PDA

View Full Version : Inter - Tottenham


Il Mago
18-10-2010, 13:14
http://www.romantic-travel-destinations-getaway.com/images/Inter-logo.jpg vs http://cdn.worldcupblog.org/poland.worldcupblog.org/files/2008/08/tottenham-logo.jpg

Srijeda 20.10.2010 ( zanimljiv datum :D)

20:45h

Giuseppe Meazza

prenos ima na Bht,Hrt,Rts :crazzy:

ovo bi trebali dobit,al nece nam bit lako ni malo...

:nova: Forza Inter :nova:

Culé
18-10-2010, 14:50
Očekujem pobjedu Intera. Previše su se digli ovi iz Tottenhama... Treba ih malo spustit' na zemlju.

necainter
18-10-2010, 15:15
E vala i Cule nesto pametno da kaze :D

Esquivel
18-10-2010, 18:05
Glavni sudija ce biti Damir Skomina.

InteristaSA
18-10-2010, 22:41
Ovo Inter mora dobiti da osiguramo to prvo mjesto da se opet nebi vadili u zadnjim kolima

Il Mago
19-10-2010, 13:13
Cambiasso ce bit na spisku za utakmicu,uspio se oporavit...

mourinho
19-10-2010, 13:30
Bili bi dobro da dobijemo ovu da rasterećenije igramo ostale mečeve. Rafa ih dobro poznaje, vjerujem da će dobro postaviti ekipu.

Il Mago
19-10-2010, 13:43
Portieri: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon;

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Coutinho;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 27 Goran Pandev, 88 Ludovic Biabiany.

necainter
19-10-2010, 13:48
Inter FTW! :D

PazzaInterista
19-10-2010, 18:14
Došao Benitez u slačijonicu sa kuli trave. Pa reče: "Danas Thiago Motta!"

dera
19-10-2010, 18:32
Dodje Dera na forum, procita tvoj post i rece: Dobro jutro Kolumbo :P.

necainter
19-10-2010, 18:49
Došao Benitez u slačijonicu sa kuli trave. Pa reče: "Danas Thiago Motta!"
Odavno Thiago Motta-o ;) xD :P

PazzaInterista
19-10-2010, 19:25
Dodje Dera na forum, procita tvoj post i rece: Dobro jutro Kolumbo :P.

Tebe niko nije ništa pitao..

Esquivel
19-10-2010, 19:44
Tottenham ce doci sa namerom da osvoji bod,i sa formacijom 4-4-1-1,sa vrlo opasnim krilima,ali im zato odbrana i nije nesto.

necainter
19-10-2010, 20:23
Tottenham ce doci sa namerom da osvoji bod,i sa formacijom 4-4-1-1,sa vrlo opasnim krilima,ali im zato odbrana i nije nesto.
Jede to Eto'o za veceru :)

Huska
19-10-2010, 22:12
Portieri: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon;

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Coutinho;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 27 Goran Pandev, 88 Ludovic Biabiany.

jos samo Bog da se vrati i masina krece punom parom naprijed :cool: ...jbt kako je lijepo vidjeti ovaj spisak, a do prije par kola jedva se krpali :D

hulle
20-10-2010, 18:30
Inter
Cambiasso spreman za susret protiv Tottenhama

Argentinski veznjak Intera Esteban Cambiasso oporavio se od povrede mišića i bit će u sastavu evropskih prvaka u večerašnjoj utakmici Lige prvaka protiv Tottenhama.
http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/101020107.jpgEsteban Cambiasso

Cambiasso se povrijedio 8. oktobra u prijateljskoj utakmici Argentine i Japana, a prve prognoze govorile su da će njegov oporavak trajati barem tri sedmice.

Osim Cambiassa, u momčad su se nakon povreda vratili i branič Ramiro Cordoba te napadač Goran Pandev, dok je Diego Milito i dalje na listi povrijeđenih.

ivan019
20-10-2010, 19:08
vratio nam se cordoba jeaaaa :D

Esquivel
20-10-2010, 19:13
INTER (4-2-3-1): Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Chivu; Zanetti, Stankovic; Biabiany, Sneijder, Coutinho; Eto’o.
Rezerva: Castellazzi, Cordoba, Materazzi, Santon, Cambiasso, Motta, Pandev.
Trener: Rafa Benitez.

TOTTENHAM (4-4-1-1): Gomes; Hutton, Gallas, Bassong, Assou-Ekotto; Lennon, Jenas, Huddlestone, Bale; Modric; Crouch.
Rezerva: Cudicini, Corluka, Palacios, Kranjcar, Bentley, Pavlyuchenko, Keane.
Trener: Harry Redknapp.

necainter
20-10-2010, 20:25
Pa zasto je Cambi spream za tekmu,ako je Stankovic pocinje?A i mnogo bolje resenje je Santon umesto Chivua kao i uvek...

DenchiNL
20-10-2010, 20:56
kapiten kapitenski
ma 'ta će nam messi :-p

---------- Post added at 20:56 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

auuuuuuuuuu

što ti je brzina , i wesova lopta

red card i 2-0 etooo

Forza_Grande Inter
20-10-2010, 21:23
sta je ovo braco vec 4-0 :D

ETOOO UBICA :)

Esquivel
20-10-2010, 21:32
Prerano smo postigli cetri gola.:P
Odlicno funkcionisemo,jedino malo se opustili pa bale ima malo vise prostora..
Jos da i Cou svojim prvencem zaokruzi na 5-0 i vece ce biti odlicno ispunjena.:D

Il Mago
20-10-2010, 21:36
jaooooooooo kako igramo,ovo je fenomenalno.svaka cast.

ja sam vama lijepo prije pocetka sezone govorio da treba vjerovat Coutinhu i Biabianyu ;)


COUTINHO

Huska
20-10-2010, 21:38
perverzija sta im radimo COUTINHO carbonjak, DEKI kao iz najboljih dana, a ETO'O njabolji igrac na svijetu aaaaaa...Maiconcina konacno pokazuje sta zna...

ali najvise mi je drago zbog jednog covjeka IL CAPITANOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Pirate_Girl4
20-10-2010, 21:40
Ma jooooj, ovo je reći silovanje :D :D
Koja happines večeras, aaaaaaaaaaaaaaaa :D

HVALA VAM! FORZA INTER!!!!!!!!!!!!!!!!!

PAZZA INTER, AMALA!

InteristaSA
20-10-2010, 21:40
stvarno nevjerovatno:D ovako igrat protiv sasvim solidne ekipe krivo mi samo sto su crveni dobili zabili bi im vise da ih je 11:D Coutinho vanzemaljac sakrio im loptu nekoliko puta.Bia brzi od lopte:D Etoo maltretira kolege iz repke:D

Huska
20-10-2010, 21:44
nista Milito i Pandev odlicni dzokeri sa klupe ako nekad zatreba...oni trenutno nemaju mjesta u prvih 11...

konacno imamo igraca o kojem sam govorio da nam treba...krilni playmeker, sad mi je drago sto Silva nije dosao, jer Coutinho odlicno to radi...

Esquivel
20-10-2010, 21:46
A sad Chivu out,Santon in..:forzainter:

:nova::nova:

Huska
20-10-2010, 21:48
a kasnije Obi umjesto Dekia da ovaj dobije zasluzen aplauz od "prepune" Meazze :D

Esquivel
20-10-2010, 21:50
a kasnije Obi umjesto Dekia da ovaj dobije zasluzen aplauz od "prepune" Meazze :D

Sledecu da,al ovu sigurno nece.:D
hehe a to za meazzu,mos slobodno vije igrati po tribinama :D

Forza_Grande Inter
20-10-2010, 21:55
jel to ovaj Bale o kome se prica, jbg ja ga ne bi sta ce nam englez, steta za gol

DenchiNL
20-10-2010, 22:34
jeste to je taj 3 puta ga zabi mora da ne valja

džaba što su igrači dobri kad je trener retard , cccc
fino se vidi da covjek ubacuje brze igrace i ti ne pratis uhljupe od covjeka

Huska
20-10-2010, 22:36
a sto sve sjebase na kraju...nabijem im na racku ovo njihovo opustanje...kako tri glupa gola primismo jbt...od onako odlicnog prvog poluvremena i na kraju sranje cisto...previse se opustili i sjebase onako ubjedljivo vodstvo

Forza_Grande Inter
20-10-2010, 22:37
salio sam se ;) znao sam da je dobar :D trebalo bi ga kupiti citavo ljeto brujimo o njemu, samo bi bilo steta da onda Santon ispasta jedino kad Maicona prodamo al otom potom

Il Mago
20-10-2010, 22:37
ma fenomenalna noc,sjajna utakmica,dobra igra do 80 i neke minute,a onda ludi Bale stupa na scenu...jos sam na kladionici dobio :D

mourinho
20-10-2010, 22:37
ajd Denchi, nasi su se malo opustili, sto svakako ne bi smjeli. Coutinho odigrao cini mi se najbolju utakmicu do sada, kakav potencijal ima ovaj momak.
Bravo momci, bravo Rafa, samo naprijed (bez ovakvih opustanja)

Julione dobi tri ista gola jbt

Esquivel
20-10-2010, 22:38
Dobro sam reko,prerano postigli cetri gola i opustencija a igrac vise,bale seto levom stranom,od 4-0 na kraju 4-3:worried:.
Moramo mi malo i odbranu podmladjivati,vreme je..

Culé
20-10-2010, 22:42
Najgore je to što će igrači Tottenhama otići zadovoljni i puni samopouzdanja (kao da su pobjedili), a igrači Intera će biti kao popišani (iako su pobjedili).

Huska
20-10-2010, 22:42
Bravo momci, bravo Rafa, samo naprijed (bez ovakvih opustanja)

valjda je jedan od onih koji uce na greskama, jer ovo se vise ne smije ponoviti, ali iz utakmice u utakmicu napreduje

Forza_Grande Inter
20-10-2010, 22:46
a dobro je ovo ipak veceras, bitno je na vrijeme da smo zabili 4 komada mada u 1 pol mogli smo ih dokrajciti sto i jesmo al zamalo je bilo hehe na kraju

barem ce sad Rafa malo da se zapita

sve u svemu dobra opomena

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

Najgore je to što će igrači Tottenhama otići zadovoljni i puni samopouzdanja (kao da su pobjedili), a igrači Intera će biti kao popišani (iako su pobjedili).

da kako da ne :eek:

hulle
20-10-2010, 22:50
ako jos ima vas koji hvale beniteza, evo ja vam nudim uze pa idite da na vjesanje..covjek je koma..sto rece onaj komentator sreca pa nisu dosli kuyt i mascerano :)

junak pobjede intera Damir Skomina (http://www.inter.it/aas/partita/mc?idpartita=3847&C=storia&L=it#)....bez ikakve dvojbe...sreca pa dade odmah onom crveni i sto je produzio samo 2min a mogao je vise
da imaju ocjene sudaca dao bi mu 10-ku za najkorisnijeg u interu...da nije bilo crvenog kartona spursi bi nam uvalili bar 10komada

imamo 4-0...skoro citavu utakmicu igraca vise, al dzaba....moraju svi u odbranu 5 JEBENIH ODBANBENIH IGRACA ZAVRSAVA UTAKMICU u kojoj imas igraca vise, igras na svom terenu i vodis sa 4 gola razlike.....samo me cudi kako je mogao da izvede chivua???? mozda se zbunio ..zaje... broj..


bale sjajan ...3 puta na isti nacin daje gol....samo sto on nije bek ..vec veznjak

Balotelli#45
20-10-2010, 22:51
hahahahahha ti mislis puca njima kurac...super smo igrali nadigrali ih posle se malo opuustili ali jbg to ti je Pazza Inter nije to VELIKA BARCA ;) meni je ovo draze nego da smo pobedili 6-0 ;)

Il Mago
20-10-2010, 22:54
hulle ne kenjaj svega ti...

cuj sudija nam pomogo,o cemu ti bolan ? pa crveni je bio cist ko suza,tu nema dileme.
igrali smo sa 4 odbrambena igraca,Maicon je igro krilo kad je Cordoba uso.
smijesan ti je komentar,ne hateri al tako je...

Culé
20-10-2010, 22:56
hulle ne kenjaj svega ti...

cuj sudija nam pomogo,o cemu ti bolan ? pa crveni je bio cist ko suza,tu nema dileme.
igrali smo sa 4 odbrambena igraca,Maicon je igro krilo kad je Cordoba uso.
smijesan ti je komentar,ne hateri al tako je...

Ono fakat nije bilo za crveni. Žuti da, penal da, ali crveni nije.

Il Mago
20-10-2010, 22:58
najgore od svega sto sad ni u kom slucaju ne smijemo izgubit od Tottenhama...po meni je crveni,al eto...

valjda Dekiju nije nista ozbiljno...

Pirate_Girl4
20-10-2010, 23:17
Prerano smo postigli cetri gola.:P
Odlicno funkcionisemo,jedino malo se opustili pa bale ima malo vise prostora..
Jos da i Cou svojim prvencem zaokruzi na 5-0 i vece ce biti odlicno ispunjena.:D

jaooooooooo kako igramo,ovo je fenomenalno.svaka cast.

ja sam vama lijepo prije pocetka sezone govorio da treba vjerovat Coutinhu i Biabianyu ;)


COUTINHO

perverzija sta im radimo COUTINHO carbonjak, DEKI kao iz najboljih dana, a ETO'O njabolji igrac na svijetu aaaaaa...Maiconcina konacno pokazuje sta zna...

ali najvise mi je drago zbog jednog covjeka IL CAPITANOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Ma jooooj, ovo je reći silovanje :D :D
Koja happines večeras, aaaaaaaaaaaaaaaa :D

HVALA VAM! FORZA INTER!!!!!!!!!!!!!!!!!

PAZZA INTER, AMALA!

stvarno nevjerovatno:D ovako igrat protiv sasvim solidne ekipe krivo mi samo sto su crveni dobili zabili bi im vise da ih je 11:D Coutinho vanzemaljac sakrio im loptu nekoliko puta.Bia brzi od lopte:D Etoo maltretira kolege iz repke:D

Izgleda da smo ih samo urekli ovim komentarima :/

Nera
20-10-2010, 23:33
Ukoliko ovo bude skola nasim momcima, onda je dobro doslo. Prvo poluvrijeme fenomenalno, drugo lose u fazi defanzive.
Jedina losa stvar kod Beniteza je nedostatak agresivnosti, i motivacije koju je Mourinho prenosio na igrace. Sto se taktike tice, ne zaostaje nista (po meni, tu je i jaci).
On je novi ovdje, pokusava da isproba neke stvari (Santon ofanzivnije, Coutinha svugdje po malo). Po meni, umjesto Deki je trebao uci Motta, ili Muntari ukoliko Thiago nije bio spreman.
Inace, Chivu je izasao, jer se zalio na povredu. Pandev bi trebao da igra desno, a ne lijevo, mnogo je opasniji na toj poziciji.

I naravno, najljepsi trenutak meca je gol Zanettija, koji je zadnji gol zabio u Grazu prije 12 godina (kad je LS u pitanju).

I da, onaj Bale je monstrum. Zamislite da kupimo njega i Rooneya.. pfff.. Santon pocinje da me zivcira. Lenon ga je fino preskocio jednom-dva puta, a i izgubljena lopta iz koje je proizasao treci gol Balea se ne prasta ;)

dera
20-10-2010, 23:43
Kao sto Nera kaze, Rafa nije nimalo kriv za ovaj hattrick. Cak sta vise, ubacio je Cordobu da pomogne Maiconu da zatvore Balea..

Oni su imali tri suta na gol i sve tri realizovali, dok smo mi cijelu utakmicu dominirali. Mozda bismo bili i stabilniji da nisu dobili crveni. I ja takodjer smatram da je onaj start bio za zuti, ne crveni.

Coutinho - brate treba poraditi na sutu, dosta je bio i sebican, mnogi to nisu primjetili posto je bilo 4-0, pa hajde neka djete suta, ali bilo je sansi da im uvalimo peticu da ovaj nije sutao.

Nera
20-10-2010, 23:46
"Spavao sam na golu. Prvi nisam ni primjetio, drugi se takodje mogao izbjeci, jedino treci ne. Cak mi je Moratti rekao da se barem bacim, i bio je potpuno u pravu. Ovo je bio moj brat veceras, ne sigurno ja. Nocas necu spavati." - Julio Cesar (veceras je definitivno bio neki brat :D )

DenchiNL
20-10-2010, 23:56
čuj nije kriv nego ko je jbt?
nije Inter društvo sa ograničenom odgovornošću jbt, al bi da pokupi zaslugu za 3 poena???
ako te onaj levat nadmaši izmjenama i nametne ti svoju igru na tvom terenu s čovjekom manje , idi i rani se odmah, za kaznu.Jer 3 put pogodi šta će da ti uradi u Londonu, eeeeh tugo Benitez ti je ime. nevjerovatno da ovako stara drtina od trenera ne zna čitati protivnika

dera
21-10-2010, 00:07
Denchi, nekad su tvoji postovi bili na nivou Estebana, sada - ignore. Ocigledno si psihicki porecemen na sve sto ima veze sa Rafom, jedino mi je zao sto ces ga sigurno morati gledati duze nego ja Josea.

Bar sam ja slavio kad bi dobij, bez obzira kako, jer ga nisam mrzio kao trenera, vec kao coeka. Moj zadnji post upucen tebi, lijep provod ti zelim na celu sa Rafaelom Benitezom!

DenchiNL
21-10-2010, 00:46
Denchi, nekad su tvoji postovi bili na nivou Estebana, sada - ignore. Ocigledno si psihicki porecemen na sve sto ima veze sa Rafom, jedino mi je zao sto ces ga sigurno morati gledati duze nego ja Josea.

Bar sam ja slavio kad bi dobij, bez obzira kako, jer ga nisam mrzio kao trenera, vec kao coeka. Moj zadnji post upucen tebi, lijep provod ti zelim na celu sa Rafaelom Benitezom!

mene Rafa ne interesuje, mene INTER interesuje , kontaš?
čim napravi niz od 5 pobjeda(u Seriji A ili CL) , ja stavljam potpis Forza Rafa , jel ok? prošle sezone smo "morali" osvojiti CL, a ove ne možemo uvezati 5 pobjeda??
pa gdje padoše očekivanja???

InteristaSA
21-10-2010, 01:02
prvo hulle ono je cist penal kao suza zadnji igrac po svim mogucim pravilima je penal i crveni karton..drugo cuj sudija navijao za Inter..neznam onda jesi gledao utakmicu..posteno covjek svirao skoro bez greske...ovdje Nera jedini govori sa argumentima..i upravu je Benitez treba da vise motivise igrace..a ne samo da s Pelegriniem traca..kako je njih Mou dizao iz pepala i skakao pored linije da ih motivise..polako Benitez dobija moje postovanje..nije mu lako svi su navikli na Mourinha..skoro ga gledaju kao stranca tek treba da pohvata sve konce ove ekipe..nije Benitez kriv sto Maicon nemoze da ufati Bale-a..ako ga sad ne pokusaju dovesti onda neznam sta treba momak da uradi pa da ga dovedi..upravo ovo nam fali ovakav igrac..igrac koji ide po citavoj strani..Maicon nemoze vise pruzit partije koje je pruzao, bar u Interovom dresu u to sam ubjedjen..Coutinho i Biabiany su pokazali da imaju muda i da se nikog ne boje i pokazali su da mogu i moraju igrat u ovoj ekipi..Cou i Snaider vec igraju zatvorenih ociju..nadopunjavaju se nevjerovatno..jos kad Motta i Cambiaso upadne bice jos bolje siguran sam..

ivan019
21-10-2010, 01:08
necu ni da komentarisem kada nam prosecna ekipa da 3 ista gola, opustanje nije opravdanje...

dera
21-10-2010, 09:24
Denchi, Mourinho je proslu sezonu u ligi imao niz od 5 utakmica bez pobjede (ne sjecam se, ali mislim da je bilo 3-4 poraza i 1-2 remija), i to protiv klubova sa donjeg dijela tabele.

Ivane, ako je tebi klub koji je u Engleskoj ligi medju top 4 prosjecan klub..................

DenchiNL
21-10-2010, 10:54
Denchi, Mourinho je proslu sezonu u ligi imao niz od 5 utakmica bez pobjede (ne sjecam se, ali mislim da je bilo 3-4 poraza i 1-2 remija), i to protiv klubova sa donjeg dijela tabele.

Ivane, ako je tebi klub koji je u Engleskoj ligi medju top 4 prosjecan klub..................

nije žao mi je , niz je bio u februaru i bile su 3 neriješene zaredom , 2 bez golova, i onda je dobio udinese 3-2 na strani, a u isto vrijeme chelsea 2 x u CL, te fiorentinu 2 x u kupu.

dera brate , nemoj zezati ovo im je prvi put u istoriji da su se plasirali za CL??
2 puta uzeli titulu prvaka(ali u pra-historiji u 50-im i 60-im) oni nisu ozbiljan klub odavno, nećemo sad praviti giganta od subtop kluba samo da bi opravdavali nekoga??

ManU,Chelsea,Arsenal,Liverpool,ManCity su sve veći klubovi koji su u prvih 5 mjesta, a čak i Newcastle Utd. je uspješniji od njih po broju osvojenih titula??

ivan019
21-10-2010, 11:33
dera denchi je u svom drugom delu posta odgovorio umesto mene :D

Forza_Grande Inter
21-10-2010, 12:00
Harry Redknapp
"Moglo je biti i devet razlike"


upravu si Harry moglo je al u I pol, u nastavku opustanje posebno zadnjih 5 minuta al hajd treba i to nekad da se desi, Tottenham nam u minuti 2 gola a u ligi smo primili samo 3

necainter
21-10-2010, 13:13
Pa bre,kada smo poveli 3-0 za 15 min :D znao sam da do kraja pol. mozemo dati bar jos 1 i bilo je tako. :D
Ali isto tako sam znao,da sa tolikom prednoscu ce se igraci skroz opustiti,kao sto je i bilo.Bale i Lenon veoma veoma spretni i brzi i nisu se bekovi smeli opustati.No dobro,da je JC bio priseban primili bi samo onaj zadnji,ali ok.Pobedili smo,sada znaju sta treba u Engleskoj na gostovanju da poprave.
Forza Inter!
Forza Rafa! (Po prvi put ovo govorim)

Huska
21-10-2010, 14:27
I naravno, najljepsi trenutak meca je gol Zanettija, koji je zadnji gol zabio u Grazu prije 12 godina (kad je LS u pitanju).


negdje procita da je najstariji srijelac u LP :cool:... vidjet ce te kad sljedece sezone opet zabije...on postavalja i rusi iste te rekorde, to mu je uza specijalnost :D