PDA

View Full Version : Inter - Napoli


Huska
29-09-2011, 10:36
http://img339.imageshack.us/img339/6572/unledtxu.jpg


U subotu jedna veoma teska utakmca sa jednim od konkurenata za Scudetto. Napoli je kao i mi ubiljezio pobjedu u Ligi prvaka, pa dolazi na Giuseppe Meazzu u odlicnoj formi.

Sto se nas tice Ranieri je uspio u dizanju morala i forme ekipe, pa sada izgledamo dosta ozbiljnije i spremni smo za vece rezultate, a Claudio ce imati i prvi pravi ispit na klupi Intera, jer Napoli nije nimalo lak protivnik.

Sto se povreda tice problem bi mogla predstavljati povreda Pazznia koji je u odlicnoj formi i nece moci pomoci suigracima u subotu. Od prije nece biti Sneijdera, dok su Maicon, Stankovic i Poli jucer odradili prvi puni trening nakon povreda.

Kod Napolia je upitan nastup Cavania njihovog glavnog igraca i sigurno najvece prijetnje J.Cesaru, jer je povrijedio zglob lijeve noge u utakmici lige prvaka. Ali to ne bi trebalo predstavljati problem za Mazzarria, jer na klupi ima Gorana Pandeva, pa se izostanak Edisona nece ni primjetiti sto se tice njegov ekipe. :D

ajdin
29-09-2011, 17:18
nek fula goran kao sto je fulio u prvom kolu i sve ce bit udure :D

dera
29-09-2011, 19:00
Hamsik je kod njih najjaci igrac po meni. Cavani samo posprema lopte u mrezu :).

darwin
29-09-2011, 19:49
ajmo i ovo lagano završit .....ne vjerujem da nam mogu probleme napraviti

Enfant Terrible
29-09-2011, 23:08
S obzirom da nam odbrana klima već duži period, izostanak Cavanija bi nam došao kao naručen. Pandev je panj ako pričamo sa golgeterskog aspekta, ali kao što Dera kaže Hamšik im je prva violina u ekipi i apsolutno ga moramo markirati i blokirati čitavu tekmu inače može biti svašta.

hulle
29-09-2011, 23:28
Sta je svi zaboravili na igraca Intera...Lavezzi :)....covjek igra dosta solidno...svaka akcija ide preko njeg

Huska
29-09-2011, 23:34
S obzirom da nam odbrana klima već duži period, izostanak Cavanija bi nam došao kao naručen. Pandev je panj ako pričamo sa golgeterskog aspekta, ali kao što Dera kaže Hamšik im je prva violina u ekipi i apsolutno ga moramo markirati i blokirati čitavu tekmu inače može biti svašta.
ako Cambiasso odigra kao u rusiji da Mazzarri klonira Hamsika nece mu pomoci, jer pored Cambia se nece naigrat...:cool:

samo da pocnu Coutinho i Zarate tekmu i da ih mozemo razvuci, jer kroz sredu proci je samo gubljenje vremena :D

ajdin
30-09-2011, 04:08
satrace nas ljudi samo tako :P

Balotelli#45
30-09-2011, 09:47
ma njihov najjac igrac je Lavezzi kod svakog gola on uradi 50%,svaki prodor,akcija,sve ide na njegovu brzinu a Cavani samo trpa,takodje ima i dosta asistencija i dosta napravljenih penala nad njim...

hulle
30-09-2011, 11:36
Ma bilo kako bilo ima da ih poderemo ko carape s pijace

Huska
30-09-2011, 14:49
Goalkeepers: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Defenders: 6 Lucio, 13 Maicon, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 42 Jonathan, 55 Yuto Nagatomo;

Midfielders: 4 Javier Zanetti, 5 Dejan Stankovic, 11 Ricky Alvarez, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Philippe Coutinho, 77 Sulley Muntari;
Forwards: 7 Giampaolo Pazzini, 9 Diego Forlan, 22 Diego Milito, 28 Mauro Zarate, 30 Luc Castaignos.

ajdin
30-09-2011, 16:49
sad kako je pazzo povrijedjen zelim luc-a u vrhu napada ne futavog milita !!!!

i da jubilarni 600ti post :P

Esquivel
30-09-2011, 18:58
Slede dve vrlo teske i vazne utakmice u ligi. Verujem da ce se igraci zajedno sa Ranijerijem pokazati u najboljem svetlu. Napoli je Napoli, sa ili bez Cavania uvek su opasni. Slazem se da je Hamsik njihov najbolji igrac i da ce od njega dolaziti najvise pretnji po gol. Nema mesta za pesimizam ''deda'' Forlan ovo resava :D. Arena Sport 1 prenosi mec.

Pitar
30-09-2011, 23:24
Nesto mi govori da ćemo ih razbiti al haj da ne baksuziram.

Je li se ovo maicon vratio?

naga-lucio-samuel-chivu
zaneti-cambi-obi
cou
zarate-forlan

Ja bih ovako,možda bih džnonija ubacio umjesto cou-a kako bismo dobili na brzini i trci na sredini i bokovima samo što bi džoni igrao u sredini pored zanetija.

Edit:Evo vidim šatro paco spreman za napoli.

all3n
01-10-2011, 10:40
ma igra se klasični 4 4 2,
nadam se da sae varam,ali mislim da coutinha nećemo gledat u prvih 11

hulle
01-10-2011, 11:07
INTER

4-3-1-2

Cesar-Maicon, Lucio, Samuel, Chivu - Zanetti, Cambi, Obi - Cou - Forlan, Pazzo

darwin
01-10-2011, 11:49
vjerovatno sastav za utakmicu nije potvrđen...
Julio Cesar, Chivu, Samuel, Lucio, Maicon, Obi, Cambiasso, Zanetti, Coutinho, Forlan, Pazzini

Klupa
Castellazzi, Nagatomo, Stanković, Muntari, Alvarez, Milito, Zarate

Pitar
01-10-2011, 12:18
Neznam zašto bi ranijeri izbacio nagu iz prve postave kad je iz ovih zadnjih utakmica najbolji naterenu,zašto nebi počeo zarate kad čovjek uradi više za 30 min. nego milito za cijelu utakmicu ili forlan....zarate nam je najbolji napadač.

dera
01-10-2011, 13:10
Milito i nije u prvom timu. Zarate ti u jednoj utakmici zabije lijep gol i vec prvotimac? Nagatomo odigra dobro jednu utakmicu i vec ispred Maicona?

nrzr_shp
01-10-2011, 13:51
zarate ne zasluzuje mjesto u prvom timu zbog gola vec jednostavno zato sto se najvise zalaze u napadu, najbolji je u 1na1 situacijama i uvijek stvori visak... jedino ko zasluzuje mjesto ispred njega je pazzo

Grujinho
01-10-2011, 13:58
Zelio bi vidjeti Nagatoma umjesto Chivua.

Veseli me činjenica da nakon par godina imamo oooogromnu konkurenciju na sredini terena. Dok u prošlim sezonama nitko nije mogao dostojno zamijeniti cambiassa, dekija, velikog thiaga mottu i Sneijdera, danas imamo Alvareza, Obija, Coutinha, vratio se i Poli.

Alvarez je odigrao super u Moskvi, pa ga zato očekujem na terenu u drugom poluvrijemenu (zavisi od toka utakmica)

darwin
01-10-2011, 14:13
zarateu bih dao priliku od početka pa bih vidio šta može i šta ne može naravno uz pacinija ....ni forlan ni milito mi ne bi bili ispred ove dvojice...... a što se tiče majkona mislim da je trenutno nagatomo i spremniji i bolje rješenje a poslije čemo vidjet kako če teči forma......a nagatomo zajedno s majkonom na bekovskim pozicijama mislim da to teško može dobro funkcionirat obojica ofanzivni imaju puno izleta u napad ko če se vračat .......

Huska
01-10-2011, 14:26
Maicon i kada je u najlosijoj formi, opet je bolji od svih nasih bekova, tako da njegovo ne igranje nije nimalo dobro, naravno ako je spreman...za lijevog beka Chivua, jer ako nastavi sa igrom kakva je bila u Moskvi, onda smo u velikom dobitku sa njim...Nagatomo je dobar sa klupe, moze donijeti neku prevagu svojim prodorima...

ja se samo nadam da povratak ovih starijih nece izbaciti Obia, Rickya i Coutinha iz uzeg izbora igraca...oni moraju biti tu...jedan uvijek igrati, a ostali da su prve zamjene...

Pitar
01-10-2011, 17:43
Milito i nije u prvom timu. Zarate ti u jednoj utakmici zabije lijep gol i vec prvotimac? Nagatomo odigra dobro jednu utakmicu i vec ispred Maicona?

Ko je spomenuo maicona???

Nagu sam mislio staviti umjesto ragbijaša a zarate-a bih stavio umjesto forlana koji je u lošoj formi ili paca koji je juče bio povrijeđen ali se preko noći oporavi.

Zarate je tip igrača koji je kreativan,dok svi ostali tipa paca,milita pa i forlana su više realizatori i ne bi valjalo da igraju u vrhu napada 2 igrača istih karakteristika.

Znači zarate i paco ili forlan.

ajdin
01-10-2011, 19:33
Nagatomo odigra dobro jednu utakmicu i vec ispred Maicona?

za razliku od maicona u formi je i drugo ovaj je tek poceo od jucer da odradjuje citave treninge naravno da je opcija prije maicona bar za sada ...

all3n
01-10-2011, 20:19
Formazioni Ufficiali: Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 20 Obi; 11 Alvarez; 9 Forlan, 7 Pazzini.
A disposizione: 12 Castellazzi, 5 Stankovic, 28 Zarate, 29 Coutinho, 30 Castaignos, 55 Nagatomo, 77 Muntari.
Allenatore: Claudio Ranieri.

Napoli: 1 De Sanctis; 14 Campagnaro, 28 Cannavaro, 6 Aronica; 11 Maggio, 88 Inler, 23 Gargano, 18 Zuniga; 17 Hamsik, 22 Lavezzi, 29 Pandev.
A disposizione: 83 Rosati, 3 Fideleff, 8 Dossena, 9 Mascara, 19 Santana, 21 Fernandez, 32 Chavez.
Allenatore: Walter Mazzarri.


Evo slubezno kao što sam i mislio bez coutinho ali sa rickyem..vidit cemo....

kao što rekoh 4 4 2..bez coutinha

dera
01-10-2011, 21:39
Ko ono rece da bi Nagatomo trebao biti ispred Maicona?

Pazzini? Milito mu moze biti ucitelj. Alvarez? Molim vas, bolje bi Muntari odigrao na njegovoj poziciji, a tek Coutinho.

Sto se tice sudjenja, sramota, znao je da nije bilo ni za faula kod prvog zutog kartona Obija, a onda dodjeljuje drugi zuti i penal a bilo je samo za faula. Pomocni sudija gleda u nebo, ovo me podsjeca na Calciopoli. Ovog sudiju treba suspendovati, ne Obija.

Quaresma#7
01-10-2011, 21:44
Sudjenje smrdi stvarno... Onda frajer daje još žuti Zanettiju što je rekao nešto u vezi izvodjenja čini mi se. Šteta što ga nije Julio otreso ko zvečku kad se derao tamo na njega.

Nije još sve izgubljeno ima još nade još iz večih govana smo izašli kao pobedniki.

Dajte Zarateja sad nam treba

FORZA INTER:nova:

hulle
01-10-2011, 21:46
Patnja na obje strane....oni igraju bez napadaca a mi bez veznog reda....Mislim njima je napac Pandev a to je isto kao da i nemas napadaca hahaha. Istina imao je jedan slalom izmedju 3 igraca Intera, a nesto kasnije je imao i izglednu situaciju al se spetljo hhaha.

Kod nas vezni red...prepun kreativnosti hahahahahhaah. Nezz ko je gori, treba biti posten i reci da ipak imamo 3 manje vise razbijaca u veznom redu i njihov posao i nije da grade igru, al et tu je i super MM Recoba Ricky Alvarez..super kreativan lik. Dusu dao za obn talent show.

Gol za Napoli....hmm....Chivu stao, povreda, ostala njegova strana prazna, Maggio to iskoristio i spuco sprint, Obi pokusao da za zaustavi, napravi prekrsaj, VAN 16, al nazalost sudija je svirao penal i drugi zuti za Obia.

Hamsik sutirao - Cesar odbranio al nazalost Campagnaro kupi odbijanac i zabija. Btw umjesto Chivua je usao Nagatomo.

Sta ocekivati u drugom poluvremenu?
I ovako smo bili losi a sad jos s igracem manje bit ce jos gore, osim ako Suljo sve razvali :)
Oni ce vjerovatno drzati loptu, tj dati je Lavezziu da je cuva il proba neki dribling, a ko zna mozda i Pandev poludi.

Uglavnom dobra stvar je sto oni nemaju Cavania, a losa stvar je sto mi nemamo ideje

dera
01-10-2011, 21:48
Ranieri out, sramota!

hulle
01-10-2011, 21:50
btw evo i slika
http://img.plug.it/sg/sportuni/upload/hp/hp3.jpg

Grujinho
01-10-2011, 21:50
ovog sudiju bi ja isprebijo u tunelu ko pičku...jebo te onaj tko te dodelio da sudiš danas, pičko prodana smrdljiva, mrš

dera
01-10-2011, 22:18
To je taj Nagatomo :P. E moj Cesar, nesiguran si cijelu utakmicu, krenes pa stanes, otkud je on znao da neces ici do kraja na nju, da je znao, izbio bi je.

Alvarez jos u igri, smijesno!

---------- Post added at 22:03 ---------- Previous post was at 22:01 ----------

I da, nije samo Nagatomo kriv, krivi su stoperi, ono je njihova lopta, a oni stoje.

---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

Ako vas jos kad cujem da je Pazzini bolji od Milita, ismijat cu vas, frajer uvijek u ofsajdu + agilnost 0 bodova. Dzaba njemu brzina, Milito je stariji i ima pravo biti sporiji, ali kad je na lopti, puno je jaci od njega. Jedina prednost Packu je skok igra.

---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

Lucio od drugog gola KATASTROFA!

Grujinho
01-10-2011, 22:32
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294587_121645781273261_121644601273379_101083_8913 61653_n.jpg

nije prvi put da nam je ovaj peder sudio!!

http://i.thisislondon.co.uk/i/pix/2010/02/Mourinhoarms415.jpg

dera
01-10-2011, 22:35
I opet ga dodjeljuju, pa ja bih tuzio savez i rekao da necemo igrati utakmicu ako nam ga dodjele opet!

Grujinho
01-10-2011, 22:37
ma bruka...jedan mali čovek ruši ovakav klub kao što je Inter...trebao mu je neko sa klupe spustiti šamar, pa makar ga suspendirali za jednu godinu...

da znate kako sam nervozan sada...mah..

http://i.imgur.com/lGfuh.jpg

darwin
01-10-2011, 22:49
---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

Ako vas jos kad cujem da je Pazzini bolji od Milita, ismijat cu vas, frajer uvijek u ofsajdu + agilnost 0 bodova. Dzaba njemu brzina, Milito je stariji i ima pravo biti sporiji, ali kad je na lopti, puno je jaci od njega. Jedina prednost Packu je skok igra.

---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

evo ja ti kažem da je pacini bolji od milia.......ako si ti nervozan i ja sam ......milito do sad nekoliko utakmicaloš a evo pacini nije bio toliko loš koliko ti pričaš..... sudac nas uništio zašto pljuvati po paciniju

---------- Post added at 22:49 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

http://www.fcinter1908.it/?action=read&idnotizia=34793

hulle
01-10-2011, 22:50
mocna ova ....PLAYING BETTER HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

treba priznati da smo bili losi i prije crvenog kartona....

Prvo poluvrijeme sam vec rekao sad ide drugo,......

Nije mi jasno kako nasa spora zadnja linija zeli da hvata u ofsajd igrace Napolia koji su duplo brzi od njih. Previse je prostora bilo, predaleko su od gola, a Napoli zivi od tih "podvaljivanja".
2. gol...Nagatomo je cekao da marsovci dodju po loptu, a Cesar je cekao bh inspektore :)
3. gol....Lavezzi - Hamso....odbrana na godisnjem

U drugom poluvremenu su usli Stankovic i Zarate. Stankovic je imao sjajne kopacke a Zarate je cak 3 puta bio s loptom :)

Uglavnom ovaj Napoli bez svog prvog strijelca nam zabije 3 komada (a mogli su jos ...) pa se pitas sta bi bilo da je igrao tek Cavani?!

Treba gledati i svijetle strane..

+ vratio se Maicon (ponovo bio playmaker hahhhhahaha)
+ Obi je dobio crveni, sto znaci da iducu utakmicu igra neko dr, vakat je bio da malo odmori

Sudija jeste pogrijesio, tu nema dvojbe, ali losi smo brate totalno

Uglavnom primili smo 3 gola a dobro smo prosli.

dera
01-10-2011, 22:51
evo ja ti kažem da je pacini bolji od milia.......ako si ti nervozan i ja sam ......milito do sad nekoliko utakmicaloš a evo pacini nije bio toliko loš koliko ti pričaš..... sudac nas uništio zašto pljuvati po paciniju
Papcini je katastrofa, cijelu tekmu u ofsajdu, 90' lopte su isle samo njemu, jer je Forlan igrao nazad, a znas koja je prednost kad ti Maicon asistira - velika :P. Milito bi bar jednu zavukao.

darwin
01-10-2011, 22:53
slažem se bili loši svi .......maikon se vratio i bio dobar ostalo svi loši

dera
01-10-2011, 22:53
Hulle, ne znam sta si ti gledao do crvenog, ubijali smo ih, ubjedjen sam da bismo ih pobjedili.

darwin
01-10-2011, 22:56
pa evo postavio sam ti link s ocjenama da vidiš da su svi loši bili da je pacini odma iza majkona s najboljo ocjenom .....ne znam govorili ti to išta ,,,,,opet ti kažem nakod jedne tekme ne trebe pljuvati ni po kome .....u ostalom svako ima svoj dan ili nema

dera
01-10-2011, 23:02
Dobio je takvu ocjenu jer se nalazio stalno u sansama, a zasto - jer su samo njemu dijelili lopte. Forlan dobio 5 a frajer se ubijao nazad.

darwin
01-10-2011, 23:11
a čim se nalazio u šansama znači da se trudio.....a zašto su njemu djeli lopte zato što je ranieri tako postavio očigledno......kažem ti možda nije bio njegov dan da ga zabije ......ne znam jesi gledao zadnjih 15 minuta utakmice protiv CSKA i jesi možda upratio milita ......taj je jedva hodao a kamoli trčao cjelu tekmu .......i šta je napravio u toj tekmi ......pa taj još sebi nije došao poslije te utakmice i ti ga porediš s pacinijem ........kažem ti svi bili loši kao što si mogao da vidiš i da nije jedan igrač kriv za poraz nego su svi krivi

---------- Post added at 23:11 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

pardon do crvenog kartona mi smo bili puno bolji poslije sve krenulo naopako.......

Quaresma#7
01-10-2011, 23:11
Nikad mi nije bio Pazzini nešto posebno on je samo tipičan finišer. On je mrtav celu utakmicu ako mu neko ne da pametan pass ili centaršut. Tehnika, dribling, agilnost i brzina mu baš nisu jača strana.

Dobar je ali nešto ekstra baš nije... Cavani je za njega Rooney.

darwin
01-10-2011, 23:13
i da zapeo si za pacinija a forlan ti promaši loptu i upadne .......svakom se može desiti ali to ne spominješ

dera
01-10-2011, 23:15
O tome ja govorim Q, a u par navrata nije bio gdje je trebao biti, nije se postavljao kako se jedan finisher treba postaviti. Mozda nije njegova noc, ali kao sto kazes, on je samo finisher, dok Milito ima puno vise, samo sto je u godinama, ali iskustvo se nekad isplati.

Da je stavio Pazzinija nazad, a Forlana naprijed, ocjene za Diega bi bile daleko bolje nego li Giampaola.

darwin
01-10-2011, 23:15
Nikad mi nije bio Pazzini nešto posebno on je samo tipičan finišer. On je mrtav celu utakmicu ako mu neko ne da pametan pass ili centaršut. Tehnika, dribling, agilnost i brzina mu baš nisu jača strana.

Dobar je ali baš nekšto ekstra baš nije... Cavani je za njega Rooney.


slažem se pacini je klasični centrfor.....a cjela suština i jest to da nije imao kvalitetni lopti zato što su ostali podbacili više nego on

Grujinho
01-10-2011, 23:24
http://www.inter.it/aas/img/153200-500.jpg

umro sam od smijanja, kad sam pogledao ovu sliku...pogledajte Chivuja gde se nalazi hahahahaha...a on bi zapravo trebao duplirati sa obijem u ovom trenutku Maggia :D

Quaresma#7
01-10-2011, 23:26
O tome ja govorim Q, a u par navrata nije bio gdje je trebao biti, nije se postavljao kako se jedan finisher treba postaviti. Mozda nije njegova noc, ali kao sto kazes, on je samo finisher, dok Milito ima puno vise, samo sto je u godinama, ali iskustvo se nekad isplati.

Da je stavio Pazzinija nazad, a Forlana naprijed, ocjene za Diega bi bile daleko bolje nego li Giampaola.
Milito je jednostavno kompletniji igrač.... jednostavno si zna i sam izboriti priliku kao što je to XXXXXX puta pokazao odkad je došao u Inter. Samo se sjetim onoga njegovog gola u stilu Ibre loba golmana sa centra kaznenog :D

Dok Pazzini je kao Toni, Inzaghi, Matri, Cavani.... igrači koji su odvisni 80% od suigrača i njihovih pasova.

Tada je Chivu bio več povredjen i nije mogao trčati za Maggiom pa je Obi preuzo baš u onom trenutku njegov zadatak i napravio što napravio...jbg.

all3n
01-10-2011, 23:57
samuel i cambi dns izgubljeni u tekmi..sinoc su izgledali previše partijali..

dera
02-10-2011, 00:38
slažem se pacini je klasični centrfor.....a cjela suština i jest to da nije imao kvalitetni lopti zato što su ostali podbacili više nego on
What? Frajer je imao i vise nego dovoljno lopti da zatrese mrezu bar jedanput.

ajdin
02-10-2011, 02:46
haj ba dera dobro te je nek je milito strasan sastane se 1 sa loptom 4 greske napravi ... govoris dobio pazzo bolje ocjene od diega samo sto je bio naprijed a ovaj se nazad ubijao i 5 ? sta je to uradio forlan sem brukanja pred 70 k ljudi i onog suta ?? i da da te pitam sta ti ocekujes od jednog igraca na kojem su dva igraca bila po mogucnosti 3 iz zadnje linije i kada ti pasovi idu sa 40 metara od gola ti sam izmedju dvojce primas pas nene to bi milito dao posto je milito u muzeju :D nekad si tako smjesan malo je rec za sta to imas ismijat kad se spomene pazzini ?? frajer je dosao prosle sezone u januaru i dao 11 golova do sredine maja ... finisher je i inzaghi raul van nistelroy pa su u top 5 napadaca decenije ne blebetajte gluposti oko toga ne govorim da je pazzo u tom rangu al smjesno vam je to ocrnjivanja covjeka u neku ruku i jadno ... kako mislimo nekoga ozbiljnog konkurenta pobjediti kada si dopustamo da nam stoper trci svako malo sam sa lotpom prema naprijed ili da nam cambiasso bude fantazista u ekipi xD da nije zalosno bilo bi smjesno meni je zao malog obi-a iskreno ni jedan karton nije trebao da dobije kamoli iskljcenje o penalu necu ni da pricam sudiju mogu komotno poslat u nasu bh pl da sudi u potpunosti bi se snasao

Huska
02-10-2011, 07:34
dera ne prosipaj se...PAZZINI JE NAS NAJBOLJI NAPADAC i tu se nema sta raspravljati...Milito ne zasluzuje ni na klupi da bude u kakvoj je formi, a i Forlan bi mogao na klupu svaku je loptu skoro izgubio...



ja se samo nadam da povratak ovih starijih nece izbaciti Obia, Rickya i Coutinha iz uzeg izbora igraca...oni moraju biti tu...jedan uvijek igrati, a ostali da su prve zamjene...

zasto stankovic, a ne Coutinho...

ja sam sa igrom zadovoljan do penala naravno, jer kasnije se nema sta komentarisat i za period poslije penala ne treba krivi ni igrace ni Ranieria...Ricky mora igrati nazad i tu je najbolji to se i sinoc potvrdilo, jednostavno on nije za playa, Coutinhom ora igrati ispred njega...

Maicon je pokazao sta treba da radi jedan bek...uradio je vise za 45 minuta nego Nagatomo i Chivu za sve ovo utakmica u ovoj sezoni...nego gdje su oni sto su govorili da Nagtomo mora igrati ispred Bambina...sto sada zutokljunca ne napadate zbog onih gresaka, ali ipak je on igracina i ima on prostora za greske mlad je tek mu je 25...

uglavnom treba ostat uzdignute glave nakon ove pljacke i vratiti se jos jaci i pokazati dusmanima da nas nece srusiti...

darwin
02-10-2011, 08:34
What? Frajer je imao i vise nego dovoljno lopti da zatrese mrezu bar jedanput.


oćigleno nismo istu utakmicu gledali .......

---------- Post added at 08:06 ---------- Previous post was at 08:04 ----------

haj ba dera dobro te je nek je milito strasan sastane se 1 sa loptom 4 greske napravi ... govoris dobio pazzo bolje ocjene od diega samo sto je bio naprijed a ovaj se nazad ubijao i 5 ? sta je to uradio forlan sem brukanja pred 70 k ljudi i onog suta ?? i da da te pitam sta ti ocekujes od jednog igraca na kojem su dva igraca bila po mogucnosti 3 iz zadnje linije i kada ti pasovi idu sa 40 metara od gola ti sam izmedju dvojce primas pas nene to bi milito dao posto je milito u muzeju :D nekad si tako smjesan malo je rec za sta to imas ismijat kad se spomene pazzini ?? frajer je dosao prosle sezone u januaru i dao 11 golova do sredine maja ... finisher je i inzaghi raul van nistelroy pa su u top 5 napadaca decenije ne blebetajte gluposti oko toga ne govorim da je pazzo u tom rangu al smjesno vam je to ocrnjivanja covjeka u neku ruku i jadno ... kako mislimo nekoga ozbiljnog konkurenta pobjediti kada si dopustamo da nam stoper trci svako malo sam sa lotpom prema naprijed ili da nam cambiasso bude fantazista u ekipi xD da nije zalosno bilo bi smjesno meni je zao malog obi-a iskreno ni jedan karton nije trebao da dobije kamoli iskljcenje o penalu necu ni da pricam sudiju mogu komotno poslat u nasu bh pl da sudi u potpunosti bi se snasao


upotpunosti se slažem ...baš se čovjek potrudio vam nacrta ....fino napisano

---------- Post added at 08:34 ---------- Previous post was at 08:06 ----------

Moratti: Nadam se da ga više neću sresti

Serie A (http://www.interusrcu.com/?cat=5) — By nraguz (http://www.interusrcu.com/?author=159) on October 2, 2011 at 00:17 | 89 views
Predsjednik Intera Massimo Moratti je poslije utakmice Intera i Napolija također odmah reagirao na suđenje Gianluce Rocchija…
Uopće nisam razočaran, jer momčad je igrala zaista odlično. Dapače, baš sam dobio nadu, odnosno mogu reći već i sigurnost da će ovo biti lijepa sezona kako na momčadskom tako i na individualnom planu. Ljut… ljut… razočaran razinom suđenja, jer je bilo tako jadno, tvrdoglavo jadno u smislu da je taj njegov jad trajao 90 minuta. Pa nije imao hrabrost izbaciti Ranierija dok su još bili na terenu i ja vjerujem da uložiti toliko truda samo da biste naišli na jednu ovakvu osobu boli i nanosi štetu klubu. Nadam se da će se nešto poduzeti ili u najmanju ruku da ga nikada više neću sresti, jer to je osoba koja je mene i nas previše oštetila. Danas je bio užasan, baš užasan.
Napoli je bio odličan i naravno nema ništa s ovim što se dogodilo. Oni su igrali svoje i igrali su dobro. Ali ne možemo govoriti da je Napoli zaslužio pobjedu kada je utakmica uništena nečijom gluposti. A mogla je biti jedna od najljepših koju smo gledali na ovom stadionu.
Jesam li susreo Braschija nakon utakmice? Ne, nisam nikoga susreo.

mourinho
02-10-2011, 10:21
Sudija je riješio meč kojim smo dominirali do penala. Da nije bilo penala rezultat bi bio obrnut, Napoli nije šutnuo na go do penala.
Nisam odavno gledao bolju i tečniju igru Intera nego onu u prvih pola sata prvog poluvremena! Ako Inter bude nastavio sa sve boljom igrom, ne brinem previše, ovaj tim može postići mnogo.

darwin
02-10-2011, 11:11
Statistika sudije Rocchija: 7 Interovih igrača isključio u 16 utakmica koje je sudio !!

dera
02-10-2011, 12:26
Ajdine, Huska, ne prosipajte se.

Ajdine, koliko Gomez zabija za Bayern, trebao bi biti sigurno medju top 5 napadaca svijeta. Zasto nije? Gdje ces takve igrace uvrstavati medju najbolje.

Huska, mozes li zamisliti igru tvog Packa kao drugog napadaca, dakle, da Forlan igra spica? Taj se ne bi vidio, bio bi novi Pandev. Jesi li svjestan koliko je posla imao Forlan pozadi, dok je onaj mulac stajao gore usamljen u ofsajdu?

Milito, Forlan, svjetski su priznati napadaci, prema nagradama koje su osvojili, samo sto su sada u godinama, ali imaju iskustvo. Pazzini je puno bolji kada udje sa klupe, to je dokazao sinoc.

---------- Post added at 12:05 ---------- Previous post was at 11:49 ----------

Ako ste gledali tekmu, sjecate se mozda onog dobrog primanja lopte (poput na klipu ispod), ali nakon toga stao je i sacekao golmana da pokupi loptu, e gledajte kako to pravi napadaci rade:
http://www.youtube.com/watch?v=sQK4q2Uv_QU&feature=player_embedded

---------- Post added at 12:26 ---------- Previous post was at 12:05 ----------

Gruji, ipak, Chivu je cuvao drugog momka, pa je Obi morao juriti ovog. Maggio je bek, zato ga je Obi morao cuvati, dok je Chivu cuvao svog igraca - to se dalo primjetiti, da je to bila taktika Ranierija, svako cuva svog igraca, a uz to, Chivu je bio i povrijedjen.

Evo klip na racun sudije:
http://www.youtube.com/watch?v=rCBMlC8YdX4

Motta
02-10-2011, 12:32
Kao prvo pokradeni smo Calciopoli se vraca al jbg glavu gore treba izac iz svega jaci ne krivim ni igrace ni trenere jedino mi ide na zivce Forlan taj je panj taj ako je zamjena za Ettoa hehe i ja sam milijarder daj ba idi u pm nemas mjesta u atletico madridu imas u interu ..Alvarez tu treba Coutinho on nazad al ajd vrjeme je pred nama sredit ce to Ranieri vjerujem cojku treba dat ansu i vremena nije on kriv ...Sto se tice usporedbe Militto Pazzini smjesno Pa Militto je jednu sezonu ekplodiro donjeo nam sve i gdje je poslje toga pa taj je MRTVAC po vecini foruma zivi na racun stare slave ,,Gdje je Militto bio u godinama kojim je sad Pazzini NIko ne ulazi u kvalitete Militta al njegovo je proslo mrtav ko i Nisterloy jedno je volja al tjelo ne moze ..ako cemo trazit klipove to je smjesno jer Militto ih proslu sezonu i ovu ima 100 x vise nego Pazzini jer je vise minuta igrao nego Pazzo ..ako ce on zivit od stare slave slobodno neka ide iz intera pa taj cojk ni penala ne zna da da sjecam se promasaja u finalu super cupa evrope protiv atl madrida hehe ..Pazzini uvjek ispred njega kladim se kad bi bila anketa u interu da bi ilitto popusio jer svi smo svjesni njeogove nesposobnosti ...idemo dalje nadat se boljem i zajedno biti jaci pobjedit ovu korupciju ..

dera
02-10-2011, 12:35
Forlan je kriv sto ga je Inter doveo kao zamjenu za Eto'o-a? Nisu uopste isti tip igraca, i svi su znali da ne moze igrati kao Eto'o.

Milito se pise sa jednim t, toliko o tvom poznavanju Diega :P.

nrzr_shp
02-10-2011, 13:00
dera price ti bas ne drze vodu... ne znam sta ti ocekujes od pazzinija? njegovo je stajat u sesnaestercu i cekat loptu... nemozes vise ocekivat od njega, takav tip napadaca i tu je kraj diskusije... a milito je isti tip igraca, tu i tamo zna nekom bacit lazanjak i to je njegova jedina prednost nad pazzom, dok pazzo ima igru glavom a ovom je to cista nepoznanica....

Huska
02-10-2011, 13:02
Sudija je riješio meč kojim smo dominirali do penala. Da nije bilo penala rezultat bi bio obrnut, Napoli nije šutnuo na go do penala.
Nisam odavno gledao bolju i tečniju igru Intera nego onu u prvih pola sata prvog poluvremena! Ako Inter bude nastavio sa sve boljom igrom, ne brinem previše, ovaj tim može postići mnogo.
Upravo to, kako smo ih bili ubili u onih prvih par minuta, pa nisu znali gdje su, a kasnije smo sve kontrolisali kroz dobar presing na njih i lagane akcije koji je hvala bogu i bilo...



Ajdine, koliko Gomez zabija za Bayern, trebao bi biti sigurno medju top 5 napadaca svijeta. Zasto nije? Gdje ces takve igrace uvrstavati medju najbolje.

Huska, mozes li zamisliti igru tvog Packa kao drugog napadaca, dakle, da Forlan igra spica? Taj se ne bi vidio, bio bi novi Pandev. Jesi li svjestan koliko je posla imao Forlan pozadi, dok je onaj mulac stajao gore usamljen u ofsajdu?


Pojasni mi ovo molim te...Znaci po tebi treba igrati onaj tko je priznatiji i u svijetu fudbala, a ne onaj tko je u boljoj formi i trenutno bolji...

Pazzini nije nikada igrao drugog napadaca i nemam o tome sta razmisljat, to je isto da kada bi stavili Coutinha da igra pored Cambiassa....Zna se da je Pazzini centralni napadac i nema se sa njim sta ekspreimentisat...

Sinoc je uvijek bio sam medju stoperima Napolia i ti ocekujes neka cuda od njega, a loptu su mu dolazile samo od Maicona, jer drugi nije ima tko da posalje loptu...Ali ubaci uz njega jos Zaratea i Coutinha(uskoro Sneijdera) + Maicon, pa cemo onda vidjeti tko je Pazzo, kada loptu budu dolazile sa svih strana...

Grujinho
02-10-2011, 13:05
Statistika sudije Rocchija: 7 Interovih igrača isključio u 16 utakmica koje je sudio !!

i TRI trenere (Mancini, Mourinho, Ranieri)

dera
02-10-2011, 13:13
dera price ti bas ne drze vodu... ne znam sta ti ocekujes od pazzinija? njegovo je stajat u sesnaestercu i cekat loptu... nemozes vise ocekivat od njega, takav tip napadaca i tu je kraj diskusije... a milito je isti tip igraca, tu i tamo zna nekom bacit lazanjak i to je njegova jedina prednost nad pazzom, dok pazzo ima igru glavom a ovom je to cista nepoznanica....
Ne bih se slozio da mu je samo laznjak prednost, on se zna izvuci, zagraditi, pa cak i asistirati. Zna dati gol van sesnaest takodjer :).
Pazzini nije nikada igrao drugog napadaca i nemam o tome sta razmisljat, to je isto da kada bi stavili Coutinha da igra pored Cambiassa....Zna se da je Pazzini centralni napadac i nema se sa njim sta ekspreimentisat...

Sinoc je uvijek bio sam medju stoperima Napolia i ti ocekujes neka cuda od njega, a loptu su mu dolazile samo od Maicona, jer drugi nije ima tko da posalje loptu...Ali ubaci uz njega jos Zaratea i Coutinha(uskoro Sneijdera) + Maicon, pa cemo onda vidjeti tko je Pazzo, kada loptu budu dolazile sa svih strana...
Zasto onda napadas Forlana a hvalis Pazzinija? Forlan je po meni uradio puno vise od ofsajdasa, koji je imao bruku lopti unutra, ali njega ili nije bilo na mjestu ili.. cak pred kraj susreta vidio sam da se i Zarate ljutio na njega sto nije gdje treba biti.

Jos jednom, slicna prilika kao sinoc Pazzinija, koji nije znao sta dalje nakon primanja:
http://www.youtube.com/watch?v=sQK4q...layer_embedded (http://www.youtube.com/watch?v=sQK4q2Uv_QU&feature=player_embedded)

Huska
02-10-2011, 13:25
nisam ja nigdje hvalio Pazzinia, cak ga nisam ni spomenuo, dok ti nisi dosao sa svojim teorijama...

Forlan je imao samo onaj sut izvan 16 da valja, a ostalo je bilo za plakat, jer ima je mali milion lopti i skoro svaku je izgubio...

Pazzini nije dobio ni jednu pravu loptu da bi zabio...

Balotelli#45
02-10-2011, 13:50
Snimke sve govore, suđenje je bilo sramotno!
SERIE A — BY NRAGUZ ON OCTOBER 1, 2011 AT 23:44 | 351 VIEWS
Nakon poraza Intera u jednom od derbija 6. kola Serie A protiv Napolija izjave su dali Joel Obi, Javier Zanetti, Julio Cesar, Esteban Cambiasso, Yuto Nagatomo i Claudio Ranieri…
Obi: Uzeo sam loptu, a igrač Napolija je ostao na nogama. Ne razumijem zašto sam dobio prvi žuti karton. Potom borba rame uz rame i napravio sam prekršaj van šesnaesterca, a sudac je dosudio jedanaesterac. Svejedno se želim ispričati svim navijačima i suigračima. Navijačima se također zahvaljujem na podršci. Mi se sigurno nakon ovog nećemo predati.
Zanetti: Sjajno prvo poluvrijeme protiv sjajne momčadi, ali ostaje žal, jer ako je jedna od ove dvije momčadi zaslužila pobjedu bio je to Inter. No treba ići naprijed, ovo je nogomet. Bilo je previše dvojbenih epizoda, sve protiv nas. Probali smo pitati objašnjenje, ali smo morali stati jer bi nas sve isključio. Hvala navijačima. Po završetku utakmice smo si rekli da ćemo biti prvaci, jer igrali smo odlično.
Cambiasso: Jako mi je žao, jer svi preduvjeti za sjajnu utakmicu su bili tu. No ni najhladnije glave svijeta ne bi podnijele ovo što nam je učinjeno večeras. Snimke sve govore, teško mi je bilo što analizirati, ali ja se ne sjećam niti jedne parade našeg vratara prije jedanaesterca. Pokradeni smo, ali Napoli s tim nema nikakve veze. Šteta, jer utakmica bi bila predivna.
Julio Cesar: Sudac je zaista previše griješio. Ja nikada ne komentiram suđenje, ali ovo moram, jer je bilo sramotno. Prvo nije bio jedanaesterac, a onda je Campagnaro prije udarca bio u prostoru. Moj karton? Bio sam ljut jer sam oštećen ja i moji suigrači. Zaista šteta, jer atmosfera je bila predivna, lijepa utakmica, prekrasno prvo poluvrijeme, ali on je uništio sve to. Prvi karton Obiju je presmiješan. Žao mi je, jer Obi je odličan, jako je sazrio. Neka samo nastavi, jer večeras nije napravio niti jednu pogrešku. Mislim da će Rocchi na putu kući večeras shvatiti da ovo nije bio njegov dan. Hvala navijačima na podršci.
Nagatomo: Žao mi je zbog reakcije kod drugog gola, nismo se sporazumjeli Julio i ja. Napoli je bio dobar, čvrst, ali sudačke odluke utjecale su na ishod ove utakmice. Imamo još puno utakmica i moramo se odmah vratiti pobjedama. Ja sutra idem za Japan, ali čim prođe reprezentacija potpuno se posvećujem Interu.
Ranieri: Sudac je izravno utjecao na ishod ove utakmice. Prvo je poluvrijeme bilo prelijepo, a onda je stigla opomena Obiju kada je čisto oduzeo loptu, a potom je prekršaj van šesnaesterca procijenio kao jedanaesterac. Sudac je uništio prekrasnu utakmicu, to je to. Šteta, jer se to ne bi smjelo događati: momci su radili puno za ovo, a on je pogriješio sve što je mogao pogriješiti. Meni je dao crveni jer sam, kako je rekao, preagresivno protestirao, a samo sam mu rekao kako mislim da je u svemu pogriješio. Ne želim uopće gledati snimke, imam dovoljno iskustva da vidim ima li sudac utakmicu pod kontrolom ili ne. Danas ovaj nije imao i mislim da se suci smiju kritizirati: nepravedno je izbacio mene i Obija. Pogriješio je. Alvarez? Očekivao sam više. Još uvijek igra argentinski nogomet. Kada dobije loptu ide unatrag, dok mi ovdje idemo naprijed. Mora preuzeti odgovornost. Ima kvalitete i to će se popraviti, jer je inteligentan momak. Forlan presramežljiv za naš nogomet? Još ih moram bolje upoznati, vjerovatno je htio dati puno i kvalitetno, ali njegova je kvaliteta neupitna, strašan je igrač. Jedanaesterac? Campagnaro je bio u prostoru prije udarca. Samo kažem da se pravila moraju poštivati ili ih izbrišimo. Nervoza nakon toga? Pa kako nećeš biti nervozan kada ti sudac uništi sav uložen trud. Večeras Rocchi evidentno nije bio u formi. U 20 godina sam se jako malo žalio na suđenje, ali uvijek govorim što mislim i žao mi je što smo izgubili utakmicu ne zbog naše krivnje. Moratti? Susreo sam se njime i ono što smo si rekli neću iznositi ovdje. Nitko ne može biti zadovoljan nakon ovakve utakmice, ali idemo dalje raditi, ovaj rezultat ne možemo vratiti. Možemo uzeti pola sata sjajnog Intera i još se poboljšati. S istim brojem igrača smo stvarno igrali fantastično, a onda je Napoli zaslužio pobjedu. Sada smo nažalost daleko od vrha, ali biti ćemo gore u borbi za naslov, radimo na tome.

nrzr_shp
02-10-2011, 14:03
pa pazzini je bas prije par dana zabio gol izvan 16 ako se ne sjecas, pa tako da i on zna zabit gol izvan, makar i jedan i drugi ih mogu valjda prebrojat na prstima jedne ruke :)

dera
02-10-2011, 14:31
nisam ja nigdje hvalio Pazzinia, cak ga nisam ni spomenuo, dok ti nisi dosao sa svojim teorijama...

Forlan je imao samo onaj sut izvan 16 da valja, a ostalo je bilo za plakat, jer ima je mali milion lopti i skoro svaku je izgubio...

Pazzini nije dobio ni jednu pravu loptu da bi zabio...
Forlan je dobijao taj "mali milion" lopti na sredini terena, a onda je nosio prema sesnaestercu da bi dodao Pazziniju koji je bio u ofsajdu :sivi:. Pazzini je imao i vise nego dovoljno lopti da postigne koji gol.

Motta
02-10-2011, 15:54
Forlan je kriv sto ga je Inter doveo kao zamjenu za Eto'o-a? Nisu uopste isti tip igraca, i svi su znali da ne moze igrati kao Eto'o.

Milito se pise sa jednim t, toliko o tvom poznavanju Diega :P.
:P:P hvala drug na ispravci sto se tice Militta..tvoj izbor tebi je drag a nama vecini ne po meni on nikad nece biti kao nekad on je jednom explodirao i nikad vise nema on 25 godina da ce opet proradit ..Sjecamo se svi Altintopa u Werder koji je to centarfor bio i poslje te sezone nigdje ista stvar sa Milittom samo mi smo navijaci previse emotivni tako je vecina pa tesko se rastat sa nekim igracima a on je davno isprdio ..pozdrav i isprike za pravopis jer sam bio po cugom pozz FORZA INTER ...na mladjim svet ostaje ..
Sto se tice Forlana ja sam koazem kako je po medijima pisano da je on doveden zamjena za naseg lava -a on je nas puz ..POZZ

dera
02-10-2011, 17:42
Koliko ja znam, ti bi trebao biti nasa buducnost, jer si jedan od mladjih na forumu :).

Esquivel
02-10-2011, 17:57
Sinoc se jasno videla pristrasnost sudije. I pored tog penala i iskljucenja nasi igraci nisu nastavili da se bore i pokusaju preokrenuti rezultat, nego su mentalno i fizicki pali i vec su im misli bile usmerene na intervju koji ce dati na kraju utakmice i govoriti kako je sudija nacinio veliku nepravdu i kradju, bespotrebno patetisati stvari umesto da se podignu i krenu napred...
Izmene kod proslog trenera nisam mogao da shvatim, to isto se ponavlja sa ovim, takodje ne razumem sta Alvarez trazi u prvih jedanaest, sta Coutinho radi na klupi zajedno sa Zarateom i jos puno toga... Ovde ako se ne izvrsi rekonstrukcija tima mogli bi biti zadovoljni i LE. Trenutno nam je odbrana puna plivaca, sto pokazuje i 11 primljenih golova pa je to svrstava kao najgoru u ligi.

Motta
02-10-2011, 18:08
Koliko ja znam, ti bi trebao biti nasa buducnost, jer si jedan od mladjih na forumu :).
NIsam najmladji nego ja sam samo iskren i kazem sto jeste .forum zato postoji ,,ne mozemo svi misliti isto i nemozemo nekog natjerat da misli isto ..A ako ce forum funkcionisati da svi glasamo da je Militto bolji od Pazinija Militto je kompletniji Militto je interova zvjezda ,onda je sve oke svi smo sretn a jedna realnost Militto je istrosen i . inter kao klub to sebi nemoze priustiti ..Ja volim ljude koji ce se borit za interov dres a ne ako ce on meni zivit od proslosti i hvala bogu Ranieri vidi pa vise forsira Pazzinija nego Militta nadam se ostanku u ligi sto bolji plasman u LP a na ljeto radit remont tima ...FORZA INTER pozz

ajdin
02-10-2011, 18:15
prednost pazzinia brzina naspram milita mana militov laznjak kojeg nema pazzo al zato ima skok koji je za milita zemlja cuda idemo dalje mladji je manje sklon povredama i puno vise izdrzljiviji tj u kondiciji nego diego znaci koliko je to pluseva vise od diega ? idemo dalje milito sto se ti vuces za on sezonu u kojoj jhe on zavrsio u muzeju imao je sneijdera maicona cambiassa deju thiaga i mnoge koji su pruzali svoje najbolje partije tada shodno time podrazumjeva se da je ovome mnogo lakse bilo igrati a da li je to slucaj kod pazza ?? nijeee i ne pricaj gluposti da on igra sa onim wesleyom i maiconom iz tripl krune godine jeeeo bi lopte i golove ... sta ima jos spominjes zna zabiti van 16 pa eno protiv bolonje je primio loptu van 16 napravio korak i raspalio u gol ... dalje navodis klipo derdiyoka kako je rijesio kao prvo vidis li gdje je on primio loptu gdje su stoperi bili i gdje je golman stajao u toj situaciju a onda pogedaj primanje pazza gdje je on primio loptu i gdje je golman stajao i kakve su kvalitete igraci napolija tj stoperi a kakve one rupe od wolfsburga ... pada ti to u vodu ispadas smjesan

darwin
02-10-2011, 18:17
evo jedna dobra stvar poli i mota počeli da treniraju intenzivno i možemo ih očekivati u idučoj utakmici.....mota mi nije toliko bitan koliko bih volio da obaj poli bude dobar i da shvati neke stvari što prije

dera
02-10-2011, 18:35
prednost pazzinia brzina naspram milita mana militov laznjak kojeg nema pazzo al zato ima skok koji je za milita zemlja cuda idemo dalje mladji je manje sklon povredama i puno vise izdrzljiviji tj u kondiciji nego diego znaci koliko je to pluseva vise od diega ? idemo dalje milito sto se ti vuces za on sezonu u kojoj jhe on zavrsio u muzeju imao je sneijdera maicona cambiassa deju thiaga i mnoge koji su pruzali svoje najbolje partije tada shodno time podrazumjeva se da je ovome mnogo lakse bilo igrati a da li je to slucaj kod pazza ?? nijeee i ne pricaj gluposti da on igra sa onim wesleyom i maiconom iz tripl krune godine jeeeo bi lopte i golove ... sta ima jos spominjes zna zabiti van 16 pa eno protiv bolonje je primio loptu van 16 napravio korak i raspalio u gol ... dalje navodis klipo derdiyoka kako je rijesio kao prvo vidis li gdje je on primio loptu gdje su stoperi bili i gdje je golman stajao u toj situaciju a onda pogedaj primanje pazza gdje je on primio loptu i gdje je golman stajao i kakve su kvalitete igraci napolija tj stoperi a kakve one rupe od wolfsburga ... pada ti to u vodu ispadas smjesan
Mozda bi se ubuduce mogao potruditi da pravis redove, odnosno lomis sve ovo na neke dijelove, lakse je drugima citati.

Uskoro se vraca Sneijder, vidjet cemo sta moze :P. Ono sto je on uradio protiv Bayerna, nije bila carolija pasa, nego solo umjeca ;). Sto se tice onog klipa, nisi u pravu.

Rafael
02-10-2011, 19:18
Milito je i prije Intera imao sezone za pamćenje,u Genoi najbolji strijelac lige,a u Zaragozi se sjećam da je jedne sezone u kratkom razdoblju utrpao po 4 gola i Barci i Realu. Za momčad je dobro da se obojica rotiraju a ne da se odredi da je jedan prvi napadač ekipe jer realno ni jedan ni drugi nisu trenutačno nivo Cavania ili Ibre.
Evo čitam podatak da je Inter najmanje pretrčao od svih momčadi u LP.

Motta
02-10-2011, 19:32
pa realno nema ko i da trci al nema veze bitna je pobjeda ...mislim u LP

darwin
02-10-2011, 20:46
ja to pratim od početka sezone ali nigdje nisam mogao neku oficijelnu stranicu da nađem na kojoj ima detaljna statistika za svakog igrača pretrćani kilometri ,......meni upalo u oko protiv trabzona pretrčali ukupno 100kilometara a zadnja nam izmjena izvršena u 70 i nekom minutu tako da je to meni očajno bilo tada ........ kad od toga odbiješ zanetijevih 10 ili 11 .....ostalo ti ostane očaj ..........nema ko da trći upravo to....a protv cska se to mislim popravilo ali nisam upratio koliko......nisam iznenađen tom statistikom ................a opet gledajuči kako ranieri radi i kako ekipa igra ja vjerujem da ovo može biti dobra sezona ....sad je početak i plačamo gasperinijeve greške ........vjerujem da brzo stvari dolaze na svoje mjesto.....

ajdin
02-10-2011, 21:32
Mozda bi se ubuduce mogao potruditi da pravis redove, odnosno lomis sve ovo na neke dijelove, lakse je drugima citati.

Uskoro se vraca Sneijder, vidjet cemo sta moze :P. Ono sto je on uradio protiv Bayerna, nije bila carolija pasa, nego solo umjeca ;). Sto se tice onog klipa, nisi u pravu.

i kad se vrati sta ces imat nije ni on od prije 2 god i sam znas :) i da protiv bayerna dao je prvi gol na sjajan pas wesleya a drugi laznjakom protiv van buytena ...

dera
02-10-2011, 22:00
Rafael je rekao sve, na tvoje "sta je bio prije nego je dosao u Inter" (ima jos Packo posla da bude kao on). Prvi gol protiv Bayerna, pas jeste postojao, ali opet, ne moze svako ono da pogodi.. ne samo Bayerna, Chelsea.........

MILITO UNO DI NOI

darwin
03-10-2011, 02:18
Rafael je rekao sve, na tvoje "sta je bio prije nego je dosao u Inter" (ima jos Packo posla da bude kao on). Prvi gol protiv Bayerna, pas jeste postojao, ali opet, ne moze svako ono da pogodi.. ne samo Bayerna, Chelsea.........

MILITO UNO DI NOI


ti izgleda misliš da je milito onaj stari.......opet ti kažem jeli vidiš da ne može da hoda.........pogledaj njegove kretnje zadnjih 15 minuta protiv CSKA ....ja mislim da je taj poslije išao po kisik ......njegovo je prošlo .......od stare slave se ne živi ......niko nije rekao da nije bio dobar ali samo jednu sezonu a prošle sezone nije ga bilo ni na mapi ........ne znam koji ti dio nije jasan .........a to kako pacini još treba da radi treba......a sama činjenica da je pacini došao u inter u svojoj 26-oj a milito u 29-oj meni i to nešto govori ........

dera
03-10-2011, 09:54
Dobro, ne moze odigrati svih 90', ali moze 70'. Jao kakvo poredjenje, Pazzini je dosao u 26. ali kao zamjena za Milita ;). Doveden je posto je bio na popustu u Sampdoriji.

Motta
03-10-2011, 11:41
Militto vise nikad nece biti onaj stari on je nekad bio dobar znaci u proslom vremenu da je sad bolji od Pazzinija nikad to se zna a zna i uprava intera .Darwin je ve ljepo napisao i jeste tako slazem se i s Rafaelom al sve je to bilo nekada davno bitno je sada i buduce a ako cemo mi njega cekat da on dodje u formu a njemu 32 godine stalno off ozljedjen .nema intera nigdje onda ..ove sezone je igrao vise od Pazzinija a dao manje golova od njega krenuvsi pripremne reprenzetativne i ostale tekme ..to je opet neki dokaz da je on mrtav ..ja mu zelim srecu brz oporavak al njegovo tjelo vise nemoze uz ovu vezu intera ..Militto nekad bio neko i nesto danas je samo sjena iz 2009-10..FORZA INTER
ev primjera Militto u LP prosle sezone golovi nastupi 936 minuta 1 gol ....
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/clubs/player=1906209/index.html

---------- Post added at 11:41 ---------- Previous post was at 10:30 ----------

Kazu da Rocchi vise nece suditi Interu ove godine..
Obi Ispricavam se zbog iskljucenja hvala svima na podrsci

Rafael
03-10-2011, 12:10
Ja se slažem s tobom Darwine da Milito nije u formi kao prijašnjih sezona ali je smiješno uspoređivati njihovu karijeru kao što ti činiš. Milito se nazabijao golova najvećim klubovima dok Pazzini u 27-godini još može sanjati o tome. Još jednom ću ponoviti da sam ja za njihovu rotaciju,a mislim da bi mladom Castaignosu na zimu dobro došla posudba u neki slabiji klub tal lige di će moći konstanto igrati

Quaresma#7
03-10-2011, 12:32
Ma Milito ni Pazzini nisu neka extra klasa. Milito svoje odslužio, Pazzo je previše odvisan od passova. Nama je potreban neki pravi striker ala Aguero, Hulk, Tevez... igrači koji trče non stop i koji su si sposobni i sami ostvariti priliku i zabiti. A to ni Milito(bio nekad) ni Pazzni nisu.

Rafael
03-10-2011, 12:39
Zato se nadamo da je Zarate takav igrač i Forlan naravno :)

Quaresma#7
03-10-2011, 13:10
Forlan je mnogo puta dokazao da je samo se još nije najbolje uklopio u tim. Ima želju i trudi se ali polako, pa če i njemu krenuti. A Zarate treba čim više igrati.

darwin
03-10-2011, 13:43
Ja se slažem s tobom Darwine da Milito nije u formi kao prijašnjih sezona ali je smiješno uspoređivati njihovu karijeru kao što ti činiš. Milito se nazabijao golova najvećim klubovima dok Pazzini u 27-godini još može sanjati o tome. Još jednom ću ponoviti da sam ja za njihovu rotaciju,a mislim da bi mladom Castaignosu na zimu dobro došla posudba u neki slabiji klub tal lige di će moći konstanto igrati


obojici je trenutno največi klub u kome su igrali inter.......milito (racing genova zaragoza ).......pacini (atalanta fiorentina sampdoria)
jeste malo glupo tako uspoređivati ali pokušavam da kažem da je njegovo prošlo ....evo ovako milito doašo 2009 zabio 39 golova od toga ona sezona jedna za pamčenje i tad dao 30 u prošloj dao 6 a sad evo dao 3 ....pacini došao 2011 u januaru 13 golova ........sva takmičenja gledam .......

---------- Post added at 13:38 ---------- Previous post was at 13:37 ----------

slažem se glupo porediti treba obojica da dobivaju priliku daj Bože da se milito popravi ali kažem da je meni trenutno očajan ........

---------- Post added at 13:41 ---------- Previous post was at 13:38 ----------

ako čemo več gledati tako, ko je meni od napadača favorit za prvu postavu i koga bi forsirao to je zarate .......eta niko zamjeniti ne može ali je definitivno ovaj meni najbliži u tome.......jedini zna driblat brz je i vjerujem da je i on željan da se dokaže i da ostane u interu ......ima sve da uspije samo mu pravilno raditi s glavom......

---------- Post added at 13:43 ---------- Previous post was at 13:41 ----------

a za milita sam da se proda dok ga još uvjek arapi hoče i dok može se uzet para za njega plus oslobađa platu dobru nekome ...i otvara mjesto nekome mlađem ......hvala mu što je uradio ali što se mene tiče ćao

simone
03-10-2011, 14:26
http://www.jutarnji.hr/uefa-ini-statisticari-napravili-kompletnu-analizu-prosle-sezone/978115/

I to je to..pametnom dosta...a Moratti se zasitio...i basta. Čekat ćemo novog predsjednika, trenera i momčad, pa opet u visine. Samo da ne čekamo 20 godina ko prošli put.

Motta
03-10-2011, 15:33
Ja se slažem s tobom Darwine da Milito nije u formi kao prijašnjih sezona ali je smiješno uspoređivati njihovu karijeru kao što ti činiš. Milito se nazabijao golova najvećim klubovima dok Pazzini u 27-godini još može sanjati o tome. Još jednom ću ponoviti da sam ja za njihovu rotaciju,a mislim da bi mladom Castaignosu na zimu dobro došla posudba u neki slabiji klub tal lige di će moći konstanto igrati

Druze ako su Genoa i Zaragoza veci od Sampdorie onda je i Slaven Belupo veci od intera njima obadvojici je najveci klub u karijeri INTER s tim da je Pazzini dosao ko mladji igrac 25 i moze jos mnogo dati interu dok je Militto doso sa 30 godina i odradio sve sto je odradio hvala mu na svemu al njegovo je proslo ..najbolje bi bilo prodaja da mjesto dobije mali holandjanin i Zaratte pozdrav...

darwin
03-10-2011, 18:23
catania-inter 15 listopad.... lile-inter (utorak 18. listopad), Inter-Chievo (nedjelja, 23. listopada), Atalanta-Inter (srijeda, 26. listopada), Inter-Juventus (subota, 29. listopada), Inter-Lille (srijeda 2 studenog) i Genoa-Inter (nedjelja, 6. studeni,)
......7 utakmica u 21 dan .......

---------- Post added at 18:23 ---------- Previous post was at 16:50 ----------

koliko skonta kazne .....inter klub 8000evra, ranieri 1 utakmica pauze , obi 1 utakmica pauze , milito i kordoba sa po 10000evra, zaneti 1500evra .....pa hočeli ko ovog konja rokija kaznit je... im ma....

mourinho
03-10-2011, 18:53
Milito se nazabijao golova najvećim klubovima dok Pazzini u 27-godini još može sanjati o tome.


Druze ako su Genoa i Zaragoza veci od Sampdorie onda je i Slaven Belupo veci od intera njima obadvojici je najveci klub u karijeri INTER s tim da je Pazzini dosao ko mladji igrac 25 i moze jos mnogo dati interu dok je Militto doso sa 30 godina i odradio sve sto je odradio hvala mu na svemu al njegovo je proslo ..najbolje bi bilo prodaja da mjesto dobije mali holandjanin i Zaratte pozdrav...

Ovo što si gore boldovao, prvo pročitaj pa komentariši. Da, Milito se nazabijao golova klubovima poput Chelsea, Barcelone, Bayerna dok Pazzini nije, ali ne mora značiti da neće. Milito je doživio vrhunac u sezoni triplete. Iako gotivim Pazzinija, reći da je on kompletniji od Milita mislim da nije na mjestu. Ipak pričamo o čovjeku koji je kod Josea igrao klasičnog napadača pored onakvog Eto-a??!! Spomenuo sam nekoliko puta da je i sam Antonio Cassano rekao za Milita dok je još bio u Genovi da je po njemu on među prvih 5 napadača svijeta (tada). Sviđao se Cassano nekom ili ne, mislim da onakav igrač može bolje pričati o Militu od nas.
Prošle sezone je čovjek bio ispovrijeđivan, ove je nešto bolje počeo, doduše bilo je i penala, ali igra mnogo bolje nego prošle. I pored toga, prednost bih dao Pazzu, željniji je igre, mlađi i trenutno u boljoj formi, ali što Rafael kaže neka se rotiraju. Protiv nekih ekipa će korisniji biti jedan, protiv nekih drugi.
U svakom slučaju, ne živi se od stare slave. Ali, Milita bi trebalo respektovati, bar kada se piše o njemu jer znamo šta je 2010. činio.

darwin
03-10-2011, 19:31
niko od nas ne spori što je on uradio .......ali svi kažemo da je njegovo prošlo....u tome je razlika .....ako si čitao prije postove vidiš da svi govorimo hvala mu i da je bio dobar, ali samo jednu sezonu kod nas je bio dobar, prošle se nije vidio .......ja isto mislim da on ni ove sezone ne može biti nešto ekstra dobar znaći njegovo je prošlo ........i da kažem da je trenutno u boljoj formi pacini nego milito ...ko zna možda se to promjeni a s obzirom da milito gazi u godine mislim da on više ne može napraviti ništa.....jedna statistika .....pazini daje gol svaki 120 minuta ......to su malo talijani se bavili njegovim učinkom u interu ......možda je nekome to veliki razmak ali ja bih ga sad podpisao da nastavi tako do kraja sezone

---------- Post added at 19:31 ---------- Previous post was at 19:29 ----------

Roki dobio podršku organizacije. Stefano Braski, šef sudijske organizacije u Italiji stao u odbranu arbitra koji je napadnut zbog lošeg suđenja u meču između Intera i Napolija.

"On je jedan od najboljih sudija u Evropi. Imam veliko poštovanje za njega. Uvek sudi vrhunski, u poslednjih 18 meseci je naprosto sjajan. Govorimo o sjajnom čoveku i atleti. Naravno da povremeno može imati loš dan. Bio je ispod proseka u ovom meču, ali to je trenutak" - izjavio je Braski.

Ovom izjavom su najverovatnije okončane špekulacije po kojima bi Roki mogao biti kažnjen sa 2 ili 3 utakmice zabrane suđenja zbog grešaka u meču na San Siru.

Esquivel
03-10-2011, 20:04
Otvorite anketu ko je bolji napadac i stvar resena :D.
Sto se tice rokija i organizacije, sve je to kristalno jasno, lopovi brane lopova.

dera
03-10-2011, 20:18
Druze ako su Genoa i Zaragoza veci od Sampdorie onda je i Slaven Belupo veci od intera
U kojoj ligi igra Sampdoria?

Huska
03-10-2011, 20:26
i vi ste otislu predaleko oko ove rasprave, dera u tebe su argumenti na nivou desetogodisnjaka, pa jbt kakave veze ima Sampa sa Pazziniem trenutno, a i Genoa sa Militom...

Pazzini je sa Sampom izborio LP(kvalifikacije), dakle i tu Milito pada...

pustite ta glupa poredjenja...ajde da ih poredimo trenutno u kakvoj su formi, a ne tko su i sta bili prije nego su dosli kod nas...

treunutno je Pazzini nas najbolji napadac i to ne moze nitko osporiti, meni je drago da i Milito polako vraca staru formu(barem do neke mjere), ali ipak je Pazzini u boljoj formi i mora igrati...sada Milito sa klupe(a imat ce sigurno dosta prilika) dokaze da je TRENUTNO bolji i izbaci Pazzinia iz prvih 11 i vjerujem da ce svi navijaci Inter biti sretni zbog toge...jer bi imali Milita i Pazzinia dva strasna napadaca u formi i ne bi bilo zime za nas napad...

Motta
03-10-2011, 20:53
Sampdoria je u ligi B ja se povlacim iz rasprave jer smjesno mi ispadamo ko ono ciji je otac jaci heheh neka bude kako admin foruma kaze njemu se svijda Militto jer je donjeo interu tripletu zasluzuje sansu ..sto se mene tice neka igra svaku tekmu dokazat ce se samo da smo ja i par nas u pravu sto smo svjesni da on vise ne moze nikad nece biti onaj stari Ovi trzaji su zadnje njegovo njegovo tjelo to ne moze pa on ne moze dista covjece kao sto sam reako neka bude drug kako ti kazes Militta neka stave za presjednika kamen mu stave al on je ostario dzaba krade mjesto .(jedan primjer vise je dao Raul Realu a gdje je sada )pozdrav Militto je nas najbolji napadac ikada u interu i on je nasa buducnost moze on jos mnogo dati cekajmo ga .Neka Zaratte i Pazini sjede ne klupi ...FORZA INTER uvjek,

darwin
03-10-2011, 21:11
i vi ste otislu predaleko oko ove rasprave, dera u tebe su argumenti na nivou desetogodisnjaka, pa jbt kakave veze ima Sampa sa Pazziniem trenutno, a i Genoa sa Militom...

Pazzini je sa Sampom izborio LP(kvalifikacije), dakle i tu Milito pada...

pustite ta glupa poredjenja...ajde da ih poredimo trenutno u kakvoj su formi, a ne tko su i sta bili prije nego su dosli kod nas...

treunutno je Pazzini nas najbolji napadac i to ne moze nitko osporiti, meni je drago da i Milito polako vraca staru formu(barem do neke mjere), ali ipak je Pazzini u boljoj formi i mora igrati...sada Milito sa klupe(a imat ce sigurno dosta prilika) dokaze da je TRENUTNO bolji i izbaci Pazzinia iz prvih 11 i vjerujem da ce svi navijaci Inter biti sretni zbog toge...jer bi imali Milita i Pazzinia dva strasna napadaca u formi i ne bi bilo zime za nas napad...
u potpunosti se slažem

---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

Sampdoria je u ligi B ja se povlacim iz rasprave jer smjesno mi ispadamo ko ono ciji je otac jaci heheh neka bude kako admin foruma kaze njemu se svijda Militto jer je donjeo interu tripletu zasluzuje sansu ..sto se mene tice neka igra svaku tekmu dokazat ce se samo da smo ja i par nas u pravu sto smo svjesni da on vise ne moze nikad nece biti onaj stari Ovi trzaji su zadnje njegovo njegovo tjelo to ne moze pa on ne moze dista covjece kao sto sam reako neka bude drug kako ti kazes Militta neka stave za presjednika kamen mu stave al on je ostario dzaba krade mjesto .(jedan primjer vise je dao Raul Realu a gdje je sada )pozdrav Militto je nas najbolji napadac ikada u interu i on je nasa buducnost moze on jos mnogo dati cekajmo ga .Neka Zaratte i Pazini sjede ne klupi ...FORZA INTER uvjek,
a nemamni ja više ni volje ni vremena da se ubjeđujem utakmice če pokazati .......sva sreča pa je ranieri pametan čovjek

dera
03-10-2011, 21:56
Huska, nisam ja zapoceo tu raspravu oko Sampdorije i Genoe :).

Mota, ispao si ovdje pa se vadis na admina.

darwin
04-10-2011, 00:12
Sampdoria je scudetto (http://hr.wikipedia.org/wiki/Serie_A) osvojila 1991 (http://hr.wikipedia.org/wiki/1991)., a to i do danas ostaje njihov jedini put da su to postigli. U Coppi (http://hr.wikipedia.org/wiki/Coppa_Italia) su bili uspješni čak 4 puta (1985 (http://hr.wikipedia.org/wiki/1985)., 1988 (http://hr.wikipedia.org/wiki/1988)., 1989 (http://hr.wikipedia.org/wiki/1989)., i 1995 (http://hr.wikipedia.org/wiki/1995).). Također su osvojili i Kup pobjednika kupova (http://hr.wikipedia.org/wiki/Kup_pobjednika_kupova) 1990 (http://hr.wikipedia.org/wiki/1990). Sampdoria je 1992 (http://hr.wikipedia.org/wiki/1992). bila u finalu Lige Prvaka (http://hr.wikipedia.org/wiki/UEFA_Liga_Prvaka), no poraženi su od Barcelone (http://hr.wikipedia.org/wiki/FC_Barcelona) 1-0 nakon produžetaka....malo statistike

dera
04-10-2011, 12:36
E moj darwine :). Gdje je tada igrao Pazzini :P? Samo da se zna, Iskra Bugojno osvojila je Mitropa kup (osnivanjem euro kupova organizovanih od strane UEFA-e, Mitropa kup je počeo gubiti svoj sjaj, iako je nekad važilo za jedno od najjačih klupskih takmičenja na kontinentu) 1985. protiv Atalante.

darwin
04-10-2011, 13:51
E moj darwine :). Gdje je tada igrao Pazzini :P? Samo da se zna, Iskra Bugojno osvojila je Mitropa kup (osnivanjem euro kupova organizovanih od strane UEFA-e, Mitropa kup je počeo gubiti svoj sjaj, iako je nekad važilo za jedno od najjačih klupskih takmičenja na kontinentu) 1985. protiv Atalante.

i šta je pisac htio da kaže.......

dera
05-10-2011, 19:06
Da tvoj post nema veze sa vezom :P.

darwin
05-10-2011, 20:15
a ti kao znaš šta je smisao mog posta .........znaš koja je razlika između nas dvojice ja sam počeo fudbal pratiti kad si se ti rodio.......a ti misliš da si najpametniji .....ja ne mislim .....a kako si mogao da vidiš u postu kojeg si komentirao da ja nisam stavio svoje mišljenje nego čisto kopiran tekst (ti misliš da znaš zašto je to postavljeno)......... ja nisam stavio ni ovo ni ono......a znaš zašto ...zato što sam znao da češ se ti za svaku sitnicu uhvatiti da izgledaš kao pametan........ i misliš da si najpametniji ,.....vjeruj nisi ti si savim običan čovjek kao i svi ..........i naravno kontraš si svjetski samo da je kontra nije bitno kako je

dera
05-10-2011, 21:56
Na osnovu ovog posta kojeg si sada napisao, tesko ce ko povjerovati da si stariji od mene :). Toliko.

darwin
05-10-2011, 22:51
Na osnovu ovog posta kojeg si sada napisao, tesko ce ko povjerovati da si stariji od mene :). Toliko.

prepotencija........

---------- Post added at 22:51 ---------- Previous post was at 22:46 ----------

vidiš mene ne zanima šta če ko misliti(svako ima pravo na svoje mišljnje) kad pročita tu smo da svako iznese svoje mišljnje a ne da neko nekome nameče svoje mišljenje i da se pravi pametan .....

Motta
06-10-2011, 01:11
suludo je darwine s nekim ljudima raspravljati ako ce forum se zasnivat na misljenju jedne osobe kako on misli moraju svi mislit ne zove se vise forum zar ne Bolje nekad i ne ulazit u rasprave svi smo isti svi smo ravnopravni svi mislimo razlicito ne bi svjet funkcionisao kad bi mislili svi isto ..jbg

darwin
06-10-2011, 09:31
suludo je darwine s nekim ljudima raspravljati ako ce forum se zasnivat na misljenju jedne osobe kako on misli moraju svi mislit ne zove se vise forum zar ne Bolje nekad i ne ulazit u rasprave svi smo isti svi smo ravnopravni svi mislimo razlicito ne bi svjet funkcionisao kad bi mislili svi isto ..jbg
na znam ja to sve ali kad nego može gurat svoje ...mogu i ja ...... sve mi ide u glavu da nam je i glupa rasprava i sve ali da neko kaže da je bolje nespreman igrač da igra nego spreman to provarit ne mogu ........ ma pustit ču se i ja gluposti nemam vremena da se zajebavam upravu si .....

dera
06-10-2011, 18:56
vidiš mene ne zanima šta če ko misliti(svako ima pravo na svoje mišljnje) kad pročita tu smo da svako iznese svoje mišljnje a ne da neko nekome nameče svoje mišljenje i da se pravi pametan .....

ali da neko kaže da je bolje nespreman igrač da igra nego spreman to provarit ne mogu ........ ma pustit ču se i ja gluposti nemam vremena da se zajebavam upravu si .....

Sam si pobio svoju teoriju :). Nikome ja ne zabranjujem da iznosi misljenje, to vi radite, samo nesvjesno.

suludo je darwine s nekim ljudima raspravljati ako ce forum se zasnivat na misljenju jedne osobe kako on misli moraju svi mislit ne zove se vise forum zar ne Bolje nekad i ne ulazit u rasprave svi smo isti svi smo ravnopravni svi mislimo razlicito ne bi svjet funkcionisao kad bi mislili svi isto ..jbg
Ti budi sretan sto si na forumu, stariji clanovi znaju, darwin ocito nije upoznat sa situacijom. Palis bespotrebno atmosferu, i to sa lazima. Prvo nauci pisati prezimena igraca ;).

Quaresma#7
06-10-2011, 19:23
Ova tema je još uvek aktualna :D

darwin
06-10-2011, 19:38
Sam si pobio svoju teoriju :). Nikome ja ne zabranjujem da iznosi misljenje, to vi radite, samo nesvjesno.


Ti budi sretan sto si na forumu, stariji clanovi znaju, darwin ocito nije upoznat sa situacijom. Palis bespotrebno atmosferu, i to sa lazima. Prvo nauci pisati prezimena igraca ;).


a šta bih ja kao trebao znati ......upravu si ja sam novi na forumu.....i to nije mi jasno da ja pobijam svoje mišljenje......ti si rekao da je bolji milito nespreman koji može igrati nego pacini ...izračunaj svakih koliko minuta je davao gol milito ja sam ti izraćunao za pacinija svakih 120 minuta(više nego dobro pa ti kako hočeš...) tema je skroz otišla u drugom smjeru ........a ti gotiviš milita to kontam...ali da i dalje misliš da je to onaj od prije dvije godine to je suludo ........a to da nauči pisati imena igrača to ti je jako glupa konstatacija i opaska......svako može pisati imena igrača kako hoče i nadimak da napiše zna se na koga se misli......ne vidim problem....... ili ja opet slutim nešto da si ti glavni nekako

Motta
06-10-2011, 20:45
Da se zahvalim sto sam na forumu kao prvo nikad nikog nisam licno uvredio .Kakve lazi o cemu ti da nisi pio budi siguran da vise nikad necu posjetiti forum ja pozdravljam tebe i svu raju na forumu iskreno se izvinjavam ako sam kad kome sta lose rekao.Ja sam makar covjek i znam reci izvini ako pretjeram a siguran sam ako sam ikad sta rekao lose je za igrace interove nikad licno clanove ti budi sam aktivan i uzivaj u njemu sve najbolje u daljnjem radu a tebi nikad necu se zahvalit jer si previse prepotentan umisljen vazan jer si admin jednog foruma ,mislis cjelom svjetu si pamet popio ...To sto ja napisem pogresno prezime nisam na casu Bosanskog jezila .Za razlliku od tebe neki ljudi rade zaradjuju za zivot pa sjedu umorni za forum ne kao ti zivis na mamin i babin racun .Jos jednom moje iskreno izvinjenje clanovima ako treba .Tebi ne jer si previse umisljen a i nisam ti nikad nista lose rekao samo sam realan sretno u daljnjem radu FORZA INTER ...

Quaresma#7
06-10-2011, 21:25
Jel smo mi to izgubili još jednog člana :omaj:

Grujinho
06-10-2011, 21:41
i to zbog ovakvih gluposti...jebo vas i Milito i Pazzini... dera, zašto mora tvoja uvijek biti zadnja? ti iznesi svoje mišljenje, ali ako se neko ne slaže sa tobom, nema veze...glavno ti mora biti šta ti misliš, jedino ako si toliko nesiguran da nemožeš završiti raspravu ako se svi ne slažu sa tobom...

Quaresma#7
06-10-2011, 21:52
Svako ima pravo na svoje mišljenje. Ako kome ne odgovara nečiji post jednostavno ga ignorišite zar morate uvek na svaku provokaciju ili bilo šta odgovoriti pa da onda počne svadja (po 2-3 stranice)... glupo do kraja.

Nijedan nezna popustiti ko neka deca. A dera kao uvek se svadja dok neko ne napusti forum. Nažalost Motta nije jedina žrtva.

Alcatraz
06-10-2011, 22:21
Ranieri out, sramota!

Šta je to Ranijeri loše uradio protiv Napolija ?



Ako vas jos kad cujem da je Pazzini bolji od Milita, ismijat cu vas

Milito je definitivno has been igrač :kafica:

frajer uvijek u ofsajdu + agilnost 0 bodova.

Taj si zaključak donio nakon jedne utakmice ?

Papcini je katastrofa, cijelu tekmu u ofsajdu, 90' lopte su isle samo njemu, jer je Forlan igrao nazad, a znas koja je prednost kad ti Maicon asistira - velika :P. Milito bi bar jednu zavukao.

I opet si ovo zaključio nakon samo jedne utakmice ?

Btw . Milito bi zavukao kurčinu samom sebi a ne gol :)

What? Frajer je imao i vise nego dovoljno lopti da zatrese mrezu bar jedanput.

Kao što je Milito imao protiv Trabzona ? :)


Milito, Forlan, svjetski su priznati napadaci, prema nagradama koje su osvojili, samo sto su sada u godinama, ali imaju iskustvo. Pazzini je puno bolji kada udje sa klupe, to je dokazao sinoc.

I ovo je zaključak nakon jedne utakmice ?

U situaciji kad je Milito u totalnom raspadu, Pazzini je jedino rješenje koje mora igrati od početka . Jedna utakmica bez gola nije nikakav argument da ga ovako popljuješ bez ikakve argumentacije .


Zasto onda napadas Forlana a hvalis Pazzinija? Forlan je po meni uradio puno vise od ofsajdasa, koji je imao bruku lopti unutra, ali njega ili nije bilo na mjestu ili.. cak pred kraj susreta vidio sam da se i Zarate ljutio na njega sto nije gdje treba biti.


A postotak ofsajda koje Milito napravi na jednoj utakmici je ?

Pazzini je imao i vise nego dovoljno lopti da postigne koji gol.

I opet :)

darwin
06-10-2011, 22:43
sve kritike prihvatam ,......glupa je rasprava i bezveze pišemo zamaramo ljude.......slažem se jebeš i milita i pacinija isto da se mi nešto pitamo.....ali to je jače od mene ne mogu se suzdržat da ne komentiram još pogotov kad vidim da lik hoče da je glavni i da je njegova zadnja jbg ja to ne volim kad sam krivo nasađen i preko neki stvari ne ide jednostavno ........ prihvatam da sam i za nekoga glup i ovakav i onakav....svi pišemo svoje stavove i mišljenja i što čitamo i što smo čuli ali dajemo neke argumente brate .......

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:22 ----------

http://www.intercroatiacrew.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1938:bez-ponavljanja-nema-uenja-&catid=34:inter&Itemid=53

dera
07-10-2011, 11:30
Šta je to Ranijeri loše uradio protiv Napolija ?
To sam napisao na pocetku drugog poluvremena, nakon sto sam saznao da je Ranieri out - dobio crveni, sramota - sudija ;). Kada citas starije postove, obrati paznju i na postove prije toga, vidio bi da je rasprava bila o tom sudiji.

Taj si zaključak donio nakon jedne utakmice ?
Ne.


I opet si ovo zaključio nakon samo jedne utakmice ?
Ne.
Btw . Milito bi zavukao kurčinu samom sebi a ne gol :)
Toliko o kulturi.

I ovo je zaključak nakon jedne utakmice ?
Ne.

U situaciji kad je Milito u totalnom raspadu, Pazzini je jedino rješenje koje mora igrati od početka . Jedna utakmica bez gola nije nikakav argument da ga ovako popljuješ bez ikakve argumentacije .
Vec ranije rekao, jedna utakmica nije razlog, a ti uporno spominjes Milita i Trabzonspor :P.


A postotak ofsajda koje Milito napravi na jednoj utakmici je ?
Ne znam.



Sto se tice Motte, to je Vuxa, koji je 20tak puta dobio dopustenje da se vrati na forum od strane ne samo mene nego i Zlatana_, tada Hulleta nije bilo jedno vrijeme. Za one koji ne znaju, razlog su bili spamovi na nacionalnoj osnovi. Cak sta vise, prijetio mi je jedno vrijeme na facebooku, pa nakon sto sam mu ja poslao poruku da posalje vrijeme i mjesto nestao je mjesec dana te se pojavio na forumu pod nazivom Motta i zamolio za oprostaj.
Odgovor samom "Motti" - zar je bitno to sto sam ja admin, ti neces dobiti ban, samim time, to je isto kao da vodis raspravu sa bilo kojim drugim clanom ovog foruma.

Toliko.

---------- Post added at 11:30 ---------- Previous post was at 11:27 ----------

PS. On (Motta) ce se vratiti, samo pod drugim nicknameom, kao sto to uvijek radi.

Huska
07-10-2011, 12:10
Sto se tice Motte, to je Vuxa, koji je 20tak puta dobio dopustenje da se vrati na forum od strane ne samo mene nego i Zlatana_, tada Hulleta nije bilo jedno vrijeme. Za one koji ne znaju, razlog su bili spamovi na nacionalnoj osnovi. Cak sta vise, prijetio mi je jedno vrijeme na facebooku, pa nakon sto sam mu ja poslao poruku da posalje vrijeme i mjesto nestao je mjesec dana te se pojavio na forumu pod nazivom Motta i zamolio za oprostaj.
Odgovor samom "Motti" - zar je bitno to sto sam ja admin, ti neces dobiti ban, samim time, to je isto kao da vodis raspravu sa bilo kojim drugim clanom ovog foruma.

Toliko.

---------- Post added at 11:30 ---------- Previous post was at 11:27 ----------

PS. On (Motta) ce se vratiti, samo pod drugim nicknameom, kao sto to uvijek radi.

pomijesao si dera...Vuxa je bio Maicon http://beneamata.com/showthread.php?t=1657

a Motta ti je ovaj http://beneamata.com/member.php?u=163

http://laxallstars.com/wp-content/uploads/2010/01/horatio.jpg

nekad me stvarno iznenadjujes dera :D znas tko je bio glavni agent u KGB-u :D

ajdin
07-10-2011, 13:32
pametniji popusti glup udara glavom od zid :)

dera
07-10-2011, 15:31
pomijesao si dera...Vuxa je bio Maicon http://beneamata.com/showthread.php?t=1657

a Motta ti je ovaj http://beneamata.com/member.php?u=163

http://laxallstars.com/wp-content/uploads/2010/01/horatio.jpg

nekad me stvarno iznenadjujes dera :D znas tko je bio glavni agent u KGB-u :D
Razmisljao sam o tome da grijesim (sjetio sam se odmah tebe, jer ti si njega znao uvijek pronaci hehe), ali sam potpuno zaboravio na Maicona. Pa dobro, ispricavam se na tome, kako samom clanu foruma, tako i ostalim. Ali i dalje, to nije razlog zasto je on otisao, i dalje stoji ostali dio teksta.