PDA

View Full Version : Lecce - Inter


Huska
07-11-2010, 20:48
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/0/05/Us_lecce.png/180px-Us_lecce.png http://upload.wikimedia.org/wikipedia/hr/thumb/1/1d/Internazionale.png/150px-Internazionale.png


Utakmica se igra vec u srijedu sa pocetkom u 20:45h.

Kao sto i sami znate zbog povreda necemo moci racunati na dosta bitnih igraca za ovu utakmicu...
Ali to nije razlog da ne pobijedimo 16. plasiranu ekipu Calcia, a onda u miru docekamo gradski derby sa milanom...

a evo i zadnjih medjusobnih duela:

http://img169.imageshack.us/img169/8161/53548894.jpg

Quaresma#7
07-11-2010, 21:14
Ako ovu ne dobijemo onda smo u velikim govnima.

necainter
07-11-2010, 21:46
Ovde dolaze u obzir samo tri boda sada,kada se pogleda da je Lazio izgubio sada,da smo mi pobedili priblizili bi smo im se puno,sada je 3 boda imperativ za nas,i ne da bude kao protiv Genove usrano da pobedimo,hocu da vidim igru i realizaciju,ne da ih nabijemo 0-3,4 vec bih bio zadovoljan i minimalnom pobedom

Pirate_Girl4
07-11-2010, 22:15
Moramo pobijediti, ne smijemo dozvoliti da i ovu odigramo loše kao prethodne utakmice..... Forza INTER! :nova:

Nera
07-11-2010, 23:44
Ko (kao ja :D ) ima Arenu-sport, prenos je na 3. kanalu. Definitivno ovaj mec moramo rijesiti u svoju korist. U odbrani od pocetka ocekujem Santona, dok na sredini ne znam kakva je situacija tacno, ali Obi je pokazao da ima kvalitet i karakter.

dera
08-11-2010, 00:48
Ovde ako ne dobijemo, Benitez je u govnima :).

Esquivel
08-11-2010, 01:25
Pobeda,pa makar i minimalna :)
Mozda bi trebao Rafa malo sanse dati Manciniu :)

InteristaSA
08-11-2010, 01:26
On je u govnima odavno..ako ne pobjede ode Rafa doma!!!!! poslije ove zadnje utakmice nista se nenadam jer neznam kako ce on motivisati ikoga da pobjede!!!jednostavno nesposoban za to!!!

mourinho
08-11-2010, 13:34
Ima li iko kakve informacije o zdravlju igraca, prijed svega Snajdera, Maicona i ostale četvorke iz veznog reda???

necainter
08-11-2010, 14:55
Sneijder je ok,koliko znm.A Maiconcina ce pazuirati 20-tak dana

Quaresma#7
08-11-2010, 14:56
Ovaj link je bačen na inter.it.

http://www.inter.it/aas/news/reader?N=50147&L=it

Huska
08-11-2010, 15:18
Ima li iko kakve informacije o zdravlju igraca, prijed svega Snajdera, Maicona i ostale četvorke iz veznog reda???
Sneijder ce vjerovatno biti spreman za derby, dok Maicona nece biti oko mjesec dana...a sto se ostalih povreda tice jedino je Deki blizu oporavka...

Il Mago
08-11-2010, 17:12
da je ovo samo pobijedit,bilo kako...a do iduce nedjelje i derbija ce se valjda oporavit koji igrac.

Forza Ragazzi !

necainter
08-11-2010, 18:20
ja se mng brinem kako cemo za derbi ako se ne oporave igraci
--------------JC-------------
-Cordoba-Lucio-Chivu-Santon-
-------Deki------Capitano----
Bia--------Snajdi-----Cou----
-----------Eto'o-------------
I Milito da udje u drugom pol. negde oko 55-60 min...i nznm koga imamo da je fit,a i za JC nznm kako je,mzd i Luca bude...bice jebano,ali verujemo da cemo opet pobediti Milaneze!
Forza Ragazzi!

Esquivel
08-11-2010, 18:39
Samo da ne bude novih povreda,i da pojedini igraci budu igrali timski,bice sve ok.

necainter
08-11-2010, 20:17
Samo toliko... :P

Huska
09-11-2010, 15:50
Portieri: 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni, 92 Alberto Gallinetta;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 23 Marco Materazzi, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon, 57 Felice Natalino;

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 20 Joel Obi, 29 Coutinho, 30 Mancini, 40 Obiora Nwankwo;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 88 Ludovic Biabiany.

Luca

Santon---Lucio---Cordoba---Chivu

Zanetti-----Joel Obi

Biabiany----Coutinho----Eto'o

Milito

volio bi da ovako zaigramo....

mourinho
09-11-2010, 15:58
samo umjesto Obija Deki... ako je dovoljno spreman

Huska
09-11-2010, 17:15
ma ne bih ja sa njim odmah u igru, nego mu dati priliku u drugom pol. da osjeti loptu pred derby tamo ce nam biti vazniji, a evo i Benitez je izjavio da sutra uzimamo tri boda...mene samo brine da ne izadjemo kao i protiv brescie u 442 formaciji...jos ako stavi Pandeva na krilo...

Rafa je rekao i kako ce mladi dobiti priliku, pa za ocekivati je Santona, Coutinha i jos jednog(Biabiany, Obi ili Obiora) najmanje u prvih 11...

DenchiNL
09-11-2010, 17:49
teška tekma, oni dobili bresciu kući, mislim da su malo jači od brescie, imaju dobru klupu

logično bi bilo da igramo ovako
http://www.footballuser.com/Formations/2010/11/34271_F_C__Internazionale.jpg (http://www.footballuser.com/34271/FC_Internazionale)

eh sad pošto Rafa i logika nisu baš, moguće je da od početka zaigra dosta djece poput Cou,Obi i Obiorah, jer nam poeni ne trebaju , Kontaš?

Esquivel
09-11-2010, 18:43
Lecce ove sezone ima dobar skor kuci i sigurno se nece braniti.Ne treba puno reskirati sa Militom,Pandevom i Dekijem..Obi,Cou,Bia,Santon od prve :)

necainter
09-11-2010, 20:06
teška tekma, oni dobili bresciu kući, mislim da su malo jači od brescie, imaju dobru klupu

logično bi bilo da igramo ovako
http://www.footballuser.com/Formations/2010/11/34271_F_C__Internazionale.jpg (http://www.footballuser.com/34271/FC_Internazionale)

eh sad pošto Rafa i logika nisu baš, moguće je da od početka zaigra dosta djece poput Cou,Obi i Obiorah, jer nam poeni ne trebaju , Kontaš?
a ti jel kontas da tako ne mozemo da igramo?
i ta tvoja "deca" su nama sada prva postava jer sigurno su cou i bia trenutno mng bolji od pandeva

---------- Post added at 19:06 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

A ljudi da mi vec jednom neko odgovori... :P
Sta je sa Juliom?

Huska
09-11-2010, 20:11
denchi tebi Pandev ima prednost ispred Coutinha i Bibianya samo zbog toga sto su ova dvojica "djeca", a nije bitno to sto su trenutno svjetlosnim godinama ispred njega, a i Milita isto tako...

mourinho
09-11-2010, 21:24
Coutinho ima mjesto u prvih 11 cak i kad svi budu na broju. Dok po meni, Bia jos treba da se izbrusi i uci od starijih. Pandev nije atraktivan igrac, ali mnogo mnogo vise doprinosi u fazi odbrane od Biabanija. To je vrlo znacajno pogotovo sad kad smo desetkovani u veznom redu. Zbog toga i zbog iskustva mu dajem prednost u odnosu na Biabanija. Ne znam otkud Sneider na ovoj slici, on nije ni pozvan.
Dok bih pored Lucia u odbrani volio vidjeti Matrixa, covjek je jako bitan za moral ekipe. A, iskreno volim ga gledati kada "lomi" protivnicke igrace :)

DenchiNL
09-11-2010, 21:46
denchi tebi Pandev ima prednost ispred Coutinha i Bibianya samo zbog toga sto su ova dvojica "djeca", a nije bitno to sto su trenutno svjetlosnim godinama ispred njega, a i Milita isto tako...

da mnogo su jaki (pog. fizički) , jel vi stvarno mislite da će lecce dopustiti ovoj dvojici tinejdžera da se šetaju s loptom, driblaju dodaju???
lecce je fajterski klub , ova dvojica zajedno nisu teški ko Milito, niti bi mu mogli uzeti loptu kad se zagradi, pandev slažem se jeste ograničen igrač, ali ovo je njegova utakmica , nek radi ono što najbolje zna trči i bori se 90 min i biće u redu. ne znam po čemu su svjetlosnim godinama ispred?? po rozim kopačkama, koliko je Milito dao golova a koliko njih 2 zajedno ??? o čemu pričate dali smo 4(slovima: četiri)!!! gola u zadnjih 6 utakmica u seriji a???? MILITO mora igrati!!! većinu tih tekmi su igrali ova 2 , pa nek se odmore malo.
ako je Rafa skrenuo s uma pa ne stavlja najboljeg strijelca prošle sezone u tim, niti radi na tom da ga vrati u formu(što je nemoguće na klupi) ,špic živi od samopouzdanja, šta me vi ubjeđujete u gluposti.

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 20:35 ----------

Coutinho ima mjesto u prvih 11 cak i kad svi budu na broju. Dok po meni, Bia jos treba da se izbrusi i uci od starijih. Pandev nije atraktivan igrac, ali mnogo mnogo vise doprinosi u fazi odbrane od Biabanija. To je vrlo znacajno pogotovo sad kad smo desetkovani u veznom redu. Zbog toga i zbog iskustva mu dajem prednost u odnosu na Biabanija. Ne znam otkud Sneider na ovoj slici, on nije ni pozvan.
Dok bih pored Lucia u odbrani volio vidjeti Matrixa, covjek je jako bitan za moral ekipe. A, iskreno volim ga gledati kada "lomi" protivnicke igrace :)

ako snajke nije pozvan tek onda može na njegovo mjesto Cou, inače ne.
Milito može komotno biti "meta" za sve one glupe visinske lopte što šutaju i naravno primati loptu i graditi se , i pokušati nešto isforsirati u prekidima.
i ja bih iskreno više volio Matrixa nego Cordobu ali Lecce igra s 3 naprijed jedan centralni i 2 krila , tako da zadnja linija tipa Cordoba-Lucio-Chivu se sama nameće a Santon može povući naprijed po potrebi, ako bi oni u toku tekme poslije ubacili još jednog špica (Chevantona/Di Michele/Jeda) onda bi logičnije da i Matrix uđe.
Pandev nek imitira Forresta Gampa jbg, jedino mu to ide , opet je vrijedan.

hulle
10-11-2010, 01:57
"...We tried 4-2-2 and it went rather well. We will see." Benitez (inter.it)

i webmastera uhvatila rafa groznica...sta je ovo..2 igraca su u wc ili dijele autograme :)

Dejo
10-11-2010, 04:20
Prvi put u zivotu bi volio da izgubimo, da Moratti razmisli da ono debelo prase od Benizeza posalje odakle je i dosao, jer sta ce mi znaciti ako pobijediomo, kada cu nastaviti gledati ovu patnju od Beniteza na klupi,zato poraz sada i u derbiju, pa da dovedemo bilo koga za trenera!!

simone
10-11-2010, 11:18
Jel još volite Crvenog??

Pa pogledajte mu malo roster iz Engleske. Pola igrača mu je uvijek bilo povrijeđeno. Loš trenažni proces i svi pucaju ko šibice. To je razlika između dobrog i lošeg trenera i točka. A isti taj trener je na početku rekao da ima dovoljno kvalitetnih igrača.

To me podsjeća na moje klince kad im kupiš 15 igrački a oni za 3 mjeseca potrgaju 6:-))

dera
10-11-2010, 13:21
Liverpool captain Steven Gerrard is impressed with the methods used by Rafa Benitez to get the best out of his players.

The Reds star confesses that he found it difficult to adapt to Benitez's meticulous methods before realising that his manager's dedication is what is required for success.

Ali normala, vi znate bolje :P.

necainter
10-11-2010, 15:07
pa kad steven kaze onda,msm........ xD

hulle
10-11-2010, 17:34
od 100 igraca je izvukao najbolje i nije nista osvojio :)
j te igrace, pa ja cu naci na livadama bolje

DenchiNL
10-11-2010, 18:02
Liverpool captain Steven Gerrard is impressed with the methods used by Rafa Benitez to get the best out of his players.

The Reds star confesses that he found it difficult to adapt to Benitez's meticulous methods before realising that his manager's dedication is what is required for success.

Ali normala, vi znate bolje :P.

ne njegovi rezultati znaju najbolje i hrpa ozlijeđenih igrača,
a ako baš cjepidlačimo onda ćeš primjetiti da se Rafa uopšte direktno ne bavi fizičkom spremom nego njegov pomoćni kadar(ali ga je ipak on odabrao)

Steven Gerrard je uradio što bi svaki dobar kapiten uradio , podržao svog trenera i svoj klub, šta je trebalo da kaže "ovaj cvikeraš veze nema" popio bi kaznu od kluba odmah, NAJbitnije od sve te priče s liverpoolom je da su mu dali otkaz!!! jer je bio dobar trener Kontaš??

mourinho
10-11-2010, 18:34
Liverpool captain Steven Gerrard is impressed with the methods used by Rafa Benitez to get the best out of his players.

The Reds star confesses that he found it difficult to adapt to Benitez's meticulous methods before realising that his manager's dedication is what is required for success.

Ali normala, vi znate bolje :P.


Bolje da ne stavljas ovakve izjave, vise su nego smijesne. Za Murinja ovo govore doslovce svi koje je trenirao, cak i oni koji sjede ili su sjedili na klupi. Pogledaj samo knjigu Dekija Stankovica i citate o Murinju...
Ali da ne bi bilo samo poredjenje sa Murinjom, to da Rafa zna izvuci najbolje iz svojih igraca ne sumnjam, ali rezultati to ne potkrepljuju.

necainter
10-11-2010, 18:47
LECCE (4-3-2-1): Rosati; Rispoli, Giuliatto, Gustavo, Mesbah; Munari, Giacomazzi, Vives; Piatti, Olivera; Corvia. All. De Canio
INTER (4-2-3-1): Castellazzi; Santon, Lucio, Cordoba, Chivu; Zanetti, Stankovic; Pandev, Coutinho, Eto'o; Milito. All. Benitez
'Fala k.... nije opet 4-4-2! :D

Il Mago
10-11-2010, 20:13
ne valjaju ti ovi sastavi nista,nema sanse da ce ovako bit :S

_____Luca
Santon_Lucio_Cordoba_Chivu
_Biabiany_Capitano_Obi_Couti
____Eto'o_Pandev


vako najavljuju sad,iako bih ja puno vise volio da bude ta tvoja... cuj Milito da ne igra :omaj: bez obzira sto nije u formi,mislim da je moro pocet,sad nisam optimista ni sekunde ako vako bude...

adiK
10-11-2010, 20:17
Evo nesto sto bih volio vidjeti:

Luca; Santon, Lucio, Cordoba, Capitano ; Stankovic, Obi ; Eto'o, Coutinho, Pandev ; Milito

necainter
10-11-2010, 20:19
Na FC Inter News pise ovako kao sto sam ja stavio,odatle sam i kopirao. :D

Esquivel
10-11-2010, 20:26
Najverovatnije ce biti 4-4-2,samo umesto Pandeva ce biti Milito..

Il Mago
10-11-2010, 20:58
Milito ne igra skoro sigurno...

a ovako ce izgleda bit :

__________Luca
Cordoba_Lucio_Chivu_Santon
_Bia_Capitano_Obi_Coutinho
_____Pandev_Eto'o

nek nam je Bog na pomoci :D

evo i postava :

LECCE: 22 Rosati; 33 Rispoli, 4 Gustavo, 3 Giuliatto, 28 Brivio; 10 Olivera, 20 Vives, 18 Giacomazzi, 11 Mesbah; 27 Jeda, 17 Di Michele.
A disposizione: 81 Benassi, 2 Donati, 5 Sini, 15 Ofere, 19 Piatti, 21 Grossmuller, 32 Coppola.
Allenatore: Luigi De Canio.

INTER: 12 Castellazzi; 39 Santon, 6 Lucio, 2 Cordoba, 26 Chivu; 4 Zanetti, 20 Obi; 88 Biabiany, 29 Coutinho, 27 Pandev; 9 Eto'o.
A disposizione: 21 Orlandoni, 5 Stankovic, 22 Milito, 23 Materazzi, 30 Mancini, 40 Nwankwo, 57 Natalino.
Allenatore: Rafael Benitez.

Arbitro: Paolo Valeri

:nova::interista:

InteristaSA
10-11-2010, 21:02
Ma platio Rumenko Gerardu da nesto kaze u njegovu korist..jedina istina a nemogu da vjerujem da se ja veceras bojim nekog Lecce da nas posteno razbije..na kakve niske grane nas rumenko dovede!!!

dera
10-11-2010, 21:08
Bolje da ne stavljas ovakve izjave, vise su nego smijesne. Za Murinja ovo govore doslovce svi koje je trenirao, cak i oni koji sjede ili su sjedili na klupi. Pogledaj samo knjigu Dekija Stankovica i citate o Murinju...
Ali da ne bi bilo samo poredjenje sa Murinjom, to da Rafa zna izvuci najbolje iz svojih igraca ne sumnjam, ali rezultati to ne potkrepljuju.
Poslije kazes da sam ja onaj koji prvi spomene Josea u svakoj temi. Za tvoju informaciju:
Benítez became only the third manager, after Bob Paisley and José Mourinho, to win the UEFA Cup and UEFA Champions League in successive seasons and he is the first manager to achieve this with two different clubs.

Inace, mogao sam ti staviti izjave i cijele ekipe Liverpoola, ali nisam poput tebe, dovoljno je da kapiten to kaze.

mourinho
10-11-2010, 21:21
Benítez became only the third manager, after Bob Paisley and José Mourinho, to win the UEFA Cup and UEFA Champions League in successive seasons and he is the first manager to achieve this with two different clubs.

Moram priznati da nisam ovo znao, zato svaka čast!



nek nam je Bog na pomoci :D

INTER: 12 Castellazzi; 39 Santon, 6 Lucio, 2 Cordoba, 26 Chivu; 4 Zanetti, 20 Obi; 88 Biabiany, 29 Coutinho, 27 Pandev; 9 Eto'o.
A disposizione: 21 Orlandoni, 5 Stankovic, 22 Milito, 23 Materazzi, 30 Mancini, 40 Nwankwo, 57 Natalino.
Allenatore: Rafael Benitez.


S obzirom na raspolozive igrace i ne moze mnogo bolje, mozda Dekija umjesto Obija, ali kao sto Huska rece, mozda je bolje ne rizikovati ga dodatno. Jedino Milito, ako bude ovako sjedio na klupi (pogotovo protiv "manjih" ekipa).... ne znam kad ce uhvatiti formu.

Forza_Grande Inter
10-11-2010, 21:38
ocekujem sad visoku pobjedu i izlazak iz krize pred derby

mourinho
10-11-2010, 21:41
Forza INTER!!!

obradujte nas veceras!

Esquivel
10-11-2010, 22:03
Opet mozemo imati 20 prilika a gola ne zabit,a protivnik 1 pa bingo..Realizacija i vise nego potrebna.

Il Mago
10-11-2010, 22:34
zalosno je gledat ovakav Inter...Obi igra odlicno !

InteristaSA
10-11-2010, 22:37
zato bolje je negledati..gledam City-United i ne nerviram se krivo mi samo sto sam odigrao 2 na Inter..

adiK
10-11-2010, 22:43
zato bolje je negledati..gledam City-United i ne nerviram se krivo mi samo sto sam odigrao 2 na Inter..
A ja fino kazem, NE na Inter :)

Pirate_Girl4
10-11-2010, 23:22
Svaka čast Militu na njegovoj proslavi za gol :)

esteban
10-11-2010, 23:39
Ovo ne valja ni malo

Il Mago
10-11-2010, 23:41
mislim da je vrijeme da Moratti ozbiljno razmisli o promjeni trenera ! da,povrede su tu,al ekipa koja ima u svom timu na terenu Eto'oa,Zanettia,Lucia,Chivua,Santona,Coutinha i u drugom poluvremenu Milita i Stankovica MORA pobijedit Lecce...

Spaletti uskoro osvaja titulu u Rusiji,mislim da bi ga se lako moglo nagovorit da nas preuzme,jer sa rumenim ocigledno ne ide...

sto se tice utakmice,drago mi je da je Milito zabio,Obi je bio dobar... Chivu dobar,al kriv za go,Eto'o standardno dobar,Coutinho solidan,Santon prosjecan,Biabiany los,Zanetti los,Pandeva zabetonirat na klupu itd...i da Lucio trebaju zabranit da ima vise od 2 dodira i da ide preko pola centra,barem 3 kontre nam je udario...

Sta sad da ocekujem od derbija ???

hulle
10-11-2010, 23:41
nije kriv mm, nije kriv rafa, nisu krivi treneri, doktori, nisu krivi ni igraci....

KRIVO JE MORE :)

ved300
10-11-2010, 23:43
kako je proslavio milito gol,nisam gledao

Huska
10-11-2010, 23:45
Bravo Rafa samo nastavi tako odlicno ti ide...

adointer
10-11-2010, 23:51
nije kriv mm, nije kriv rafa, nisu krivi treneri, doktori, nisu krivi ni igraci....

KRIVO JE MORE :)

hahahah.... Ma joj hulle care slabo igramo a pored povreda kriv je TRENERCINA koji nam je stogao....mislim realno nisu uvijek svi bili povrijedjeni a on je opet (imao loptu u svom posjedu i kruzio oko gola, i nije stvarao sanse) igreao jednostavno slabo....pa nije lijepo ni za oko ja ne znam sta on misli ja bi ga lijepo na vecericu veceras i rekao mars iz kluba DEBILU jedan...:))) :(

Il Mago
10-11-2010, 23:54
4. smo na tabeli...al ponosno 4.,u 11 utakmica smo dali velikih 13 golova...

aplausi per Rafa !

Moca93
10-11-2010, 23:54
http://www.youtube.com/watch?v=Co7c3W6YgEU
gazda bio,gazda osto... 100 %

Huska
10-11-2010, 23:58
kako je proslavio milito gol,nisam gledao
http://img600.imageshack.us/img600/5171/20101110221842.jpg

hulle
11-11-2010, 00:01
http://www.ledo.hr/logistic/upload/tbl_proizvodi/076886_rumenko2.png
RUMENKO 3Kn

http://www.loveagent.com/images/rafaelo.jpg
rafaelo 22,69Kn




http://static.guim.co.uk/sys-images/Sport/Pix/pictures/2010/1/17/1263748188977/Rafael-Benitez-001.jpg

Rafael "Rafa" Benítez Maudes Rumenko 5mil €


Neke se stvari nmg kupiti novcem, za sve ostalo tu je konzum potrosacka kartica :)

Esquivel
11-11-2010, 00:02
Ma sa starom formacijom da smo krenuli,uz izmene Milito sam u vrhu napada,Eto'o-Cou na krilima,Deki play,centralni Zanetti i Odlicni Obi.I krenuti po tri boda,i verujem da bi to i ostvarili,a posle ako bude bilo potrebno transformisati se u 4-4-2 izmeniti neke igrace i polako privodit utakmicu kraju.Ovako nemas rezultat,psihicki rastreseni docekujemo zatutnjali Milan...

Huska
11-11-2010, 00:02
4. smo na tabeli...al ponosno 4.,u 11 utakmica smo dali velikih 13 golova...

aplausi per Rafa !
i opet dodju neki i kazu, pa Jose je isto lose krenuo u sezonu kada je tek dosao u Inter...

jedino pozitivno iz ovoga veceras je sto sam ustedio oko 500-tinjak MB limita, tako sto nisam gledao tekmu, a ne planiram ni naredne gledati, jer trenutno nitko u Interu nije vrijedan da ja za njega bacam pare dzaba...

Pirate_Girl4
11-11-2010, 00:08
i opet dodju neki i kazu, pa Jose je isto lose krenuo u sezonu kada je tek dosao u Inter...

jedino pozitivno iz ovoga veceras je sto sam ustedio oko 500-tinjak MB limita, tako sto nisam gledao tekmu, a ne planiram ni naredne gledati, jer trenutno nitko u Interu nije vrijedan da ja za njega bacam pare dzaba...

Možda jest pozitivno što si uštedio toliko koliko sam ja potrošila, ali ne slažem se ovom zadnjom rečenicom. Čuj trenutno niko u Interu nije vrijedan....... E pa stvarno Huska :/

hulle
11-11-2010, 00:11
stvarno huska komentar ti je bezzz
cuj niko nije...pa sjecas li se ti zadnji put kad je mancini igrao? znas ti da je ovo jedna od najznacajnijih utakmica u zadnjih tindirli godina
vidjeti macinija kako igra ......neoderivo (bihnet rijecnik)

Huska
11-11-2010, 00:18
Možda jest pozitivno što si uštedio toliko koliko sam ja potrošila, ali ne slažem se ovom zadnjom rečenicom. Čuj trenutno niko u Interu nije vrijedan....... E pa stvarno Huska :/
reci mi ime balerine ili manekena na kojeg bi ja trosio svoje pare...gledao sam ja Inter i proslih godina kada nisu pobjedjivali, ali tada sam gledao igrace koji ginu na terenu do zadnje minute i nisam zalio, zbog Intera i imam Internet, jer mi za ostalo nije potreban, ali ovo ja ne mogu gledati...ja ne pamtim kada je Inter ovako jadno izgledao...

Pirate_Girl4
11-11-2010, 00:28
reci mi ime balerine ili manekena na kojeg bi ja trosio svoje pare...gledao sam ja Inter i proslih godina kada nisu pobjedjivali, ali tada sam gledao igrace koji ginu na terenu do zadnje minute i nisam zalio, zbog Intera i imam Internet, jer mi za ostalo nije potreban, ali ovo ja ne mogu gledati...ja ne pamtim kada je Inter ovako jadno izgledao...

Razumijem ja tebe, i ja sam ljuta zbog njihove igre, ali ipak smo mi njihovi navijači, vala i kad bih prešla limit zbog njih, ne bih žalila, jer ipak, ja vjerujem (nadam se) da je ovo samo trenutna kriza, koja će uskoro biti riješena...

Forza_Grande Inter
11-11-2010, 00:29
nemojte tako nismo jos kako kaze Rafa "improve" tek kad se to desi onda se tesko svima, znaci jest da nam bjezi bilan, al masina kad bude u pogonu "improve" onda niko nece imati sanse, ocekujem onda redom da padaju neke bercelone, chelseavci, mali bayerncici, jubentuscic, bilan ( vec sad ocekujem )........kad to uradimo ekipe poput bresiice, leccea nece ni pomisliti da nam se suprostave.......tesko tada svima.......a dotad zivimo u realnosti...........:O

ado_inter
11-11-2010, 00:33
nadam se da cemo i mi do kraja sezone pobjedit nekog jer ovi suparnicu pogotov u ova zadnja 2 kola su bili toliko jaki da nezz kako cemo igras sa slabijim uzas

a rafi jedino mogu pozelit otkaz i to sto prije :)

Pirate_Girl4
11-11-2010, 00:36
nemojte tako nismo jos kako kaze Rafa "improve" tek kad se to desi onda se tesko svima, znaci jest da nam bjezi bilan, al masina kad bude u pogonu "improve" onda niko nece imati sanse, ocekujem onda redom da padaju neke bercelone, chelseavci, mali bayerncici, jubentuscic, bilan ( vec sad ocekujem )........kad to uradimo ekipe poput bresiice, leccea nece ni pomisliti da nam se suprostave.......tesko tada svima.......a dotad zivimo u realnosti...........:O

UPRAVO TAKO. A do tad, živimo u realnosti... :/

Huska
11-11-2010, 00:42
Razumijem ja tebe, i ja sam ljuta zbog njihove igre, ali ipak smo mi njihovi navijači, vala i kad bih prešla limit zbog njih, ne bih žalila, jer ipak, ja vjerujem (nadam se) da je ovo samo trenutna kriza, koja će uskoro biti riješena...
ma nije to stvar krize, pa i prosle sezone smo bili u goroj krizi( kada nismo par tekmi za redom dobili pred kraj sezone), ali gledao sam igrace koji se bore, a ne manekene koji se vuku po treneru kao da igraju pirelli kup...

meni nije krivo kada kiksamo, ali kada vidim volju kod igraca, da se svi bore i ginu na terenu, a ne kao ovo sto trenutno rade

Esquivel
11-11-2010, 02:39
Sticajem okolnosti ispalo je jako tesko gostovanje Lecceu,ali zato se protiv Milana ocekuje lepsa predstava nasih igraca!Jer nema vise mesta za neresene i izgubljene utakmice,samo pobeda spasava.Vecerasnju utakmicu da smo dobili igraci bi posvetili Samuelu(a navijaci su mozda krili nekakav transparent :)).Eto jos jedan motiv zasto pobediti Milan,valjda nas nece izneveriti..

simone
11-11-2010, 09:24
Liverpool captain Steven Gerrard is impressed with the methods used by Rafa Benitez to get the best out of his players.

The Reds star confesses that he found it difficult to adapt to Benitez's meticulous methods before realising that his manager's dedication is what is required for success.

Ali normala, vi znate bolje :P.

Baš je bio dobar, zato su ga i ostavili da ih trenira:crazzy:

Sjećam se jedne scene, redsi gube, a rumeni vadi van Torresa dok Gerrard gleda s rukama na bokovima i pita se "Wht the fuck??"

Mislim da je bolje da ga smijene prije nego nam kupi Aquilanija, Ben Ayouna ili Kuyta. To su igrači za Sampdoriu a ne za Inter.

mourinho
11-11-2010, 12:04
Loše, gore, grozno, šta je sledece ne znam. Svaka utakmica nam je sve lošija.
Santon 0 (nula), napravio je grešaka koliko Chivu u 10 utakmica. Nadam se da mu je ovo bilo samo loše vece.
Drago mi je zbog Militovog gola, kao i zbog Obija koji je oigrao više nego solidno.
Nadam se da ce se još neko od igraca vratiti u postavu za derbi. Protiv milana cemo prelomiti sezonu, u pozitivnom ili negativnom smislu.

dera
11-11-2010, 12:05
Opet cu da kazem isto kao i protiv Brescie - da li smo gledali istu tekmu? Bili smo jaci, ali nismo imali srece kao ni sa povredama:
http://www.youtube.com/watch?v=7LhZM8M4k-U

mourinho
11-11-2010, 12:15
Ja sam gledao Lecce - Inter, ne znam sta su drugi gledali. Imali smo sansi, nije da nismo, ali je to daleko od nekih izradjenih akcija i tecne igre. Normalno je da smo bili jaci, ako to ne mozemo protiv Leccea koji ima budzet kao nasa dva najplacenija igraca zajedno, onda bi to stvarno bilo porazavajuce. Medjutim, ono o cemu ja govorim je ocajna igra, pogotovo u prvom poluvremenu, izgleda da je citav tim anemican (ne samo Snajder). Igra ruzna, bezidejna totalno, takvi smo u prvenstvu od pocetka sezone.
I pustite povrede. To moze biti izgovor da igramo sa Barselonom ili Realom, ali sa Lecceom???

Esquivel
11-11-2010, 12:48
Sve to stoji,al' drugari kad smo primili go svi su stojali niko nije skako osim Olivere (:)).Castellazzi mrcina,od dva metra samo ispraca loptu pogledom,umesto da vlada petercom,on i oni stoje.Eto to me je najvise naljutilo.

InteristaSA
11-11-2010, 13:09
dejane nisi u pravu sta ce luka kad mu frajer skoci na 6 metara svi stoje gledaju..razmisljaju o necemu..vide se da je to sve rasulo radi ko sta hoce..nevjerovatno Lucio hoce sve da prodje santon grijesi kao malo dijete...jednostavno losi i neznam kako ikog mogu pobijediti..rekao sam Rafa mora ici i to je to!!!i citam mu izjave poslije tekme nevjerovatno koliko covjek izgovora trazi sto nemoze jedno Lecce da pobjedi koje kako Mourinho rece budjet kao Etoo i MIlito sto imaju platu i ljudi ravropravni..da neznam ko fali to se dobija..tako rade velike ekipe s trenerom a al jbg Inter je velika ekipa al nema trenera !!

necainter
11-11-2010, 14:00
Ok,pobedjivali smo Werder 4-0,deklasirali Totenham u prvom pol. pa i Bari 4-0,pa smo stiazli Palermo za 10 min da bi pobedili 2-1...pa onda Brescia 1-1,Lecce 1-1...i to je sve na silu igranje.Niko nema ideje,niko nzna sta da radi i kako da zavrsi akciju,igraci nemaju volju...mi imamo posed,ali na sta ode taj posed,ne na stvaranje dobrih sansi,nego na dobacivanje oko kaznenog prostora protivnika...da Benitez ima bolji rezim treniranja ne bi smo imali povrede ovako,i da on zna da motivise igrace,imali bi i volju i ideje,ali ovako nista.Sa strahom ocekujem derbi,msm stv. sada,prosle sezone smo gazili velike ekipe i onda Lecce i ekipa nisu mogli da se nadaju bodu ili cak trima boda,toga nije bilo kod Mourinha...ali opet,besmisleno je uporedjivati VELIKOG MOURINHA i jednom beniteza...sada na derbiju ako dobije,ostaje sigurno do kraja sezone kod nas,ali ako odigra nesreseno ili izgubi (cega se ja bojim da hoce) ,leti...!

---------- Post added at 13:00 ---------- Previous post was at 12:55 ----------

Gde je sada ovaj INTER,gde su ove IGRACINE? :(
http://www.youtube.com/watch?v=tp5OJ1iK2cE

Esquivel
11-11-2010, 14:02
@interista SA Ma ko je kriv a ko nije,to sad vise i nije bitno,treba se okrenuti Milanu.Jer ako se tu spotaknemo,bice svasta.

p.s.kakva si ti reprodukcija mrznje prema Rafi :D Vala cu od tebe docekati jednom da pricas u pozitivnom smislu o Rafi(ne racunajuci njegov odlazak ako bude) :D

necainter
11-11-2010, 14:36
@interista SA Ma ko je kriv a ko nije,to sad vise i nije bitno,treba se okrenuti Milanu.Jer ako se tu spotaknemo,bice svasta.

p.s.kakva si ti reprodukcija mrznje prema Rafi :D Vala cu od tebe docekati jednom da pricas u pozitivnom smislu o Rafi(ne racunajuci njegov odlazak ako bude) :D
Citao sam na inter.it njegovu,militovu i capitanovu izjavu,sada sam optimista pred derbi :)
pricacemo svi (ili bar vecina) dobro o rafi kada prodje ovaj krizni period

ivan019
11-11-2010, 18:18
ispasali ste 6 strana a treba samo jedna recenica i 30 tnx :D

Rafa ne zna da motivora igrace i nije dorastao da trenira sampione!

Quaresma#7
11-11-2010, 20:24
To samo Rafi fali motiviranje. Gledo sam malo highlitse imali su bar 4-5 100% prilika i nisu jih znali izkoristiti. Nama je malo završnica u poslednje tri utakmice katastrofalna. Nadam se da če se taj post okončati protiv Milana. I Real je imo završnicu slabu na početku pa sada sve gaze po 3-5:0.