PDA

View Full Version : Inter v Schalke 04


Grujinho
22-03-2011, 03:56
http://www.shrani.si/f/23/L0/1YjetFLV/rtemagicp110318auslosung.jpg
Tue, Apr 5 2011, 20:45

Prva četvrtfinalna utakmica izmedju aktualnog prvaka Intera i njemačkog Schalkea če biti odigrana na Giuseppe Meazzi samo 3 dana nakon velikog derbija sa Milanom.

Bez obzira na ishod derbija, naša ekipa mora da da sve od sebe u ovoj utakmici, koja če biti mnoogo teža nego što večina ljudi misli. Schalke jeste smatran kao najslabija ekipa među 8 četvrtfinalista, ali nijemci se neče predati bez borbe. Izbacili smo Werder, dva puta smo uništili Bayern i sada če cijela njemačka biti uz Schalke.

Ali nečemo ni mi biti bez motiva. Naravno, največi motiv je ulazak u polufinale, koji bi bio velik uspjeh. Ali tu je još nešto. Malo stariji navijači našeg kluba se verovatno sječaju da su Schalke i Inter odigrali veliku utakmicu, tj. finale UEFA CUP-a u 1997. godini, koju je nažalost dobio Schalke u kojoj je igrao i naš sadašnji kapiten Javier Zanetti.

Mislim da je sada, pravo vrijeme da se poravnaju stari računi :)

Sretno momci i Forza Inter!

P.S. Za ovu utakmicu bi več sigurno trebao biti spreman DIEGO "IL PRINCIPE" MILITO!

dera
22-03-2011, 12:21
Dobro, pobjedili nas na penale :).

Guro
22-03-2011, 13:01
ovu utamicu svakako treba poceti sa sva tri napadaca....i uopste ne ocekujem lagana prolaz..eto i prosle godine protiv CSKA pa su nas kuci namucili, jedva im dadosmo jedan go...a isto tako jedan go ne znaci nista za revans...
isti je salke ispratio valensiju iako sam mislio da ce ih valensija lagano izbaciti...

Forza_Grande Inter
22-03-2011, 13:39
los je Schalke, ne bi trebali imati nikakvih problema mada liga prvaka - tu sve je moguce i treba biti maximalno skoncentrisan na utakmicu sto se tice nasih igraca i ne smiju ih podcijeniti

http://msn.foxsports.com/foxsoccer/bundesliga/teams/fc-schalke-04/548

dera
22-03-2011, 13:40
Magatha nema, to je ogromna razlika - iako to neki ne smatraju. Slazem se, treba igrati kod kuce sa 3 napadaca, iako Raula ne smatram nekim napadacem kada ga cuvaju Andrea i Chivu, treba ici na prolaz odmah u prvom kolu.

Rafael
22-03-2011, 13:44
Gol možemo primiti jedino našom pogreškom drugačije ne vidim.Slažem se doma,početi s 3 napadača.

necainter
22-03-2011, 15:09
Ni ja ne ocekujem laku utakmicu,ali sa Eto'om,Militom,Pandevom,Sneijder i Maiconom bi trebali resiti ovu utakmicu jos kod kuce,pa u gostima na rez. :D

Fontolan
22-03-2011, 15:20
Kad je Inter u pitanju nema lake utakmice, barem su nas na to navikli, tako da i ovu posmatram tako.Mislim da je prednost što je S04 zamijenio trenera jer je Magath sigurno bolji stručnjak od Ragnicka pogotovo u ovakvim fazama takmičenja.Prolaz ne dovodim u pitanje.

Culé
22-03-2011, 17:11
Da je ostao Magath, Schalke bi imao šansu. Ovako, izgubiće 3 razlike.

dera
03-04-2011, 20:06
Budemo li igrali zonal kao protiv Bayerna i Milana, Raul bi nas vrlo lahko mogao kazniti. Prolaz ne dolazi u pitanje, to je uslov za opstanak Lea na klupi, iako je dosta toga popravio po dolasku.

InteristaSA
03-04-2011, 20:27
Kao uvijek ocekujemo laganu pobjedu..golovi na vrijeme.. poluvrijeme 2-0..sve idealno..al zaboravili ste da navijamo za Inter..znaci bice patnja do zadnje minute u revansu..u to sam ubjedjen..jedino pozitivno ovih dana poslije Milana je povratak MIlita..koji fali ovoj ekipi drasticno..napokon da ce biti neko pored Etoo-a da moze rijesiti utakmicu..Nemojte podcijeniti Shalke..ekipa u kojoj igra Raul se definitivno nemoze i nesmije podcijeniti..Onda Jurado koji je strasan igrac i vidjecete koliko ce nam problema praviti.zatim Farfan koji moze igrati gdje hoce..ima jos tu dobrih igraca,npr japanac onaj desni bocni..dobar igrac..samo gore dole ide.zaboravih Noyera pa taj sta brani to je strasno..znaci od 10 100% sansi on brani 7 najmanje garantujem.Ekipa koja dobije Lyon s 3 razlike i izbaci Valenciu trecu ekipu spanskog prvenstva definitivno zasluzuje respect!!
Nadam se da ce nasi naci inspiraciju i motiv poslije debakla od MIlana i da ce rijesiti sve u prvoj utakmici..jer ako se budu vadili u Gelzekirhenu bice za*ebano!!

Grujinho
03-04-2011, 20:29
Tako je dera, ako ovo ne dobijemo, Leo če biti blizu odlaska na ljeto...Da me nečete sad napadat zbog toga što ču napisati, ali mislim da bi Moratti trebao na ljeto barem pokušati dovesti Guardiolu ili čak Ancelottija(ako se Mou vrati slučajno u chelsea ali prije če Mou otiči u City, ako ode iz reala uopšte), Villas Boasa, nebi se branio ni Capella, Van Gaala...

Pep je I sam rekao da se njegovo vrijeme u Barceloni ističe i sigurno če otiči najverovatnije na kraju sljedeče sezone, jer mu tada i ističe ugovor...

Istina, da Pep ima fenomenalnu ekipu, ali čovjek zna čitati igru i zna reagirati tokom utakmice za razliku od Leonarda...Kad je Barcelona dobila Reala sa 5:0, Pep je taktički dobio Mourinha, što nije mala stvar, dok je Leonardo ispao smiješno protiv Allegrija...

Leonardo je odradio odličan posao što se tiče samopouzdanja i motivacije ekipe nakon osvajanja klubskog SP-a, ali sve više sumnjam kako nema kvalitetu za velike stvari...

Ima potencial, ali Inter nije mali klub pa da čeka trenera da dobije iskustvo...

Hvala Bogu pa je otišao Magath, koji je stari lisac i znao bi pripremiti ekipu protiv Intera, dok je ovaj Rangnick ili kako več, mlad trener, koji je najviše postigao sa Hoffenheimom i koji če protiv nas i debitirati u CL...

Huska
03-04-2011, 20:57
meni je svedno za ovu utakmicu, cak bih volio i da ispadnemo ako ce klupa ostati prazna na kraju sezone, bolje na vrijeme ispasti nego da se opet pocnem nadati nekom trofeju i taman kada bude trebalo najvise mi necemo moci i jebo te to...gdje si bio nigdje, sta si radio nista...sto ranije ispadnemo MM ce biti nezadovoljniji, a time je i odlazak bilaniste izvjesniji :D

asvedno mi ova LP nista ne znaci ako Scudetto nije uz nju...ako nista igrat cu na kladionici oba daju gol, valjda su nasi u stanju zabiti jedan, jer mi cemo primiti gol milion posto...

dera
03-04-2011, 22:37
Off-topic, Gruji:
Barcelona's Pep Guardiola quashes quit rumours after Villarreal victory - Goal.com (http://www.goal.com/en/news/12/spain/2011/04/03/2424216/barcelonas-pep-guardiola-quashes-quit-rumours-after)

Quaresma#7
04-04-2011, 13:08
Pozvani na utakmicu

Portieri: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 13 Maicon, 15 Andrea Ranocchia, 23 Marco Materazzi, 26 Cristian Chivu, 55 Yuto Nagatomo;

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 14 Houssine Kharja, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Philippe Coutinho;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev

Milito če početi utakmicu. Nadam se da če staviti Zanettija u vezu jer mi čvršče deluje i nema propuha kroz nju kad je on tamo. A na beka staviti Chivuja ili Nagatoma.

adiK
04-04-2011, 13:19
JC-Maicon,Ranocchia,Chivu,Yuto-JZ,Cambi,Sneijder-Eto'o,Milito,Cou :D

Ruku bih dao da bi decko bolje odigrao od Pandeva na krilu, al et.

necainter
04-04-2011, 14:09
JC na gol.Stoperi Lucio i Ranocchia (videcete kako ce bolje odbrana da deluje sa zivotinjom),bekovi Maicon i Chivu,vezni red Zanetti (da pokrije Maicona kome dati slobodu da ide napred),Cambi ili Motta (obojica nisu u Bog zna kakvoj formi pa ko bude bolje trenirao neka stavi njega).Ispred Sneijder,i tri spica,Eto'o levo,Milito centar i Pandev desno.Po meni cemo ovako da ih razvalimo,imam dobar osecaj :D
A za izmene,Cou neka udje umesto Pandeva,i moze ako nam bude islo da Mariga zameni malo Mottu/Cambiassa da se odmore.
EDIT: Onda Naga na beka,a Chivu stoper.

Moca93
04-04-2011, 14:24
lucio zbog zutih ne moze da igra

Huska
04-04-2011, 19:07
Goalkeepers: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Defenders: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 13 Maicon, 15 Andrea Ranocchia, 23 Marco Materazzi, 26 Cristian Chivu, 55 Yuto Nagatomo;

Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 14 Houssine Kharja, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Philippe Coutinho;

Forwards: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev.

JC
Maicon Ranocchia Chivu Nagatomo

Zanetti Mariga Obi

Coutinho
Eto'o Milito

:D

Rafael
04-04-2011, 19:39
Obi,Cou i Mariga pa ti si se stvarno naljutio na ove naše :)))))))). Ja očekujem ovako nešto:
JC
Maicon Ranocchia Chivu Nagatomo
Zanetti Cambiasso Motta
Sneijder
Milito Eto'o

Huska
04-04-2011, 19:42
ma nisam se naljutio, ali u kakvoj su formi Deki, Motta i Cambi, onda oni itekako zasluzuju priliku, a kada god su dobili i ono malo minutica odlicni su bili, pogotovo Obi, pa momak leti vezni redom, a mi trenutno takvog igraca nemamo...

dera
05-04-2011, 11:58
Veceras svi uz:
http://farm5.static.flickr.com/4014/4653592136_6880c78487_b.jpg

adiK
05-04-2011, 12:07
Sta bih dao da ga Principe zavali :)

Fontolan
05-04-2011, 13:36
Jel' definitivno Diego večeras od početka?

necainter
05-04-2011, 13:47
Svuda pise

http://www.inter.it/aas/img/144315.jpg

Na press pred tekmu

Fontolan
05-04-2011, 14:27
Večeras bi dobro došla jedna lagana pobjeda bez primljenog gola, recimo 2:0 bi bilo sasvim zadovoljavajuće.Dobro bi bilo da Milito večeras odmah uhvati zamah.

FORZA INTER

dera
05-04-2011, 14:32
Moca, Huska i ja bismo voljeli da izgubimo veceras, sudeci prema tvojim rijecima :sivi:.

Quaresma#7
05-04-2011, 14:36
Moguče postave:

INTER (4-3-1-2): 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 15 Ranocchia, 26 Chivu; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 5 Stankovic, 8 Thiago Motta; 10 Sneijder; 9 Eto’o, 22 Milito.

A disposizione: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 23 Materazzi, 55 Nagatomo, 8 Thiago Motta, 17 Mariga, 27 Pandev.
All. Leonardo


SCHALKE 04 (4-4-2): 1 Neuer; 22 Uchida, 4 Howedes, 21 Metzelder, 3 Escudero; 14 Papadopoulos, 32 Matip, 17 Farfan, 18 Jurado; 17 Raůl, 9 Edu.

A disposizione: 33 Schober, 2 Sarpei, 13 Schmitz, 11 Baumjohann, 8 Hao, 16 Karimi, 31 Draxler.

All: Rangnick

ARBITRO: Martin Atkinson (ENG)


Malo mi je čudna ova postava. :confused: Nečemo valjda sa tri braniča igrati.

necainter
05-04-2011, 14:55
Bolje i da igramo tako,nego kao protiv Milana,4-2-3-1 pa da primimo 3 komada xD

Fontolan
05-04-2011, 15:00
Moca, Huska i ja bismo voljeli da izgubimo veceras, sudeci prema tvojim rijecima :sivi:.
Nisam ti ja tip za tih tvojih šatro fora.....
Sve što sam ti imao reći, napisao sam ti.

Rafael
05-04-2011, 16:40
Vidim da se Leonardo odlučio defenzivno dosta čvrsto postaviti,očito da je dobro analizirao utakmicu protiv Milana. Nadam se da nećemo primiti gol,ja bih i sa 1-0 bio zadovoljan

dera
05-04-2011, 17:54
Bolje i da igramo tako,nego kao protiv Milana,4-2-3-1 pa da primimo 3 komada xD
Kako ovaj klub mozes porediti sa Milanom, trebao se postaviti obrnuto.. Trebali bismo ovde da ganjamo tzv. hendikep, dva razlike :).
Nisam ti ja tip za tih tvojih šatro fora.....
Sve što sam ti imao reći, napisao sam ti.
Nisu to nikakve fore, to si i napisao - da nam je draze da gubimo, da bismo brukali Lea ;).

necainter
05-04-2011, 18:16
Kako ovaj klub mozes porediti sa Milanom, trebao se postaviti obrnuto.. Trebali bismo ovde da ganjamo tzv. hendikep, dva razlike :).

Nisu to nikakve fore, to si i napisao - da nam je draze da gubimo, da bismo brukali Lea ;).
Nisam ozbiljan bio dera ;) :D
Btw na goal.com citam neke komentare i lik pise "Naravno da je Inter favorit,ali nikad se nzna,u njihovim redovima ima nekih igraca koji stalno gube loptu i kvare napade i kontre (Pandev i Stankovic)" itd... :D

adiK
05-04-2011, 20:12
Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 15 Ranocchia, 26 Chivu, 4 Zanetti; 5 Stankovic, 8 Thiago Motta, 19 Cambiasso; 10 Sneijder; 9 Eto'o, 22 Milito.
A disposizione: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 14 Kharja, 17 Mariga, 23 Materazzi, 27 Pandev. 55 Nagatomo.
Allenatore: Leonardo

Schalke 04: 1 Neuer; 22 Uchida, 4 Howedes, 14 Papadoulos , 2 Sarpei; 17 Farfan, 32 Matip, 11 Baumjohann, 18 Jurado; 7 Raul, 9 Edu.
A disposizone: 33 Schober, 3 Escudero, 5 Plestan, 8 Hao, 13 Schmitz, 16 Karimi, 31 Draxler.
Allenatore: Ralf Ragnick.

Arbitro: Martin Atkinson (Ing)

Grujinho
05-04-2011, 20:21
Opet ništa od Coutinha kako vidim...imam osječaj, da če ga se naši riješit na ljeto :( Jer ako na ljeto dođe Sanchez na Pandevovo mjesto, onda če još teže dobiti minute, jer Sneijder je zasad nedodirljiv, ali o tome čemo na kraju sezone...

Nisam impresioniran formom Stankovića, više bi volio da počne zanetti u sredini i Yuto na beku, ali leonardo valjda zna kako postavit ekipu :)

Moca93
05-04-2011, 21:38
lepsi napadacki i bolji inter nisam gledao ,ali ODBRANA KRIMINAL! Treba stisnuti i dati jos 2 gola,jel to mozemo,ali se potruditi da ne primimo vise ni jedan! Eksperiment sa 3 odbrabena nikako nije urodio plodom. Deki igracina,i zaista steta zbog povrede,nikad nema srece...

http://www.youtube.com/watch?v=Xyobvv-HbHI&feature=player_embedded

nrzr_shp
05-04-2011, 21:38
strasno u 45 minuta primit dva gola od schalkea... e leonardo crni leonardo...

Rafael
05-04-2011, 21:43
Odlična utakmica.milito zvijer. Žao mi je da smo tako primili 2 gola.Kod prvog Motta je trebao reagirati a ne samo gledati,inače je i najgori naš igrač večeras,ni u obrani ni u napadu nije dobar. Shalke je nabrijan,i posebno su opasni s visokim loptama. Cambiassa treba takođerpohvaliti u napadu,ali mi se čini da u obrani nije baš na razini prijašnjih sezona

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

strasno u 45 minuta primit dva gola od schalkea... e leonardo crni leonardo...

A jebote baš ti je Leo kriv,što je on trebao ući u teren i ispucati lopte iz 16-erca,a samo sam čekao ovakve kao ti da počnu srati.odlično je Leo postavio momčad

Quaresma#7
05-04-2011, 21:43
.Kod prvog Motta je trebao reagirati a ne samo gledati,inače je i najgori naš igrač večeras,ni u obrani ni u napadu nije dobar.
Zato bi ja dao Nagatoma na levi bek ili Cordobu na štopera i Chivuja na beka a Zanettija u vezu da napravi reda tamo.

dera
05-04-2011, 21:45
Rafael, Motta je vezni, kako on moze biti kriv za prvi gol? Nadji mi krivca u odbrani za oba gola. Ako ne mozes, ko je onda kriv?

nrzr_shp
05-04-2011, 21:46
A jebote baš ti je Leo kriv,što je on trebao ući u teren i ispucati lopte iz 16-erca,a samo sam čekao ovakve kao ti da počnu srati.odlično je Leo postavio momčad[/QUOTE]

daj me nemoj jebat... pa dva puta istu gresku radi u dvije utakmice, dva puta eeee covjece... pa kako ne vidi da je motta truba koja ne moze ni naprijed ni nazad, a o kharji da ne govorimo... pa tako visoko postavljanje obrane, pa koji kurac

Rafael
05-04-2011, 21:48
Bio je u 16-ercu,blizu tog igrača,kad pokažu snimku prvog gola pogledaj reakciju Motte pa ćeš vidjeti :). inače nrzr_shp ispričavam se za izraz ''srati'' ali nisi u pravu što se Lea tiče :)

Moca93
05-04-2011, 21:50
kako me dodje da izresetam leonarda kad vidim da talenat tipa kardje igra,a coutinja nema ni na klupi,pa sramota bre!

dera
05-04-2011, 22:01
Rafael, znam ja gdje je on bio, ali njegov zadatak nije da bude u sesnaestercu i ispucava lopte, nego stoperima, pa ne igra Schalke sa 4 napadaca lol :D.

---------- Post added at 22:01 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

Leo, adio ;)!

nrzr_shp
05-04-2011, 22:03
odlican schalke

Grujinho
05-04-2011, 22:13
Chivu kriv za dva gola i još je dobio crveni...Leonardo je trener za Parmu ili Lecce

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:10 ----------

Prebrzo je otišao Rafa...Zanima me kako bi inter izgledao ako bi pod rafom imali sve igrače dostupne, a ne da su protiv Werdera igrali Biraghi i ostali

dera
05-04-2011, 22:22
Gdje su InteristaSa i Fontolan? Da se kako oni kazu malo nasladjujem..

Ma ne, kriv je Rafa, jednostavno im je za pola sezone utufio u glavu da su glupi :sivi:. Mozda su ipak igraci krivi - isti koji su proslu sezonu osvojili LP?

Moratti, cekam odgovor nakon utakmice.

nrzr_shp
05-04-2011, 22:23
nadam se da svi sutra ocekujemo leonardovu ostavku

verma_interista
05-04-2011, 22:23
Leonardo je tu da pravi drustvo igracima na treningu, pa on je uzas, stvarno nikada odbrana nije bila losija, nikada se slabije nismo branili, nevjerovatno 5 komada kuci od schalkea..

Igraci se na poluvremenu dogovaraju o taktici, GDJE TO IMA??????
Najsretniji sam na svijetu sto se ovo ovako desilo, ovo je znak da treba potpuna cistka, trenera prvog nogom nabit, a poslije toga 90 posto igraca.

Moratti samo od LP prosle godine zaradio 100 mil, a doveo na posudbu KHARJU; ON NE BI U CATANIJI imao mjesta..i Nagatome, i td, i td...smijesno

Cestitke Ragnicku, i Schalkeu na unistavanju europskog prvaka..

Kako bi se proveli da smo protiv Barce igrali kad nas je Schalke samljeo, je.bem ti zivot!

dera
05-04-2011, 22:26
Moratti je rekao da je bio za Lea i prije Rafe, kako je znao da je to pravi trener :sivi:. Dokaz da on nema pojma o fudbalu, ljudina je al kani se i daji samo pare.

Dzon Dilindzer
05-04-2011, 22:27
Inter-RASUT u komade

Grujinho
05-04-2011, 22:29
možda bi bilo fino da ne osvojimo ništa...možda če samo tako Moratti shvatiti da ova ekipa treba čiščenje, u stručnom kao i u igračkom kadru

adointer
05-04-2011, 22:30
dera vjerujes da me nervirala ta tvoja prica o leu, da je los, nikakav ovo, ono..... ali poderani smo od strane Milana (jednom moze biti slucajnost), ali ovo sto sad prozivljavamo nije slucajnost nesto nije uredu....jbg :( :( :(

nrzr_shp
05-04-2011, 22:30
Moratti je rekao da je bio za Lea i prije Rafe, kako je znao da je to pravi trener :sivi:. Dokaz da on nema pojma o fudbalu, ljudina je al kani se i daji samo pare.

ziva istina... dibidus

dera
05-04-2011, 22:32
Ljudi, castim besplatno Schalke - Inter - ima li ko da zeli da ide? :sivi:

http://www.youtube.com/watch?v=N9lg-MP4OZM

Grujinho
05-04-2011, 22:33
ma mogli bi skupa sa igračima na jedan izlet u njemačku...samo što če oni dobiti uz to još silne pare, a mi još jedno sramotno izdanje

dera
05-04-2011, 22:35
Neki su govorili da bi Rafa trebao sam da da ostavku, bas me zanima da li ce to Leo uraditi :).

Grujinho
05-04-2011, 22:35
Još samo da mi Leonardo objasni zašto je pustio Coutinha na tribini...samo stručnjak njegove klase to može da zna

nrzr_shp
05-04-2011, 22:39
ma bolje kharja i motta nego coutinho, pa zna covjek valjda svoj posao

ado_inter
05-04-2011, 22:40
jebem li vam majku da vam jebem picke najvece pizda vam materina...

Grujinho
05-04-2011, 22:41
niš idem spavat, ovo danas je bilo žalostno, ali i smiješno...stručnjak samo maše sa rukama, dobili smo 5 golova od Schalkeja na 1 utakmici, dok smo lani u 4 utakmice protiv Barce i Chelseaja dobili 3!!!!!

LEOTARDO THE COACH!

dera
05-04-2011, 22:45
Da je bar mahao samo rukama, frajer zvizdi, ko kakva seljacina.

Culé
05-04-2011, 22:47
Schalke 05.

:lolich

Inter boy
05-04-2011, 22:48
Chivu zasluzuje klupu do kraja sezone. Nema šta derbi i ova tekma veceras su pokazali da je potrebna rekonstrukcija obrane,mozda da je Samuel bio zdrav i da Lucio nije suspendovan ova obrana bi i licila na nesto.

nrzr_shp
05-04-2011, 22:51
Chivu zasluzuje klupu do kraja sezone. Nema šta derbi i ova tekma veceras su pokazali da je potrebna rekonstrukcija obrane,mozda da je Samuel bio zdrav i da Lucio nije suspendovan ova obrana bi i licila na nesto.

pa dobro nije problem samo u obrani... pa mi nemamo u sredini niti jednog igraca da zna s loptom, a da ne govorimo neko krilo koje moze proci igraca.... bojim se crne sudbine ovog inter i vracanje u tuzne 90-te

dera
05-04-2011, 22:54
2 mecha = 8 golova:podrig::homo:

necainter
05-04-2011, 22:55
Ma ovde je samo Nagatomo trcao od kako je uso,Milito je igrao isto...dok ostali katastrofa,Etoo opet zakazao,Wes ko da ne sme da se vrati na svoju polovinu,sve je delovalo bolje u prvom pol. al nas opet Chivu zajeba sa crvenim.
Nznm dal da budem protiv Lea zao mi ga je nekako,izgleda mi kao dobar lik,nmg da ga psujem al je los bio zadnje 2 tekme pu!
Samo da odem da spavam,nznm sta cu,nznm ni dal da gledam vise ovakav Inter.

ac1d
05-04-2011, 22:56
Dok je Lucio bio zdrav opet smo primali golove bezveze,i to nije do igraca vec do postava igre.

Obranu mora igrati svih 11 igraca,a ne samo cetvorka u zadnjoj liniji.

Leonardo je u utakmicama protiv Bayerna,Milana i ovoj pokazao da nije ni blizu dorasao izazovu,samo sto mu se posrecilo protiv Bayerna.

Mi trebamo da nademo novog trenera,i da se rijesimo 10 igraca i dovedemo prave igrace.

Za izlaz : Orlandoni,Cordoba,Matrix,Chivu,Nagatomo,Stankovic, Pandev,Kharja

Nadam se da su se nakon ova dva teska poraza Morattiju otvorile oci konacno.

dera
05-04-2011, 22:57
Nznm dal da budem protiv Lea zao mi ga je nekako,izgleda mi kao dobar lik,nmg da ga psujem al je los bio zadnje 2 tekme pu!
:sivi: Ne mogu da ga psujem, al mogu da ga hraknem lol.

Slazem se, ljudina je, neka ide u Brazil i bude nam skaut :P.

Inter boy
05-04-2011, 22:58
pa dobro nije problem samo u obrani... pa mi nemamo u sredini niti jednog igraca da zna s loptom, a da ne govorimo neko krilo koje moze proci igraca.... bojim se crne sudbine ovog inter i vracanje u tuzne 90-te

ma džaba nam sav vezni i napad kad nemamo obrane,pa mi svo veceras dva puta vodili a sta nam je to vrijedilo kad je skoro svaki sut salkea zavrsio u golu

nrzr_shp
05-04-2011, 23:03
ma džaba nam sav vezni i napad kad nemamo obrane,pa mi svo veceras dva puta vodili a sta nam je to vrijedilo kad je skoro svaki sut salkea zavrsio u golu

pa ne kazem da nam ne treba obrana, nego sam reko da nije samo problem u obrani... na svaku poziciju dovest jos po igraca a ne neke i dva i to je to

Nera
05-04-2011, 23:04
Ovo je nadam se znak Morattiu koliko je ova ekipa trebala da se obnovi ljetos. Sa Benitezom bi ovaj mec prosao bolje ubijedjen sam (ne pricam o cijeloj polusezoni, vec o samo ovom mecu).

O pojedincima, sta rec. Maicon je maximalno zreo za prodaju, Milito mozda i ne. Sneijder pokazuje da kad ekipa ne rotira, ni on nije toliki fuoriclasse.
Kharja je nesto kao siva zona - ne dira loptu, ne dira ona njega. Ako ga slucajno pogodi, vrati istom mjerom, baci je u prazan prostor.
Motta ispred odbrane nista ne doprinosi, to samo Leonardo ne vidi ocigledno.
Chivu... Sto reci, frajer ispade veca rupa na stoperu, nego na beku, a to nisam ocekivao. Ovakav nam ne treba nista, upropastio nam dva najvaznija meca sezone. Drugi gol je mogao sam ubaciti loptu u mrezu, koliko je dao prostora Eduu.
Rannochia se uklopio u sivilo, ali taj momak ima buducnost.

Za Lea smo znali da nije takticar, ali situacija... Gubimo 2:5 i covjek ubaca lijevog beka. Zao mi je, ali na kraju sezone cekam da mu vidim ledja (bar sto se klupe tice, ako ostane u klubu, to moze biti samo plus).

Poslije svega, sto reci, i u dobru i u zlu, Forza Inter...

Inter boy
05-04-2011, 23:05
Vrati se Mourinho i spasi nas


http://img10.imageshack.us/img10/2366/85c6e81f.jpg (http://img10.imageshack.us/i/85c6e81f.jpg/)

Culé
05-04-2011, 23:16
Uzimam miš , kucam rezultati . com , gledam imal gdje Intera , trazim ga dole , kako trzam mišem vidim neki crveni karton, pogledam slucajno klub pored kartona a vidim Inter kako… GUBI ! Ali znaš kako gubi ? Gubi ko da igra protiv Milana samo još gore.Bas ono HOP. Gledaju kad ce kraj,valjda se boje da jos vise ne izgube na'. Leonardo zove sudiju i dere mu se da svira, a Ragnick govori svojima da pucaju na gol sto vise. Sudija zviznu, ušuti stadion. Brate , eno tamo na San Siru u Milanu. Kad sam cuo zvižduk , gotovo ,Ala-Rahmetile Inter. Govorim ba ljudima , bratu isto govorim, zovi ba policiju, zovi Mourinha,Morattija, ne mogu da vjerujem. Niko ne vjeruje ba sto je najgore ! Odem u dnevni boravak covjece , govorim Tati … ŠOŠONU rek’o : “Aj majke ti , vidi , Primi Inter petardu“. On konta da ga zajebajem ba . Izgubio Inter ja licno vidio kad je igubio , na rezultati . com,gotovo izdahli. Kaze on meni , kae :“ Daj ba nemoj me zajebavat’“ Aj molim te reko trci sa mnom, ja ga uhvatim vako za ruku gore … trci ne mogu da vjerujem . Raspad sistema , otišo na drugi svijet. Pozelili drugi svijet haveri, pa ja.

Izvor: Fksinfo.com

:lolich

InteristaSA
05-04-2011, 23:30
Sve sto sam rekao u postu na drugoj stranici obistinilo se..igraci Shalke-a su pokazali kako se bori i igra za dres kojeg nosis..s 3 puta manje kvaliteta pobjedili su ovu ekipu Intera..iz razloga:inat,zelja za pobjedom,motiv za 1-2 finale LP,,imali muda da napadnu Inter..sve ovo suprotno je veceras bio Inter..bruka kako se odnose prema dresu Intera pojedinci..ovo je strasno..zao mi je samo sto su potrosili Lea koji je donio jako pozitivne stvari..al u kljucnom dijelu sezone ostali su bez muda,snage,zelje..Leo ce otici,ali ipak nije sve njegova krivica,drugacije nije ni mogao kad 60% igraca je istroseno i rekonstrukcija ekipe ako nebude vec na ljeto ceka nas sudbina Jubentusa i borbe za 7 mjesto..Bruka i sramota ne pamtim od 2002 da sam se ovako osjecao..da su me ovoliko zvali i prcali i oni sto ih znam i neznam..fujj nek se stide sto brukaju klub sto ih masno placa!!

Cule bolje da si nasao kakav forum Shalkeovih navijaca i da si im stavio..bilo bi im drago kad ovo procitaju..al ovdje ispadas papak obicni..evo iskreno ti kazem!!!

DenchiNL
05-04-2011, 23:32
ma ne treba nam defanzivnih igraca kod nas svi defanzivni
tako se nešto pričalo koliko se sjećam?

ovo stvarno ne razumijem ovoliko ni liverpool nije varirao u igri od savršenog starta do
noćne more misliiiiiim , ovo je bila tekma za rafu da se zatvori nakon stankovićevog gola,
i tutto finitto.

i dalje mislim da Leo ima kvaliteta(ne nemam dera-itis), ovo je neiskustvo u CL ali i vodjenju tima u velikim tekmama, što se moglo vidjeti, naročito je zeznuto igračima napraviti "switch" u glavi i razliku između prvenstvenog i CL fudbala, odbrana je bila napaćena,izmaltretirana i bez samopouzdanja(ali i neiskustvo=žabac) nakon debakla od bilana i onda jedan ovakav njemački "never say die" tim za koji nema izgubljenje lopte i ovo je jedina slamka kojom se vade za čitavu sezonu, protiv toga je posebno teško igrati, protiv ovakvog tima ti se ne igra uopšte, najbolje za nas bi bilo da smo imali bukvalno odmorne dostojne zamjene a ove ostaviti na klupi,(i igrati neku defanzivnu varijantu, bez primljenih golova) budući da tih nemamo jer se nismo pojačali kako treba, ponovo imamo situaciju gdje nema ko da uđe s klupe da može napraviti nešto ili da kvalitet ne opadne barem. i da ponovo se nekako prelagano prešlo preko izgubljene tekme=derby, odmah su svi potrčali da daju izjavu pressu kako ništa nije izgubljeno, i da sad gledaju sljedeću tekmu, međutim riječi su jedno a djela drugo, tu koncentraciju koju su spominjali niko nije pokazao.

na žalost sviju nas ovo je kraj intera u CL ove sezone, nema šanse pa ni teoretske da nešto možemo uraditi tamo, 5 golova na strani stoje kao ne kuća nego tvrđava.
tužno i žalosno da nam se ovo desilo, ali definitivno ne trebamo razmišljati o guardiolama,rijkaardima itd. jer je to ista stvar (ista ideologija - za gol više) a nama treba jedan iskusan taktičar(takvo nam je prvenstvo) i neko ko praktikuje "za (primljen) gol manje" varijantu, i zna usaditi timu "zatvaranje tekme" toliko tipično(ili je barem bilo) za talijane, pošto sam skeptičan u vezi sad nekih dramatičnih revolucija i izmjena tima na ljeto, ovaj tim zna igrati counter i pressing, ako nađemo nekoga ko će nas vratiti tome a ne od nas praviti neku verziju farce, možemo ponovo dominirati.

ivan019
05-04-2011, 23:41
chivua i ranochiu bi streljao sad... a i milita koji prazan ne zna da ubode

dera
05-04-2011, 23:50
ne nemam dera-itis
Umjesto da kazes, svaka cast, primjetio si da nije trener za Intera vec u utakmici sa Bayernom, ti ovo pises.

Sta ti mislis, da je meni drago sto smo izgubili? Da ja imam nesto van fudbala protiv Lea, pa ga blatim i kada ne treba?

Poklopi se šošonu.

---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

Sta si ti i slicni tebi pisali na racun Rafe, blaga rijec za opisat bi bila BOLEST..

InteristaSA
05-04-2011, 23:51
chivua i ranochiu bi streljao sad... a i milita koji prazan ne zna da ubode

Od kako je dosao u Inter bio sam skeptican..na pocetku drag,mlad jos Italijan..ma nemoze on igrati u Interu nema sanse..nemogu da shvatim kako je statican ovoliko..kako se nezna pozicionirati..glava me zaboli kad skontam da su dodali jos pisljivih 5 miliona eura i da su doveli Davida Luiza koji je za Renocchiu ismislio fudbal..MIlitu nemozes nista zamjeriti..covjek nije odradio 3 postena treninga poslije povrede..Chivu ima psihickih problema..drugo je kad dobijes crveni karton.neoprezan start desava se jbg al da kao konj napravis drugi zut to moras biti kvalitetno glup da to odradis!!

dera
05-04-2011, 23:53
Sad ti je Ranocchia kriv Mirza? Blage ti veze nemas :P.

Huska
05-04-2011, 23:53
meni je svedno za ovu utakmicu, cak bih volio i da ispadnemo ako ce klupa ostati prazna na kraju sezone, bolje na vrijeme ispasti nego da se opet pocnem nadati nekom trofeju i taman kada bude trebalo najvise mi necemo moci i jebo te to...gdje si bio nigdje, sta si radio nista...sto ranije ispadnemo MM ce biti nezadovoljniji, a time je i odlazak bilaniste izvjesniji :D

asvedno mi ova LP nista ne znaci ako Scudetto nije uz nju...ako nista igrat cu na kladionici oba daju gol, valjda su nasi u stanju zabiti jedan, jer mi cemo primiti gol milion posto...
jos malooooo

Mago ni jedne vise...

MM, progledaj konacno, ako treba i veci dioptriju nabavi, ali progledaj...Branca izabrao Rafu i nista...MM izabrao bilanisu i nista, e ajmo sad mi birati...Mourinho :D

to je taj Leo sa kojim treba graditi buducnost...

Bauscia
05-04-2011, 23:57
Plakati ili smijati se, pitanje je sad...
Sudija je papcina jer je na 1-1 bio penal na Militu i crveni karton za svabu, sto bi definitivno promijenilo razvoj utakmice. Plus napravi pauzu od 5-6 sekundi blazenog spokoja nakon Chivuovog prekrsaja - odnosno tek kad je skontao da je bas Chivu napravio faul uhvati se za dzep i poce trcati prema njemu, da mu da drugi zuti... Ali bez obzira na to, nemam pojma sta nam se desilo nakon pauze za reprezentacije. Motta se vuce po terenu, doslovno seta. Ranocchia k’o da lopte nikad nije vidio, Chivu poput kakve pickice trckara po travi. I sve se nekako urotilo protiv njih, profulase nekoliko nevjerovatnih zicera pri aktivnom rezultatu.
Sranje. Sve bih sad polupao od bijesa i nervoze. 2 utakmice izgleda sjebase sezonu. Koliko god da sam optimist po prirodi, fakticki je nemoguce da uspijemo preokrenuti rezultat u revansu. :(

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:53 ----------

Ranocchia je djelovao skroz izgubljeno bez Lucija u zadnje 2 tekme, ali on je temelj odbrane narednih sezona. Definitivno nije novi Mezzano ili ne daj boze Cirillo.

Quaresma#7
06-04-2011, 00:08
Sramota. Razočaran i ljut, ne mogu verovati da su si naši to dozvolili da kod kuče od jednog Schalkeja prime petardu i to u četvrtfinalu CL.

Leonardo je konačno dokazao da nije niki trener. Čovek neka se fino vrati u pisarnu i scouta južnu Ameriku to što zna najbolje. Hitno vratiti Mourinha ili dovesti nekog sličnog koji ima maksimalni avtoritet nad igračima (Hiddink, Van Gall, Vilas Boas....) Leonardo je više prijatelj našim igračima nego trener. Igrači kod njega misle kakočemo lakočemo a on ko Maradona samo jedan dobar motivator i ništa drugo a odbrana neorganizovana do bola.

Ja verujem da se sa Benitezom ovo ni u snu nebi dogodilo, previše je izkusan vešt trener (taktik) da bi ovo dopustio. Benitez njega more njega po cigarete poslati kad hoče. Nisam odupevljen Benitezovim odlazkom ali ipak Leo je nanizao nekoliko lepih rezultata ali izgleda da se tome bliži kraj.

A Čistka ne gine i vreme je da čika Moratti uloži u klub/nove igrače ono što je prošle godine zaradio i opet stvorimo tim koji če harati evropom i osvajati triplete.

InteristaSA
06-04-2011, 00:08
Sad ti je Ranocchia kriv Mirza? Blage ti veze nemas :P.

Kako on igra u posljedne vrijeme...vjerujem da bi i ja bolje odigrao..svaki put kad krenu na njeg..sansa za gol...A ja jel blage veze nemam..dobro mozda u pravu si al ja bar ne koristim smjeske tipa:crazzy::D:P kad se izgubi i ne forsiram svoje neke teze kad je situacija ovako losa!!! i ne prozivam ljude kad nisu tu i ne nasladjujem se i nije mi drago kad Inter izgubi..ti zivis da Inter izgubi i ako uspijes ovdje 2-3 ljudi iznervirati tebi je dan uspio!!!

Huska
06-04-2011, 00:13
Ranocchia kako god da igra opet je nas najbolji igrac u odbrani u drugom dijelu sezone...

zna se tko je jedini krivac za ovu blamazu, ovu sramotu koja ce nas obiljezit za vijeke vijekova, jer ne prima prvak evrope(vec bivsi) svaki dan od jedne 11. plasirane ekipe bundeslige 5 golova...

SRAMOTA

LEO ODLAZI

Anais
06-04-2011, 01:30
Ja neznam ima li gore odbrane i losije sredine na svijetu od nase trenutno :( Imao sam osjecaj da kad god su htjeli da su i dali go... ubise nas ljudi ko mraz papriku :(

Pirate_Girl4
06-04-2011, 02:46
Ali kad komentator reče: "Ovo je skoro isti Inter kao kad je bio pod vođstvom Beniteza"...
Razočarana sam ovim večeras što smo pokazali, svi su griješili, počevši od našeg kapitena pa dalje, da ne nabrajam, kad sam vidjela da on gubi lopte, odmah sam "vidjela koliko je sati"... Šteta što Milito nije zabio kad je imao 100% priliku, da je Eto'o bio na njegovom mjestu, sigurno bi lopta završila u golu, ali šta je - tu je... Eto'o je trebao biti oprezan kod onog gola iz offside-a... Ne znam tačno da li je trebao biti sviran penal nad Militom, ali ako jeste, to su već moguća 3 gola koja bi nas spasila večeras od ovolike bruke i sramote... Ali, nažalost, ništa od toga, veoma težak poraz za nas, zadnje 2 utakmice smo užasni, i to se mora promijeniti, pod hitno!

Ne mislim da bi Benitez bolje odigrao ovu utakmicu, heh, kad se sjetim njegovih utakmica sa našim klubom... Nek je otišao, sretno mu bilo. Moratti treba doooooooobro razmisliti šta će uraditi povodom svega ovoga i ne štediti lovu ni sekunde!

Fontolan
06-04-2011, 08:03
Gdje su InteristaSa i Fontolan? Da se kako oni kazu malo nasladjujem..

Ma ne, kriv je Rafa, jednostavno im je za pola sezone utufio u glavu da su glupi :sivi:. Mozda su ipak igraci krivi - isti koji su proslu sezonu osvojili LP?

Moratti, cekam odgovor nakon utakmice.
Tu sam , mazohisto, priznaj da si pišnuo od sreće.
Za razliku od tebe , tugovao sam i nisam imao snage da laprdam.
Konačno ti se ispunio san i uživaj , ovo su tvoji momenti.Neće ti se ponoviti, valjda....

O sinoćnjoj utakmici nemam snage nešto napisati, sve je već napisano.

simone
06-04-2011, 08:44
Razlika između najboljih trenera na svijetu i ovih ostalih je što i bez mesa znaju napraviti gulaš.

Dobri znaju napraviti gulaš s mesom, ali i njima se zalome da ga moraju bacit.

A loši i od srnetine ne naprave ništa.

Ovi moji na svim programima vrte kuharske showove pa oprostite na deformaciji.

POANTA: Lani smo imali vrhunskog trenera i dobru ekipu. Ove godine imamo dobrog trenera i dobru ekipu. Prošlih godina smo imali dobre trenere i dobru ekipu (vrhunsku za talijanske prilike).

I što sad. Realna stvar je da baš nitko na svijetu nebi s lanjskim Interom osvojio 5 trofeja os Mou-a. Ovogodišnja ekipa je lošija od prošlogodišnje. Nemotivirani su, godinu dana stariji, a pojačanja su lošija (Ranocchia i Pazzo su iznimka).

Chivu nakon ovakve dvije gluposti u 2 meča sezone nebi utakmicu smio gledati ni u direktnom prijenosu.

Istina je negdje u sredini. Nit je Leo loš trener, nit su igrači loši, nit je Moratti loš, ali lani smo imali jednog vrhunskog a ove godine ga nemamo i točka.

nrzr_shp
06-04-2011, 10:03
leo tvrdi da jos nije gotovo i da ima sanse za preokret... ma mrs mrs mrs mrs

a il presidente tvrdi da je kriv umor.... odlicne izlike na koje ce svaki navijac nasjest... noot

dera
06-04-2011, 11:24
Pustite vi price treba nam pojacanja, to niste govorili kad je Rafa htio nove. Ko je cuvao Raula kod 3. gola? Opet, ista greska kao i protiv Bayerna (gdje je igrao Lucio, tako da ne govorite da je do stopera), kao i protiv Milana.

Kod ovog gola je i Cesar dokazao da Goal.com nije pogrijesio, da citatelji nisu pogrijesili sto su odabrali Neuera (sta je odbranio Eto'o-u) kao boljeg.

---------- Post added at 11:24 ---------- Previous post was at 11:12 ----------

Tu sam , mazohisto, priznaj da si pišnuo od sreće.
Za razliku od tebe , tugovao sam i nisam imao snage da laprdam.
Konačno ti se ispunio san i uživaj , ovo su tvoji momenti.Neće ti se ponoviti, valjda....

O sinoćnjoj utakmici nemam snage nešto napisati, sve je već napisano.
Prozvao sam te da vidim sta imas reci u vezi utakmice, u vezi Lea, ne da pripisujes odredjene osobine pojedincima. Veoma lijepo sa tvoje strane, samo bi bilo jos lijepse kada bi to rekao lice u lice a ne na ovaj nacin.

Motta
06-04-2011, 12:30
Ciscenje u interu obavezno nekim ljudima reci zbogom ovaj poraz boli mnogo Bolje da smo izgubili od Bayerna nego od Schalkea ovaj inter vise nemoze jer je previse star i igraci su dosegli limit prosle sezone Ciscenje obavezno Chivu zbogom kao i jos vecini ..Nemoze inter stici ovo slabo ...tuzan sam i to puno ...pozz

---------- Post added at 12:30 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

Da dodam jos Viviana treba vratit u inter ovaj Cesar kako je imo prometnu nesrecu stvarno cojk nije svoj a o Chivu-u no coment koji panj debil ..

necainter
06-04-2011, 13:41
Ciscenje u interu obavezno nekim ljudima reci zbogom ovaj poraz boli mnogo Bolje da smo izgubili od Bayerna nego od Schalkea ovaj inter vise nemoze jer je previse star i igraci su dosegli limit prosle sezone Ciscenje obavezno Chivu zbogom kao i jos vecini ..Nemoze inter stici ovo slabo ...tuzan sam i to puno ...pozz

---------- Post added at 12:30 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

Da dodam jos Viviana treba vratit u inter ovaj Cesar kako je imo prometnu nesrecu stvarno cojk nije svoj a o Chivu-u no coment koji panj debil ..
Gde je Cesar pogresio u ovoj utakmici ne kontam?!?!?! Kod onog prvog primljenog gole on je jedva odbranio (skoro je bilo nemoguce da se ono odbrani),kod onog drugog je sa zemlje zakacio loptu,a sad sto su Chivu i Ranocchia bili katastrofa nije on kriv tu...
I sad tek vidim,Leonardo nikako nije za Inter.Dobar je on motivator i harizmatican lik,i dosta gotivan lik je,ali je takticar 0!Trebamo novog trenera,ako mze MM da vrati Josea,i Orialia u klub obavezno!Ako pak ne moze Jose nikako,onda nekog iskusnog,koji je mng jak takticar i dobar motivator (neko slican Joseu).I zameniti neke igrace (JZ,Cambi,JC,Samuel,Matrix i Crodoba se ne prodaju nikako,za mene oni mora da zavrse karijeru kod nas) a trebace nam zamena za Cambia i Mottu ipak (Cambi neka ostane klupa jer je ipak ''star'',mada ne igra toliko lose mzd se digne),Krilo desno obavezno!!Tevez ili Sanchez mora...jedan stoper (ne neki mlad nego neki od 26 god. pa navise) i trebace nam jedan levi bek,a Chivu,Pandev,Kharja,Suazo dovidjenja.Da se dovede Bale jer po meni Nagatomo idalje nije nista spektakularno pokazao,nije bio los ali i ne bas sjajan.Milito ako bude igrao svaku utakmicu (i to po 90 min) kao sto je igrao prvo pol. sinoc ostaje sigurno!
P.S. I pogledajte sta je Vanja napisao na fb nad klipom,da nije sivran onaj nepostojeci ofsajd nad Militom on bi izaso 1 vs 1 i dao ga sigurno,dok i penal nam nije sviran,inace bi dali tu jos 1-2 gola i razbili bi ih dalje,ali ovako..

Fontolan
06-04-2011, 13:44
@dera
napisao sam ti da nisam imao snage, a da uživaš uživaš, ako sam te uvrijedio, izvinjenje sa moje strane, ja nemam namjeru da kačim smajliće i sl.
Za razilku od tebe, ja uvijek kritikujem i hvalim kada to neko zavrijedi. I kao u subotu najveći krivac je Leo jer je trener no da je apsolutni krivac nije.Razlika između tebe i mene je što ja podržavam nekoga sve dok je trener, čak sam i rumenog smrada podržavao do tekme sa Chievom ali ni onda nikada nisam javno blatio trenera , bez obzira da li ga podržavam ili ne.Nikad mi na pamet nije palo da pišem za trenera Intera da sam official heiter kao ti.Ja ću i novog podržati bio to Spalleti ili već neko drugi, a ti ćeš mu već početi tražiti mane ako nije po tvome ukusu.
Znaš većina ljudi na Balkanu uvijek traže ono što ne valja u osobi, poslu, gradu ali nikad ne traže ono što valja.E ja nisam takav tražim ono što valja i ako primijetiš ne kritikujem niti igrače niti trenere, sve ih poštujem i ne blatim niti zovem kojekakvim imenima sve dotle dok nose sveti dres.Ja volim i štujem Inter od 86 kada sam klinac od 9 ljeta prvi put čuo za Allessandra Altobellija i sveti klub Inter.Svetinju ne diram , svetinju volim sa svim manama.
Još jednom ako sam te uvrijedio svojim prethodnim postom, primi moje izvinjenje.

---------- Post added at 13:44 ---------- Previous post was at 13:44 ----------

necainter
06-04-2011, 13:49
Eee da,jos nesto sto me obradovalo i uzdiglo da ne pizdim vise i ne budem tuzan.
Nismo mi za dzabe PAZZA INTER,kad nas svi otpisu mi se dignemo i razvaljujemo kad je najteze.Valjda ce biti tako i u Gelzenkirhenu,nije Shalke nista do imao srece jer protiv nas je bilo sve i sudije i UEFA i sreca.Ima da ih razvalimo tamo sa 0-3,0-4,ili mzd 1-5 pa nek tad neko kaze da smo katastrofa.Leo neka ostane do kraja sezone,neka dodje Mou i neka budu obojica,trener i pomocni trener.Niko ne bi mogo nista uz prava pojacanja! :D

Rafael
06-04-2011, 14:22
Gde je Cesar pogresio u ovoj utakmici ne kontam?!?!?! Kod onog prvog primljenog gole on je jedva odbranio (skoro je bilo nemoguce da se ono odbrani),kod onog drugog je sa zemlje zakacio loptu,a sad sto su Chivu i Ranocchia bili katastrofa nije on kriv tu...
I sad tek vidim,Leonardo nikako nije za Inter.Dobar je on motivator i harizmatican lik,i dosta gotivan lik je,ali je takticar 0!Trebamo novog trenera,ako mze MM da vrati Josea,i Orialia u klub obavezno!Ako pak ne moze Jose nikako,onda nekog iskusnog,koji je mng jak takticar i dobar motivator (neko slican Joseu).I zameniti neke igrace (JZ,Cambi,JC,Samuel,Matrix i Crodoba se ne prodaju nikako,za mene oni mora da zavrse karijeru kod nas) a trebace nam zamena za Cambia i Mottu ipak (Cambi neka ostane klupa jer je ipak ''star'',mada ne igra toliko lose mzd se digne),Krilo desno obavezno!!Tevez ili Sanchez mora...jedan stoper (ne neki mlad nego neki od 26 god. pa navise) i trebace nam jedan levi bek,a Chivu,Pandev,Kharja,Suazo dovidjenja.Da se dovede Bale jer po meni Nagatomo idalje nije nista spektakularno pokazao,nije bio los ali i ne bas sjajan.Milito ako bude igrao svaku utakmicu (i to po 90 min) kao sto je igrao prvo pol. sinoc ostaje sigurno!
P.S. I pogledajte sta je Vanja napisao na fb nad klipom,da nije sivran onaj nepostojeci ofsajd nad Militom on bi izaso 1 vs 1 i dao ga sigurno,dok i penal nam nije sviran,inace bi dali tu jos 1-2 gola i razbili bi ih dalje,ali ovako..

Točno to, sudac nas je na početku zakinuo za penal i taj ofsajd koji je dosudio i tu se utakmica mogla prelomiti na našu stranu,ali opet ono što su poslije pokazali igrači je za svaku osudu. Možda je bolje da nismo prošli Bayern,onda bi valjda bili više motiviraniji za Milan u derbiju i barem bi bili uskraćeni za jedan debakl

Moca93
06-04-2011, 14:31
fontolan vidi se si novi,dera je beniteza branio i dok smo bili blizu ispadanja iz lige ...

dera
06-04-2011, 15:14
@dera
napisao sam ti da nisam imao snage, a da uživaš uživaš, ako sam te uvrijedio, izvinjenje sa moje strane, ja nemam namjeru da kačim smajliće i sl.
Za razilku od tebe, ja uvijek kritikujem i hvalim kada to neko zavrijedi. I kao u subotu najveći krivac je Leo jer je trener no da je apsolutni krivac nije.Razlika između tebe i mene je što ja podržavam nekoga sve dok je trener, čak sam i rumenog smrada podržavao do tekme sa Chievom ali ni onda nikada nisam javno blatio trenera , bez obzira da li ga podržavam ili ne.Nikad mi na pamet nije palo da pišem za trenera Intera da sam official heiter kao ti.Ja ću i novog podržati bio to Spalleti ili već neko drugi, a ti ćeš mu već početi tražiti mane ako nije po tvome ukusu.
Znaš većina ljudi na Balkanu uvijek traže ono što ne valja u osobi, poslu, gradu ali nikad ne traže ono što valja.E ja nisam takav tražim ono što valja i ako primijetiš ne kritikujem niti igrače niti trenere, sve ih poštujem i ne blatim niti zovem kojekakvim imenima sve dotle dok nose sveti dres.Ja volim i štujem Inter od 86 kada sam klinac od 9 ljeta prvi put čuo za Allessandra Altobellija i sveti klub Inter.Svetinju ne diram , svetinju volim sa svim manama.
Još jednom ako sam te uvrijedio svojim prethodnim postom, primi moje izvinjenje.
Ocito je da si novi, sto i Moca kaze. Pa, za razliku od tebe :D, ja ne zurim sa zakljuccima, pogotovo ko je kakav coek.

Vec si jednom rekao kakav sam navijac, danas si mi pridodao jos jednu osobinu, a na forumu nisi par mjeseci (ne gleda mi se koliko tacno). Neke stvari koje si ovde rekao dokazuju da ne citas redovno forum, jer sam vec dao par puta odgovore na iste teze.

Mogao bih ti sada napisati svoju biografiju, ali necu, nema potrebe, samo ti ukazujem na greske, i da se jos bolje popravis kao coek a i kao navijac.

Fontolan
06-04-2011, 15:32
dera
ja tebe ne znam kao čovjeka niti ti znaš mene tako da ne možemo davati ocjene jedan drugom a smatram da su svi ovdje ok..Ako ti je zasmetalo, mazohista, već sam se izvinuo, poletio sam , priznajem ali sam to napisao kao šalu, nikako ozbiljno jer ja ne kačim smajliće i nemam namjeru nikoga ovdje uvrijediti.
Vidi, ja volim Inter na jedan način, ti na drugi, ne slažemo se po nekim pitanjima i to je ok.Nikad ja nisam dovodio u pitanje tvoju ljubav spram Intera, samo sam naveo da više voliš Leov neuspjeh od Interovog uspjeha i to je moje mišljenje a ti mi možeš danima dokazivati da nisam u pravu jer praktično dokazuješ suprotno.
Sad bih ja tebe mogao "napasti" zbog tvog pisanja kako poznajem forumaša InteristaSa , kako sam njegov ljubavnik, kako sam se pojavio kad je on otišao, ali nemam namjeru iako je to bezze sa tvoje strane ali meni nebitno.Malo si puno samodopadan sebi ( moj virtuelni dojam) i ne trebaš mi ukazivati na greške, znam ja to i vidim i korigiram se.Savjet, gleadti samo sebe, nikako druge.
Budi mi pozdravljen.

dera
06-04-2011, 15:56
Vec skrecemo sa teme, samo cu te napomenuti da si nesto pisao na moj racun i u temi utakmice sa AC Milanom. Kada sam ja nesto ruzno o tebi pisao? Kao sto ti rece, kroz salu sam pisao to u vezi ljubavnika InteristiSa.

Gledati sebe, nikako druge - da li si taj savjet primjenjivao kod sebe, jer, po svemu sudeci, nisi. Sto se tice tvoga misljenja, vjeruj mi da me ne zanima, to je isto kada ti neko kaze kakav si vjernik - to je tvoja stvar.

Kada me quoteas, drzi se striktno teme, odnosno rasprave, nikako ne skreci i pokazuj frustraciju, i mi cemo biti ok ;).

---------- Post added at 15:56 ---------- Previous post was at 15:48 ----------

Da se dovede Bale
Kakav crni Bale, od povrede je neprepoznatljiv. Spomenemo li njegovu cijenu, definitivno sam protiv.

mourinho
06-04-2011, 16:11
ljudi, da stvar bude gora, ja sam ovo samoubistvo Intera gledao uzivo na Meazzi. Odem prvi put i dozivim ovakav rezultat..

necainter
06-04-2011, 16:12
Vec skrecemo sa teme, samo cu te napomenuti da si nesto pisao na moj racun i u temi utakmice sa AC Milanom. Kada sam ja nesto ruzno o tebi pisao? Kao sto ti rece, kroz salu sam pisao to u vezi ljubavnika InteristiSa.

Gledati sebe, nikako druge - da li si taj savjet primjenjivao kod sebe, jer, po svemu sudeci, nisi. Sto se tice tvoga misljenja, vjeruj mi da me ne zanima, to je isto kada ti neko kaze kakav si vjernik - to je tvoja stvar.

Kada me quoteas, drzi se striktno teme, odnosno rasprave, nikako ne skreci i pokazuj frustraciju, i mi cemo biti ok ;).

---------- Post added at 15:56 ---------- Previous post was at 15:48 ----------


Kakav crni Bale, od povrede je neprepoznatljiv. Spomenemo li njegovu cijenu, definitivno sam protiv.
Kako je igrao pre povrede,tako ce i igrati za koju nedelju opet...

Culé
06-04-2011, 17:51
Opet je kriv Leonardo. Ako to Moratti ne vidi, ne znam u šta gleda... Ragnick je doktor fudbalskih nauka u odnosu na Leonarda.

Bilo je očigledno da je Leonardo ušao u utakmicu bez valjane pripreme. Umjesto da uzme DVD-ove Schalke-ovih utakmica i vidi kako oni igraju, on stavlja SVOJ sistem, ne prilagođavajući se protivniku. Inter je igrao "usko", pa su Schalke-ovi bekovi furali po stranama (posebno onaj LB, ne sjećam se imena) nesmetano. Da je prilagodio formaciju, to se ne bi desilo. Upravo zbog ovoga je Mourinho igrao onu formaciju kad je Eto'o skoro bio desni bek (da bi zatvorio njihovog LB-a). A to naravno Leonardu nije ni na pamet palo.

Inter je u sredini imao više igrača (Leonardo ispravlja grešku protiv Milana, hah), ali očigledno im niko nije rekao šta tačno da rade kad Inter napada i kad se brani. Motta je odradio solidan posao (bez obzira što ga neki pljuju), ali su Cambiasso i Stanković bili "izgubljeni", tj. nisu znali šta tačno da rade jer im trener nije objasnio taktiku (ili nije dobro objasnio). Nisu znali da li da kad Inter napada ostanu malo nazad i puste Maicona i Zanettija da furaju po stranama, ili da oni idu prema strani da odvuku igrače i naprave prostor. Prema tome, jedini igrač na kojeg se Inter oslanjao da nešto kreira je Sneijder, a to je doktor Ragnick znao i stavio Papadopuolosa da skoro pa man markira Sneijdera (dera, ni ovaj nije bio u potpunosti man markiran, ali skoro). Upravo zbog ovih "problema" u sredini (igrači razvučeni, idu naprijed previše) Schalke-ovi igrači su često dolazili pred Chivua i Ranocchiu koji su bili nemoćni (posebno Chivu, koji je bio katastrofalan).

S druge strane, Schalke je odigrao solidno (posebno Raul, koji je odradio dosta defanzivnih zadataka). Ragnick sve postavio kako treba i pobjedio.

Ne znam, ja bih otpustio Leonarda odmah.

DenchiNL
06-04-2011, 18:12
Umjesto da kazes, svaka cast, primjetio si da nije trener za Intera vec u utakmici sa Bayernom, ti ovo pises.

Sta ti mislis, da je meni drago sto smo izgubili? Da ja imam nesto van fudbala protiv Lea, pa ga blatim i kada ne treba?

Poklopi se šošonu.

---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

Sta si ti i slicni tebi pisali na racun Rafe, blaga rijec za opisat bi bila BOLEST..

da nije trener za intera znamo svi nisi nista otkrio kolumbo, ali je fazon u tom sto moze biti, njemu fali iskustva i jakih utakmica, mozda jedan asistent koji je defanzivno jak i moze mu dati savjet u tom polju(markiranje,zatvaranje tekmi,itd.)

svaka cast primjetio si kad je Leo dosao prvi dan da nije za nas, ne, lazem kad je bio novorodjence tad si ga ti vec provalio ;)

naravno da ti je drago, ocigledno je iz postova kome je zao malo drugacije se izrazava od tebe, i imas nesto protiv Lea, ti uvijek osudjujes ljude(i trenere) po tim privatnim postupcima,stilu odijevanja itd. sklon si tome(JM,Mancio,Pep)

1. imam pravo iznijeti svoje misljenje, bas kao i ti.
2. soson je negativan/podsmjehujuci sleng izraz za dosljake iz sandzaka, Ja ne dolazim iz sandzaka, hvala.

rafa ne moze biti ni asistent leu,kontas?
leo je makar imao dobar pozitivan niz , rafa ne zna ni sta je to?
rafa je napravio ovaj ogromni zaostatak zbog kojeg cemo fuliti scudetto,
to ti necu dozvoliti da zaboravis , mozes kriviti lea za 2 utakmice i to je sve,
da je rafa ostao sad bi bili 15.mjesto a u evropi ne bi ni vidjeli minhen, a opet
ja nikad nisam bio pobornik da mu se psuje i vrijedja, a padali smo protiv chieva bez ispaljenog metka :pozz:

---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 18:09 ----------


Ne znam, ja bih otpustio Leonarda odmah.

i ja bi guardiolu poslije proslogodisnjeg ispadanja od intera :D

necainter
06-04-2011, 18:17
Cule sve si lepo reko,u lice sto bi se reklo.Ali,ne moze se odmah nakon 2 losa rezultata davati otkaz,neka do kraja sezone da vidimo sta ce i kako ce da bude,mada msm da nece bolje...

Culé
06-04-2011, 18:34
Cule sve si lepo reko,u lice sto bi se reklo.Ali,ne moze se odmah nakon 2 losa rezultata davati otkaz,neka do kraja sezone da vidimo sta ce i kako ce da bude,mada msm da nece bolje...

Ne zbog rezultata, nego zbog neznanja. Svako može izgubiti utakmicu, čak i ako postavi najbolju moguću taktiku. Ali ovaj promašuje taktiku svaki put kad igra protiv nekog jačeg trenera i ekipe... Protiv Bayerna je imao sreće.

necainter
06-04-2011, 18:39
Pridobio si me sad Cule,razmislio sam o ovome sto si napisao i doso do zakljucka da si u totalno pravu.Kad god igra sa nekim vecim trenerom,ovaj ga totalno nadmudri takticki.Treba nama neki takticar,jer ovi nasi trenutni igraci nisu dovedeni za takav nacin igranja na koji se pali Leonardo.

Quaresma#7
06-04-2011, 18:48
Ma zabiče Pandev 4 komada u gelsenkirchenu i prolazimo :D

PAZZA INTER :zastava:

dera
06-04-2011, 19:37
da nije trener za intera znamo svi nisi nista otkrio kolumbo, ali je fazon u tom sto moze biti, njemu fali iskustva i jakih utakmica, mozda jedan asistent koji je defanzivno jak i moze mu dati savjet u tom polju(markiranje,zatvaranje tekmi,itd.)
Iskustvo neka trazi u Juventusu. Baresi nije dovoljno dobar?
svaka cast primjetio si kad je Leo dosao prvi dan da nije za nas, ne, lazem kad je bio novorodjence tad si ga ti vec provalio ;)
Molim quote.
2. soson je negativan/podsmjehujuci sleng izraz za dosljake iz sandzaka, Ja ne dolazim iz sandzaka, hvala.
http://en.wikipedia.org/wiki/Shoshon
E moj Denchi :).
rafa ne moze biti ni asistent leu,kontas?
leo je makar imao dobar pozitivan niz , rafa ne zna ni sta je to?
rafa je napravio ovaj ogromni zaostatak zbog kojeg cemo fuliti scudetto,
to ti necu dozvoliti da zaboravis , mozes kriviti lea za 2 utakmice i to je sve,
da je rafa ostao sad bi bili 15.mjesto a u evropi ne bi ni vidjeli minhen, a opet
ja nikad nisam bio pobornik da mu se psuje i vrijedja, a padali smo protiv chieva bez ispaljenog metka :pozz:
Dobro mi znamo zasto je to tako bilo :).
i ja bi guardiolu poslije proslogodisnjeg ispadanja od intera :D
Mozak, nema sta :D. Zato mi imamo ovo sto imamo :P.

naravno da ti je drago, ocigledno je iz postova kome je zao malo drugacije se izrazava od tebe, i imas nesto protiv Lea, ti uvijek osudjujes ljude(i trenere) po tim privatnim postupcima,stilu odijevanja itd. sklon si tome(JM,Mancio,Pep)
Ocigledno nisi u stanju da prepoznas na pravi nacin tu karakteristiku. To nije stil odjevanja, nego ponos kluba.

Kada jedan trener dodje u takav klub kao sto je Inter i na prvoj presici kaze da planira napustiti isti klub - za veci klub, to dira ponos kluba. Interovi navijaci su poznati po tome, ti ocito nisi..

Leo - sta kazes na potez Ronalda, Ibre? Nebitno, ja ga postujem kao coeka jer cijeni ovaj klub. Gore trazim quote, jer sam ga podrzavao do utakmice sa Bayernom, dakle, smatram od tada da nije za Inter.

Rekao si tipa "kao da si otkrio Ameriku time sto si rekao da nije za nas" - ja sam to rekao jos u revansu protiv Bayerna - a sta si ti rekao na to tada?

Mancini, Benitez, to su treneri koji su postovali klub, koji su imali samo rijeci hvale za ovaj klub, i koji ruku na srce, nikad nisu odigrali kao mi sinoc ;).

adiK
06-04-2011, 20:25
http://en.wikipedia.org/wiki/Shoshon
E moj Denchi :).


Dera, šošon jest sandžaklija zato što je raja u Sarajevu podjebavala sandžaklije kao šošone i apače jer su se vazda djelili u dva tabora sto je podsjecalo na plemena (pogledaj i sad situaciju i dvije IZ). Da ne bude zabune xD

dera
06-04-2011, 20:28
Znam, ali to nije pravi nadimak za Sandzaklije, vec kao sto kazes, to su imena plemena.

hulle
06-04-2011, 21:54
Ma zabiče Pandev 4 komada u gelsenkirchenu i prolazimo :D

PAZZA INTER :zastava:



salke 0-4 inter :D

to je i bila taktika leonarda hahahhahahahahahahahha

Giampaolo
06-04-2011, 23:50
Ja sam jos pod utiscima od sinoc al sta je tu je..ne mozemo kriviti samo Lea za rezultat..on jeste kriv ali su najvise krivi nemotivirani igrachi kao da im fali klikera pa im treba posebna taktika..ljudi mourinjo je iza sebe ostavio slozhene igrache i nema tu Leo sta puno pametovat..meni nisu jasni igrachi (pojedinci) u koje sam totalno razocaran. U ovakvoj utakmici kad treba poslije one blamazhe protiv Bilana pokazat da je to bio samo jedan pad u formi,da se ovako vuku po terenu kao kucke ne ide mi u glavu. Najlakse je reci Leo je kriv ne zna postavit taktiku,pa jos je trebao uci s klupe da zaigra,sta vam je ljudi...Toliko smo nahvalili zabca a on gleda kako farfan prolazi pored njega kao da ga bog nikad nije stvorio,nije razmislio postavit cu nogu,blokirat,sprijecit go...Chivu u dvije najvaznije utakmice sezone pravi dva crvena kartona na pola mecha kad je najmanje trebalo,razocaran sam njegovim debilizmom,kao da mu ispod sljema nema nista u glavi ccc dalje eto'o-va sebicnost po ko zna koji put,ne znam meni se cini kao da je njemu stalo da dadne go a ne da ekipa pobjedi (ali ruku na srce njemu se nista ne smije prigovorit,toliko je puta cupao svojim specijalitetima)..dalje,maicon,hvala lijepo idi u real madrid kad si kenjac u odbrani nesposobni,covjek iz utakmice u utakmicu ne samo u zadnje dvije nego skoro cijelu sezonu gleda i pusta protivnicke igrache kao da mu nije zadaca da napadne..motta ziv bio dosta te je bilo..ne mogu vise da serem svima nam je uzasno nakon ovog rezultata,ali ipak postoji nada. Ovaj klub je pokazao da nije normalan (u pozitivnom smislu) i da nije nemoguce vratiti se..kad je Schalke zabio pet komada mozemo i mi zabit 3 da ne primimo go..Lucio ce bit u prvoj postavi on je jedina svijetla tacka nashe zadnje linije..ako krenemo sa etom militom pandevom i sneijderom moze se svasta desit. Ja i dalje vjerujem u povratak i u ovaj klub i vjerovat cu dok sam ziv. daj im boze samo mozga i da sebi u glavu stave da moraju zablistat kao nekad prosle sezone i jednostavno drugacije ne moze..Forza Inter !!!!!

dera
07-04-2011, 09:19
Naravno da svi vjerujemo u povratak, ali nije dovoljno 0-3 sto ti kazes, nego 0-4 sto ce vec biti puno teze. Moramo zabiti gol svakih 20min.

Nemotivisani igraci - pa zar nismo do sada govorili da je Leo najbolji motivator. Ali, kada smo primili treci gol, tada je trener trebao da kaze nekim igracima kako i sta dalje, a ne da ostanu sokirani i prime jos 2 na Giuseppe Meazzi.

all3n
07-04-2011, 11:36
žao mi je samo dejanovoga gola što nije okrunjen na kraju s pobjedom..jer ovako je pao u zaborav Golčina samo takva..

Quaresma#7
07-04-2011, 12:11
To če jim biti motivacija i chalenge (ko na fifi) zabi u gostima 4 komada više od domačina :D

Naši očito neznaju drugačije igrati ako jih neko pošteno ne izpraši.

necainter
07-04-2011, 14:21
Bice Hitler kaput kad ih natrtimo u Gelzenkirhen! :D
Ne zovu se oni za dzabe Shalke 04,bice taj rezultat kod njih :D

mourinho
07-04-2011, 19:23
Što se tiče meča, krenuo je kao iz snova, a završio katastrofalno. Iako šokiran, to mi nije uspjelo pokvariti fantastične utiske mog prvog dolaska na Meazzu (nadam se ne i poslednjeg), koji mi je dobrim dijelom omogućio sam Deki Stanković. Evo i par slika.

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/215034_1971279562439_1256495662_2323889_2523318_n. jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/218154_1971286562614_1256495662_2323898_6629768_n. jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/216907_1971303043026_1256495662_2323905_7283905_n. jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205471_1971303803045_1256495662_2323906_6576685_n. jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/208073_1971304483062_1256495662_2323907_7566566_n. jpg

Moca93
07-04-2011, 19:33
a sta je to stakovic dejan sto pise na karti? :)

Huska
07-04-2011, 19:36
ja ba kako si uspio preko Dekia to sredit...ja sam jednom sanjao da mi je on sredio ulaz ili tako nesto na utakmicu... :D

ajd nam malo opisi kakav je osjecaj kada si stao ispred Meazze...

Motta
07-04-2011, 20:46
Bit ce jebeno tesko stici iskren da budem .nevjerujem da inter moze proci inter nema snage brzine volje jednostavno spor i star tim ma kolko nam neki igraci bili dragi nisu za intera vise ,Sta mislite da ce Schelke samo gledati kako inter daje(golove) nisu ni oni tolko losi Ne znam inter je lud i cudan a cuda se desavaju ne znam hocemol bit svjedoci ovom cudu neka nam je bog na pomoci FORZA INTER

DenchiNL
08-04-2011, 00:28
http://en.wikipedia.org/wiki/Shoshon
E moj Denchi :).



interesantno da si stavio englesku verziju wikipedije iako ti nisi englez :D
(samo se pravis)

i jos vise interesantno da nikad nisi prije koristio ovu rijec dok se nije pojavio odredjeni video sa svjedokom samoubistva (hit na fb) koji u svom obracanju spominje obezbjedjenje objekta tim imenom, u Sa svi znaju kojeg je porijekla vlasnik Avaza tj. doticnog objekta, umjesto da kazes hvala Denchi sto si me naucio nesto ti tako :D pa valja li to majka mu stara ?

E moj Indijanac :).
http://bs.wikipedia.org/wiki/Indijanac :crazzy:

mourinho
08-04-2011, 09:48
ja ba kako si uspio preko Dekia to sredit...ja sam jednom sanjao da mi je on sredio ulaz ili tako nesto na utakmicu... :D

ajd nam malo opisi kakav je osjecaj kada si stao ispred Meazze...

Preko mog rođaka.... A što se osjećaja tiče, nevjerovatno, najviše me dojmila pjesma Interista kad se penju onim stubovima na tribine, a ono još više odjekuje... tad sam se sav naježio!!! Imali smo super pozicije odmah pored terena, odatle sam imao osjećaj kao da sanjam, nestvarno izgleda.

a sta je to stakovic dejan sto pise na karti? :)

To je naš br. 5 u Interu zbavio karte...

dera
08-04-2011, 10:34
Denchi, da ti se zahvalim sto me ucis glupostima, ruznim rijecima - da vrijedjam drugi narod? Ne hvala :). Ja se ne ponosim kao ti sto znas takve stvari :P.

Mou, zavidim ti :). Spomenuo si njegov broj 5, pa se sjetih vica koji sam cuo ovih dana:
Stank: Ocemo se mjenjati dresova?
Raul: Naravno, Interov dres sa brojem 5 ostat ce mi dugo u sjecanju.

DenchiNL
08-04-2011, 13:19
Denchi, da ti se zahvalim sto me ucis glupostima, ruznim rijecima - da vrijedjam drugi narod? Ne hvala :). Ja se ne ponosim kao ti sto znas takve stvari :P.


pa vrijedjao si mene upravo prije 2 posta (tj. pokusao :D )
ali jbg ti si englez :D
ti shoshonom nazivas svoje najbolje prijatelje jel tako ?

trebas se zahvaliti jer sam ti objasnio znacenje termina kojim se razbacujes,
ja znam mnoge stvari i time se ponosim (jbg ti to ne mozes reci :P )

pusa
:crazzy:

necainter
08-04-2011, 14:22
http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=43711
Koliko ja razumem ovaj naslov,kazu kako Leo pokusava da resi problem,da cemo se od sada kolektivno braniti ili tako nesto.Ko zna bolje,govorite sta pise :D
A evo jos nesto samo za Husku Hatera :D
http://www.goal.com/en/news/10/italy/2011/04/08/2431515/leonardo-should-stay-on-as-inter-coach-javier-zanetti

dera
08-04-2011, 15:46
pa vrijedjao si mene upravo prije 2 posta (tj. pokusao :D )
ali jbg ti si englez :D
ti shoshonom nazivas svoje najbolje prijatelje jel tako ?

trebas se zahvaliti jer sam ti objasnio znacenje termina kojim se razbacujes,
ja znam mnoge stvari i time se ponosim (jbg ti to ne mozes reci :P )

pusa
:crazzy:
Kako si samo smjesan, "prije 2 posta" sam samo uvrijedio Shoshone, a ne tebe :P. Ti si moj najbolji prijatelj?

Ti meni objasnio znacenje? Na cemu si ti majke ti :D, pa debilu jedan upravo suprotno, ti nisi znao sta su zaista Shoshoni, mislio si da su to dosle iz Sandzaka, a to su izmislili tipovi poput tebe, to nema nigdje zabiljezeno, raspitaj se ;). Da, znas mnoge gluposti, i meljes gluposti - takvi se i ponose :D.

Balotelli#45
08-04-2011, 23:46
bice jebeno al dobijamo tamo 0-4 ipak smo mi Pazza Inter :D

DenchiNL
09-04-2011, 10:10
Kako si samo smjesan, "prije 2 posta" sam samo uvrijedio Shoshone, a ne tebe :P. Ti si moj najbolji prijatelj?

Ti meni objasnio znacenje? Na cemu si ti majke ti :D, pa debilu jedan upravo suprotno, ti nisi znao sta su zaista Shoshoni, mislio si da su to dosle iz Sandzaka, a to su izmislili tipovi poput tebe, to nema nigdje zabiljezeno, raspitaj se ;). Da, znas mnoge gluposti, i meljes gluposti - takvi se i ponose :D.

1. mama ti debil
2.zavrsio fakultet, hvala, ti nisi ni iz srednje izasao
3.izrazavajuci se na ironican i satirican nacin sam aludirao da si pokusao mene uvrijediti, koristeci naziv plemena indijanaca(opet, koji nisi koristio apsolutno nikada, imas 9000 postova mozemo ih pregledati ako treba, dok nisi vidio klip svjedoka samoubistva pa ti to bilo simpa sta li?)
naravno da ti nisam prijatelj, ja sam tvoj kriptonit (anti-dera ako bas hoces) :D
4.vrlo dobro znam SVAKO znacenje rijeci-naziva Soson(shoshon) , sleng znacenje te rijeci u Sarajevu jeste upravo to naziv za Sandze(bas kao i Sandokan - tj. izmisljeni pirat iz crtanih i filmova), posto nisi iz Sa pokusavam ti objasniti ali posto ti je ego ko kugla zemaljska, jbg
5. nemoj mi se vise obracati, ignore, ne da mi se trositi tipke tastature na ljude kojima sve moras crtati

dera
09-04-2011, 14:58
1. mama ti debil
2.zavrsio fakultet, hvala, ti nisi ni iz srednje izasao
Koji je to fakultet da mi je znati :D.

all3n
10-04-2011, 14:32
pazzini eto i nagotomo svi su izjavili da mogu i da će preokrenuti u ligi prvaka..ako ništa makar se nadam da će ovu želju i volju koju pokazuju u izjavama pokazati na terenu..naravno i leonardo je isto obećao..pa očekujem da se bore kao ozljedeni lavovi,do zadnje minute :D i da svi navijače to vide ...

verma_interista
10-04-2011, 19:59
Leonardo iz dana u dan pokazuje da je glup pravo, cuj preokrenuti rezultat 2-5, haha, ne bi 2 Barcelone, a ne ovako slabasan Inter..
Jedva cekam da ode ovaj lik, da se uci na nekom Lecce-u, Cataniji, i td..i da nam ne upropastava klub.

Inter nema razloga ici u Njemacku, jer je to nemoguca misija..kad su nam onako na Meazzi stvarali prilike, pored 5 komada, sta ce nam tek kuci raditi, i vjerujem da cemo i tu utakmicu izgubiti, jer je ekipa stara, potrosena, i na celu sa uzasnim trenerom.

Rafael
10-04-2011, 21:25
Leonardo iz dana u dan pokazuje da je glup pravo, cuj preokrenuti rezultat 2-5, haha, ne bi 2 Barcelone, a ne ovako slabasan Inter..
Jedva cekam da ode ovaj lik, da se uci na nekom Lecce-u, Cataniji, i td..i da nam ne upropastava klub.

Inter nema razloga ici u Njemacku, jer je to nemoguca misija..kad su nam onako na Meazzi stvarali prilike, pored 5 komada, sta ce nam tek kuci raditi, i vjerujem da cemo i tu utakmicu izgubiti, jer je ekipa stara, potrosena, i na celu sa uzasnim trenerom.
Tebe sam upamtio po nizu jako dobrih postova,nemoj se blamirati s ovim :) ... ''upropaštava nam klub'' - a baš nam je upropastio nakon Beniteza nema što,već se lako zaboravljava Leov niz pobjeda i rekord,ali istina je da se pokazuju s vremenom njegove trenerske slabosti. Inter ima itekako razloga ići u Njemačku,pokazati Shalkeu da je ono bila jedna slaba večer koja se nadamo da se neće ponoviti.

Quaresma#7
11-04-2011, 14:40
Pozvani na utakmicu. Čak i Wally je medju njima.

Portieri: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 15 Andrea Ranocchia, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 55 Yuto Nagatomo;

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 14 Houssine Kharja, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Philippe Coutinho;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev

necainter
11-04-2011, 16:00
Napokon da docekam taj trenutak,da vidim opet Waltera medju pozvanima za utakmicu

Quaresma#7
11-04-2011, 16:29
http://www.shrani.si/f/2B/tI/4RcufaZY/inter.jpg

Svi brojevi su na našoj strani :D :zastava::nova::miniforza:

Huska
11-04-2011, 17:41
ajd otvorite temu za ovu tekmu....

kao i uvijek i pred ovu utakmicu sam optimista i vjerujem u nas prolaz :D

JC

Maicon--Lucio--Ranocchia--Nagatomo

Zanetti--Cambiasso

Pandev--Sneijder--Eto'o

Milito

da Maicon i Nagatomo ponove utakmcu od vikenda imali bi velike sanse, jer oni su nam kljucni pored Sneijder i Eto'o...

asmo da Leo ne udje kukavicki u utakmicu sa 534643 defanzivnih veznih, jer nemamo sta izgubiti trenaju nam najmanje dva gola do poluvremena...

adiK
11-04-2011, 18:32
Ne treba hiljadu zadnjih veznih ako Zanetti igra tu poziciju i pokriva Maicona, to sam govorio i prije prve utakmice, stavivsi Nagog Tomu, al Leo ne slusa pa ne slusa, ugl nije ti losa formacija s tim da Cou mora biti na klupi jer u ovog Pandeva nikakvog povjerenja nemam :/

dera
11-04-2011, 18:51
http://www.shrani.si/f/2B/tI/4RcufaZY/inter.jpg

Svi brojevi su na našoj strani :D :zastava::nova::miniforza:
Znas li ti kad smo mi izgubili 2-5? 05.04 - Schalke 04 zabio 5 golova ;).