PDA

View Full Version : FIFA U-20 WC Columbia 2011


Balotelli#45
28-07-2011, 12:15
http://worldlivehotsports.com/wp-content/uploads/2011%20FIFA%20U-20%20World%20Cup%20logo.jpg

http://www.fifa.com/u20worldcup/standings/index.html
bice zanimljivo dosta mladih zvezda je vec pozvano a ima i onih jos neotkrivenih :D
Coutinha i Casemira smatraju najvecim imenima turnira ;)

The future
Indeed, such is the depth of young talent at his disposal, coach Ney Franco can expect an enviable selection dilemma ahead of Colombia 2011. Even with Neymar and Lucas out, Brazil can rely on Philippe Coutinho, an up-and-coming talent from Inter Milan who missed the South American tournament because of an injury. Coutinho will be Franco’s best weapon, together with Oscar from 2010 Libertadores champion Internacional. Also, midfielder Casemiro has shown great maturity since the turn of the year, leading Săo Paulo to important victories and being appointed by Ney Franco as one of the leaders of the team. After securing not only the title but a place at the Olympic Football Tournament London 2012, Neymar and his teammates had a lot of reasons to celebrate. "This is just the start for this generation of players,” said Neymar during the post-title celebrations. “There were no stars here. Over these past two months, we’ve been like one big wonderful family. This deserved success was the result of the work we’ve put in since 13 December (2010)."

Turnir pocinje sutra tj petak Brazil otvara turnir :D

adiK
28-07-2011, 13:48
Jel moguce da oni na Eurosportu ne prenose, nego daju snimak u subotu :crazy:

Balotelli#45
28-07-2011, 13:53
imace stream ;) na myp2p.eu

Esquivel
28-07-2011, 14:02
Turnir pocinje sutra tj petak Brazil otvara turnir :D

Mislis osvaja :P. Evo prilike Coutinhu da igra :D.

Balotelli#45
28-07-2011, 15:07
i to :D i msm da ce Couta da bude najbolji igrac turnira :D osecam :D

Balotelli#45
02-08-2011, 11:50
<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/QdP-mX6Tckc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Coutinho pravio sou sinoc :D dao jedan ,a kod druga dva ucestvovao i to kod treceg kakav pas za Casemira kome nije bilo tesko da asistira Wilianu. :D

adiK
02-08-2011, 12:16
Vrlo dobar Coutinho, najbolji im je igrac, na pocetku su ga Austrijanci dobro cuvali, uvijek 2-3 oko njega, ali kasnije se oslobodio. Brazilu ce puno faliti Neymar i Lucas u ovim jacim tekmama, vidi se da zamjene u napadu nisu bas neke igracine, dobri jesu ali Cou bi bilo puno lakse s onom dvojicom.

Casemiro se povrijedio na kraju, a nije bas odusevio, meni je dobar onaj Oscar pravo.

Balotelli#45
02-08-2011, 12:29
dobar je Oscar,ali ni jedan nije ni blizu Coutinha :D kako elegantno igra deli lopte zaobilazi igrace prava desetka :)

dera
02-08-2011, 14:23
Coutinho pravio sou sinoc :D dao jedan ,a kod druga dva ucestvovao i to kod treceg kakav pas za Casemira kome nije bilo tesko da asistira Wilianu. :D
1) iz penala
2) bolji je pas Casemira :P

Balotelli#45
02-08-2011, 18:14
jel si gledao utakmicu? :)
dao ga je Coutinho iz penala ,i jeste Casemirov pas bio zadnji al Coutinhova peta je mng bolja nego dodavanje na pola metra prvom igracu do sebe :D a i Casemiro je dosta lose odigrao utakmicu sem tog pasa,Coutinho je rasturao imao prodore asistencije(neiskoriscene) bukvalno je vukao celu ekipu igrao je bas poziciji kao sneijder kod nas za vreme Mourinha pravi playmaker :)

adiK
02-08-2011, 18:32
jel si gledao utakmicu? :)
dao ga je Coutinho iz penala ,i jeste Casemirov pas bio zadnji al Coutinhova peta je mng bolja nego dodavanje na pola metra prvom igracu do sebe :D a i Casemiro je dosta lose odigrao utakmicu sem tog pasa,Coutinho je rasturao imao prodore asistencije(neiskoriscene) bukvalno je vukao celu ekipu igrao je bas poziciji kao sneijder kod nas za vreme Mourinha pravi playmaker :)
Šta se pališ na deru kontraša, vidio dvojica hvale Coutinha on odma neke zamjerke :D

dera
02-08-2011, 19:34
Ne, pogresno ste me shvatili, on je mozda bio odlican. Ali nema potrebe da se preuvelicava - postigao gol i postigao penal nije isto. Ponovo, Casemirov pas nije samo pas na pola metra, trebas imati osjecaj onako mu je ostaviti kada moras racunati na golmana, protivnika kako da mu je ostavis iza ledja i brzinu igraca kojem dodajes ;). Dok pas petom zna i Kerlon :D.

Balotelli#45
02-08-2011, 19:54
hahaahh dobro dera ako si ikad igrao fudbal znas da je ono bilo lagano,skoro svako ima osecaj za onako kratak pas :D a kod Coutinhovog treba dosta kreativnosti i pregleda,on je tacno znao raspored svih igraca ko je gde i pre nego sto je dosao u kontakt sa loptom :D

dera
02-08-2011, 19:56
Ako si igrao fudbal, i Coua si izveo sigurno ;). Dosta kreativnosti i pregleda, frajer je udario petom da bi lopta otisla metar.

Balotelli#45
02-08-2011, 19:59
hahaha sad ispada da je bio neki maestralan potez kako ja pricam ,a kako ti pricas kao da je odigrao pogresan pas :D

dera
02-08-2011, 20:04
Nije bitno koji je igrac u pitanju, ali tebi je ocito bitnije da igrac moze ovo jer je ocito teze:
<iframe src="http://www.youtube.com/embed/LYlqql38XkY" allowfullscreen="" frameborder="0" height="349" width="425"></iframe>

Nego li jedan Xavi koji samo dodaje lopte sto moze svako jel tak :P. Mozda je tebi tako, ali ocito velikim klubovima nije :). Quaresma jos jedan primjer :P.

adiK
02-08-2011, 20:10
Ma da nije ni dao iz penala, da nije ucestvovao kod oba gola, opet je bio najbolji u Brazilskoj reprezentaciji cijelu tekmu, vjeruj mi. Pravo mi je zao sto ne igraju pomenuta dvojica (Neymar, Lucas) da vidim gdje Philippe stoji u odnosu na njih.

Balotelli#45
02-08-2011, 20:14
hahaha koliko ima igraca boljih od Kerlona a nisu se proslavili kao on msm nisu se proculi ni priblizno,zasto? :D zato sto je on radio ono sto drugi nisu znali ili nisu smeli :) tako ja vise volim igrace koji teze da igraju lepo da isprobavaju neke lude driblinge,suteve nego igrace kao npr Stankovic,Motta i sl. koji igraju na princip primi dodaj i to je to :D

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:12 ----------

Ma da nije ni dao iz penala, da nije ucestvovao kod oba gola, opet je bio najbolji u Brazilskoj reprezentaciji cijelu tekmu, vjeruj mi. Pravo mi je zao sto ne igraju pomenuta dvojica (Neymar, Lucas) da vidim gdje Philippe stoji u odnosu na njih.

tek tad bi rasturali i Coutinho msm da bi bio jos bolji jer bi imao bolju podrsku u igri...pogotovo veza Lucas Coutinho Oscar Casemiro sa Neymarom u napadu bili bi nenadjebivi :D

dera
02-08-2011, 20:17
Postoji poseban sport za glupiranje sa loptom, ne zove se fudbal :). Gdje je sada Kerlon, eno ti ga u Brazil se vratio :P.

Balotelli#45
02-08-2011, 20:26
sjebala ga prvo najvise povreda a i nedovoljan trud nije dovoljan samo talenat :D

mourinho
02-08-2011, 20:28
Ma nek je forum malo živnuo, lijepo je vidjeti, pa makar vas dvojica spamali u beskonačnost :D

Balotelli#45
02-08-2011, 20:34
hahahaha i to sto kazes bas sam primetio da smo ja dera LFMCM i Denchi bar spamom oziveli malo :sivi:

Balotelli#45
11-08-2011, 09:58
Brazil samleo u 1/16 finala Saudisku Arabiu 3-0 prvi put da Coutinho nije dao gol ili imao asistenciju cuvala ga uvek po 2-3 igraca,ali je i pored toga bio odlican,pasevi i driblinzi i kako elegantno igra odusevljava me

Esquivel
11-08-2011, 16:29
Mislim da ce Brazil pregaziti Spaniju koja je sinoc jedva na penale dobila Juznu Koreju.
Forza Coutinho :interista:.

adiK
21-08-2011, 11:12
Kazem ja jos na pocetku - Oscar, Oscar, Oscar... :)

dera
21-08-2011, 17:29
Hattrick, wow, jel ko gledao ovog decka? Oscar Prohaska :P.