PDA

View Full Version : Inter - Genoa (12 Jan 11)


Grujinho
10-01-2011, 00:56
http://www.shrani.si/f/1Q/WV/4OJrFgyA/inter-genoa.png


Očekujem da odmorimo nekoliko standardnih igrača, da šansu dobiju mlađi igrači (Santon, Biabiany....) jer smo ušli u period u kojem igramo utakmicu svakih 3 dana, i da protiv bivših suigrača debituje Andrea Ranocchia..


Forza Ragazzi!

Il Mago
10-01-2011, 02:19
ovako bih ja volio da to bude :

Castelazzi - on mora jer je JC povrijedjen
Maicon - treba mu igre,sve je bolji i bolji,utakmice su mu najvaznije trenutno
Ranocchia - da se lagano uvodi u prvu postavu
Lucio - da se uigra sa Ranocchiom jer je vrijeme da nam to bude stoperski par
Santon - da vidimo mozel sta
Mariga - dragulj,al realno nema mjesta
Zanetti - tito
Cambiasso - u fenomenalnoj je formi mora igrat
Pandev - novu godinu je poceo sasvim solidno
Eto'o - da povrati formu
Milito - da proradi aBd

____________Luca
Maicon_Ranocchia_Lucio_Santon
___Zanetti_Camb_Mariga
____Pandev_Milito_Eto'o


i naravno da prodjemo :D

Artband
10-01-2011, 09:08
Prenos na Sportklubu +.

Inače meni se čini da Đenova igra najtvrđi fudbal ove sezone, gotovo svaka utakmica bez golova.
Baš su loši ove sezone, jedva iznad prosjeka, iako imaju solidan napad.
Pošto gotovo sigurno neće otići u Ligu Evrope, pretpostavljam da bi trebali uložiti veliki
napor u ovo takmičenje.

Ali mislim da ćemo lako proći za razliku od prošle godine, posle ludila u produžecima.

adiK
11-01-2011, 01:40
Andrea pocinje po prvi put u crno-plavom dresu :)

Il Mago
11-01-2011, 21:03
Portieri: 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni, 92 Alberto Gallinetta;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 15 Andrea Ranocchia, 23 Marco Materazzi, 24 Nelson Rivas, 39 Davide Santon;

Centrocampisti: 11 Sulley Muntari, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 40 Obiora Nwankwo;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 31 Denis Alibec, 88 Ludovic Biabiany.

InteristaSA
11-01-2011, 21:53
Nebi nesto pretjerao odmarao igrace jer ako ima ista treba sad tu su utakmice,nastaviti pobjednici niz i Renochia se mora polako uvoditi u prv sastav od ove utakmice pa nadalje!!!

KOliko nam je srece ova cup donio prosle godine i volio bi to da ponovimo i ove godine!!

Balotelli#45
12-01-2011, 13:16
INTER (4-3-1-2): Orlandoni, Santon, Ranocchia, Materazzi, Zanetti, Mariga, Muntari, Obi, Cambiasso, Eto’o, Pandev. A disposizione: Castellazzi, Maicon, Cordoba, Biabiany, Nwankwo, Alibec, Milito. Allenatore: Leonardo
GENOA (4-4-2): Scarpi, Mesto, Moretti, Dainelli, Criscito, Rafinha, Veloso, Rossi, Kharja, Rudolf, Sculli. A disposizione: Perin, Kucka, Milanetto, Zuculini, Jelenic, Palacio, Boakye. Allenatore: Ballardini

Arbitro: Pierpaoli di Firenze
sad ova probably formazioni nije bas prva postava ko sto rekose :sivi: jes da je rekao Leo da cemo malo da mesamo al ovolko :D

Quaresma#7
12-01-2011, 14:14
Ko sve prenosi utakmicu?

Guro
12-01-2011, 15:34
trebalo bi sport klub???

Il Mago
12-01-2011, 15:36
sportklub + prenosi.a ima i na Rai 2.

necainter
12-01-2011, 16:02
Da,ima SportKlub+,i neka od 4 Arene prenosi sigurno...i imas na streamovima... :D

InteristaSA
12-01-2011, 16:50
Ovaj nas SK+ ne prenosi koliko sam vidio...prenose palermo cini mi se cc sabani!!

Il Mago
12-01-2011, 16:52
na desnoj strani kad otvoris link pogledaj :D http://www.sportklub.info/

ili jos bolje http://www.sportklub.info/vest.php?id=inter---djenova-21-00-sk-

sabane :D

Moca93
12-01-2011, 18:38
pa da ,a ja imam osnovna 2 sp-a RASPALI TOTAL -.-

necainter
12-01-2011, 19:14
Ja imam sad ovaj neki Telekomov OpenIP TV i ima sve 4 Arene...ali vcrs idem na rodjendan,pa nisam tu za tekmu

InteristaSA
12-01-2011, 19:16
na desnoj strani kad otvoris link pogledaj :D http://www.sportklub.info/

ili jos bolje http://www.sportklub.info/vest.php?id=inter---djenova-21-00-sk-

sabane :D

Mago u sarajevu niko nema SK3 samo SK i SK+ sabane jedan:D
Ako ti imas SK3 svaka ti cast onda:D

Il Mago
12-01-2011, 19:20
sabane danas je bilo + ocam mog :D promjenjeno u zadnji cas izgleda,pogledaj komentare ispod :S

iako na pocetnoj i dalje stoji da je na + utakmica,al je izgleda promijenjeno evo gledo sam sad na kanalu pise ipak da barsu prenose :S

imas onda na Rai 2 :P

jesil ovo ti komentar ostavio ? :sivi: :D

Moca93
12-01-2011, 19:33
ja planiram uvesti taj iptv zbog arena,ali fora je onda sto nemas sportklub i englesku premijer ligu. Znaci govna su razdvojili sve ,samo da bi narodu uzeli sto vise para!

adiK
12-01-2011, 20:19
Mago u sarajevu niko nema SK3 samo SK i SK+ sabane jedan:D
Ako ti imas SK3 svaka ti cast onda:D
Ko ima Telemach prosireni paket ima SK3 :D

Il Mago
12-01-2011, 21:23
Inter: 12 Castellazzi; 13 Maicon, 15 Ranocchia, 23 Materazzi, 39 Santon; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 4 Mariga; 11 Muntari; 27 Pandev, 9 Eto'o.
A disposizione: 21 Orlandoni, 6 Lucio, 20 Obi, 22 Milito, 22 Milito, 24 Rivas, 40 Nwankwo, 88 Biabiany.
Allenatore: Leonardo.

Genoa: 73 Scarpi; 17 Rudolf, 3 Dainelli, 24 Moretti, 4 Criscito; 33 Kucka, 42 Veloso, 11 Kharja; 18 Rafinha; 29 Jelenic, 25 Boakye.
A disposizione: 88 Perin, 7 Rossi, 8 Palacio, 14 Sculli, 20 Mesto, 36 Zuculini, 77 Milanetto.
Allenatore: Davide Ballardini

Arbitro: Nicola Pierpaoli di Firenze

Artband
12-01-2011, 21:26
Pu 'bem im. Ja jutros pogledao na teletekstu SK+ i pisalo da ima prenosa, kad sam vidim uvalili ovaj španski kup, a sajt im riknuo.

Odlično što Ranokia igra, ipak Leonardo neće pustiti kup tako lako.

Esquivel
12-01-2011, 21:37
http://img690.imageshack.us/img690/258/97364187.jpg (http://img690.imageshack.us/i/97364187.jpg/)

Divno!!! :rolleyes:

Quaresma#7
12-01-2011, 21:41
Malo me čudi gde je Balardini postavio Rafinhu. Koliko znam on je bek tipa Maicon. Naznam što ga je dao iza napadača.

Pirate_Girl4
12-01-2011, 22:50
Vodimo 2:0, i to mi se sviđa... PUNOOOO! :D Eto'o kralj!

Il Mago
12-01-2011, 22:50
dobro igramo...Eto'o fenomen,Munta odlican,Maicon ponovo asist,Ranocchia bez greske,ostali svi dobro...

al najbolje je sto Santon igra odlicno po lijevoj strani,nadam se da ga ova utakmica vraca u prvi tim,stvarno super igra !

Grujinho
12-01-2011, 22:59
Suljo solidan...nebi rekao da je bio odličan, jer je promašio par kratkih dodavanja, inače je odigrao dobro...

Maicon se vrača, več treča utakmica zaredom u kojoj je zapisao barem 1 asistenciju...

Santon vrlo vrlo dobar...samo neka nastavi tako i Chivu neče još dugo biti u prvih 11

Ranocchia siguran...iako je 15 godina mlađi od Materazzija izgleda bolje i on če biti vođa interove obrane u sljedečim godinama

Eto'o kralj...šta da se kaže...

Svi ostali isto tako dobro...zadovoljan sam...Genoa praktički bez šanse...Neznam šta je Rafa radio sa njima da su igrali onako...hvala bogu pa sada izgledamo mnogo bolje...

Il Mago
12-01-2011, 23:19
Mislim da je Muntari s ovim nepoozdravljanjem Biabiania zavrsio svoju epizodu u Interu...drag mi je igrac al mu ovo nije trebalo...

zao mi Ranocchie sto napravi penal,bio je odlican do penala :S :(

Mariga majstor :D

Grujinho
12-01-2011, 23:21
Ma Suljo če u svakom slučaju napustit Inter nakon sezone...barem ja tako mislim...več ga neko vrijeme naši pokušavaju prodat

Mariga nakon još jedne asistencije maicona :)

Il Mago
12-01-2011, 23:48
ljudi su nas razvalili u drugom poluvremenu,za klasu su bili bolji :D

Castellazzi majstor.stvarno je odlican golman :cool:

evo ga 3:2 :mad:

Pirate_Girl4
12-01-2011, 23:59
Dobro smo igrali dok nismo primili prvi gol... Onda smo odjednom oslabili, vjerovatno se malo više opustili i... Rezultat toga su primljeni golovi. :/
Šteta za onaj penal, mogao se izbjeći, nije trebalo da to Ranocchia uradi, ali... Jbg, dešava se svašta. Sve u svemu, zadovoljna sam pobjedom našeg kluba, dijelom zadovoljna njihovom igrom, a najbolji mi je bio Castellazzi, kralj, branio je odlično, iz utakmice u utakmicu je sve bolji i bolji. Svaka čast Inter! :nova:

Maicon
13-01-2011, 00:00
Jeli ima uzvratna tekma ?

ado_inter
13-01-2011, 00:07
meni je sve bilo ok izuzev izmene sto je muntaria izbacio ako je ko trebo da izadje to je pandev koji apsolutno nista nije uradio i ne znam po cemu zasluzuje da odigra cijelu utakmicu a ne suljo i vidjelo se cim je izaso igra se raspala

Grujinho
13-01-2011, 00:08
Jeli ima uzvratna tekma ?

čini mi se da ne ali nisam siguran

Quaresma#7
13-01-2011, 00:13
Nema uzvratne utakmice.

Meni su biili svi dobri osim Pandeva. Stvarno nismo imali nike koristi od njega. Trčkara ko neka šeprtlja po terenu i izgubi svaku drugu loptu. Malo me Leonardo iznenadio sa onom izmenom Munarija koji je za mene bio jedan najboljih u prvom poluvremenu. Trebo je van dati Pandeva.

Drago mi što se Maicončina vrača u formu, Ranocchia mi je bio dobar osim onog penala. Santon isto bio solidan nikakvih grešaka nije pravio neka tako i nastavi. A Mariga se razvija u velikog igrača, biče ukratko jedan glavnih u vezi u Interu.

Maicon
13-01-2011, 00:16
Ma extra pobjeda je pobjeda , zna li se sa kime sledecu igramo ?

ado_inter
13-01-2011, 00:18
Ma extra pobjeda je pobjeda , zna li se sa kime sledecu igramo ?

pobjednik napoli bolonja :)

necainter
13-01-2011, 02:01
Ja nisam mogao da gldm utakmicu,bio sam na rodj ali sam sve vreme pratio rezultat :D
Ako moze neko detaljno,za svakog igraca kakav je bio i kako smo celokupno igrali...?

DenchiNL
13-01-2011, 02:35
bilo je dobrih stvari , ali nam onaj penal nije trebao a ni ovaj Scullijev(greška odbrane)
Mariga će biti jako dobar igrač , čini mi se najbolji kao zadnji vezni ,može biti kao Chelseajev Mikel možda i bolji, a i Muntari je bio solidan, ja ga se ne bih još riješio , on je savršena zamjena za Dekija (Isti profil igrača , trkač,borben,jak čak i puca iz daljine) ipak smo večeras poveli iz njegovog centaršuta (tehnički nepravilnog ali ipak), za Ranocchiu je možda još prerano , treba mu još vremena da se navikne na ostale igrače, uglavnom ima problema sa pozicioniranjem, Pandev? ne znam ima li smisla trošiti riječi na njega???
treba ga prodati ili pokušati zamijeniti za nekog pismenog špica ili krilo (Vargas,Sanchez,Hulk,Forlan) dok ih nisu drugi klubovi pokupili.

Moca93
13-01-2011, 12:07
Trener Đenove kaže da svi znaju u čiju korist sviraju sudije kada igrate protiv Intera...
http://www.sportske.net/text_images/201101/eto28467020110113043949.jpgTrener Đenove, Davide Balardini upire prstom u sudiju Nikolu Pjerpaolija, posle poraza sinoć na ''Đuzepe Meaci'' u okviru kupa Italije.

Inter je slavio sa 3:2, a Balardini veruje da je Andrea Ranoća trebalo da bude isključen posle faula nad Rudolfom. Sudija je Ranoći pokazao žuti karton i dosudio penal za goste.

''Mislim da smo pokazali više od Intera, ali i pre svega znaš, da kada dođeš ovde, stvari mogu da se okrenu. Moraš da odigraš dobro u Milanu, ali svi znaju šta se dešava kad igraš protiv Intera. Sudija je uvek vođen na strani tima koji nas dočekuje'', kratko je Balardini izrazio nezadovoljstvo.

mourinho
13-01-2011, 13:06
bilo je dobrih stvari , ali nam onaj penal nije trebao a ni ovaj Scullijev(greška odbrane)
Mariga će biti jako dobar igrač , čini mi se najbolji kao zadnji vezni ,može biti kao Chelseajev Mikel možda i bolji, a i Muntari je bio solidan, ja ga se ne bih još riješio , on je savršena zamjena za Dekija (Isti profil igrača , trkač,borben,jak čak i puca iz daljine) ipak smo večeras poveli iz njegovog centaršuta (tehnički nepravilnog ali ipak), za Ranocchiu je možda još prerano , treba mu još vremena da se navikne na ostale igrače, uglavnom ima problema sa pozicioniranjem, Pandev? ne znam ima li smisla trošiti riječi na njega???
treba ga prodati ili pokušati zamijeniti za nekog pismenog špica ili krilo (Vargas,Sanchez,Hulk,Forlan) dok ih nisu drugi klubovi pokupili.

Više manje se slažem sa Denchijem, Mariga je ogroman potencijal, sreća je i zbog takvih mladih igrača što smo otjerali onu nesreću tzv. trenera, jer takve igrače treba "brusiti" i razvijati, odnosno raditi sa njima da postanu vrhunski za što kraće vrijeme. Mariga me konstitucijom i kretanje podsjeća na Patrika Vijeru, nadam se da će ga i kvalitetom dostići. Svakako odlično ulaganje u budućnost. U ovim utakmicama koje je vodio Leo mi je najdraža stvar (pored toga što igramo mnogo agresivnije) postepeni povratak Maicona kojeg smo navikli gledati prošlih sezona. Maicon je mnogo agresivniji i agilniji nego kod Badniteza, velikog stručnjaka koji mu nije dao preći centar. Sa Maiconom naprijed napadje 50% opasniji. Eto koliko znači trener! Još da se Milito i Snajke vrate u formu, optimista sam i za Skudeto. Pored Maicona, oduševio me Cambi; čovjek igra sa toliko srca i žara kao da je finale lige šampiona. Odličan!

Huska
13-01-2011, 15:55
nisam gledao tekmu OPET :D, ali kako citam po forumima vesele bolje partije Maicona i Santona koji se polako vracaju, jos Leo pohvalio na kraju tekme Bambina tako da je ocekivat da dobije vecu minutazu,a zasluzio je...

zao mi Ranocchie, ali njemu treba dati vise vremena dok se malo uklopi sa ekipom..

Leo nastavio svoju sjajnu seriju...mislim da se pocinju tresti gace onim ciganima iz drugog dijela milana...

i da jos nesto Eto'o je najbolji napdac na svijetu :cast: ... sa kojom lakocom lik trpa to nije normalno

Nera
13-01-2011, 19:52
Ja sam neki malo duzi pregled odgledao, i moje neko vidjenje je sledece:
Santon je bio bolji nego dok je tu bio Benitez, i nadam se da ce samo tako nastaviti. Maicon napreduje konstantno, Rannochia osim penala bio dobar, Castellazzi solidan, Matrix los (on na ljeto mora da ide pod hitno, kriv za drugi gol, potpuno izgubio igraca).
Na sredini Cambiasso kao u najboljim danima, Javier odlican, Mariga takodje, Muntari solidan (izasao jer je imao problema sa povredom, ali uprkos tome se naljutio, i odgurnuo Baresia pri izlasku sa terena - konjina, treba ga prodati odmah, ionako je rupa kao igrac).
Pandev se trudio, ali nekonkretan, dok je Eto'o s takvom lakocom zabio dva gola, da je to smijesno... Biabiany neprimjetan.

necainter
13-01-2011, 19:55
Matrix los (on na ljeto mora da ide pod hitno, kriv za drugi gol, potpuno izgubio igraca)
Da prodamo Matrixa???

Nera
13-01-2011, 20:02
Da prodamo Matrixa???
Mislim da mu ugovor istice na ljeto, tako da mu ga ne treba produzavati, tj. pustiti ga da ode u penziju, ili u neki drugi klub. Iskreno, Rivas bi mi igrao prije njega.

Quaresma#7
13-01-2011, 20:19
Koliko ja znam Matrixu ističe 2012.

necainter
13-01-2011, 20:32
Pa,kada mu istekne ugovor,neka ode u penziju,dodeliti mu neki cin (ili kako se to kaze) kao Toldu,jer ipak je jedna od legendi kluba... ;)

DenchiNL
14-01-2011, 00:50
Mislim da mu ugovor istice na ljeto, tako da mu ga ne treba produzavati, tj. pustiti ga da ode u penziju, ili u neki drugi klub. Iskreno, Rivas bi mi igrao prije njega.

mislim da je razumljivo da griješi čovjek ne igra skoro čitavu sezonu, Chivu igra puno češće pa opet griješi , kao i Ranocchia iz prve postave dolazi kod nas i prvi nastup pravi penal, ne vjerujem da će Matrixa prodati kao ni Cordobu, koji isto nije sjajan, Matrix ima određene kvalitete koji u ovoj tekmi gdje protivnik igra na counter nisu mogli izaći na vidjelo, Mou ga je znao koristiti savršeno protiv timova koji igraju sa target-manom , mislim da imamo širok tim i ne treba sad puno mozgati da bi shvatili da baš nije optimalno staviti Cordobu od 1,67m da čuva Tonija od 1,97m , ili sporog,visokog Matrixa da čuva brzog tehničara kao Rudolf/Sculli , treba se prilagođavati protivniku.

ado_inter
14-01-2011, 01:44
iskreno ni ja ne volim matrixa i po meni neka ga na klupi i u klubu al nek ne ulazi u igru :P

Quaresma#7
14-01-2011, 14:01
Matrixa ne treba prodavati. On je jedna izmed ikona kluba i dosta je važan u klubu zbog marketinga jer jedan od glavnih lica Nike-ja u Interu. Previše je isto drag publiki (nama) i samom Morattiju da ga pusti iz kluba. Zaslužio je da završi karireru u Interu.

Nera
16-01-2011, 00:10
Pazi, iskreno, kao neko ko je navijac Intera punih 13-14 godina, po malo se i stidim ako je Marco Materazzi ikona kluba. Prelako se dodjeljuju "titule": legenda, ikona, simbol,itd. Legenda je: Zanetti, Meazza, Fachetti, Suarez, Zenga,itd, a ne ovaj mesar. Ima grubih igraca, ali ovo na 0:18 moze samo idiot da uradi. Ovo je namjerno povrijedjivanje ljudi...
http://www.youtube.com/watch?v=z-WFJPcpVjg

Za marketing je vazan bio poslije SP-a 2006-e, iskoristio je tada svojih 5 minuta slave, od tada nije to to.

@Denchi, shvatam sto hoces da kazes, ali je on cijele ove i prosle sezone najslabija karika. Jesi vidjeo protiv Parme sto je radio? Kod prvog gola ga je (takodje stari) Crespo ostavio u 2 metra, dok mu je drugi poklonio sam Materazzi. Da ne spominjem glupost zbog koje smo izgubili derby (a on kao iskusan igrac)...
Mislim da ga je grijeh uporedjivati sa Cordobom, jer je Ivan Ramiro izuzetno koristan, i cini jak tandem sa Luciom. Njega se definitivno ne bih odrekao. I da, nije Cordoba taj koji je priznao da je htjeo preci u bilan, nego ikona od Materazzia ;)

Quaresma#7
16-01-2011, 00:24
Ipak neka njega. Čovek nema ništa protiv toga što sedi na klupi. Bolje da nam je on za backup nego Rivas. Onih 2 milijona koja prima su ništa koja su dobivali Mancini, Suazo, Crespo... a sedeli po klupama.

Greh bi ga bilo prodati.

Balotelli#45
16-01-2011, 02:04
po meni je Materazzi legenda kluba dosta je radio za nas i sve ,ali ipak Cordoba je veca nije Ramiro mnogo daleko od Zanettija i ostalih ja nzm sto njega niko ne pominje u tom svetlu i stalno ga zanemaruju

InteristaSA
16-01-2011, 02:22
Zanetti Cordoba MAterazzi Cambiasso od aktivinih sad igraca neki redoslijed..Mali su oni koji vole lik Marka Materezzia a da nisu navijaci Intera,al navijaci Intera ga neopisivo vole zbog onog sto on jest i sto je specifican tip i sto neda na svoj klub i brani boje svog kluba koliko moze..Materazzi-u nikad nebi pokazao vrata iz postovanja sta je on dao ovom klubu tolike godine,takvim igracima se ne govori da nadju novi klub nego im se kaze koju hoce poziciju da rade u klubu tako to veliki klubovi rade pa tako i INTER!!