PDA

View Full Version : Siniša Mihajlović


mourinho
19-11-2010, 17:22
Uvijek veliki fajter bez respekta prema protivniku...

Sinišina interesantna izjava koja pokazuje da ipak ima i onih lojalnih....
U svakom slučaju svaka čast Miha!

Miha would never coach Milan (http://www.football-italia.net/nov19n.html)
football-italia.net

mourinho
28-06-2011, 11:21
Haha, ovo ima samo u Italiji, da te kradu na press konferenciji :vfunny:

Mihajlovic wants his specs back (football-italia.net)

Fiorentina have asked for the person who stole Sinisa Mihajlovic’s glasses during a Press conference to return them.
Mihajlovic spoke to the media last week where he committed his future to the club after rejecting a switch to Inter.
However, the afternoon wasn’t without incident as the tactician’s spectacles were apparently taken at some point during the proceedings.
The Serie A outfit have released a statement requesting that the glasses, which had special significance for the tactician, be handed back to the club.
Should that not happen then Fiorentina have advised that they will then monitor TV footage to solve the mystery.

dera
15-02-2014, 17:51
Natjecanje u slobodnjacima? Može, ali tko izgubi, plaća 50 eura, rekao je Siniša Mihajlović svojim igračima koji su ga izazvali.
Naravno, Siniša im je uzeo 100 eura.
Nogometaši Sampdorije Angelo Palombo (32) i Enzo Maresca (34) napravili su glupost godine. Izazvali su trenera Sinišu Mihajlovića na dvoboj u slobodnjacima i izgubili!

Quaresma#7
15-02-2014, 20:28
:vfunny: pa nemores protiv Mihe se u tome takmiciti jos posebno ovi selabajzeri. :D

Biscione
15-02-2014, 21:14
Kad se sjetim prije nekih 5-6 godina kad je Inter ispao iz CL i kao uvijek kada ispadnemo iz CL uvijek narednu utakmicu igrači budu ko popišani i tako Inter se muči s nekim levatim 1-1 i u igru ulazi Miha i slobodnjakom nam donosi pobjedu od 2-1 i odmah trči i grli se s Manciom :crazzy:.

dera
22-06-2015, 22:14
"Uvek je bilo uzbuđenje biti protivnik Milanu, ali ovo je najveća čast. Učiniću sve da vratimo Milan na vrh, tamo gde pripada. Niko nije rekao da će biti lako, ali ne brinite, uspećemo", rekao je Mihajlović.
"Nije nam dozvoljeno da letimo nisko i postavljamo male ciljeve. Moramo da razmišljamo o velikim stvarima. Milan je uvek imao velike trenere koji su osvojili sve, mislim da u Italiji nema nikoga ko ima veću želju od mene da trenira Milan. Uspećemo"


Možeš zaboraviti da ćeš ikada Inter trenirati ;).

Biscione
22-06-2015, 22:35
A čini mi se prošle godine rekao da nikad ne bi mogao trenirati Bilan ili CFC Genou iz poštovanja prema svojim bivšim klubovima. Fuj, bagra

EL CUCHU 19
23-06-2015, 05:37
A čini mi se prošle godine rekao da nikad ne bi mogao trenirati Bilan ili CFC Genou iz poštovanja prema svojim bivšim klubovima. Fuj, bagra

Jadnik je bio ,jadnik je i ostao :omaj: i to još od 1991-e...

ajdin
23-06-2015, 09:32
nista sta ces covjek se okrenuo gradskom rivalu kad ga nasi nisu htjeli kada se nudio mada je tad bio neiskusan :D a to sto prica o njima je normalno nece reci jes okorjeli sam interista u crno cu vas zavuc sad ahha i mi smo njihovog die hard leonarda uzeli pa smo se pravikli naivci

dera
23-06-2015, 12:54
Jel Leonardo rekao da nije bio niko u Italiji ko je imao vecu zelju od njega da trenira Inter? Da mu je to najveca cast?

mourinho
23-06-2015, 14:33
"Nikad ne reci nikad" očigledno i ovdje vrijedi...