PDA

View Full Version : Inter - Roma


Esquivel
15-09-2011, 14:38
http://img20.imageshack.us/img20/8991/unledvdy.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/20/unledvdy.jpg/)

Nakon zastrasujuceg starta u Seriji A i Ligi sampiona, Inter kuci u drugom kolu Serije A docekuje uvek neugodnu Romu koja se isto ne moze pohvaliti svojim startom u domacem prvenstvu. Ovo je Gasperinijeve ''biti ili ne biti utakmica''.
Interu ce nedostajati: Chivu, Cordoba, Maicon, Motta, Poli, Stankovic i Viviano. Roma ce biti bez: Jose Angela, Juan, Greco, Cicinho, Lamela.

:miniforza:FORZA INTER :miniforza:

adiK
15-09-2011, 16:12
Pobjeda i nista drugo, ako je ne bude, sto je jako moguce, kolateralna ce biti Gasperini, pa cemo opet nabrzaka dovoditi trenere i tako ukrug. Formacije sto se tice ne zelim ni da spominjem ista, posto nam ocigledno nijedna ne odgovara kad u napadu imamo dekoncentrisane igrace (da ne kazem nesto drugo).

darwin
15-09-2011, 19:28
sve sem pobjede je loše ...a kako če pobjediti to me ne zanima jer kako ti reče ovaj luta po formacijama ne zna ni on šta bi, raspametio se, 4-2-3-1 još ovo ako ne bude išlo onda on defintvno nije ni za šta, ali trebat če njemu da dođe do ove formacije a ko zna možda i ne pokuša

mourinho
16-09-2011, 09:05
Nadam se da je u ovom slučaju istinita narodna da se "prvi mačići u vodu bacaju", te da ćemo Romu dobiti. To bi bilo dobro i za kredibilitet trenera, a i da se ekipa vrati u normalu tj. pobjedama.

Forza INTER!!!

hulle
16-09-2011, 11:39
Svi u napad jedan je Hase

hulle
16-09-2011, 23:15
http://s2.postimage.org/5aas0okay/interroma.png (http://www.postimage.org/)

Rafael
17-09-2011, 00:33
Da li to Gasp pokazuje autoritet ostavljanjem Lucia na klupu? neka neka. vjerojatno naš najbolji sastav trenutačno.

nrzr_shp
17-09-2011, 07:18
nabijem njega i milita na k...

adiK
17-09-2011, 09:43
Ima muda covjek, igrace s 3 odbrambena.

http://www.interpersempre.com/800dt.jpg

mourinho
17-09-2011, 11:29
nabijem njega i milita na k...

A zašto?

---------- Post added at 11:29 ---------- Previous post was at 09:50 ----------

Ima prenos na ArenaSport 4.

Huska
17-09-2011, 13:23
Ima prenos na ArenaSport 4.
jos da se igra sutra, pa da se gleda :D

Gasp neka se odluci sta ce igrati, pa nece mi valjda za svaku jebenu utakmicu mijenjati formacije...kako mislis uigrati tu svoju formaciju ako ces je igrati svaku trecu tekmu...odluci se jednom sta ces "furat" :D

darwin
17-09-2011, 14:49
opet izgleda igra s troicom nazad ...ccccc ......neču psovat mogao bi mu sad sve redom nabrojat

---------- Post added at 14:49 ---------- Previous post was at 14:45 ----------

ima on muda ali ako ovu izgubi ode on negdje drugo da gladi muda .......

Esquivel
17-09-2011, 15:56
U prvoj postavi imamo 7 igraca na zalasku karijere, divno... Mladi ce igrati u kupu :omaj:. Roma ima leprsav sastav, po meni, slaba strana su im bekovi i tu bi Zarate pravio budalu od Rosia. Sa ovakvim sastavom bicu zadovoljan i bodom... I da, Gaspa najbolje zna :omaj:!

Balotelli#45
17-09-2011, 16:11
danas proradjuje MAURITO :D bice sex on the pitch

Pablo
17-09-2011, 16:34
NE znam zasto neko pljuje milita,on nam je ubedljivo najbolji napadac

Huska
17-09-2011, 16:49
NE znam zasto neko pljuje milita,on nam je ubedljivo najbolji napadac
od kada to Luc Castaignos nije igrac Intera :D

emperor
17-09-2011, 16:57
Nek nam je Bog na pomoci...
Bekovi su im losi, jos ako Taddei bude igrao na LB, treba to iskoristiti.. idealno za Zaratea ali et.. nek igra Milito...

nrzr_shp
17-09-2011, 17:29
roma daje gol u drugom poluvremnu-tip dana

darwin
17-09-2011, 17:33
jebeno u najmanju ruku treba pobjedit a gasp ne za kako .....

Inter boy
17-09-2011, 18:10
Nema šta forsira troje u obrani kreten bez obzira na Morattieve sugestije. U tri utakmice tri razlićite formacije,pa se Gaspluzer nada da mu bar jedna proradi ali da ima troje u obrani.

Očekivat pobjedu je veoma teško,bio bih zadovoljan i sa remijem.

darwin
17-09-2011, 19:19
isto kad konju staviš ono preko očiju i on samo pravo ide .....e tako i ovaj se uhvatio troice u odbrani i ne popušta ........ ili ima stvarno velika muda ili kao magarac

Grujinho
17-09-2011, 19:51
ako je ekipa kompaktna i zna šta mora da radi, onda je odbrana sa 3 igrača jednako dobra, kao i ona sa 4 ili 5 braniča...

meni se 3-4-3 sviđa, jer smo brojniji i opasniji u napadu ali moramo da popravimo igru u trenucima, kad izgubimo loptu, jer ako se naši centralni i bočni veznjaci odmah ne vrate na svoje pozicije, onda smo vrlo ranljivi...

ja sam ubeđen da se radi na tome isto tako malo više koncentracije...od golmana pa do napadača...protiv palerma mogli smo spriječiti bar 3 gola...isto tako ovaj gol od Trabzonspora je smiješan...mogli smo loptu dva puta odbiti iz kaznenog prostora ali cambiasso je glavom pogodio mislim da lucia umjesto da ispuca nogom, jer je imao vremena da zaustavi loptu...

isto tako napadači trebaju biti mirniji i ubojitiji u završnici...protiv trabzonspora promašivali su ono što nebi smjeli...

I prestanite se kačiti na odbranu sa 3 braniča, jer brani se CIJELA EKIPA u modernom nogometu, i problem sigurno nije u tome, jer ionako su u fazi defanzive Juto i Jonathan naši bekovi, tako da igramo Jonathan-Rano-Lucio-Samuel-Naga, kad su protivnici u napadu...

još jednom, brani se cijela ekipa, da imamo agresivnije veznjake, mogli bismo spriječiti da naša odbrana toliko puta dolazi u situacije 3na3 ili čak 3 na 4 ili 5

nrzr_shp
17-09-2011, 20:31
sluzbene postava:
jc
frog samuel lucio
nagatomo zanetti sneijder cambi obi
forlan milito

nek nam je bog na pomoci

Esquivel
17-09-2011, 20:41
Ako nam vezni red bude kreativan, pobedicemo!
Ako nam krila ne zakazu, pobedicemo!
Ako su nam igraci dobro fizicki pripremljeni, pobedicemo!

Volim napadecke formacije, ali ne volim kad jedan tim igra ovakvu formaciju a ne lezi mu! Daj Boze da gresim.

all3n
17-09-2011, 21:12
SPOROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO....fuj fuj i fuj...

Motta
17-09-2011, 21:14
jebeno star tim majke mi dom penzionera poluprazan stadion mrtva igra sreca i roma losa al nama bi Napoli do sad dao 5 komada navijam da inter izgubi bit ce spas za inter ovi djedovi su svoje dali ..FORZA INTER smjesno i zalosno vraca se doba bacanje motora na stadoion

all3n
17-09-2011, 21:17
uvijek je Inter imao dobre navijače koji su i u najtežim trenutcima bili uz Inter,sjetimo se protivm Schalkea su navijali i sve...a sada tu zvižde ...ma jako lose..mora se nešto poduzet,UPRAVA TRENER ????mislim da morrati mora krenuti vise ulagati i više u k**** s tim fair playom...ako hoće vrhunski tim onda treba u njega i ulagati

Motta
17-09-2011, 21:42
sad bi neko rekao nemoj tako moze inter jos moze miltto forlan lucio samuel cambiaso ko prebijene kuje se vuku Lucio vise naprjed nego u napadu kamikaza los pravo nista nije bolji od Santona al et ne misli Moratti tako bitni su eurici Mislim da nas Snjder napusta pa cojk igra ispred odbrane heheheh ej kojii panj koji trener ma ne bi ih gledo na stadionu ni zasto ZASTO PLATIT PARE u doba recesije krize st da gledam ma stvarno su jadni a najzlolosnije su izjave kasnije posle tekme ...Ubacit ovu djecu sto imaju ako nista makar cu gledat brzi inter sa Coutinhom Alvarezom Snjderom i Obijem u vezi s pazzom i zaratteom nared ima i mali holandjanin daj ba ovu gamad sve rastjerat gade mi se ..kako ih nije stid ..

hulle
17-09-2011, 22:02
Evo malo slika...

http://images2.gazzettaobjects.it/Hermes%20Foto/2011/09/17/0LROLKYA--630x365.jpg?v=201109172127

darwin
17-09-2011, 22:27
ma ovaj je lud ...izveo forlana ubacio muntarija sad igramo s jednim špicem zarateom .,.....čuvamo nulu

nrzr_shp
17-09-2011, 22:27
kakav velmajstorski potez gasperinija van forlan unutra muntari!!!

edo
17-09-2011, 22:38
Muntari igrac utakmice kako covjek djeli lopte nevjerovatno

hulle
17-09-2011, 22:43
najvaznije je da nismo izgubili

adiK
17-09-2011, 22:46
Kad pomislis da ne moze gore, jubentino nas iznenadi.

http://i53.tinypic.com/f3dvr8.png

darwin
17-09-2011, 22:47
samo naprijeed sad imamo jedan bod dobro je.....hahahahahahahaa

Rafael
17-09-2011, 22:47
Da je Roma imala hrabrosti mogla je lako rješiti ovu utakmicu.opet jadno sve,od Obia i Nagatomo opet ništa,samo brzina i po ovome što pokazuju nisu kalibar za Inter. Napadači se mučili bez pravih lopti i tu ih ne krivim ništa. Sneijder je očito izgubio preciznost udarca,svaki mu završi po sredini. Zarate je u nastavku bio odličan,a i Forlan se dizao i samo je bilo pitanje kad će Romi pasti gol ali onda treber svih trenera nastupa na scenu i kao i kolega mu Benitez,zatvara utakmicu igračinom u usponu Muntariem umjesto da uđe Pazzini i odemo po gol. KATASTROFA!

darwin
17-09-2011, 22:49
Da je Roma imala hrabrosti mogla je lak orješiti ovu utkamicu.opet jadno sve,od Obia i Nagatomo opet ništa,samo brzina i po ovome što pokazuju nisu kalibar za Inter. Napadači se mučili bez lopti i tu ih ne krivim ništa. Sneijder je očito izgubio preciznost udarca,svaki mu završi po sredini. Zarate je u nastavku bio odličan,a i Forlan se dizao i samo je bilo pitanje kad će Romi pasti gol ali onda treber svih trenera nastupa na scenu i kao i kolega mu Benitez,zatvara utakmicu igračinom u usponu Muntariem umjesto da uđe Pazzini i odemo po gol. KATASTROFA!




hahahhahaahahaaaa......da ni je muntarija mi bi izgubili

Motta
17-09-2011, 22:53
smjesno zalosno sramotno al ko sto je eko napiso dobro je nismo izgubili...sve starkelje otjerat ko i trenera ..bojim se da inter tone brze nego TITANK ...hehe

darwin
17-09-2011, 22:55
dobio gasp vrlo dobar ...popravlja se prošli put je bio dobar......možda i ostanemo u ligi ko zna tek je počelo....hahahaha

nrzr_shp
17-09-2011, 22:58
nije mi nikad bilo jasno zasto neki forumasi tolko dizu obija, pa taj nema nista ali bas nista osim brzine, pass katastrofa, centarsut jos gori.... nikako igrac za inter... kamikaza prvo poluvrijeme puno gresaka u passu, ali opet bolji od obija... johnatan isto slabasno, imo je par prilika pokazat nesto ali labavo. ulaskom zaratea inter je imo opciju vise u napadu, neko ko moze s loptom, jedan na jedan ubojit i taman kad covjek pomisli sad ce covjek ubacit pazzinija jer je gol visio, on uvodi jednog od najlosijih igraca u zadnjih 5 godina u interu muntarija... mislim da su navijaci na stadionu rekli sta misle o tome, a doticni je pokazao svoje umjece.... ogroman plus frogu i zarateu, sneijder isto dobar samo da je uspio zabit... uglavnom po meni opet ispastamo zbog trenera idiota

---------- Post added at 22:58 ---------- Previous post was at 22:56 ----------

i da, skroz zaboravih u prvom poluvremenu, nevjerojatno je da sneijder stoji iza cambiassa i zanetija i da se ovi ubacuju naprijed... gaspkonj gaskonj... lose lose

darwin
17-09-2011, 23:01
---------- Post added at 22:58 ---------- Previous post was at 22:56 ----------

i da, skroz zaboravih u prvom poluvremenu, nevjerojatno je da sneijder stoji iza cambiassa i zanetija i da se ovi ubacuju naprijed... gaspkonj gaskonj... lose lose[/QUOTE]

ma kažem ja magarac=gasp

Motta
17-09-2011, 23:05
dizemo druze obija jer je brzi od ostali starkelja u interu stankovica Motte cambiasa legende nam zanettija i dakle kad stavis super brzog obija pored ti mrtvaca u veznom redu dobijes zakljucak i sliku da je on dobar za inter a da je za intera nije al krasi ga brzina da je bolji trener mogo bi se iskoristit smjesno i zalosno ljut sam jbg ..jedva cekam izjave na inter it kako smo bilii dobri mamau im jebem svima sve protjerat iz kluba koji panjevi ..kako ih nije stid ..

Pitar
17-09-2011, 23:11
Šta je ovo braćo moja mila,zadnjeg napadača izbacuje lik i zatvara utakmicu na domaćem terenu protiv duplo slabijeg rivala....NA TREN SAM POMISLIO DA KONJ MISLI DA VODI ĐENOVU A NE INTER.

PU JEBEM TE U SIJEDU KOSU.

darwin
17-09-2011, 23:13
prikazalo pred kraj moratija na tribinama kako žvače muda .....eto mu gasperini jebo mu on mater.......

Pitar
17-09-2011, 23:20
prikazalo pred kraj moratija na tribinama kako žvače muda .....eto mu gasperini jebo mu on mater.......

ma džabaluka kad je MORE.

darwin
17-09-2011, 23:42
ma džabaluka kad je MORE.

hahahahhahahahahahahahahahhaa

---------- Post added at 23:42 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

evo kaže gasp da je zadovoljan .........bitno je da je on zadovoljan ko jebe navijače i moratija ........a i ja bi bio zadovoljan da mi lucio na kraju kroji napade jer od ovi ostalih niko hodat ne može .......lucio trći kad se sijeti da nije ponio mozak sa sobom....hahahhaahaha ma jadno sve redom

Culé
17-09-2011, 23:52
Ovaj Gasperini je baš...

Promjenio je taktiku u ovoj utakmici. Nije igrao 3-4-3, nego 3-4-1-2, spuštajući Sneijdera na njegovu omiljenu poziciju. To je trebao uraditi u nekim prošlim utakmicama, a nije. Ali je uradio sad, a to nije trebao uraditi. Trebao je igrati svoju staru taktiku, 3-4-3. Trebao je na jednu stranu staviti Sneijdera koji bi razapeo Perottu, a Forlana na Taddeia. Oba igrača Rome su igrali van svoje pozicije. Naravno, ovim bi Perotta i Taddei bili spriječeni u probijanju po strani, što su oni radili cijelu utakmicu. Jednostavno se čovjek nije prilagodio protivniku. To možeš raditi samo ako imaš ekipu kao Barcelona, pa da uvijek isto igraš i nikome se ne prilagođavaš, nego se tebi prilagođavaju. Ovdje bi neki stručniji trener odigrao 4-3-3 i razvalio Romu (to je taktika koju je Mourinho igrao nekad... ono Pandev - Milito - Eto'o).

Roma je loša. Baš pokušavaju kopirati Barcelonu, ali to je nemoguće. Luis Enrique će vjerovatno dobiti otkaz, jer mu u ugovoru stoji ako do 10. kola ne bude među prva tri tima, odlazi.

PS. Lucio je krkan nad krkanima. On i Pepe k'o braća.

darwin
17-09-2011, 23:59
iduče kolo idemo novari ...ko zna možd i tamo otkinemo bod

Inter boy
18-09-2011, 00:16
Cule totalno si upravu.

Nevjerovatno mi je da ovaj kreten na našoj klupi poslije svakog debakla daje izjave da smo na pravom putu,vidio sam odlicnu igru,napredujemo itd... jedino on vidi nesto čega nema. Igra katastrofa,formacije katastrofa,rezultati katastrofa,pobjednički mentalitet katastrofa .... i mi fol napredujemo.

da je pravi gospodin stavio bi pred MM svoju ostavku i pokupio se.

Rafael
18-09-2011, 00:36
Ne mogu vjerovati da nam se opet ponovio Benitez.Sjećam se prve sezone Mourinha i derbija protiv Milana kad smo hvatali rezultat i ubacio je uz 2 napadača na terenu,još 2 čista špica.to se tako radi. I Palermo i Roma su slabi protivnici,što očekivati kad dođe jedan Napoli i Milan.

adointer
18-09-2011, 10:19
De ba ljudi niste normalni, ko god kaze da Obi (20) nije za Intera....nek su ovi starci za vas kalibar.....ccccc....hvala bogu da vi niste trener, onda bi fakat imali ekipu penzionera......

mourinho
18-09-2011, 10:32
Obi vrlo dobar prvo poluvrijeme, drugo se izgubio. Treba malo da popravi centaršuteve i biće odličan. Bar je fajter, to mi se sviđa. Nagatomo je uz Javiera bio naš najbolji igrač, on će se u narednom periodu lagano početi isplaćivati.
Sad se vidi koliko i Maicon (pa i onaj van forme) nedostaje ekipi, kao i jedan od Motte i Dekija (koliko god da su stari).

Nevjerovatno mi je da ovaj kreten na našoj klupi poslije svakog debakla daje izjave da smo na pravom putu,vidio sam odlicnu igru,napredujemo itd... jedino on vidi nesto čega nema. Igra katastrofa,formacije katastrofa,rezultati katastrofa,pobjednički mentalitet katastrofa .... i mi fol napredujemo.

Pa kako ne napredujemo, dosad smo imali samo poraze, a sad smo igrali nerješeno. Zar to nije napredak :D
Joj kad majstor uvede Muntarija, ja sve kontam evo Pazza :omaj:

esteban
18-09-2011, 11:13
Detalj sa sinocne utakmice sve govori. Moratti gleda Brancu sa pogledom koga mi dovede,Branca se fata za glavu a Bedi Moratti pojede nokte. Ovo vjerovatno kad je umjesto Forlana ulazio Muntari.
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/298215_2419991504205_1383941196_2847656_785672445_ n.jpg

Ne mogu da vjerujem da Alvarez nije bio u sastav nego Muntari i Bjanketi i da Coutinho ce totalno propanut kod nas. Nije ni na klupu. Kakav haos u nas dragi i mili Inter :worried: :dim: :omaj:

darwin
18-09-2011, 11:35
bravo esteban .....slika vrijedi hiljadu riječi kako kažu.......ja sam ovo sinoč u jendom momntu vidio prikazalo je ali nisam fino branku vidio brzo je bilo........... ma neče gasp još dugo njemu je sudbina skrojena .......

Rafael
18-09-2011, 11:45
Nagatomo je na desnom beku promašaj,par puta je došao do suparnikovog 16erca i Milito mu maše da mu da loptu u prostor a on onako bezidejno se povlači. Nama u momčadi niko nije sposoban poslati kvalitetan centaršut,pa nije ni čudo da Pazzini ne igra. Nadam se da na zimu će uprava razmisliti o takvim tipovima igrača,po meni ekipi fali jedan kvalitetan lijevi bek koji je sposoban kvalitetno igrati u oba smjera i desni krilni napdač koji je sposoban ići na šut lijevom nogom ili kvalitetno centrirati. Takve tipove igrača vidim u Dinamovom Ibanezu (vjerojatno se smijete ali malog pratim dugo i kvalitetniji je igrač prema naprijed i od Chivua i Nagatoma :D ) i Baselovom Shaqiriu ( golčina Englezima i hattrick Bugarima). Sve to spada Moj želje naravno :D

Balotelli#45
18-09-2011, 11:52
Ibanez i Shaqiriu xD

Rafael
18-09-2011, 11:59
A gledaj napisao bi ja Evra i Di Maria,ali s obzirom na platežnu moć don Morattia,ova dvojica kao mladi igrači u usponu a uz to igraju i LP čine mi se ostvarivim.

nrzr_shp
18-09-2011, 13:15
ma ibanez je takticki katastrofalan igrac, nesto ko marcelo samo sta je ovaj fizicki puno jaci pa si moze tu i tamo priustit nekakve bezglave izlete naprijed, ali ibanez ocajan... napravi tu i tamo neki poteze, bori se i onda ljudi puse te fore pa ga govore kakva je igracina...

Motta
18-09-2011, 14:37
svaki komentar je suvisan ovaj peder je jos na klupi mozda moratti ceka ponedjeljak da mu da otkaz mamu mu jebem juventusovsku on zadovoljan samo ..smjesno zalosno postajemo dno ..slika vrjedi bogastvo bravo Esteban ..

Huska
18-09-2011, 15:47
Gasparini majstore samo nastavi tako...ide ti odlicno...

Branca pokrijevaj ti facu materi svojoj, ali ti si najveci krivac za ovo, znao si da ce ovaj levat igrati ovu formacijiu i trebao si covjeku dovesti pojacanja za nju, a doveo si Forlana i Zaratea koji su visak u svojim klubovima, doveo si si povrijedjenog Polia...nema ovdje pravog pojacanja i sada je vec kasno...popravnog nema usro si i ni Mourinho te ne moze izvuci iz ovoga...

darwin
18-09-2011, 19:11
evo ne moramo čekati dugo za nova uzbuđenja u utorak je več meč s novarom u gostima......pa eto nove prilike da vidimo neke nove "fazone" od našeg velikog trenera gasperinija .......

---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 19:10 ----------

Tue, Sep 20 2011, 20:45
Serie A Novara v Inter

esteban
18-09-2011, 20:51
A sto cete rec tek za ovu sliku. Na utakmicu nasi navijaci su razvili transparent koji je direktan prst u oko nasoj upravi a prevod je:

"Dovesti Gasperinija i tražiti od njega da ne igra obranu sa tri štopera je kao doći kod kurve i tražiti od nje da te mazi."


http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/311530_10150374295615365_658040364_10258094_500409 715_n.jpg

dera
18-09-2011, 22:21
Ne mogu vjerovati da nam se opet ponovio Benitez.Sjećam se prve sezone Mourinha i derbija protiv Milana kad smo hvatali rezultat i ubacio je uz 2 napadača na terenu,još 2 čista špica.to se tako radi. I Palermo i Roma su slabi protivnici,što očekivati kad dođe jedan Napoli i Milan.
Kako mozes porediti ovo i situaciju u kojoj je bio Rafa. Rafa sa trecim timom i Gasp sa prvim? Skoro svaki post ti cilja na Beniteza, ne znam zasto, ili da mene provociras, ili ga ocito mrzis iz dna duse.

Motta
18-09-2011, 22:27
Benitez da vodi ovaj inter bi garant bio bolji od ovog debila kamo srece da nas sad vodi Benitez ,,,

darwin
18-09-2011, 22:33
kavani strpa tri gola milanu .....napoli igra 3-4-3 i to funkcionise dobro ......jel moguče da je ovaj naš konj ne zna ovim dedama objasnit kako da igraju ......ili dede ništa ne mogu da skontaju i ono što čuju zaborave .......

---------- Post added at 22:31 ---------- Previous post was at 22:30 ----------

a ima izreka u narodu "stari konji se ne podkivaju".......hahahahahahahaa

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:31 ----------

činjenica da ovaj ima bolje igrače na raspolaganju .....ali ja razlika u sistemu ovom i benitezovom puno se teže prilagoditi na ovaj nego na benitezov

Quaresma#7
18-09-2011, 23:12
Kud nismo lapili Cavanija kad je bio skoro naš prošle godine za 15M€

dera
18-09-2011, 23:12
Molim vas, Napoli ima strasnog Hamsika, imaju Gargana nazad, imaju odlicne fizicki jake igrace. Mi imamo dede, igrace van forme, ili fizicki nejake. Imaju brze stopere, tako da.. iako, kod njih su krilni igraci vise bocni, jer se vracaju nazad.

Isto tako, oni tu formaciju igraju duze vrijeme, tako da su se ustelili, mi tek par utakmica.

hulle
18-09-2011, 23:23
@darwin napoli 3-4-3????

napoli igra 3-4-2-1 stim da u zadnjoj liniji zna biti i po 5 igraca a u napadu je uvijek samo jedan igrac, oni imaju igrace koji trce MI NEMAMO...

Stankovic, JZ, Cambiasso i Motta mogu trcati jedino na maratonima za penzionere
Dok Ricky jos uvijek nije naucio ni hodati a kamoli da trci, Wes nikad nije ni pokusao da trci a ocekivati Forlana da bude kao Etoo je i vise nego smijesno

Motta
19-09-2011, 00:53
Naj jaci si Hulle majke mi ovo kad sam procitao mogu trcat MARATON ZA PENZIONERE smijemm se pola sata ko budala kakva hit je posebno ovi igraci sto si nabrojao hehehe legenda ..heheheh ej boze .

darwin
19-09-2011, 10:58
vidjet čemo kako če biti s novarom

---------- Post added at 10:58 ---------- Previous post was at 10:35 ----------

ma meni je samo sporna odbrana sa tri štopera ništa više nek on stavi 4 nazad pa nek ih gore slaže kako hoče......upravo zato što odbrana s 3 štopera žrtvuje jednog veznjaka .......to mi najviše smeta

DenchiNL
19-09-2011, 16:40
u biti odbrana s 3 stopera nije problem,
imamo extra stopere , s tim da Lucio uvijek gura naprijed
problem su bekovi tj. bokovi
Nagatomo i Jonathan su jednostavno preslabi da iznesu što se traži od njih,
a mi nažalost drugih nemamo, koliko bi bilo ljepše da nismo ni uzimali njih dvojicu (uštedili bi oko 13-tak miliona) da smo doveli Clichyja i ostavili Santona , bio bih mirniji 70%
druga stvar igrači ne znaju svoje taktičke zadatke, kad se samo sjetim dana kad su znali od koje do koje linije smiju da trče pod Mou-om, sada svi pokušavaju sve, Snajke kao def.vezni pfffffffffffft očajno, forsirati Yuta i Jonathana radi svoje formacije a ostaviti na klupi za klasu ili 2 jače igrače od njih poput Stankovića,Motte,Pazzinija,Zaratea,Alvareza je glupo u najmanju ruku, kad postaviš 5!!! defanzivaca pa + 2 iz veznog reda , oni mahinalno idu nazad pred bilo kakvim pritiskom i većinu utakmice se braniš čak i kad nema razloga za to, kako je to Enrique pametno odradio 2 štopera i puno igrača što znaju držati loptu i odmah im se ureže u glavu ne možemo nazad samo su 2-ica iza nas , pojeo nas je u veznom redu, sreća pa im niko iz napada nije u formi, i da Totti ne da nikom drugom izvesti prekide.

http://www.footballuser.com/Formations/2011/09/229992_F_C__Internazionale.jpg

po meni bi ovo moglo biti ok, normalno da se fino taktički zadatci podjele, Milito i Forlan da se vraćaju da pomažu po bokovima , i da se lopta gura na Snajketa i Pazza, Lucio ionako voli vući loptu naprijed, kad on krene Cambi ga pokriva, kad ovi napadaju Lucio ide nazad između Samuela i Frogyja, a Cambi na njegovo mjesto, a svi ostali isto pressing,
dok se ne vrati Maicon ovo je optimalno, i ima ko ući s klupe 3-4 standardne zamjene, Stank-Cambi, Motta/Alvarez-Snajke, Zarate-Forlan/Milito,Yuto-Jonathan

Huska
19-09-2011, 16:59
ova dok Maicon ne dodje...

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/31/Catenaccio1.png/220px-Catenaccio1.png

plavi:Lucio,Ranocchia,Samuel,Zanetti
zuti: Cambiasso, Sneijder, Ricky, Motta
Crveni: Pazzo i Forlan/Zarate


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/51/Zouna_mista.gif/220px-Zouna_mista.gif

prosto ko pasulj :D

WB-Obi/Natagtomo
SM-Maicon
CM-Ricky/Obi
P-Wes
SS-Forlan/Coutinho/Zarate
CF-Pazzo/Milito

ja mislim da najveci problem i Gaspu predstavlja Zanetti...mora igrati, a nema ga gdje...mislim moze on igrati svugdje, ali nije to to :D

Motta
20-09-2011, 15:26
Jos da Gaspet vidi ...hehe