PDA

View Full Version : Tottenham - Inter


Il Mago
31-10-2010, 17:13
http://cdn.worldcupblog.org/poland.worldcupblog.org/files/2008/08/tottenham-logo.jpg vs http://www.romantic-travel-destinations-getaway.com/images/Inter-logo.jpg

Utorak,02.11.2010

20:45h

White Hart Lane,London

Prenos ima na svim televizijama u regionu koji prenose LP :)

Nema JC i Cambiassa za ovu utakmicu,veliki hendikep...

Pozvani za utakmicu :


Portieri: 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni, 92 Alberto Gallinetta;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon;

Centrocampisti: 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 20 Joel Obi, 29 Coutinho, 30 Amantino Mancini, 40 Obiora Nwankwo;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 88 Ludovic Biabiany.

Huska
31-10-2010, 18:41
znaci 99% da ce to ovako nekako izgledati

Luca

Maicon Lucio Samuel Chivu

Zanetti Muntari

Pandev Sneijder Coutinho

Eto'o

a ne bi se iznenadio i sa Militom od prve minute

dera
31-10-2010, 19:24
Ne bih se iznenadio ni da Amantino udje umjesto Pandeva.. Suaza opet nema :(.

necainter
31-10-2010, 19:48
Bice nam mng zajebano ovako bez JC i Cambija.A koliko je izvesno da cemo igrati bez njih?

Il Mago
31-10-2010, 20:06
ja bih volio ovako da proba :

________Luca
Maic_Lucio_Samuel_Santon
_Zanetti_Suljo_Sneijder
_______Cou
____Eto'o_Milito

ovo je samo moje misljenje,jer mislim da ako Milito bude igro sigurno Rafa nece Eto'oa maknut sa pozicije spica...

izvuc bod iz ove utakmice i osigurat prvo mjesto.

Huska
31-10-2010, 20:07
Bice nam mng zajebano ovako bez JC i Cambija.A koliko je izvesno da cemo igrati bez njih?

sta ti ne vidis koji su igraci pozvani za utakmicu...

http://www.beneamata.com/showpost.php?p=91410&postcount=1

@dera :omaj:

necainter
31-10-2010, 20:46
Ma citao sam na FC Inter news kazu kao da posle utakmice,JC je imao bol,ali je danas vec situacija dosta bolja,i da postoje mogucnosti...nesto u tom fazonu jer mi Google translate prevodi Italijanski lose :S

Nera
31-10-2010, 20:55
Ja bih voljeo da Mancini dobije priliku. Mogao bi se pokazati korisnim. Ocekujem standardnu formaciju, 4-3-3, sa Biabianyem, jer ce u gostima imati sigurno vise slobodnog prostora, sto je idealno za njegov stil igre..

Quaresma#7
31-10-2010, 21:32
Biče zajebana malo utakmica ali ipak verujem u rafu jer jih poznaje u dušu. Očekujem istu postavu sa Coutinhom i Biabianyem na krilima. Munta u sredinu pokraj Zanettija. Biče nam dobro i brez Julia dobar je i Luca. ;)

necainter
31-10-2010, 21:52
Dobar je Luca,ali jedan je JC :D

InteristaSA
31-10-2010, 22:01
Englezi u gostima i englezi kuci su dva sasvim razlicite stvari,kod kuce su opasni publika ih nosi bice zeznuto ako neda Etoo na vrijeme gol..Bale je pun samopozdanja gledao sam ga protiv Uniteda gazi sve klempo..treba ga se cuvat..A ako Castelazi bude branio isti djavo..JC je trenutno medju 5 najboljih u evropi a Castelazzi moze braniti u svakom timu u Italiji osim Intera..kad je usao sad u Genovi djelovao mi je sigurnije u nekoliko navrata od JC..znaci nema brige za golmana!!!

adiK
01-11-2010, 00:19
Uh kako bih ja sad Nwankwou dao priliku, al ko sam ja da se pitam. Inace ne ocekujte neke vece promjene u odnosu na mec u Milanu, osim onih koje se budu morale napraviti. I ocekujte Chivua na lijevom beku :)

necainter
01-11-2010, 12:09
ocekujte Chivua na lijevom beku :)
nazalost

Pirate_Girl4
01-11-2010, 12:26
Prenos ima na svim televizijama u regionu koji prenose LP :)


Šta će to biti pa OPET ima prijenos na tv-u... Čudo ne prenose neku drugu utakmicu... :)

ivan019
01-11-2010, 13:20
neki to zovu derbi :P

Rafael
01-11-2010, 14:07
Biče zajebana malo utakmica ali ipak verujem u rafu jer jih poznaje u dušu. Očekujem istu postavu sa Coutinhom i Biabianyem na krilima. Munta u sredinu pokraj Zanettija. Biče nam dobro i brez Julia dobar je i Luca. ;)
U potpunosti se slažem sa svim ovim što si rekao.
Gledao sam Man.utd. - Tott i mogu reći da se udvajanjem Bale može zaustaviti,Biabiany i Maicon da se mijenjaju u čuvanju njega ne bi trebalo biti problema jer su oba brza

Forza_Grande Inter
01-11-2010, 15:50
nece im biti petorice standardnih Gomesa, Dawsona, Ledleyj Kinga, Defoea i Van der Vaarta

mourinho
01-11-2010, 16:40
U potpunosti se slažem sa svim ovim što si rekao.
Gledao sam Man.utd. - Tott i mogu reći da se udvajanjem Bale može zaustaviti,Biabiany i Maicon da se mijenjaju u čuvanju njega ne bi trebalo biti problema jer su oba brza

Ma ne bojim se ja za Balea, kad se hoce moze se svako zaustaviti. Ono je bilo klasicno spavanje ekipe, JC se nije pomjerio ni kod jednog gola, to nisam vidio odkad je na golu Intera.

Kicho_Adriano
01-11-2010, 17:29
ma inter ne gubi ovo sto posto
a sto se mene tice volio bi vidjet postavu
----------Luca -------
Maicon-lucio-samuel-santon
--Javier---------Muntari
-------sneijder--------
Coutinho - milito- eto'o

Huska
01-11-2010, 17:44
kakav crni Bale...zaustavili smo Messia u dvije utakmice, a da ovog ne mozemo, u prvoj utakmici imao je srece vise nego pameti, jer nasi kao da nisu ni igrali drugo poluvrijeme...

ja sam nekako ubjedjen u nasu pobjedu...jednostavno ne vidim kako bi mi mogli izgubiti, jest da nam fale dva veoma vazna igraca( JC i Cambiasso), ali opet imamo za tri klase kvalitetniji tim od njihovog i imamo pojedince koji ce jednim potezom rijesit utakmicu...

jos kad dodas da ih Rafa zna skoro pa u dusu, onda ono sa hendikeom dobijamo ba...2 na kaldionici ko kuca :D

necainter
01-11-2010, 20:03
Balea da zaustavi Maicon,da mu unisti samopouzdanje vec u prvom pol. :D
A na drugoj strani,nikako Chivu na Lenona,ili Capitano ili Santon. :D

dera
01-11-2010, 20:16
Kakav Maicon, pa zbog njega je usao i Cordoba pa opet nista..

Il Mago
01-11-2010, 20:17
gubimo ovo sutra,u najboljem slucaju nerijeseno...

adointer
01-11-2010, 20:25
joj dzenane uvijek si bio pesimist...:P :P :P Sutra akoBogda idemo po nova tri boda...:D :D

Grujinho
01-11-2010, 20:55
Volio bi da pokažemo ovim Hotspursima da su još uvijek drugorazredna evropska ekipa...Kao što Deki voli da kaže: "Poštujem sve, ne bojim se nikoga"...ipak smo mi evropski prvaci...uvjeren sam da nečemo izgubiti...

Il Mago
01-11-2010, 21:35
joj dzenane uvijek si bio pesimist...:P :P :P Sutra akoBogda idemo po nova tri boda...:D :D

i uvijek budem u pravu :D valjda sad pogrijesim :cool:

Huska
01-11-2010, 22:45
Kakav Maicon, pa zbog njega je usao i Cordoba pa opet nista..

Cordoba usao u 75 min., a do tada smo primili samo jedan gol u 52 min. i poslije njegovog ulaska jos dva ;)

@a ti konju(mago) ne seri :D

hulle
02-11-2010, 00:53
prva tekma 7golova...mogla bi ova 0-0 :)

---------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:51 ----------

Ja bih voljeo da Mancini dobije priliku. Mogao bi se pokazati korisnim. Ocekujem standardnu formaciju, 4-3-3, sa Biabianyem, jer ce u gostima imati sigurno vise slobodnog prostora, sto je idealno za njegov stil igre..


pa zar je on prijavljen za LP:D

DenchiNL
02-11-2010, 02:37
nece im biti petorice standardnih Gomesa, Dawsona, Ledleyj Kinga, Defoea i Van der Vaarta

v.d.Vaart igra 100%
prepucava se sa snajketom na twitteru samo oko ove utakmice malko je naložen dječak, malo je reći :D
između ostalog mu danas napisao za ugovor što je snajke potpisao od 15milki po sezoni, da će mu pokazat kako se igra itd.

a Bale je ko švabo taj ne odustaje ama baš nikad, ako stavi zanettija na njeg i još nekog uštopaćemo ga, ako ga ostave maiconu ,prolaziće ga dijete ko na autoputu.
najbolje bi bilo Zanettija na desni bek a Maicona ispred njega na krilo, i proće al nikad u životu :D

http://www.footballuser.com/Formations/2010/11/31970_F_C__Internazionale.jpg (http://www.footballuser.com/31970/FC_Internazionale)

necainter
02-11-2010, 14:32
ma sada bih ja vratio zanettija na levo umesto chivua,a pandev tu gde si ti stavio maicona...ja bih tako jer se pandev vraca nazad...a i maicon ce morati,nema im opustanja sada i mocice da se zaustavi

Esquivel
02-11-2010, 15:23
Glavni sudija ce biti Viktor Kassai (HUN).Najverovatnije Chivu od pocetka.:)

necainter
02-11-2010, 15:42
Mss nazalost. xD

Inter boy
02-11-2010, 16:03
Večeras pobjeda od 0-2

Esquivel
02-11-2010, 16:07
Chivu je ovde kao pod lupom..A sto bi voleo da ga veceras zabije onako iz daljine. :D Mada ni mladi Santon bas nije nesto na nivou..

necainter
02-11-2010, 18:41
Auu koliko ja sada strepim pred ovou utakmicu.Znaci,ja msm da cu da se tresem kada utakmica bude pocinjala...nznm sto. :(
Ajde ljudi,razveselite me pred tekmu! :P

Il Mago
02-11-2010, 21:03
Tottenham: 23 Cudicini; 2 Hutton, 4 Kaboul, 13 Gallas, 32 Assou-Ekotto; 7 Lennon, 6 Huddlestone, 14 Modric, 3 Bale; 11 Van Der Vaart; 15 Crouch.
A disposizione: 37 Pletikosa, 8 Jenas, 9 Pavlyuchenko, 10 Keane, 12 Palacios, 19 Bassong, 21 Kranjcar.
Allenatore: Harry Redknapp.


Inter: 12 Castellazzi; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu; 4 Zanetti, 11 Muntari; 88 Biabiany, 10 Sneijder, 27 Pandev; 9 Eto'o.
A disposizione: 21 Orlandoni, 2 Cordoba, 22 Milito, 23 Materazzi, 29 Coutinho, 39 Santon, 40 Nwankwo.
Allenatore: Rafael Benitez.

Huska
02-11-2010, 21:28
pa nemos vjerovat, opet moram gledat na netu utakmicu, iako sve ove nase je*ene televizije prnose tekmu...u sobi mi TV bas danas otiso u onu stvar, a oni debili bas u ovom terminu ubacili onu je*enu seherzadu od serije...stara bi me prije istjerala iz kuce nego dala da tekmu gledam :D

uglavnom da se vratim na tekmu...po meni i ocekivanih prvih 11...Biabiany je kao stvoren za ove engleze i njihovu odbranu prebrz je za njih, a ako ne mozemo zabiti gol ovom tottenhamu onda ono stvarno

DenchiNL
02-11-2010, 22:06
v.d.vaart 1-0

eeee što ja mRRRRzim kad sam uvijek u pravu jbt

Il Mago
02-11-2010, 22:10
Maicon :sivi: :sivi: :sivi: :sivi: :sivi: :omaj: :omaj: :omaj: :omaj:

Huska
02-11-2010, 22:36
sreca pa imamo vrhunskog trenera koji zna procijeniti odakle je najveca opasnost i sraca da su nam svi glavni igraci u fenomenalnoj formi...

matere se svima najebem od onog rumenog debila na klupi, do ono sebicnog sa kozijom bradicom u napadu...sta sam dozivio da jedan totenham sramoti INTER pred cijelim svijetom....

Moca93
02-11-2010, 22:38
lep fudbal barem... I molim da neko ,ukoliko poznaje, komentatora na RTSu Aleksandra Stojanovica,da ide da se ubje ,da ne bi vise brukao ni sebe ,a ni porodicu.STRASNO! kolki idiot od coveka...

Btw, Munta slabo,ti njegovi pasovi i sutevi iz picke materine ,moze da dodje kod nas u srpsku ligu pa nek se gubi.. Lucio najbolji zasada... Ima coveka svuda na terenu.. Eto bi mogao malo vise da prati svoje saigrace,a ne da gleda stalno gde da sutne .. Maicon,ne znam,nije to onaj igrac koji je bio prosle godine.. Mozda benite nece ofanzivne bekove..otku znam...Snajdi onako vise tuzno neko dobro,makedonac NISTA! bibiany mi se jako svidja kako igra... tolko zasad!

Quaresma#7
02-11-2010, 22:41
Coutinha unutra dati, Milita i Santona. Van Chivuja, Pandeva i Muntarija

Forza_Grande Inter
02-11-2010, 22:44
sace preokret, lagano EToo trpa, zatim Milito i jos neko al nisam siguran za pobjedu 1-3

Quaresma#7
02-11-2010, 22:45
sace preokret, lagano EToo trpa, zatim Milito i jos neko al nisam siguran za pobjedu 1-3
Reči ti se pozlatile. Jel ti to sudija javio :P:D

InteristaSA
02-11-2010, 22:48
Lose sve iako necu nista da govorim protiv Beniteza al vidi se ocigledno je da covjek nemoze da vodi ovu ekipu pa svi rade sta hoce niko nema zadaca nista..lutaju po terenu Sneider Etoo..Sneider je vezni igrac al on kod beniteza neigra odbranu nista..neznam sta je ovo al neide na dobro Maicon smjesan..nepredje centar kako treba pa bar odbrani dole a ne ubi ga Bale..Bale jest igracina al ti si Maicon najbolji bek nekad bio nesmije te od 5 puta 5 puta proci valjda ima neko iskustvo nesto..opet nista !!! strah me samo sta bi bilo da da je jos ozbiljnija ekipa na drugoj strani kako bi se proveli i onda nabijanje nama Totenham napravi pritisak da se nemogu dodat smjesno!!!

Esquivel
02-11-2010, 23:36
Ajmo 3-2-5 pa valjda ce Evropski a i Svetski(jos malo):crazzy:prvaci ubosti nekako jedan go!!!!:crazzy:

---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

Ovo kao da nije ekipa od prosle sezone,bruka!!!

Il Mago
02-11-2010, 23:38
do veceras sam bio rezervisan sto se tice Rafe,nisam znao sta da mislim...par odlicnih utakmica me natjeralo da sumnjam u misljenje koje sam imo dok je bio u Liverpoolu ( da je kloc obicni ) al od veceras sam siguran da on nije nikakav trener i da nismo mogli dovest goreg na klupu...

sramota da se evropski prvak ovako naguzi nekakvom Tottenhamu,sramota je da nam je uptino prvo mjesto u ovakvoj grupi,sramota je da je odbrana koja je bila najbolja na svijetu do prije 5 mjeseci primi 8 ( slovima osam ) golova u 4 utakmice u LP.
Sramota je da Maicon ima ovakav pristup igri,sramota je da se Chivu bruka od pocetka sezone na poziciji lijevog beka,a da i dalje igra.
Sramota je da Sneijder nikom osim Eto'oa ne da loptu,sramota je da Pandev igra prije Coutinha...

sve u svemu sramota,bruka,katastrofa,jad,tuga itd itd...


gubimo ovo sutra,u najboljem slucaju nerijeseno...

znao sad da necemo dobro proc,al ovakvu bruku nisam ocekivo...

Forza_Grande Inter
02-11-2010, 23:38
pa sta je s ovim igracima, sta je sa Maiconom, Luciom, Sneijderom boze jesu li ovo oni isti igraci koji su prije pola godine pokorili evropu razvaljivali barcu, chelsea, kakva je ovo odbrana pa ako nemoze tako zasto onda ne igrati bunker pa na kontre, SRAMOTA

Pirate_Girl4
02-11-2010, 23:41
Valjda nakon i OVOG poraza Rafa skonta da nešto nije uredu sa njegovim timom. VALJDA....... Ili će mu ipak trebati još nekoliko remija i poraza? ............... hah, žalosno, zaista žalosno.......

mourinho
02-11-2010, 23:42
Pa i nije ekipa od prosle sezone, zamijenili smo jednog covjeka, trenutno najveceg trenera u svijetu sa jednim šupljakom koji je večeras pokazao sav svoj raskošni talenat za usrati utakmicu. Od početka, loše postavljena formacija, protivnik totalno nepročitan, taktika "dodajte nekom u napad, nešto će se već desiti"... izmjene kao i uvijek zakašnjele. Ovo nema veze sa mozgom, nadao sam se od početka sezone da će se igra popraviti, međutim kako vrijeme odmiče mi sve lošije igramo, ponovo kao sa početka sezone totalna bezidejnost i neorganizovanost. Dosta igrača je van forme i to onih ključnih, pa treba pitati Rafu velikog maga i motivatora zašto je to tako. Kao što Denchi reče, čovjek nije dorastao velikoj ekipi, gigantu kakav je Inter. Nadam se da Morati ima plan B za januar jer ovaj lagano upropaštava jednu sjajnu ekipu. Ako nema nikog, njih može sigurno bolje voditi i Baresi, bar je uz velikog Josea Mourinha proveo dvije sezone i sigurno je nešto naučio!

Huska
02-11-2010, 23:42
znaci od danas molim boga kada ce doci dan da nas ovaj rumeni debil na klupi napusti...

sve mu mogu oprostit, ali jedno nikako...sjebao nam je ono gdje smo bili najjaci, a to je TIM... mi sada u ekipi imamo hrpu debila koji misle da su na poligonu i da mogu raditi sta hoce, pa svako svoju neku igru igra...ne bih pojedinacno o svakom igracu, jer samo su dvojica kojima se ne bi najebo svega, a to su Lucio i Zanetti...

Grujinho
02-11-2010, 23:43
U PROŠLOJ SEZONI!

POLUFINALE CL: Barcelona protiv Intera...Barcelona je u 2 utakmice interu zabila 2 GOLA! A još ako uzmemo u obzir da je Inter praktičku cijelu drugu utakmicu igrao sa igračem manje...

OVA SEZONA:

GRUPNA FAZA: Jedan Tottenham, koji je prvu utakmicu odigrao sa igračem manje, Interu u 2 utakmice zabija 6 golova...



RAZLIKA JE OČIGLEDNA...SAMO JE JEDAN THE SPECIAL ONE!!!!


I sad če svi opet među oblake kad dobiju jadnu Bresciu...e moji igrači, pola od vas ne zaslužuje Interovog grba...

dera
02-11-2010, 23:47
Jel Rafa kriv sto se Maicon bruka i sto ako nema brzinu poput Balea ne zna nacin kako da zatvori Balea. Jel Rafa kriv sto smo kod drugog i treceg gola na isti fazon pogrijesili, golman nije presjekao nisku loptu ili sto je stoper zakasnio da se nadje ispred njihovog napadaca?

InteristaSA
02-11-2010, 23:47
Problem je sto su kod Mou ovi isti igraci znali da ako pokusaju igrati kao sto su igrali veceras letili bi napolje odma i trenirali bi sa Rivasom,Suazom i kompanijom a ovaj mulac ih pusta da rade sta hoce..a vidi se da svi igraju preko *urca.da je trener a znamo svi da nije odstranio bi Maicona i poslao ga u Dubai da se malo odmori jer ovo nije Lecce da radi sta hoce i da igra kako hoce..smjesno brukaju se sramota me sto navijam za onakvu ekipu koja nemoze da se doda nista..i uvodi djecu da igraju najveci moguci nivo fudbala..nemoze to tako ima kup i nek tamo igraju..Lijepo je Moggi rekao Inter je pogrijesio sto je prodao Balotelia a ostavio Maicona..trebalu su Maicona prodat a Maria ostavit!!!jebo narav i ko je kakav je i kako razmislja Baloteli je odlucivao utakmice i igrao je..Maicon je ostao da igra preko one stvari uvijek sam to gov i tek se sad vidi koliko su pogrijesili.pisam im se na 30 m od Citya..i ako sad ne ponude najmanje 40 m eura za Bale i dovesti zivotinju u Inter onda neznam jesu li retardirani ili su ipak pametni samo to dobro kriju!!!!

ado_inter
02-11-2010, 23:48
beil sam bolji od cijelog intera zalosno

Grujinho
02-11-2010, 23:48
Jel Rafa kriv sto se Maicon bruka i sto ako nema brzinu poput Balea ne zna nacin kako da zatvori Balea. Jel Rafa kriv sto smo kod drugog i treceg gola na isti fazon pogrijesili, golman nije presjekao nisku loptu ili sto je stoper zakasnio da se nadje ispred njihovog napadaca?

Ma naravno da nije....verovatno Mourinho postavlja igru i bira igrače...

mourinho
02-11-2010, 23:49
Jel Rafa kriv sto se Maicon bruka i sto ako nema brzinu poput Balea ne zna nacin kako da zatvori Balea. Jel Rafa kriv sto smo kod drugog i treceg gola na isti fazon pogrijesili, golman nije presjekao nisku loptu ili sto je stoper zakasnio da se nadje ispred njihovog napadaca?

Jeste. Jer da je postavio igru kako treba, ne bi sjevalo sa svih strana.

ado_inter
02-11-2010, 23:50
Jel Rafa kriv sto se Maicon bruka i sto ako nema brzinu poput Balea ne zna nacin kako da zatvori Balea. Jel Rafa kriv sto smo kod drugog i treceg gola na isti fazon pogrijesili, golman nije presjekao nisku loptu ili sto je stoper zakasnio da se nadje ispred njihovog napadaca?

ma rafa kriv sto je rodjen a drugo ima penzionere i sto mu moratti pored svega osvojenog i prodanog nije uspio dovest niti jedno pojacanje da moze nesto odradit usmrdili se

hulle
02-11-2010, 23:51
nadam se da su sada nekom jasnije moje rijeci nakon prosle utakmice da je heroj pobjede intera bio onaj slovenski sudija

munta je bio jedan od najboljih igraca..to dovoljno govori kako smo igrali...igra nam se svodi na magiju etooa, ako on nesto uradi, uradio i jest....
maicon...jedan od najprodornijih igraca svijeta u zadnjih par godina, zbog taktike nesmije preci centra, PA MOGAO JE ONDA I MATRIXA STAVIT DA IGRA!!!!
sneijder tipicno...suta iz (ne)mogucih pozicija, pandev turisticki, belajsuz brz ali nema koristi od te brzine jer nema ko da pruzi loptu a ostali se naguzili u 16

mourinho
02-11-2010, 23:54
Upropaštena je kolektivna, timska igra, gdje se napadalo sa više pozicija. To je bilo najveće dostignuće Mourinha. Sad se vraćamo na ono da zavisimo od jednog igrača kao u doba nosonje, samo što takvog mađioničara više nemamo. Ne može se očekivati da Eto sam rješava svaku utakmicu.

Quaresma#7
02-11-2010, 23:55
Dosta je tu učinio štete i slab mercato ovogodišnji. Doveli su samo Coutinha a prodali Balotellija a nikoga nisu doveli koji bi mogao novu svežinu unositi u igru. Sada se nam po klupama vuku neki nwokji, manciniji i njima slični. Nemamo onakav igrački kadar kao prošle sezone. Po meni je još uvek jedna velika greška bila prodaja Balotellija. Bolje da smo Maicona prodali i stavili tamo Santona ili nabavili W.Der Wiela koji raztura u Ajaxu.

Grujinho
03-11-2010, 00:00
Ne diraj Nwankwa, dobar je mali...JASNO JE JEDNO...Interu fali Motivator, karizma i nogometni znalac...to je bio Jose Mourinho...On je sagradio SVOJ INTER i samo ON može sa njim igrati...A Moratti je očekivao da če Rumenko kopirati Mourinha i da če titule da dolaze...

ado_inter
03-11-2010, 00:05
rafa trenercina izvodi igraca koji moze na brzinu nesto da odradi prodje a ostavlja pandeva uzas Bozi ja nezz sta je s covjeka al nije ni za klupe a kamal da igra

mourinho
03-11-2010, 00:09
Daj Q, koji ti igrački kadar treba da ne budeš ponižen od Totenhema?

ivan019
03-11-2010, 00:12
Dobra postavka i igre, samo cu to reci...

Huska
03-11-2010, 00:31
Jel Rafa kriv sto se Maicon bruka i sto ako nema brzinu poput Balea ne zna nacin kako da zatvori Balea. Jel Rafa kriv sto smo kod drugog i treceg gola na isti fazon pogrijesili, golman nije presjekao nisku loptu ili sto je stoper zakasnio da se nadje ispred njihovog napadaca?
a sta ti mislis jel Rafa kriv sto nam je 20 od 25 igraca totalno van forme, a sta mislis jel Rafa kriv sto na skoro svakoj utakmici moramo raditi izmjenu jer nam se igrac povrijedi, a sta mislis jel Rafa kriv sto smo kondicijski u rangu nizerazredne ekipe gdje nam igraci nakon pola sata jedva stoje na nogama, a sta mislis jel Rafa kriv sto Sneijder i drustvo iz napada ne pomazu odbrani.................

ado_inter
03-11-2010, 00:34
ma sto ce rafa bit kriv nije im on trener :D heheheheh

claudejandamvan
03-11-2010, 00:36
Meni je u svemu ovom najgore to sto bi pola tottenhamove ekipe u ovom trenutku moglo bez problema igrati u nasoj prvoj momcadi.

Forza_Grande Inter
03-11-2010, 00:52
kad se sjetim furioznog pocetka utakmice protiv njih kuci, jbte meni ih bilo zao, reko nemoj te ih vise, mislio sam bice 10-0, a sad lagano nas prizemljise...

Bale nije normalan, jos nikog nisam vidio da onako nabije loptu 20 metara i trci za njom, a pri tom ni Usain Bolt ga ne bi ufatio, na stranu to sto je Maicon ispadao ko kreten, ne znam ko ne bi

DenchiNL
03-11-2010, 02:52
kad se sjetim furioznog pocetka utakmice protiv njih kuci, jbte meni ih bilo zao, reko nemoj te ih vise, mislio sam bice 10-0, a sad lagano nas prizemljise...

Bale nije normalan, jos nikog nisam vidio da onako nabije loptu 20 metara i trci za njom, a pri tom ni Usain Bolt ga ne bi ufatio, na stranu to sto je Maicon ispadao ko kreten, ne znam ko ne bi

podsjetiću te da je mali santon uštopo ronalda, samo mu je neko objasnio šta i kako, pa je i barcin onaj mališa isto bio uštopan , sve je do pripreme

mourinho
03-11-2010, 09:21
Evo šta Benitez kaže poslije utakmice

“What will I say to the lads? There isn’t much to say. They know they did not play well and we will now work to prepare for the next match.”

Huska
03-11-2010, 10:45
Poruka koja izlazi iz ove utakmice je jasna: moramo više raditi i ne samo na mentalnoj spremi. Moramo raditi na taktici i na fizičkoj spremi. Aferim Kolumbo...

i onda ovo
. Nisam niti zabrinut niti razočaran, samo angažiran da nađem način da popravimo stvari. :ujebote::homo:

dera
03-11-2010, 11:00
a sta ti mislis jel Rafa kriv sto nam je 20 od 25 igraca totalno van forme, a sta mislis jel Rafa kriv sto na skoro svakoj utakmici moramo raditi izmjenu jer nam se igrac povrijedi
Ne.

Bale nije normalan, jos nikog nisam vidio da onako nabije loptu 20 metara i trci za njom, a pri tom ni Usain Bolt ga ne bi ufatio, na stranu to sto je Maicon ispadao ko kreten, ne znam ko ne bi
Zasto u Engleskoj ne prolazi tako? Maicon je sinoc imao par situacija u kojim bi prosle godine osutao i pogodio pod same raslje, ovaj put nije smio pa je pokusavao uci dublje u sesnaesterac preko Coutinha sto je naravno svaki put bilo neuspjesno.

---------- Post added at 10:00 ---------- Previous post was at 09:58 ----------

Jos mi nesto nije jasno, zasto stalno spominjete Mourinha, on je bio nas trener, i napustio nas. Ima li smisla?

Il Mago
03-11-2010, 11:27
ima smisla Dera,placemo za njim kad vidimo ko nam je sad na klupi... :(

Huska
03-11-2010, 11:32
Zasto u Engleskoj ne prolazi tako? Maicon je sinoc imao par situacija u kojim bi prosle godine osutao i pogodio pod same raslje, ovaj put nije smio pa je pokusavao uci dublje u sesnaesterac preko Coutinha sto je naravno svaki put bilo neuspjesno.


dera ne prolazi zato sto ga treneri u engleskoj dupliraju, dok je kod nas Maicon u 9 od 10 duela bio 1na1 sa Baleom, a sa tako brzim igracem i tehnicki dosta potkovanim cisto sumnjam da moze bilo tko iz nase odbrane 1na1, dakle opet trener je kriv, jer znao je da mu po toj desnoj strani prijeti najveca opasnost, a on nije nista uradio po tom pitanju...

opet ce ispasti da poredim Mourinha i Rafu, ali sjeti se obje utakmice polufinala LP protiv Barce i na koji je nacin Messi bio cuvan...eh isto to je trebalo sa sa Baleom napravit, pa valjda Rafa zna u kakvoj je formi Maicon i da ne moze sam izaci na kraj sa fenomenalnim Baleom...

dera
03-11-2010, 11:45
ima smisla Dera,placemo za njim kad vidimo ko nam je sad na klupi... :(
Ti si znao za bolje rijesenje?
dera ne prolazi zato sto ga treneri u engleskoj dupliraju, dok je kod nas Maicon u 9 od 10 duela bio 1na1 sa Baleom, a sa tako brzim igracem i tehnicki dosta potkovanim cisto sumnjam da moze bilo tko iz nase odbrane 1na1, dakle opet trener je kriv, jer znao je da mu po toj desnoj strani prijeti najveca opasnost, a on nije nista uradio po tom pitanju...

Sjeti se utakmice u Milanu, dok je bilo jos 4-0, usao Cordoba da pomogne Maiconu, pa sta si mogao vidjeti, obojicu ih coek pretrcao 3x. Kako kazu, ako vidis da ne mozes primirisati njegovoj glavnoj karakteristici, iskoristi ono sto znas najbolje, Zanetti je sporiji od Maicona pa sam ubjedjen da bi ga cuvao bolje - koliko se dalo primjetiti, Zanetti drzi distancu protiv trkaca, dakle ne ide on na njih nego ceka, i kad ovaj povuce loptu Zanetti se samo rotira za 180 stepeni i istupi jedan korak naprijed tako da lopta ostaje ispred njega, ovaj ovamo mu na ledjima. Druga, Zanetti ne gleda u igraca, vec u loptu, obratite paznju, dakle on nece ganjati njega kao sto je Maicon ispao kad je Bale tamo izasao u aut i trcao jer je znao da ga hoce tijelom oboriti - Zanettiju to prvenstveno ne bi mogao napraviti zbog distance.

Huska
03-11-2010, 13:39
Sjeti se utakmice u Milanu, dok je bilo jos 4-0, usao Cordoba da pomogne Maiconu, pa sta si mogao vidjeti, obojicu ih coek pretrcao 3x. Kako kazu, ako vidis da ne mozes primirisati njegovoj glavnoj karakteristici, iskoristi ono sto znas najbolje, Zanetti je sporiji od Maicona pa sam ubjedjen da bi ga cuvao bolje - koliko se dalo primjetiti, Zanetti drzi distancu protiv trkaca, dakle ne ide on na njih nego ceka, i kad ovaj povuce loptu Zanetti se samo rotira za 180 stepeni i istupi jedan korak naprijed tako da lopta ostaje ispred njega, ovaj ovamo mu na ledjima. Druga, Zanetti ne gleda u igraca, vec u loptu, obratite paznju, dakle on nece ganjati njega kao sto je Maicon ispao kad je Bale tamo izasao u aut i trcao jer je znao da ga hoce tijelom oboriti - Zanettiju to prvenstveno ne bi mogao napraviti zbog distance.
znaci Rafa je iz prve tekme mogao zakljuciti da Maicon nece moci sam protiv Balea i trebao je u ovoj utakmici da uradi nesto da ga zatvori...Zanetti i Maicon zajedno sigurno mogu udvojiti i zaustaviti i tri puta kvalitetnijeg igraca od Balea, ali problem je sto Zanettia nije bilo da pomogne Maiconu...e tu ja krivim Rafu, jer je on dpustio da Bale stalno ide 1na1 sa Maiconom, ono da se razumijemo ne opravdavam ja Maicona ovdje, ali koliko god je on kriv, kriv je isto toliko i Rafa, jer nije nista uradio da se Bale zaustavi...mogao je ako nista u poluvremenu da prebaci i Zanettia na desnu stranu sa Maiconom, a Muntari da radi ono stoje radio Zanetti do tada...pomagao na lijevoj strani i u sredini...

hulle
03-11-2010, 13:53
ma joj da je maicon igrao ono sto igra najbolje....bio ofanzivan nebi bale presao centra....al ne mi smo se povukli ko kukavice i maicon je igrao vise cb nego beka :)
pa vise je puta lucio otisao naprijed :)

Huska
03-11-2010, 15:31
ma joj da je maicon igrao ono sto igra najbolje....bio ofanzivan nebi bale presao centra....al ne mi smo se povukli ko kukavice i maicon je igrao vise cb nego beka :)
pa vise je puta lucio otisao naprijed :)
kako god okrenes dodjes do toga da je Rafa kriv :D ...pa Maicon u ovih 15-ak sluzbenih utakmica nije imao isto toliko ubacaja i prodora...ajd mogu shvatit da protiv jacih ekipa i on mora vise pazit na odbranu ovo ono, ali i protiv onih najslabijih njega nije bilo naprijed, a to nije sve zbog slabe forme...ljudi moji on je nama bio motor ekipe kada su napadi u pitanju, a Rafa ga je zabetonirao u odbranu sa veoma malim broje izlazaka prema naprijed...

dera
03-11-2010, 18:00
Rafa je rekao da ce zatvoriti Balea, vjerovatno mu je Maicon rekao da ce ga cuvati.

Balotelli#45
03-11-2010, 18:22
ma sta vam je super je rafa postavio sve nego nasi igraci neznaju da igraju,maicon nezna da cuva snajder nezna nista....samo mi je cudno kako je ista ova ekipa kidala prosle sezone a sad sa velikim benitezom gubimo svaku drugu.....problem je do igraca za godinu dana su svi strunuli i propali verovatno....

adiK
03-11-2010, 18:24
Rafa je rekao da ce zatvoriti Balea, vjerovatno mu je Maicon rekao da ce ga cuvati.
Moramo prosiriti ponudu emoticona.

hulle
03-11-2010, 18:54
manciniju se sprema otkaz u engleskoj......mozda se vrati??? HAHAHAHAHAHAHA

Huska
03-11-2010, 19:59
Rafa je rekao da ce zatvoriti Balea, vjerovatno mu je Maicon rekao da ce ga cuvati.
onda je Rafa ocito propustio prvo poluvrijeme sinoc...

Enfant Terrible
03-11-2010, 21:37
Po meni, Maicon je trebao da igra na poziciji Biabianya, a Zanetti na boku (s tim da Muntari pomaže pri čuvanju Balea). Takvim sistemom je zaustavljen jedan Messi, pa sam siguran da bi i Bale dobio mnogo manje prostora za manevar.

Maicon je ofanzivan bočni igrač koji najviše daje u ofanzivi, a ne defanzivi i staviti ga skoro na mjesto štopera je za mene neshvatljivo. Milito je trebao početi od početka iako nije bio potpuno spreman, ali sasvim je jasno bilo da je Milito opasniji u 5 min nego jedan Biabiany u čitavoj utakmici.

Isto tako, igrači i njihov stav počinje biti ozbiljan problem. Prošle sezone sam gledao Inter sa igračima koji doslovno ginu za klub i daju svoj maximum, ove godine ja to ne vidim. Igramo nešto atraktivniji fudbal, ali daleko ne konstantniji i daleko ne produktivniji.

necainter
04-11-2010, 11:30
Da nas jedna drugorazredna ekipa onako ponizi i u prvoj i u drugoj utakmici,pa to kod Moua nije bilo.Prvi put ja sada strahujem da cemo se obrukat i necemo proci grupe u LS,sve zbog Beniteza!Za da nije Maicon kao pre,i da je najveca opasnost od Balea(nece sigurno Crouch da trci po strani u ubacuje)i ne nadje nacin kako da ga zaustavi,pa Mou bi to u toku meca uvideo i resio to!U Januaru,ja cekam prvo drugog trenera,pa tek onda pojacanja u vidu novih igraca.A na leto,Mourinho!

Huska
04-11-2010, 12:52
pa gdje ces mijenjat trenea na pola sezone, pa to bi bilo ravno katastrofi, jer tko god da dodje nece uradit nista bolje od Rafe, zato sacekat kraj sezone i onda vidjeti gdje je Rafa bio u ovoj sezoni, sta je uradio i da li zalsuzuje da ostane na klupi, a to trazenje novog trenera nakon par losih rezultata ne vodi nikuda...to je i Morattiu jasno, pa sjetite se samo prije par godina kako je bilo kada je mijenjao trenere ko carape, a nigdje rezultata, a sada je njemu doslo iz guz*** u glavu, pa ima vise strpljenja sa njima...

ni meni se ne svidja(djelimicno) ovo sto Rafa radi, ali bolje i sa njim izdrzat do kraja sezone nego sada dovoditi nekog novog kome ce trebati pola godine da se uklopi i opet nista neces dobiti sa tim...vidit cemo kada se svi igraci vrate kako ce to izgledat, ipak i previse igraca fali...

necainter
04-11-2010, 13:28
U pravu si...ono je bilo uglavnom sto sam popizdeo xD