Mauro7
23-02-2009, 00:57
Ajmo jedno glasanje :
koj dvojac bi ste stavili u sredinu obrane i ako se nekom da neka obrazloži zašto :)

ako sam promašio za nekog igrača jer ni ne može igrati ćemo lako obrisati
Materazzi, Cordoba, Burdisso, Rivas, Chivu
pa znači ovako :

Materazzi-Cordoba
Materazzi-Burdisso
Materazzi-Rivas
Materazzi-Chivu
Cordoba-Burdisso
Cordoba-Rivas
Cordoba-Chivu
Burdisso-Rivas
Burdisso-Chivu
Rivas-Chivu

ajde molim vas ako stavljate objašnjenje dobro ali bez nekih komentrara joj ovaj dvojac bi bio katatrofa smiješni ovo ono, bez onih komentara glupih koji osim toga i vrijeđaju NAŠE igrače

esteban
23-02-2009, 01:00
Cordoba-Chivu zato sto su najbolji tandem Intera kad nema Samuela..Matrix ne igra nikako,Burdisso odigra fenomenalno jednu pa onda se desi Anathorsis,Rivas nije imao meceve neke tako vazne da bi uzeo mjesto Cordobi..eto tako!

ivan019
23-02-2009, 01:01
Po meni Cordoba i Chivu su najbolje resenje

esteban
23-02-2009, 01:03
lijepo si to i objasnio još samo glasaj file :D

Na mene se odnosilo jel? :)

Mauro7
23-02-2009, 01:06
da da ma zanemari... ja još nisam odlučio da li kao ti i ivan ili materazzi-chivu :confused:
materazzi nije baš nešto igrao a i loše uspomene me vežu uz njegov zadnji nastup u osmini finala LP-a, njega bi pogotovo da se bori u skoku sa Berbatovom ako bude igrao bugarin, ali tako će i biti ako budu igrali rooney i tevez sigurno igraju cordoba i chivu, sa berbatovom bi ja recimo rađe Materazzija(al da je bar nešto igrao u zadnje vrijeme:worried:)

CurvaNord69
23-02-2009, 01:09
Cordoba-chivu, mozda matrix neznam, a inace samuel ftw :D

esteban
23-02-2009, 01:10
da da ma zanemari... ja još nisam odlučio da li kao ti i ivan ili materazzi-chivu :confused:
materazzi nije baš nešto igrao a i loše uspomene me vežu uz njegov zadnji nastup u osmini finala LP-a, njega bi pogotovo da se bori u skoku sa Berbatovom ako bude igrao bugarin, ali tako će i biti ako budu igrali rooney i tevez sigurno igraju cordoba i chivu, sa berbatovom bi ja recimo rađe Materazzija(al da je bar nešto igrao u zadnje vrijeme:worried:)

Ma kako da zanemarim kad si napisao "lijepo si to objasnio" :P
Matrix je spor za ovaj mec..a UTD ne igra kao sto se igralo davno na filanje lopte na polovinu protivnika pa sto bude.Za takve je Matrix

CurvaNord69
23-02-2009, 01:11
Ma bola burdisso i rivas, polomili bi 5 igraca manchestera :D

Grujinho
23-02-2009, 01:18
Cordoba-Chivu, no nije ni dvojka Cordoba-Rivas loša, ali šteta što je Rivas redovno na listi ozlijeđenih

Guro
23-02-2009, 01:24
Definitivno Cordoba- Chivu...to je po mom misljenu za taj mec najbolje sto mozemo da ponudimo...naravno ako se ne desi neko cudo i ne zaigra Samuel...
Cordoba je standardan zadnjih nekoliko godina, i ne mozemu zamjerati ak je nedje napravio neku gresku, ima brzinu i za svoju visin usakce kao kosarkas :) ...Chivu definitivno da igra, iako ni on nije bezgresan, odigrao je super protiv milana ali nije da ne umije da i on kiksa...srecom pa sudija nije svirao cist penal milanu...u svakom slucaju najbolje sto sad mozemo je upravo je ovaj dvojac...a ako ostatak tima bude odradjivao posao kako treba onda nece ni oni imati nesto previse posla....bitno je zatvoriti CR-a po toj desnoj strani, a sto mislim da Zanetti moze da odradi odlicno...i pretpostavlja da ce i Cambiasso igrati u ovim mecevima jos vise nazad...i ko zna mozda njegova pozicija bude kao nekog treceg stopera :)

hulle
23-02-2009, 01:43
ma bolje bi bilo da igra matrix zbog berbatova

Amico Laziale
23-02-2009, 02:23
mislim da je najbolji dvojac cordoba-chivu..
A sta je sa Samuelom ljudi,to on nece igrati?

Mauro7
23-02-2009, 02:27
evo i zlatan je lijepo objasnio u samuelovoj temi zašto materazzi i mislim da mi je pomogao da i moja vaga prevagne prema dvojcu materazzi-chivu, istina što i guro kaže za greške i Cordoba ih je načinio ove sezone nekoliko, ali bože moj svi čine greške pa ne bi sad na temelju toga odlučivao, treba nam materazzijev skok odnosno visina, za skok sa Rooneyem su mi dovoljni Cordoba i Chivu, ali ako bude igrao Berbatov i pogotovo njihovi korneri sa Ferdinandom, i u napadu kad se Cristiano nađe u 16ercu i dolazi mu ubačaj za glavu više bih volio dobro postavljenog Materazzija

---------- Post added at 01:27 ---------- Previous post was at 01:25 ----------

mislim da je najbolji dvojac cordoba-chivu..
A sta je sa Samuelom ljudi,to on nece igrati?

da piše u njegovom threadu, jučer se na zagrijavanju ozlijedio i gotovo sigurno neće igratu u utorak :(

Amico Laziale
23-02-2009, 02:32
A tog covjeka majko...pa stalno se nesto povrijeđuje...
E sad ste na istom,oni bez vidica vi bez samuela,svakako jednog od najbljih stopera u italiji.Ma trebalo bi funkcionirat ovo Cordoba-Chivu:Chivu je u sjajnoj formi,covjek leti po terenu,a Cordobu nema potrebe komentarisati.

Huska
23-02-2009, 08:58
glasao sam za chivu-matrix i definitivno sam za to zbog skok igre koju mancha preferira bas kao i mi i gdje nam je matrix dodatni plus u prekidima a i onako vise volim matrixa od cordobe i volio bih da on zaigra

DenchiNL
23-02-2009, 09:50
Matrix - Chivu
Matrix zbog skok igre,zbog berbatova, i zbog sanse da moze isprovocirat Rooneya i da ovaj dobije crveni :-P
ukoliko bude ulazio Tevez, i JM da uvede Cordobu umjesto Matrixa

---------- Post added at 08:50 ---------- Previous post was at 08:29 ----------

ev upravo citam da su MAncuniansi izborili 46!!! kornera u dosadasnjoj CL, vise nego bilo koji drugi tim do sada, razlog vise da igra Matrix.
a mozda ne bi bilo lose sva 3-ica da igraju a Santona na klupu
Maicon-Cordoba-Matrix-Chivu ???

Guro
23-02-2009, 10:33
vece su sanse daMatrix pokupi crveni nego li da on isprovocira nekoga :)
i moje misljenje je daje veci hendikep njegova brzina nego li neka prednost koju stvara u skok igri...

Nera
23-02-2009, 12:42
Maicon-Cordoba-Matrix-Chivu ???
Ovo bih i ja ;)

esteban
23-02-2009, 12:49
Mislim da Berbatov nece igrati..i formaciju njihovu ocekujem 4-5-1..zato bi trebali Chivu-Cordoba

Culé
23-02-2009, 13:34
Rivas-Chivu

ivan019
23-02-2009, 13:36
Ma sve osim Burdiso-Cordoba je prihvatljivo

Balotelli#45
23-02-2009, 15:43
Burdisso-Gresko :D ma cordoba chivu i nista vise :D

---------- Post added at 14:43 ---------- Previous post was at 14:42 ----------

a al ste primetili niko niegde nije glasao konbinaciju gde se pominje burdi sramota

dera
23-02-2009, 16:00
ja se mislim izmedju matrix chivu i rivas chivu tako da necu glasati :)
pogotovo, jer ce biti burdisso - cordoba lol

DenchiNL
23-02-2009, 19:39
vece su sanse daMatrix pokupi crveni nego li da on isprovocira nekoga :)
i moje misljenje je daje veci hendikep njegova brzina nego li neka prednost koju stvara u skok igri...

ok i ja sam pomislio na to , ali opet kontam sudije su vrhunske , CL je ipak, a i Matrix se smirio dosta i najbolji je kad su velike tekme , dobro se fokusira tad.
a ni Berbatov nije nesto narocito brz, pogotovo ako budu igrali maicon,cordoba i chivu s njim oni mogu stici , a vjerujem da bi chivu extra zatvorio CR.
matrixova visina nam treba bas zato sto oni iznude jako puno kornera/prekida tokom igre(vise nego ijedan drugi tim u CL) , tako da niska zadnja linija moze biti fatalna.

CurvaNord69
23-02-2009, 19:44
Ma neznam kako dati sad matrixu priliku kad nije nikako igro

Guro
23-02-2009, 19:49
u svakom slucaju ova varijanta sa matrixom otpada jer nece biti ni na klupi za ovaj mec....sobzirom da se ocekuje santon na lijevog beka onda definitivno ide par cordoba chivu...a ko zna do kraja mozda vidimo i burdisa...obicno nam se u ovakvim mecevima neko od stopera povrijedi ;)

Balotelli#45
23-02-2009, 20:34
pa taj povredjen neka sada bude burdisso i svima dobro

dera
23-02-2009, 22:49
tesko da ce rivas dobiti sansu ali to je moj izbor pored chivua

CurvaNord69
23-02-2009, 22:53
Ma koji rivas da crveni pokupi odma budala